Rumunskí prokurátori žiadajú trestné stíhanie bývalého premiéra za miliardové nákupy covidových vakcín


Print Friendly, PDF & Email

Rumunskí prokurátori žiadajú trestné stíhanie bývalého premiéra za miliardové nákupy covidových vakcín

(Patricia Harrity, Expose News) Vlády na celom svete vyplatili značné sumy vo výške desiatok miliárd farmaceutickm spoločnostiam, ako je Pfizer, za vakcíny proti Covidu-19, ktoré pre nedostatočný dopyt zostanú nevyužité a vyhodia sa.

V týchto dňoch rumunský senát udelil prokurátorom povolenie začať vyšetrovanie a trestné stíhanie Florina Citu, ktorý bol v roku 2021 rumunským premiérom, za minutie vyše miliardy eur na nákup 53 miliónov dávok mRNA vakcíny proti covidu od spoločnosti Pfizer. Tieto obstarané vakcíny sa pritom v Rumunsku nikdy nepoužili.

Florin Citu je v súčasnosti senátorom vládnucej Liberálnej strany, čo mu doteraz poskytovalo imunitu voči trestnému stíhaniu, no vo štvrtok protikorupčný prokurátor formálne požiadal parlament a prezidenta, aby povolili vyšetrovanie trestných činov bývalého rumunského premiéra a tiež jeho dvoch bývalých ministrov zdravotníctva.

Florin Citu viedol centristickú koaličnú vládu po voľbách v decembri 2020, ktorá bola pri moci necelý rok uprostred vrcholiacej pandémie koronavírusu. Ďalší dvaja, Vladimír Voiculescu a Ioana Mihailou zo strany USR, pôsobili ako ministri zdravotníctva v jeho administratíve.

Zneužitie moci

Vyšetrovanie sa sústreďuje na podozrenie zo zneužitia právomoci v súvislosti s obstarávaním vakcín proti Covidu-19. Prokurátori majú za cieľ vyšetriť Citu, Voiculescu a Mihailou za nákup nadmerného počtu vakcín Pfizer a Moderna v období od januára do mája 2021 bez riadnej dokumentácie alebo zhodnotenia odôvodňujúceho rozsahu nákupu.

Florin Citu sa obhajuje, že svoje povinnosti nezanedbal a ako premiér konal „v súlade s rumunskou legislatívou“.

„Podľa rumunských zákonov prokurátor potrebuje súhlas parlamentu a prezidenta na vyšetrovanie a väzbu poslancov a bývalých ministrov za trestné činy, ktorých sa dopustili v čase, keď boli vo funkcii,“ uviedla agentúra Reuters.

Agentúra ďalej dodáva, že zákonodarcovia zvyčajne neschvaľujú takéto žiadostí, avšak Citu je hlasným kritikom súčasnej koaličnej vlády, ktorá zahŕňa aj jeho vlastnú stranu. Ďalšie komunálne, európske, parlamentné a prezidentské voľby v Rumunsku sa majú konať v roku 2024.

Nanešťastie pre Citu, Senát hlasoval v pomere 90 ku 2 za zrušenie jeho imunity, aby sa vyšetrovanie mohlo pohnúť vpred, informovali rumunské spravodajské zdroje. Títo traja bývalí vládni predstavitelia môžu byť teraz obvinení zo „zneužitia moci“ (respektíve „zneužitia úradu“), uviedli prokurátori.

Pád mRNA vakcín z piedestálu do nemilosti

Vyšetrovanie trestných činov je najnovším signálom toho, ako hlboko a ako rýchlo padli covidové mRNA vakcíny, najmä v Európe. Alex Berenson hovorí:

„V máji 2021 boli európske krajiny také zúfalé, aby získali mRNA vakcíny, že súhlasili minúť viac ako 20 miliárd eur na nákup 900 miliónov dávok vakcíny Pfizer – okrem 600 miliónov dávok, ktoré už dovtedy zakúpili.“

(Májová dohoda zahŕňala opciu na kúpu ďalších 900 miliónov dávok za celkovú sumu 18 miliárd eur – čiže štyri dávky na každého človeka v EÚ, vrátane novorodeniat).

Počas tohto obdobia Európa zaostávala za Spojenými štátmi a Veľkou Britániou v očkovaní proti Covidu-19 a na lídrov bol vyvíjaný veľký tlak z EÚ, aby preklenuli túto priepasť.

Pôvodne sa predpokladalo, že vektorové DNA vakcíny od AstraZenecy podstatne prispejú k zásobeniu Európy vakcínami. Neskôr však boli tieto vakcíny stiahnuté z trhu v dôsledku obáv o ich bezpečnosť, ktoré sa objavili v súvislosti s krvnými zrazeninami.

V dôsledku toho mRNA vakcíny od Pfizeru a Moderny ovládli trh v bohatých krajinách, najmä Pfizer, ktorý zrýchlil svoju výrobu rýchlejšie ako Moderna, čo viedlo v priebehu len pár mesiacov k bohatej ponuke dávok jeho vakcíny.

Európska únia a nákup vakcín

Európska únia s radosťou súhlasila so zaplatením 19,50 eura za jednu dávku – takmer 24 amerických dolárov na základe vtedajších výmenných kurzov. Dávky sa mali rozdeliť medzi členské krajiny EÚ proporcionálne, aby sa navzájom neprebíjali v ponukách Pfizeru.

„Je to dobrá správa pre náš dlhodobý boj za ochranu európskych občanov pred vírusom a jeho variantmi!“ povedala Uršuľa von der Leyenová, predsedníčka Európskej komisie v tlačovej správe oznamujúcej dohodu s Pfizerom.

„Výroba a dodávka až 1,8 miliárd dávok pre Európsku úniu je zaručená.“

V máji 2021 správa z Bruselu oznámila, že Európska komisia podpísala tretí kontrakt so spoločnosťou BioNTech/Pfizer na ďalších 1,8 miliardy dávok.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Krajiny západnej Európy čoskoro prekonali Spojené štáty americké v percente dospelej populácie, ktorú zaočkovali a aj dopyt po prvej posilňovacej, čiže tretej dávke v zime 2021/22 zostal relatívne vysoký.

Keď sa však neskôr mRNA vakcíny ukázali proti variantu Omicron ako bezcenné (poznámka redakcie: ako keby proti predošlým variantom fungovali), dopyt po nich v Európe, rovnako ako v Spojených štátoch skolaboval.

(Európa bola vždy skeptickejšia ako Spojené štáty americké, pokiaľ ide užitočnosť covidpvých vakcín pre dojčatá a deti do 12 rokov.)

Podľa magazínu Politico, Nemecko v júli 2023 malo na sklade 83 miliónov dávok očkovacích látok proti koronavírusu s približnou cenou 1,6 miliardy eur, ďalších 120 miliónov dávok ležalo ako nevyužité zásoby a navyše krajina očakávala ďalšie dodávky zakontrahovaných vakcín.

Podľa údajov poskytnutých tamojším ministerstvom zdravotníctva Nemecko vyradilo 54 miliónov dávok vakcíny proti Covidu-19 do konca roka 2022 a ďalších 29 miliónov v prvom štvrťroku 2023.

Skutočný počet však bude pravdepodobne vyšší. Ministerstvo neposkytlo údaje o odpade za druhý štvrťrok a tiež zdôraznilo, že federálne štáty a poskytovatelia zdravotnej starostlivosti nie sú povinní hlásiť exspirované vakcíny.

„V súlade s tým nie je možné vyčísliť celkový objem všetkých zlikvidovaných dávok vakcín proti Covidu-19 obstaraných Spolkovou republikou Nemecko,“ uvádza sa v e-maile pre magazín Politico.

Stovky miliónov dávok zakúpených Spojenými štátmi tiež exspirovali nepoužité, hoci americké zdravotnícke úrady nikdy neposkytli ani len orientačné odhady ich počtu.

Alex Berenson píše:

„Problém s nadmerným obstaraním vakcín je najhorší v chudobnejších krajinách východnej Európy, kde bol záujem o očkovanie nízky – a dopad na ich rozpočty bude vážnejší. Minulý týždeň Pfizer dokonca zažaloval poľskú vládu, aby ju prinútil zaplatiť približne 1,5 miliardy eur za 60 miliónov dávok, ktoré Poliaci nechcú. V Rumunsku, ktoré je menšie a chudobnejšie a ktorého obyvatelia majú silné antivakcinačné nálady, je hnev ešte silnejší.“

Rumunský zmysel pre zacítenie pachu zločinu

Hlasovanie rumunského senátu teraz znamená, že ich Národná protikorupčná jednotka môže začať vyšetrovanie Citu a bývalých ministerov zdravotníctva tak, ako to požadovala minulý týždeň pri príprave 27-zväzkovej správy pre Senát.

Prokurátori tvrdia, že ich počiatočné vyšetrovanie ukázalo, že Citu a ostatní ministri nariadili nákup vakcín bez toho, aby zvážili dopyt alebo reálnu potrebu.

Minister zdravotníctva Voiculescu svoju vinu popiera a hovorí, že rozhodnutie o nákupe „urobil výlučne predseda vlády“.

Bývalý premiér Citu tiež odmieta akékoľvek pochybenie a hovorí, že „plne dôveruje spravodlivosti a je presvedčený, že prebiehajúce vyšetrovanie odhalí pravdu, že vždy rešpektoval zákon“.

Záver

Pravdou je, že všetci sú spolupáchateľmi a bez váhania nasledovali agendu, ktorá naplnila vrecká farmaceutických spoločností a ich akcionárov.

Obvinení možno rešpektovali zákon, no rozhodne nerešpektovali obyvateľov Rumunska, ktorí boli po Bulharsku (30%) druhým najmenej zaočkovaným národom Európskej únie (42%). Slovensko bolo tretie so 47% zaočkovanosťou.

Agentúra Reuters, ktorá sa stále hlási k údajom Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO), podľa ktorých „vírus doteraz zabil 68 590 ľudí v 20-miliónovom Rumunsku“, to samozrejme pripisuje „slabému vzdelávaniu o očkovaní“, no zároveň hovorí, že „krajina bola sužovaná nedôverou v štátne inštitúcie“, čo je určite presnejšie.

Ako uviedol jeden komentátor portálu Unreported Truths (Nepublikované pravdy): „Môžeme len dúfať, že aj zvyšok sveta teraz získal tento super citlivý čuch.“

Kedy sa začne vyšetrovanie a trestné stíhanie pandemických zločincov aj na Slovensku a v Česku?

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Patricia Harrity, Zdroj: expose-news.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  • Ano, odplatou rodín za zbytočne zavraždeních príbuzních! Ako židia, oko za oko,zub za zub, v našom pripade oko za dve oči,a zub za všetky zuby!!!Veru takto na nich,zločincov!

  • Gogo,cital som to,par mesiacov,ako zacala „operacia“ covid

 1. S tým Uložto.net nám odchádzajú kvalitné filmy, napr. „Zmizelí“ – ako satanisti unášajú deti, aby rozrvrátili našu vieru v spoluprácu. Pri tom filme zaspávam.

  • Maroš.
   Našiel som film „zmizeli!, ale neviem, či je to ten, čo hľadáš.
   https://webshare.cz/#/file/byVyakb4km/01×01-zmizeli-cz-titulky-mkv
   Nepozeral som ho.

   • Takto – ja ten film mám úž stiahnutý, takže ho nehľadám. Film je o únose 2 devčatiek. Tá dramatizácia spočíva v tom, že to niekto nevzdá.

    —————-
    Inak mimo tému – VK Aeronet – 216 miliárd na nákup F35 by stačilo na výkup ČR od všetkých závislostí ČR!

  • Marek Košice

   „S tým Uložto.net nám odchádzajú kvalitné filmy, napr. „Zmizelí“ – ako satanisti unášajú deti, aby rozrvrátili našu vieru v spoluprácu. Pri tom filme zaspávam.“

   Maroš, keby toto citované (s dôrazom na poslednú vetu) napísal nejaký psychopat, ktorý doma prinajmenšom fantazíruje o unášaní detí a ubližovaní im, pochopil by som to…
   Ale keď to napíšeš ty, tak je to k nepochopeniu, POKIAĽ si ťa nepredstavím ako psychiatrického pacienta s diagnostikovanou schyzofréniou.

   • MzK – Tiež zaspávam pri filme „V nemilosti 2021“ – príbeh baby, ktorá si odsedela 20 rokov basy za svoju malú sestričku, ktorá vo vypätej situácii – exekúcii domu, strelila policajta – inak fajn človeka, ktorý im chcel aj pômôcť – nehoda.

    Prečo pri týchto filmoch zaspávam, ty hlupák? Pretože mám rád príjemne modulované ĽUDSKÉ hlasy a neznášam strielačky a výbuchy a čínske kung fu kok.tiny „hej juch“, a v tichu na dedine ma ruší dubasenie mačiek na povale, štekot psov a prechádzajúce autá – barák mám na tekutých pieskoch, kde počuť každý prd z druhej dediny! Čiže radšej kontrolovaný zvuk, ako neznáme vyrušenie – a to nepočítam nočné vychcávanie. Už som tu písal o spáčoch pri zvuku vysávača.

    Tvoj nie inteligentný hlas Marečku, si pamätám z Infovojny spred pár rokmi – určite máš cez 40 – si sa sám ozrejmil svojou stupiditou, na ktorú okamžite reagoval muž, ktorému to nedalo – komentoval som to vtedy na Tadesco. A to je tvoja podstata – stupidita a hlavne tá sociálna stupidita. Filozofuješ o tom, čomu absolútne nerozumieš – vráť sa sem o 60 rokov, keď získaš aspoň aké také životné skúsenosti, aj keď pochybujem pri tvojej sociálnej a mentálnej izolovanosti – a výbave. Si proste blbec, ale ako hovoria bratia Česi – aktívny!

    • MzK – aby bolo jasno – ty sám si sa vo vysielaní uviedol ako Marek, a z kontextu bolo jasné, že je to tvoja téma – aj keď si vtedy ešte nezdôrazňoval ejakuláciu.
     Touto cestou varujem aj ostatných, aby netelefonovali do takýchto štúdií – hoci ja mám tiež 100 chutí – pretože takto zanechávajú svoju ID hlasovú stopu a telefónne číslo – čiže ID. Detto prevod peňazí na podporu takéhoto alternatívneho média. To radšej niekde na pive a z ruky do ruky. No, lebo raz, keď nás budú fašisti odchytávať a dokazovať nám čosi.

     • Marek Košice

      Maroš, obdivujem, ako sa ti OPITÉMU darí tak pekne skladať vety – bohužiaľ obsahovo ÚPLNE MIMO.
      NIKDY som netelefonoval do Infovojny. NIKDY som netelefonoval do ŽIADNEJ relácie. Teda áno – raz do Maxihry ktorá chodila na STV1 tuším, a mal som možno 11 rokov. Takže sa spamätaj, Maroš… 🙂

      Ak potrebuješ zaspávať pri pokojnom hlase (mám ja ale šťastie, že zaspávam tri minúty po zavretí očí v tichu), mohol by si pred spaním zapnúť nejaký dokumentárny film o prírode, atď……. Nenapadlo ti to? Radšej „pokojné hlasy“ rozprávajúce o utrpení? Proti gustu…. 😀 😀 😀

 2. Marek Košice

  Ten bývalý rumunský premiér vyzerá skôr ako narkoman v saku, než ako premiér. 😀
  Ako bývalý futbalista za nejaký metský klub, ktorý sa nevedel začleniť po konci kariéry do pracovnej spoločnosti a skončil na drogách.

 3. Marek Košice

  Mimo témy….

  Nezabudnem na to, ako som pred pár mesiacmi jednej mladej, intelektuálne založenej žene pri zoznamovaní sa cez internet napísal, že dodržujem orgazmický celibát – bez toho, aby som napísal nejaké detaily týkajúce sa energií, atď. Bola sklamaná, a vysvetlila prečo, citujem ju (mám to „screenshotnuté“) : „Ale ja chcem, aby muž vyvrcholil… Chcem tú energiu pre seba 🙂 🙂 :-)“ …

  Ona nedostane sexuálnu/duchovnú energiu od muža tým, že ho „vyskratuje“. Ona tým dostane len POCITOVÉ VZRUŠENIE OD SATANA, ktorú ju tým špecifickým druhom vzrušenia (pocitové) odmení ZA TO, že znemožila mužovi ísť po ceste k duchovnosti. Duchovnosti je totiž znemožňované každým orgazmom. A muži sú k duchovnosti bližšie, pretože sú to muži, ktorí sa viac zaujímajú o tieto veci. Ženy (výnimky existujú) zaujíma len rodina a blízki, plus maximálne tak etika a pomoc iným (napr. zbierky pre detské domovy a podobne). To však nemá s duchovnom nič spoločné.

  Otvorte už oči, ľudia. 🙂 … Lenže vy nechcete… je totiž tak bolestivé vidieť samých seba, ako nedokážete ovládať svoju sexuálnu energiu, a preto ju jednoducho „MUSÍTE“ vyskratovať orgazmami. Preto to radšej aj naďalej budete považovať za „prirodzené“… Byť presvedčený o prirodzenosti takéhoto konania môžete byť len a jedine vtedy, ak uvažujete pod programom „intelektuálne zviera“, nie pod programom „celistvý človek“. Ak je človek nastavený DUCHOVNE (čo nutne neznamená, že v sebe duchovno aj rozvíja – ALE je duchovne nastavený, takže ten NAJHLAVNEJŠÍ krok už má zvládnutý), tak sex (v partnerskom vzťahu) zbožňuje, no po orgazme nemá ani tú najmenšiu túžbu. Nemôže mať – keďže je navnímaný na celú svoju bytosť viac, než „intelektuálne zviera“.

 4. Vladimír

  Zákerní ľudia zo SSS (sionistická satanistická sekta) majú stále obrovskú moc a bude ťažké ich poraziť, ale netreba sa vzdávať, lebo pravda zvíťazí.

  https://cz24.news/iniciatorka-vysetrovani-proti-ursule-von-der-leyen-byla-nalezena-mrtva/

 5. Ty kokos! Keď už Chazar Chazara nelúbit!

  VIDEO: Kyjevský režim začíná bojovat mezi sebou a paranoidní Zelenský zablokoval výjezd Petro Porošenka z Ukrajiny, protože podle SBU chtěl jednat s Orbánem o mírových rozhovorech
  https://www.infovojna.bz/article/video-kyjevsky-rezim-zacina-bojovat-mezi-sebou-a-paranoidni-zelensky-zablokoval-vyjezd-petro-porosenka-z-ukrajiny-protoze-podle-sbu-chtel-jednat-s-orbanem-o-mirovych-rozhovorech

 6. Marek Košice

  Dajte si vyhľadať do facebooku používateľku „Marianna Nagy“ (titulná fotka v tričku s nápisom „p*rnhub“ …

  SATANISTKA jak vyšitá. Má satanistické tetovanie v dekolte, závislá na P*rne (a teda primárne na dennom skratovaní sexuálnej & duchovnej energie), atď… Je to slovenka, má tam hlavne slovenské komentáre.

  MAL BY SOM JU V PAŽI, ale BOHUŽIAĽ – má deti. Dvoch synov. Na jednej fotke ten starší (možno 5 ročný) má na sebe koženú bundu a „rockerský“ účes a v ruke červené lízatko. Ten mladší (asi 3 ročný) má v ruke červené lízatko a na hlave šiltovku so satanistickým zlomeseľne sa tváriacim Mickey Mouseom…

  DOTYČNÁ JE NA 100% SATANISTKA, a bohužiaľ jej synovia budú duševne, duchovne a celkovo osobnostne výrazne poškodení, s najväčšou pravdepodobnosťou budú satanistami tiež.

  PRAJEM JEJ NEDOŽIŤ SA DRUHÉHO RÁNA, A VôBEC SA ZA TO NEHANBÍM. Je to predsa rakovinná bunka ľudstva, a každý si praje, aby rakovinná bunka tela zomrela. Táto rakovinná bunka sa už stihla rozmnožiť, a ZÁMERNE infikuje svoje dve deti satanizmom. Tie červené lízatká BUDÚ NEJAKÝ SYMBOL, tá satanistická sviňa VIE VEĽMI DOBRE čo fotí, a prečo tam dala tie lízatká.

  ĽUDIA, UVEDOMTE SI, ŽE TEMNOTA, SATANIZMUS A VECI „OKOLO TOHO“ IDU RUKA V RUKE S VÝRAZNE VYSKRATOVANOU SEXUÁLNOU ENERGIOU……….
  ČO MYSLÍTE, AKO SA DOSTANE BEŽNÝ ČLOVEK (z bežnej rodiny) K SATANIZMU??? ………Ja vám vysvetlím ako. NADMERNÝM ORGAZMOVANÍM POČAS DOSPIEVANIA……. Nadmerné orgazmovanie úplne oslabí akúsi energetickú OCHRANU človeka, ktorá človeka chráni pred temnotou/Satanom – pred tým, aby sa do konkrétneho človeka dostal….. NEEXISTUJE (!!!!!!!!!!!!!!) SATANISTA, ktorý pred tým než sa stal satanistom (a počas satanizmu v tom samozrejme pokračuje – to je totiž HNOJIVO pre Satana) nebol doslova ZÁVISLÝ na častom orgazmovaní.

  Už mi začínate rozumieť? Už si začínate uvedomovať, že skratovanie sexuálnej energie OTVÁRA BRÁNU TEMNOTE?… Akurát niekto sa takej temnote bráni lepšie, iný horšie….

  • Marek Košice

   Na druhej strane ORGAZMOVÝ (nie sexuálny) CELIBÁT je silným štítom PROTI TEMNOTE.

   ROZUM DO HRSTI, PRIATELIA……….. Prečo „mainstream veda“ odporúča ideálne denné orgazmovanie? Prečo mainstream ako taký všade pchá sex, narážky naň, vyzývavé fotky, atď…. ? No prečo asi…………..aby si ľudia zničili ochranu proti temnote skratovaním svojej sexuálnej & duchovnej energie……

   Nedáva to TOTÁLNU LOGIKU? Alebo tú totálnu logiku vidí len človek, ktorý nie je zbavený duchovnej energie? …

  • To už na Bádateľovi začína byť – vďaka (ne)orgazmickému Marečkovi – riadne Psycho! Uvidíme, dokedy bude mať i redakcia trpezlivosť tieto komenty ďalej editovať! Držím palce!

   Nevadí! Hráme ďalej, Mareček!

   Ver, že som tu (žiaľ) o.i. i preto, aby som vyvažovala tie Tvoje psycho-sexuálno-patologické – 1000 krát tu – opakujúce sa názory, pri ktorých – (ak nie si celkom idiocitný), by si mal vnímať ten fakt, že tu – na Bádateľovi – má Tvoj bez-orgazmický status minimálnu „lajkovosť“, o ktorú tu toľko žiadaš (citujem Ťa z min. komentov: „myslel som, že ma tu aspoň 2-3 ľudia podporia“..)

   P.S: 1 – Prečo s tým neodkráčaš na Zoznamky, veď tam predsa máš širší priestor k svojej vlastnej duchovno-bezorgazmickej realizácii sa. Či? Veď tu sme pre Teba všetci len – „intelektuálne zvieratá“ – kooperujúce so Satanom..

   P.S: 2 – O.K. Idem teda chvíľu rozprávať Tvojou „duchovnou“ rečou, Mareček!

   „I keď sa to môže zdať zbytočné, pripojím niekoľko poznámok o pohyboch pri súloži. Sú muži, ktorí nevedia, že je nutné sa pri súloži pohybovať a preniknutím údu považujú akt za dokonaný.
   Na druhej strane má celá rada žien výhrady proti vlastnej spolupráci na kopulačných pohyboch. Sú i takí, ktorí tvrdia, že ich pohyby rušia a vyžadujú, aby muž po zavedení údu zostal v kľude – bez hnutia sa vo vnútri a snažil sa dosiahnuť uspokojenie vnútorným sústredením.
   To sú javy však výnimočné, ktoré nesú v sebe pomerne zložité psycho-patologické príčiny.“ Koniec pointy.

   P.S: 3 – Mareček, PREČO o tom toľko tu potrebuješ tliachať ?! Slová sú len slová, činy = skutky. Život treba ŽIŤ, tak si ten SVOJ realizuj naživo (live) doma – v detskej izbičke a ostatných ľudí, vr. mňa, prosím – nechaj žiť podľa najlepšieho Vedomia i Svedomia!

   Hráš sa tu nebodaj na „bez-orgazmického Spasiteľa Sveta“? Ako to s Tebou je?

   • Marek Košice

    Nečítal som ťa, Ajša. Z JEDNÉHO JEDINÉHO DôVODU ťa nečítam. Ten dôvod je nasledovný : SI PRIPRAVENÁ SPRAVIŤ VŠETKO PRE TO, aby si si aj naďalej mohla nahovárať, že je úplne prirodzené a vlastne SPRÁVNE pravidelne orgazmovať. A to aj v prípade (A TO JE NESPOCHYBNITEĽNÝ FAKT), že orgazmus je skrat sexuálnej & duchovnej energie. AKÚ CENU má pre mňa čítať reakcie (na mňa) takej osoby? NULOVÚ. Pretože tie reakcie budú obsahovať vždy LEN NASLEDUJÚCI OBSAH (akurát vždy trochu inak napísaný) :
    1. Sebaoj*bávačské presviedčanie o tom, že orgazmovanie NIE JE antiduchovný čin (čo už na tom, že skratuje sexuálnu & duchovnú energiu, že? …Keď to robí 99,9% z tých ktorí orgazmus dokážu dosiahnuť, tak sa niet o čom baviť! 😀 😀 :D)
    2. Hanenie mňa ako človeka, ktorý sa nebojí byť neznášaný a možno až nenávidený za to, že píše PRAVDU. Ešte raz – PRAVDU. Ohľadom orgazmu sa na rovných 100% nemýlim. TO NIE JE FILOZOFIA, to je ZÁKON. Lenže teba to ABSOLÚTNE NEZAUJÍMA, riadi ťa totiž tvoje MEGAEGO. Príkaz tvojho chorého ega : NESMIEŠ DOPUSTIŤ, aby si si uvedomila, že výrazne chybuješ TÝM, čoho sa NEDOKÁŽEŠ vzdať aj keby si chcela. Keby si si totiž umožnila pochopiť to a prijať ten fakt, KLESLA BY SI V SVOJICH OČIACH a bolo by to pre teba veľmi bolestivé. A to, že takto výrazne chybuje 99,9% ľudí z tých ktorí sú schopní dosiahnuť orgazmus, to tvoje (účelovo slepé v tejto veci) ego len POSILŇUJE…

    A prečo ostatní už nereagujú na moje príspevky o orgazmovaní? Pretože nie každého baví (ako napr. teba) obhajovať si donekonečne svoju NARKOMANSKÚ závislosť a pasovať ju za prirodzenú až prospešnú vec.

    • Mareček,
     To Tvoje – „nečítal som Ťa“, ale napriek tomu podrobne reaguješ – vypovedá, že už dávno nie si psychicko-sexuálne O.K. Tak teda – PREČO – reaguješ, ak abstrahuješ od môjho komentu?!

     Chceš sa tu „hrajkať“ ďalej s Tvojimi sexuálnymi anomáliami? Dobre! Hrajme sa!

     P.S. Prečo neodpovieš na moju otázku tu všetkým, pretože určite chápeš, že nie každý tu je stotožnený s Tvojou (bez-orgazmickou) filozofiou a pýtam sa Ťa – znovu – PREČO tým nežiješ DOMA a prečo tu otravuješ tých, ktorí majú na to INÝ – názor? PREČO? PREČO? Veď Ty si normálny sexuálny fašista!! Prosím – uvedom sa, lebo bude pre Teba – NESKORO! Toť pre túto chvíľu – Vsjo!

     • Napriek všetkému – tu dnes vyššie popísanému – mám vôľu v Kľude a v Pokoji – premostiť na hudobné – „80-tky“ – pre mňa osobne – krásne roky (byť socialistické), ktoré som si v rámci daných možností užívala v „plnej (dievčenskej) kráse a nahote“.

      (Pozn.: snáď ma tu „niekto“ za to nebude zas – ostrakizovať..)

      Na duchovné utíšenie dnešného večera a momentálnej noci:

      The Sound of Silence – Simon & Garfunkel (Hlas Ticha)

      https://www.youtube.com/watch?v=NAEppFUWLfc&list=PL3DDAD190DCFC0871&index=172

      Vďaka za pochopenie!

     • Každá skutočná hudba má svoje čaro. Viem si užívať štýly od hippies, ľudovky, vážna hudba, rock, hard rock až po metal štýly. Život je krásny a treba ho žiť. Láska vždy nedopadne podľa predstáv, ale vždy príde nová a krajšia. Život je aj boj, zlý ľudia sú strategicky rozmiestnení tak, že každý deň človek minimálne jedného stretne, ale sú tu aj dobrý ľudia a s tými sa musíme stretávať a vzájomne sa podporovať.

    • Marek Košice

     ajša : Ty nepíšeš preto, aby som to čítal. Ty píšeš pre to, ABY SI PÍSALA, potom si to prečítala, a „odbavovala“ sa nad tým, že „ako dobre som mu to napísala!“ 😀 😀 😀
     OPAKUJEM – nečítam tvoje príspevky. PRISAHÁM. Budeš pokračovať v ich písaní? O.k. Nech sa páči.

   • Bravooo Ajsa

 7. Veškerá politika je jen divadlo… veškeré země jsou divadlem! Zapomeňte na tu frašku s politikou, ta nic nevyřeší. Nic z toho, na co se zaměřujeme, nic nevyřeší. Ale co je důležitější než tohle vše, je budoucnost, kterou tvoříme pro děti… nic cennějšího, než děti nemáme a proto je musíme chránit.

 8. Tu pakáž , které to vymyslela , myslím tím vakcíny proti nějakému covidu bych zrovna stavěl ke zdi a ne žádný kriminál . Bylo to promyšlené , lživé a mělo za cíl likvidaci lidí ! Mengele byl proti tomu břídil co tito hajzlové vymysleli ,,,

 9. Právníci: Sekvence DNA ve vakcíně proti COVID-19 od Pfizeru by mohla být podnětem k novým žalobám

  https://aktax.cz/pravnici-sekvence-dna-ve-vakcine-proti-covid-19-od-pfizeru-by-mohla-byt-podnetem-k-novym-zalobam/

 10. Šéf NATO: Západ by se měl připravit na další „špatné zprávy“ z Ukrajiny

  https://aktax.cz/sef-nato-zapad-by-se-mel-pripravit-na-dalsi-spatne-zpravy-z-ukrajiny/

 11. Ty velké ryby a hlavní zločinci frčí dál .Cestou podhodí davu pár malých rybiček k potrestání , odvedení pozornosti a uchlácholení davu který často už i zapomněl o co jde a jak zlé to v skutečnosti bylo a je .Mezitím lidi oblbují válkami. klímou,CO2 aby tím vysvětlili zdražování a zaměstnali ovčany starostmi o přežití od výplaty k výplatě.

 12. Magdalena

  Zajímavý názor k přemýšlení ,citace :
  Aškenázští Židé byli rozptýleni po různých územích střední a východní Evropy dávno před tím, než vůbec vznikla Chazarská říše. Židé byli i na jejím území. A ti se také s Chazary částečně mísili. Židé mají určité charakterové vlastnosti, které se nezměnili po tisíciletí. A ty nelze převzít pouhou konverzí k judaismu. Ale i krví. Je to záměrně vytvořená lež, že se po rozpadu Chazarské říše etničtí Chazaři stali celým východním Židovstvem, které dnes ovládá nadnárodní společnosti, banky, vlády, média atd. Jsou to Židé, kteří je ovládají. Chazaři a jiné kmeny (už před vznikem Chazarské říše) se s Židy do určité míry pouze mísili. Navíc se tzv. Aškenázští Židé do určité míry mísili i se Sefardskými Židy, kteří pocházeli ze Španělska, Portugalska, Řecka a Itálie. Tedy dva proudy Židovstva mezi sebou. Žádní čistokrevní Chazaři, tedy etničtí Chazaři, kteří podle mystifikace tvoří 85-90% veškerého Židovstva na světě, neexistují. Je to účelově vytvořený mýtus. Poukazují na to někteří znalci židovské problematiky, že je to záměr. Je to odvedení pozornosti od Židů. Židovstvo je etnickou míšeninou. Nikoli jenom vyznání. A toto Židovstvo ovládá mezinárodní finance, banky, nadnárodní společnosti, vlády, média, farmaceutické firmy atd. Způsob chování vůči hostitelským národům je osudově ovlivňován jejich charakterovými vlastnostmi, které jsou tak staré jako jejich národ a nikdy se nezmění. https://odysee.com/@MassiveDva:d/Otazky_Odpovedi_1_PK-060123—SD-480p:c

  • Je to znama a velmi dolezita vec, ze „alternativne“ media im davaju ine mena ako napr. podvodnici, kazisveti, globalisti, chazari, elity,…

Pridajte komentár

*