Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Britský poslanec: Rozsah poškodení covidovými vakcínami je nočná mora


Print Friendly, PDF & Email

Britský poslanec: Rozsah poškodení covidovými vakcínami je nočná mora

(Ramon Tomey, Natural News) Poslanec britského parlamentu nazval rozsah poškodenia zdravia obyvateľstva spôsobeného vakcínami proti Covid-19 nočnou morou a vyzval vládu, aby postihnutým ľuďom poskytovala viac podpory.

Konzervatívny poslanec Christopher Chope, ktorý v dolnej komore parlamentu zastupuje mesto Christchurch, uviedol, že desaťtisíce Britov utrpeli vážne poškodenie zdravia po očkovaní.

Podľa neho rozsah škôd predčí „všetky prípady z dovtedajšieho očkovacieho programu“.

Ako ďalej uviedol:

„Verejnosť sa na konci dozvie o všetkých škodách, ktoré boli napáchané. Tí ľudia urobili „správnu vec“, ktorá sa od nich očakávala, no teraz sa im nedostáva žiadnej pomoci od vlády, o ktorej si mysleli, že ju dostanú.“

Pán Chope zaslal celú zložku prípadov poškodenia covidovými vakcínami úradu britskej vlády na Downing street, no potom ostalo hrobové ticho.

Pokračuje:

„To, čo som čítal ešte minulé leto, poukazovalo na to, že ľudia majú po očkovaní vážne následky, no prístup k pomoci a kompenzáciám je zložitý.“

Na základe týchto zistení predložil parlamentu nový zákon na rozšírenie kompenzácií. Dvadsaťminútová rozprava v parlamente vyústila v množstvo emailovej odozvy z celej Veľkej Británie.

Poslanec z Christchurchu sa podelil aj o príbeh Juliana Gooddyho, ktorý utrpel poškodenie zdravia dva týždne po zaočkovaní vakcínou od firmy AstraZeneca.

U Gooddyho sa vyskytlo hneď niekoľko postvakcinačných problémov, vrátane Bellovej obrny (ochrnutie polovice tváre), únava a bolesti nôh. Neskôr mu diagnostikovali Guillain-Barreho syndróm, čo je ochorenie, pri ktorom imunitný systém napadne ochranné obaly nervových buniek.

„Celé je to veľmi frustrujúce, pretože zo strany vlády chýba akceptácia toho, že existuje príčinná súvislosť medzi vakcínou a Guillain-Barreho syndrómom,“ lamentuje Chope.

Poslanec vyzýva vládu na zlepšenie kompenzácií obetí očkovania

Pán Chope vyzýva britskú vládu, aby bola viac proaktívna v informovaní ľudí o Schéme platieb za poškodenia po očkovaní (VDPS), hlavne pre tých, ktorí oficiálne nahlásili vedľajšie účinky vakcín do britského monitorovacieho systému, takzvanej Žltej karty.

Prírodná liečba osteoartritídy

Je poľutovaniahodné, že na Slovensku žiadny takýto odškodňovací systém nemáme. Ten britský síce nefunguje ideálne, ale aspoň ho majú a môžu sa od niečoho odraziť.

Britský odškodňovací systém VPDS bol založený už v roku 1979 a neskôr bol rozšírený aj na vakcíny proti Covid-19. V rámci tohto systému môžu Briti, ktorí dokážu, že im vakcíny spôsobili trvalú invaliditu alebo smrť (tú dokazujú príbuzní), získať od daní oslobodenú kompenzáciu až do výšky 120 000 libier (143 000 Euro).

Doteraz zatial žiadnemu z 920 poškodených covidovými vakcínami nebola žiadosť o kompenzáciu schválená.

Ďalšia poslankyňa, Maria Caulfieldová, ktorá je členkou parlamentného výboru pre bezpečnosť pacientov a primárnu starostlivosť, reagovala na dotazy svojho kolegu.

Podľa nej britská Regulačná agentúra pre medicínu a zdravotníctvo momentálne spracováva dokumenty všetkých postihnutých pacientov, aby vyhodnotila súvislosť medzi očkovaním a vážnymi následkami. Tvrdí, že všetky informácie budú po vyhodnotení publikované.

„Odhadujeme, že celý proces potrvá približne 6 mesiacov. Bude si to vyžadovať získať prístup k lekárskym záznamom pacientov a ich predošlej lekárskej histórii.

Ak niekto mal po očkovaní reakciu, nemôžeme naisto povedať, že to bolo z očkovania, pokiaľ nevyhodnotíme všetky dostupné dôkazy o možnom súvise očkovania s nežiaducim účinkom. Platí to aj vtedy, keď existuje silný predpoklad, že tomu tak bolo.

Preto musíme dôsledne dodržiavať celý stanovený proces,“ dodala poslankyňa Caulfieldová.

Video z vystúpenia britského poslanca

Záznam z vystúpenia poslanca Chopeho si môžete (v angličtine) pozrieť tu:

Záver

Rozsah poškodení zdravia ľudí po očkovaní proti covidu je vskutku alarmujúci. Napríklad analýza zdravotnej poisťovne v Nemecku zistila, že skutočný počet následkov je až 10-násobný oproti tomu, čo sa oficiálne nahlásilo.

Je smutné, že na Slovensku sa tejto téme nevenuje žiadna pozornosť. Neveríme, že tu je situácia iná ako vo Veľkej Británii alebo v Nemecku. Ide o ďalší dôkaz ignorancie a neschopnosti tejto vlády.

Navyše, máme silné podozrenie, že celá súčasná hystéria okolo konfliktu na Ukrajine je len zneužitím situácie na odvedenie pozornosti a prekrytie vakcinačných zločinov.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Ramon Tomey, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Zdá se, že maskované hordy, které stále plní naše obchody a ulice, ztratily i tu trochu mozkové tkáně, kterou kdysi měly. Nedávno jsem vstoupil do supermarketu a viděl jsem dlouhou frontu čekající u jedné pokladny. 2/5 ve frontě frontě měli na sobě stále masky. Nikdo z nich si zřejmě nevšiml, že se otevírá další pokladna. Tomu se nelze divit. Nízká hladina kyslíku způsobená maskami nepochybně snížila jejich schopnost racionálního uvažování. A injekce covidu-19 jim samozřejmě také poškodily mozek.

  Mohli by nyní píchnutí zombíci reagovat na podprahové zprávy, které jim říkají, aby si znovu nasadili masky? Nic už není nemožné. Podvodná válka bude znamenat více zákonů a více omezení. Tisíce nezahalených Ukrajinců putujících po Evropě dají spiklencům šanci zvýšit počty covidů a znovu zavést výluky.

  “Žijeme ve světě, kde nám naše vlastní vlády vyhlásily válku.
  A většina lidí si toho ani nevšimla.
  Musíme zůstat neustále ve střehu a podezřívaví.
  Věčná paranoia je cenou za svobodu.”

  • Přesně naše vlády nám vyhlásili válku a my po vzoru Ukradinců se jen snažíme o to aby se o nás někdo postaral a vyřešil náš problém, jenže to nikdy nemůže dopadnout dobře, svůj život svá práva a svobodu si musíme chránit sami i proti “ vlastní “ vládě.

 2. Pozoruji ze se vice blbne na dalnicich hlavne tech zamaskovanych moronu
  Pasazeri se strihaji z vraku

  Kdyz jsem videl mnoho rozflakanych aut prevracenych nakladaku ve skarpach tak jsme radeji porifili bezpecny Grand Chirokee Jeep ktery ma nizke udrzovaci naklady

  Na lyzarskych pretidkach jsem si vsiml mnozstvi vyzranych hodovniku a Damy se style srandovni KACENI chuze…
  Mam za to. Ze vine take Hormony ve strave as predcasnym dospivanim vrtsich prsou u chlspcu Co za krominalita vudci lidem
  Nekteri co se Dali zockovat zacali byt vice nemocni a pozoruji zmeny s obavama
  Je na case jiz skoncit s timto terrorem a vsema teroristy. V crmx nam muze fopomoci Sv Vladimirovic D J Trump se svyma parts ma tytiru

  Mam za to, ze vsim nastanou velke zmeny dnes v nepredvidanych rozsahy

  NA BURZE js zat fajn Mam energie s jen 8% dividends, nove technologies a take ,,Valecne obory,, vcetne General Dynamic tak v tomto MI blbnuti s Ukrajinou zatim velice Prospero

  Proc Ukrajinci stale vsude provokuji a ofstreluji prilehla mista kdeje klid
  Silenosti zockovanuch zoldaku,,,

 3. Začínam to vnímať pozitívne -Zákon času – trpezlivosť je spôsob, ako sa zbaviť zla. Vysvetlím.

  Môj sused sa dostal k chalupe, ktorú prestaval na dom aby zahladil stopu svojej podlosti. Tá podlosť spočíva v tom, že sa s niekdajším kolegom dohodli, že on vyštve starú pani z jej domu – aby ho mohol kúpiť on! Samozrejme za facku! No a tento jeho spôsob – zločinu – skúša aj na mne – chce ma vyštvávať. Tým len potrvrdil, že je to nepoučiteľný zmrd – ktorý je spolupáchateľom jednej z najväčších podlostí – a tou je – pripraviť starého človeka o DOMOV!

  Dobre – takže mám možnosť – 2 x 5 kg propán-bután = 100 kg TNT – alebo si počkať – že ho tá vakcínaa zajebe! Vybral som si druhú možnosť. Keď už máme túto ponuku. A ešte pár duchov mu pošlem na spestrenie nočného života.

 4. vyborne rozhodnutie Marosko,doporuc mu aj tu 4 vaccinu,ta ho porazi

 5. po dlhšom čase som bola na nákupe v kauflande, ja jediná bez držkokrytu, občas niekto s náhubkom pod nosom;
  prechádzala som okolo jednej zákazníčky a tá mi hovorí – nepotrebujete respirátor? a ja jej na to – nepotrebujete plávaciu vestu? odpovedala, že nie, tak som jej odvetila – vidíte, tak sme na tom rovnako

  pozerala som film Vojna a mier a v poslednej časti na záver zaznelo: „Ak sa spoja zlí ľudia, aby vytvorili silu, dobrí musia urobiť to isté“
  takže tak!

  • Tem môj zmrdaný sused sa mi pochválil, ako vyjebáva s Kauflandom, že v mŕtvom uhle kamery zožerie pár strapcov hrozna.

   Debil – dal sa očkovať, aby mohol nakupovať v Kauflande = kradnúť hrozno v mŕtvom uhle!

   Teším sa!

   Ešte raz! Viete, čo znamená niekoho vyštvať z domova?!

 6. Ivan Herda

  A naši primi-plagio nečítajú nič a tak konajú konajú.

 7. ¨Petr Porš

  Škoda, že byl zrušen trest smrti, ti co to vymysleli by si ho zasloužili a ti co to praktikovali – lékaři a další by se měli podílet na náhradě škod způsobených občanům vakcinami ve 100%, zabavit jim všechen majetek, protože se vědomě účastnili tohoto podvodu. Mělo by se to týkat i vládních činitelů, kteří se podíleli na propagaci a na vymýšlení omezení pro ty, kteří se dmítali dát očkovat. I nacisté používali oblíbené „já nic, já jen plnil příkazy“ a byli odsouzeni i k trestům nejvyšším.

 8. Títo ľudia v obchodoch s respirátormi čo spomínate majú extrémne nízku hladinu energie a zahmlené vedomie. To že mohli druhých poučovať v súvislosti s „pravidlami“, respirátormi a očkovaním im dávalo aspoň krátky (a marný) dojem pocitu moci nad druhými (menejcennými „opicami“ a pod). Neradi sa toho vzdávajú.

 9. Mňa POBURUJE a VYTÁČA, že sa tu bavíme o odškodnení na úrovni štátu (teda rovnako, ako pri krachu bánk, z daní občanov)!!!
  Sú tam predsa odborníci, ktorí rozhodovali a NÚTILI ľudí k očkovaniu!!! Nech to zaplatia ONI + farmafirmy, ktoré to spáchali!!! Kto s nimi spísal TAJNÉ zmluvy, nech platí!!!
  Začínam mať neodbytný pocit, že požiadavka štátu platiť dane a odvody prestáva byť legitímna!!!

  • Miroslav Čižmár

   Vlastniť majetok znamená podieľať sa na chodbe štátu. Máš auto? Potrebuješ cesty. Máš dom? Potrebuješ infraštruktúru. Nebudete nič vlastniť a budete šťastní.

   • Miroslav Čižmár

    Problém nie je v daniach, ale v neexistencii ziskového stropu. Dane umožňujú jednoduchému človeku riadiť štát. Človek sa doteraz mohol domáhať ľudských práv s tým, že platí dane. To je už minulosť. Budete šťastní, že nebudete platiť dane, ale nebudete nič vlastniť, a štát bude riadiť umelá inteligencia.

  • Dane sa rozkradnú tak či tak. Aspoň niečo sa vráti ľuďom. Tvoje dane dostane zaočkovaný sused.

 10. Najlepší odstreľovač sveta z Kanady „Wall-E“ bol zabitý 20 minút po príchode na základňu. Do Mariupolu prišiel ako celebrita, s každým sa fotil a tvrdil že zabije 40 rusov denne. Kvôli pozornosti ktorú pútal, sa stal žiadúcim cieľom niekoľkých konkurenčných jednotiek ruskej armády. Nie len peniaze majú radi ticho.

 11. …dobrý článok aj príspevky…naša vláda nemôže odškodňovať, lebo ,,rieši“ iné – Ukrajinu…

 12. U nás v Česku se mlčí, zametá se to pod koberec a obětem se drze tvrdí, že to nemá souvislost s vakcínou.

 13. Jaroslav Vladimirovic

  PROTO Z Z Z Z X Z Z ZX 7X

  ZACHRAN NAS SVATY VLADIMIROVICI VELIKY BILY TYGRE SIBIRSKY

  JE NA CASESBY UKRAJINA NAVRATILA UKRAFENOU PODKSRPATSKOU RUS POD FEDERACI CSFR OEVEME SE
  NYNI NASTAL CAS
  PRYC S UKRSJINSKYM UTLAKEM RUSINU

 14. PROTO Z Z Z Z X Z Z ZX 7X

  ZACHRAN NAS SVATY VLADIMIROVICI VELIKY BILY TYGRE SIBIRSKY

  JE NA CASESBY UKRAJINA NAVRATILA UKRAFENOU PODKSRPATSKOU RUS POD FEDERACI CSFR OEVEME SE
  NYNI NASTAL CAS
  PRYC S UKRSJINSKYM UTLAKEM RUSINU

 15. USA PERVERZNOSTI
  ZDRAVE DETI ROZCUPUJI NA KOUSKY ZA ZIVA TESNE PRED PORODEM A RIKAJI TOMU CASTECNY POTRAT ,,PARTIAL ABORTION ,,,

  PODOBNE JAKO LIDsKOU humatarian POMOC KOBERCOVEHO BOMBARDOVANI NATO EU OSN USA
  …CIVILISTU DETI VOdY CIsTICKY MOSTY …

  A PAK SI ,,HUMALNE IMPORTUJI DO USA DEGENEROVANA DETI KTERE NIKDY NeMOHOU PREZIT SAMY sebeobzivou
  TO JE FARIZEJSTVI KRiMINALITA NEJHORSI PERVERZITA
  PODOBNE JAKO ZHN COVID VAKCINACE
  OD JUHOSLAVIE AFRIKY AZ PO DNESNI UKRAJINU MILITARIZOVANE POLSKO migrace rozbite vyroby
  ..
  Z Z Z Z Xxx Z Z z Z 7x Z
  Svaty Svaty svet je plny tve krasy ,,,,

  Kdo pujde na dalsi vakcinace znameni selmy Satanisticke kdyz Jen jedna je dost k vecnemu zatracrni ….

  Co budete. tdelat s neproduktivnimi emigrants take z Afriky kdyz nastane hlad a dale,,, oni se o vas snad postaraji
  Pani je devastovana a odepsala manzela sve dcery z jakehokoliv dedictvi vhce ho vykazat .
  Dotahl si domu jeji dcery 2 mlade ukrajinky ktrre si obcas ,,,odskoci s kdekym …. parazitni presto ze maji 3 male deti ,,, uspesne podnikaji do ,,,pandrmie.
  Chapete co vse nsm ty bandy kriminalniku delaji ,,,zockovat je.
  Je to vysoce nebezpecna ,,,skodna ,,,
  Z Z Z Z X Z Z Z 7x Z,,,

  Muze nadtat boj o preziti
  Mam vs mam

  stejneho kalibru

Pridajte komentár

*