Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Začne cirkus znova? Vtáčia chrípka H5N1 prvýkrát preskočila z cicavca na človeka krátko po tom, čo Gates ohlásil vakcínu


Print Friendly, PDF & Email

(Baxter Dmirty, The People’s Voice) Pracovník texaskej farmy sa nakazil vtáčou chrípkou od infikovanej kravy, čo je podľa amerického Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) prvýkrát zaznamenané šírenie vírusu HSN1 z cicavcov na ľudí.

Priam neuveriteľné sú tvrdenia médií o „náhode“, že k tejto udalosti došlo krátko po tom, ako vakcína proti vtáčej chrípke financovaná Billom Gatesom vstúpila do fázy klinických testov.

Médiá ukazujú chovateľa dojníc s krvavými očami (na úvodnom obrázku), ktorý sa stal prvým prípadom, keď sa človek nakazil vtáčou chrípkou od cicavca – v tomto prípade od infikovanej kravy. Doteraz zaznamenané prípady boli len, keď sa človek nakazil priamo od vtáka.

WHO tvrdí, že ide o „míľnik“ a dôvod pre obrovské znepokojenie.

V správe zverejnenej v piatok CDC uviedlo, že prostredníctvom genetických dát našli „silný dôkaz“ o tom, že farmár sa v marci nakazil vtáčou chrípkou od kravy.

Toto odhalenie ukazuje prvé známky šírenia vírusu HSN1 z cicavcov na ľudí, a to len niekoľko týždňov po oznámení Billa Gatesa, že disponuje novou vakcínou pripravenou na globálne uvedenie na trh.

Pozrite si nasledujúce video (v angličtine):

Snímky pacienta a ďalšie podrobnosti o jeho bezprecedentnom prípade boli uverejnené aj v správe medicínskeho časopisu New England Journal of Medicine.

Podľa odborníkov sa u pacienta objavilo subkonjunktiválne krvácanie, respektíve krvácanie tesne pod očnou spojovkou, teda čírym povrchom pokrývajúcim bielko oka. Pacientovi tiež vyteká vodnatá tekutina z pravého oka.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Farmár zdieľal zábery svojich krvavých očí s časopisom New England Journal of Medicine.

Podľa novín The Mirror je chovateľ kráv aktuálne druhým človekom, ktorému bola v USA diagnostikovaná vtáčia chrípka, a zrejme prvým, ktorý ju dostal od iného cicavca – v tomto prípade od kravy.

Doteraz sa za posledných 20 rokov nakazilo kmeňom vtáčej chrípky H5N1 takmer 900 ľudí v 23 krajinách. Všetky však boli spojené s voľne žijúcimi alebo chovanými vtákmi.

Prípad chovateľa dojníc tak prichádza v čase, keď odborníci varujú, že sa dopočuli aj o ďalších farmároch, ktorí ochoreli, no neboli testovaní na vírus H5N1, a teda u nich nákaza vírusom H5N1 od iného cicavca nebola overená.

Podľa CDC chovateľ hovädzieho dobytka z Texasu po infikovaní sa vtáčou chrípkou prišiel k lekárom s ochorením koncom marca, pričom lekári uviedli, že jeho vitálne znaky – ako napríklad dýchanie – sú normálne. Počas infekcie nemal ani známky horúčky, zmeny dýchania či videnia.

Po liečbe antivírusovými liekmi pacient okrem určitého „nepohodlia v oboch očiach“ nehlásil žiadne ďalšie symptómy.

V správe sa ďalej uvádza, že počas nasledujúcich dní pracovníkovi farmy zápal očných spojiviek ustúpil bez prepuknutia respiračných symptómov a jeho kontakty v domácnosti zostali v poriadku.

Riaditeľ CDC Dr. Mandy Cohen povedal, že stav pacienta bol „veľmi mierny“. Pre médium NPR uviedol:

„Tá osoba mala veľmi mierne príznaky. Dobre sa zotavuje. Chceme sa však opäť uistiť tým, že otestujeme všetkých ľudí, ktorí mohli byť s infikovaným farmárom v kontakte.“

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Baxter Dmirty, thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Nie sme chorí – sme trávení! Vírusy neexistujú! Je toprejav intoxikácie stresom, strachom, toxínmi, podvýživou

  Duše K -Štefan lanka
  https://odysee.com/@cinna:c/Du%C5%A1e-K—%C5%A0tefan-lanka:c

  • Marek Košice

   PRESNE TAK. Ale vieš čo nám na to povedia „slepo veriaci“…. Niečo v zmysle „A ty si kto? Máš vyštudovanú medicínu a nejaké veľké úspechy v obore, že to tvrdíš?“….
   Ostáva jediné – mávnuť nad takými ľuďmi rukou. Pretože hnevom (a inými negatívnymi emóciami) sa intoxikujeme…

   • Objektívne

    To je ako s tou zmenou klímy. Jedny hovoria, že žiadna zmena neprebieha a druhí tvrdia opak. Rovnako je to aj s tými vírami. Jedny hovoria, že žiadne neexistujú a iní sa na ne pozerajú v mikroskopoch. Každý si môže vybrať čo sa mu páči.

   • holistický prístup

    Marek Košice,

    „A ty si kto? Máš vyštudovanú medicínu a nejaké veľké úspechy v obore, že to tvrdíš?“….

    Stačí položiť protiotázku:
    „Májú vyštudovanú medicínu a nejaké veľké úspechy v oboroch Gatesovia, Matkovičovia, …, … a všetci tí, ktorí si uzurpujú diktovať nám, ako sa máme starať o svoje životy a o všetko, čo súvisí s našimi životami?!

    Nie!!! Nikdy nemali žiadne právo montovať sa do našich životov. Rovnako, ako nás trávia dnes, tak nás trávili a vraždili aj v minulosti – aj čierny mor a iné vychytávky majú na svedomí stále tie isté beštie a jej pokračovatelia!!!

  • 👍

  • Miroslav Čižmár

   Ach Rómeo, prečo si Rómeo? Keby sme ružu nenazvali ružou, voňala by inak?

   Keby sme vírus nazvali toxínom, pôsobil by inak?

   Ak je vírus toxínom, tak je to inteligentný toxín. Má v sebe informáciu o replikácii v infikovanom organizme bez toho, aby ho zahubil, aby sa mohol šíriť ďalej. Ak ten toxín nie je živým organizmom, tak je akousi jednoduchou formou neživej, strojovej inteligencie.

   • holistický prístup

    Miroslav Čižmár,

    toxín = jed
    vírus = jedom – toxínom – poškodené bunky a ich časti pri ich „recyklácii“ sú tým, čo voláš vírusy – k tomu si prirátaj fakt, že tieto nerecyklovateľné – poškodené jedmi – bunky a ich časti – sú živnou pôdou pre baktérie, parazity, … a následne organizmus intoxikujú svojimi výlučkami a mŕtvymi „telami“ – funguje to ako „atómová bomba“ v tele človeka.

    • Miroslav Čižmár

     Kde je vírus, tam je toxín. Kde je toxín, tam je vírus.
     Je to podobné ako u základnu hmoty. Kedysi sa verilo, že je to častica, a dnes sa verí, že je to vlna. Kde je častica, tam je vlna a kde je vlna, tam je častica. V makrokozme je však prejav rovnaký.

 2. Miroslav Čižmár

  V správe zverejnenej v piatok CDC uviedlo, že prostredníctvom genetických dát našli „silný dôkaz“ o tom, že farmár sa v marci nakazil vtáčou chrípkou od kravy.

  To znamená, že vírus si pamätá, že bol predtým v krave? Nad texaskou farmou nelietajú vtáky?

  • Když mohl bý COVID virus přes léto na dovolené, proč by si nemohl pamatovat na jakoukoliv nakaženou krávu,…..

 3. Marek Košice

  IRÓNIA TOHTO SVETA : Prajeme si aby vojna na Ukrajine (ale aj v pásme Gazy) čo najskôr skončila, ale…………keď skončí, tak tí SATANISTI nám začnú otravovať v globálnom merítku život niečim iným….. „covidom 2“, fake „inváziou mimozemšťanov“, nejakým fake „kybernetickým útokom globálneho rozsahu“ a podobne…….
  JA SA UŽ ANI NEDOKÁŽEM NA TO ČO SA DEJE ROZČERTIŤ………. Dokážem sa vytočiť pri malichernostiach (a hneď vychladnem, behom minúty), ale pri týchto megazáležitostiach sa už radšej nerozčerťujem, pretože vychladnutie trvá až príliš dlho. NEBUDEM SI NIČIŤ ZDRAVIE…. Preto už celé mesiace nezažívam zožierajúce pocity bezmocnosti ohľadom diania vo svete……….. JE ZBYTOČNÉ ZAŽÍVAŤ ICH……NIČ TÝM NEVYRIEŠIM, len by som si ničil zdravie, zhoršoval kvalitu života.

 4. Poviem to inak, dolár drží stále nad priepasťou zbrojný a farmaceutický priemysel USá. Všetko ostatné presunuli yenkeeovia do Ázie. Tieto dva obory vynášajú najviac na svete, následované drogami, kde už onopol USá skončil… Takže, keďže Ukrajina končí… nemožno odťať hydru od žranice – príjmov! Naskočí teda zase farmamafia… a je jedno, či bude vládnuť Budet alebo Trumpeta ! Pandemická dohoda WHO nie je len o svetovláde, ale najmä o vysokých príjmoch. A nezabúdajme, centrálne banky všetkých štátov (až na malé výnimky) nie sú národnými inštitúciam, resp. kontrolované národným štátom ! Je to rovnako ako pri FED-e ! SNB je zase sluhom ECB, čiže prakticky nulová nezávislosť ! Aj preto som zvedaví, či sa toto naplní:
  https://cz24.news/fursov-a-katasonov-pokud-putin-znarodni-ruskou-centralni-banku-vyhlasi-valku-nejvlivnejsim-rodinnym-klanum-na-svete-ktere-vlastni-i-americky-fed/ !
  Takže nás čaká búrlivá jeseň, ale nie len v oblasti plandémiu, ale aj vo finančnej a ďalších… ;o)

 5. https://cz24.news/za-terorizmus-stihany-sef-who-tedros-a-ghebreyesus-povereny-chazarskymi-globalistami-vyzyva-uzavriet-celosvetovu-dohodu-ktora-udeli-who-naprosto-nekontrolovatelne-pravomoci-rozhodovania-nad-zivotom/

  Tedros má už naponáhľo „Má jednu vraj prostú požiadavku, prosí krajiny aby to čím skôr dokončili, aby odsúhlasili pandemickú dohodou kvôli našim deťom a vnúčatám.

  Vraj nemusia tak trpieť ako sme trpeli my keď udrie ďalšia pandémia.

  A ako vie že udrie ďalšia pandémia? Pandémia, ktorú sme tu mali bola najväčšia po španielskej chrípke(po 100 rokoch). Hovorilo sa roky že môže prísť ďalšia pandémia, prišla, ale po 100 rokoch. To sip. Tedros myslí že pandémie tu budú ako na bežiacom páse? Odpoveď nech si dá každý sám.
  Tento mesiac sa má rozhodnúť, Tedros je nedočkavý, naše Slovensko, naša vláda,
  ale aj iné krajiny by si mali veľmi dobre rozmyslieť čo podpíšu kvôli zdraviu našich detí a vnúčat.

 6. Jasně, už zase ve Státní veterinární správě straší ohnisky nákazy. To bude podobný princip kultivace proteinů v buňkách zvířat po nějakých povinných očkovacích sérech, jako případ C19 u člověka. Jenomže ty slepice a krávy se moc nemohou bránit. Je to evidentní podvod s cílem zlikvidovat malé chovy a vyvolat hladomor. A ti zaměstnanci ze SVS, kteří se toho podvodu účastní, budou spoluzodpovědní.

  • Israismael

   No ide presne o to áno Macecha ..Chcú zlikvidovať nielen malé chovy ale aj veľké chovy hovädzieho dobytka po svete ,preto si dovolili povedať že vírus ide z kráv na človeka ..To bude a už je veľký podvod, ktorý ľudia pochopili a preto to nebudú mať teraz ľahké v implementácii …Chcú zlikvidovať aj chovy hydiny ,sliepok (žĺtok pôsobí proti spík proteínu z vakcín a vylučuje ho z tela, a aj preto to zabíjanie sliepok kvôli akoze vtáčej chrípke) …A áno ide aj o hladomor ,ktorý chcú spôsobiť …ale je to aj kvôli tomu aby sa jedli ich červíky ,húsenice ,chrusty namiesto hovädzieho či kuracieho mäsa ..v konečnom dôsledku je to súčasť plánu depopulacie .Na druhej strane je to druhá fáza tzv Veľkej Očisty ..Temno samé spôsobí to ,že ,,odprace“ veľké množstvo ľudského odpadu z tohto sveta,aby sa naplnil plán vzniku Tisícročnej ríše na zemi pod božou vládou( vládnuť bude síce naďalej človek, ale s veľmi duchovnou božou iskrou ), kde už nebude temno ,špinavosti ,vojny a pod ..Aj v biblii je písané ,že v konečnom dôsledku bude aj temno chtiac či nechtiac a nevedome spolupôsobiť na veľkej očiste Zeme ..Preto je dnes tak životne dôležité spoznať temno ,aby nezmanipulovalo veľké množstvo ľudí ..Kto sa dá ,a ktorá krajina tomu podľahne čo si naplánovalo temno, tak skončí zle a ľudia sa stanú súčasťou depopulacie a zároveň aj očisteného procesu ,ktorý už ale nie je súčasťou plánu globalistov ale Božím plánom..(treba to chápať pozitívne lebo temno ľudia a tých je veľka väčšina(možno až 80% na svete), už nemôžu ďalej prebyvat na tejto Zemi,lebo na novú Zem v novej tisícročnej ríši mieru nemôžu byť prípusteny..Prosím vás to nie je konšpirácia ani nič podobné ohľadne nového systému, ktorý sa pripravuje na tejto Zemi ,ani moje bluznenie či sektarstvo to nie je ,ako by to niekto rád takto pomenoval ..

   • Israismael

    Oprava : pripustení….množné číslo ,sorry

   • Zle by bolo keby chceli zlikvidovať aj včely, už aj tak ich ubúda. „Keď zomrie posledná včela, ľudstvo do piatich rokov vymrie!, povedal ALBERT EINSTEIN.
    Veľmi ma vytočilo keď v našom meste začali kosiť trávu, ešte sa len tlačila von aj s púpavou, sedmokráskami. Nie že sa nestihol človek trocha potešiť z toho kvitnúceho koberčeka, s pocitom, že jar je už tu. Začali to kosiť a tým aj prvú potravu pre včely, čmeliakov.
    V USA vznikla iniciatíva „No Mow May“ – nekosený máj.
    Cieľom bolo zabezpečiť pre populácie včiel a hmyzu dostatok potravy na začiatku vegetačného obdobia.

    • To vysvetli enviromentálnemu idiotovi.
     https://stylovebyvanie.sk/vika-siata/
     ————————-
     Kultúra trávnikov sem prišla ešte za komunistov v 70-tych rokoch – iniciovali vyšľachtenie psinčeka výbežkatého „Golf“. Čiže neprišlo to sem z Ameriky „Aby bolo vidieť hady!“ – len tie kosačky.

     Podľa mňa je to len jedna z kultúrnych vrstiev plánovaného hladomoru, ktorá má smerovať k zníženiu včelstva a biodiverzity vôbec, a zároveň smeruje k degradácii pôdy vôbec. Lebo kultúra Mayov údajne zanikla mnohoročným pestovaním kukurice – Zea Mays – čo je síce efektívna potravinová plodina, ale je plytkokoreniaca a teda nevytvára hlbšiu humóznu vrstvu, ktorá by mala mať schopnosť viazať pôdnu vodu. Lebo keď prídu 2-3 suché roky – môžeš sa sťahovať preč. Golfový trávnik má zhruba 15 cm koreňovú sústavu. Bez polievania prakticky neprežije. Pôda dýcha, takže všetok cukor z organickej hmoty každým rokom degraduje. Ešte aj púpava má svojich 70 cm v zemi. Ale optimálne potrebuješ 270 cm. V trnavskej kotline sa pochovávalo 2 metre pod čiernu zem! Dnes je tam to monštrum Peugeot. Skrátka – mám suseda, ktorý o tom nevie nič, len má predstavu o dokonalej vykosenej bezkvetnej záhrade, a potom ešte doráža každú rastlinku a zvlášť tie jarné kvitnúce – aby mu nedoje.ali dokonalý trávnik! Medzi nami je kvôli tomuto vysoké napätie, pretože on ako enviromentálne negramotný si na dedinu priniesol z Bratislavy svoju kultúru tenisových kurtov, ako keď si moslim prinesie tú svoju kultúru – 5 krát sa hádzať o zem – tak ja by som mal kosiť vždy, keď kosí tento sused! Boľševik! Treba bojovať s prírodou! To sú oni! Všetko mať v moci!

     Susedka mi povedala, ako kosia Švajčiari – že tam obchádzajú každý hlúčik kvietkov – na dokonalosti trávy tam nezáleží! Lebo existuje aj psychopatia vo vzťahu k prírode – mánio depresívna obsedancia – mať saturačne – náhradne niečo pod kontrolou.

     Pozitívny jav – biodiverzné pásy v plochách monokultúr – repky napr. Aj v obci sa už „zalúčňuje“.

     So susedom ten problém, že sú arogantní – že všetko a všetkých si kúpia – lebo jedlo rastie u žida v Kauflande. Ešte uvidíme.

     • Hlavná vec že sú krásne vyholené trávniky podľa merítka ako hlava muža ktorý si zakrýva svoju plechavú hlavu, lúčne kvety a pupava im vadí tu skosia bez mihnutia oka pritom sú to jedinečné liečivky o ktorých vedia borovú figu, hlavne že sa pýšia pred susedkou aký ma krásne vyhoblovaný trávnik °°

     • O vike siatej som si prečítala vďaka tvojmu príspevku odporúam všetkým pestovatelom okrasných tránikov , doplnit viku na záhony určite budete mat dobrý osoh ked si prečítate tento príspevok od Maroša…

     • Maroš topka je vika panónska teraz máme okolo 100 ha zasiate.

    • Einstein to nepovedal bez včiel život pôjde ďalej okrem včiel sú tu stovky opeľovačov najviac zlá robia včelám medári sami sa priznali.

 7. Veď nech ho zaočkujú – veď nakoniec sa o to zaslúžil!

 8. Toto zrejme platí, len prehodia rok a pridajú vtáčiu chrípku, hajzlíci!
  https://www.uvzsr.sk/web/uvz/strategia-ockovania-proti-covid-19-na-jesen-2023
  (doplnené o také zavádzajúce vedecké štúdie a zdroje, aby boli akože krytí… lenže odvtedy už toho vieme viac !)! Takže zabíjanie seniorov v zariadeniach bude zrejme pokračovať…

 9. Léčba virové mánie s TV Světlo Aliance
  https://odysee.com/@resetheus:5/Lecba-virove-manie—Pavel-Zitko:7
  ——————-
  Covid podvod polopate.

 10. Takze GaťeS uz ma nove smrtiace mnamky, choroba uzrela svetlo bozie, vojna na Ukrajine nesplnila ucela zapadu… mozno ocakavat plandemiu II ? Ak ano, budu tieto smrtiace mnamky proti vtacej chripke zase vnucovane seniorom povinne v domovoch ??? Stanu sa z opatrovatelov a sestriciek ich KATI? Dopusti to hl. hygienik a ministerka zdravotnictva s alibistickym odkazom na diktat ci odporucenie zlocineckej WHO? A kto budu dalsi v poradi podla jedalnicka satana? Coskoro sa dozvieme, lebo skuska charakterov, ludskosti, svedomia a dobra pokracuje!

  • Takto – Bill Gates /nemyslené jeho otec/ je už údajne v hviezdnej pi.i – a toto je len jeho náhradník. Kam mierim? Že za týmto je organizácia – ktorá má svoje ciele a svojich psov. Takže sa sústreďme na túto organizáciu! „Gates“ je len vábnička, aby nebolo vidieť kápov tejto organizácie. To, čo s nimi treba spraviť je jednoznačné.

 11. Lídr demokratů varuje, že USA by mohly vstoupit do konfliktu na Ukrajině

  https://aktax.cz/lidr-demokratu-varuje-ze-usa-by-mohly-vstoupit-do-konfliktu-na-ukrajine/

 12. Zem,hmyz, vtáky, zvieratá…….. všetci by sa potešili,keby celé odporné ľudstvo už konečne vykapalo; všetci do jedného.

Pridajte komentár

*