Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Novozélandskí lekári volajú po vyšetrovaní vrážd v súvislosti s covidovými vakcínami


Print Friendly, PDF & Email

Novozélandskí lekári volajú po vyšetrovaní vrážd v súvislosti s covidovými vakcínami

(Ethan Huff, Natural News) Skupina novozélandských lekárov združených v organizácii NZDSOS (Novozélandskí lekári vyjadrujúci sa na základe vedy) zverejnila otvorený list, v ktorom vyzýva na komplexné vyšetrenie vlny úmrtí, ku ktorým došlo na Novom Zélande medzi „úplne zaočkovanými“ proti Covid-19.

Pre verejnosť je k dispozícii upravená verzia, zatiaľ čo nezredigovaná verzia sa stále starostlivo pripravuje pre orgány činné v trestnom konaní, aby sa zabezpečilo, že bude obsahovať všetky potrebné informácie pre riadne vyšetrovanie.

Podľa skupiny lekárov existuje „šokujúco veľké bremeno úmrtí a zranení po očkovaní proti ochoreniu Covid-19 samo osebe, aj v porovnaní s akoukoľvek inou liečbou alebo vakcínou modernej doby“.

„Nahlasujeme veľa prípadov, ktoré si vyžadujú riadne vyšetrovanie, ako sa patrí pri akomkoľvek lieku, u ktorého chýbajú štúdie bezpečnosti,“ uvádza sa ďalej v zhrnutí listu.

NZDSOS hovorí, že sledovacie systémy krajiny na zaznamenávanie vedľajších účinkov liekov, ktoré by inak zachytili tieto poškodenia zdravia a úmrtia, boli deaktivované, aby sa zakryl celkový rozsah škôd.

„Hlásenie nežiaducich udalostí NIE JE POVINNÉ a to samo osebe podkopáva akýkoľvek pokus vykresliť vakcíny ako bezpečné,“ vysvetľuje ďalej skupina.

„CARM (novozélandská verzia amerického systému hlásenia nežiaducich účinkov vakcín VAERS) nebola nikdy navrhnutá tak, aby včas varovala pred masovými experimentálnymi liekmi.“

Úmrtia po covidových vakcínach sú slonom v porceláne, ktorému sa nikto nechce venovať

Snáď najviac znepokojujúci je veľký počet malých detí, ktoré po očkovaní utrpeli poškodenia srdca, ktoré sa predtým vyskytovali len u starších ľudí, hoci aj mnoho starších ľudí záhadne zomrelo po očkovaní.

Vzhľadom na to, že deti majú nulové percento rizika úmrtia na covid, nehovoriac o nízkej šanci vôbec ochorieť, je očkovanie detí pravdepodobne najhorším zločinom proti ľudskosti, ktorý sa stal v modernej dobe.

„Sme presvedčení, že nás klamú,“ hovorí NZDSOS.

„Znovu žiadame políciu na čele s Andrewom Costerom a našich poslancov, aby zasiahli na ochranu ľudí.“

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

V polovici listu je uvedený dlhý zoznam prípadov, ktoré ukazujú, že poškodenia zdravia a úmrtia po očkovaní sú všetko, len nie „zriedkavé“. Pri pohľade na údaje sú znepokojivo a očividne bežné, hoci len málokto má dosť odvahy, aby sa na to reálne pozrel.

V liste je zahrnutý sumár približne 500 úmrtí po očkovaní, ktoré sú zaznamenané v databáze vedenej samotnými občanmi. Komunitná skupina dobrovoľníkov so skúsenosťami v zdravotníctve, informačných technológiách a vede ju pomáha udržiavať s podporou odborníkov v oblasti epidemiológie a databáz.

„Databáza bola vybudovaná hlavne na základe oznámení príbuzných, priateľov a zdravotníckych pracovníkov o ľuďoch, ktorí zomreli po očkovaní proti Covid-19,“ vysvetľuje list.

„Vedecká presnosť zakazuje používať slovo „vakcína“, pretože tieto injekcie nezabránia chorobe ani jej prenosu.

Niektoré informácie boli získané z príspevkov na sociálnych sieťach, novinových správ a nekrológov. Všimol si niekto koľko ich je? Oznamy zdobia slová ako „príliš skoro“, „náhle“ či „neočakávané“.“

Pretože takzvané „orgány“ sa odmietajú čo i len pozrieť na situáciu, je to samo o sebe obrovský výstražný signál.

Ak sú „vakcíny“ skutočne „bezpečné a účinné“, ako sa tvrdí, potom by nemal byť problém preskúmať každý prípad, aby sa zistilo, že nesúvisí s očkovaním, však?

Toto je ten slon v porceláne, ku ktorému sa takmer nikto v žiadnej mocenskej pozícii nechce vyjadrovať, a NZDSOS opäť žiada, aby sa niekto postavil k problému čelom a v mene verejného zdravia bral vec vážne.

„Bez ohľadu na skutočnú pravdu, NZDSOS a mnohí ďalší sú si istí, že skutočný počet mŕtvych a poškodených ľudí je veľmi vysoký a nie je objasnený verejnosti, ktorá pokračuje v námesačnosti a naďalej podstupuje „liečbu“, ktorá je oveľa nebezpečnejšia ako choroba, ktorej sa snaží predchádzať, najmä u mladých ľudí ,“ hovorí skupina.

Záver

Najnovšie správy o poškodeniach zdravia a úmrtiach spôsobených očkovaním proti Covid-19 nájdete na stránke ChemicalViolence.com.

Liečba osteoporózy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Dobre – a čo imunita vakcizmrdov na Novom Zélande – taká ako v USA?

  • Tiež majú problém a ADE a V-AIDS. Plné nemocnice, veľa úmrtí, vlna nepoľavuje. Ale môžu si za to sami. 2 roky sa držali uzavretí pred svetom. Zatiaľ čo celý svet postupne získal kolektívnu imunitu prekonaním ochorenia, Austrália a Nový Zéland si cez to prechádzajú teraz a je jedno či to je covid alebo premenovaná chrípka. Tu je dôkaz, že strániť sa prirodzenému priebehu chorôb nemá zmysel, akurát sa tým problém odsunie a potom je ešte horší.

   • Článok je /?/ o vraždách, resp. „povolenom“ zabíjaní vakcínou ako v USA? O imunite na všetky lekárske zákroky spojené s covid aj na Novom Zélande? Hovorím o vyhlásenej imunite /beztrestnosť vakcinácie/ na všetky lekárske zákroky v súvislosti s covid, ktorú reálne vyhlásili niektorí starostovia či guvernéri v USA.

    • Oprava – použil som asi „nesprávny“ výraz – hovorím o vyhlásení „amnestie“ – dopredu – za zákroky LEKÁROV spôsobiace ujmu pacientom – použité v súvislosti s pandémiou /podobme ako sú dopredu vyvinené farmafirmy/.

     Ide o to, že naši lekári o tomto vedia, čo sa deje napr. v New Yorku – a očakávajú, že tento USA trend príde aj k nám – preto im tu otrnulo a správajú sa ako sa správajú – arogantne, vedomí si beztrestnosti – za úplatné úkony – 28 eur za úkon vakcinácie!

     No ale keďže aj poslanci, či diplomati majú určitú imunitu – výraz bol použitý správne, len vy ste si to poplietli s imunitou voči chorobám. Tak ako ten Nový Zéland – lebo aj tu sa dejú „vraždy“ – zabitia vakcínami a nikto nič!

     • zvrhlý deduško večerníček

      Oprava prišla – neskoro ! Nasral si tetu redakciu ! Teraz ti pomôžu už len kvety, fľaša a bomboniéra ! 😀

  • Len pripomínam… https://cz24.news/us-vladni-zpravodajska-agentura-deagel-predpoved-pro-rok-2025/ a to nehovoriac o tom, že zabíjanie očkovacou látkou na tomto roku neskončí, keďže každý jedinec ma rozdielne silný organizmus a genetiku… Jediné, čo im evidentne nevyšlo, bol plán rovnako masívne zaočkovať Afriku a Latinskú Ameriku, takže uvidíme, čo bude nasledovať…

  • Jacinda Ardern,je tiez absolventka University Klaus Swaba,pre mladych nových Lidrov a blizka priatelka Bill Gates

 2. Výkonný riaditeľ Nadácie pre výskum bezpečnosti vakcín Steve Kirsch komentoval účinky vakcín počas zasadnutia Expertného diskusného výboru o Covide-19 a medicínskej slobode.

  Steve Kirsch: “Takže ste zabili 150 000 ľudí, aby ste zachránili 10 000 životov.”

  „U detí je “riziko – benefit” ešte horší! My zabijeme 117 detí, aby sme zachránili jeden život.“
  V štúdiách spoločnosti Pfizer zomrelo viac ľudí v skupine s vakcínou ako v skupine s placebom. Na záchranu jedného života pred COVIDom je treba zaočkovať 22 000 ľudí.

  Na Slovensku je o tom hrobové ticho!

 3. zvrhlý deduško večerníček

  Doslova hrobové !

 4. A vraj na Slovensku je veľký nárast chorobnosti a PN – covid… Elementárna vec je, že vírusy sa počas silného slnečného žiarenia, čo je v lete nešíria, naopak kapú… Tak načo sa zase hrajú??? O tých podvodných testoch ani nehovoriac ! Vraj covid ! A vraj skoro len u očkovaných… ach jo, bude ešte veselo na jeseň a v zime, keď sa ešte dodatočne nebude ani dobre kúriť v mestských domoch… druhá Austrália ! A čo to neustále práškovanie Slovenska o ktorom sa odmietajú vyjadrovať VŠETCI politici (či vládni či opoziční!) ?

 5. Teraz bijú lekári na poplach? Myslím si že vedeli, alebo aspoň tušili čo tie vakcíny sú zač. Informácií bolo dosť. Uz vedeli o podvode s testovaním a klamanim o číslach, tak uplacanie za včielku malo ich varovať, aha cisi tu nesedí a hlavne u detí. Lekári su tí čo su na vine. Ti súhlasili aj s protokolom o špeciálnom liečení pacientov s covid-19.
  Teraz kričia, preco teraz? To im ale nepomôže, týmto svoje činy nezakryju.

 6. To si fakt niekto myslí, že justičný systém “západných krajín” dovolí súdiť vakcinačných vrahov? Fuellmich sa o to ako dlho snaží a nula bodov! Je to chobotnica, majú natlačených peňazí ktoré rozdávajú… majú pod palcom vlády, nadnárodné organizácie… toto neskončí “civilizovane”. Pretože sa orwellovsky zmenil obsah slov. “Civilizovaný” západ je už vlastne barbarský otrokársky západ. “Demokracia” je diktatúra. “Vojna” je mier. Vakcína je sloboda.
  Nestačí vám to?
  Toto skončí len vyhladením všetkych ramien chobotnice.
  Prečítajte si Machiavelliho Vladára. Pragmatická knižka, ako si udržať moc. Aj ako sa zbaviť moci niekoho iného.

 7. sírovodíková stopa

  Infovojna aj Hlavné správy už opäť fungujú. Zľakli sa vypínači alebo chystajú pre zmenu niečo horšie?

 8. ..vďaka za článok aj prínos.informácie….iste by bolo výborné, keby všetci od začiatku vedeli, ako tá vakcína skutočne ,,pomáha“ / hlavne, tí bez ,,boč.úmyslov…o tých ostat.vieme, ako to vedeli a aj tak to dávali ako ,,pomoc“…. /no je dobré, že sa mnohí spamätávajú a zisťujú, ako to vlastne s tými vakcínami je…vždy je lepšie sa vôbec ,,zobudiť“ ako stále ,,spať“…

 9. Klasika. Mnohí Slováci veria každému slovu lekára a tí sa teda vyfarbili, alebo sú takí hlúpi aj oni. Mnohí. Moja známa je 3X očkovaná, donútila aj manžela, ktorý predvčerom umrel. Ona má asi silnejší korienok, a možno to aj nejako prekoná. V každom prípade zmenila názor. Až teraz.

 10. Výbava sestričiek na Boroch…
  https://static.sashe.sk/photos/c/5/3/3/8/c-533861_5df48e8cc1.jpg
  Výbava lekárov na Boroch…
  https://www.rumrock.cz/wp-content/uploads/2020/01/Duppy_Share_Lahev_Sklenka-960×1280.jpg

  Skrátka – mať dobrú zdravotnú poisťovňu sa oplatí!

 11. lubomír lubomir

  O masovej vakcinácii obyvateľstva na Slovensku a v okolitých štátoch , počas pandémie nemáme relevantné informácie . Nemáme informácie o príprave na očkovanie obyvateľstva. Ľudia stáli v rade a kto z nich bol pred očkovaním u svojho lekára sa poradiť a zistiť čo vlastne vakcíny obsahujú „
  O ich zložení a mechanizme účinku sú do dnes povrchné informácie . Ľudia až teraz po očkovaní majú stále majú obavy o to, či to bolo bezpečné. Ako keby ste si kúpili lacný alkohol, vyrobený v garáži a potom na neho oslepli . Kto a kde vakcíny vyrábal sa nedozvieme. Dokonca na otázku pred očkovaním ošetrujúci lekár nemal informácie o bezpečnosti vakcín. Preto by mali byť ľudia opatrní. Pre nás je dôležité aby sme mali informácie , že vakcína neobsahuje napríklad klasické zložky potravín, antibiotiká, latex či iné biologické zložky. Ako je vlastne vyrábaná, akou technológiou a kde ? Po podaní vakcíny by mali byť všetky očkované osoby minimálne 15 minút sledované kvôli možným okamžitým vedľajším reakciám. Pamätáte sa na Vaše očkovanie sledoval Vás niekto a vyhodnocoval ? Vyskytli sa napríklad bolesti svalov, kĺbov, zvýšená teplota, zimnica, bolesť hlavy, únava a aj zväčšenie lymfatických uzlín. Tieto príznaky boli zvyčajne strednej intenzity a odzneli do niekoľkých dní po očkovaní s akými následkami sa už nedozvieme.
  Z nepreverenými a klinicky neodskúšanými vakcínami veľmi riskujeme ale zvlášť aj s nezvratnými následkami . Ide o pomer prínosu a rizika. Ten je na strane rizík . Ako píšete vo Vašom článku :
  „Bez ohľadu na skutočnú pravdu, NZDSOS a mnohí ďalší sú si istí, že skutočný počet mŕtvych a poškodených ľudí je veľmi vysoký a nie je objasnený verejnosti, ktorá pokračuje v námesačnosti a naďalej podstupuje „liečbu“, ktorá je oveľa nebezpečnejšia ako choroba, ktorej sa snaží predchádzať, najmä u mladých ľudí ,“
  Kto tento proces zastaví najmú u detí , ak vieme, že ide o zisk nadnárodných monopolov ?

 12. Israismael

  Zapredané a jasne podplatené MsM média celého sveta a teda aj tie naše spievali jednu a tú samu pesničku.. Pridali sa k nim aj lekári a mnohí akože odborníci a štatistici a iní zapredanci… To co oni spievali bola pesnička aké je Slovensko slabé a na posledných priečkach v zaockovanosti.. Ako sú na tom výborne napr Izrael, ze akí sú to poctivi a uvedomeli ľudia keď 85% zaockovanosti a pod…
  Teraz je to takto :
  a) tie štáty co boli prvými v štatistikách v tabuľkách zaockovanosti sú tými poslednými.. Beriem to z hľadiska božieho ze poslednými, lebo sa dali nachytať tými ľudskými zapredancami a luciferskym trikom o účinnosti vakcín a taktiež k tomu prispel aj pápež, ktorý povedal ze,, vakcína je boží dar“.. Och boží dar… Jak toto môže byť božím darom taka nedokonalosť ktorá aj zabija.. BOH je dokonalý toto by iste neposlal do sveta….
  b) tie štáty a aj naše Slovensko, ktoré boli v štatistikách a tabuľkách zaockovanosti ako posledne a často kritizované ze aké je to obyvateľstvo a aj u nás strašne hlúpe a neuvedomele sú dnes prvými… Prvými z hľadiska božieho, lebo nedali sa nachytať aj cez ten veľký nátlak a všelijaké triky, lotérie a pod…
  To mate aj Biblii zapísané ze raz budú prví tými poslednými a poslední prvými…
  Všetci zapredanci diabla za peniaze a za zneužitiu moc smerom k ľudu pôjdu do pekla.. Všetci po celom svete a každý jeden od médií po lekárov, politikov, pomáhacov akýmkoľvek spôsobom , za to všetko co spravili svetu a ľudstvu budú odstránení spolu s Veľkým novodobým Babylonom … Doba sa blíži a všetko bude čoskoro jasne…
  Už len krátka chvíľa a Najvyššia moc zasiahne tak ze to bude viditeľné každému človeku na tejto Zemi…

  • Israismael presne ako píšeš.V predpokladoch zjavení by sa malo všetko udiať ešte pred rokom 2030 a potom by mal prísť koniec.

 13. Toto je vojna. Ekvivalent roku 1942. Záchrana tak skoro nepríde.

 14. Doktori správne predpokladajú, že každý kto za nimi príde je hlúpy a zúfalý, a môžu si s ním robiť čo chcú.

 15. PAXLOVID: ĎALŠÍ ODPORNÝ PODVOD NA ŠTÁTNY ROZPOČET SR A EXPERIMENTÁLNE LABORATÓRNE MORČATÁ – NAZÝVANÉ – SLOVÁCI!

  Slovensko: 18 miliónov EUR za Paxlovid – liek, ktorý nie je liekom?
  Načo?
  Toto je verejná zmluva?
  Áno. Verejne dostupná. Hm..zvláštne.. Nejako o tom nepočujem hovoriť Lengvarského, Sabaku, Krčméryho.
  Moment – ale – načo Paxlovid?
  Paxlovid je VRAJ ‚liek‘, ktorý VRAJ ‚lieči‘ Covid.
  Viete – tu ‚chorobu‘ ktorá má príznaky chrípky a spôsobuje ju vírus, ktorý ešte nikto nevidel a že ju máte, zistíte len falošným PCR testom..

  No dobre ale – načo liek? Načo pilulka?
  Nemáme vakcíny? Veď máme vakcíny na všetky mutácie a nemajú vedľajšie účinky.
  ….Aha..moment..majú..
  Hm..tak čo teraz? Kúpime od Pfizeru pilulku?
  A teda – prečo pilulka až teraz?
  Prečo pilulka nebola dostupná rok dozadu?

  Čiže – Pfizer vedel vyrobiť vakcíny na všetky mutácie v rekordne krátkom čase, ale pilulka sa zjavila len teraz – keď podvod s vakcínami skolaboval?

  A my ideme dávať 18 miliónov za pseudo-liek ?
  POZOR !
  Citujem Pfizer – ‚PRODUKT JE V SUČASNOSTI VO FÁZE KLINICKÉHO HODNOTENIA‘ – strana 15/82
  Viete, čo to znamená – klinické hodnotenie?

  Pokud lék uspěje v preklinickém hodnocení (na tkáňových kulturách, u zvířat), postupuje do klinického hodnocení u lidí. Klinické hodnocení má 4 na sebe navazující fáze:

  fáza I., II., III. IV. – bližší popis viď v zdrojovom článku.

  Všetko napovedá tomu, že Matovič, Heger, Lengvarský, Krčméry, Mikas a zvyšok Pharma-mafie – znovu „niekomu“ sľúbili – zo Slovákov (po celo-národnom špajchlovaní v r. 2020) – znovu vyrobiť laboratórne myši.

  Ďalšia sprostá krádež, ďalší sprostý ojeb na ľudí a ich životy.
  Posúďte sami, cela zmluva – viď zdroj:

  https://cz24.news/paxlovid-dalsi-odporny-podvod-na-statny-rozpocet-sr-a-experimentalne-laboratorne-morcata-zvane-slovaci/

  P.S. Je mi to ľúto, ale už teraz vidím rady pred lekárňami, kde „uvedomelí – zdraviu-chtiví“ Slováci, čakajúci na „zázrak“ od Pfizeru, znovu poslúžia globalistom plniť ich satanistické depopulizačné ciele.
  Kiež by som sa – mýlila!!

  • A to väčšina ľudí nevie, že aj tento liek je genetický sajrajt, ktorý má akože blokovať gény vírusu umožňujúce mu množiť sa, no popri tom vplýva aj na ľudské gény a výsledkom môže byť rakovina. Ďakujeme, neprosíme.

   • Tipnite si, koľko ľudí sa po získaní výučného listu či VŠ diplomu do konca života dovzdeláva? Keďže im nikto za súkromnú múdrosť bez papierov nezvýši mzdu či plat? A teraz je už samotná škola debilizácia!

    Viete o tom /infovojna pred pár dňami/ – že na maďarských školách na Slovensku bude slovenčina už len ako cudzí jazyk! Teda voliteľný jazyk? Toto upiekol Matovič – trnavský tradicionalistický antimaďar – s Berényim!
    Po rokoch budú maďarskí občania na Slovensku neznalosťou jazyka hendikepovaní – a teda nespokojní. Navyše to – „cudzia reč“ – ??? reč cudzincov?

    Už som možno pred rokom spomínal, že Berényi je Matovičova poistka proti nepokojom a jeho vláde – vtedy OĽaNO vytiahne maďarskú kartu! Sionistické maďarské a slovenské svine naštartovali rozvrat slovensko-maďarských vzťahov. Aby to bolo o tom a nie o podstate a zdroji našich spoločných slovenských aj maďarských problémov. Z nášho – slovenského pohľadu minimálne na juhu SK – je to ďalší protislovenský krok týchto kozmopolitných sionliberastov! Títo sion“maďari“ sa nenápadne aktivizujú – u nás v rozhlase už „zabúdajú“ na hlásenia v slovenčine, resp. ich hlásia až po tých v maďarčine. Ono to bude prikvapkávať – a vylízaní debili to zožerú! MOR HO!

   • Vďaka za – dovysvetlenie.
    Tiež to vidím ako – zjednodušenú alternatívu – vakcínky.

 16. Charlie Chaplin The Kid (1921)(53m).mp4
  https://ulozto.net/file/2TDJBaTWd62c/charlie-chaplin-the-kid-1921-53m-mp4#!ZGx3MQR2AmLmLwD3ZmRlAzRjZJD5AJZlAzEOGKq1GzAaBQV0ZN==
  ————————————————————
  Ľudia sa celé storočie chAchtali na tejto dvojici, ale až doteraz im to nedocvaklo – o čom to celé je!
  Židovský pôvod „CHArlie CHAplina“ /= výsmech Satana!/ – nómen ómen, a jeho predurčenie v Hollywoode – sú nespochybniteľné! Zlomyseľnosť žida a jeho gójimského pomocníka – lebo to on robí viditeľne to zlé! Žid to len napráva! Sklenár, ktorý zarába vďaka tomu, že pre neho malý chuligán rozbíja výklady!

  Z čoho najlepšie profituje žid? Z nešťastia a problémov iných! A keď nie je dosť týchto problémov, aby žid mohol zarábať? On tie problémy spôsobí alebo nechá spôsobiť – aby mohol ponúknuť na ich odstránenie svoje riešenie! A naopak – ak je tých problémov veľa – žid zvýši cenu za ich riešenie! Pokazené zuby, choroby, chudoba, neprávosti! 100 rokov to máte pred sebou vďaka tomu, že „Cha Cha“, ako jeden z mála nie sociopatov, poznal práve to židovské prostredie vytvárané sociopatmi a psychopatmi vôbec. Jeho Diktátora hádam nemusím predstavovať.

  Rozbíjanie výkladov ako metafora – koľko „výkladov“ – firiem rozbili-zničili vlády prožidovských infantilných sociopatických vyškerených „Kidov“ po celom svete počas lockdownov? Aby „sklenári“ farmakomafie mohli zarobiť a zarábať svoje miliardy? Kurva! Chcel by som byť zoči voči tomu zmrdovi Killovi Gatesovi – s natiahnutým prakom zo svíbových parožiek, zo zväzkov tej najlepšej leteckej gumy Barum na svete, s kožou z jazyka baganče ešte od poctivého predbaťovho obuvníka – a s nablískanou oceľovou 15 mm guličkou z Kladna! A z celej sily natiahnuť a – „píííč“!

 17. …s tým liekom je to samozrejme takto urobené zámerne…

 18. Ludia načo dlhé reči o tom všetkom.Sami ludia sú hlupáci že dajú zo sebou tak vybabrať ked dnes je toľko dostupných informácií na internete a keby aj to nie tak stačí k tomu zdravý sedliacky rozum,porovnať si trochu veci okolo seba, potom kto a čo mi ponúka a lahko si z toho spravím úsudok.Žial dnes ludia dávajú vrahov myslieť za samých seba.

Pridajte komentár

*