Odvolací súd USA rozhodol, že covidové mRNA „vakcíny“ nie sú vakcíny. Čo potom sú?


Print Friendly, PDF & Email

Odvolací súd USA rozhodol, že covidové mRNA „vakcíny“ nie sú vakcíny. Čo potom sú?

(S.D. Wells, Natural News) Pro-vakcinační fanatici milujú slovo „vakcína“, pretože veria, že je to jediný spôsob, ako môžu ľudia prežiť na planéte plnej vírusov, kde vás môže kedykoľvek zabiť čokoľvek, napríklad detská obrna, osýpky či koronavírus známy aj ako Covid-19.

O vakcínach sa hovorí, že sú svätým grálom medicíny. Americké Centrum pre kontrolu a prevenciu ochorení (CDC) odporúča, aby všetky deti počnúc dňom narodenia dostali 70 vakcín pred dosiahnutím veku 7 rokov.

No a teraz verejnosť zisťuje (poznámka: my to hovoríme už dávno), že všetci tí, ktorí dostali aspoň jednu dávku priónov s prímesou covidu, dostali nielen toxický patok, ale niečo, čo ani nespĺňa podmienky na označenie slovom „vakcína“.

Tak čo potom vlastne si všetci nechali napichať do tela?

V súčasnosti práve prebieha zvrátený, dementný experiment na 2/3 „zaočkovanej“ svetovej populácie, ktorý má čo do činenia s oklamaním ľudských buniek, aby vyrábali milióny toxických hrotových proteínov, ktoré upchávajú krv, narúšajú centrálny nervový systém a prebúdzajú rakovinové bunky.

Ojoj, prepáčte, hovoria zdravotnícke úrady ako CDC, FDA, WHO a tiež lekári, zdravotné sestry, lekárnici, školské systémy a milióny zamestnávateľov po celom svete, ktorí tlačili ľudí do „očkovanie“. Máme tu celú horu výhovoriek a ospravedlnení, ktoré však prichádzajú príliš neskoro.

Covidové injekcie NIE SÚ vakcínami a Odvolací súd USA o tom práve rozhodol, pretože injekcie mutujúce gény NESPĹŇAJÚ medicínsku definíciu vakcín, keďže NEZABRAŇUJÚ šíreniu vírusu!

Špinavé „vakcíny“ obsahujú a zároveň vytvárajú ďalšie kontaminanty v ľudskom tele, ktoré šíria choroby namiesto toho, aby vytvárali ochranu prostredníctvom imunity

Viete, čo v skutočnosti znamená mRNA? Odkedy prvýkrát uviedli na trh injekcie, ktoré nie sú vakcínami, počuli ste o nich veľa falošných naratívov.

Všetkým hovorili, že nezmenia vašu DNA. To však bola bohapustá lož.

Všetkým hovorili, že obsah „vakcíny“ a hrotové proteíny zostávajú v mieste vpichu. Klamali.

Všetkým hovorili, že „vakcíny“ zabránia šíreniu vírusu. Ďalší hoax.

Každému tiež povedali, že ak sa „zaočkujete“, tak nemôžete chytiť covid. Do neba volajúca lož!

Odvolacím súdom v Spojených štátov amerických pre deviaty obvod je federálny odvolací súd so sídlom v San Franciscu v Kalifornii. Deviaty obvod je zďaleka najväčší z 13 odvolacích súdov USA, ktorý pokrýva celkovo deväť amerických štátov a dve územia s 29 aktívnymi sudcami.

Prírodná liečba osteoartritídy

Uvedený súd práve zvrátili (zrušil) precedens zo staršieho predošlého prípadu Jacobson verzus štát Massachusetts, ktorý sa týkal očkovania proti kiahňam, ktoré bolo účinné pri prevencii šírenia choroby.

To umožnilo medicínskemu priemyselnému komplexu násilne očkovať Američanov na základe tejto teórie (bez akéhokoľvek vedeckého dôkazu). Keďže mRNA „vakcíny“ proti Covidu-19 účinne (alebo vôbec) nebránia šíreniu vírusu, súd rozhodol, že ich už nemožno nazývať vakcínami.

Vakcína je definovaná samotným americkým Centrom pre kontrolu a prevenciu ochorení (CDC) ako „produkt, ktorý stimuluje imunitný systém človeka, aby vytvoril imunitu voči špecifickej chorobe“.

Pojem „očkovanie“ je definovaný ako „akt zavedenia vakcíny do tela na vytvorenie imunity voči konkrétnej chorobe“. Verte alebo nie, farmaceutické firmy vyrábajúce covidové „vakcíny“ nikdy netestovali, či zabraňujú prenosu infekcie.

Každý lekár, vedec, odborník na falošné správy a dokonca aj samotný falošný americký prezident (vlasy čuchajúci Joe) opakovali frázu, aby ste sa dali zaočkovať a potom už nechytíte (a nezomriete) na covid. A hádajte čo? Tieto „vakcíny“ boli zbrane. Zbrane!

Odvolací súd rozhodol, že mRNA nie je vakcína a to možno preto, že je to vlastne biologická zbraň hromadného ničenia

Možno ste to ešte nepočuli, pretože masmediálny priemyselný komplex (falošných správ) nikdy nedovolí, aby sa z tejto udalosti niekde stal titulok alebo príbeh.

Avšak muž, ktorý v roku 1989 vypracoval zákon o biologických zbraniach a boji proti terorizmu (BWAA), kategorizuje mRNA injekcie obsahujúce nanočastíce ako zbraň hromadného ničenia.

Profesor práva Dr. Francis Boyle, vyštudovaný na Harvarde a autor BWAA, vydal čestné vyhlásenie, v ktorom vyhlasuje mRNA injekcie proti Covidu-19 za „biologické zbrane“ a dokonca za „zbrane hromadného ničenia“.

Toľko k diskreditácii informátorov. S takouto referenciou budú rôzne falošné medicínske „autority“ a „overovatelia faktov“ len ešte viac diskreditovať svoje vlastné vykonštruované konšpiračné teórie o tom, že „vakcíny“ sú „bezpečné a účinné“ a predstavujú „svätý grál“ medicíny.

V skutočnosti sú jednou z najnebezpečnejších vecí, ktoré môžu byť vpichnuté do ľudského tela. Telo najprv napadnú, potom prevezmú nad ním kontrolu a nakoniec ho zahubia.

Podľa správnej klasifikácie sú covidové „vakcíny“ klasifikované takto:

 • biologické zbrane – 18 USC §175
 • zbrane a strelné zbrane – §790.166 Fla. Stat. (2023)
 • federálny trestný čin zrady – 18 USC §2381
 • zrada – §876,32 Fla. Stat. (2023)
 • domáci terorizmus – 18 USC § 2331
 • terorizmus – §775,30 Fla. Stat. (2023)
 • vražda – §782,04 (1) (a) Fla. Stat. (2023)
 • genocída – 18 USC §1091

Záver

Na stránke Vaccines.news nájdete aktualizácie o zbraniach hromadného ničenia nazývaných „vakcíny“, ktoré spôsobujú cievne zrazeniny, hypertenziu, myokarditídu, perikarditídu, infarkty, mŕtvicu, dlhý covid a ďalšie závažné ochorenia.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: S.D. Wells, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. To je niečo ako lampáreň? „Odvolací súd pre 9. obvod v San Franciscu“

 2. Marek Košice

  No rozhodol…..A ČO AKO??????? Možno do roka a do dňa tu bude „Plandémia č.2“, a bude sa tu „vakcinovať“ mRNA „vakcínami“, ktoré nie sú vakcíny… Takže nič v zlom, ALE KOHO ZAUJÍMA TO ČO VYHODNOTIL NEJAKÝ SÚD, KEĎ TO NIJAK NEZASTAVÍ „ELTINÝCH SATANISTOV“ VO WHO A VO VLÁDACH KRAJÍN SVETA, ktorí budú nariaďovať mRNA „vakcinovanie“ pod rôznymi vyhrážkami, atď?… K čomu slúžia také súdy? K H*VNU. Zatiaľ to tak vyzerá a nemyslím si, že sa to zmení.
  NIE SOM PESIMISTA, som realista. 🙂

 3. Všichni známe problémy moderního továrního zemědělství. Ale jakkoli je situace špatná, bude ještě horší. Na trh přicházejí nové technologie, které hrozí, že zcela převrátí naše chápání potravin. Technologie, které by v konečném důsledku mohly začít měnit samotný lidský druh. Více v dokumentu od Corbetta.

  https://otevrisvoumysl.cz/corbettuv-report-budoucnost-jidla-ohrozeni-potravinoveho-retezce/

 4. Čo potom sú? Predsa biologické a technologické zbrane ! A teraz pecka, informácia kt začína TSUNAMI !
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/moskevska-burza-zastavila-obchodovani-s-dolarem-a-eurem/

 5. P.s.: … ekonomická vojna sa začína stupňovať… https://www.trend.sk/technologie/usa-rozsiria-sankcie-voci-rusku-zameraju-predaj-cipov-cez-tretie-strany !
  A kedy sa skončia všetky „tromfy“… po ekonomickej vojny príde zrejme skutočná vojna lebo iné alternatívy obe strany zrejme neprijmu ! Aké iné? Nuž opísané v tomto článku: https://akw.sk/stagflacia/ ! Takže sa ľudkovia pripravte sa a držte klobúky, jazda sa zrejme čoskoro poriadne zrýchli !!! Kiež by som sa mýlil !

 6. No to mi je novinka, ani by sme to nevedeli nebyt Americanov

 7. Takže miliardy ľudí napichaných týmito vrahcínami má poškodené zdravie , mnohí sú už po smrti , ďaľších to ešte len čaká a nejaký USA süd,ktorý určite ovláda chazarská židosionisticko iluminátska satanistická mafia Rothschild a spol. iba skonštatuje,že vakcíny niesú vakcíny.To si robíte srandu?

 8. Objektívne

  WEF zastavil výskum v oblasti Göbekli Tepe. Môžete hádať prečo asi. Vo WEF vedia, že tie piliere znázorňujú to, čo sa stalo pred 12,000 rokmi a udávajú čas kedy sa to bude opakovať znova.
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/wef-zastavil-vyzkum-nejzahadnejsi-staroveke-stavby-na-svete/

 9. Prodlužování války na Ukrajině má jen stinné stránky

  https://aktax.cz/prodluzovani-valky-na-ukrajine-ma-jen-stinne-stranky/

 10. A je jasné, že všechno zlo, je dílo „anglosaských čůrá*ků“!

  + Na „Den Ruska“, dne 12. června (tedy včera), zveřejnil Medveděv na svém Telegram mapu, na které označil celou okrajinu jako území RF :-D, viz:
  https://x.com/GAMZIRI24/status/1800866773895684415

 11. Slovensko: Dodání stíhaček MiG-29 Kyjevu bylo nezákonné

  https://aktax.cz/slovensko-dodani-stihacek-mig-29-kyjevu-bylo-nezakonne/

 12. Vláda spolu s opozíciou schválila spoločný letecký priestor s Ukrajinou
  https://www.inenoviny.sk/
  —————
  Takže budú lietať z nášho územia.

  • holistický prístup

   … súdne stíha tých, ktorí sa odmietli podrobiť noseniu náhubkov, Ficiak dokonca ODPUSTIL „atentátnikovi“ a nebude žiadať stíhanie a náhradu škody (verejne to vyhlásil), príjem tzv. „migrantov“ (mali ponúknuť na prerozdelenie tých tzv. „našich“ k nám naočkovaných, rýchlo sa množiacich „invalidov“ od „narodenia“, … a mnoho ďalších „chuťoviek“ z dielne vraj „vlády“ – rozumej OTROKOV bijúcich sa o hnijúce odpadky zo stola svojho PÁNA. Nooo … začall riadne tvrdiť … = plniť príkazy

   • holistický prístup

    Kto očakával od tzv. „novej vlády“ niečo iné je skutočný hluchý slepec – predsa už dávno sú úplne nahí – vrah slovanov chazar ss-lajniak = najlepší minister, falošne zubatý chazar ss-ŠEVČOVIČ = najlepší kandidát na p-rezidenta, verejná chazarská ss-suka a predavačka tenisiek = najlepší kandidát do ss-jewrejlentu, …, …, …. klan „Kaliňákovcov“, honelník (ten, čo naháňa ovce do košiara) jewrej Blaha, … ss-chazarka Kaľavá beštia = najlepšia ministerka zdravotníctva, … – možno pokračovať každým jedným menom.

    Ak si niekto vyberá len z ponúkaných kôp exkrementov tú správnu kopu, má istotu, že smrdí, že je to zdroj smrtií!!! Smejem sa pri mene ǑDOR = zápach = SMRAD! – dokonalé!

    • https://spravy.rtvs.sk/eurovolby/vysledky/

     Moje posledné voľby. Ono keď je zblbnutý národ, tak mu nepomôže ani geniálny vodca. A najschopnejšieho Gójima treba zabiť.

     • Marek Košice

      Kto má byť tým geniálnym vodcom, Maroš? … Viem odpoveď…NIKTO. NIKTO komu je dovolené fungovať v politike.

     • holistický prístup

      Maroš,

      tzv. „voľby“, ktorých sa „zúčastnila približne štvrtina „voličov“ = skutočných volov, nie je a nikdy nemôže byť legitímna – takže ná-ROD nie je zblbnutý, ale ODMIETA sa zúčastňovať hier v matrixe JEZUITOV.

   • Marek Košice

    HP : Ficiak odpustil atentátnikovi, pretože………ATENTÁT SA NESTAL…….. 😀 …. A atentátnik nie je po smrti (zabitý bezpečnostnými zložkami) ani vo väzení, ale „na psychiatrii“ (a bude tam len dočasne, ak tam vôbec je a nie je niekde „na dovolenke“), pretože ATENTÁT SA NESTAL…………. 😉 …

    FAKE ATENTÁT (a teda hraný atentát, kde sa Ficovi nič nestalo) sa stal z dôvodu, aby Pelle, Fico a predseda parlamentu (kto ním bude?) mali doživotný vysoký dôchodok, DOŽIVOTNÚ OCHRANKU PRE SEBA A SVOJE RODINY (a to aj spolu s hlavnými predstaviteľmi všetkých politických strán patriacich do NRSR v súčasnosti), aby sa nemohli robiť protesty pred domami a bytmi politikov, A DOKONCA ANI PRED DOMAMI/BYTMI DOKTOROV (čo sa tu chystá??? :D)….
    PROSTE ABY KEĎ SA CELOPLOŠNE PRÍDE NA TO ŽE ATENTÁT BOL „FAKE“, tak aby boli FICO a celá vláda chránená OCHRANKOU, ktorá ich bude chrániť do konca života… 😀 😀 😀 ……….ABY KEĎ TU PRÍDE NA DRUHÝ ROK PLANDÉMIA Č.2, KTOREJ EXISTENCIU NA ÚZEMÍ SLOVENSKA POVOLIA PELLE, FICOLÍNI, ATĎ, ABY BOLI TÍTO V BLÍZKEJ BUDÚCNOSTI NENÁVIDENÍ POLITICI CHRÁNENÍ DOŽIVOTNE, AJ S RODINAMI………A ešte aby sa pekne nabalili „výsluhovým“ dôchodkom do konca života za to, ako poslušne skákali ako im SPOZA OCEÁNU pískali……..

    😀 😀 😀 😀

    M.Č., máš niečo proti? …

  • VIDEO: Čo by sa stalo, keby dnes medzi Ruskom a Spojenými štátmi vypukla jadrová vojna a kto by ju prežil?
   https://www.infovojna.bz/article/video-co-by-sa-stalo-keby-dnes-medzi-ruskom-a-spojenymi-statmi-vypukla-jadrova-vojna-a-kto-by-ju-prezil
   ——————
   Najrýchlejšia depopulácia a elity ukryté v Antarktíde

 13. „Šimkovičová mala návrh zákona o mediálnych službách, ktorý sa prijíma v skrátenom legislatívnom konaní, predkladať podľa programu Národnej rady 11. júna. Ministerka však do parlamentu neprišla, pretože v tom čase bola podľa Denníka N na súkromnej ceste v zahraničí. Spolu s poslancom Kotlárom si mali užívať jachtárske preteky v chorvátskych Vodiciach.“
  https://www.cas.sk/clanok/2936639/simkovicova-mala-predkladat-zakon-no-uzivala-si-na-jachte-drsny-odkaz-herca-loja/

 14. Čo bude s potravinami, keď zabijú mRNA očkovaním poľnohospodárov??? Potom bude aj ľahšie vyvlastňovanie… Koľkí im na to naletia alebo sa jednoducho podrobia?
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/eu-zajistila-40-milionu-vakcin-proti-mozne-pandemii-ptaci-chripky/#goog_rewarded
  Možno toto je skutočným cieľom…

  • Úplne choré plány – už i tak sme trávení. Hladomor ako nástroj donútiť nás žrať transhumanizačné Rckeffelerove sračky. Ale tupci sa nevzbúria. Jedlo ako zbraň. Treba už začať vytvárať zoznam týchto zmrdov.

   • Marek Košice

    Maroš, načo treba vytvárať zoznám týchto zmrdov?????? … Nepoznáš mená aspoň desiatich z nich? Poznáš….. Tak konajte celosvetovo a „postarajte“ sa o nich… Vytvárať „nekonečný“ zoznam a začať až vtedy keď zoznam bude dokončený = NEKONAŤ NIKDY….

    • Protistrana má prostriedky a entity na svoju ochranu. Ty ani ja nie. Tie entity majú schopnosť čítať myšlienky, takže nemôžeš konať v utajení. To sa dá potom urobiť z pozície totálnej sily na Zemi. Preto sa snaží „OKO“ byť neviditeľné, pretože boj o moc by inak určilo viditeľné ciele tejto centrálnej moci. A otok potrebuje svojho pána, resp. užitočný idiot slúži nevedome. Čiže ako ciele myslím len perifériu moci – neľudských psychopatov pri moci.

     1% ovláda 4% tých, ktorí majú zabrániť 5% prebudených zabrániť prebudeniu 90%.

 15. Tieto hybridi maju skusenosti s fejkovymi atentatmi, napr. na slobodomurara Jana Pavla 2

 16. „Mali by sme spôsobiť maximálne škody štátom Západu za vedenie “vojny bez pravidiel” proti našej krajine,“ vyhlásil ruský exprezident Medvedev a vojnovým štváčom názorne ukázal, ako by vyzerala deštrukčná sila Ruskej federácie, ak by nebrala žiadne ohľady voči európskemu obyvateľstvu a keby Rusko zakročila voči štátom kolektívneho Západu rovnakým štýlom vedenia vojny, ako to robí opačná strana – bez akýchkoľvek pravidiel
  ——————
  Povedal vojnový štváč – klon Medvedev.

  Debatní speciál Poslů budoucnosti – 11.06.2024
  https://odysee.com/@radiosv.studiokadan:6/Debatn%C3%AD-speci%C3%A1l-Posl%C5%AF-budoucnosti—11.06.2024:3

  V druhej tretine je nová útočná branná doktrína ČR, ktorá nepočíta s návratom a zázemím vojakov. Máme sa navzájom vyvraždiť.

 17. JUDr. Weiss v článku Deflácia naznači 3 možnosti, ako by mohol svet vyjsť zo zadĺženia… Jednou z nich je veľká vojna ! Vučič hovorí presne o nej a jej približovaní sa: https://necenzurovanapravda.cz/2024/06/srbsky-prezident-vucic-za-3-4-mesice-budeme-mit-rozsirenou-valku-delejte-si-zasoby-video/ !!!

 18. Podla mňa to nie sú vakcíny, ale experimentálna génová terapia. Primárne nebola určená na zabíjanie, ale cesta do pekla je dláždená dobrými úmyslami a zavedením sanitárnej totality.

Pridajte komentár

*