Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Briti sa pripravujú na vlnu úmrtí z vakcín, označia ich za úmrtia na COVID-19


Print Friendly, PDF & Email

Briti sa pripravujú na vlnu úmrtí z vakcín, označia ich za úmrtia na COVID-19

(Natural News) Vedľajšie účinky mRNA vakcín proti koronavírusu sú natoľko rozšírené, že vláda Veľkej Británie v súčasnosti otvorene očakáva masívnu vlnu hlásení poškodenia zdravia, vrátane úmrtí.

Ako reakciu na tieto očakávania britská vláda v súčasnosti vyhlásila tender na dodávku systému umelej inteligencie, ktorý bude nával hlásení vedľajších účinkov očkovania spracovávať. Dokonca, spomínané vedľajšie účinky vláda nazvala ako „priame ohrozenie života pacientov“.

Tender na systém spracovania negatívnych následkov po očkovaní

Vláda vo svojej verejnej výzve na tender uvádza nasledovné:

„MHRA (Agentúra pre medicínu a zdravotnícke produkty) súrne potrebuje systém využívajúci umelú inteligenciu na spracovanie očakávaného veľkého objemu hlásení negatívnych vedľajších účinkov po podaní vakcíny na COVID-19.“

Inými slovami, oni už teraz vedia, že tieto narýchlo zbúchané vakcíny poškodia zdravie či dokonca usmrtia obrovské množstvo ľudí.

David Knight vo svojej televíznej šou hovoril s jedným britským whistleblowerom (prezrádzačom tajných informácií). Ten vyzradil, že prídavné látky vo vakcínach proti koronavírusu majú až 97% mieru vyvolania sterility u zaočkovaných žien.

Toto sa totiž stane, keď svoj telesný bunkový mechanizmus na výrobu bielkovín zveríte do rúk diabolským korporáciám, ktoré sú zapojené do globálnej depopulačnej agendy.

Video s uvedenou reláciou (v angličtine) si môžete pozrieť tu:

Úmrtia spôsobené vakcínou budú označené za úmrtia na COVID-19

Najdôležitejšie na celej tejto šialenosti, keď začnú ľudia umierať na následky podania vakcíny, je to, že medicínsky establišment ich označí nie za obeť očkovania, ale za obeť koronavírusu!

Prečo? No preto, aby naďalej umelo zvyšovali štatistiku úmrtí a mohli tak tvrdiť, že pandémia sa zhoršuje, a preto sa viac ľudí musí dať zaočkovať.

Zbohom vysoký krvný tlak

Inými slovami, mediálnou hystériou a presadením povinného očkovania na COVID-19 roztočia vražednú špirálu. Čím viac sa ľudia budú očkovať, tým bude viac úmrtí, tým viac sa budú musieť očkovať. Pôjde o slučku smrti, z ktorej nebude úniku.

Nakoniec samotné vakcíny pravdepodobne zabijú viac ľudí ako koronavírus.

V tú dobu dosiahneme stav autoritárskej medicínskej nočnej mory, o akej sa nesnívalo ani Georgovi Orwellovi, v ktorej „liek“ bude udržiavať pandémiu v perpetuálnom, nikdy sa nekončiacom móde.

Zároveň sa bude táto falošná pandémia zneužívať k stále väčšiemu zotročovaniu a potlačovaniu ľudských i občianskych práv. No a tí ľudia, ktorí to všetko nejakým zázrakom prežijú, budú uväznení doma v karanténach.

Toto sa totiž stane, keď dáte voľnú ruku farmaceutickým firmám a tieňovej svetovláde pošliapavať ľudskú slobodu a možnosť pracovať na globálnej genocíde proti ľudskej rase.

Bill Gates teraz bezpochyby bujaro oslavuje, hoci k masovým úmrtiam zatiaľ nedošlo.

Ako to celé prežiť

Ak toto všetko chcete prežiť, za každú cenu vzdorujte vakcíne proti koronavírusu.

Bráňte sa proti očkovaciemu násiliu všetkými dostupnými prostriedkami sebaobrany, ktoré máte k dispozícii. Inak vás zabijú, prinajlepšom zmrzačia.

Mimochodom, vakcína od firmy AstraZeneca je vyrobená za pomoci buniek T-REx 293, čo sú obličkové bunky ľudského plodu.

Ak do seba necháte túto vakcínu pichnúť, nielenže vám poškodí zdravie, pôjde tiež doslova o kanibalizmus. Vy sa tak stanete podporovateľom priemyslu, ktorý obchoduje s časťami ľudských tiel.

Liečba osteoporózy

Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ak je toto pravda, tak nechápem. Čakajú to a chcú to. Fakt nerozumiem. Kvôli čomu? Že 10- 20 rokov budú mať blahobyt? Raz každý zomrie.

  • Nezomiera idea – diabolský plán! Ovca – čomu nerozumieš?!

  • zlatá miliarda, alebo zlatých 500 miliónov!!!!
   idú tvrdo svojou líniou doslova cez mŕtvoly!!! 10-20 rokov blahobyt?! oni si kupujú večný život a v blahobyte žijú oddávna, chcú moc!!! moc nad zvyškom ľudstva, čo ostane!!!!
   budú to ešte ľudia alebo iba bioroboti?!

   • Pohodlie – pohodlnosť otrokov! To je tá najväčšia pasca!

    Lebo nikto, kto je slobodný a nútený starať sa o svojich blízkych a seba, si nemôže dovoliť byť pohodlný – či už fyzicky, alebo mentálne, či duchovne.

 2. Ďakujeme za preloženie ďalšieho článku z môjho obľúbeného webu. Teraz s nostalgiou spomínam – ja som tento web naturalnews.com mercola.com začala čítať snáď pred 15-timi rokmi, odvtedy to pravidelne čítam. Mike Adams, Dr. Mercola veľmi ovplyvnili môj životný štýl. Teraz bohužiaľ už píšu hlavne o tejto depopulačnej vakcíne, odhaľujú ako toto elity sveta (Rockefellerovci) vymysleli, ako išli toky peňazí na toto gaunerstvo, aké predprípravné podujatia boli…
  Lenže to je hrozné ako sa ľudia dajú na celom svete podplatiť (veď elity sveta si natlačia peňazí koľko chcú).
  Aj u nás tí ľudia čo pretláčajú toto očkovanie, všetci sú prepojení na farmaceutický priemysel, je to verejné tajomstvo a im sa asi sľúbilo, že budú mať výnimku z tohto očkovania.
  Tak isto neziskové organizácie (platené pánom George Sorosom) toto idú pretláčať. Tiež im asi pán Soros sľúbil výnimku z očkovania.
  Dnes ráno v rádiu Slovensko som započula slovo „najzraniteľnejší“ – to sme my dôchodcovia. Od nás to chcú začať – ušetria dôchodky.
  No comment – bez komentára.
  A máme teda riadny teror, pravda sa nazýva konšpirácia, hoax…

  • Ste na penzii a vidite to…mne az hrdlo stiska ako mladi ludia uz stratili pocit nieco si vybojovat.Naozaj jedna generacia staci na zmenu. Mlada ucitelka mi povie ako sa hanbi za ludi co chodia na protesty. Ale to ze od mala zila s rodicmi v zahranici,cestovala a uzivala si život ktory vzdy bol vydlaxdeny ,akosi nedovoli prijat,ze sa veci mozu zmenit…moja mama 70r prezila tuto potvoru a je bahnevana na to vo tu chystaju…tu sa ulazuje mudrost o ktoru mladez nema zaujem…tu sa pozera na starobu ako chorobu…rada starsich ma riadit krajinu..nie kecalkovia co pozeraju na svoje vrecka

 3. Áno mate pravdu a je to opakovanie histórie..z ktorej si vzali skúsenosti.. A je to ako CYKLON B.. Ktorý sa nedá verejné použiť.. . Ale mame novu generáciu ktorá už vyrastá na nekulturnosti ale hlúposti z Fb.. Ako si vychoval Hitler… A preto sa im žiaľ darí… A mamon predbehol morálku, disciplínu… Aj skromnosť.. Cesta do pekla…

 4. Poznámka – v sobotu si v archíve Svobodného vysílače vždy nájdete tieto dôležité relácie:

  20.11.2020 – Tapin – Radio
  2020-11-20 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.cz pan VK komentuje aktuální události.
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2020-11-20-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-cz-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

  – Petr Václav
  2020-11-20 – Hovory při víně 147. díl – 120 min.
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2020-11-20-hovory-pri-vine-147-dil-120-min/

  Hlasování ve sněmovně – skandální odhalení! Způsob, jak vláda připravuje mrtvé pro covid divadlo. Finanční pobídky pro nemocnice za covid pacienty- přechod od zajišťování zákonem garantované zdravotní péče k sekvenční referenční medicíně. Podejte trestní oznámení a žaloby za neposkytnutí a zanedbání povinné zdravotní péče! Jednání PČR o prodloužení nouzového stavu – ignorace a arogance moci. […]
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2020-11-19-aktualni-komentare-ans-phdr-vladimira-vitova-judr-karel-hais-a-ing-ivan-kratochvil-pplk-v-v/

  – Martin Marcikán
  2020-11-19 Aktuální komentáře ANS – PhDr. Vladimíra Vítová, JUDr. Karel Hais a Ing. Ivan Kratochvíl, pplk. v.v.

  Nouzový stav – Světový virolog tvrdí, že koronavirus je „největší podvod, jaký kdy byl spáchán na nic netušící veřejnosti“. Špičkový odborník na virologii a patolog Dr. Roger Hodkinson řekl vládním úředníkům v USA na veřejném slyšení, že současná krize s koronavirem je „největším podvodem, jaký kdy byl spáchán na nic netušící veřejnosti“. Hodkinsonovy komentáře byly učiněny […]

 5. https://banned.video/watch?id=5fb867f3d4cd4b442fc9a4ed
  Official Population Projection Shows 70% Drop By 2025
  Prekladám názov tohto videa:
  Úradný (oficiálny) projekt ukazuje ako sa má znížiť populácia o 70 percent do roku 2025
  Poobede to vypočujem.

 6. Pred chvíľkou pani Remišová na Rádio Slovensko s radosťou oznámila, že vakcíny sú na ceste a očkovať sa začne od dôchodcov.
  Neviem prečo neoznámila, že očkovanie sa začne od nej.

  • Tuna planuju okamzite ockovat zdravotny personal,potom Ciernych a inac farebnych,a potom starych,Janko,Los Angeles

  • Niečo som prekopírovala z tohto článku:
   Globalistická touha po správném očkování a radost z toho, že toto očkování sníží světovou populaci, je další svědectví.
   Tak trochu se můžeme divit, že těm, co tento podvod zorchestrovali, všem těm Gatesům, Faucim, Rothschildům a jiným není hanba takhle zacházet s lidstvem, jehož součástí jsou i oni sami.

 7. zaujímavé video… o liahni titulov a o tom ako p. Krčméry bol od 2002 do 7/2020 štatutárom neziskovej org., ktorá prevádzkuje Univerzitu sv. Alžbety
  https://www.youtube.com/watch?v=oL_G7fJsjVI

  tu je zase „demokracia“ podľa Sörosa, ktorý sa vyplakáva v liste EÚ a ako potrestať Orbána vetovanie rozpočtu EU
  https://www.youtube.com/watch?v=dUpsCe3N6YY&ab_channel=SME

  • Vážená pani Ametyst, ďakujeme za videa – vypočula som a ešte treba dodať, že Vysoká škola sv. Alžbety dostáva aj peniaze od farmaceutických firiem, je o tom video – od ktorých. Takže rozumieme prečo Vladimír Krčméry pretláča očkovanie proti Covidu (peniaze a zase len peniaze).
   Čo sa týka Georga Sorosa, cca 220 europoslancov v Bruseli dostáva od neho pravidelne výplatu (aj niektorí naši zo Slovenska – aj o tomto je video) preto, kvôli jeho peniazom pretláčajú jeho myšlienky.
   Vieme, že George Soros financuje BLM (na čiernych životoch záleží), veľa neziskoviek, napr. Nadáciu otvorenej spoločnosti…Ale aké smiešne jeho meno sa „nesmie vysloviť“.

   • Presne tak,nedavno bol popredny Republikansky poradca na Fox News, co ma byt konservativne,akonahle povedal Meno SOROS,okamzite ho vyhodili,on len pokrcil plecami a odisiel

 8. „Bráňte sa proti očkovaciemu násiliu všetkými dostupnými prostriedkami sebaobrany, ktoré máte k dispozícii. Inak vás zabijú, prinajlepšom zmrzačia.“

  Už nachystali na obyvateľov nielen vyhlášky, aj zákony, veď ich menia masovo denne , tu si stačí pozrieť 355/2007 Z. z. kde sa všade spomína očkovanie, či tiež §51 Povinnosti fyzických osôb Znenie účinné: od 14.11.2020…

  A už sa vyhrážali aj zmenou ústavy.
  Tak kde je tu nejaká hranica?

  • A to je katastrofa, že aká je obrovská nevedomosť medzi ľuďmi. Keď človek povie pravdu, tak sa po ňom útočí, berú nás za zaostalých…

 9. Jednoduchá

  Pre p.jean – je to oTRASNÉ, že vôbec tú vakcínu plánujú ľuďom dávať !!! a to, že začínajú od dôchodc., presne ste to vystihla milá Jean – ak sa im niečo stane, nemusia sa vyplácať pre nich peniažky na nich – dôchodky !…je to presne tak prešpekulované, ako s tými deťmi v ZŠ – 1.stup.chodí, lebo by museli rodičom zaplatiť OČR no a tí z 2.stup., tak tieto deťúrence už môžu byť doma samé, takže nikomu nič platiť netreba !…a presne ste to vystihla- nech by si ,,p.“ Remišová dala ako 1.alebo aspoń medzi prvými tú vakcínu pichnúť, čo tak nespraví a nejde príkladom ???!!!….lebo MEDVEĎ!….ona veéééľmo dobre vie, že nie sú také super ako sa to nám väčšine tvrdí !!!aj ten príspev.od tých manž.Matúškových bol výborný, niet nad zdr.sedl.rozum ! …….
  Pre p.Maroša – o tomto virológovi tu vo včer.vydaní Bádateľa spomínala aj p.Jean aj p.Definitíva, máte podob.myslenie, a dávate podobné výstiž. príspevky ! a to je pre nás dobré, pomáhate nám ,,otvárať oči“ :-)…….
  Pre Puhdys – ďakujem moc za upozornenie, smutné je, že sa to už ,,pretláča“ aj do zákona!…no stále verím, že to bude lepšie, ako sa to javí ! :-)……
  Želám všet.skut.bádaj.pekný večer…….

  • Milá pani Jednoduchá (moja krvná skupina), písali ste že horšie počujete. Skúste robiť akupresúru, sú body ktoré keď budete pravidelne stláčať by mali pomôcť.
   Ja tiež robím akupresúru na moje ťažkosti (lepšie ako lieky).

  • Pani Jednoducha,jednoducho je v plane vyvrazdit uzasne mnoztvo ludi.po celom svete,vaccinami,Hladom, obciankymi Vojnami,atd. Janko

 10. A Slovensko je pripravené jasné „NIE“? Uvidí sa po skorom testovaní, že ako to naozaj je…

 11. Slovensko ako krajina pokusných myši vakcíny farma firmy, ktorej pokusy viedli k smrti detí…
  https://www.youtube.com/watch?v=G_ZRwFilvbI&feature=share&fbclid=IwAR2HOykhQm6rF9pbSU1YSIfcbv2b5g5cjWPItrGNih8I9KsWTbUA0aUJuLA

 12. Čoraz depresívnejšie čítanie s každým článkom, diskusným príspevkom.
  Idú na nás velkým poklusom – uvaliť na Slovákov ako takmer prvých (prinajmenšom v Európe) pokusné násilné opakované pofiderné testy a ešte hroznejšie nebezpečné očkovacie látky (akoby nedotiahnuté v zmysle neželaných závažných vedľajších účinkov, no to je ich účel, takto presne mali byť „dotiahnuté“) . K tomu samé zmeny zákonov, každodenné spätné a nové potrestania, znečistené prostredie nielen cez 5G na vyvolanie príznakov onej tzv. epidémie, chystané protiústavné spôsoby pre „nespratných“ na úrovni posledných väzňov…
  Ak doteraz niekto i podal určité formy trestného oznámenia, alebo lekári, vedci, právnici vyjadrili závažné pochybnosti až odmietnutie spôsobov, cesty ktorá je nútená mašinériou dosadených, tak sa nič nedocielilo. Aj protestujúci boli kompletne opľutí a znemožnení mašinériou, i nachystanými provokáciami, ktoré padli na ich hlavy.

  Príkazy ostávajú a nové sú denne vyrábané, všetky možné tresty detto, hrozné spôsoby na úrovni štátu, EU, celosvetovo sem tlačené si stále nachádzajú rýchly prienik do našich obmedzovaných životov. Málokto stíha všetko vnímať a spracovať – do východiska.

  (Ak niekto spomína budúce voľby ako nádeje na zmenu, no tak tých sa už nemusí množstvo ľudí ani len dožiť, a tí čo sa dožijú, budú voliť programovane.)

  Obrovská masa ľudí má svoje závažné rodinné, osobné, zdravotné (nie covidové, či takto umelo vyrábané – má ostatné závažné choroby, postihnutia „všeobecne“) i iné problémy, chýba čas i energia nájsť smer, vymaniť sa včas z tohto nového zvyšovaného útlaku, poroby, likvidácie zo strany „zriadenia“.

  Istá skupina optimistov sa spolieha na Trumpa, no my na Slovensku nato už asi nemáme čas, a bola to vôbec nádej pre i nás?

  Sú tí ľudia vôbec Slováci, Slovania, cez ktorých sa toto v našom štáte pácha proti celému národu?

  • Slováci sú najkrutejší národ na svete! Oni túto našu krutosť prebúdzajú! Keď povstaneme – s nami povstane démon – ktorý sa postaví – ako židovský Golem proti svojím tvorcom! Amen! Teším sa!

 13. Jednoduchá

  Ďakujem p.Jean za radu.
  Tiež ďakujem za ,,otvár,očí“ Hadesjh , aj puhdys……je to presne tak, skúšala sa poslušnosť pri test., pokračovať sa bude chcieť zrejme tým očk. Stále si však myslím, že sa proti tomu všetci postavíme a NEDOVOLÍME TO !!!…..

 14. ideme do boja

 15. NAPROSTO STEJNÝ JAKO S NEEXISTUJÍCÍ ŠPANĚLSKOU CHŘIPKOU !
  50 MILIONŮ LIDÍ ZAVRAŽDILI VAKCÍNOU,
  POVINNOU VAKCINOU
  A PAK PROHLÁSILI ŽE JE ZABILA ŠPANĚLSKÁ CHŘIPKA !!!
  VIZ DOKUMENT:
  Pracovní list – Španělská chřipka.pdf

 16. Odpovie mi niekto, odkiaľ berú toľko obličiek mŕtvych plodov? Veď vakcín vyrobili miliardy.?

Pridajte komentár

*