Dr. Fuellmich: „Zabíjanie korona vakcínami je vopred plánované a koordinované“


Print Friendly, PDF & Email

Dr. Fuellmich: „Zabíjanie korona vakcínami je vopred plánované a koordinované“

(Rhoda Wilsonová, Daily Expose) Počas stretnutia s dvomi právnikmi a dvomi lekármi sa diskutovalo o dôkazoch, dokazujúcich modely úmrtí, ku ktorým došlo po dávkach alebo šaržiach vakcín proti ochoreniu Covid-19. Podrobne sme o tom písali v tomto článku.

Obaja právnici, Dr. Reiner Fuellmich a Vivienne Fischerová, sú členmi Koronavírusového vyšetrovacieho výboru, ku ktorým sa pripojili lekári Dr. Wolfgang Wodarg a Dr. Sam White.

Nemecký lekár a bývalý politik Dr. Wodarg bol nápomocný v privodení konca nepravdivej pandémie prasacej chrípky v roku 2009. Britský lekár Dr. Sam White sa zasa dlhé mesiace angažoval v súdnych sporoch kvôli svojmu postoju ohľadom slobody prejavu a informovaného súhlasu.

„Nedávna prednáška Dr. Michaela Yeadona presne ukazuje, ako využívajú tieto rôzne šarže na realizáciu experimentu v rámci experimentu. Zrejme aby vyskúšali, aký druh dávkovania je potrebný, aby zabili a zmrzačili ľudí,“ povedal Dr. Fuellmich. 

„Toto je nepopierateľné, aspoň taký je môj názor ako právnika, jen to nesporný dôkaz, že ide o úkladný plán. A keď máte úkladný plán, potom už pre nikoho neexistuje imunita. Dokonca ani v Spojených štátoch.“

„Nie je pravda, že je v každej dávke tá istá látka,“ dodal Dr. Wodarg. 

Dôkazy, že ide o cielenú a koordinovanú činnosť farma firmiem

Dr. Wodarg ďalej dodal, že existujú silné dôkazy o tom, že tie dávky majú rôzne účinky, predložil grafy a vysvetlil, čo prezrádzajú, a tiež to, že keď jedna farmaceutická spoločnosť, napríklad Pfizer, vykonávala svojimi očkovaniami nejaký experiment na obyvateľstve, ostatné spoločnosti to robiť nebudú. 

Potom bude experimentovať iná spoločnosť, napríklad Moderna a svoj experiment, napríklad Pfizer, zastaví. Ide o koordinované úsilie. 

„Toto je dôkaz, že je to plánované,“ povedal Dr. Wodarg.

„Z týchto grafov je možné dokázať úmysel. Farmaceutické spoločnosti zámerne používajú rôzne dávky, vzájomne koordinovane, aby si navzájom neprekážali, v snahe zistiť, čo najlepšie zabíja alebo mrzačí,“ uviedol Dr. Fuellmich.

Vyššie uvedené video bolo zostrihané z interview Dr. Sama Whitea s Koronavírusovým vyšetrovacím výborom, 85. zasadnutia: Prehodnocovanie.

Celé, nezostrihané si ho môžete (v angličtine) pozrieť TU.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Počas ich diskusie sa Dr. Fuellmich zmienil aj o prednáške Dr. Mikea Yeadona. Nie je jasné, ktorú prenášku mal na mysli, no príspevok Dr. Yeadona na Telegrame z 29. novembra vysvetľoval „hľadanie rozsahu dávkovania na docielenie smrtiacich výsledkov“:

 „Asi viete o tom, že jeden z našich usilovných výskumníkov si nedávno všimol, že nežiaduce účinky sa u dávok a šarží vakcín, vyrobených daným výrobcom, neobjavujú náhodne. Skôr sa to javí tak, že s takmer všetkými tými úmrtiami súvisí len 5% dávok, resp. šarží. 

Na základe prísnych požiadaviek na konzistentnosť, súvisiacich s autorizovaným produktom, je absolútne nemožné, že je to náhodná udalosť.

Nie, bohužiaľ, musím povedať, že ide o nesporný dôkaz trestného činu.

Stručne povedané, prišli na jasný dôkaz takzvaného HĽADANIA DÁVKOVÉHO ROZMEDZIA pre dosiahnutie smrtiacich výsledkov.

Farma firmy hľadajú tú správnu smrtiacu dávku

Štúdia dávkového rozmedzia je klinický test, pri ktorom sa navzájom testujú rôzne dávky nejakého agensu (napríklad lieku) na stanovenie toho, ktorá dávka funguje najlepšie, resp. ktorá je najmenej škodlivá. 

V prípade experimentálnych očkovaní proti covidu sa to však využíva z opačných dôvodov: na stanovenie toho, ktorá dávka je najškodlivejšia.

Dr. Yeadon pokračoval: 

„… ak ste mali akékoľvek zostávajúce pochybnosti o tom, či existuje alebo neexistuje nejaká agenda depopulácie, tak táto prednáška tie pochybnosti odstráni.“ 

Dr. Yeadon poskytol dva linky: jeden k nižšie uvedenému videu a druhý k dokumentu, pripravenému Craigom Paardekooperom, v ktorom používa spoločnosť Pfizer ako príklad k vysvetleniu toho, čo zistil.

Craig Pardekooper vytvoril online aplikáciu, ktorá vám umožňuje vyhľadať kód šarže vakcíny na Covid-19, ktorú ste dostali (alebo kód akejkoľvek inej šarže) a zistiť, koľko úmrtí, nežiaducich reakcií, poškodení a hospitalizácií sa s daným kódom spája. 

Link na túto aplikáciu môžete nájsť TU.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Rhoda Wilsonová, Zdroj: DailyExpose.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. To všetko už vieme minimálne rok. Tak čo nového povedal ? Iba že si che prihriať polievočku…

  • Vy možno áno, mnohí stále nie. Navyše dnes už sú preto aj dôkazy, čo doposiaľ chýbali. Ten právnik tie dôkazy usilne zberal posledné 2 roky. Teraz môžu zasadnúť súdy a začať trestať zločincov.

   • Redakcia, to že je to tu zverejnené neznamená, že to tí „mnohí“ aj prečítajú. Keď tí zločinci budú odsúdení spravodlivým súdom, tak potom Vám dám zapravdu.

    • Tak namiesto sťažovania si môžete tento článok zdieľať, aby si ho čím viac ľudí prečítalo.

    • Zmeňte svoj postoj, buďte aktívny v osvete.
     Nekritizujte tých, čo svoj čas venujú iným.
     Poďakujte im za odvahu v tomto čase.
     Podľa Vášho postoja , by pokrok nenastal.

 2. …vďaka za úžasných lekárov, kt.skutočne na ľuďoch záleží…práve ich zásluhou vieme viac o týchto ,,vakcínach“ a dozvedáme sa závažné skutočnosti….,,zaujím“.je ich zistenie, ako sa navzájom prestriedávajú tieto farmac.spoločnosti v hľadaní dávkov.rozmädzia pre dosiahnutie smrtiac.výsledkov… tabuľku na vyhľadanie kódov vakcín našťastie nepotrebujem, ani nebudem potrebovať… no tí, kt.by ju možno aj potrebovali, nevedno, či o tom vôbec vedia :-(….tak veľká vďaka patrí aj Portál Bádateľovi, že nás pravidelne informuje,..

 3. Děkuji za vše těmto lékařům ,že tito lékaři zůstali věrni přísaze a nenechali se prodat systému .

 4. Dnes poobede by mala byt website : zradcovianaroda.info uverejnena .
  Kto by ju chcel viest , nech sa mi ohlasi.
  Pocul som taktiez , ze na Parlament Hill v Ottawe sa pripravuju
  velke zmeny, ktore nas vsetkych negativne ovplyvnia! Zijeme v
  strasne nebezpecnom case! Ak bude vojna , Konec filma!

 5. Zdravím, moc díky za další info. Mimo téma, ale musím: dnes jsem se ráno dobře bavil při nakouknutí do mediální žumpy, typu hovinky, sežnam, idněs atd..média píší jak vakcíny fungují a že za chvíli tady bude supervakcína atd.atd.. a já se bavím, protože, díky zázračnému “očkování” nemůžou lidi dostat těžký průběh rýmy, sbírám data od 2týdne/2022, viz:
  https://ibb.co/QDDLK1d

 6. Pravnici jdou do utoku u soudu a ridici nakladaku na silnice. Ostatni cumeji, par jich jde na ulici. Takhle nevyhrajeme my.

 7. …práve ,,vďaka týmto vakcínam“ je mnohým ozaj ,,dobre“…. teraz sa o nich vie už veľmi veľa, treba použiť zdr.sedl.rozum, odmietnúť ju a myslieť na to, prečo to práve tak robím ….tí kamionisti z Kanady sú si tiež dobre vedomí, prečo to takto riešia…..tak ako aj dnes mnohí ľudia tu na Slovensku v Bratislave, sú to tiež vedomí ľudia….

Pridajte komentár

*