Uniknuté dokumenty EÚ odhaľujú vývoj „rýchlej vakcíny“ pre budúcu pandémiu spôsobenú „chorobou X“


Print Friendly, PDF & Email

Uniknuté dokumenty EÚ odhaľujú vývoj „rýchlej vakcíny“ pre budúcu pandémiu spôsobenú „chorobou X“

(Baxter Dmitry, The People’s Voice) Európska únia sa priznala, že v zhone vyvíja prevratnú „rýchlu vakcínu“ v očakávaní „pandémií na obzore“. Tú má vyvolať záhadná „choroba X“, ktorá bola zaradená na zoznam „analyzovaných patogénov“.

V popredí tejto iniciatívy je inovatívny nemecko-európsky program „Vaccelerate“ (slovná hračka vo význame „akceleruj očkovanie“), ktorý aktívne vyvíja vakcínu pre ďalší patogén spôsobujúci pandémiu – a to ešte predtým, ako bol nový patogén (choroba X) vôbec oznámený verejnosti.

Vedci združení v programe Vaccelerate predstavili svoj plán rýchlej vakcíny v dokumente s názvom „Predpovedanie ďalšej pandémie“.

Dokument sa ponára do komplexného prieskumu vedeného vedeckou komunitou EÚ hľadajúcou informácie o patogéne, ktorý s najväčšou pravdepodobnosťou spustí „ďalšiu pandémiu“ alebo poslúži ako ďalší „potenciálny generátor pandémie“.

Výsledkom kolektívneho prieskumu je zostavenie poradia rôznych patogénnych kandidátov, ktorých pravdepodobnosť spôsobenia pandémie bola starostlivo spočítaná pomocou bodového systému.

Zoznam vedie chrípka, ktorú podporilo takmer 80% respondentov a získala takmer jednu tretinu z celkového počtu bodov. Na druhom mieste sa umiestnila zlovestná „choroba X“, neznáma entita v oblasti potenciálnych hrozieb. Známe koronavírusy SARS-CoV-2 a SAR-CoV-1 obsadili tretie a štvrté miesto.

Podrobné výsledky sú uvedené v tabuľke nižšie:

EÚ sa snaží o super-rýchle testovanie a zavádzanie vakcín

Korene programu Vaccelerate možno vystopovať späť do Európskej platformy pre zrýchlenie testovania vakcín (EUVAP), ktorá bola na začiatku zadotovaná štedrým grantom 600 000 eur od nemeckej vlády na univerzite v Kolíne nad Rýnom v roku 2020.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Táto iniciatíva nabrala na sile počas počiatočného zhonu vývoja vakcíny proti Covidu-19, ako je to zdokumentované v programe „Vaccelerate“.

Začiatkom roku 2021 sa Vaccelerate stal hlavným projektom EÚ, ktorý sa s výraznou podporou Európskej komisie rozvinul na paneurópsku sieť. Podľa vlastnej stránky o financovaní EÚ, program k dnešnému dňu získal pôsobivú celkovú sumu 26,5 milióna eur z prostriedkov Európskej únie .

Pôvodným poslaním programu Vaccelerate v súlade s cieľmi EUVAP, ako je to načrtnuté v popise projektu na stránke financovania, bolo vytvoriť komplexnú sieť miest klinických skúšok v celej EÚ a register ochotných účastníkov testovania.

Cieľom bolo urýchliť vývoj sľubných kandidátov na vakcíny proti Covidu-19. Popis zdôrazňuje naliehavú potrebu riešenia počas prebiehajúcej pandémie:

„Imunita vyvolaná očkovaním je jediným sľubným riešením. Na dosiahnutie dlhodobej a rozsiahlej kolektívnej imunity celej európskej populácie je naďalej potrebná druhá a tretia fáza skúšok vakcín.“

Program Vaccelerate sa dáva do popredia ako celoeurópska chrbtica poháňajúca druhé a tretie fázy klinických štúdií vakcín proti Covidu-19. Je pozoruhodné, že v čase, keď sa Vaccelerate dostal do centra pozornosti v roku 2021, rýchle zavedenie vakcín proti Covidu-19 vytvorilo dovtedajší rekord od návrhu vakcíny po jej zavedenie do praxe.

Podľa EÚ však budúce vakcíny musia byť zavedené ešte rýchlejšie a s menším regulačným dohľadom než katastrofálne mRNA vakcíny proti Covidu-19. Existuje tak veľká šanca, že spôsobia ešte väčší zmätok v zdraví obyvateľstva na celom svete počas ďalších desaťročí.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Baxter Dmitry, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Marek Košice

  Ak to čo sa stalo v Prahe bude použité vo všetkej mohutnosti na PROTIRUSKÚ agendu, bude jasné, že je to FALOŠNÁ VLAJKA, a objednávateľa/objednávateľov toho celého môžeme hľadať na Západe…

  • suhlas

  • Ja by som povedal, že to bude inak – dnešná vláda ČR niekomu nesedí…a Rusko to nieje.
   Fialovi dobre tak…nie každý poskok západu sa nachádza v pravý čas na pravom mieste.

  • Vybrali si den zimního slunovratu 21.12.
   Projekt Manchurijsky kandidát na ovládání lidí na dálku … Cílem projektu bylo vytvoření „manchurijských kandidátů“, naprogramovaných k provádění různých činů, jako jsou atentáty a jiné skryté mise.
   Program Monarch Programming se stal klasifikovaným nástupcem MK-ULTRA.
   Dneska je ovládání přes SMART GRID, mobilní Wi-Fi síť, …
   https://stop5g.cz/ovladani-mysli-psychotronicke-elektronicke-zbrane/

   • Sursum Corda!

    Tiež som si na to spomenul. Ide o program Monarch (Vládca), ktorý rozvíjal Mengele. Po porážke Hitlera výskum pokračoval v USA. V krátkosti, tento satanský projekt spočíva v tom, že vybranú obeť utýrajú strašným spôsobom a potom ju naprogramujú tak, že plní absolútne všetky pokyny svojho programátora. Takto pripravené jedince potom používajú satanské organizácie na vraždy nepohodlných ľudí, alebo masové vraždy obyvateľstva (ale aj pre politickú kariéru) za účelom dopredu naplánovanej nejakej zmeny (zákonov, výmeny vlád atď.). Tento jedinec je naprogramovaný tak, že po vykonaní svojho činu spácha samovraždu, pričom samovraždu môže spáchať aj na základe istého hesla, ktoré mu niekto oznámi. Toto heslo bolo vložené pri programovaní do jeho podvedomia a je to za účelom toho, že ak by tento chudák pri svojom trestnom čine nezomrel, má byť usmrtený neskôr, aby sa tým zabránilo vyšetrovaniu a získaniu akýchkoľvek informácií. Veľmi dobre je to opísané v knihe Trinásť satanských pokrvných dynastií. Určite tento program Monarch (Vládca) pokračuje ďalej a stále ho vylepšujú.

  • yep,kde inde?

  • Ako prežit nový svetový neporiadok / prológhttps://odysee.com/@dannykollar:d/ako-pre%C5%BEit-nov%C3%BD-svetov%C3%BD-neporiadok:a

 2. mariankosnac

  Len nedávno chytili mladíka ktorý vraždil bezdomovcov vo Viedni – teda h*vno chytili, ale sám sa prihlásil. „Som hľadaný vrah bezdomovcov. Už to neviem zosúladiť so svojím svedomím.“ S týmito slovami sa v pondelok popoludní v prítomnosti právnika prihlásil na policajnej stanici 17-ročný mladík. Informoval o tom v utorok denník Kronen Zeitung. Tínedžera vypočúvali vyšetrovatelia ohľadom činu do neskorých nočných hodín. Podľa informácií tínedžer počas výsluchu hovoril o hlasoch, ktoré mu prikázali zabíjať. Polícia údajne zhabala aj mladíkovu bodnú zbraň.

  Zvláštne že aj tento Pražský strelec mal tiež nejaké problémy s ušami/sluchom, keď napísal: Zvoní mi v uších… jako nějaký zasraný světlušky. Chtěl jsem si vyrvat uši.

 3. (P)otrava 2023 novinka CZ dabing Full HD
  https://odysee.com/@lesapan5:a/(P)otrava-2023-novinka-CZ-dabing-Full-HD:7

  https://cs.wikipedia.org/wiki/Kampylobakteri%C3%B3za

  https://www.svscr.cz › zivocisne-produkty › onemocneni-z-potravin › kampylobakterioza
  Kampylobakterióza – Státní veterinární správa
  Státní veterinární správa monitoruje výskyt kampylobakterů ve slepých střevech brojlerů na jatkách. V dlouhodobém sledování je přítomnost kampylobakterů v cca 60 % vyšetřených vzorků. Výskyt u drůbeže v ostatních zemích Evropy je obdobný, pouze v severských státech nižší. V posledních letech dochází k …
  ——————-
  Takže žiadna vtáčia chrípka. A stačí nám to vysypať na hlavu. Hamburgry stačilo tepelne upraviť len na 50 st, teraz už 65 st. Ty vole.

 4. Bernhard Guenther: Jak probudit ostatní (a co nedělat) – CZ DABING
  https://odysee.com/@otevrisvoudusi:e/bernhard-guenther-jak-probudit-ostatni-a-co-nedelat-cz-dabing:2

 5. Európska únia sa priznala, že v zhone vyvíja prevratnú „rýchlu vakcínu“ v očakávaní „pandémií
  *-*-
  No jasne vlada totiz vi na co ma tu vakcinu zamerit a jak ji vyrobit dopredu nez vubec nejaka pandemie je. To mam radeji tu pohadku o karkulce

 6. debil s xememinde

  V ceskoslovensku v rozmezi 1980 do roku 2022 vychazel casopis 100+1 mesicnik tedy 12x za rok + 1 premium Tam najdete o covidu pravdu. Byl tam vyfocen a bylo tam jasne napsano ze se lid enemusi bat protoze je bezne lecitelny antibiotiky. Najdete to cislo a bude vsem jasno

  • Ja si 100+1 pamätám ešte zpred 1968 – koloval v rodine a u susedov, a myslím po rozdelení ČS v 90-tych zanikol, ale určitý variant – so zameraním na ezoteriku redigovala na Slovensku Vincoureková – potom ich vytunelovali, to bolo obdobie okolo roku 2000 – likvidovali redakcie jednu za druhou – hlavne tie mienkotvorné.

   Myslím, že slovo vírus použil prvý R.R.Rife, keď frekvenciou likvidoval baktérie TBC, tie sa rozsypali a ostali po nich „balíčky“, ktoré boli pre pacientov smrteľné toxické, takže musel nájsť frekvenciu na ich zničenie tiež. Rife zostrojil 60.000-násobne zväčšujúci mikroskop, ale nebol ním schopný rozoznať tvar ani štruktúru týchto vírusov, a aj ich pohyb sa dal prisúdiť Braunovmu pohybu pôsobením molekúl roztoku /čiastočky tušu vo vode = pohyb neznamená život – chémia ZDŠ/. Pod elektrónovým mikroskopom sa nedá pozorovať nič živé – všetko sa rozpadne. Celý tento tvar koronavírusu je čistý výplod „molekulárnej architektúry“! Bez neustálej hypnozy a vytvárania predstáv by nikto neveril, že existuje – lebo ho nikto nevidel – ani Soňa Peková!

   Podľa teórie exozómov – aj baktérie TBC sú spriaznené „ako hasiči pri hasení požiaru“ – hoci niekto ich vidí ako pôvodcov požiaru – ich úlohou je zožrať stresor toxíny v prostrediach nepriaznivých pre človeka. A teraz si predstavte, koľko tých toxínov požereme denne. Samotná chrípka je vyplavovanie toxínov pred zimou – u bielej nordickej rasy – čistý organizmus lepšie znáša zimu. Tá tzv. epidémia je len rezonančné vyladenie skupiny. Počuli ste niečo o chrípke medzi černochmi, ktorí sú svojou DNA zadefinovaní tisíce rokov do teplého pásma? Chrípka – to je ako menštruácia z nosa.

   Viro-logická mafia – viro-teologická „cirkev“ – medicinálne náboženstvo vírusov. „Ani Boha“ nikto nevidel, ale veria, že existuje.

   Pasteur /mikróby – pôvodcovia chorôb/, Rife /“vírusy“/, Mullis /PCR testy/ – a ideš! Zneužiť sa dá všetko!

   „Zavoláme Ibimu“ do Mali – či mal niekedy na Slovensku chrípku?

 7. Náš domov – mysteriózny film o astrálnom svete
  https://www.youtube.com/watch?v=URz4As8ISRg

  Nedělní povídání – 8.9.2022 s Andrejkou
  https://odysee.com/@cinna:c/Ned%C4%9Bln%C3%AD-pov%C3%ADd%C3%A1n%C3%AD—8.9.2022:3
  ———————
  Pôsobenie šikovnej konceptuálnej starostky v nechápajúcom prostredí luhárov, neprajníkov – neschopných pochopiť, čo je mimo ich najbližšiu realitu.

 8. Magdalena

  Vysvětlení státních symbolů.
  https://www.youtube.com/watch?v=kAICnhUTVUg&t=136s

 9. Q) The Storm Rider: Zprávy ze dne 22.12.2023

  https://aktax.cz/q-the-storm-rider-zpravy-ze-dne-22-12-2023/

 10. Marek Košice

  https://aeronet.news/video-unikatni-zabery-policie-cr-zachytily-okamziky-nejhorsiho-teroristickeho-utoku-v-historii-ceske-republiky-sileny-strelec-vyzbrojeny-karabinou-zev-308-win-ar10-s-dalekohledem-na-nastavci/

  Vedúcemu kolotoča to riadne „j*be“… Prekvapuje tým ako si je istý, že „za to čo sa stalo môže schyzofrénia dotyčného strelca, nič iné za tým nehľadajte“… No diskutujúci pod jeho článkom majú VÝRAZNE INÉ názory než on….a dávajú väčší zmysel.

  • Marek Košice

   David Kozák ……….. Dávid bol druhý kráľ zjednoteného Izraela (Ehmm…Izrael…), KOZA (KOZÁk) je symbol satanizmu (v prezidentskom paláci ju mal na návšteve Kiska)

   rok narodenia Davida Kozáka : 1999 (999 obrátene je 666)
   Streľba sa odohrala 21.12. …….. Zimný Slnovrat, k tomu číselne 3+3, čo môžeme vyjadriť ako 6, ale aj ako 33 (okultné číslo)…….

   TOTO VEĽMI SRMDÍ……….. A to ešte nehovorím o tom, koľko nejasností je v samotnom dianí celej tej „akcie“…. Prečo žiaden zo študentov neskákali z tej rímsy tak, že by sa najprv pokúsili obrátiť, chytiť sa jej kraju rukami (visieť) a zoskočiť takto? Kto zo zaprdených študentov filozofickej fakulty (väčšinou k športu veľmi ďaleko) by si trúfali skočiť takýmto spôsobom z minimálne 4 metrovej výšky na betón??? Nebola tam náhodou nejaká matrac!!!?????????

   K*RVA, FALOŠNÁ VLAJKA!!!!!!!!!!!!!!!!

   • Dneska večer to VK snad pořádně rozebere na SV.V diskusi psal,že má určité zdroje a zatím vyhodnocuje informace.

    • Som si pozrel to video, ktoré sem dala Ajša v minulom článku
     https://www.youtube.com/watch?v=hZXQJc7DyiI&t=581s
     1/ Policajti reagovali v priebehu minút – profi zásahový tím do 12 min. Akurát chyba krásy – už to niekto nakrúcal z profesionálnych uhlov – a tie zoom sú dokonalé. Formát obrazu je na stojato – akoby z mobilu. Avšak to zacielenie a zastavenie zoom je perfektné. Veľmi to pripomína to zabitie Filipínca /pohlavie asi transvesti/ na Obchodnej ulici v Blave – v pravý čas v pravom okne s pravou optikou.
     2/ Správanie sa strelca nemá logiku – vyberie si čas od 15. hodiny, keď sa už stmieva – a keď už majú byť študáci po krčmách. Jeho streľba vôbec nevyzerala ako aktívna. Žiaden svedecký záber na spojitosť výstrelu a obete. V celom zábere strieľal tuším 2-3 x.
     3/ Úplnou náhodou išiel okolo kameraman vycvičený na situ proti Talibanu, a náhodou mal pri sebe Glock 19. A náhodou sa stal producentom tých naj záberov. A náhodou sa podobá na Zelenského ako vajce vajcu – úprimný a presvedčivý.
     „Forman ako jeden z prvých svedkov natočil strelca na streche budovy Filozofickej fakulty. „Bol som neďaleko Filozofickej fakulty, keď zaznel prvý výstrel, teda keď strelec skutočne vošiel dovnútra a zastrelil dievča priamo na ulici,“ hovorí Forman v rozhovore pre Blesk.“
     „Zo situácie je zdrvený. Sám podľa jeho slov zažil teroristický útok Talibanu na hotel v Afganistane, napriek tomu ho situácia zasiahla. „Je to v Českej republike, môže sa to kedykoľvek zopakovať, nejde len o to, že tu ukazujeme zábery nejakého strelca, čo je samozrejme hrozné. Musíme povedať, že sa to môže kedykoľvek zopakovať a musíme urobiť všetko pre to, aby sa to nestalo,“ apeluje na záver.“
     /Nový čas/
     Forman zároveň naznačil, že sledovanie sociálnych sietí vyžaduje viac peňazí.
     4/ Min. vnútra aj Fiala kládli dôraz na úprimnú sústrasť. Očakávané sprísnenie držania zbraní však nepotvrdili. Čo keď by im išlo o život, že.
     Hnedého „Obamu“ Koratenga nekomentujem. Kládol očakávané tendenčné otázky.
     5/ Zásahový tím?! Prečo mal kameraman Forman lepšiu streleckú pozíciu ako ostreľovač – zvlášť ak policajti vedeli, že strelec použije vysoko priebojnú muníciu? Ja zase viem, že keby niekto veľmi chcel – odstrelil by strelca aj s blbým stĺpikom zábradlia – za ktorým sa skrýval ako za rebriňákom, hoci tam mal aj pevné celistvé múriky. Mne osobne pripadal ako sfetovaný. A teda možno aj riadený /LSD + Monarch/.

     • Teď mu přišili i Klánovice.Určitě se najdou místní,kteří ho podle fota poznají.

     • Marek Košice

      Forman ako Forman – režisér ako režisér? Tých náhod je až príliš… 😀

     • Treba si to pozrieť viackrát, ja nemám čas, tak z pamäti.
      1/ Praha je svetové ezoterické a okultné centrum židovstva. Moskva až po nej. Teda – symbolika určite hrá význam. Symbolika smerom k publiku, symbolika ako rituál k bohu, symbolika ako tajná reč členov sekty medzi sebou – protokol.
      2/ Strelec strieľal zmätočne – akoby na dve strany budovy. To je neobvyklé – normálne by strieľal krytý a vo výhodnom uhle z jedného miesta. Schovaný za zábradlím nevidíš ani hovno čo sa deje dole na ulici!
      3/ „Je pod ukrajinskou zástavou“ – kričal práve Forman. Forman je židovské meno.
      4/ Padnúť pod UK zástavou – symbolika – padol za ukrajinský záujem. Odbočím – zástava je symbol zvrchovanosti – čo robí UK zástava na budove fakulty – filozofickej – aj v zmysle slobody akademickej pôdy?
      5/ Technická poznámka – ak by išlo o prirodzený incident – k dispozícii by boli len chaotické zábery z mobilov debilov aj so selfíčkami, ktoré by polícia zhabala a vyhodnotila. Ale dokonalá reportáž je hotová za 24/?/ hodín a Forman ešte stihne interwiev s Koratengom – aby sa sám stal súčasťou reportáže.
      6/ Ak už bolo jasné, že kto je strelec a kde je – prečo študenti /?/ boli evakuovaní s rukami hore ako zajatci? Skoro samé dievčatá? Ide o to, že keď budeš bežať s rukami hore – najskôr zakopneš! By ma zaujímali strelné rany ako také – trajektória a údajná vysoká prieraznosť – kde sú strely? Oni mali mŕtve osoby nechať na mieste a vyšetriť trajektórie. Ale pre istotu „to“ pozbierali na jednu ošetrovňu, či?
      7/ Možná sakrálna obeť!
      8/ Médiá budú teraz odvádzať pozornosť – od čoho?

   • Objektívne

    Aký je význam čísla 33 keď je okultné?

    • Marek Košice
    • Marek Košice

     „Číslo 33 symbolizuje omyl a klam tak v priaznivom, ako aj v nepriaznivom smere. Znamená to, že predpoklad nebol správny, človek sa zmýlil, skutočnosť je niekedy lepšia, inokedy zasa horšia.“

     Samozrejme máš aj iné teórie, ktoré poukazujú na toto číslo. V konečnom dôsledku sú dve. Jedna hovorí o tom, že číslo 33 symbolizuje omyl, klam, temnotu, druhá prakticky opak. Pri iných číslach nemáš taký rozpor. Čomu budeš veriť je na tebe. Číslo „33“ je hojne používane v NASA. Prečo asi….. LEBO NASA JE KLAM. 🙂

     • Netreba vo všetkom vidieť hneď okultizmus,aj tam ,kde nie je…Tri deviatky v roku narodenia sú len tri deviatky,nie tri šestky.Ty si si to prevrátil a prispôsobil sebe a svojim teóriám.Dávid je v Česku bežnejšie meno,než na Slovensku.Kozák nemá s kozou nič spoločné,po česky by to bol kozel, čiže cap.Aj v Rusku a na Ukrajine boli kozáci a nemali s kozami nič spoločné.Tvojim spôsobom by si každý mohol prispôsobiť akúkoľvek nepotvrdenú teóriu tak,aby vyhovovala jeho predstavám…

     • Objektívne

      Ponúkol by som tretí konečný význam. Symbolizuje pozitívne aj negatívne vlastnosti a teda je to len jedna vlastnosť, ktorá je niekedy pozitívna a niekedy negatívna. V Biblii je Boh vykreslovaný ako dobrotivý, ale nie vždy. Sú tam aj verše, ktoré hovoria priamy opak. Vyzerá to tak, že existuje možnosť, že každých 33 rokov dáva ten najvyšší o sebe vedieť tým, že upravuje udalosti tak, aby to na konci vyšlo ako ON chce. To vyvoláva otázku, koľko slobonej vôle vôbec máme. Určite veľa, ale nie celých 100%.

     • Marek Košice

      Jozef : Súhlasím, ale ten dátum uskutočnenia toho „teroristického útoku“ nie je náhoda.
      Na druhej strane to nemôžeš vylúčiť so 100% istotou. Hlavne, keď sám si spomenul akého pôvodu je slovo kozák. To by tiež hralo do karát „symbolike“ v tomto prípade… Ukrajina/Rusko…. „Pod Ukrajinskou vlajkou“ (zaznelo v jednom z mála videí z tohto útoku), písal ruskou azbukou….. A volá sa… KOZÁK… To je ešte väčšia súvislosť než s kozou, takže…ďakujem. 😀 …Samozrejme je to možnosť, nie istota.

 11. Je to trochu konšpirativne s tým“kozákom“,hlavne keď pravý význam nepoznajú zatiaľ ani sami Rusi ani Ukrajinci,ale o tom som nechcel…Späť ku Kozákovi- strelcovi.Vraj zabil viac ako 15 ľudí.O koľko viac?Ak by ich bolo presne pätnásť a on mal útočnú pušku Z30 ,teda na 30 nábojov,musel každým druhým výstrelom zabiť jedného človeka.Za predpokladu, že všetci utekali jedným smerom,bolo ich veľa v hustom dave a on by pálil rýchlo v jednom kuse…to by sa dalo.Ak sa ľudia rozpŕchnu,tak treba strieľať presne rôznymi smermi,to už je ťažšie a keď je ľudí málo tak ešte ťažšie.Píše sa ,že zabil viac,ako pätnásť ľudí,to znamená,že by musel byť ešte presnejší.Nechcem byť cynický,ale keby zabil dvadsiatich,tak musel desiatimi výstrelmi zabiť desať ľudí,a zvyšnými dvadsiatimi nábojmi, každým druhým výstrelom jedného.Ak by musel meniť smer streľby,tak by to bola veľká presnosť…Na videu sa mi nezdalo,že by ten chlapec nejako extra aktívne strieľal,vlastne bolo toho vidno veľmi málo, neukázali ani jednú obeť,ale hovoria o viac ako pätnástich……Skoro mi to pripadá,ako keď Lee Harvey Oswald vypálil na diaľku dve presné rany na Kennedyho, zbehol štyri poschodia dole do bufetu,kúpil si obed,posadil sa k stolu a pokojne jedol.To všetko za jednu minútu….

  • Určite oprávnene – je tu veľa otáznikov..

   P.S. – Už boli menovite identifikované obete strelca? Za 28 hodín od „masakru“, by to už predsa OČTK mali vedieť, ktorí konkrétne 15-ti mladí ľudia, žiaľ, sú už po smrti a ktorí ďalší ľudia sú v nemocnici a v akom zdravotnom stave sa nachádzajú.. Či? – je to tajné ?

   • Tak si hneď aj odpovedám – na mnou položenú otázku, čo sa týka identity zastrelených..

    „Krvavá streľba v centre Prahy si podľa polície vyžiadala 15 mŕtvych, vrátane strelca.
    Polícia potvrdila, že sa jej podarilo identifikovať všetky obete tragédie v českej metropole, ich identity však NEPREZRADILI.
    Ako informovali české Lidové noviny, medzi obeťami je ich kolegyňa a študentka Lucie Špindlerová.

    Medzi ďalšími obeťami je i riaditeľka Ústavu hudobnej vedy Filozofickej fakulty UK Lenka Hlávková“ (pozn.: prečo práve tieto 2 identity mohli byť prezradené?)
    citujem ďalej:

    Útočník tam popoludní zastrelil podľa riaditeľa pražskej polície 14 ľudí, ďalších 25 bolo zranených. Mŕtvy je aj strelec, ktorý po útoku zrejme (pozn.: čo to je: „ZREJME?!“) spáchal samovraždu“.

    P.S: Ešte ja spomeniem svoje pocity, keď som na začiatku „akcie“ – prvý krát počula meno: David Kozák.
    Prvé, čo ma napadlo – bolo, pre Krista Pána, dúfam, že to nie je Slovák, študujúci v Prahe (ktorých je tam tisíc..).

    P.S: 1 -Krstné meno: David – je v SK pomerne frekventované a priezvisko Kozák (nechcem povedať – Kováč), ale i tých Kozákov tu žije určite na tisíce..
    Keď si vezmeme netový Telefónny zoznam (pozn.: a to len na pevné linky – bez mobilov), tak ich tam načítame cca 250 ľudí – viď odkaz nižšie.

    https://telefonny.zoznam.sk/Kozák/slovensko/4

    P.S: 2 – Fú! To by bol iný (medzinárodný) prúser medzi Čecho-Slovákmi.. Šťastie v nešťastí, ako sa hovorí..

  • Prvotná info bola, že padlo 20 rán. A zranených 39 vrátane mŕtvych. Strieľať z výšky a na pohybujúci sa cieľ je ošemetné – kvôli balistike musíš mieriť pod cieľ – a to sa nedá urobiť z voleja – zvlášť spôsobom, ako to robil on za zábradlím. Tá vzdialenosť bola akurát na použitie tlmičov – takže strelcov bolo viac a on pútal pozornosť – plus ten hukot.

 12. mariankosnac

  Meno Kozák nemá nič s kozou. Keď už tak skôr s kozákmi – nejaký jeho predok? Nomen omen, kozáci boli krutí ludia.

  Chcú z kozáka spraviť rusofila? Len som prebehol nadpisy článkov v sračkometoch, viac sa tomu nemienim venovať.

  Útočník David († 24) sa inšpiroval streľbou v Rusku: Mrazivá správa pred masakrom!
  včera
  Nový Čas

  Zrůda, která popravovala studenty: Chci vraždit. Inspirovala mě ruská vražedkyně, psal David Kozák
  včera
  Expres

 13. „“Viděl jsem na ochozu stát mladého člověka, který měl v rukou zbraň. Střílel opakovaně s určitými prodlevami, z nějaké zbraně, k Mánesovu mostu. Pak vystřelil, dal ruce nahoru a zbraň hodil na vozovku. Pak se začali objevovat patrně policisté na tom ochozu,” řekl Blesku šéf galerie. Tohle je zásadní informace. Když odhodil pušku na silnici dole pod fakultou, muselo to být znamení, že se chce vzdát. Pokud by se chtěl zastřelit, asi by neházel pušku dolů na silnici na znamení svého odzbrojení.
  Na celém příběhu šíleného střelce chybí to hlavní – Manifest!

  Jenže v SitRepu vidíme, že přesně minutu poté prý David Kozák spáchal sebevraždu. Pokud by se chtěl zastřelit, neházel by pušku dolů z budovy na znamení vzdání se, ale položil by ji na ochozu na zem, vytáhl by pistoli a zastřelil se s ní. Puška by ležela vedle jeho těla. Taková by byla logika sebevraždy. Ovšem záznam SitRepu a svědectví ředitele galerie vypráví jiný příběh.“
  http://www.aeronet.news

 14. Budou mnozí lidé tak hloupí, že si nechají píchnout to svinstvo? To se opravdu nepoučili z doby covidové? Jen hlupák se dvakrát spálí o stejná kamna.

Pridajte komentár

*