Nemecké mesto prestáva počítať úmrtia po očkovaní, aby utajilo pravdu


Print Friendly, PDF & Email

Nemecké mesto prestáva počítať úmrtia po očkovaní, aby utajilo pravdu

(Ethan Huff, Natural News) Mesto Weimar v strednom Nemecku už viac nezverejňuje údaje o obyvateľoch, ktorí zomreli alebo museli byť hospitalizovaní z dôvodu „vakcín“ proti koronavírusu (Covid-19), pretože extrémne vysoké čísla živia naratív „popieračov korony“.

Podľa správ si mesto Weimar neželá ľudí, ktorí popierajú či so zdravou skepsou len spochybňujú „bezpečnosť“ a „účinnosť“ očkovaní proti Covid-19, čo je dôvod, prečo sa rozhodli osvojiť si novú politiku antivedy, zamieňajúcej realitu za fantáziu.

Mesto Weimar si zakrýva oči pred nepríjemnou realitou

Tým, že už viac nezverejňuje štatistické fakty o očkovaní, sa mesto Weimar pokúša vytvoriť ilúziu, že s vakcínami je všetko v poriadku.

Starosta Weimaru Peter Kleine verejne vyhlásil, že je v najlepšom záujme verejného zdravotníctva neoznamovať viac pravdu.

„V našom hlásení čísel chceme byť čo najtransparentnejší,“ vyhlásil Kleine.

„Lenže uvádzanie ľudí, ktorí sú liečení po očkovaní v nemocniciach, jasne skresľuje realitu a hrá tak do karát popieračom korony a odporcom očkovania.

Chcel by som zdôrazniť, že momentálne ide naozaj o prípad, keď slabá zaočkovanosť má sklon viesť k vážnym priebehom ochorenia v nemocniciach,“ dodal ďalej bez akéhokoľvek dôkazu, potvrdzujúceho toto tvrdenie.

Kleine ďalej tvrdil, že „plne zaočkovaní“ Nemci „zvyčajne nie sú“ liečení na Covid-19 a že počítanie tých, ktorí liečení naozaj byť musia, „skresľuje“ fakty.

„Chceme sa vyhnúť vytváraniu falošného dojmu a tak sme sa rozhodli v budúcnosti ten počet neuvádzať,“ dodal.

Dva dni po vydaní tohto vyhlásenia ho mesto Weimar zo svojej webovej stránky odstránilo

Našťastie sú tu webové stránky ako CovidVaccineVictims.com, ktoré budú ďalej sledovať poškodenia a úmrtia, spôsobené očkovaniami proti Covid-19, aj keď to vláda odmieta.

Existuje tiež malá možnosť, že mesto Weimar svoj názor na oznamovanie faktov zmení, pri pohľade na to, aká vyčistená bola jeho webová stránka iba dva dni po uverejnení vyhlásenia. Neuvádza sa už teda, že Weimar nebude hlásiť hospitalizácie a úmrtia spôsobené očkovaním.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Znamená to, že ich mesto nakoniec bude hlásiť ďalej?

V skutočnosti sa zdá, že sa oficiálny naratív ohľadom covidového očkovania rozpadá. Nebolo by preto šokom, keby Kleine v snahe zachovať si tvár zmenil kurz.

Stali sa už aj bláznivejšie veci a v dobe covidu sa pri úprave naratívu nezdá nič nemožné. Videli sme vlády, prechádzajúce od nosenia rúšok k ich nenoseniu, vracajúce sa späť k rúškam a opäť k nenoseniu, atď.

Boli sme tiež svedkami tvrdení o tom, čo takzvané vakcíny naozaj robia, počnúc minimalizáciou infekcie až po zastavenie šírenia a potrebu zaočkovať sa, inak „zabijete starú mamu“.

Povedané inak, ten naratív je všade, a tiež politici, útočiaci covidizmom na svojich voličov. Ako dlho ešte covid potrvá, kým celý svet pochopí, že je to celé len podvod?

„Som náchylná nazdávať sa, že vakcína viedla k VÄČŠIEMU strachu a panike, než predtým a všetci žijú len pre svoje posilňovacie dávky,“ napísala jedna komentujúca na stránke Natural News o tom, čo pozoruje v poslednej dobre.

„Radšej by som sa dala zastreliť, než sa podrobila tomu, čo reprezentujú oni.“

Záver

Vetva Coviďanov sa usiluje utajiť pravdu o očkovaniach na Covid-19 skôr, ako škaredú pravdu o nich pochopí kritické množstvo bežnej verejnosti. V tom momente dôjde k samovoľnému rozpadu celého naratívu.

Novinky môžete sledovať aj na Fascism.news.

Liečba osteoporózy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Článok len odhalil tému – ako prebieha vakcinačná kampaň na úrovni samospráv! Hnus! Starostovia snívajú, že keď budú správne drukovať očkovaniu – ich stranícky kapitán ich bude nominovať ako poslancov do parlamentu! Špecialita na juhu Slovenska. „Trianonská“. To, že si zlikvidújú polovicu práve tej maďarskej dediny ich neserie. „Keďže v Maďarsku je očkovanosť omnoho vyššia a Maďari musia držať spolu!“ Neskutočné argumenty!
  Lebo Matovič to pečie s Berényim a Berényi tomu velí na juhu.

 2. Ešte mi bude niekto nadávať, keď napíšem, zlatý minulý režim?

 3. Gerd Helmuth Komossa , Nemecko je 100 rokov okupacna zóna. Vydaná kniha! Ostatné komentáre sú zbytočné….

 4. Nuž čo by ste priali všetkým vládam, ich rodinným príslušníkom, ktorí podpísali zmluvy s Pfizerom a rovnako celému vedeniu Pfizeru a ich posluhovačom s rodinami?
  https://cz24.news/smlouvy-s-pfizerem-jsou-vakcinacni-terorismus-vladni-politici-a-urednici-jsou-za-to-primo-trestne-zodpovedni-a-musi-byt-bezpodminecne-brani-na-odpovednost-video-cz-14min/ Asi nič dobré. Prečo sa do tohto nezahryznú právnici? Môže môžu byť takéto zmluvy platné, za takýchto podmienok a mandátom vlád ??? Prečo toto nikto nerieši… rozširujte to kde sa len dá a treba žiadať vládu o zverejnenie zmlúv a osobnú zodpovednosť za ich podpísanie, lebo je to absolútna vlastizrada !!!

 5. MIMORIADNA SPRÁVA: V Európe sa objavil NOVÝ VARIANT covidu, je ešte zmutovanejší než omikron!
  Vysoko infekčná mutácia omikron, pochádzajúca z juhu Afriky, je v Európe ešte len mesiac a už sa objavil ďalší, ešte viac zmutovaný variant. Predpokladá sa, že sa k nám taktiež dostal z Afriky……………

  Strašiť a strašiť a neustále strašiť, to už budeme žiť a iné nebude len mutácie covidu? To kto chodí to tej Afriky ospevovaní zaočkovaní jedinci ako napr. Lengvarský. A iste nie je sám zo smotánky,ktorá neustále deprimuje národ a sama sa ničomu nebráni a cestuje bez strachu. Očkovanie žiadna výhra, lebo sú tak isto nosiči vírusov.
  Vírusy tu s nami žili, žijú a žiť budú a toto šialenstvo je len vyvolaný ošiaľ,ktorý je celosvetovo zorganizovaný.
  Stále využilo vakcínky málo ľudí a preto treba ďaľšie a ďaľšie druhy vírusu?

  Už je to odporné aj s tými čo to hlásajú.
  Napr. na Markíze Švajdovci v správach rozoberali Omikrom v Londýne ako tsunami a človek,ktorý tam žije ukázal skutočnú realitu. Naše média sú spoluautori klamstiev ako niektorí s „“tytulmi“- odnože Pfizeru.

  Už by malo zakapať všetko covidové šialenstvo, lebo ľudia pomrú na iné choroby a doslova sa už z toho zbláznia a o to niekomu zrejme ide?

  • Miroslav Čižmár

   Áno, ide o kolektívne šialenstvo. Oddelenie dobra a zla, rozumu a citu.

  • Pfizer má uzatvorené s Európskou komisiou a štátmi zmluvy za takých nehoráznych podmienok, ktoré mu umožňujú doslova nastoľovať celosvetový vakcinačný teror. Pritom tieto zmluvy sú prísne utajované a ani poslanci EP k nim nemajú prístup. Kto zoberie EK za toto na zodpovednosť? Napríklad len ČR musí mesačne za striktných podmienok platiť Pfizeru 900 miliónov Kč mesačne! A koľko Slovensko, keď tak vehementne bojuje za očkovanie vakcínami tejto gigantickej korporácie?

   • Moze akakolvek vlada odovzdat zvrchovanost celeho naroda a podriadenost statu nejakej nadnarodnej korporacii do ktora nesplna na zakladne zmluvy kt porusuje vsetky zakladne podmienky prava a teorii prava? Aka nadnarodna institucia moze egzekvovat „nedodrzanie“medinarodnej zmluvy nejakym statom a ako? Kde je teraz Harabin a velki pravnici? Je vobec tato zmluva platna? Ma EU medzinarodnu pravnu subjektivitu a pod.? Je tu privela nezodpovedanych otazok a vsetci vladni zradcovia sa tvaria, ze vsetko kosher. ALE NIE JE !!! Tak co s tym???

    • Spravne ! A nemaju pravnici v „popise prace“ automaticky nieco podfobne riesit?! Nie? Tak to treba urychlene zmenit a raz navzdy !!

  • Terno a to je ucelom,kedze sa jedna o masivnu depopulaciu a zotroceniu sveta,ake ludstvo este nezazilo

 6. Vtipne je ako najvacsi proockovanci bedakaju ze kam s detmi. Narobia si deti ktore nezvladaju v podmienkach ktore schvaluju. To nepochopis

 7. …je veľmi smutné, ako celá ,,naša“ aj iné vlády poslúchajú globalistov a ich nariadenia ohľ.zákazov a príkazov pre nás ľudí / samozrejme, nie zadarmo, no hlavne na úkor zdravia a života všet.ľudí:-(.. / ….áno, tieto média pravdu odsúvajú a hovoria úplne naopak….presne tak, ide tu o apartheid v každom smere….kiež by si takéto správy od vás prečítalo čo najviac ľudí….

 8. Ander Kixa

  na uloz.to je aj s cz titulkami
  Europa – the last battle
  Podrobnejšia verzia TGSNT

 9. Brigita Hrabetova

  ale je pravdou, že pan Peter Kleine je starostou ve Weimaru a že tam mají skutečně problémy. mé informace od občanů Weimaru.brigita hrabětová

Pridajte komentár

*