Kongres USA schválil zákon o povinnej mobilizácii žien. Chystá Amerika simultánnu jadrovú vojnu s Ruskom aj Čínou?


Print Friendly, PDF & Email

Kongres USA schválil zákon o povinnej mobilizácii žien. Chystá Amerika simultánnu jadrovú vojnu s Ruskom aj Čínou?

(Natural News) Autorizačný zákon o národnej obrane USA (tzv. zákon NDAA) od roku 2025 umožní povinnú selektívnu vojenskú registráciu amerických žien, čím sa v podstate zavádza mechanizmus povinnej vojenskej služby žien.

Táto nová povinnosť je uvedená spolu s ďalšími dôležitými bodmi v súhrnnom dokumente Výboru pre ozbrojené sily Senátu Spojených štátov, ktorý bol zverejnený na tomto odkaze.

Správa prichádza hneď po tom, čo Výbor pre ozbrojené sily Snemovne reprezentantov schválil novelizáciu zákona NDAA, ktorý automaticky registruje všetkých amerických mužov v brannom veku pre systém selektívnych služieb. To znamená, že všetci americkí muži vo vojenskom veku môžu byť nedobrovoľne povolaní do vojny.

Hlasovanie v Snemovni reprezentantov sa uskutočnilo 22. mája 2024. Automatická registrácia brancov je v zákone presadzovaná ako spôsob na „zníženie vládnej byrokracie“ a preskočenie nutnosti, aby sa muži „proaktívne registrovali“.

Takže, teraz sú zavedené mechanizmy na odvod mužov aj žien , čím sa zaistí, že mladí „progresívni“ muži sa nevyhnú vojenskej službe tým, že sa jednoducho „identifikujú“ ako ženy.

Zatiaľ nie je jasné, či sa americká „prebudená“ mládež (woke = prebudený, progresívny) bude môcť pokúsiť identifikovať ako nejaké imaginárne fantazijné stvorenia, pretože v zákone NDAA nie je uvedené nič, čo by oprávňovalo povinnú vojenskú službu pre morské víly, stromových elfov alebo dúhových škriatkov.

Platí teda pravidlo: rovnaká príležitosť = rovnaká príležitosť UMRIEŤ za režim.

Zatiaľ čo americkí psychopatickí vojnoví štváči ako senátor Lindsay Graham prosia o globálnu jadrovú vojnu s Ruskom, Iránom a Čínou, zvyšok provojnového vládnuceho establišmentu sa pripravuje na vrhnutie miliónov mladých amerických mužov a žien do celosvetového vojnového mlynčeka na mäso.

Zdá sa, že Ukrajine došli muži, ktorých by globalisti mohli obetovať na oltár krvi a moci, takže teraz potrebujú využiť európskych a amerických občanov.

Francúzsko, Nemecko a Veľká Británia tiež diskutujú o povinnej brannej povinnosti, pričom sa pripravujú na obetovanie potenciálne miliónov vlastných občanov, ktorí budú, samozrejme, okamžite nahradení migrantmi.

Takto totiž funguje „teória nahradenia“. Masoví vrahovia pri moci pošlú vlastných občanov zomrieť v zahraničných vojnách, ktorým sa dalo úplne vyhnúť, zatiaľ čo nelegálni prisťahovalci preberú ich ženy, domy, prácu, komunity a politických vodcov.

Ruský prezident Vladimír Putin v nedávnom prejave vymenoval jednoduché podmienky pre mier. Tento návrh, ak by ho Kyjev a Západ prijali, by okamžite ukončili konflikt, zastavil krviprelievanie a stiahol svet späť z pokraja jadrového zničenia.

Dôležité však je, že západní lídri neprejavili žiadny záujem o mier s Ruskom. Radšej uvidia zabité milióny vlastných občanov v globálnej vojne než mier v Európe.

Tu si môžete pozrieť prejav Vladimíra Putina s jeho mierovým návrhom:

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Vyberáme hlavné body z Putinovho prejavu:

Mimoriadna správa: Putin oznamuje podmienky na začatie rokovaní medzi Ruskou federáciou a Kyjevom.

„Ukrajinské jednotky sa musia úplne stiahnuť z územia Doneckej ľudovej republiky (DĽR), Luhanskej ľudovej republiky (LĽR) a Chersonskej a Záporožskej oblasti.

Ukrajina nesmie vstúpiť do NATO

Rusko chce neutrálny, nezúčastnený a bezjadrový štatút Ukrajiny.

Všetky západné sankcie voči Ruskej federácii musia byť zrušené.

Štatút Krymu a Sevastopolu, DĽR a LĽR, Záporožia a Chersonu ako regiónov Ruskej federácie by sa mal zaznamenať v medzinárodných zmluvách.

Ak Kyjev a Západ odmietnu nový mierový návrh, neskoršie podmienky už budú iné,“ povedal Putin.

USA sa pripravujú na dve simultánne jadrové vojny

Toto mobilizačné úsilie pomocou zákona NDAA ďalej vyžaduje, aby Ministerstvo obrany USA vypracovalo plán na odstrašenie a porazenie simultánnej agresie dvoch takmer rovnocenných jadrových konkurentov, vrátane stanovenia požiadaviek na veľkosť jadrových síl.

To znamená, že USA sa pripravujú na jadrovú vojnu, ktorá má prebiehať súčasne s Ruskom aj Čínou.

Mobilizácia bola uzákonená. Muži aj ženy budú poslaní do vojny. Dolár s eurom budú vytlačené do zabudnutia a americký ľud s európskymi národmi budú zbedačené.

Vláda USA aktivuje ustanovenia zákona NDAA, aby zabavila všetky zásoby potravín a paliva na celoštátnej úrovni, a vyvolá nedostatok jedla a energie, aby spôsobila masové vymieranie.

Okupačná, nelegitímna federálna vláda USA nie je predsa len vo vojne s Ruskom a Čínou. Je vo vojne aj s vlastným ľudom (podobne ako mnohé ďalšie západné vlády). A neexistuje nič, čo by nespravili na dosiahnutie masovej smrti a ničenia v globálnom meradle.

Tí, ktorí nepostrehnú, že sa to blíži, budú tým zničení. Pozrite si nedávny núdzový rozhovor Mike Adamsa so Stevom Quayleom (v angličtine) a zistite všetky podrobnosti o tom, čo sa chystá:

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. racionálny

  Vojna sa už vedie. Je to vojna oligarchie proti vlastný obyvateľom. https://magazin.ksbforum.info/kontrola-ovladanie/psychologicke-zbrane/vojna-v-novej-normalite-zabijanie-vlastnych-prolov-pre-pohodlie-zabavu-a-zisk/
  Na Ukrajine prebieha prostredníctvom strelných zbraní a výbušnín.
  EU zatiaľ „len“ ničí hospodárstvo v jednotlivých štátoch a pripravuje zákony na likvidáciu produkcie potravín. Aj pričinením slovenskej vlády. https://necenzurovanapravda.cz/2024/06/zakon-ktery-povede-k-likvidaci-evropskeho-zemedelstvi-byl-vcera-schvalen-jen-pomerne-tesne-v-rakousku-zpusobil-vladni-krizi/
  A to ľudia vraj volili „pronárodné“ strany a máme pronárodnú vládu…

  • Vláda je pro-národná, len to nie je slovenský národ za ktorý kope, ale nosatý národ.

   • To nie je národ – to je sekta!

    • Židia ako prvá obeť Globalistov sa musia stať Židmi bez tzv. Židovsta, ktoré im nieje vlastné. Riadi ich koncepcia, ktorej nesú autormi. V podstate sú to ľudia, ktorí sa musia očistiť… tak ako každý z nás.

     Generál Petrov – 22 hierofantů

     https://odysee.com/@ProudN%C3%A1rodn%C3%ADHrdosti:4/Petrof-hierarchie-moci:6

     Ešte jedna vec – neexistovala, neexistuje a ani nebude existovať žiadna bytosť alebo akákolvek forma života, ktorá by bola vo svojej podstate stvorená ako Zlá/Nepravá=falošná.
     Do stavu „Zla“ čo je v podstate len sfalšovanie Pravdy sa môže sformovať len na základe zneužitia slobodnej vôle, ktorá bola do nej Stvoriteľom vložená. To však ešte neznamená, že jej podstata tým mení – tá zostáva nezmenená. Toto sa týka aj samotného Kucifera – Archanjela z Božskej ríše/úrovne, ktorého časť jeho ducha bola Bohom vyslaná na pomoc vyvíjajú emu sa ľudstvu v hmote – Vesmire. Treba ničiť Zlo – faloš a nie potláčať podstatu. Toto sa dá pochopiť z hľadiska citu pre Spravodlivosť ale napokon Všetko potrebné je k Posolstve Grálu.

     • A preto aj Petrov zomrel – nechal sa nalákať na spoluprácu s odvekým nepriateľom.

     • „Židia ako prvá obeť Globalistov sa musia stať Židmi bez tzv. Židovsta, ktoré im nieje vlastné. Riadi ich koncepcia, ktorej nesú autormi. V podstate sú to ľudia, ktorí sa musia očistiť… tak ako každý z nás.“

      No – egyptskí žreci dokázali židov preformátovať v priebehu 2 generácií a vytvoriť z nich nevedomú perifériu moci GP. Židia mali odvtedy 300 generácií, aby sa očistili a poľudštili. Lenže komplex moci je nenásytný a byť vyvoleným „národom“ = sektou, a ešte sa tváriť ako obeť – ty kokos – kto by toto nechcel – byť vyvolený! /Ladislav Mňačko – Ako chutí moc/. Achnaton – v zmysle židov ako obetí ti trčia zo židovského zadku topánky!

     • Maroš, no veď ale to nieje o samotných Židoch, nutný návrat ku Svetlu a očistenie svojich energetických tiel z nutnosti obstáť Boží súd platí pre všetkých…vratane Teba. Darmo budeš vysvetľovať, že si si narobil problémov kvôli Židom resp. že To Židia narobili problémy.
      Boží súd nieje ľudský súd!
      Inak Globálny parazit nič nového ale len manipuluje keď skrýva Pravdu a zároveň balamutí ľudí aby sa bud nepozerali alebo si sami zakrývali oči pred Pravdou – Svetlom.

      Globálny parazit len prikrýva plachtou všetko to čo tvorí Život sám svojim pohybom – a na tú plachtu maľuje obrazy z iným vyznanom než je dianie pod plachtou. Taký manipulátor to všetko musí sledovať aby to takou plachtou krivých obrazov stačil prikryť – aby to čo je pod plachtou ľudia nemohli vidieť vo. Svetle Pravdy. A z druhej strany – cez mozog našepkáva jeho spojenec – Lucifer aby sme verili tomu co nám na plachte GP ukazuje. GP nieje ani satan a už vôbec nie Lucifer ako sa vyjadril Nestor, ktorého som sem dával z Odysee. GP je len ten ktorý kalí ľudí. zrak avšak ten zrak a objekty nádhery existujú. GP len pretača Pravdu o všetkom čo reálne existuje ako čisté. Preto nám GP „káže“ nenávidieť Židov úplne celých. A to je veľká chyba pristúpiť na túto jeho hru a lákadlo! PRÍDEŠ TAK Ó DUŠU!

  • Slovensko nepodpísalo likvidáciu polnohospodárstva ako Česi.Nemiešajte dyne s banánmi.A koho by ste vy na Slovensku volili ? progresívcov alebo snáď trnavského tatrlíka ?

  • Objektívne

   Je to tak, vo vojne už sme. Vymysleli na to aj názov: hybridná vojna. Aj rusi hovoria o hybridnej vojne vedenej kolektívnym západom proti nim. Dokonca aj Dáni to tak nazývajú keď im v Kodani zhorela 400 ročná historická budova v ktorej sídlila burza.

  • … ešte jeden bonbónik ku rannej kávičke: https://cz24.news/steve-kirsch-covid-vakciny-nemely-zadny-prinos/ ! Inak podľa vyjadrení slovenských politikov, či bola alebo nebola skutočne pandémia na Slovensku vidno, kto je kúpený alebo debil, a kto používa hlavu na myslenie a srdce ako svedomie! Politický cirkus na Slovensku pokračuje, akurát len prišli nové chamtivé hyeny !

   • Verejnosť stále podceňuje chamtivý potenciál – koľko sa dá zarobiť na vojne, koľko sa dá zarobiť na „pandémii“. Aj ako zlikvidovať konkurenciu.

    • Kamarát mi dnes povedal, že tie červené heterózne nosnice – niečo ako F1 krížence vzdialených plemien – majú úplne neplodné vajíčka. Bežne liahne „bežné“ vajíčka, ale toto nič. Treba si uvedomiť stratégiu korporátnych producentov, že patentovo ovládajú vyše 82% poľnohospodárskych druhov rastlín a plemien zvierat, systematicky vyraďujú tzv. verejne prístupné semená a plemená, a budujú závislosť farmárov na ich produktoch, dokonca prenasaledujú farmárov za vznik nových krížencov s ich patentovaným genómom. „Autorské práva“ majú prednosť pred potravinovou bezpečnosťou. Podvod s vtáčou chrípkou bude mať ďalšiu vrstvu – drakonické pokuty a vyvlastňovanie – kvôli 5 sliepkam a pokutám ľudia budú prichádzať o nehnuteľnosti. A medzi tým budú korporácie liahnuť svoje jalové nosnice. To „čaro“ spočíva v tom, že máte kŕdel sliepok konkrétneho plemena a v tom húfe jedného kohúta vzdialeného plemena. Stačí len udržiavať tieto dve plemená. Odbočím – kačica kembelova znáša 300 vajec ročne á 65 g. Vznikla skrížením indického bežca a kačice rujánskej. Hotové vajíčka sa predávajú za 7-8 eur – nechovám ich – a mám vážne pochybnosti, že kembelka sa dokáže množiť medzi sebou, pretože má o. i. zásadne potlačený pud sedenia. To je továreň na vajíčka – samozrejme na tepelnú úpravu. Susedka chová indické bežce – mimoriadne podliehajú stresu. Kedysi si pamätám – na dedine sme sa báli aj káčera, aj gunára – zasypel, uštipol do zadku a hneď mal priestor.
     O čom je pohon proti klietkovému chovu? Aby vznikla zámienka, že sa sliepka nakazila kontaktom s nejakým drozdom a preto treba zlikvidovať – pod hrozbou pokuty – celý chov. Naozaj – blbci si neuvedomujú, že plné regály vajec v supermarketoch sú predzvesťou toho, že tie regály budú jedného dňa úplne prázdne! Vtedy, keď závislosť na korporátnych potravinách dosiahne svoj vrchol!

     https://topden.sk/top-6-plemien-kaciek-ktore-su-dobre-na-produkciu-vajec/

 2. A na záver niečo k peniazom, majetku, dlhom a prichádzajúcemu – plánovanému globálnemu finančného krachu !
  https://pravyprostor.net/o-blizici-se-financni-krizi-se-mluvi-temer-vsude-nejvetsi-loupez-vsech-dob-ma-jmeno-fed/
  Slniečkárom čoskoro poriadne spadne dolu sánka, ale dobre im TAK, keď žijú v oblakoch a nestoja pevne nohami na zemi !

 3. Na záver článku sa píše,citujem,Tí ktorí nepostrehli,že sa to blíži budú zničení.No a my čo sme to postrehli a máme nejaké zásoby na prežitie maximálne na pár mesiacov budeme zničený o trochu neskôr.Všimnite si ako po atentáte na premiéra Fica začínajú naši vládni politici postupne nenápadne otáčať a súhlasiť so všetkými chazarskými agendami.Viete,keď si napr.Blanára pozvú na USA ambasádu a medzi štyrmi očami mu povedia,že buď bude súhlasiť a presadzovať čo chce od neho svetový chazariát,alebo môže on aj ďaľší členovia vlády skončiť ako Fico.Samozrejme,že ich tajné služby to môžu vykonať tak aby to nebolo podozrivé na sto rôznych spôsobov.

  • Mám akýsi čudný pocit, že atentát na R. Fica bol koordinovaný s tajnými službami. R. Kaliňák, ak som dobre rozumel, „lex atentát“ s R. Ficom ani nekonzultoval, ako keby bol súčasný slovenský premiér postavený mimo službu (teda odstavený). Ficovo jediné video, ktoré bolo uverejnené po atentáte, svedčí o tom, že to má v hlave v poriadku a nie je dôvod, aby sa nemohol k závažným veciam verejne vyjadriť.

   • Fico bol formálne odstavený, aby globalistické agendy mohli prebehnúť bez neho a tak aby bolo možné zachovať jeho voličský potenciál, pretože reálne bez Fica by bol Smer hotový – viď ako dopadol hlas – bez Pellegriniho by už hlas neexistoval. Aj Huliak je nejako ticho. Ak Matovič-Hegerova vláda bola demoličná čata – Ficova vláda je pomalé bahno všetkých možných agend. Je zaujímavé, že Kaliňák „už nemá potrebu“ Fica navštevovať. Taraba urobil to, proti čomu bol Huliak. Hlavne, že sa dohodli.

  • Marek Kosice

   Redy : Atentat sa NESTAL. Uz to pochop…
   Preco nesudili Cintulu a miesto toho ho zavreli na psychatriu (AK tam vobec je)??? PRETOZE KEBY BOL SUD, FICO BY MUSEL UKAZAT STRELNE ZRANENIA….KTORE NEMA… 😀 😀 😀 😀 :D….

 4. Kto sú zač a o čo im vlastne ide? Jedná sa o plytkých, ale zo svojich hlúpostí sebavedomých progesívcov…
  https://skspravy.sk/komentare/s-bolsevikmi-na-vecne-casy-progresivci-verni-nasledovatelia-marxa-a-engelsa/

 5. Globalista a podvodník Tomáš Taraba potichu schválil globalistický zákon likvidujúci poľnohospodárstvo v spolupráci s Progresívnym Slovenskom
  „A čo je cieľ? Ako môžu dosiahnúť obnovenie 90% pôvodnej prírody na Slovensku? Keď veľkú časť obývajú ľudia? Zákony na ochranu medveďa poslúžili na vyhnanie ľudí z lesa. Tieto zákony budú ľuďom brať a búrať nehnuteľností. To je ten zákon verejného záujmu, ktorý prijal Ráž. Nebudete nič vlastniť a budete šťastní. Ľudí chcú vyhnať z obcí a dedín do miest, do mrakodrapov a panelakov. Zatiaľ na to používajú medveďa a strašenie. Možno čoskoro príde geoinžinierstvo a “prírodné” človekom vytvorené katastrofy, namiesto búrania bagrami… Dúfajme, že začnú od seba a prvé budú politici búrať svoje luxusné domy v Donovaloch a podobných oblastiach.“
  https://www.inenoviny.sk/globalista-a-podvodnik-tomas-taraba-potichu-schvalil-globalisticky-zakon-likvidujuci-polnohospodarstvo-v-spolupraci-s-progresivnym-slovenskom/
  ——————
  Taraba bol vždy politická meňavka – niečo ako univerzálny vojak. Huliak prisahal na seba a svoju rodinu, ale je odstavený z právomocí. Stále však má nejakú pušku – či?

  • To čo tu vypisujete je iba strašenie ludí.Dáte link a nepokračujete ako to dopadlo.Vy vobec neviete čo parlament schválil.Ste rovnaký ako trnavský tajtrlík,vyvreskujete a hovno viete.Mudrlanti.

   • https://euractiv.sk/section/zivotne-prostredie/news/taraba-nepodporuje-nariadenie-o-obnove-prirody/

    Čomu nerozumieš haf! Na tejto stránke nečakaj návod, ako si utrieť zadok! Ako to dopadlo? A rozprávke je koniec! Treba ťa aj prikryť? Aj zhasnúť? My – zatiaľ – žijeme v tzv. kultúrnej krajine, ktorú vytvorili naši predkovia. Nie ochranári a slniečkári! Teraz inak – ak medveď zabije teba – štát vyplatí tvojej rodine odškodné 40 tisíc eur. Ak ty zabiješ medveďa – bude ťa to stát 60 tisíc eur – teda – život medveďa – ktorý ako všežravec zdevastuje celý svoj revír /biotop/ má legislatívne vyššiu cenu o 50%. Ja môžem za to, že ty si hlupák?! A že nechápeš, že zdivočovaním našej kultúrnej krajiny nás z nej vytláčajú? Žiješ v paneláku a chodíš do supermarketu. Onedlho budeš žiť v 15-minútovom meste. A budeš platiť mobilom – dnes som videl platiť mobilom šťastného tínejdžera – aký je moderný. Ha – akurát musel zložiť prichádzajúci hovor – pretože by nemohol zaplatiť.

    Ten pes – to si ty?

 6. USA si sotva môžu dovoliť simultánnu jadrovú vojnu s Ruskom a ČĽR. Veď aj nedávno zosnulý nestor americkej zahraničnej politiky H. Kissinger ich pred tým varoval. Povinná mobilizácia žien je nepodstatná, lebo ženy a ani väčšina amerických mužov nie sú na vojnu vycvičení. Z článku nie je jasné, čo sú to selektívne služby.

 7. Ako vidno, v každej oblasti života vychádza pravda na svetlo božie, nejde pritom len o veci a udalosti… a sluhovia temna sa zase snažia to svetlo zhasnúť, zatieniť či ukryť! Ale pravdu nezabijú !
  https://necenzurovanapravda.cz/2024/06/arcibiskup-carlo-maria-vigano-byl-predvolan-do-vatikanu-kde-byl-exkomunikovan/#comment-65617

  • Marek Kosice

   Strc si niekam to „svetlo bozie“… POCAS ZIVOTA ZIJEME V RAJONE SATANA, vid to Peklo v ktorom zijeme….

 8. Israismael

  Môžete ísť na to pán Kotlar ! Smelo a do boja proti nim a proti temnotam sveta ,keď sa už aj Amerika oficiálne ozýva že to bol umelý vírus !
  https://www.infovojna.bz/article/v-americkom-senate-prebieha-historicky-suboj-k-teme-odhalenia-povodu-covid-19

  • .. v USA sa bežným ľuďom žije zle, väčšinou sú nespokojní so všetkým a aj keď sú desaťročia debilizovaní tak tá debilizacia už im nestačí zakrývať oči – už vedia, že mimo USA je iný svet ako im tvrdia ich médiá. Už vedia, že kovit bol podvod.. už vedia, že ich kŕmia veľmi jedovatými potravinami atď. Takže sa im to tam rúca absolútne všade, niesú zdroje a tamojší ľudia už neveria vláde USA ako donedávna. Vláda USA na nich z vysoka kašle… a niežeby doteraz na nich nekašlala ale teraz sa už ani nesnaží niečo predstierať.
   USA je ako Titanic kde už celá posádka vie, že pôjde ku dnu a budú sa chytať čohokoľvek čo ich môže zachrániť. Obyvatelia USA sú izolovaní – sú v pasci, elity chcú akokoľvek rozpútať vojnu v Európe a Rusku a preto ich progresívny otroci v Európe bojujú za ich záchranu – za záchranu USA. Môžme byt vďační za každého kto v Európe otvára širokú tému kovidpodvodu a núti otrokov USA preberať im neprijemnú tému. Tu už nemôžeme hľadieť len na to prečo to niekto robí ale že to vôbec robí. Máš pravdu, israismael, treba podporovať samotnú vec odkrytia Pravdy a nebojovať proti tým, ktorí sa na tú cestu dajú nech sú už takoví či makoví.

 9. Však jim tam panáček řekl že knapc nebo jak patří izraeli a tedy amerika to ví a kongres ve stoje tleskal. //tomu že jsou podlokajníci?

 10. Nuž kto by veril skorumpovaným lekárom karieristom čo sa vyšplhali až do vedenia komory? Za covidu sa krásne väčšina lekáraov napojených na framamafiu biznis naplno vyfarbila. Pre mňa sú sú úplne NULOVOU autoritou, rovnako ako sudcovia – česť malej výnimke ! Takže ich verejné výprdy sú mi len na smiech ! Títo ľudia dávno stratili svedomie, ako ho vôbec niekedy aj mali…
  https://www.trend.sk/spravy/lekarska-komora-distancuje-vyjadreni-kotlara-oznacila-ich-neodborne-urazajuce-obete?itm_brand=trend&itm_template=news&itm_modul=denny_suhrn_sprav&itm_position=17

 11. Povinná mobilizácia žien – dá sa to brať ako signál – „Nie sme schopní chrániť svoje ženy!“ ???
  Môže to mať viacej vrstiev – spájanie genderovej agendy, popieranie materstva, zženštilosť mužov, zhrubnutie žien, kvázi smerovanie k matriarchátu /naposledy v Európe u Keltov/. Je zaujímavé, že tento status majú ženy v Izraeli. Lenže to už je vyslovene militantný štát. Iná vrstva – príprava na občiansku vojnu v USA a tá býva obvykle totálna. Rodiny proti rodinám. Lebo nemám zadefinovaného susedného nepriateľa USA – Mexičania to určite nie sú.

  • Galaxia andromeda

   To skor vyzera uplne jednoduchi ide o depopulaciu zeny neboli vo vojnach lebo by narody vymreli.
   Dnes je to ziaduce vsetky kroky smeruju k depopulacii.

Pridajte komentár

*