Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Rumunská senátorka tvrdí, že zemetrasenie v Turecku spôsobila geologická zbraň, ktorá je súčasťou genocídnej agendy


Print Friendly, PDF & Email

Rumunská senátorka tvrdí, že zemetrasenie v Turecku spôsobila geologická zbraň, ktorá je súčasťou genocídnej agendy

(Lance D. Johnson, Natural News) Rumunská senátorka Diana Lovanoviciová nedávno vystúpila v rumunskom parlamente. Verí, že „globalisti“ využívajú správy o pandémii, očkovacie programy a globálnu cenzúru na vykonanie genocídy proti ľudskej rase.

Členovia Svetového ekonomického fóra (WEF) dlhé roky tvrdia, že Zem je preľudnená a že na dosiahnutie planetárnych cieľov treba zredukovať ľudskú populáciu.

Senátorka Diana Lovanoviciová je presvedčená, že títo „dementní a psychopatickí ľudia“ spôsobujú vojny, využívajú prírodné katastrofy vo svoj prospech a umelo vytvárajú rôzne krízy, aby zabili čo najviac ľudí.

Tvrdí tiež, že títo psychopati používajú „geologické zbrane“ na to, aby spôsobili katastrofické zemetrasenia a následné dotrasy.

„Je mi úplne jasné, že v tomto bode sa veci na medzinárodnej úrovni vymkli spod kontroly, hlupáci sa hrajú na Boha a myslia si, že zápas vyhrali.“

Lovanoviciová ďalej uviedla, že „títo dementní a psychopatickí ľudia, ktorí spôsobujú vojny a kataklizmy pomocou nekonvenčných zbraní, považujú ľudí len za čísla, ktorých sa môžu zbaviť“.

Použitie geologických zbraní v Turecku má za cieľ potrestať prezidenta Erdogana za jeho neutralitu v ukrajinsko-ruskej vojne

„Vážení kolegovia senátori,“ začala svoj twít Lovanoviciová.

„Už tri roky zažívame skutočnú kampaň masového zabíjania na celom svete, či už prostredníctvom údajných pandémií a bezprostrednej potreby vstrekovať netestované vakcíny, ktoré zabíjajú ľudí, alebo prostredníctvom vojen, ktoré znižujú svetovú populáciu, reorganizujú medzinárodnú politiku, prestavujú póly moci a menia hranice.

Boli sme svedkami umelo vyvolaného zemetrasenia, čo je v skutočnosti útok na Turecko zo strany najväčšej mocnosti sveta, ktorej sa absolútne nepáčilo, že ju prezident Turecka Recep Tayyip Erdogan nepočúval.“

Prezident Turecka zostal v ukrajinsko-ruskej vojne neutrálny. Erdogan sa namiesto eskalácie vojny a zvyšovania počtu obetí pokúsil sprostredkovať mier.

Ako druhá najväčšia vojenská veľmoc v rámci NATO je Turecko v pozícii, že by mohlo eskalovať vojnu na Ukrajine, no Erdogan znova a znova ukázal zdržanlivosť. Odmietol rozšírenie prítomnosti NATO na ruskú hranicu a dokonca zablokoval vstup Švédska do NATO.

Teraz sa zdá, že psychopati chcú viesť vojnu proti svojim vlastným spojencom a prinútiť viac svetových lídrov, aby sa zapojili do Tretej svetovej vojny.

Lovanoviciová tvrdí, že geologické zbrane existujú už veľmi dlho, hlavne na experimentálne účely. Tvrdí, že ich v súčasnosti začali využívať proti Turecku na odvetu proti prezidentovi Erdoganovi.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Najnovšie zemetrasenie s magnitúdou 7,8 stupňa Richterovej stupnice, ktoré zasiahlo južné Turecko a Sýriu, si vyžiadalo životy už takmer 50 000 ľudí. Desaťtisíce ďalších utrpeli vážne zranenia po následných dotrasoch, ktoré boli pre ľudí „ako Armagedon“.

Lovanoviciová tiež povedala, že zemetrasenie spôsobilo až „150 dotrasov… bez existencie epicentra“ v oblasti, ktorá bola „umelo stimulovaná geologickými zbraňami“.

Tajná služba v Turecku v súčasnosti vedie kriminálne vyšetrovanie ohľadne činov v reťazci udalostí, ktoré destabilizovali tektonické dosky v regióne.

„Tektonické zbrane boli teraz nasadené do praxe. Ak sa pozorne pozrieme na mapu Turecka, uvidíme, že je rozbrázdené plynovodmi a ropovodmi, čo bol vlastne jeden z cieľov sabotážnej operácie – ich zničenie,“ povedala Lovanoviciová.

„Avšak 10 sekúnd pred výskytom takzvaného zemetrasenia Turci tieto potrubia uzavreli. Okrem toho 24 hodín pred zemetrasením 10 krajín zavrelo veľvyslanectvá a stiahlo svojich veľvyslancov z Turecka.

Päť dní pred výskytom zemetrasenia vydalo rumunské ministerstvo zahraničných vecí varovanie pred cestovaním pre rumunských občanov do Turecka, aj keď žiadne nebezpečenstvo oficiálne nehrozilo. Podobne reagovali aj niektoré iné krajiny.

Zabíjanie ľudí slúži ich záujmom. Mapy zobrazené na všetkých televíznych kanáloch ukazujú, že tam nebolo žiadne epicentrum, ale línia s tisíckami zemetrasení.“

Rumunská senátorka požaduje trest smrti pre všetkých psychopatov, ktorí zabíjajú obyvateľstvo

Lovanoviciová sa postavila za Rumunsko a za suverenitu, ochranu a mier ľudí, aby ich nepoužili ako potravu pre delá vo vojne psychopatov (na Ukrajine).

„Je nevyhnutné, aby všetky národy sveta spoločne povstali a prebudili sa z každodennej pohodlnosti a bezstarostnosti tak, ako v roku 1848 začali boj za oslobodenie spod jarma psychopatov a dementných ľudí, ktorí ukradli naše šťastie a krásny svet, v ktorom žijeme.

Preto vás všetkých, ktorí stále chcete žiť vo svete Boha a nie Satana, vyzývam, aby ste povstali do boja, do svetovej vzbury za oslobodenie nás všetkých a zničenie týchto nepriateľov, pretože v tejto chvíli máme právo na LEGITÍMNU (NUTNÚ) OBRANU.“

Na záver dodala:

„Dajte vaše paprče preč z Turecka! Dajte vaše paprče preč z Rumunska! Dajte vaše paprče preč zo všetkých dobrých ľudí!

Varovanie všetkým psychopatom sveta: Ak chcete, aby ľudia umierali, potom my chceme, aby ste zmizli aj vy! Buď všetci, alebo nikto. Oko za oko, zub za zub. Biblický zákon!“

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Lance D. Johnson, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Objektívne

  Má na to svoje tvrdenie použitia geologických zbraní nejaký dôkaz, ktorý by to podporil? Môže ukázať namerané hodnoty elektromagnetickej vlny, ktorá to spôsobila? Alebo si to len myslí, tak ako väčšina.

  • Nielen rumunská senátorka má také podozrenia, ale aj turecká polícia, ktorá momentálne vedie vyšetrovanie a zbiera dôkazy. Tu máte popísané viaceré indície:
   https://www.infovojna.bz/article/turci-podeziraji-usa-z-pouziti-tajnych-zbrani-v-noci-pred-zemetresenim-se-objevily-zvlastni-ukazy-na-obloze-ambasada-pred-katastrofou-varovala-obcany-usa-prijdou-tektonicke-posuny-v-geopolitice-svet-se-otrasa

   • Objektívne

    No veď preto ma zaujímajú merania elmg.vĺn viac ako detonačné vlny. Haarp a emp je možné detekovať, bo to má extrémnu energiu. Armádne zložky by o tom vedeli a zvlášť v tejto dobe.

    • Ten sobotňajší príliv teplej vlny a vetrisko – včera/dnes/ som cca o 02,00 nakukol von, ako sa to vyvíja – a na západe bola hmlistá naoranžovelá obloha nad horizontom – 8 hodín po západe Slnka.
     Žeby tak svietila Bratislava?

     • Objektívne

      Video nie je dôkaz. Prosím uvedomte si, že to čo vidíme zo záznamu už pomerne dávno nemusí odpovedať realite. Existuje technolóǵia, ktorá môže komukoľvek (trebárs aj prezidentovi) dať do úst slová, ktoré nikdy nepovedal včítane mimiky tváre a je to technológia vo verejnej doméne. Ja na tom videu vidím obyčajné blesky v pozadí oblohy nasiaknutej chemtrails, preto to bleskne na celom pozadí. Dezorientovaní (nielen) vtáci je v súčasnosti bežný prejav oslabeného magnetického poľa Zeme, ktoré neustále klesá. Budeme vidieť častejšie takéto úkazy a budú silnejšie.
      https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/v-ulicich-mexickeho-mesta-se-zahadne-sletavaji-stovky-ptaku/

     • Ta svieti nonstop odkedy ju osvecujú

     • opravujem posväcujú

     • Osvecuje sa sama. To svetlo k nám na juh Slovenska sa odráža v noci z Bratislavy na vrstvách chemtrails.
      https://secure.ce-tescoassets.com/assets/SK/279/8586015320279/ShotType1_540x540.jpg

     • Erika Malá

      Slnko okolo štvrtej až piatej hodiny nieže zapadá, ale vychádza na oblohu s intenzívnym žiarením. Je to ako šťuknutie vypínačom a slnko žiari v plnej sile. O tri až päť minút
      slnko mizne. Celá obloha prechádza fázami, ako čiary krížom krážom,
      meniace počasie, hodinu je veľká zima a po hodine nastáva veľké oteplenie. Chvíľu mráz, dážď a po chvíli by sa dalo chodiť aj v tričku.
      Toto nikdy nebolo. Takže hore sa niečo deje….

    • Galaxia andromeda

     Bolo to na radare tak ako tornado v čechach. Okamžite to mazali ked to prepuklo. Haarp bol samozrejme už oficialne potvrdeny. Udajne nim utočili na asteroid. Udajne lebo ako to overiť vo vesmire že ano. Na haarpe pracoval nicola tesla len to nevolal haaarp. Zatial by stačilo keby ukazali kto zlikvidoval NS1 a 2. Ani to nam nechcu povedat a cely svet to videl tak čo by ste mohol chcieť ohľadom tohto.

     • S tym lampášom z teska čo som našla by sa rozsvietilo aj na Honolulu+++

  • gabriel trakovicky

   plne s tebou súhlasím. Celé je to založené iba na podvodoch. Pohyb dosiek, bol zaznamenaný už dopredu. Tieto správy o zbaniach, sú len podvrh, k strachu.

  • Dám ešte ďalšie ingrediencie do tohto guláša. Také otázky filozofične. Si spravíte veľa „priateľov“, keď niekde spravíte akože zemetrasanie ? Erdeg-anovii záleží na obyvateľoch asi tak jak trnavčanovi na Slovensku !!!!
   Prečo nepoužijú aj inde hračku ? Veď ak nie sú priame dôkazy, tak by ich istá veľmoc, ktorú si chcú naporcovať, nemohla len tak akože odvetne zrovnať so zemou.
   Alebo, že by to bolo ešte trocha inak ?
   Že by už bol aký taký scenár napísaný a ide sa podľa neho a mal zamestnať hlávky obecenstva a divákou a odpútavať pozornosť od niečoho iného ?!?!

   Spoznať SAMÉHO SEBA a tým následne aj Matrix a pochopiť.

   ČO je na tom najzaujímavejšie, je to, že vlastne sa to aj deje, akurát by sa to mohlo diať aj inou formou. Ale to sú tie super pozície v kvantovom poli, ktoré si vlastne sami volíme a tak si vyberáme, aká forma je v danej chvíli najvhodnejšia na to pochopenie daného levelu.

   Lebo mávnutím čarovného prútika sa niekto zmení zo dňa na deň na poctivého, slušného, pracovitého, nekradnúceho, prestane chlastať, byť vulgárny, klamať, podvádzať, korektný v debate aj v rozhodovaní, zotpovedný sám za seba, svoj život a zdravie….atď…..atď…..

   Z kanibala za týždeň bude Einstein….?

   Sme žili už X matrixov a ešte budeme ďalšie X levelov matrixov žiť….aby sme pochopili, že čo je oheň, živá bunka, jahoda, čerešňa, strom, včela, lebo ešte stále vieme trt…

   Každý bude mať takú školu akú si vyberá a vybral…
   Je len na nás, čomu veríme, nad čím premýšľame a čomu dávame pozornosť, koľko sa učíme a čo sa načíme a začneme to aj žiť.

   V tom nech sa nám darí najlepšie ako sa dá.

   • Tektonické zbrane je možné používať len tam, kde na to už existujú určité predpoklady v podobe tektonických zlomov. Je to také pošťuchnutie, aby k zemetraseniu došlo skôr, ako by za bežných okolností nastalo. Celé Rusko sedí na veľkej stabilnej doske, kde by sa zemetrasenia pomocou tektonických zbraní vyvolali omnoho ťažšie.

   • Aj Einstein zistil, že s jeho teoriou relativity nebude nič tak to povesil na kliniec a venoval sa husliam posadil sa za stôl k plnej mise ovocia a ďobaal hrozno zapíjal muštom a hral až doteraz čvrliká so slákom +&

 2. Mesto Adana, kde bolo 1 zemetrasenie, má
  – milión obyvateľov
  – budovy na tenkých stĺpoch
  – US vojenskú základňu s jadrovými zbraňami
  – hlboké podzemné priestory pod mestom
  Američania majú veľké skúsenosti s podzemnými výbuchmi. Napríklad pod dvojičkamy v New Yorku.

 3. „Sparťané se neptají, kolik je nepřátel, ale kde jsou.“ – Plútarchos

  A marburg tu bude brzy, aby odvedl pozornost od ko*kovid. Před několika dny došlo k překvapivému vypuknutí této „epidemie“.. Jak naznačovaly zvěsti, před pandemickou smlouvou WEF (očekává se, že bude posunuta k podpisu v létě 2023) nás čeká další pLandemie. Ano, i na tu bude existovat vakcína. (Přesto je podle historických informací klasický Marburg z 90 % smrtelný a není na něj lék). Pravděpodobně bude fungovat stejně dobře jako vakcína proti ko*kovid (neboli zabíjet lidi). Do léta tu bude celá nová kampaň strachu, mnohem dříve, než soudní systémy doženou ko*kovid.

  A nezapomeňte, že během podávání tohoto experimentu široké veřejnosti bylo příjemci obdrženo mnoho placeb, takže ti, kteří nedostali tuto skutečnou toxickou smrtící „injekci“, měli zřejmě prozatím štěstí.

  Odbočím – voda v plastu.. jak se může vydělávat na něčem, co je přirozené? Co se týče vody, tak jsme si na to zvyknuli. A jestli si lidé zvyknou i na to, že budou moct konzumovat vzduch kolem, jen když si za něj zaplatí..
  A to nepíšu o rodičích, kteří se nehctějí zabývat svými dětmi. Děti pak mají mnohdy před sebou (mobilní) zařízení, která dělají mimo jiné i spoustu hluku, a to jim nahrazuje konverzaci atp. Ale není to konverzace, protože spolupracují s přístrojem. Všichni zírají na své zařízení, které je pro ně vším.
  To zařízení je jejich život. Tohle jsou další kroky do transhumanismu. A digitalizaci VŠEHO.
  Přesně k tomu stále směřujeme.. Hloupý ko*kovid byl jen předvoj, jak se tupě dají ovládat masy.
  A k tomu slouží strach. Aby masy udrželi ve strachu, potřebují mít k tomu nástroje. Od pLandemie, nedostatek potravin, přes změnu klimatu, globální oteplování, válečný KONFILKT..

  • Asi ty píchanečky se začnou u obdarovaných stále rychleji a důrazněji ozývat.Nemyslím si,že ti kterým zatím nic není dostaly neškodnou dávku,možná menší koncentraci jedů a nebo netráví tolik času u počítačů s 5G.Ten Marburg je jen záminka,aby se lidé vyděsili a následky opichů byly jim zamaskovány.Vidím to kolem sebe,nárůst podivných bolestí, chronických onemocněních,častější chřipečka…..

  • Tak teraz čo je problém marburg alebo čumenie do telefónu? Šak ľudia majú obrovskú možnosť čerpať z najväčšej knižnice sveta. Teraz neviem či sa mám smiať alebo báť 🤣🤣🤣. Toľko bludov a protichodných informácií bavím sa na tom každý deň.

   • To je asi etalon pro „leadry. 🙂
    https://www.youtube.com/watch?v=21qVl1EHMpA

   • To, že jste nepochopil psaný text, je čistě váš problém 🙂

    • Píšete nesúvislo to je váš problém nie môj.

     • Tak to jo 😀

      1) Začnu vodou. Zmínil jsem vodu v plastu, už to že je v plastu, není přirozené pro organismus, ale budiž, proč se za vodu např. v restauraci musí platit a vydělává se na něčem, co je přirozené a mělo by být zdarma? Ale jak jsem napsal, co se týče vody, tak jsme si na to zvyknuli. A přirovnal jsem to ke vzduchu kolem nás, který je taky pro nás přirozený a použil slovní obrat, kdy na nás ty kur*vy jedou z grýn dýlem a falešným CO2 – aby po nás nechtěli platit ještě za vzduch, protože většina lidí – dle opíchaných fuckcínama nad 60% skoro všude po světě jsou prostě debi*lní!!
      Voda a vzduch jsou snad pro všechny, tak jaképak platit! Chápete? U vody to prošlo a nikdo se nediví, jdete do restaurace a platíte za čistou vodu..

      2) marburg? Všude se o tom začíná zase plašit a “informovat” masy skrze msm: https://i.postimg.cc/VvQ58S4r/zaskot.jpg

      +z msm před nedávnem:
      “Stále však proti marburgu neexistuje účinná vakcína či lék.” = a najednou tu máme zase vakcíny a nachystané předem! K tomu:
      “WHO vyhlásila v Ghaně epidemii kvůli viru marburg (atp..)”
      = UŽ CHÁPETE? NEBO K ČEMU CHCETE VYSVĚTLIVKY?

      3) Co se týče pandemické smlouvy s WHO tak se opravdu posunula až na začátek/průběh léta, četl jsem to cca 2-3dny zpět na “naturalnews”. A psal jsem tam taky o digitalizace, takže, není snad pravda – že se kolem nás/vás chystá digitalizace VŠEHO? Přesně k tomu směřujeme.. A VÍTE CO, kur*va už jen u divadla s ko*kovid stačilo, aby ofce řekli NE! Ale oni prostě NEřekli!

      Za vše co se děje mohou pouze zlomení a „očkovaní“ jedinci. Jen kůli nim jsme tam, kde jsme a děje se to, co se děje.. Někoho probouzet či přesvědčovat už nemá žádný přínos! Týká se to všech, co byli min.na jedné „dávce“ spásné genové terapie a nedostali placebo. VŠICHNI JSOU DO JEDNOHO ZLOMENÍ a hlavně pozměněni. Tohle se celosvětově týká většiny genetických mutantů a šiřitelů toxických „věcí“ kolem sebe a na nás..jsme tím bomardováni denně. K tomu toxicita v jídle, vzduchu, vodě, chemtrais..

  • Spartané sú spartané kapének iní ako naší muži &&&

   • Bodejť ne.Celá tisíciletí nejsilnější muži umírali na bojištích a ti nedomrdlí co nemohli bojovat dělali děti. Sice sem tam nějakou znásilnili,ale jestli z toho náhodou byl potomek,tak to rozhodně nebyl nejlepší způsob početí dítěte.

 4. mariankosmac

  Nejaký vedec vraj to zemetrasenie predpovedal a varoval pred ním – bol o tom článok na Topky sk ale nečítal som ho. Druhá vec – bolo tam z Turecka aj video veľkého kŕdla čiernych krákajúcich vtákov ktoré sa chovali podivne a sadali si na konce haluzí na stromoch – ako keby to zemetrasenie vycítili. Umelé zemetrasenie by asi vtáci nevycítili. Podľa mňa – zemetrasenie v Turecku bolo prírodné na 70% ale vzhľadom na politickú situáciu mohlo byť i umelé ako varovanie, v takom prípade to Erdogan vie ale verejne nepovie.

  • mariankosmac

   Zaujímavosti
   VIDEO podivného správania vtákov: Cítili, že sa blíži katastrofické zemetrasenie?
   ANKARA – Na sociálnych sieťach sa objavilo video údajne zachytávajúceho zvláštne správanie vtákov pred zemetrasením, ktoré pred týždňom zasiahlo Turecko a Sýriu. Zábery mnohých prinútili zamyslieť sa nad tým, či môžu zvieratá skutočne cítiť zemetrasenia skôr, ako ľudia a moderné technológie.

   Myšlienka, že zvieratá dokážu cítiť zemetrasenie, siaha najmenej do roku 373 pred Kristom, keď grécky historik Thukydides napísal, že psy, potkany, hady a lasice opustili staroveké mesto Helike niekoľko dní pred zemetrasením, ktoré ho zasiahlo. Téma sa stala opäť aktuálnou po zverejnení videa, ktoré údajne zachytáva zvláštne správanie vtákov pred zemetrasením v Turecku
   https://m.topky.sk/cl/13/2467323/VIDEO-podivneho-spravania-vtakov–Citili–ze-sa-blizi-katastroficke-zemetrasenie-

   Ale ani toto samozrejme nič nedokazuje, vtáci občas blbnú.

  • Ten vedec sa volá Frank Hoogerbeets a predpovedal zemetrasenie v Turecku tri dni pred. Je to aj na FB. Pravidelne informuje o všetkých zemetraseniach po celom svete. Jeho predpovede nie sú na základe pohybu tektonických dosiek, lebo to nevie nikto predpovedať, ale na základe pohybu planét slnečnej sústavy. Predpovedá nielen miesto, ale aj výšku magnitúdy. Takže pochybujem, že by niekto v dnešnom storočí vedel narábať s planétami a spôsobil tak umelé zemetrasenie.

 5. Sursum Corda!

  Čo to trieska?

  1. Obdivuje revolúciu iluminátov z roku 1848, t.j. tých satanistov ktorí nám tu teraz vládnu: „Je nevyhnutné, aby všetky národy sveta spoločne povstali a prebudili sa z každodennej pohodlnosti a bezstarostnosti tak, ako v roku 1848 začali boj za oslobodenie spod jarma psychopatov a dementných ľudí, ktorí ukradli naše šťastie a krásny svet, v ktorom žijeme.“

  2. Vidím, že je aj veľký teológ. Len neviem akého náboženstva, keďže katolícke, resp. kresťanské to rozhodne nebude: „Oko za oko, zub za zub. Biblický zákon!“

  • hľadač pravdy

   Sursum Corda!

   Teraz si to trafil úplne presne!

   Ako som predvčerom citoval v rozsiahlejšom príspevku, z ktorého uvádzam opäť vetu:

   ,,Je to pořád ten starý iluminátský vzorec, totiž skryté, ale cílevědomé zavádění sionisticko-bolševické revoluce.”

   Lovanoviciová je zjavne nastrčená slobodomurárka! Pre nás je iba otázne, ktorého stupňa zasvätenia to je lóžová ,,sestra”. Slobodomurári vo vyšších stupňoch zasvätenia (Pike povedal, že od 32°) VEDOME slúžia Satanovi! Takže je možné, že jej ,,náboženstvom” je luciferizmus a jej ,,bohom” je Lucifer!

   Lovanoviciová manipuluje ľuďmi aj ďalej: ,,…čo je v skutočnosti útok na Turecko zo strany najväčšej mocnosti sveta, ktorej sa absolútne nepáčilo, že ju prezident Turecka Recep Tayyip Erdogan nepočúval.” (!!)

   * Recep Tayyip Erdogan (*1954) – je najvyšší nadnárodný slobodomurár, je členom pra-lóže „HATHOR PENTALPHA“ !!! (#)

   Ďalšími členmi tejto najvyššej slobodomurárskej superlóže sú/za svojho života boli napríklad:

   * George H. W. Bush (1924-2018), bol 41. prezident USA (1989-1993), nadnárodný slobodomurár, okrem iných bol zakladajúci člen pra-lóže „HATHOR PENTALPHA“.

   * George Walker Bush (*1946), bol 43. prezident USA (2001-2009), nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže „HATHOR PENTALPHA“.

   * Richard ,,Dick” Cheney (*1941), 46. viceprezident USA (2001-2009), nadnárodný slobodomurár, zakladajuci člen pra-lože „HATHOR PENTALPHA“.

   * Condoleezza Rice (*1954), bývalá ministerka zahraničných vecí a poradkyňa pre národnu bezpečnosť, nadnárodná slobodomurárka, okrem inej je členka aj pra-lóže „HATHOR PENTALPHA“.

   * Anthony ,,Tony” Blair (*1953), ex-premiér Veľkej Británie, nadnárodný slobodomurár, okrem inej je členom aj pra-lóže „HATHOR PENTALPHA“.

   * Gerhard Schröder (*1944), bol 7. spolkovy kancelár Nemecka (1998-2005), nadnárodný slobodomurár, Rothschildov poradca a Putinov dôverný priateľ (sú ,,bratia” z pra-lóže ,,GOLDEN EURASIA”), okrem iných je tiež členom pra-lóže „HATHOR PENTALPHA“.

   * Nicolas Sarkozy (*1955), 23. prezident Francúzska (2007-2012), nadnárodný slobodomurár, okrem iných je tiež členom pra-lóže „HATHOR PENTALPHA“.

   * Abu Bakr al-Baghdadi (1971-2019), bol ,,kalif” ISIS, v rokoch 2004 až 2009 väzeň amerického tábora pre ,,islamistických teroristov”. V roku 2009 bol v tajnosti zasvätený do pra-lóže „HATHOR PENTALPHA“ a bolo zinscenované jeho oslobodenie.

   Okrem týchto sú členmi pra-lóže „HATHOR PENTALPHA“ aj najvyšší predstavitelia: Saudskej Arábie, Iránu, Kataru, Ománu, Bahrainu a tak ďalej, atď.

   Niekoľko členov pra-lóže „HATHOR PENTALPHA“ obrazom:
   https://www.illibroignorante.it/wp-content/uploads/2016/07/Massoni.jpg
   ———————————————————————————————————
   (#) Nadnárodná, najvyššia slobodomurárska pra-lóža „HATHOR PENTALPHA“, je:
   „konzervativní/reakční/oligarchická“, v roce 1997 oficiózně, avšak teprve v létě 2000 oficiálně založená klikou kolem George H. Bushe jr. s cílem udělat z něj prezidenta USA a současně nastartovat dodnes probíhající „válku proti mezinárodnímu terorismu“. Je obávaná a potíraná dokonce i „Fraterem Kronosem“ (= Zbigniewem Brzezinskim) jako „nejkrvežíznivější“ a nejnebezpečnější ze všech pra-lóží. Má hodně členstva také na Blízkém východě (str. 529 a častěji). Je pojmenována po staroegyptské bohyni Hathor, která pod známějším jménem Isis odedávna v zednářstvu hrála velkou symbolickou roli stejně, jako všudypřítomný lóžový symbol pěticípé hvězdy, který není jenom pentagramem, ale nazývá se také pentalpha, protože je možné jej ukázat složený z pěti (velkých) písmen alfa (alpha) řecké abecedy.
   ———————————————————————————————————
   Prvotný zdroj týchto informácií:
   Giole Magaldi, OFICIÁLNY autor knihy: Massoni – Società a responsabilità illimitata. La scoperta delle Ur-Lodges (prvé vydanie je z novembra 2014).
   =========================================================
   Ešte poznámka k vete z článku:

   ,,Členovia Svetového ekonomického fóra (WEF) dlhé roky tvrdia, že Zem je preľudnená a že na dosiahnutie planetárnych cieľov treba zredukovať ľudskú populáciu.” (!!)

   Žiadne P R E Ľ U D N E N I E sveta ľuďmi NIE JE !!!

   Vyvolávanie strachu a paniky z hroziaceho preľudnenia sveta je iba HLÚPA slobodomurárska PROPAGANDA šíriaca sa zo známeho zdroja:

   „Předpokládat u Rockefellerů a (nepochybně také spoluúčastných) Rothschildů,
   že mají zoufalý strach z hrozícího přelidnění světa, by znamenalo mít tyto nesporně mimořádně inteligentní lidi za hloupější, nežli jsou autoři takové domněnky.
   Rösler však na téměř osmdesáti stranách své knihy (str. 101-179) uvádí vědecké
   modelové studie, zcela jasně dokazují, že z hlediska světové vyživovací situace,
   úbytku zásob surovin i stavu životního prostředí nemusí dojít k žádné pohromě dokonce ani při počtu 40 miliard lidí, zatímco dnes obývá naši planetu necelých 6 miliard.
   Kromě toho Rösler s odvoláním na kompetentní experty dává na uváženou,
   že přírůstek populace v posledních třech stoletích byl vyvolán pouze plynulou,
   v našem století dokonce rapidně stoupající průměrnou délkou života, a nikoli tedy
   změněnými poměry rozmnožování. Protože však hranice dalšího zvyšování průměrné délky života bylo již téměř dosaženo – přičemž třetí svět je v tomto ohledu stále ještě pozadu – bude se křivka růstu světové populace v blízké budoucnosti nevyhnutelně zplošťovat a nakonec znovu vykáže jen zcela nepatrný vzestup jako před rokem 1600.
   Tuto skutečnost bezesporu zná sotva kdo lépe než sami Rockefellerové a Rothschildové, jimž jsou všechny možné statistické i další vědecké údaje kdykoli k dispozici. Když tedy přesto právě oni zcela zamlčují skutečný stav a místo toho po desetiletí podněcují a vyvolávají prostřednictvím svých nespočetných organizací ničím neoprávněnou paniku a strach z „populační exploze“, musí to mít zcela jiný důvod,…“

   citácia z knihy:
   Johannes Rothkranz, Nadcházející „diktatura humanity“ aneb Panství Antikrista, II. díl, Světovládci temnot v akci, 1991, český preklad Jaroslav Voříšek 1996.

   To boli štúdie robené v osemdesiatych rokoch dvatsiateho storočia, teda pred približne 40-timi rokmi. Pri vtedajších technológiách a v tom čase mohlo na svete žiť aj 40 miliárd ľudí!!
   V súčasnosti, keby svetu nevládli satanisti a keby nenapĺňali svoje zvrátené ciele (z dopustenia Trojjediného Boha, ako TREST NA BEZBOŽNÉ ĽUDSTVO!!!), tak by dnes na svete mohlo kľudne žiť aj 100 miliárd ľudí!!

   • mariankosmac

    ,,tak by dnes na svete mohlo kľudne žiť aj 100 miliárd ľudí!!“

    Nemyslím si. Pretože priestor nepustí! 100 miliárd ludí by znamenalo zničiť další kus prírody a život v nezdravých preludnených mestách v mrakodrapoch. Tak čo by to bolo za ,,život“? Áno, mohlo by žiť možno aj 100 miliárd ludí ale potom by im stejne raz museli zakázať sa množiť, aby k tomu preludneniu nedošlo, lebo zo sto miliárd máš za chvílu 200, 300. Takže by to dopadlo zle tak či tak i bez satanistov.

   • Sursum Corda!

    Hľadač pravdy, Ešte by som k Tvojmu príspevku doplnil, že podľa starého iluminátskeho vzorca sa vedie aj súčasná zákopová vojna na Ukrajine, ktorá akoby kopírovala zákopovú 1. svetovú vojnu riadenú na oboch stranách lóžami. Cieľom 1. svet. vojny bolo udržiavať vojnu čo najdlhšie, postupne vyčerpať obe strany konfliktu (finančne, vojensky, bez zreteľa na ľudské obete), úplne ich oslabiť, aby sa mohli zrušiť Nemecká, Rakúsko-uhorská a Ruská monarchie a zameniť ich satanskými zriadeniami – demokracia, socializmus, komunizmus atď. – úplne pod kontrolou lóží. Zdá sa, že o niečo podobné ide aj na Ukrajine, len s vyšším cieľom – vyčerpať strany konfliktu aj s ich podporovateľmi, urýchliť globalizáciu a dosadiť do čela svetovlády Antikrista.

    • hľadač pravdy

     Sursum Corda!

     Áno, áno, áno – aj o tom som tu už písal, napríklad v deviatich bodoch tu:
     https://www.badatel.net/dr-ardis-varuje-ze-papez-frantisek-ovplyvnuje-svetovych-lidrov-ohladne-vakcin-a-pandemie/#comment-139295

     V tomto odkaze v bode č. 6.) som uviedol:
     ,,Sídlo jedného svetového náboženstva má byť otvorené v roku 2022”.

     Keďže toto je práve teraz aktuálne, tak tu k tomu niečo napíšem….

     Sídlo jedného svetového náboženstva slávnostne otvorili 16.02.2023!!!
     =======================================================
     => Abrahamic Family House Inauguration Ceremony, pred 2 dňami spustili videokanál – krátke otváracie video, 55sekúnd:
     https://www.youtube.com/watch?v=xdwlWlA2eOg&themeRefresh=1&cbrd=1

     preklad textu pod videom:

     ,,Za prítomnosti J. E. šejka Sajfa bin Zajeda al Nahajána, podpredsedu vlády a ministra vnútra SAE, a J. E. šejka Nahajána bin Mabaraka al Nahajána, ministra pre toleranciu a spolužitie, spolu s náboženskými predstaviteľmi, významnými osobnosťami zo SAE i mimo nich a členmi komunity bol slávnostne otvorený dom #AbrahamicFamilyHouse, ktorý odráža naše rozmanité presvedčenia založené na spoločnej ľudskosti.

     Abrahámsky rodinný dom je zakorenený v hodnotách SAE a dlhodobom záväzku k #mierovému spolužitiu.

     Ľudia môžu prísť a praktizovať vieru do troch domov od 16. februára. Prístup na fórum a prehliadky so sprievodcom budú návštevníkom k dispozícii od 1. marca 2023.”

     Odkaz na dva články:
     1. Jerusalem Post, 16.2.2023
     ,,The UAE’s Abrahamic Family House is a shift in modern history”
     https://www.jpost.com/opinion/article-731710

     2. Novus Ordo Watch, 17.2.2023
     ,,Abrahamic Family House’ with Church, Mosque, and Synagogue opens in Abu Dhabi”
     https://novusordowatch.org/2023/02/abrahamic-family-house-opens-in-abu-dhabi-uae/

   • Objektrívne

    V tejto súvislosti upozorňujem na B.Fulforda, ktorý je 32.stupňovým slobodomurárom pôvodne z lóže P2 a teda je dobré sa zamyslieť aké majú tie jeho báchorky význam.

    • hľadač pravdy

     OPRAVA:

     ,,Slobodomurári vo vyšších stupňoch zasvätenia (Pike povedal, že od 32°) VEDOME slúžia Satanovi!”

     NIE ,,od 32°”, ale SPRÁVNE ,,na 32°”!
     ———————————————————————————————–
     Uvediem to tak, ako sa to uvádza, či presnejšie, ako som túto informáciu zaznamenal:
     ,,Pike vo svojom prejave 4.7.1889 povedal, že na 32° slobodomurárstva podľa škótskeho obradu, je už členom bratstva známe, že nejde len o uctievanie symbolov, ale uctieva sa ,,božstvo” Lucifera!“
     ===================================================
     Iné zdroje uvádzajú, že od 30°. Od Pikeho prejavu v r.1889 to vedomé uctievanie Lucifera satanisti mohli dať od 30° zasvätenia, to ale budú vedieť najlepšie sami vyššie postavení ,,obyčajní lóžoví bratia a sestry”! V každom prípade, keď sa kdekoľvek uvádza a píše o najvyšších slobodomurároch / nadnárodných slobodomurároch / pra-lóžových slobodomurároch / členoch superlóží, tak takýto všetci VEDOME slúžia satanovi, pretože ďaleko prevyšujú 33° ,,obyčajných”, ,,národných” slobodomurárov!

     Na doplnenie ešte pár obrázkov:

     * Recep Tayyip Erdogan
     https://stöverstuuv.de/media/images/zw3lvk1wm3k-large.jpg

     * Abu Bakr al-Baghdadi
     https://stöverstuuv.de/media/images/abu-bakr-large.jpg

     * Lavrov – Condoleezza Rice => OSN => 666!
     https://www.jesusisprecious.org/prophecy/666_united_nations.jpg

   • Možno by bolo – jednoduchšie – napísať, či existujú vôbec – svetoví politici- (a ak áno, ktorí sú to), ktorí by – NEBOLI – členmi slobodomurárskych (alebo iných) lóží..

 6. Bola som v t.č. – vysypať smeti do kontajnera a – pozrela som na Nebo a vidím nad domom – teda – aspoň u nás – stovky „hviezd“ – takých tých blikajúcich, plávajúcich, rotujúcich.. Niektoré sú vyššie, iné sú bližšie k Zemi.

  P.S. Pomerne často sa viem v noci pozerať – „Hore“ – ale takúto – „hviezdnu“ – nočnú oblohu – som tu už dlhšie – nemala (nevidela).

  • mariankosmac

   Ja si zase pamätám že tú noc pred zemetrasením bol dosť nepríjemný Mesiac v splne, svietil cez okno rovno na mňa no po chvíli som si zvykol, nechcelo sa mi babrať so žalúziami ktoré mám tak napol pokazené.

 7. Je nutné nájsť dôkazy a ak sú tak nájsť a potrestať tých, ktorí to urobili. Domnienka nestačí!

 8. zapredana SR

  Hlavne za neochotu potvrdiť vstup Fínska a švédska do NATO a to najhlavnejšie prikláňanie sa na stranu RF, ohľadom geopolitického smerovania. Toto by mali šíriť médiá v Turecku ak nechce byť zvrhnutý Erdogan, aby o Tom informovali obyvateľov.

 9. UŽ JE TO TADY A V POHYBU…..KDO TO PŘEDPOVĚDĚL?….

 10. Všetko sú to len hypotézy. Rusko (RF) pravdepodobne nemá problém detekovať použitie geologicko-seizmických zbraní, ale zatiaľ z RF nič také ohľadne Turecka a Sýrie oficiálne nezaznelo. Ak Moskva poukáže na takýto útok voči zemetrasením zasiahnutým krajinám, potom to už bude o niečom inom.

 11. KRISTOVO SVETLO A JEHO PRAVDA! POZRITE SI TOTO VIDEO https://youtu.be/d4BuMaGlKp0 TU NÁJDETE 100% DÔKAZ, SPOLU SO SNÍMKAMI, AKO USA A NEČLOVEK B. SPOLU S GENOCÍDNYM NATO VYHODILI PLYNOVOD, KTORÝ PREDSA SLÚŽIL NÁM. TENTO PLYNOVOD BOL DAR Z NEBIES. A B. IHNEĎ !!!!!!! PO VYODENÍ PREHLÁSIL, ŽE TO SPÔSOBIL p.PUTIN. VĎAKA TEBE MILÝ BOŽE ZA p. PUTINA, KTORÝ NEĎ AKO NASTÚPIL DO FUNKCIE CHCEL ABY SA ZRUŠILO NATO A VŠETCI MALI SPOLOČNÚ OBRANU. A OPÄŤ TO PREDKLADAL ĎALEJ.
  ZA 2// POZRITE SI , VEĽMI DOBRE, KEDY SPUSTILI C.E.R.N. NA MAXIMUM A ČO SA ODVTEDY DEJE.
  ZA 3// VO VEĽKEJ DUCH. POKORE SA VÁS PÝTAM, ČO STE UŽ POSLALI FINANCIE DO NEVINNEJ SÝRIE, KDE PRVÝCH 5 DNÍ PO ZEMETRASENÍ NIKOHO !!! NEVPUSTILI, ŽIADNE MECHANIZMY, ŽIADNE POTRAVINY, LIEKY. ABSOLÚTNE NEVINNÁ KRAJINA. GENOCÍDA USA A NATO
  TU JJE LINK:: https://youtu.be/_uFDDoFS9Dc MÔŽETE MAŤ AJ SLOV.PREKLAD//ČESKÝ DAJTE SI OZUB.KOL. AUTOM.PRELOŽIŤ A POTOM SA VŠETCI SPÝTAJME SAMI SEBA NEHAMBÍME SA JEDEN KAŽDÝ ZA SEBA ŽE MLČÍME, LEN NIEKDE PÍŠEME ABY SME SI SAMI SEBE UĽAVILI – SEBECTVO A JA, A JA, A OPÄŤ LEN JA A MOJE NÁZORY A MOJA FILOZOFIA! + SÝRIA ZÁCRANA 2 DETÍ https://youtu.be/bud8xGdH3uU NECH NÁS VEDIE LEN DUCOVNÁ POKORA!

 12. a už ste o krok bližšie k zubatej, tak klidek a tabáček, zajtra bude ďalší a potom ten …

Pridajte komentár

*