Deti zaočkované proti covidu majú 45-násobné riziko úmrtia ako neočkované deti


Print Friendly, PDF & Email

Deti zaočkované proti covidu majú 45-násobné riziko úmrtia ako neočkované deti

(Ethan Huff, Natural News) Len niekoľko hodín predtým, ako Boris Johnson v júli 2022 oznámil svoju rezignáciu na post premiéra Veľkej Británie, bola zverejnená oficiálna správa vlády.

Táto správa ukázala, že deti „zaočkované“ proti Covid-19 majú 45-krát vyššiu pravdepodobnosť, že umrú z akejkoľvek príčiny než neočkované deti s prirodzenou imunitou.

Ďalej tá istá správa odhalila, že plne očkované deti majú až 137-krát vyššiu pravdepodobnosť, že zomrú na „covid“ v porovnaní s ich neočkovanými rovesníkmi. Tento znepokojivý fakt vyvracia všetko, čo nám bolo za posledných niekoľko rokov povedané o tom, ako vakcíny údajne chránia pred údajným vírusom.

Média odignorovali šokujúce zistenia

Úrad pre národnú štatistiku Spojeného kráľovstva (ONS) zverejnil údaje v správe s názvom „Úmrtia podľa stavu očkovania, Anglicko, od 1. januára 2021 do 31. mája 2022“.

Môžete si to prečítať sami na tomto odkaze.

Portál The Exposé News si zaslúži uznanie za to, že prezrel údaje ONS, aby to všetko zistil. Vláda totiž prezentuje závažné zistenia s minimálnymi fanfárami a tak neprehľadne, aby sa to z nich nedalo ľahko vyčítať.

Človek by si myslel, že ak by „záchrana životov“ bola skutočným cieľom, takéto odhalenia by boli všade v správach a hovorili by o nich politici. Namiesto toho nevidíme nič iné ako mlčanie alebo paušálne popieranie faktov.

(Súvisiace: Existujú aj dôkazy, ktoré naznačujú, že spoločnosť Pfizer tajne pridáva lieky na srdcový infarkt do detskej verzie svojej mRNA vakcíny).

Britský štatistický úrad prichytený pri pokuse zamaskovať „strašnú“ mieru úmrtnosti medzi deťmi postihnutými covidom

V tomto prípade portál The Exposé News zistil, že Britský štatistický úrad (ONS) sa opäť pokúsil zamaskovať skutočnosť, že deti, ktoré dostanú covidovú injekciu, sú časovanou bombou kvôli riziku náhleho úmrtia.

ONS takéto veci urobil mnohokrát počas pandémie, skrývajúc pravdu vo svojich objemných súboroch údajov, ktoré sú neustále manipulované, aby bolo ťažšie odhaliť pravdu.

Ak máte záujem vidieť metodiku, ktorá bola použitá na vysledovanie krokov ONS pri neúspešnom pokuse skryť riziká spojené s očkovaním detí na covid, môžete tak urobiť na webovej stránke The Exposé News.

Prírodná liečba osteoartritídy

Stručne povedané, ONS neposkytol exaktnú mieru úmrtnosti na 100 000 očkovaných detí a tínedžerov vo svojom súbore údajov, aj keď tento druh informácie bol poskytnutý pre všetky ostatné vekové skupiny dospelých v rovnakom súbore údajov.

Portál The Exposé News dokázal odhaliť podvod tak, že poskladal ďalšie publikované informácie. Na základe nich vypočítal, aké by to číslo bolo, keby ho ONS poskytol priamo, podobne, ako to urobili pre všetky vekové skupiny dospelých.

„Všetko, čo musíme urobiť, je vydeliť ‚osobo-roky‘ každej zaočkovanej skupiny číslom 100 000 a potom vydeliť počet úmrtí každej zaočkovanej skupiny výsledkom z predchádzajúcej rovnice, aby sme vypočítali mieru úmrtnosti podľa stavu zaočkovanosti,“ vysvetľuje The Exposé News.

Portál ďalej tvrdí, že „výsledné čísla odhaľujú, že neočkované deti zomierajú na Covid-19 oveľa menej ako deti, ktoré dostali vakcínu proti Covid-19“.

Na základe vzorca o účinnosti vakcíny od spoločnosti Pfizer tieto údaje odhaľujú, že covidové vakcíny majú u detí negatívnu účinnosť proti úmrtiu.

Reakcie ľudí na tieto zistenia

V komentároch niekto napísal, že to nie je žiadne prekvapenie, pretože farmaceutické firmy a vlády, ktoré kontrolujú, sa už mnoho desaťročí zameriavajú na deti svojimi smrtiacimi vakcínami.

„Zabi ich, kým sú mladí je mottom zlých,“ napísal komentujúci a následne ponúkol požehnanie obetiam:

„Požehnanie večného života pre svätých Jahveho!“

Najnovšie správy o covidových vakcínach nájdete na stránke ChemicalViolence.com.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ten Jahve – to je 2-zložkové epoxidové lepidlo?

  „„Zabi ich, kým sú mladí je mottom zlých,“ napísal komentujúci a následne ponúkol požehnanie obetiam:

  „Požehnanie večného života pre svätých Jahveho!““

  Redaxia – už máte jarmulkový out fit? Už máte vybranú stenu, kam si otrieskate hlavu? Ďialničnú hlukozábranu? Vzďalujem sa – na tento článok nemôže byť relevantný komentár. Ale! Vrátim sa to tu spláchnuť!

  • keťas s drevom

   Pomocou vakcín sa vraždili deti už za socializmu. Len pred desaťročím zrušili očkovanie novorodencov.

   • keťas s drevom, s prvou vetou na 100 % súhlasím. A tej druhej neverím…

    Povinné očkovanie hneď po narodení sa mimina bolo už v minulom režime nariadené preto, aby novorodenec stratil rozvíjanie sa vlastnej imunity ešte predtým, ako ju vďaka kolostru od vlastnej matky získa. Presne z toho istého dôvodu bola nariadená povinná pasterizácia: tepelnou „úpravou“ mlieka dochádza k devastácii laktÁzy, t. j. enzýmu, poslaním ktorého je vytráviť mliečny cukor laktÓzu. No a zásluhou tohto trestuhodného celoštátneho nariadenia došlo k tomu, že nevytráviteľná laktÓza napáchala presne to, na čo bola povinná pasterizácia určená: z detičiek, ktoré tento tráviaci masaker prežili, sa vyvíjali potom jedince nielen s telesnými zdravotnými problémami, ale aj s poruchami vnímania, vrátane trvalého poškodenia pamäte. A tak zo školákov, ktorí mohli každý školský rok končiť so samými jednotkami bez toho, čo by sa doma do kníh čo i len pozreli (úplne by im bol postačil výklad v škole), aj napriek učeniu sa doma mali výsledky priemerné či podpriemerné).
    Dnes je nám jasné, že už vtedy bolo cieľom nasekať stádo (rozumovo aj citovo) čo najtupších, ľahko ovládateľných oviec, ktoré o niekoľko desaťročí neskôr ochotne prijmú čipovanie bez toho, aby chápali, kvôli čomu je dnes svet nahusto posiaty nanofrekvenciami.
    Globalisti sa prepočítali. Neviem, či zasiahla vyššia moc, ale my „ovce“ sa prebúdzame a vo veľkej miere zavrhnutiahodné „vakcíny“ odmietame. Som zvedavá, ako to celé nakoniec dopadne…

    P.S.: Súčasne so zvrátenou teóriou Louisa Pasteura existovala aj rozumná teória Antoina Bechampa, ktorý tvrdil pravý opak: „…mikroorganizmy zvonku iba dopĺňajú vplyv oslabeného prostredia, ktoré existovalo v tele už predtým, a v zdravom prostredí sú neúčinné. Ak zasejeme semená do betónu, nevyrastú. Musia sa ocitnúť v úrodnej pôde.“
    Dnes je nám už prd platné, že Pasteur pred smrťou priznal, že sa „mýlil“. Skutočne sa iba „mýlil“?
    Nech to už s Pasteurovými „poznatkami“ bolo akokoľvek, výsledok je taký, že jeho zvrátená teória dodnes nielenže prežíva, ale navyše bola obohatená o ďalší, ešte zavrhnutiahodnejší masaker: o homogenizáciu + UHT technológiu pri spracovaní tejto bielej tekutiny, čo nejednému jedincovi spôsobilo v lepšom prípade anafylaktický šok, v tom horšom mŕtvicu alebo priamo smrť.
    Ešte niekto pochybuje o tom, že človek je ten najnemožnejší a najzvrátenejší živočích na tejto planéte??
    Všetka úcta a česť výnimkám.

    • Nuž, neviem… bola som plne očkovaná v tom čase komunistickom a nijaká retardácia sa u mňa nevyskytla – učila som sa dobre, mala som všestranné záujmy a aj v živote som sa uplatnila podľa svojich predstáv. Jedinú nevýhodu som mala, že som stratila rodičov veľmi skoro, lebo oni boli obeťami režimu, ale inou formou, nie pre očkovanie. Takže zase až tak by som to nepreháňala… jasné, mRNA očkovanie je niečo nové, čo nepoznáme, aké bude mať účinky, ale tie desaťročia overené? Mám kopu spolužiakov, pracujúcich, nadaných, aktívnych a zdravých… Takže všetkému, čo tu popíšete, sa veru veriť nedá! Iba tomu, čo človek na vlastné oči videl a na vlastnej koži pocítil. Toľko nešťastných ľudí ako je dnes v „demokracii“ som nevidela v predchádzajúcom režime, i keď ako hovorím, ja som stratila svojich rodičov kvoli tomu, ale vychovávali ma starí rodičia a tí boli múdri ľudia – celá dnešná vláda nemá toľko múdrosti ako oni mali!

     • prirodzená imunita

      Totalita nastúpila začiatkom 60-tych rokov po vražde Stalina, Kenedyho…

      Očkovanie je podvod s cieľom skryť vražedné injekcie.

     • Barbara, potrebovali ste sa doma učiť, alebo ste si všetko zapamätali z výkladu učiteľa? Lebo to je podstatný rozdiel.
      Hovoril vám váš VLASTNÝ inštinkt, čo máte jesť, čo s čím kombinovať, aby vám jedlo bez problémov vytrávilo, alebo vás to musel niekto naučiť?
      Nikdy ste neochoreli, neležali s horúčkou, nespadli…? Lebo VOĽNE žijúcim zvieratám nič takéto nehrozí.
      Lastovičky po návrate z južných krajín trafia do vlastného hniezda (ktoré si postavili bez akéhokoľvek projektu samy) aj bez navigácie, zatiaľ čo väčšina ľudí sa dnes bez GPS nezorientuje ani vo väčšom meste. Z tohto vychádzajte.
      S konštatovaním, že starí ľudia mali múdrosťou vysoko nad tých narodených v socializme, o tom niet najmenších pochýb. A s poslednou časťou vášho súvetia s vami stopercentne súhlasím…a určite nielen ja.
      Samozrejme, každý má právo veriť tomu, čomu veriť chce.

     • Marek Košice

      Emily : aky druh „nabozenstva“ ti vnukol ten blud, ze neockovani („klasicke“ ockovania za komunizmu) ludia by boli tak dokonali „sami od seba“, so super intuiciou, super pamätou a super zdravym rozumom? TO JE LEN TEORIA, nieco take nikdy v historii nebolo. Vzdy bolona svete kvantum hlupakov, aj pred ockovanim. Jasne, ze ockovanie ludom skodi, ale nerob z neockovanych ludi schopnostami „superhrdinov“… Pretoze to je sebaoyebkavanie…. TY TOMU LEN CHCES VERIT… Lebo ti to vyhovuje.

     • Za čias Boženy Nemcovej boli ľudia po 80 tí najmúdrejší. Stavali si zdravé príbytky, žena porodila hoci aj v poli, jej ešte neškolopovinné dieťa si poradilo s pupočnou šnúrou a onedlho rodička makala na poli ďalej. Samozrejme, AJ STRAVA zohrala svoju rolu. A veľkú. Mlieko sa pilo surové. Žiadne mrazenie, rozmrazovanie a prebaľovanie potravín. Bosí behali po poli aj po lúkach… Nejdem to tu všetko menovať, lebo načo! A kde sme my? Alzheimerom končí už pomaly každý druhý človek… Ty to, Marek, nevidíš?
      Vieš, čo dorobí akékoľvek anorganické chemické svinstvo s organizmom človeka? A čo tá armáda mamičiek proti očkovaniam, ktorým zomreli maličké detičky (aj novorodenci) krátko po očkovaní alebo o čosi neskôr, keď boj s touto nežiaducou, imunitu, metabolizmus a celkovo zdravie i mozog poškodzujúcou nevhodnou látkou prehrali?
      V minulosti jeden lekár vystačil aj na desať dedín. Dnes má väčšina z nás aj 10 lekárov a každý si hľadí len na ten „svoj“ orgán, lebo naša „moderná“ lekárska veda nechápe, že ľudský organizmus sú spojené nádoby, a preto funguje len ako jeden pompaktný celok. Poruš v žiarovke iba jediné vlákno a svietiť ti nebude, hoci celý zvyšok príslušného zariadenia bude v poriadku.
      Ver, Marek, komu a čomu veriť chceš. Je to na tvojom rozhodnutí. Ak ti doteraz ani posledný, vakcišmakuládový výstrelok bielych plášťov neotvorili oči, tak ti ich neotvorí už asi nič.
      Marek, si KLASICKÝ lekár? V tom prípade by som rozumela, o čom tu píšeš.
      Všetka česť „alternatívnej“ skupinke našich lekárov, ktorá chápe, že tou jedinou vhodnou očkovovacou látkou je kolostrum od vlastnej matky.

      P.S.: Marek, videl si už voľne žijúce zviera (nepodliehajúce povinnému očkovaniu) s krivicou, s obezitou znemožňujúcou mu pohyb, s pokazeným chrupom…? Lebo ja nie.

     • správne: Kompaktný celok

     • Božena Němcová možno vôbec neexistovala. Čím staršia historická postava, tým väčšia pravdepodobnosť že je vymyslená.

    • keťas s drevom

     1.1.2012 sa vyhláškou! zrušilo očkovanie novorodencov proti tuberkulóze:
     http://ockovanieinfo.sk/clanok-sk-1-67-Zruenie-povinnho-okovania-proti-tuberkulze

     Klamstvá šíri(lo) veľa ľudí, aj Galileo, Darwin, Einstein…

     • Áno, toto očkovanie zrušené bolo. Načase! Tým chúdencom ním poškodeným zdravie už nevráti nik…

     • Emily: Múdry sa poučí. Hlupák šliapne na hrable znova a znova.

    • keťas s drevom

     Zo surového mlieka možno dostať parazita. Bunkového, aj červa.

     Zvieratá aj ľudia môžu byť otrávení. Vakcíny s ortuťou sú pichané vyše storočia, grafénom (proti kovidu) desaťročia, to sú tie šialené kravy. Mieso otráveného materského mlieka je lepšie kúpiť umelé mlieko Sunar.

     • …v tom prípade treba na túto možnú nákazu otravou surovým mliekom upozorniť novorodenecké oddelenie – nech si matka mlieko aj s mledzivom odstrieka, nech ho zdravotníci prevaria – a takto ošetrenou bielou tekutinou nech nakŕmia mimino. Som zvedavá, koľko človiečikov tento masaker prežije.
      Zaujímavé je, že čím sú cicavce dlhšie živené materským mliekom, tým sú životaschopnejšie, bystrejšie a odolnejšie voči chorobám. Prirodzený, „neošetrený“ spôsob výživy neohrozuje človeka ani zďaleka v takej miere, ako tepelne zdevastované potraviny.
      Ktoré voľne žijúce zviera potrebuje toaletný papier, strojček na zuby, naprávanie chrbtice, odstránenie slepého čreva či obličky, lieky na spanie, na úpravu TK či hladiny cukru v krvi…neskôr barle, vozík, plienky, opatrovateľku? A krásne sú aj v pokročilejšom veku.
      Silná imunita prežije aj primeranú otravu – veď otravovaní sme čím ďalej, tým viac všetci, vrátane zvierat. Napriek tomu majú štvornohí svojou vnímavosťou, zorientovanosťou, šikovnosťou…a hlavne prirodzeným inštinktom ďaleko na nás ľudí; ten náš inštinkt dorazili naše vlastné maminy prevareným mliekom iného cicavca…na príkaz – koho iného, ako bieloplášťových… Znova opakujem, česť ich výnimkám. A pribúdajú!

  • Pane Maroši, ten Jahve je náš Bůh a Stvořitel a tím náš Otec..a má také jiná jména, která jsou spíše charakteristické názvy jako: Milostivý, Svatý, Milordný, Láskyplný, Spravedlivý…a komentující to zřejmě myslel tak,že když člověk umře mladý tak nestihne poznat pravdu a lásku, kterou je Bůh a Jeho Syn Ježíš a tím může přijít o spasení, t.j. věčný život, který připravil pro svůj lid, své děti, které ho vyznávají a jsou poslušni Jeho zákona lásky až se ukončí tento systém zla, který započal pádem Adama a Evy a který byl z velké části způsoben poslechnutím našeptávače Ďábla a svět se řítí do záhuby, hlavně jeho poslechnutím a postupným osvojením zlých charakteristických vlastností jako je chamtivost, nenávist a snaha o ovládnutí jiných svobodných bytostí. No když posluhovači Ďábla, kteří mají od něho za konání zlých skutků velké posty, peníze a moc v tomto světě a svými činy a slizkými řečmi svedou mnohé k přijmutí jejich toxických výrobků, tak mnoho lidí zahyne a nestihne přijmout pravdu a tím i věčný život a to je teď hlavním cílem satana a jeho vyznavačů. Nedejte se oklamat, čtěte Boží slovo Bibli a otevřou se vám oči. Pěkný den a hodně úspěchů v hledání pravdy, světla a zdroje lásky.

   • Jahve je „mytologický“ starozákonný boh sekty židov, s ktorými bol v minulosti v kontakte – podľa všetkého mimozemská entita Anunnaki. Pletiete si Boha Všehomíru a Jednoty – Stvoriteľa, s „bohom“ v očiach uctievačov všetkého, čo má nad nimi moc – ako boha. Vrátane Satana – ako vyššej entity – vodcu Odporcov Stvoriteľa. Pre indiánov boli bieli votrelci tiež bohmi s hromovými zbraňami. Ak ste jehovistka – túto sektu zakladal slobodomurár Charles Taze Russell – ktorého úlohou bolo pod zámienkou „ochrany učenia Ježiša Krista“ – prekrútiť mnohé state z biblie, vypustiť mnohé state z biblie – údajne vyše 120, a nahradiť ich novými tézami = programami. Zjednodušene – urobiť v biblickom „poriadku“, t. j v už aj tak prekrútenom učení Ježiša Krista /pravoverní, kopti/ – posla KRISTA – ďalší chaos! Dá sa povedať, že analogicky už podľa Protokolov Sionu.

    Jahve – boh trestajúci, exploatátor zdrojov Zeme – sa cíti byť majiteľom ľudskej farmy na Zemi. Má svojich posluhovačov a pomocníkov – „správcov“. Tí si vymysleli svoj židobiblický projekt – a k zlému „policajtovi“ pridali na „bezkonfliktnú“ manipuláciu s ovcami – Nový zákon – s „bohom miľujúcim a odpúšťajúcim“ – im ich správcovské zločiny! Vytvorili si pre seba vhodné kriminálne prostredie! Keď sa majiteľ dlho dlho neobjavuje na svojom hospodárstve – jeho správcovia aj užívatelia to začnú kurviť! Analogicky nezákonné interné pravidlá skorumpovaných dozorcov niekde v base. No ale – príde vyúčtovanie – nie od Boha Všehomíru – Stvoriteľa, ale od nasraných a trestajúcich „Jahve“ Anunnaki po blízkom príchode na zdevastovanú rozkradnutú farmu – Zemi!

    Genocída na „farme“ je analogicky zametanie stôp a likvidácia svedkov zločinov „správcov“ Zeme.

    • Maroš prečítala som so si tvoj článok a porovnala som ho s inými názormi ktoré sa tu objavili sú totožné a dost objektívne aby som mohla potvrdit to čo sa dialo a deje s učením Kristovým a prekrúcaním jeho myšlienok vdaka tti za to ludia sú informovaný nepravým učením ktoré ich dezinformuje kadejakým tláchaním a pravda je niekde inde aj v kostoloch sa nedostáva verejnosti to o čom by mali vediet podľa pravdy +++ Preto deti nepoznajú pravdu Ďakujem Jehovisti sa veselo potlkajú po dedinách a hustia doľudí lži

     • Božka, UČENIE krista (židovského falzifikátu zavraždeného nežidovského Ježiša) neprekrúcali, lebo kristus žiadne učenie nemal. Jeho poslaním bolo stavanie kostolov, založenie židovskej cirkvi s náboženstvom, so spoveďami, s poplatkami, odpustkami…čo Pravý Ježiš nerobil.
      Celú Pravdu nepoznáme nikto – Rím za podpory židov ju pribil spolu s mimozemským Ježišom na kríž, a je tam priklincovaná dodnes. (Možno pápež a spol. o nej niečo vedia, no tí ju „ovciam“ nepovedia.)

     • Rím je naopak Mir, to je po rusky svet. Ukrižovaný Ježiš je symbol vojenskej porážky nášho antického sveta.

   • Anka, keď navštívil Ježiš našu prehnitú planétu Zem, povedal: „Nie boh, ako ťa ľudia volajú, ale Otec je tvoje meno.“
    Zavraždil Ježiš niekoho? Pritom hovoril, že robí to, čo uvidel u svojho Otca, ktorý je v nebi.
    Ten, kto tu na Zemi neustále súdi, trestá, vraždí a najnovšie týra ľudstvo čipovaním je pozemský samozvaný „boh“ Sionu, ktorý nemá so Stvoriteľom Otcom ani s Pravým Ježišom nič spoločné.
    „Adam“ s „Evou“ boli za hľadanie Pravdy potrestaní „bohom“ Sionu, a nie Stvoriteľom Otcom. Navyše Pravý Ježiš radil ľudstvu: „Skúmajte písma či je tomu tak.“ Takže voči komu sa prvý pár previnil?
    Anka, Biblia je zmotanina veľkej Pravdy s ešte väčšou Lžou – pri jej čítaní treba mať oči otvorené dokorán a nebáť sa triediť; slovami Pravého Ježiša – treba oddeľovať „pšenicu“ od „kúkoľa“.

    • Emily mať tak Otca v nebi nezdržujem sa tu oddelovaním pšenice od kúkoľa ale jazím za nim na dovolenku do Neba na mesiac a na dva mesiace na mars nech boha Sionu aj vredy od jedu prasknú pošlem to na jeho náklady +++

   • Anka, nepleť si Jahveho se Stvořitelem. Jahve je ve skutečnosti převlečený Lucifer a dalo mi dost práce, než jsem si toto ujasnil. Kdo dnes lidem nejvíce lže? Jsou to Židé. A kde se to naučili? Od Jahveho, alias Lucifera, otce lži (Jan 8:44). A Ježíš tyto Židy na to jen upozornil (Jan 8:44). Bible je pouze alibistický nátěr „pravdy“ kvůli efektu zmatení a je vytvořený Luciferem. Je podaný značně nejasně a se zřejmým záměrem do textu vnést evidentní nepravdy. Jedná se o chtonické náboženství se vším všudy. Mj. definice duše podle bible je toho jasným důkazem. Bylo by to na dlouhé vysvětlování, protože je to vše velmi sofistikovaně podáváno, obzvláíště od svědků Jehovových (znám z vlastní zkušenosti). Ale jsme u konce tohoto lhaní a Lucifer bude brzy a už vlasně je usvědčen ze svých lží, i když podle nátěru bible je ještě jako bůh tohoto světa vládcem tohoto zkaženého světa. To v této době končí a my jsme toho svědky, ale ne jako svědci Jahveho (Jehovovi), ale svědci Stvořitelovými. Takže hlavu vzhůru. Apropo, bible jsou jen pravidla, ale život je založen na tvořivosti myšlení, avšak bible toto neumožňuje. Je to jen netvůrčí dogma. Na okraj: Židům chybí práce pravé poloviny mozku, a to je důvod, pokud se snaží vést tento svět neplnohodnotným myšlením jen jednou hemisférou, proč je tento svět dnes tam, kde je. Proč jen jednou polovinou mozku, to zase někdy jindy. Zdeněk 80.

 2. Dodám, že defibrilátory se instalují už i ve školách a na veřejných místech, aby se infarkty normalizovaly a aby si lidé mysleli, že je normální mít infarkt ve věku 16 let (a aby věřili, že infarkty nemají nic společného s toxickou injekcí).
  A většina zombie se už neprobudí. Protože včichni, kteří se probudili a uvědomují si, co se děje, si stále neuvědomuje, jak rychle se věci vyvíjejí a jak špatný život je čeká..

 3. zapredana SR

  Je mi ľúto deti ktore majú rodičov svedkov kovidovych. Ale to už je ich problém že ich pokrvná línia skončí. Slabší jedinci neprežijú.

 4. svatoslav butora

  Tento článok je o všetkého zla schopných Neschopných Vládcoch Sveta pod patronáciou Sluhov Smrtihlava (SS). Sú schopní zabíjať všetko a všetkých na všetkých úrovniach riadenia a pritom sa tváriť ako Vládcovia Sveta. To je „vládnutie“ pomocou uplatňovania nimi riadenej smrti. Tak ukazujú komu slúžia. Po II.sv.vojne veľkú časť všetkého zla schopných SS repatriovali do USA. Následkom toho sa po r.2014 pod velením parchanta Obamu a spol. stali do tej miery trúfalými a sebaistými, že ovládli USA a vládny systém USA pomocou viacúrovňového prevratu a podvodu, ktorým odstavili od vládnutia prezidenta Trumpa a stranu viac-menej normálnych republikánov, ktorí tie posledné volby vyhrali. Takže obraz dnešnej fašistickej vlády USA a nad USA títo pohrobkovia III.Ríše SS teraz preniesli do reálu súčasnej politiky všetko ničiaceho svetovládneho systému tzv.Západu, ktorý ničí všetko aj ich vlastný tzv.Západný svet aj im vlastný „židovský svet“ v mene mŕtvej „demokracie“ mŕtveho sveta Hitlera a spol., ktorá teraz ako zombie znova ožila a cez nimi ovládnutý zdravotnícky systém a obchod a energetiku a priemysel a politické mocenské štruktúry podmanených krajín s jedovatým demokratickým zápalom zjednotene útočia na životy ľudí všade kde vládnu ich mŕtvolné „demokratické“ metódy zabíjania ľudí v mene ochrany ich životov v celosvetovom koncentračnom tábore tzv.Západu pod vedením Idiotov v službách Smrtihlava. A najúhlavnejšími nepriateľmi ľudí a Jehovu sú jeho údajní ctitelia so židovskými koreňmi, ktorí majú vzácny dar obsadzovať vedúce posty vo svete bankovníctva a moci. Podobné až rovnaké ako za požida Hitlera je to dnes napr. i na tzv.Ukrajine, ktorú ovláda židovský element Zelenský a spol. a ktorý v mene „slobody a demokracie a vlastenectva“ neváhal a neváha slúžiť tým sparchantelým SS z USA, ktoré si tzv.Ukrajinu preorganizovali na útočnú entitu pre ovládnutie a rozdrobenie Ruska. A keď Rusko urobilo obranný protiútok proti silám pekla a USA a zjednotenej tzv.Európy ovládaných zbankrotovanými „Reseťákmi“ z USA, tak „demokraticky“ jačia ako demokratické prostitútky, že im Rusko bráni v ovládnutí Ruska a tzv.Ukrajiny!!
  Kresťanom a židom v službách SS by som rád pripomenul nápis (INRI), ktorý mal Ježiš Kristus na kríži a význam prvých písmen prekladu tohoto nápisu do hebrejčiny (JHWH). Mali by vedieť, koho to židovskí vodcovia v mene spolupráce so všemocným Rímom vtedy nechali zabiť… Tí vtedajší všemocní skazení Židia zbytočne volali v r.70n.l. Boha Jehovu (JHWH) na pomoc , keď Jeruzalem a jeho obyvateľov ich „priatelia“ Rimania zničili. Ježiš Kristus im pred svojou smrťou nechal odkaz, že v „posledných dňoch“ budú dejinné udalosti podobné…

  • Svatoslav prečítala som si pozorne celý tvoj text, ktorý mi veľa napovedal o židoch a o ich zavraždení Krista on predpovedal ich skazu, že nikdy nebud mat svoje miesto na zemi a budú vyháňaní a nenávidení pre ich nevraživost , faloš nápis INRI z hebeječin ktorý má na kríži si pamätajú jeho význam mnohí+++

   • Božka, zavraždili mimozemského Ježiša, nie židovského krista. Pozemský kristus sa zjavil na scéne až o „tri dni“ po smrti Pravého Ježiša, aby priniesol na planétu Zem žido-sionistické učenie. (Ježiš bol bez akéhokoľvek náboženského vyznania, zrušil tu všetkých „božích desatoro“ a nahradil ich jedinou priamočiarou, všetko vypovedajúcou vetou: „Milujte sa navzájom.“)

    • Dobre to urobil lepšie sa milovat navzájom ako desatorom to preväzovat+++

    • Jediné čo si môžem overiť je, že sa kresťania klaňajú symbolu svojej porážky a v kostoloch ich učia aby sa nebáli zomrieť bez odporu. Kresťanstvo je vírus.

 5. Len konštatujem, že dodávatelia elektriny – politikou iných cien pre obyvateľstvo – obávajúc sa masových občianskych nepokojov – a mnohonásobne vyšších a likvidačných cien pre podnikateľov – zamestnávateľov – cielene, brutálne a cez mŕtvoly – presadzujú likvidáciu podnikateľského stavu a ekonomiky Slovenska – ako náhradný program za likvidačný „covid“ lockdown! Ide to zhora – vláda, ministerstvo hospodárstva a jednotlivé rezorty a ich politickí nominanti ako manažéri energetických podnikov – až po „delegovaných“ operátorov zákazníckych linie – zamestnancov! Tí vám vysvetlia, že „my s tým nič nespravíme“. Úplne „zabudli“ – nepripúšťajú si – na možnosť – odsúdiť, potrestať a obesiť túto vládu, detto ich nimi delegovaných politických nominantov a manažérov v energetických podnikoch s účasťou štátu! Túto sabotáž treba zastaviť za každú cenu! A znovu pripomínam – kto chce zvrhnúť demokratický = otrokársky systém = právo slobodných vlastniť otrokov = právo slobodného, nedotknuteľného, korporátneho žida vlastniť nežidovských otrokov a – ROZHODOVAŤ O ICH BYTÍ A NEBYTÍ – potrestá sa! Ha! Akurát zvrhnutý režim už nepotrestá nikoho! To môžu urobiť len nové náhradné ficokurvy, ktoré sa tým dostanú k moci a budú pokračovať a budú sa chcieť zbaviť všetkých radikálov, ktorí by ich mohli zvrhnúť tiež! V tomto treba byť personálne aj legislatívne dôsledný!

  Opakujem – tí zmrdi to myslia s likvidáciou podnikateľov vážne, a teda aj s následnou likvidáciou pracovných miest! Úlohou tejto vlády a jej dole padajúceho hovna je totálny rozklad spoločnosti, a hlaváči v energetike sú toho plnou súčasťou – inak prídu o svoje zlaté padáky! Toto je celoštátna generálna vojna vlády /a preto generálny štrajk kurva – ale nie v rukách vládou a tých v pozadí – kúpených odborov!!!/ proti nám, a vo vojne neplatia pre nás žiadne zákony nepriateľa, ktorý nás už NEVYHLÁSENE, ALE CIELENÉ – ničí! MOR HO!

  • Alebo všetci skončíme plánovane na „nepodmienenom“ príjme s digitálnymi „peniazmi“ a verejnou čipovou ID a v digitálnom väzení GMS!

 6. Po 463 dnech jsou k dispozici data nežádoucích účinků mRNA vakcín!
  ac24.cz/zpravy-ze-sveta/po-463-dnech-jsou-k-dispozici-data-nezadoucich-ucinku-mrna-vakcin/

 7. ..Protože se americká mládež zjevně nenechává dostatečně „očkovat“ proti ko*kovid podvodu, představilo komiksové impérium Marvel nový propagandistický komiks, jehož cílem je vyhecovat a nalákat nevinné děti, aby si vyhrnuly rukávy a nechaly se farmaceuticky penetrovat..
  =Marvel prosazuje indoktrinaci dětí vakcínami v novém digitálním komiksu o očkování proti ko*kovid podvodu, který vznikl ve spolupráci se společností Pfizer!!=

  https://i.postimg.cc/W4vb4fsF/01.jpg
  https://i.postimg.cc/ZqxYvFqf/02.jpg

  .očkování proti ko*kovid podvodu je vykresleno jako schopnost dát dětem superschopnosti a udělat z nich „hrdiny“ ve společnosti…
  F*CK zdegenerovanému západu!!!

  • mariankosmac

   Strašné, propaganda v rozprávkach pre deti ako za nacizmu. My si o tom myslíme svoje ale ďalšia generácia už bude totálne osprostená (viď aj Antifa – pred 20 rokmi demonštrovali proti globalizmu a kapitalizmu a dnes pobehujú s dúhovými vlajkami a tak podobne). Nakoniec sa ľudstvo prebudí – netrvá tak dlho dôjsť k zisteniu že vakcíny sú k hovnu.

 8. …Božka, mnohé deti nepoznajú nielen Pravdu, ale mnoho iných vecí, lebo rodičia sa im ,,nestíhajú venovať“, asi tak. …Marián, myslím si, že situáciu s ,,dúhov.vlajkami“ a ,,koronocirkusom, a teda aj s očkov.“nemožno vôbec prirovnávať…,,DV“ sú viac menej dobrovoľné, alebo kto s nimi sympatizuje, nie sú pre ostat.škodlivé a ,,KOR.+očkov“ je ,,dobrovoľne-nasilu“, robia zle v cel.spoločnosti… takže tak. …

 9. Pane Bože! Toto sa tu už ani čítať nedá! Ani samotný článok, ale ani komentáre druhých. Už máločo a málokedy čítam, ale zakaždým som presvedčená, že dobre som sa rozhodla, ak namiesto toho chodím do prírody. A sama… lebo už nemožem ani počúvať tie iracionálne úvahy, čo si každý v mojom okolí vytvorí na základe všelijakých médii! Ja žijem z múdrosti a z príkladného skromného života mojich prarodičov a je mi tak dobre.

  • klamstvo je spôsob boja

   Organizované klamstvo je také, kedy sa dohodne skupina ľudí, napríklad v tvojom okolí, že budú tvrdiť to isté. Ľudia majú tendenciu sa prispôsobovať väčšine. Ak by táto skupina tvrdila že biela guľa je čierna kocka, tak časom začneš o sebe pochybovať.

  • Barbara, iracionálne skutky majú vlády sveta, a to vďaka iracionálnym politikom a tým, ktorí ich volili. (Aj keď pravdou je aj to, že keby sme ich nezvolili my, obsadili by svoje vysnívané miesta aj bez nás: svedčia o tom v poradí už štvrté podvedené voľby v Amerike.)
   Takže – keď si to zhrnieme, dospejeme k poznatku, že zakrývaním si očí pred skutočnosťou sa dopracujeme k tej istej výslednici, ako keď ich bude mať dokorán roztvorené. No nie je to úžasné?🙃
   Vypínajú na noc pouličné lampy…nahrávka na smeč zlodejom a vrahom?!

  • Máte pravdu. Niektorí čitatelia Bádateľa zrejme nie sú pracovne vyťažení a tak sa z nich stávajú samozvaní „politológovia“ a „virológovia“, ktorí sa v diskusii deň čo deň prezentujú obšírnymi komentármi, ktoré sa často nedajú ani len čítať. Ak by človek čítal aj všetky ich odkazy (linky), nemal by čas ani len spať.

 10. Ruda Vávra o 5G,,…
  https://svtv.cz/videos/vliv-5g-siti-na-cloveka-ing-rudolf-vavra-a-daniel-svab.html

  Popis:
  Digitalizace lidí, Světové Ekonomické Fórum, Klaus Schwab a jeho výroky, vliv frekvence na lidský organizmus, elektromagnetické neharmonické nebezpečí pro těhotné maminky a malé děti. Oslabený imunitní systém pomocí vakcinačního koktejlu a elektromagnetického smogu vede k horšímu odbourání grafénu v těle a k vytvoření nano antény a lepšímu ovládání jedince, nebo skupin obyvatel. Více na https:stop5g.cz a https://vlnovagenetika.cz https://stop5g.cz/svetove-ekonomicke-forum-a-digitalizace-lidi/ https://vlnovagenetika.cz/42-studii-prokazujicich-ze-vakciny-a-emf-zpusobuji-autismus-vlnova-genetika-jako-reseni/ https://stop5g.cz/kongresman-jason-crow-dna-frekvencni-zbrane/ https://stop5g.cz/svetove-ekonomicke-forum-cina-digitalni-koncentrak-agenda-2030/ https://stop5g.cz/vliv-mobilu-na-tehotenstvi/ https://stop5g.cz/jdeme-do-toho/ Děkujeme https://svtv.cz

 11. …vďaka za zauj.inf.Jirik…

 12. https://gloria.tv/post/HHARQJTDKTDz3HYckkKbGTe1t
  Podrobnosti
  Ruský hacker objavil databázu sledovania očkovaných – ruská vakcína Sputnik
  *****
  Moderna měla na webu sdělení, že se jedná „operační program“,….

Pridajte komentár

*