NASA v podstate priznala, že na Mesiaci nikdy nebola a celé pristátie sfalšovala


Print Friendly, PDF & Email

NASA v podstate priznala, že na Mesiaci nikdy nebola a celé pristátie sfalšovala

(Baxter Dmitrij, Newspunch) Vedeli ste, že NASA konečne odhalila pravdu o falošnom pristátí na Mesiaci? Mainstreamové médiá však o týchto úžasných odhaleniach takmer vôbec neinformovali, takže väčšina ľudí ani len netuší, čo NASA postupne za posledných 12 mesiacov priznala.

Pravda je taká, že NASA v podstate pripustila, že pristátia boli falošné a každý, kto pracuje vo vesmírnom priemysle alebo má nejaké znalosti o raketovej vede, ticho akceptoval, že celá vec bola iba šaráda. Tak prečo o tom sakra nikto nehovorí?

V roku 1969 Američania nešli na Mesiac a dodnes žiadna ľudská bytosť – Američan, Rus, Číňan alebo staroveký Egypťan – neprekročila nižšiu obežnú dráhu Zeme, ktorá je asi 1600 kilometrov nad hladinou mora.

Dobre čítate, žiadna ľudská bytosť nikdy nebola vyššie ako 1000 míľ nad morom… Teda údajne, okrem tých čias, keď sme „išli na Mesiac“, ktorý je vzdialený 384 000 km od Zeme.

A predstavte si, že sme to urobili v roku 1969! Teda v dobe, keď mal počítač s výpočtovým výkonom grafickej kalkulačky veľkosť domu. A nemali sme ešte ani technológiu pre videorekordéry, ani mikrovlnky.

Dnes nemôžeme ísť na Mesiac, lebo sme „stratili“ 50 rokov starú technológiu

Rýchlo sa presuňme do dnešných čias, o viac ako 50 rokov neskôr, keď má iPhone 12 väčší výpočtový výkon ako všetky počítače na Zemi v roku 1969 DOKOPY.

Napriek tomu NASA tvrdí, že sa nemôžeme vrátiť na Mesiac, pretože sme „stratili technológiu“ dostať sa na Mesiac. Zrejme bola „zničená“, ale nepovedia nám ako a prečo.

Hmm… Toto tvrdenie znie naozaj dôveryhodne. Ale je to ešte horšie.

Pozrite si nasledovné video (v angličtine):

NASA, unavená z ľudí, ktorí žiadali analyzovať pôvodné pásky z pristátia na Mesiaci, musela priznať, že ich „stratila“. Potom príbeh zmenili a tvrdili, že z dôvodu škrtov v rozpočte prepísali pôvodné pásky.

Zdá sa, že odvtedy pôvodné pásky z „pristátia na Mesiaci“ sa už našli v nejakej prímestskej záhradnej chatke v Las Vegas. Našťastie, že sa nenašli v hollywoodskom suteréne, ktorý používal Stanley Kubrick (režisér kultového filmu Vesmírna Odysea z roku 1968).

Priznajme si, aká je pravdepodobnosť, že NASA skutočne prepísala pôvodné zábery najväčšieho úspechu ľudstva? Naozaj kvôli škrtom v rozpočte?

Prírodná liečba osteoartritídy

A skutočnosť, že televízne vysielanie, ktoré sledovali stovky miliónov ľudí, nebolo posielané priamo televíznym staniciam, ale šlo o projekciu prehrávania zo steny, ktorá bola potom nahratá a rozoslaná, vôbec neznie ako keby sa NASA snažila zakrývať stopy alebo niečo podobné.

Zopár faktov

Povedzme si fakty. Všetko, čo sa robilo pred 50 rokmi, je dnes tisíckrát lacnejšie a jednoduchšie. Naozaj od nás očakávajú, že uveríme, ako sme pred 50 rokmi išli na Mesiac v tejto haraburde?

Videl som tábory pre bezdomovcov na Skid Row, ktoré majú väčšiu izoláciu. Videl som kostýmy Met Gala, ktoré vyzerajú robustnejšie.

Je to všetko také nepravdepodobné. Kto nakrútil udalosť mimo kapsuly? Ako je možné, že americká vlajka máva? Prečo tiene vyzerajú, akoby boli výsledkom viacerých svetelných zdrojov? Prečo je na jednej skale viditeľné písmeno C? (Tá skala len úplne náhodou vyzerá ako rekvizita pre filmovú scénu.)

A nezabudnite, ako astronaut NASA Alan Shepard údajne prepašoval golfovú palicu a niekoľko loptičiek na Apollo 14 a hral golf na Mesiaci. Počkať, to akože prepašujete golfovú palicu na vesmírnu loď, kde sa počíta každý kubický centimeter priestoru a každý gram váhy (kvôli výpočtom pre palivo a manévrovanie vesmírnej lodi)?

Očividne si tú palicu s loptičkami schoval po zadku.

Naozaj, zamyslime sa nad tým racionálne. V roku 1969 sme poslali maličký stan pre bezdomovcov pokrytý hliníkovou fóliou 384 000 kilometrov ďaleko na presné miesto, pričom odchýlka 1/1 000 cm v ktorejkoľvek časti štartu by spôsobila, že vesmírna loď minie Mesiac o tisíce kilometrov…

A predsa sme tam pristáli, hrali golf, atď. Pričom dnes nedokážeme dostať ľudí ani len do výšky 1600 km nad morom.

Záver

Možno by posledné slovo mal mať Buzz Aldrin (čas 7:47 vo videu vyššie). Podľa Buzza sme vôbec nešli na Mesiac! Ale nezostal len pri tom.

Vypočujte si, čo podľa neho postihlo stovky miliónov ľudí na celom svete, ktorí uverili pristátiu na Mesiaci. Hovorí sa tomu hromadná halucinačná psychóza. Elita používa túto techniku ​​na vymývanie mozgov masám už od roku 1969 (naposledy ju použili počas pandémie covidu).

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Baxter Dmitrij, Zdroj: newspunch.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. “ V roku 1969 sme poslali maličký stan pre bezdomovcov pokrytý hliníkovou fóliou 384 000 kilometrov ďaleko na presné miesto, pričom odchýlka 1/1 000 cm v ktorejkoľvek časti štartu by spôsobila, že vesmírna loď minie Mesiac o tisíce kilometrov…“ – to o tej hiníkovej fólii je nadrzovku v dokumente o Apollo 13 – na Mesiaci posiatom krátermi samozrejme žiadne prachové meteoriy už vtedy nelietali – a kozmonauti mali pre istotu aj snubné prstene uschované v Houstone – lebo jeden nevie – však si to vyskúšajte s alobalom. Ale nie o tom chcem – trafiť sa na Mesiac raketou s presnosťou 1/1 000 cm v ktorejkoľvek časti štartu z guľatej Zeme rotujúcej v uhlovou rýchlosťou cca 1,5 Macha – to by nezvládol ani barón Prášil. Krstným otcom grafického štúdia NASA je ujo VATIKÁN!
  A ten sa ku tomuto vyjadril ako?

  • NASA na svojich oficiálnych stránkach nič také nepriznáva. To by sa ELITÁM zrútilo celé financovanie ich skutočných vesmírnych misií!
   https://www.nasa.gov/mission_pages/apollo/apollo11.html

   • Oni to nepriznali oficiálne, preto je v nadpise slovo „v podstate“. Priznali niekoľko čiastkových vecí, ktoré keď si dá inteligentný človek dokopy, tak to vychádza, že na žiadnom Mesiaci neboli.

  • Len malá oprava – povrchovou rýchlosťou otáčania 1,5 Macha, uhlová rýchlosť je 1 otáčka za 24 hodín, respektíve v oficiálnych jednotkách 0,000000199 rad/s

   • Plochá Zem_video čas 1:27-1:28 min_Luke Aikins-jump-from-25-000-feet-without-parachute.mp4
    https://ulozto.net/file/r0bnoWCDUzpB/plocha-zem-video-cas-1-27-1-28-min-luke-aikins-jump-from-25-000-feet-without-parachute-mp4#!ZJVjZwR2AQL1LmpkZwp2AmRmLmWuBHWjryInLv5hrJqdpQxlBN==
    ——————————–
    Skúste sa trafiť do tohoto – pri uhlovej rýchlosti – to je fuk! V uvedenom čase nebola použitá kamera s rybím okom – inak aj na začiatku videa – z lietadla, z ktorého skákali, ale to je povinne vystrihnuté – nakrúcať sa smie hore LEN s rybím okom!

    • Ak skáčete dole, tak máte uhlovú rýchlosť rovnakú ako Zem, takže vaša relatívna uhlová rýchlosť k uhlovej rýchlosti Zeme je nula. Trochu je tam rozdiel kvôli vašej výške 25 km od povrchu Zeme vzhľadom na stred Zeme, ale to je zanedbateľné a dá sa k tomu neprihliadať. To samozrejme neplatí ak letíte na Mesiac, tam sú uhlové rýchlosti diametrálne odlišné (Zem 1 otáčka za 1 deň, Mesiac 1 otáčka za 28 dní).

     Čo sa týka plochej Zeme, tak k tomu sa nebudeme vyjadrovať. Len jeden fyzikálny fakt. Gravitácia (váš voľný pád) smeruje vždy smerom k centru gravitácie. Centrum gravitácie je v podstate stred hmotného telesa (ak je súrodé a pravidelného tvaru). Berme, že Európa je v strede placky plochej Zeme. V Európe by ste teda padali kolmo dolu, lebo centrum gravitácie je priamo pod vami. Ak by ste však šli trebárs do Ameriky, ktorá je viac na okraji plochej placky Zeme, tak voľným pádom by ste padali nie rovno dolu, ale do strany smerom k centru gravitácie. A to sa bohužiaľ nedeje, takže k teórii plochej Zeme sme skeptickí.

     • Váš skepticizmus je skepticizmus autistu zavretého na hajzli! Skepticizmus VERIACICH – nie veDiacich! Už si doboha pozrite celý tento vedecký dokument!!!
      Convex Earth The Documentary (CZ titulky).mp4
      https://ulozto.net/file/DT3HaXvW5AtP/convex-earth-the-documentary-cz-titulky-mp4#!ZGp3ZmR2AmR4ATZ2BGH4A2D0ZQx0MIO0DGIlGv1fnxg2EmZ5LD==
      ——————————————–
      1/ Kovexný znamená vydutý – nie plochý!
      2/ Zem má tvar hrušky prerezanej odvrchu dole – od stopky po jadrinec kto tomu nerozumie – a je položená „bruchom“ dole, pričom náš svet je na plochej reznej ploche – tak ako je vidieš jadrinec hrušky! Teda doboha – Zem nie je plochá, Zem je geoid s plochou!
      3/ Zem sa NETOČÍ!
      4/ Slnko a Mesiac predstavujú úplne inú sústavu ako sa učíme!
      5/ GRAVITÁCIA – ako jediná sila – NEEXISTUJE – jej efekt je synergickým efektom – magnetizmu, hustoty, tlaku a svetla!
      6/ Dosiaľ ŽIADNA vesmírna agendúra nedokázala predložiť snímok Zeme z vesmíru – verejnosti predkladaná predstava je výsledkom koláže a fotomontáže!
      7/ Indoktrinovaná vedecká verejnosť neustále vychádza z MATEMATICKÉHO modelu Zeme – čo je účelová záležitosť už 2000 rokov na ovládanie našej – ku… PREDSTAVY – nie vedomosti – o skutočnom tvare Zeme!
      9/ Tento dokument nakrútila skupina vedcov – top geografov a GEODETOV! Ktorí zároveň objavili ďalší 7. kontinent za masami ľadu!
      ———————————————–
      „Ak skáčete dole, tak máte uhlovú rýchlosť rovnakú ako Zem, takže vaša relatívna uhlová rýchlosť k uhlovej rýchlosti Zeme je nula.“ – DOPRDELE! Ale masa atmosféry ktorá sa podľa Newtonovho zákona zotrvačnosti rúti so mnou povrchovou rýchlosťou 1,5 Macha /v prípade guľatej rotujúcej Zeme/ – sa valí proti lietadlu letiacemu z východu na západ rýchlosťou 900 km/hod – čo je pod 1 Mach – a to skvr..né lietadlo napriek tomu pristane v pohodičke na západe! FUCK You – pane učiteli!

      Kto si nepozrie tento dokument, ktorý vyžaduje zmenu paradigmy – nie viery v zauzívanú teóriu – s tým už nediskutujem!!!

     • Sebastian

      Maros, Vasou logikou by som mal dospiet k zaveru, ze ked si skocim padakom z hory vysokej 6km, tak by ma mal rotujuci vietor uniest na orbit. 😀 😀 😀

      Vy vobec nerozmyslate!

      Otvorte si stranku NASA a popozerajte si fotky Zeme zo sond.

      Above majestic je konspiracia pre katastrofistov a slabomyselnych.

      Ak na Zemi ludstvo pouzilo jadrovu bombu, mimozemstannia ju zachytili, pretoze sa frekvencia vybuchu sirila po vlaknach napriec celym Vesmirom. Iste.. Malicka atomova bomba sa sirila napriec celym Vesmirom a vobec nebola potlacena vybuchmi tisikrat silnejsimi zo Slnka a inych planet.

      Potom nam ti mimozemstnania poslali mail, vlastne nie mail, bol to dopis, napisany v anglictine, ze dakujeme za odkaz, my sme sa naucili anglictinu cez frtekvenciu vybuchu.

      Vy ste presne ten typ katastrofistu a cloveka, ktory sa nabifli celu periodicku sustavu prvkov naspamat a nebude vediet zlozit ani vodu.

     • Zasa nemôžete porovnávať výbuch atómovej bomby a jadrovej reakcie v slnku. Atómová bomba je veľmi koncentrovaný výbuch jadrového materiálu vo veľmi malom objeme (pár decimetrov kubických). Slnko ako celok je samozrejme oveľa väčší zdroj energie, ale tie reakcie v jadre slnka nie sú koncentrované v tak malom priestore, ale pomerne rozptýlené. Ak by ste boli v centre slnka, vôbec by to tam nevyzeralo ako v centre jadrového výbuchu. 100 metrov od vás by sa zrazili dva atómy vodíka, o pár sekúnd na to na opačnú stranu 200 metrov ďalšia zrážka atómov vodíka, atď. Ak by slnko vybuchlo rovnakou intenzitou ako atómová bomba v celom svojom objeme, bola by to v podstate supernova, ktorá by zničila calú slnečnú sústavu. Výbuchy supernovy sú veľmi ničivé udalosti vo vesmíre.

     • redakcia.

      Mate pravdu.

      Moj zamer bol poukazat na skutocnost, ze vysielanie frekvencii z vybuchu jadrovej bomby je velmi rychlo potlacene interakciou s prostredim a materialom, co by znamenalo, ze tieto signaly by boli rychlo potlacene v atmosfere Zeme a v interakcii s inymi objektami vo Vesmire a ze tieto signaly by boli pravdepodobne velmi slabe, pretoze jadrova explozia na Zemi je relativne malym a izolovanym javom v porovnani so silnymi jadrovymi reakciami, ktore prebiehaju v samotnej slnecnej korone a v inych hviezdach vo Vesmire a ze tieto reakcie vo Vesmire produkuju mnohokrat vacsiu energiu ako jadrova bomba a su rozptylene v celom objeme hviezdy. Preto by bol akykolvek vplyv jadrovej bomby na Zemi na Vesmir nezaregistrovatelny.

     • Jadrové reakcie prebiehajú v slnečnom jadre, nie v korone. V korone prebehnú len vtedy, keď hviezda exploduje (vtedy vznikajú ťažšie prvky nad železom). Pri stabilnej hviezde prebiehajú fúzne jadrové reakcie len v jadre hviezdy (do prvku železa, teda prvky s atómovým číslom menším ako 26).

      Problém atómových výbuchov je spájaný ani nie s tým, že sa výbuch šíri do diaľky, ale s tým, že intenzita výbuchu presahuje dimenzie. To znamená, že bytosti žijúce tu na Zemi, ale v inej dimenzii môžu byť atómovým výbuchom ovplyvnené. Preto môžu mimozemšťania alebo aj „pozemšťania“ žijúci v inej dimenzii blokovať naše jadrové výbuchy.

      Nové ponímanie mimozemšťanov je, že nemusia pochádzať len z iných planét a hviezdnych systémov, ale aj z iných dimenzií.

     • Sebastián a nielen ty – už byste mali pochopiť, že atmosféra nerotuje zotrvačnou rýchlosťou 1,5 Mach na rovníku, pretože Zem nie je guľatá a NEROTUJE! Takže do riti aj s vašou zotrvačnostou atmosféry a Newtonovmi zákonmi – ktoré vychádzajú z chybného pozorovania makrosveta a ten je cielene pomýlený. Tu zjavne nikto nepochopil tento chyták so zotrvačnosťou atmosféry. Detto – silová akcia a reakcia neexistujú v rovnakom časovom momente – reakcia MÁ ONESKORENIE! To je zase iná téma.

      Ha – práve nám tu na juhu sneží – a zajtra bude mrznúť – a marhule v pi..!

      Jó – a z hory sa padákom-krídlom skáče, keď máš vystúpavé prúdy vzduchu – a teraz si predstav tú k.k.tinu – ako termickú-tlakovú sústavu prúdenia „kolmo“ na zotrvačne rotujúcu atmosféru atď.

      Ale opať sa vrátim k tomu – že namiesto pozretia dokumentu Convex Earth – mi tu podsúvaš to, že dokument Above Majestic je fejk – ku.va – ja som teraz spomínal Above Majestic?! Nie – ja som hovoril o buzerantovi Pellegrinim doboha!

      A opäť zopakujem – môžem sa dohodnúť s vrahom, zlodejom, feťákom – len sa nemôžem dohodnúť s debilom! A to nie je len o koze a o voze! Ste povrchní a slepí a krehkí=slabí ako vaše krásne vianočné gule!

     • Slnecne erupcie su erupcie vznikajuce v korone. S tym jadrom s Vami suhlasim, s ostatnym nie, to su nepodlozene, vyfabrikovane klamstva.

     • Erupcie vznikajú v slnečnej korone, ale nie sú v nich jadrové reakcie. Erupcia ≠ jadrová reakcia.

     • Maros, ja to praveze vidim tak, ze ste milovali zenu, ktora Vas sklamala a odvtedy neverite ziadnemu tvrdeniu, ktore by malo vychadzat s mainstreamu.

      Pre mna je maistream rovnako nedokonaly, ako alternativa, ako ste Vy, ako som ja, ako je kazdy..

      Plocha Zem je hlupost a o tom sa ani nediskutuje, rovnako ako sa nediskutuje o tom, ze Mohamed vyletel na koni do neba.

     • redakcia.

      Mate pravdu.

      Ale tak ci onak to nic nemeni na fakte, ze je jadrovy vybuch na Zemi zanedbatelny v porovnani s uvolnenou energiou hviezd a jadrovych udalosti vo Vesmire. Nehovoriac o nezmysle o mimozemstanoch, ktori tieto energie identifikovali, ozvali sa nam a my to zaregistrovali, ked my nevieme identifikovat ani energie vo vlastnej slnecnej sustave v celom rozsahu.

     • Jadrový výbuch na Zemi nie je nezanedbateľný, lebo energia je síce menšia ako pri hviezde, ale koncentrovaná. To máte ako s obrovským reflektorom na futbalovom štadióne s výkonom 50 000 Wattov, ktorý vás osvieti, ale neublíži v porovnaní s laserom o výkone 100 Wattov, ktorý do vás vypáli dieru. Obe sú obyčajné svetlo, no rozdiel je v koncentrácii. To isté platí pre hviezdu a atómovú bombu.

     • Objektívne

      Až na to, že mainstreamová veda, zatiaľ netuší čo je v strede hviezdy aj keď je to známe a bolo to publikované ako teória už v r.1977. Možno to len prehliada, pretože vedci nie sú vôbec slobodní vo svojom bádaní. Ich plat je závislý od grantov. Iba jeden mesiac v roku im platí univerzita, ostatné si musia zabezbečiť z grantov. Ich výskum je preskúmavaný pod drobnohľadom mecenášov a nikto z nich nemôže nič publikovať pokiaľ to nie je schválené, tak ako to urobili Martin Fleischmann a Stanley Pons pri niečom, čomu hovoria studená fúzia. Vyhodili ich z univerzity a exkomunikovali práve preto, lebo to publikovali skôr ako to prešlo schválením.
      Štandardný model hviezdy a teda aj Slnka predpokladá, že v jeho jadre neustále a náhodne vybuchujú vodíkové bomby. To je ale v priamom rozpore s pozorovaním kedy je možné zhliadnuť vzory oscilácií. Zaoberá sa tým helioseizmológia, ktorá nám ukázala mnoho krátkodobých oscilácií na Slnku, niektoré len 2 hodiny a 40
      minút. Súcasná teória hovorí, že tieto krátkodobé frekvencie sú viacnásobné zvukové vlny, ktoré sa šíria cez slnko. Vlny sa javia ako vysoké a nízke oscilácie povrchových plynov, pozorované ako Dopplerove posuny spektrálnych čiar. Takéto presné vzory nie sú možné pri niečom, čo je náhodné.
      https://kieferastro.eu/science/helioseismology/

     • Počuli ste niekedy o experimente v Tamarack Mines, tuším v roku 1904? Išlo o pokus o experimentálne potvrdenie priemeru Zeme pomocou merania vzdialeností medzi dvoma zvislými 1km hlbokými šachtami, medzi ktorými bola známa vzdialenosť na povrchu. No namerali pravý opak, vzdialenosť sa v hĺbke 1km nezmenšila, ale zväčšila, pričom vplyv prievanu bol vylúčený.

     • S tými jadrovými reakciami v jadrách hviezd by som si nebol až taký istý. Objavujú sa aj teórie, že v jadre planét, ale aj hviezd je teplota absolútnej nuly. A to práve kvôli tomu, že rovnica plynu platí len do určitého hraničného tlaku, od ktorého sa teplota naopak začína znova znižovať. Mejnstrímová veda, to je spleť zámerných slepých uličiek, aby ľudstvo nemohlo technologicky napredovať.

     • Galaxia andromeda

      Stači zobrat ďalekohlad a pozriet na venušu ci mars. Čo vidite ? Niečo medzi kruhom a elipsou v 3 D to je? Stači zobrat ďalekohlad. Uvidime ako to dopadne Rusko a Čina maju v plane do 2035 vybudovat stalu zakladnu na mesiaci aj o tom sa dohodovali v moskve a skonštruovat vesmirnu stanicu okolo mesiaca co je plne logicke! Pockame 12 rokov a ak vesmir da dozvieme sa vela veci. Ozaj ma čina nefritoveho kralika na odvratenej strane mesiaca? Ked je ten rok zajaca.Urcite uz poslali vzorky ktore absolutne nesedia s tymi ktore prezentuje USA. Kde su ti kseftari z pozemkami na mesiaci 😂😂😂.Vyfuknut EU a USA mesiac je nieco nevydane.NASA je dnes zaopicami.Kto ovladne mesiac? A v ktorom roku vstupi noha človeka na mars? Môžte tipovat. Pekny den želam 😉

     • redakcia.

      S tymto nesuhlasim z nasledujucich dovodov.

      V nasej galaxii vybuchuju taketo bomby rozneho druhu na dennej baze. Je pravdepodobne, ze by sme videli len celkovu uvolnenu energiu z nasej galaxie, ak by sme tuto nasu galaxiu sledovali z inych galaxii alebo roznych zoskupeni galaxii, nehovoriac o sledovani z vacsich vzdialenosti, o ktore sa v tom dokumente autori opierali.

      Ak by sa stovky jadrovych reakcii uskutocnili na roznych planetach v nasej galaxii, boli by rozptylene po celej galaxii, tak potom ich individualne zachytenie by bolo narocne, skor si myslim, ze nemozne.

      Okrem toho, mnozstvo energie uvolnenej z jednotlivych reakcii by bolo male v porovnani s celkovou energiou uvolnenou z galaxie. Preto by bolo asi nemozne identifikovat individualnu malicku reakciu z tak velkeho mnozstva celkovej energie, ktora by bola viditelna v tej galaxii a energia Vami spomenuteho laseru a reflektoru by bola tak ci onak rozptylena.

      My k tomu nemame ani technologie ideantifikovat jednotlive energeticke vybuchy v inej galaxii.

     • redakcia, ja Vam to tiez prirovnam podobne, ako Vy s tym reflektorom a laserom..

      Mozete vypalit akukolvek olovenu gulu proti prudu. Ta gula (laser) je sice koncentrovany, ale rieka (energia hviezd) ju pohlti za kratky cas a zmetie.

      Above majestic, flat earth a podobne dokumenty, patria do rovnakej kategorie, ako hladanie Yetiho na Discovery.

    • Anthony Morava

     Plochou Zemi nebrat. Kouli dokazuje existence horizontu, různých souhvězdí na různých polokoulích (i náš zimní Orion bude přes léto jižním) a jistý Magellan, co ji obeplul. Tečka. Pohyb vesmírných těles odvodil ve svých 3 zákonech jistý Johan Kepler ještě před 30 ,letou válkou. Můžete je zkusit přepočítat. Pá, pá

     • Svetonázor založený na dogme matematického modelu guľatej Zeme. Bodka.

      “ Kepler do svojej práce zakomponoval aj náboženské argumenty a úvahy, motivované náboženským presvedčením a vierou, že Boh stvoril svet podľa zrozumiteľného plánu, ktorý je prístupný prirodzeným svetlom rozumu .“

      „Hľadal tiež názory mnohých astronómov, ktorým poslal Mysterium , medzi nimi aj Reimara Ursusa (Nicolaus Reimers Bär) – cisárskeho matematika Rudolfa II. a trpkého rivala Tycha Braheho . Ursus neodpovedal priamo, ale znovu zverejnil Keplerov lichotivý list, aby pokračoval vo svojom prioritnom spore o (teraz nazývaný) tychónsky systéms Tychom. Napriek tejto čiernej škvrne si Tycho tiež začal dopisovať s Keplerom, počnúc tvrdou, ale legitímnou kritikou Keplerovho systému; Spomedzi námietok Tycho namietal proti použitiu nepresných číselných údajov prevzatých z programu Copernicus. “

      Kameňom úrazu týchto dobových prác je stále:
      1/ Boli robené na objednávku a tak aj – podľa vhodného výsledku /astroLOGického – politického, vojenského, vladárskeho, vešteckého/ odmeňované.
      2/ Formou to boli TRAKTÁTY – teda išlo o vnútornú polemiku autora – na úrovni jeho vedomostí a jeho predstáv.
      3/ Absolútne im chýba metodika, a teda aj vedecká opakovatelnosť, a teda aj potvrdenie.
      „Můžete je zkusit přepočítat. Pá, pá“ – presne tak!
      4/ A to už vôbec nerozoberám vlastné,
      na kolene skonštruované prístroje.
      —————————————
      Zoskupenie svetových špičkových geodetov a kartografov Zigurat Brasil, ktorí sú autormi dokumentu Convex Earth práve že poskytuje podrobnú metodiku a údaje potrebné na zopakovanie ich výskumu. Ale idoktrinácia matematickým modelom guľatej Zeme nepustí – a dnes každý blbec na planéte VIE AKO VYZERÁ VÍRUS COVID 19 – hoci ho nikto neizoloval – a rovnako žadna vesmírna agentúra nie je schopná poskytnúť reálnu snímku Zeme a nie jej koláž! Všetky sondy leteli doprdele ďaleko, ale ani jedna nemala takúto snímku urobiť, že! Lebo by to znamenalo rozvrat „vedy“. Takže komu slúži „veda“? Ľudstvu? Pochybujem!

 2. Objektívne

  Ako obyčajne, je to samozrejme inak. Verejnosť je v dôležitých otázkach vždy oklamaná. Faktom je, že bolo natočené falošné pristátie a to práve pre zamaskovanie dôvodu prečo tam boli. Všimnite si, že sa nikdy pri tejto téme nespomína otázka financovania a dôvod prečo bolo dôležité aby tam išli. Vždy je hádka len o tom, či boli, alebo neboli. To, čo zistili z prinesených vzoriek sa stalo najutajovanejšou vecou na planéte. Neexistuje väčšie tajomstvo a je to riadené pod taktovkou CIA o ktorej je známe, že sú to notorický klamári a sú na tú úlohu cvičený. To isté tam hľadali aj rusi so svojim lunochodom a neskôr šikmookí na odvrátenej strane.

  Existuje jedno zaujímavé vyhlásenie bývalého riaditeľa CIA pre túto súvislosť… https://libquotes.com/william-j-casey/quote/lbl3a6k

  –> „Budeme vedieť, že náš dezinformačný program je dokončený, keď všetko, čomu americká verejnosť verí, je falošné“

  To, že to povedal je potvrdené Barbarou Honeggerovou, ktorá bola súčasťou Reaganovej administratívy a tvrdila, že bola na tomto stretnutí, čo potvrdzuje, že to povedal Casey.

  Čo tam vlastne hľadali? Na to sa nikto nepýta ani to nezisťuje, veď načo. Stačí, dezinfo, že tam neboli.
  https://dieholdfoundation.com/collecting-samples-of-sediments.html

 3. Ja tú dnešnú – vedecky náročnú tému – mám vôľu trošku odľahčiť, lebo v tomto milom -1,50 min. videjku, nemám pocit, že by to bol hoax..

  Téma znie: „Občianska“ posádka, vybratá z ulice, letí do Kozmu a to i s úspešným návratom na Zem. Písal sa deň 19. 8. 1960.

  https://www.youtube.com/watch?v=223SjqZ8UwQ&t=9s

 4. USA na Mesiaci? Doporučujem si prečítať knihu „O světě křivých zrcadel“ od V.VPjakina.

  Kniha O světě křivých zrcadel je sborníkem vybraných starších analytických prací Valerije Viktoroviče Pjakina.

  Svou skladbou a uspořádáním seznamuje čtenáře s poststalinským vývojem sovětské společnosti.

  Která ještě po desetiletí dokázala pokračovat v nastartovaném rozvoji hospodářství a obrany státu.

  Ovšem v oblasti ideologie se dopustila osudových přehmatů.
  ……………..
  V úvodní kapitole s výmluvným podtitulem Jak ve skutečnosti probíhala studená válka autor analýzou nepřímých důkazů projektovanou na obecně známý výsledek soupeření Západu s Východem.

  Ukazuje, jak snadno si můžeme konceptuální nevzdělanost zaměnit za neodbornost, neprozíravost, obchodnickou neschopnost i za vlastizradu a že tento přehmat zákonitě pokaždé vede k porážce a zotročení poraženého.

  Vedle ilustrativních příkladů z průmyslu a zemědělství věnuje Valerij Viktorovič zvláštní pozornost kosmonautice, soupeření Západu a Východu ve vesmíru a v dobývání Měsíce zvlášť, která činí čtení obzvlášť zajímavým.

  V dalších kapitolách věnovaných (národní) Centrální bance, Ústavě a ruské účasti ve WTO analyzuje nevinné formulace v zákonech a jejich tragické dopady na společnost. Ukazuje na viníky a zastánce koloniální podřízenosti Ruska i na bojovníky za jeho vymanění.
  ………..

  V jednom videu „Otázka – Odpoveď“ sa V.V.Pjakin vyjadrival aj k plochej či dutej Zemi – je to tak 2 a. 4 roky nazad – neviem to nájsť ale pamätám si, že to odmietal že by bola plochá či dutá.

 5. 🙂 „Technokraté by mohli rozvést placatou zemi nesenou na slonech z mytologie.
  https://www.youtube.com/watch?v=F1obf0TnPdU

 6. Peter z KE

  Amici tam neboli rakety pristavali namiesto mesiaca v berm. trojuholniku https://m.youtube.com/watch?v=6Fk

 7. mariankosmac

  Takže nie je pravda ani to že na Mesiac lietali už starovekí Indovia (alebo to boli číňania?) v primitívnych plavidlách nazývaných Vimany? V dávnych časoch keď bol ešte Mesiac bližšie k Zemi, teda to mali ľahšie. Asi 2 vimany by mali byť na Mesiaci. Takže američania klamú bez ohľadu na to či tam boli alebo neboli – v tom že tam boli prví. Lebo ak tam sú tie vimany tak o tom musia vedieť. Chcelo by to overiť či tam sú tie Vimany a Americká vlajočka ale kto tam dovidí.

  • Staroveki Indovia, Cinania a ini ludia lietali tak akurat dole zo skaly, ked si nedavali pozor a potkli sa. Taktiez nemali ziadne rozpravkove plavidla.

   • A tým si tu teraz – ako kvázi akceptovateľný diskutér – SKONČIL! Vráť sa do jaskyne a do lona svojej matky opice Lucy! Už na teba reagovať nebudem.

    • Vy, ako exkluxivny konspirator, prudko obmedzeny jedinec, by ste si mali konecne pozriet videa zo sond, ktore su uverejnene na webe NASA, dalej by ste mali zasobovat tento portal dokumentami z think tankov, ako Chatham House, Rady pre Inkluzivny kapitalizmus, Glasgovsku financnu alianciu pre Net Zero, Europsky okruhly stol pre priemysel a mnoho dalsich, hned by ste si nastavili zrkadlo a uvideli, co mate rozosiate okolo Vas, za tymi klapkami na ociach, ktore mate vrazene do dutej lebky, ako ten kon, pekne hlboko.

     Vy ste jednostranne zamerany absolvent vsetkych alternativnych dokumentov, z ktorych ste si vytvorili v mozgu kompilat hovadin a jedine, cim tu ohurujete niektorych slaboduchych jedincov je sebaklam Vasej kvalitnej pamati a schopnosti sa vyjadrovat.

     Vy nie ste nijakym sposobom nadany uvidiet realny stav veci.

     • Jo, existují historické mapy ještě před kolumbem ale spíš to byli nákresy z oběžné dráhy a nakonec v pohádkách létali v perzii na těch létajících kobercích odjakživa asi proč když se ví že v pohádkách je pravda, že jo. Nakonec když chtěli zablokovat hormuzký průliv s tankery se třetinou ropy v trhu tak jim pohrozili magrevem který umí i proletět bez úhony posádky přes van allenovy pásy radiace a promptně vojenská plavidla ukončila blokádu asi z „dobré vůle, no. 🙂

     • sergej,

      to su sfarbene prirovnania ako v Biblii.

      Putnik je zakodovany nazov pre planetu. Akroamaticky, cize vyjadrenim pre vnutorne potreby, to znamena, ze Vy budete hovorit o putnikoch (kobercoch, atd.) a vo vnutornom spektre budu vediet, ze si putnikom nazvali pomenovanie planety.

      Tieto veci nic neznamenaju, su to len personifikovane geologicke javy, slapove javy a nic extra. Ale pre ludi, ktori v tom vidia „putnikov“, bolo vytvorene modlarstvo na milion sposobov.

      TO iste plati o koberoch, Aladinoch, Perzii, nakresoch.

     • No, podívejme se jak nám mizí „kacíři. 🙂
      https://noemova-archa.estranky.cz/clanky/historie-potopy-sveta/skutecne-priciny-mesicnich-prilivu.-vedecka-verze-neodpovida-skutecnosti.html
      ..bylo tam mnoho konkávních bodů po planetě kde se výška hladiny nemění a jistě i nezvykle vysoké přílivy, takže „školní fyzika dostává na „kůň.

     • „Vy, ako exkluxivny konspirator, prudko obmedzeny jedinec, by ste si mali konecne pozriet videa zo sond, ktore su uverejnene na webe NASA, dalej by ste mali zasobovat tento portal dokumentami z think tankov, ako Chatham House, Rady pre Inkluzivny kapitalizmus, Glasgovsku financnu alianciu pre Net Zero, Europsky okruhly stol pre priemysel a mnoho dalsich, hned by ste si nastavili zrkadlo a uvideli, co mate rozosiate okolo Vas, za tymi klapkami na ociach, ktore mate vrazene do dutej lebky, ako ten kon, pekne hlboko.“

      Ku.va! Odkedy som konšpurátor ty prekrúcač pojmov! Vieš aký je rozdiel medzi konšpiráciou a konšpiračnou teóriou ty troll?! Ty si absolventom čoho?! Gnostickej akadémie illuminátov? Podrbaný jezuita?! Chceš mi kradnúť – a nielen mne čas?! Chceš ma zamestnávať?! Akože ku.va keď tu nikto nezareaguje – „tak súhlasí“?! A na tom je založený tvoj trolling?! Ty si kto?! Veď sa zadefinuj! Tak teraz popri, že globálne elity nekonšpirujú proti ľudstvu – a potom na ministerstve pravdy zhasni! „Nekonečný príbeh Ničoty Sebabastiána! Ako debil mám pozerať počítačovú grafiku NASA! No nebudem!

     • Globalne elity konspiruju, ale to neznamena, ze Vy, ako zastupca pospoliteho ludu, nekonspirujete tiez.

     • Je zaujímavé sledovať ako niekto kto sa cíti byť hádam až odborníkom na niečo dokáže iného tiež odborníka urážať spôsob hodným absolútneho laika v problematike, ktorú páni odborníci hodnotia. Zabúda že platia iba argumenty, tie nevyvratitelne a nie nadávky a invektivy. Tak páni odborníci predlozte mne laikovy fakty aj s určením preverených zdrojov informácií. Alebo si prestaňte nadávať a aspoň sa pokúste zachovať podobu serióznych diskutérov.

     • Pán Jano,

      Maros tu onohu casu uviedol, ze agresivitou a invektivami pristupujete rovnakym metrom k oponentovi, aby ste si zachovali postoj. Dostal naspat svoju medicinu, aby si na stare kolena uvedomil, ako ublizuje ostatnym.

      Co sa faktov tyka, musite si nastudovat mnoho odbornych knih, vacsinou su to knihy spisane v cudzom jazyku. Musite reflektovat, discriminovat, vnimat, rozpoznavat, aby sa Vam to ucenie dostalo pod kozu a rozumeli mu.

      Ak chcete, musite zaroven pochopit, ze sa tie diela prelinaju, dalej mat realne skusenosti v beznej praci, aby ste to vedeli preukazat zo skusenosti prvej ruky.

      Ak sa jedna o informaciu tohoto vyssie spomenuteho modlarstva, je to rozpisane napriklad v knihe Manlyho Halla – The secret teaching of all ages, z roku 1920+. Je to encyklopedia rosecrucianizmu, masonizmu a podobnych uceni, spisane do istej urovni poznania.

      Co sa tyka psyop programov, k tomu mozete vyuzit dielo od Erika Phelpsa – Vatican assassins, ale ta kniha ma cez 1700 stran.

 8. Des a hrôza na objednávku – vydedukované z kráterov. Poznámka – vojaci so skúsenosťami zo zákopovej vojny mali-majú jedno pravidlo – ukri sa do krátera – lebo existuje pravdepodobnosť, že do toho istého miesta už žiaden granát nedopadne!

  Hrozivá predpoveď vedca z NASA: Zem zasiahne asteroid, nastane úplná skaza!
  „Vedci z americkej vládnej agentúry NASA tvrdia, že Zem má zasiahnuť obrovský asteroid, ktorého dopad môže mať vážne následky. Takéto teleso sa objaví raz za 600 až 700-tisíc rokov. So zarážajúcou správou prišiel James Garvin, hlavný vedec Goddard Space Flight Center.

  Garvin a jeho tím skúmajú tento problém zo satelitov, ktoré lietajú okolo Zeme. Ak sú predpovede vedcov správne, malo by ísť o výbuch 10-krát silnejší ako atómová bomba. Pre ľudstvo by to znamenalo vyhynutie, píše portál Daily Mail.
  Garvin svoj desivý objav predstavil na medzinárodnej vedeckej konferencii. Tím pôvodne skúmal krátery, no nakoniec dospel k nečakanému poznaniu. Na druhej strane, nie každý sa stotožňuje s týmto názorom. “Som skeptický. Budem potrebovať viac informácií, aby som tomu uveril,” vyjadril sa Bill Bottke, špecialista na dynamiku pre SouthWest Research Institute.“
  https://www.cas.sk/clanok/2783739/hroziva-predpoved-vedca-z-nasa-zem-zasiahne-asteroid-nastane-uplna-skaza/
  ——————————————-
  Čiže opäť márnosť nad márnosť – Armagedon – a nebudete nič vlastniť a budete šťastní – demoralizácia pokračuje! Naši bodrí vedeckí slobodomurári.

 9. Torzo článku
  Zničené Mesto Mohenjo-Daro, Ktoré V Minulosti Usporiadalo Jadrové Výbuchy – Alternatívny Pohľad

  „Jadrová explózia v meste Mohenjo-Daro?

  Následné archeologické práce odhalili príšerný obraz okamžitej katastrofy; ľudia neopustili mesto, kostry ležali tam, kde ich predstihla smrť. Zvyšky ležali v domoch, na ich záhradách a na uliciach. Mnohí si zakrývali oči rukami, matky objali svoje deti, je to skutočne krutý obraz a nejde o popis amerického bombardovania Japonska.
  Zničené mesto Mohenjo-Daro
  Zničené mesto Mohenjo-Daro

  Zničené mesto Mohenjo-Daro.

  Posledné vykopávky v oblasti uskutočnil v rokoch 1964-1965 tím vedený Georgeom Dalesom. V roku 1947 ju navštívila americká skupina vojenských vedcov, ktorí opustili oblasť len za týždeň. Ich záver nie je známy, hoci „odborníci“na konšpiračné teórie tvrdia, že pristátie mimozemskej kozmickej lode došlo k nárazu.

  Vedci pomenovali niekoľko miest na planéte, kde sa ničenie podobá jadrovému výbuchu, ale najprekvapivejšie z nich je Mohenjo-Daro. Nachádza sa v dnešnom Pakistane, mesto je súčasťou série osád patriacich k takzvanej Harappa civilizácii, tiež známej ako civilizácia Indus Valley.

  Jedným z tých, ktorí sa venovali štúdiu antických ruín, je Angličan David W. Davenport, ktorý po 12 rokoch výskumu vydal v roku 1979 knihu s názvom „Atómové ničenie – 2000 rokov pred Kristom“. Neobjavujú sa v ňom žiadne zvláštne tajomstvá, iba záver o jadrových technológiách minulých zvukov.
  Umelecké znázornenie Mohenjo-Dara pred zničením
  Umelecké znázornenie Mohenjo-Dara pred zničením

  Umelecké znázornenie Mohenjo-Dara pred zničením.

  Po analýze a prieskume oblasti mnohí dospeli k záveru, že Mohenjo-Daro bol zničený jadrovou explóziou. Tento záver vychádza zo zjavnej skutočnosti, že roztavené tehly a početné fragmenty zeleného skla (tektit) sa vyskytli pri atómových výbuchoch. V skutočnosti sa tektit objavuje nielen kvôli enormným teplotám, ale k nám tiež prichádza pod rúškom vesmírnych trosiek.

  Ale v prípade zničeného starobylého mesta existuje príliš veľa podozrivých náhod. Roztavené tehly domov, tektitov a kostry obyvateľov mesta boli roztrúsené všade, čo ukazuje, ako rýchlo prišla katastrofa. Výskum Mohenjo-Daro potvrdil, že mesto bolo vystavené teplotám vyšším ako 1 500 stupňov Celzia.

  Takáto vysoká teplota sa vysvetľuje jadrovým výbuchom, ktorý určite protirečí histórii získavania a rozvoja technológií. Ďalším zaujímavým aspektom je však to, že rádioaktivita v Mohenjo-Daro je stále desaťkrát vyššia ako úroveň pozadia v jeho okolí.

  Ale tento príbeh nie je o nič menej úžasný. Predpokladajme, že nejaká neznáma civilizácia mala atómové technológie a mesto Mohenjo-Daro bolo skutočne vystavené bombardovaniu jadrom, ale prečo sa to stalo? Kto a ako by toto starobylé mesto mohlo brániť? Bol jeden z obyvateľov náhodou svedkom tak hrozného tajomstva, že celé mesto bolo zničené?

  Vedecké spoločenstvá odmietajú zaujímavé závery, ale v skutočnosti poukazujú na existenciu pôsobivo silných a pokročilých civilizácií minulosti. Či už to chceme prijať alebo poprieť, za posledných 4,5 miliardy rokov existencie našej planéty mohla mnohým civilizáciám viac ako raz dať život a rozvoj.“
  https://sk.greatplainsparanormal.com/6358107-the-destroyed-city-of-mohenjo-daro-who-arranged-nuclear-explosions-in-the-past-alternative-view

  • Buried Treasure – Mohenjo daro (1957).mp4
   https://ulozto.net/file/rLqBm9WFm/buried-treasure-mohenjo-daro-1957-mp4#!ZGD3BGR2ZwV3MGNjAGt2Z2HjMGVkZT1TImymYGqFoGERBGExAj==
   ————————-
   Recenze (10)
   majo25
   „Príjemné prekvapenie z bollywoodskej filmovej superliahne. A azda najlepší indický film, čo som mal možnosť doposiaľ vidieť. Zaujímavá kombinácia histórie, akcie, dobrodružnosti a dokonca i vtipu. Stále charizmatický a v zápornej roli skvelý Kabir Bedi, ústredná sympatická dvojka hlavných protagonistov, ale aj ostatné postavy nadmieru dobre obsadené. Vizuál občas pokrivkáva, efekty na hollywood stále nemajú, čo vidno napr. hneď v prvej scéne so statickejšie pôsobiacim krokodílom, ale je to všetko vynahradené pompéznymi kulisami a kostýmami. Samozrejme nesmú chýbať typicky indické tanečno-spevácke davové vsuvky, ako aj vtieravé romantické scény – tie jednoducho treba pretrpieť, v druhej polke filmu sa už ale neobjavia. Na druhej strane ale oceňujem akčné súboje, najmä ten v aréne s goliáškymi bratrami. Vydarený historický epos a preto mi ani tá dlhočizná 3-hodinová stopáž až tak nevadila. “

   Mohenjo Daro (2016)Cz.Titulky.mkv
   https://ulozto.net/file/w42oiEkvVajC/mohenjo-daro-2016-cz-titulky-mkv#!ZJZ5AwR2Awt0BGyxL2RkZQWxZTRmZ0AdLIMJDx5LIy9zHQIvZD==

  • Velmi podobne vysledky vyskumov a expedicii ma aj Georgij Sidorov…skumal ale prevazne Sibir … sme tu aspon 5-6 civilizacia… preco tie predchadzajuce vyhynuli a na akej urovni boli technologicky ani si udajne nevieme predstavit. Jeho knihy a videa su skutocne zaujimave.

   • Ak si to nevieme ani predstavit, ako to mozeme vediet?

    O „civilizaciach“ sa naucite mnoho v diele od Heleny Blavatsky – Isis Unveiled.

 10. Pre všetkých debilov súčasných aj budúcich – KONŠPIRÁCIA JE TAJNÉ ZLOČINNÉ SPIKNUTIE!

  Takže kto je s kým zločinne spiknutý ku.va?! My tu na Badatelovi?! Ja – a s kým?! Ty vydrbanec čaputový! Chceš „len“ nasierať?!

  • Vážený pane,nie zo všetkým čo tu píšete súhlasím,ale si to prečítam.Hlavne sa mi nepáčia vulgarizmy.Ak chcete diskutovat,tak prosím slušne,a ak to nedokážete nechajte si svoj komentár pre seba,dobre ?

   • Nečítaj to vôbec! Ty a tebe podobní nie ste moja cieľová – ani krvná skupina. NIE STE Z MÔJHO KMEŇA!
    Stále platí – „Skutočná dáma nemá problém s ničím – kvázi dáma má problém so všetkým!“

 11. Tu je to všetko, o čom v článku píšete, výborne vysvetlené v piesni, až sa poriadne posmejete 🙂 (v angličtine) – https://www.youtube.com/watch?v=S1D65NMBfmo

 12. Je zname video,kde americky novinar viackrat naliehal na jedneho americkeho kozmonauta ,aby verejne prisahal na bibliu,ze skutocne bol na mesaci.Nechcel,a utekal pred nim ako by mu islo o zivot.

  • hľadač pravdy

   => Neil Armstrong a Buzz Aldrin odmietli prisahať na Bibliu!
   krátke video (18 sekúnd) v článku:
   https://www.express.co.uk/news/science/1154150/moon-landing-quotes-one-small-step-memorable-nasa-apollo-11-moon-landing-speech-space-news

   => Astronaut Apolla 11 Buzz Aldrin udrel päsťou do tváre Barta Sibrela, ktorý sa postavil astronautovi tvrdiacemu, že pristátie na Mesiaci bolo sfalšované, krátke video (1min,3s):
   https://www.dailymail.co.uk/video/news/video-1970536/Video-Buzz-Aldrin-punches-conspiracy-theorist-moon-landings.html
   ———————————————————————————————————
   Dnes je už verejne známe, že Armstrong aj Kubrick boli najvyšší slobodomomurári!

   => Stanley Kubrick (1928-1999), bol americký filmový režisér, bol nadnárodný slobodomurár, bol členom najvyššej slobodomurárskej superlóže „THREE EYES“.

   => Neil Armstrong (1930-2012), bol americký pilot a astronaut. ,,Prvý človek, ktorý vstúpil na povrch Mesiaca”, Armstrong bol nadnárodný slobodomurár, bol členom najvyššej slobodomurárskej superlóže ,,THREE EYES”.

   Najvyššiu nadnárodnú slobodomurársku superlóžu/pra-lóžu ,,THREE EYES/THREE ARCHITECTS“ založili oficiálne v r.1968 ,,traja architekti“:
   David Rockefeller, Henry Kissinger a Zbigniew Brzezinski.

   Po celé desaťročia bola pra-lóža ,,THREE EYES/THREE ARCHITECTS“ a jej členovia najmocnejší zo všetkých pra-lóží a ,,udávali tón vo svete“.

   Iba na okraj tu uvediem, že súčasný prezident Čínskej ľudovej republiky Xi Jinping (Si Ťin-pching) je členom nadnárodnej najvyššej slobodomurárskej pra-lóže ,,THREE EYES“.

 13. Zaujímavá téma.

  Mocnosti sa hrajú hry a ľudkovia sa pekne dohadujú, alebo sa aj môžu baviť na úrovni, podumať, zaujať stanovisko a v pohode sa tešiť zo života, alebo sa dohadovať jak malé deti na pieskovisku…

  Čo asi vyhovuje viac ? A komu ? Keď sa ľudia hádajú, alebo spoločne spolupracujú za pokojnú a mierovú prítomnosť a možno aj budúcnosť ?

  Obraz hore je odrazom z dola.

  Tak ako neboli na mesiaci klasickou metódou amíci, lebo Vandenbergov radiačný pás údajne, tak ani Gagarin nebol prvý, lebo prvý bol Koroľjov, len nebolo super pristátatie, kdesik v Číne našli kapsulu a ešte aj v špitáli tam ležal údajne. A či aj toto je tak v skutočnosti ?

  Bude chleba lacnejší ? Je to tak dôležité ?

  Čo je dôležité ?

  Asi trocha marhuľky pomrzli, ale aj napriek tomu je tá nádhera naokolo neopísateľná a dokonalá…

 14. SpaceX detto. Ono je lacnejšie natočiť raketu na zelenom pozadí aj s potkanom, ako posielať rakety do vesmíru. Pri ďalšom pristátí na mesiac by som skontroloval, či kozmonauti nemajú šesť prstov na jednej ruke 🙂

 15. Pokolra Veluk

  UFÁ a jasnovidectvo
  https://pokolraveluk.info/2022/11/09/ufa-a-jasnovidectvo/

  „táto planéta je v karanténe, a je vysoko nežiadúce, aby sa pozemské ľudstvo dostalo do iných hviezdnych sústav v galaxii.“

  Existujú ale tajné vesmírne programy zodpovedné okrem iného za tejto zabezpečenie karantény okolo planéty Zem (v spolupráci s padlými anjelmi). Napr. Solar Warden – v rámci čiernych projektov z vojnových námorníctiev roznych pozemských armád, Dark Fleet z Aldebaranu … Títo chlapíci majú povolené íst aj mimo karantény, aj na Mesiac, aj na Mars…

  „Do 1980-tych rokov už USA mali vybudované svoje vesmírne ľode, v podstate UFá ovládané pozemskými ľuďmi, ktoré sa od toho času podieľajú na zabezpečení karantény okolo planéty Zem, v podstate sa cez červie diery teleportujú “hore-dole” slnečnou sústavou, ako aj do susedných hviezdnych sústav, a odstrašujú potenciálnych vesmírnych bádatelov“
  Jeden z tých UFO je pomenovaný po Neumannovi: USSS John von Neumann (USSS ako United States Space Ship), ďaľšie sú USSS Paul Revere, USSS Hillenkotter a pod. Niektoré sú pomenované po vtedajších členov MJ-12, napr. po Roscoe Hillenkoetterovi, ktorí sa na ich tvorbe tiež podielali, všetko samozrejme pod drobnohľadom satanových anjelov.

  Toto bol neúspešný pokus na odhalenie celého, už v 21. storočí:

  Brit čo hackol počítače NASA, našiel dokazy o existencii vesmírnych ľodí
  Brit Who Hacked NASA ‘Found Evidence Of Warships In Space’
  https://uk.news.yahoo.com/brit-who-hacked-nasa-found-evidence-of-warships-084449676.html

  “said that he discovered a secret space programme run by the American Navy”
  “I found an Excel spreadsheet which said, ‘Non-terrestrial officers’.”
  “I took that to be, they must have a ships based in space – the names started with U.S.S.”

  Povedal, že objavil dokazy o existencii “tajného vesmírneho programu” pod dohľadom amerického námorníctva.
  Našiel som zoznam s menami “mimozemských dostojníkov”
  Majú vesmírne ľode, ktorých mená sa začínajú na U.S.S.

  McKinnon bol iba nastrčenou figúrkou, stáli za ním nejaké frakcie z čiernych projektov Pentagonu.

 16. Katastrofálny web;
  a jeho redaktor … sprostý hulvát !

  Nič viac.

Pridajte komentár

*