Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Prestížny vedecký časopis konečne priznal, že covidové vakcíny sú neúčinné a škodlivé


Print Friendly, PDF & Email

Prestížny vedecký časopis konečne priznal, že covidové vakcíny sú neúčinné a škodlivé

(Ethan Huff, Natural News) Britskí vedci tvrdia, že „vakcíny“ (experimentálne génové terapie) proti Covid-19 neposkytujú žiadnu skutočnú ochranu pred najnovším „variantom“ choroby, ktorú establišment nazýva „omikron“ (moronic – morónsky).

Nová štúdia publikovaná v časopise Science odhaľuje, že po očkovaní sa nevytvára ani protilátoková ochrana, ani ochrana T-buniek (bielych krviniek). Namiesto toho vakcíny v tele človeka zanechávajú tajomné látky, ktoré často vedú k chronickým ochoreniam alebo predčasnej smrti.

Ďalšia vec, ktorú štúdia zistila, je, že „plne zaočkovaní“ trpia takzvanými „prelomovými“ infekciami omikronu, keďže ich imunitná odpoveď T-buniek je umelo naladená na skoršie varianty vírusu, ako sú delta či alfa.

„…keď očkovaných, ale predtým vírusom neinfikovaných ľudí postihne prelomová infekcia omikronu, ich imunitná odpoveď T-buniek je zameraná smerom k skorším verziám SARS-CoV-2 vírusu, nie k variantu omicron, ktorý ich skutočne infikoval,“ píše Alex Berenson na svojom účte na Substacku.

„Inými slovami, mRNA vakcíny natrvalo poškodzujú imunitný systém ľudí, ktorí ich prijímajú, pretože ich smerujú k produkcii T-buniek, ktoré útočia na dnes už neexistujúce varianty, aj keď týmito variantmi neboli nikdy infikovaní.“

Covidové vakcíny ničia prirodzenú, nešpecifickú imunitu

Prirodzená imunita, ktorá nebola poškodená farmaceutickými vakcínami, nesie zložku nazývanú nešpecifická imunita.

Táto zložka imunity sa nešpecificky zameriava na invazívne patogény. V prípade covidu to znamená bojovať proti vírusu skôr všeobecne ako konkrétne z hľadiska variantov. Po tom, ako človek dostane vakcínu, sa však nešpecifická imunita zmení a telo zrazu už nie je schopné brániť sa infekciám, pretože tie sa menia a mutujú.

„Zatiaľ čo protilátky sú prvou líniou obrany proti infekcii a snažia sa vyčistiť vírus z krvného obehu, T-bunky sú rozhodujúcou druhou líniou,“ dodáva Berenson.

„Napádajú a ničia infikované bunky a tiež spolupracujú s inými časťami imunitného systému, aby neskôr produkovali viac a lepších cielených protilátok.“

Zástancovia očkovania donekonečna tvrdili, že T-bunky stimulované mRNA vakcínami pomáhajú ľuďom zabrániť vážnemu ochoreniu covidom (vrátane omikronu) aj po vymiznutí prvej línie protilátkovej ochrany proti infekcii.

Táto nová štúdia však naznačuje, že údajná ochrana môže byť mýtus a nízka miera úmrtnosti na omikron je jednoducho dôsledok všeobecnej nedostatočnej virulencie variantu omikron u očkovaných aj neočkovaných ľudí.

Zbohom vysoký krvný tlak

Britská štúdia ďalej zistila, že iná veľká časť schopnosti tela brániť sa infekciám, protilátky, sa vakcínami tiež poškodí.

Po zaočkovaní je imunitnému systému ponechaná schopnosť produkovať len jeden typ protilátkok proti koronavírusu, pričom realita je taká, že je potrebných veľa rôznych protilátok.

Tieto ďalšie protilátky by bez očkovania telo produkovalo prirodzene. Ale akonáhle sa v tele zaktivizujú chemikálie zo syntetickej mRNA, imunitný systém zostane trvalo poškodený bez možnosti bojovať proti chorobám, ktoré sa neustále menia.

Štúdia túto skutočnosť priznala, bola však pochovaná vo vysoko odbornom jazyku, čo naznačuje, že to bolo jednoducho príliš politicky nekorektné, aby sa to jasne vyjadrilo. Štúdia však nedokázala porovnať imunitné odpovede očkovaných s neočkovanými, čo je prinajmenšom problematické.

„Je poľutovaniahodné, no nie prekvapujúce, že vedci nesledovali imunitné reakcie nikoho, kto nebol očkovaný – s predchádzajúcou infekciou alebo bez nej,“ vysvetľuje Berenson.

„Článok teda neponúka žiadne priame porovnanie spôsobu, akým môže omikron ovplyvniť protilátkové a B- a T-bunkové reakcie u očkovaných a neočkovaných ľudí.“

Záver

Prečo výskumníci nezahrnuli neočkovaných ľudí?

Možno preto, že takmer všetci dospelí Briti sú očkovaní dvoma aj troma dávkami, takže autori sa chceli sústrediť na riziká, ktoré omikron predstavuje pre očkovaných ľudí. Alebo možno preto, že sa obávali, čo by zistili, keby priamo porovnávali tieto dve skupiny.

Najnovšie správy o koronavíruse a covidových vakcínach ničiacich zdravie nájdete na stránke ChemicalViolence.com.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Ethan Huff, Zdroje: science.org, naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „Ďalšia vec, ktorú štúdia zistila, je, že „plne zaočkovaní“ trpia takzvanými „prelomovými“ infekciami omikronu, keďže ich imunitná odpoveď T-buniek je umelo naladená na skoršie varianty vírusu, ako sú delta či alfa.“ = covid podvod treba uržiavať, resp. ho pufrovať = damage control – kontrola-„redukcia škôd“! Základ je, drahí covidveriaci – aby sa to ako podvod NEprevalilo!

 2. Program vakcinácie je krištáľovo jasný: ľudstvo musí byť napojené na umelú inteligenciu, ktorá bude každému hovoriť, čo si má myslieť a cítiť. Kľúčom k tomu je vpravenie nanotechnológie do ľudstva, ktorá z každého človeka urobí chodiacu anténu schopnú prijímať a vysielať všetky druhy signálov. Mohol by to byť dôvod, prečo trvajú na tom, aby ľudstvu vnútili nikdy nekončiace injekcie? Je to preto, aby mohli neustále zvyšovať prítomnosť oxidu grafénu a ďalších nanotechnológií v ľuďoch a posúvať ich čoraz viac do novej éry transhumanizmu? Keby to nebolo presne to, čo Svetové ekonomické fórum presadzuje už desaťročia a čo vysvetľujú vo svojich nedávnych článkoch, knihách a videách, považoval by to človek za scenár zlého filmu. Ale to nie je film. Žiaľ! Je to v skutočnosti to, čo títo psychopati varia vo svojich šialených mysliach ako budúcnosť pre ľudstvo. Vo svojej najpesimistickejšej, odľudštenej podobe môže mať štvrtá priemyselná revolúcia skutočne potenciál „robotizovať“ ľudstvo, a tak nás pripraviť o srdce a dušu.
  Nakoniec všetko závisí od ľudí a hodnôt. Budúcnosť, ktorá bude fungovať pre nás všetkých, musíme formovať tak, že na prvé miesto postavíme ľudí a posilníme ich postavenie. Ale ako doplnok najlepších častí ľudskej prirodzenosti – tvorivosti, empatie, emocionality – môže tiež pozdvihnúť ľudstvo do nového kolektívneho a morálneho vedomia založeného na spoločnom zmysle pre osud. Je na nás všetkých, aby sme sa postarali o to, aby prevládla pre ľudí – prebudených – práve tá konštruktívna alternatíva.

  • Máte pravdu, a člověk by řekl, že tento útok na samotnou podstatu života zvedne lidi ze židle. Ale ono nic. Zombie jsou v klidu. A pokud se lid zvedne z gauče, tak to bude jen, protože jim zdraží energie a už jim nezbyde na dovolenou.

   • na všetko je meter, aj na nanotechnológie.

   • 🤣 🤣 🤣 Áno, normálne uvazujucich zvedne. Ale covid sektari, rúško sektari, ukronacisticki podporovatelia Vám povedia : hoax, konšpiracia, výmysel, to by nám nespravili…. Tí čo vedia, to vedia už dávno.

  • Mluvíte mi z duše, není k tomu co dodat

  • Odporúčam to čeknúť, pretože…“ Dr. Rima Laibow vám ukáže, co je to „Codex Alimentarius„, kdy zakladatelem byl válečný zločinec, bývalý ředitel IG Farben, tedy společnosti, kterrá kromě jiného, vyráběla plyn pro koncentrační tábor Oswietim. Dnes je Codex součástí WTO, tedy organizace, kteá ma „pod palcem“ kontrolu potravin na celém světě. (České titulky)“!!!

   • Citujem z článku. odkaz na konci článku.
    Niektoré zo štandardov Kódexu, účinnosť ktorých v blízkej budúcnosti je navrhovaná, a ktorých účinnosť sa nebude dať zvrátiť, zahŕňajú:

    Všetky živiny (t.j. vitamíny a minerálne látky) majú byť považované za toxíny/jedy a majú byť z potravín odstraňované, pretože Kódex zakazuje použitie živín k „prevencii, ošetrovaniu a liečbe akéhokoľvek stavu choroby“.
    Všetky potraviny (vrátane organických) majú byť ožarované, odstrániac takto všetky „toxické“ živiny z potravín (pokiaľ nepochádzajú potraviny spotrebiteľov z miestnych zdrojov). Predzvesť harmonizácie Kódexu v tejto oblasti sa v USA objavila v auguste 2008 s tajným rozhodnutím nariadiť v mene verejného zdravia a bezpečnosti. masové ožarovanie šalátu a špenátu. Ak je bezpečnosť verejnosti hlavným záujmom americkej Food and Drug Administration (FDA), prečo neboli ľudia na túto novú prax upozornení?
    Povolené živiny budú obmedzené Pozitívnym zoznamom vyvinutým Kódexom, bude zahŕňať také „prospešné“ živiny, ako je florid (3,8 mg denne) získaný z priemyselného odpadu.
    Všetky živiny (napr. vitamíny A, B, C, D, zinok a magnézium) s pozitívnym zdravotným dopadom na telo budú v platnom Kódexe v účinných dávkach zakázané a zredukované na objem zdraviu zanedbateľný, s maximálnou hranicou na úrovni 15 percent súčasnej odporúčanej dennej dávky.[2] Tieto výživné látky v terapeutických dávkach nebudete schopní získať nikde na svete ani na predpis.
    Potenciálne povolené bezpečné hladiny výživných látok podľa Kódexu nie sú zatiaľ pevne určené. Pár možných príkladov založených na systéme EÚ zahrňuje:

    Niacin: horná hranica 34 µg (mikrogramov) denne (účinná denná dávka začína od 2000-3000 µg).
    Vitamín C: horné hranice od 65 po 225 µg denne (účinná denná dávka od 6000 po 10000 µg).
    Vitamín D: horná hranica 5 µg denne (účinná denná dávka od 6000 do 10000 µg). Viac o dôležitosti vitamínu D a jeho nutná kombinácia s inými.
    Vitamín E: horná hranica 15 IU (international units, medzinárodných jednotiek) alfa tokoferolu denne, hoci samotný alfa tokoferol spôsoboval ničenie buniek a je pre telo toxický (účinné denné dávky zmesi tokoferolov sa pohybujú od 10000 po 12000 IU).
    Bude pravdepodobne trestné podávať akékoľvek odborné rady týkajúce sa výživy (vrátane článkov on-line, v odborných publikáciách, ako i ústne rady priateľom, členom rodiny a podobne). Táto direktíva platí pre všetky informácie o vitamínoch a minerálnych látkach a všetky konzultácie odborníkov na výživu. Tento druh informácií môže byť považovaný za skrytú bariéru obchodu a môže vyústiť v ekonomické obchodné sankcie voči dotyčnej krajine.
    Všetky dojnice na planéte musia byť ošetrené geneticky upraveným rekombinančným hovädzím rastovým hormónom (rBGH) z produkcie firmy Monsanto.
    Všetky zvieratá určené k potrave musia byť ošetrené účinnými antibiotikami a exogénnymi rastovými hormónmi.
    Vo zvýšených množstvách budú do potravín vrátené smrteľné a karcinogénne organické pesticídy, vrátane siedmich z 12 najhorších (napr. hexachlórbenzén, toxafén a aldrin), ktoré boli 176 krajinami (vrátane USA) štokholmským Dohovorom o trvalých organických znečisťujúcich látkach v roku 1991 zakázané.
    Kódex povolí nebezpečné a toxické hladiny aflatoxínu (0,5 ppb) v mlieku. Aflatoxín, produkovaný plesnejúcou živočíšnou stravou, je druhou najúčinnejšou známou karcinogénnou látkou (netýkajúca sa radiácie).
    Použitie rastových hormónov a antibiotík bude povinné u živého dobytka, vtákov a vodných živočíchov určených ku konzumácii človekom.
    Povinným bude celosvetové zavedenie neoznačených a smrteľných GMO (geneticky modifikovaných organizmov) v semenách, zvieratách, vtákoch a rastlinách.
    Povolené budú zvýšené hodnoty zostatku pesticídov a insekticídov toxických voči ľuďom a zvieratám.

    https://clanky.info/2013/06/boj-proti-codexu-alimentariu-gregory-damato/

   • Čekla jsem si…

 3. Potravinový kodex: To, co nechtějí, aby věděli – LŽI O JÍDLE
  https://www.youtube.com/watch?v=E7Ve4moMTL0

  • Vražedná pole: bitva za zásobení farem s intenzivním chovem zvířat
   https://www.youtube.com/watch?v=oZPz3WngnZk&t=14s

   • Skús to prosím ťa pod Codex Alimentarius + k tomu – uložiť na Uložto.net, mňa YT nepripája /odmietam podmienky/. Toto je super dôležitá téma aj pre Badatela – ten cynizmus je vyslovene psychoppatický, ten ojeb s kódexom – keď si to ľudia predstavujú ako súbor mravných pravidiel – remeselných zásad – hovno, je to znovu satanistický výsmech a presný opak podľa židopravidiel „ducha zámeny“ – odraz v zrkadle = prevrátený obraz, atď. Myslím, že ide priamo o reptiliánsku agendu Temných – podvýživy a jedov na „Farme“!

    „Odborníci“ na výživu na alternatíve vedia o tom hovno – som rád Bluesman, že si to znovu vydoloval, pretože to spred rokov zmizlo kde kade.

 4. V Polsku uz Morawiecky rozbieha dalsiu vlnu ockovania vyhlasenim, ze sa chysta na 4. davku. Takze je uz zrejme, co tu budeme mat coskoro aj my… za teror a nacizmus !!!

 5. Čekla jsem si…

 6. Prosím vás, urobte článok z 15 minútového videa od pána Boscheho: je to druhá výzva k WHO k novým vakcínam: https://www.voiceforscienceandsolidarity.org/videos-and-interviews/second-call-to-who-please-dont-vaccinate-against-omicron

 7. Aká irónia, Pfizer veriaci sa stávajú obeťou svojej smrtiacej viery, ktorú vnucovali iným vo svojom plytkom presvedčení, že je jedinou a správnou…
  https://zvedavec.news/komentare/2022/06/9213-otevrou-tragicke-osudy-svetovych-hvezd-jako-celine-dion-a-justin-bieber-oci-jejich-fanouskum.htm !

Pridajte komentár

*