Boli covidové vakcíny vyvinuté pomocou tkanív zo zabitých živých novorodencov?


Print Friendly, PDF & Email

Boli covidové vakcíny vyvinuté pomocou tkanív zo zabitých živých novorodencov?

(Jon Rappoport, No More Fake News) – Po uvedení vakcín proti Covid-19 na trh a ich následnom povinnom vyžadovaní v niektorých krajinách, sme boli svedkami snáh mnohých ľudí o získanie výnimiek z náboženských dôvodov.

Väčšina pokusov o získanie takejto výnimky sa sústredila na argumentáciu, že pri ich vývoji boli použité tkanivá z potratených plodov. Prečo ale nadpis článku hovorí o „živých novorodencoch“? Nie, nie je to preklep, čítajte ďalej a dozviete sa.

Výbušné odhalenie o skutočnom pozadí vývoja vakcín

Dňa 19. januára 2021 publikovala Annamária Cardinalliová explozívny článok v Crisis Magazine (Krízový magazín) pod názvom „Katolické svedomie vakcíny proti Covid-19“.

Pani Cardinalliová vo svojom článku vysvetľuje spôsob získavania bunkovej kultúry označenej ako HEK293, ktorá bola použitá na „testovanie“ (nie samotnú výrobu) vakcín od firiem Moderna a Pfizer.

Ako uvádza:

„Vieme, že vakcíny Moderna a Pfizer nepoužívajú bunky z potratených plodov v samotnom výrobnom procese. To znamená, že pri očkovaní nie sú do nás tieto bunky, respektíve ich naklonované potomstvo, priamo vstrekované. (Pri ostatných výrobcoch môže byť situácia iná.)

Počuli sme, že tieto bunky z potratených plodov boli použité len na testovanie už hotovej vakcíny. To nás má akože upokojiť. Stále to však znamená, že vakcíny, ktoré si máme do seba nechať vstreknúť, vznikli za pomoci potratov.

Hovoria nám, že bunková kultúra použitá pri testovaní vakcíny pochádza len z jedného potratu, ku ktorému došlo pred desaťročiami.

To je všetko možno pravda, no nehovoria nám celú pravdu.“

Celá pravda o bunkových líniách

Takže, poďme sa pozrieť, ako sa uvedené bunkové kultúry naozaj získavali.

Pani Cardinalliová pokračuje vo vysvetľovaní:

„Tá konkrétna bunková línia nazývaná HEK293 pochádza z potratu, ktorý sa vykonal niekedy v 70-tych rokoch 20. storočia.

V názve má číslo „293“, pretože výskumníci potrebovali 293 pokusov, aby získali použiteľnú bunkovú líniu. Takže nešlo o jeden potrat, ale o stovky potratov vykonaných vrámci projektu na získanie použiteľnej vzorky.

Písmená HEK znamenajú „human embryonic kidney“ (ľudská embryonálna oblička).

Avšak na získanie životaschopnej bunkovej kultúry na tento účel je potrebné dostatočne zdravé a staré dieťa, ktoré už má riadne vyvinuté obličky. A tieto obličky musia byť odobraté zo živého dieťaťa, zvyčajne po cisárskom reze.

Navyše, toto všetko musí prebehnúť bez anestézie, pretože anestézia by znížila kvalitu odoberaného orgánu.

Takže, namiesto toho, aby bolo živonarodené dieťa pritúlené, pohladené a upokojené, tak sa mu zaživa odoberú orgány.“

Ako ďalej dopĺňa pani Cardinalliová:

„Neexistuje, aby spontánny potrat mohol viesť k bunkovej kultúre, nakoľko obličky umierajú rýchlo po biologickej smrti, čo ponúka len veľmi úzke časové okno, kedy môžu byť odobraté.

Tiež nepredpokladám, že sa vtedy zrazu zjavil nejaký geniálny výskumník, ktorý objavil spôsob, ako využiť zriedkavú tragédiu (spontánny potrat) na následné darovanie telíčka vede a jeho zúžitkovanie pre dobro ľudstva.

Úmyselná vražda nechceného dieťaťa (malého dievčatka v prípade bunkovej kultúry HEK293) sa odohrala mučivým spôsobom za účelom odobratia orgánov zaživa pre ďalší výskum.

Zbohom vysoký krvný tlak

Odobratie orgánov bolo priamou príčinou jej smrti. Šlo o živé, dýchajúce dieťa mimo maternice. Ak by nebolo zavraždené, mohlo ďalej normálne samostatne žiť.“

Vedel pápež František o skutočnom pozadí vakcíny skôr než sa zaočkoval?

Pani Cardinalliová sa zamýšľa:

„Obávam sa, že pápež František ani emeritný pápež Benedikt nemali túto informáciu predtým, ako sa dali zaočkovať.“

(Poznámka redakcie: My si myslíme, že mali, ale to by bolo na inú debatu.)

„Ak sa pozrieme na postoj Vatikánu, že je morálne akceptovateľné dať sa zaočkovať vakcínami proti Covid-19, ktoré boli vyvinuté za pomoci potratených plodov, tak si uvedomíme, že v tomto prípade to neplatí.

Aby bolo možné morálne akceptovať súčasné vakcíny od firiem Pfizer a Moderna, tak by vyhlásenie Vatikánu muselo vravieť, že je prijateľné zaočkovať sa vakcínami, ktoré boli vyvinuté za pomoci bunkových kultúr zo živých detí, zavraždených kvôli odobratiu ich orgánov.

Morálne zásady cirkvi by sa však nikdy nemohli ohnúť až do takejto miery.“

Ide v podstate o rovnaký zločin, akým je dnes Medzinárodným trestným tribunálom odhalené odoberanie orgánov politickým väzňom v Číne. Tí sú podľa výpovedí svedkov často popravovaní za účelom odoberania ich orgánov pre zisk.

Malé dievčatko, ktorej bunky dnes poslúžili na vývoj vakcín proti Covid-19, bolo kedysi brutálne obetované na tento účel. A nielen ona, spolu s ňou ďalšie stovky živých detí, ktorých bunkové línie sa neujali.

Každý, kto sa na týchto zločinoch podieľal, musí byť súdený

Ak má pani Cardinalliová pravdu vo svojej analýze, potom následkom by mali byť nielen výnimky z náboženských dôvodov či výhrady vo svedomí, ale celý výskum založený na bunkových kultúrach z „potratených plodov“ by mal byť súdený.

Súdení by mali byť ľudia, ktorí vraždili, ľudia, ktorí používali takto získané bunky a tkanivá a tiež firmy, ktoré na tom profitovali. Tí všetci musia byť súdení!

Snáď mnoho ďalších lekárov a zdravotníkov si vezme článok pani Cardinalliovej k srdcu a zamyslia sa nad tým, čo sa v ňom píše.

Zatiaľ sa k jej článku objavili dva protiargumenty:

Prvý protiargument – že číslo „293“ v názve bunkovej línie neznamená počet vykonaných „potratov“, ale poradie odobratej vzorky z jedného potratu.

Ak by to aj tak bolo, tak to nie je vôbec podstatné, hovorí pani Cardinalliová. Nejde o samotný počet zavraždených detí, ako o samotný akt vraždy. Dnes sa vo svete stále dejú takéto vraždy za účelom získavania tkanív pre výskum.

Druhý protiargument – tvrdenie, že obličky z potrateného dieťaťa sa musia odobrať rýchlo, má byť nepravdivé. Obličky vraj prežijú dlhšie.

Ohľadne tohto argumentu pani Cardinalliová odkazuje na devastujúce video interview, ktoré vykonal Robert Kennedy, mladší. Jeho hosťom bola prezidentka Sound Choice Pharmaceutical Inštitútu, Dr. Theresa Deisherová, PhD s vyše 30 ročnými farmaceutickými skúsenosťami.

Dr. Deisherová objavila bunkovú líniu zo srdca dospelého človeka a jej terapeutické vyžitie ako náhrady za bunky z plodov, viedla tím vedcov skúmajúcich rakovinu, autoimunitu a chronické ochorenia. Na svojom konte má vyše 47 patentov.

V uvedenom 15 minútovom interview sa Dr. Deisherová jasne vyjadrila, že:

„Plody (deti) sa z maternice vyberajú živé, s funkčným krvným obehovým systémom, a že sú zabíjané vyrezávaním ich sŕdc či mozgov. Toto je spôsob, ako sa získavajú tkanivá pre bunkové kultúry.“

Nakoľko sú takéto vraždy štandardnou praxou, je evidentné, že rovnakým spôsobom sa získala aj bunková línia HEK293 z obličiek živého dieťaťa a následne bola použitá na testovanie vakcín proti Covid-19.

Na konci interview Robert Kennedy hovorí, že pôvodne nechcel hovoriť o morálnych aspektoch fetálnych bunkových línií, no po vypočutí si Dr. Deisherovej zostal otrasený a chce, aby sa o morálnych aspektoch vakcín začalo hovoriť celosvetovo.

Zbohom vysoký krvný tlak

Zdroj: blog.nomorefakenews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. https://www.naturalnews.com/2021-10-21-covid-vaccine-plunges-to-just-3-percent-effectiveness.html
  Covid vaccine plunges to just 3% effectiveness, yet Biden and CNN authoritarians demand 100% compliance with taking it
  Voľný preklad:
  Účinnosť Covidových vakcín klesla na iba 3%, no Biden a autoritári (tyrani) zo CNN požadujú 100% dodržiavanie (aby sme ich zobrali)

 2. https://www.naturalnews.com/2021-10-21-israel-study-questions-covid-vaccine-efficacy.html
  Israel study questions COVID-19 vaccine efficacy, reveals stunning degree of HARM caused by vaccines
  Izraelská štúdia spochybňuje účinnosť vakcíny COVID-19 a odhaľuje ohromujúci stupeň POŠKODENIA spôsobených vakcínami

  Vaccine does nothing to reduce COVID-19 transmission
  Vakcína nijako neobmedzuje prenos COVIDU-19

 3. https://zemavek.sk/procko-s-poslancami-a-ziadne-ruska-v-poslaneckom-bufete-20-10-2021/
  Pročko s poslancami a žiadne rúška v poslaneckom bufete (20.10.2021)

 4. https://zemavek.sk/vlada-pripravuje-obmedzenie-volebneho-prava-na-zaklade-zdravotnych-vyhlasok/
  Vláda pripravuje obmedzenie volebného práva na základe zdravotných vyhlášok

 5. https://www.banned.video/watch?id=6171996d702df30cec85b363
  Must See Interview: China, The CIA, And The New World Order With Daniel Natal
  Musíte vidieť rozhovor: Čína, CIA a nový svetový poriadok s Danielom Natalom

 6. Neskutočné:
  https://www.infovojna.sk/article/v-americkom-meste-filadelfia-znasilnil-pristahovalec-z-konga-zenu-v-metre-a-pred-priemyselnou-kamerou-ludia-sa-len-prizerali
  V americkom meste Filadelfia znásilnil prisťahovalec z Konga ženu v metre a pred priemyselnou kamerou. Ľudia sa len prizerali …

 7. Velmi jasne to vysvetlil pan Rene Balak vo svojom videu.

 8. https://www.infowars.com/posts/mercola-are-the-covid-jabs-responsible-for-rising-mortality-trends/
  Mercola: Are the COVID Jabs Responsible for Rising Mortality Trends?
  Mercola: Sú COVID vakcíny zodpovedné za rastúci vývoj úmrtnosti?

  „Between 800,000 and 2 million so-called ‚COVID19 deaths‘ may in fact be vaccine-induced deaths.”
  „Medzi 800 000 a 2 miliónmi takzvaných „úmrtí na COVID19″ môžu byť v skutočnosti úmrtia spôsobené očkovaním.“

 9. Ono to má ešte ďalšiu vrstvu – obličky plodu majú extrahovateľné 3 zárodočné vrstvy základných, ešte nešpecializovaných buniek, a tieto vrstvy – exoderm, mezoderm, endoderm – majú neskôr vplyv na ďalšiu špecializáciu kolujúcich buniek v organizme príjemcu, t. j. ovplyvňujú konkrétne žľazy a konkrétne tkanivá, ktoré zodpovedajú pôvodne zárodočným vrstvám exodermu /koža, oči/, mezodermu /svalovina, kosti, vnútorné orgány, endodermu /črevá, tráviaci trakt/. Bližšie GNM – Germánska nová medicína.

  Takže je tu snaha o cielenú DNA homogenizáciu ľudstva – účelovú ovládaciu uniformitu – jediným „kompatibilným“ zdrojom DNA – a celý nápad vznikol podľa teórie, že 7 a pol miliardy ľudí sa dá zaradiť do 500 základných typov DNA!

  Dieťa č. HEK 293, ktorému boli tieto orgány odobrané zaživa, bolo pod „ochranou“ adrenochrómu /analógia adrenalínu/, bolo teda aj zdrojom adrenochrómu /droga „vitality“ pre elity/ – a toto pápež veľmi dobre vie!

  • Ešte iný aspekt! Vieme, že zárodočnými buňkami môžeme obnoviť regeneráciu rôznych tkanív. Ostarnuté buňky sa už prestávajú deliť, regenerovať – všetko súvisí so skracovaním telomer na ich chromozómoch! A teraz!

   Ak vám niekto podá vakcínu s aj zárodočnými buňkami – to je technicky jedno, či z potratu, alebo z pupočníkovej krvi žijúceho novorodenca – ktoré obsahujú v chromozómoch zdravé, delenia schopné buňky, teda ktoré majú dlhé telomery – a váš organizmus na ne MÁ ZAÚTOČIŤ IMUNITNOU REAKCIOU – logicky z toho vyplýva, že tieto vakcíny majú spúšťať vražedné reakčné procesy proti zárodočným buňkám – čím takéto buňky nie je možné medicínsky použiť na regeneráciu – napr. štepy kostnej drene pri leukémii, regenerovať nervy a iné štruktúry, napr. preukázateľne iniciovať rast tretích zubov, regenerovať chrupavky kĺbov /žraločie zárodočné buňky/ atď.

   Teda – ak tu hovorím o cielenej uniformite genómu ľudstva – bude to predovšetkým cielené skrátenie života útokom – vakcinačnou autoimunitou proti zárodočným buňkám a buňkám ešte schopným delenia VÔBEC!

   Áno – satanisti to vnímajú „ako trest za ničnerobenie proti potratom, ktorými ľudstvo absolútne skracuje život iným, takže toto je trest ľudstvu“ – a samozrejme genocídny cieľ – skrátenie života ľuďom obecne!

   Takže chápte túto konceptuálnu súvislosť – že už nejde len o potrat HEK 293!

  • Kód HEK 293 – a z ľudstva budú ostarkovia! 2 + 9 + 3 = 14 rokov najviac!
   HEK 293 má zrejme výrazné dlhoveké telomery – a na takéto buňky má útočiť organizmus reagujúci na vakcinačný bordel! Teda – HEK 293 neobsahuje progerické gény – to by bolo veľmi rýchlo odhalené! Reaktívna psychológia, reaktivna autoimunizácia – nástroje globalistov na našu manipuláciu aj fyzické zničenie!

   „Progéria je predčasné starnutie pri vývoji zastavenom na detskom stupni.

   Je to zriedkavé nevyliečiteľné ochorenie, ktoré spôsobuje chybný gén LMNA. Postihnuté dieťa starne 5 – 10-krát rýchlejšie ako zdravé. Celkom prvé príznaky sa začnú prejavovať už u osemmesačného dieťaťa, keď prestane rásť a priberať. V období dvoch rokov sa objavia prvé príznaky stareckých chorôb. Reuma, artritída, či artérioskleróza spojené s veľkými bolesťami sa dostavia veľmi skoro. Postihnuté dieťa sa zvyčajne nedožije viac ako 12 rokov. Choroba sa zatiaľ nedá liečiť a je celkovo slabo prebádaná. Podľa vedeckých výskumov trpí na progériu na celom svete 350 chlapcov a dievčat.

   Nedávno objavil možný liek dr. Francis Collins. “
   https://sk.wikipedia.org/wiki/Prog%C3%A9ria

   Viete toto niekto strojovo preložiť?

   DNA Base Editing May Treat Progeria, Study in Mice Shows …
   [Prehľadávať doménu directorsblog.nih.gov] https://directorsblog.nih.gov › 2021 › 01 › 07 › dna-base-editing-may-treat-progeria-study-in-mice-shows
   Posted on January 7th, 2021 by Dr. Francis Collins. Credit: Progeria Research Foundation. My good friend Sam Berns was born with a rare genetic condition that causes rapid premature aging. Though Sam passed away in his teens from complications of this condition, called Hutchinson-Gilford progeria syndrome, he’s remembered today for his truly positive outlook on life. Sam expressed it, in …

   https://vyliec.sk/choroby/progeria/
   https://magazin.pluska.sk/zdravie/ma-16-vyzera-50-progeria-vzala-dievcatu-mladost
   ———————-
   Teloméry a starnutie: Čo je to telomer a ako súvisí so …
   [Prehľadávať doménu sk.uppercreditfieldnaturalists.org] https://sk.uppercreditfieldnaturalists.org › what-is-the-relationship-between-telomeres-and-aging-2a0e02
   Je známe, že dĺžka telomér môže poskytnúť určitý údaj o dĺžke života bunky. Telomery a starnutie ako také navzájom súvisia. Zamysleli ste sa niekedy nad tým, prečo ľudia starnú? V našich mytologických a ľudových znalostiach o starnutí a úmrtnosti máme veľa príbehov a dôkazov, ktoré sa však zriedka obmedzujú na …

   Reset your Body – kľúč k boju proti starnutiu | Metabolic …
   [Prehľadávať doménu metabolic-balance.sk] https://www.metabolic-balance.sk › blog › reset-your-body-kluc-k-boju-proti-starnutiu
   V súčasnosti sa pozornosť sústreďuje aj na teloméry. Určitý druh ukončení DNA. Rozhodujú o životnosti a bunkovej aktivite. Jedna vec je istá: čím dlhšie sú teloméry, tým starší môžeme byť. wir. Telesné bunky a ich obnova Všetky bunky tela sa pravidelne obnovujú vo viac alebo menej rýchlej postupnosti.
   ————————-
   Zhrniem – jedy v tzv. adjuvans vakcín, ako je formaldehyd, hydroxid hliníka a iné, majú vyvolať prudkú reakciu imunitného systému na všetko, čo s týmito jedmi prišlo do vášho organizmu – teda ak by vám vo vakcíne podali „jahody“ – budete doživotne alergický na jahody! Teda – ak vám s jedmi vo vakcíne podajú zárodočné buňky HEK 293 – budete alergickí na všetky zárodočné buňky – aj vlastné, a vyša autoimunita vám skráti život!

   • HEK 293 dle zjištěných informací je určitou formou dodáván do pochutin, pokrmů, aj…jako dochucovadlo pro dané pozlátko. Proto jsou lidé závislí na určitých produktech. Jsou závislí na té dané chuti, která je charakteristická pouze pro ně. Ať už majonéza Hell*ans, čokolády Kind*r, Co*a Co*a,aj…Bylo spojováno v kontextu globální kanibalismus a změna lidského těla.

    • https://abc7chicago.com/hot-dogs-human-dna-testing-whats-in-a-dog/1051715/
     Tými lyofylizovanými červami, ktoré budú požierať ľudské stekutené mŕtvoly, sa kanibalistický cyklus ľudstva má uzavrieť!

     Musíme začať jesť deti!
     https://www.mojevideo.sk/video/3090e/musime_zacat_jest_deti.html

     • „Hot dog“ – je pedofilná sieť pre malých chlapcov. Najlepší spôsob, ako sa zbaviť mŕtvoly je hodiť ju sviniam alebo pomlieť do párkov.

      V Třebíči zabili osm lidí a jejich maso prodali – iDNES.cz
      [Prehľadávať doménu tv.idnes.cz] https://tv.idnes.cz › tajemna-mista-ceske-republiky › v-trebici-zabili-osm-lidi-a-jejich-maso-prodali.A160922_110112_tajemna-mista-cr_kuko
      V Třebíči zabili osm lidí a jejich maso prodali. Počet zhlédnutí: 203 791. Přehrát všechny epizody. Stránka pořadu. Sdílejte: Facebook. Kohnův mlýn uprostřed Třebíče se stal svědkem otřesného případu kanibalismu. Pachatelé byli souzeni, ale nikdy nedostali tresty za své hrůzné činy.

      Kohn = židovské meno /Kún, Kóňa/.

   • Technologicky – niečo ako negatívna asociácia – neželaná návšteva k vám privedie osobu, s ktorou by ste sa inak priatelili, ale kvôli neželanému subjektu s ňou spojenej – odvrhnete aj ju – všetko je to asociovaná reaktibilita. S grázlom k vám vtrhne jeho nevedomá priateľka – tiež jeho budúca obeť.

    Sion tak učí Gójima- podrezávať krky vlastným ľuďom. Totálny sociopatický chucpe rozvrat – viď slovenská vláda proti Slovákom. Sion učí odvrhávať Gǒjima svoju vlastnú krv! HEK 293 – krv neviniatka!

    Momentálne sme v „oku hurikánu“ – v oku rozvratu. Na západnom fronte nákupných košíkov kľud. Ale onedlho sa to pohne!

  • presne tak Marosko,su to hrozne zlociny a ludia sa stale boja a veria na takzvany virus,coskoro Slovak European Territory,ziadna Slovenska Republika,atd.

 10. Čierna ovca

  Pri počúvaní TV alebo rádia som už alergická na vyjadrenia štatistík k podielu nezaočkovaných a zaočkovaných pozitívne testovaných, lebo si myslim, že v číslach veľmi zavádzajú. Zamyslela som sa nad tým, či sú zahrnuté do štatistík aj deti na 1.stupni a škôlkari? Alebo testy rátajú len dospelých? Na korona.gov je napísané len počet pozitívnych osôb, nie je špecifikované akých. A vieme, že veľa deti do 10 rokov nie je zaočkovaných. Keby sa rátala len dospelá populácia, podľa mňa nie su také veľké rozdiely medzi očko/neočko. Uvediem skutočný príklad: zaočkovaná učiteľka pozitivne testovaná ,, nakazila,, svojich 17 deti (nezaočkovanych) v tretej triede ZŠ. Teda vyšiel im test pozitívny. Tým pádom 17 deti riadne zvýši štatistiku nezaočkovaných. A verim, že toto je na viacerých školách alebo škôlkach, že jeden žiak či vyučujúci nakazí väčšiu skupinu detí, ktoré nie sú očkované… Idú na test, môže byť pozitívny a zahrnie sa k neočkovaným. Podiel neočkovaných pozitivne testovaných narastie. Neviem, či som sa dobre vyjadrila ako to myslím.

  PS: Kamarátka dostala minulý rok v novembri kovid, v mesiacoch apríl, máj sa dala zaočkovať , teraz je mesiac október a opäť je pozitívna. Má rovnaké príznaky ako prvý krát.

  • Všetko je to o cielene falošne pozitívnych testoch – Mikasova smernica k 45 cykom PCR – a o chrípkovom období! A tiež o tajnej smernici – v ktorých vybraných skupinách majú produkovať najvyššiu pozitivitu – na ne potom smerujú vakcinačný nátlak – lebo o marketingu sa hovoriť nedá! Toto je vojna! Ak majú mať predovšetkým chlapci doživotné problémy so srdcom = branci – je to cielené oslabovanie bojaschopnej časti obyvateľstva – a za to by mali ísť – a pôjdu – iniciátori genocídnej vlastizradnej vakcinácie novej a následne oslabenej generácie – K MÚRU!!!

   Serte na štatistiky – sledujte globalistické ciele a konceptuálne súvislosti!

   • Marek Košice

    Len aby sme nešli k múru my, čo sme si vakcínu nezobrali a nezoberieme. Kto išiel počas druhej svetovej vojny k múru? Plebs. Kto šiel PO druhej svetovej vojne k múru? Nikto. Takže…..tak.

    • Zmeň si nick na Flinta v Žite!
     Tipujem ťa na nevojaka alebo modrú knižku – teda neprešiel si si vojenským stresom. „Utekáč!“

     Pravdou je, že „Toto je vojenská operácia a v nej nič nevychádza podľa plánu!“ – analógia „Palica má dva konce!“ Teda – treba sa snažiť chytiť to za ten správny koniec a nie že nie! Teda – nemusia ísť k múru – priestor na trest je aj na každom námestí.

     Blchy a Flinta v žite – Drahoslav Mika – Blog.Pravda.sk
     [Prehľadávať doménu mika.blog.pravda.sk] https://mika.blog.pravda.sk › 2010 › 02 › 23 › blchy
     FLINTA V ŽITE Hodil som flintu do žita, Aj tak nebola nabitá. Teraz leží flinta v žite, Ja mám pivo nedopité … ach, jaj, jaj! A celú noc sa mi sníva, Že mám flintu plnú piva. Mal som počkať na nedeľu A flintu hodiť do chmeľu … ach, jaj, jaj! Abo radšej do jačmeňa, Lebo v žite flinta stená. Z piva sa mi tratí pena,

     • Nehádž flintu do žita – Margita!!!!? 🙂

     • tratí pena?
      maroško, za rožkom ti stená fena, či vakcinou je pritrafená, to ju čaká zmena mena a i na ňu presne miery lafeta telomery….nedaj sa chlapče… nezmoknú ti kapce!!!

     • Za rohom mi stená fena – gonoreou prigniavená! Stená, tečie – z pi.i kvapká – do prázdna si labkou habká.
      Psačí gang bang zažila – teraz hnusoba jej – rozožiera rodidlá!
      To pániček ju pri venčení – nechal pivu na pospas. Odtúlaná – svrbelo ju – túlavým psom na ten špás.

  • cize ma chripku a coskoro bude vonat fialky zospodu ,lebo ma uzasne zoslabeny immunny system

  • „Milióny eur z pandemickej pomoci mal štát poslať cez pezinský úrad práce schránkovým firmám. Prišlo na to Investigatívne centrum Jána Kuciaka.

   Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny (MPSVR) SR v spoločnom vyhlásení s Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR) uviedlo, že všetci žiadatelia o príspevky z projektu Prvá pomoc podpisujú čestné vyhlásenie, v ktorom potvrdzujú správnosť uvedených údajov. Nie je podľa nich fyzicky možné overiť detaily každej formálne správne vyplnenej žiadosti s podpísaným čestným vyhlásením pred vyplatením pomoci.

   Podľa zistení centra malo ísť o 24 miliónov eur, ktoré úrad práce v Pezinku medzi júnom a augustom tohto roka vyplatil podozrivým firmám, ktoré si nezakladajú účtovné závierky, nie je zrejmé, či a koľko majú zamestnancov a viaceré z nich majú aj dlhy na daniach.

   Centrum zistilo, že ide o 28 schránkových firiem, ktoré vlastnia zahraniční občania, väčšinou z Grécka a Chorvátska. Spája ich tiež, že všetky podpísali zmluvu o poskytovaní štátnej prvej pomoci s pezinským úradom práce a nakoniec im bola vyplatená pandemická pomoc spätne za mesiace medzi októbrom 2020 a májom tohto roka. “
   https://www.cas.sk/clanok/2600499/vazne-zistenie-miliony-z-pandemickej-pomoci-mal-stat-poslat-schrankovym-firmam-rezort-prace-sa-brani/

 11. Teraz som znovu v kľude prečítala článok. Ja sa len naivne pýtam, kedy toto skončí, kedy sa viac ľudí zobudí a postaví proti týmto zverstvám.

 12. Tady je příběh jedné nejmenované ženy, který jí přišel do rukou: „Moje babička žije v domově s pečovatelskou službou, je jí 82 let, má astma a obstrukční plicní nemoc. Není očkovaná a ani se očkovat nechce. Každé pondělí chodí na společné cvičení v tom jejich domově. Předcvičuje jim také nějaká důchodkyně, která se dnes ptala, zdali jsou všichni očkovaní, a moje babička se přihlásila, že není.

  Tak ji paní poslala pro respirátor a řekla jí, že buď bude cvičit s respirátorem, nebo ať místnost opustí. Babička je z toho nešťastná. Dnes jsem volala jejímu obvodnímu lékaři, paní doktorce, a plicnímu lékaři, panu doktorovi, a žádala jsem je o vystavení potvrzení, že babička nemusí nosit náhubek, protože má 82 let astma, CHOPN a bronchitidu.

  Oba lékaři jí odmítli tohle potvrzení vystavit, jelikož není očkovaná. Její plicní lékař na mne dokonce křičel, že ji zabiju tím, že není očkovaná. Obvodní lékařka mi sdělila, že pokud se babička nechce nechat očkovat, tak má sedět doma a nikam nechodit.

  Což mi připadá velice sprosté od nich. Nikde jsem se nedočetla, že vystavení tohoto potvrzení je podmíněno očkováním. Jsem bezradná a je mi babičky moc líto, velice jí chci pomoci…,“ popsala vnučka, v jaké bezvýchodné situaci se její babička ocitá.

  „Nemohu tomu jen přihlížet, nemohu mlčet. Vedle své advokátní praxe se proto snažím spolu s kolegy dělat, co dělat lze. To, co se tu děje, nemá v novodobé historii obdoby. Může se to dotknout každého z vás nebo vašich blízkých,“ upozorňuje Jana Zwyrtek Hamplová.
  https://cz24.news/babicka-82-let-spatne-dycha-nuti-ji-respirator-lekar-kricel-advokatka-hamplova-odkryva-hroznou-realitu-senioru-bez-vakciny/

  • Jirik, veľmi smutný príbeh babičky. Ale odkedy Rockefellerova nadácia spustila „covid cirkus“ už aj ja som hlavne doma, vo svojom byte, čo tiež nie je zdravé. Sama cvičím svoju zostavu…
   Ale modlím sa aby toto skončilo, aby sa ľudia zobudili a nedovili šikanovať niekoľkými rodinami čo dirigujú túto zemeguľu po stáročia.

   • Jean: v rumunsku protestovalo 70% obyvatelstva, a vláda rozhodla, že nebudou očkovat. https://qanon.sk/spravy/
    *****
    V itálii dosáhli toho, že se s nimi vládní představitelé alespoň setkají, jestli to bude pravda a jak to bude probíhat nikdo neví ani netuší.
    *****
    znám biolidi (dříve lidi) co si pro tu další vakcínku prostě půjdou….

    • Marek Košice

     Jirik : Čo za nezmysly to píšeš? … „biolidi“ sú ľudia žijúci v lone prírody, ktorí jedia tú najkvalitnejšiu stravu a dýchajú ten najkvalitnejší vzduch…. Nepleť si pojmy „Biočlovek“ a „BioROBOT“… 😉

     • Správne – bio = organická civilizácia.Teraz žijeme v technologickej.

      Biorobot môže byť aj pes s čipom v mozgu. Naučme sa používať správny výraz – transhumanizovaní „ľudia“ – to trans už si vyhranili pre transvestitov, takže sa tomu vyhýbame. Humanoidní transmutanti.

      Transhumanoidi. Robohumanoidi.

     • Bezbožní ľudia – a-teisti (tí čo sú – vedome, aktívne – proti Bohu) sa hrajú na boha!!! Tož aký paradox!!!!

 13. Prvá dávka vakcíny do 15. októbra, druhá najneskôr do 26. novembra. Kto podmienky nesplní, príde o prácu – tak znie nariadenie premiéra austrálskeho štátu Viktória Daniela Andrewsa. Podriadiť sa musia všetci, vrátane poslancov parlamentu
  https://www.hlavnespravy.sk/australska-viktoria-vyluci-z-parlamentu-nezaockovanych-poslancov/2724732
  *****
  Sú to priame a tvrdé slová, ktorými 52 rakúskych lekárov zaútočilo vo svojom otvorenom liste na zavedenie povinného očkovania, ktoré podporuje aj Rakúska Lekárska Komora. Renomovaný viedenský internista Marcus Franz, povedal, že list by podpísalo oveľa viac lekárov, ale že sa obávajú konzekvencií – majú strach pred represáliami komory
  https://www.hlavnespravy.sk/korona-vzbura-rakuskych-lekarov-otvoreny-list-lekarskej-komore/2724880

  • Ľudia za peniaze sú schopní previesť každé zverstvo. Len a len peniaze.

   • Marek Košice

    Jean : Peniaze a hrozba väzenia (koľkí z nich sú nafotení/natočení v pedofilnej chvílke, alebo s nejakou známou prostitútkou, alebo iné dôkazy ako berú úplatky, ako spravili také a také podvody za čo im hrozí basa na dlhé roky, atď…)….

    • ako sa hovorí „každý máme svoju cenu“

    • Si mi nahral na úvahu – čo by mohlo byť v pozadí v kauze „Marfuška“ Čaputová?

     1/ Na Slovensku vládne vláda satanistov!

     2/ Satanisti ovládajú médiá, šoubiznis a MODELING!

     3/ Sedemnásťročné dievča – ani dieťa, ani žena – je v podstate vo svojom najkrajšom veku – aj keby to mala byť hocijaká škrata – je to najkraší vek škraty!

     4/ Čaputová staršia – sa netají vzťahom k Rízmanovi, ktorý sa zase netají vzťahom k Black Eye Club! Viď foto hore v článku dole. A Čaputová – podľa vyjadrení médií – pôsobí submisívne voči tomuto milencovi – a na mňa on pôsobí ako veľknaz sekty, ktorá má blízko k satanistickým rituálom – a so všetkým s tým spojeným.

     REPLAY – „Týmto si ho prezidentka získala!“ – teda NIE ON JU! A to je bezpečnostný prúser – deklarovanie Rízmanovej DOMINANCIE NAD PREZIDENTKOU SK!

     5/ Ak teda vychádzame z predpokladu, že Čaputová má blízko k týmto ľuďom – otázka je, čo je všetko pripravená sakrálne – pre podiel na moci – Čaputová obetovať? Slovákov a Slovenky – aby sa nebáli umierať – áno – a aj vlastnú dcéru?!

     6/ Ak sú mocenské vzťahy medzi satanistami udržiavané iniciačnými sexuálnymi orgiami – otázka – čo znamená posotenie – jej zjavne fyzicky – fyziognomicky handicapovanej, a zakomplexovanej dcére – ktorú má určite veľa chlapcov kvôli „bobu“ na líci – problém pobozkať – posotenie do sveta modelingu známeho sexuálnym zneužívaním satanistami – teda – kde na „bobu“ na líci už nezáleží na rituálnom stole a s vrecom na hlave?

     7/ Osobne mi je „Marfuška“ a jej panenská 17-ročná blana u prdele – len na pozadí účelového zviditeľňovania Tarabu do budúcn – tuším niečo veľmi nekalé, čo má rozšíriť rady satanistov na Slovensku – a to z najvyšších miest! A pred očami všetkých!

     Nový priateľ Čaputovej PREHOVORIL: Týmto si ho prezidentka získala!
     https://hitky.sk/novy-priatel-caputovej-prehovoril-tymto-si-ho-prezidentka-ziskala/

     Adrenachrome „Black Eye Club“ Finally Exposed In Detail…
     [Prehľadávať doménu welovetrump.com] https://welovetrump.com › 2021 › 03 › 25 › adrenachrome-black-eye-club-finally-exposed-in-detail
     The „Black Eye“ Club Although not officially an organization at all, the “ #BlackEye “ club refers 2 a growing number of #politicians , #celebrities , business elites, & heads of State who have suddenly & mysteriously wound up with black eyes.

     The „Black Eye“ Club – Initiation ritual of a sinister …
     [Prehľadávať doménu disclose.tv] https://www.disclose.tv › the-black-eye-club-initiation-ritual-of-a-sinister-secret-society
     In fact, the officially referred to „Black Eye“ club is said to be a growing community of celebrities, businessmen, politicians & heads of state alike who have all wound up with black eyes. Most of the sustained injuries have been more significantly impacted on the left-hand side rather than the right-hand side.

     https://ulozto.net/file/6MSIFGhiuCPv/caputova-black-eye-club-friend-jpg#!ZJR0BGR1MQOzAmywLJMzMGMwBGpmqyOQqKSLqK5sL2MPLmZm
     He…
     https://i.pinimg.com/originals/25/b7/54/25b754a75f31d9d9e840747645c7d204.jpg

     • Len pripomeniem zmluvné uplatnenie si Rotschielda na právo prvej noci u ním ovládnutých šľachtických rodov. A tiež povolebné róby Čaputovej v symbolických farbách – samičej červenej a royal purple… ???

     • holistický prístup

      Tzv. „ČAPUTOVÁ“ je ČIERNA MATKA – MATKA TEMNOTY cielene dosadená do zeme Slovienov … – to čudo, ktoré je vraj jej „dcérou“ je výsledok spojenia s diablom – s päčaťou“ – pri iniciačnom rituáli – treba si nájsť, KTO-ČO sú MATKY TEMNOTY (ČIERNE MATKY) – je zbavená akýchkoľvek práv – je len príjemca a vykonávateľ rozkazov jej „ŠÉFKY“ a veliteľky … tá je tiež len OTROKOM … príkazy sú od vesmírneho parazita … a to, čo vidíte, sú len jeho OTROCI …

     • Ad “ len na pozadí účelového zviditeľňovania Tarabu do budúcna – tuším niečo veľmi nekalé“

      Hlavné správy – Konzervatívny denník
      [Prehľadávať doménu hlavnespravy.sk] https://www.hlavnespravy.sk
      Bratislava 20. októbra 2021 (HSP/Foto:Facebook, SITA-Ľudovít Vaniher, TASR-Michal Svítok) Včera na seba opozičný poslanec a predseda strany Život Tomáš Taraba pritiahol mediálnu pozornosť tým, že zverejnil fotografiu dcéry prezidentky

      Taraba – kresťan, či gauner v politike?
      /Podtext – Kresťan Taraba – komplic gaunera Košča/
      https://www.vimo.sk/watch/ecjUqrve6szHPzC

      Taraba /Modra, okr. Pezinok – ???/ – predvolebné /?/ promo na Infovojna.sk
      21.10.2021
      1. Agentúrky aktuálne
      2. Čriepky z domácej a zahraničnej politiky s Norbertom Lichtnerom
      Hosť: Tomáš Taraba – poslanec NR SR

      Email do štúdia: [email protected]
      Telefón do štúdia: 0950 66 11 16
      https://www.infovojna.sk/archiv/dopoludnie-na-infovojne-s-adrianom
      ———————————–
      Poznámka – Norbert Lichtner pomohol už viacerým „hej Slovákom“ v politike upratať sa k inému hrantu a ktorí potom Slovákom osrali „poňeváč“! Pomáha Lichtner Koščovi udržať Tarabu v hre v budúcom volebnom období?

      Toto poslancovi Tarabovi okr. Pezinok nevadí?
      https://www.cas.sk/clanok/2600499/vazne-zistenie-miliony-z-pandemickej-pomoci-mal-stat-poslat-schrankovym-firmam-rezort-prace-sa-brani/

   • Nuz,tento smrtelny Buster,ma tiez 8 strain of HIV,Elity sa chytaju za velke nenazrate bachory,od smiechu,ako bude zlikvidovany HMYZ,cize ludia

 14. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/10/21/fauci-received-a-68-pay-increase-to-prevent-pandemics-like-covid19.aspx
  Fauci Received a 68% Pay Increase to Prevent Pandemics Like COVID-19
  Fauci dostal 68 % zvýšenie platu, aby zabránil pandémiám, ako je COVID-19

  PS Toto je viac ako irónia, namiesto trestu zvýšenie prílivu peňazí

 15. https://cz24.news/slovensko-krachuje-ludia-nemaju-co-jest-a-poslanci-vladnej-koalicie-si-zvysili-platy/
  Slovensko krachuje, ľudia nemajú čo jesť a POSLANCI VLÁDNEJ KOALÍCIE SI ZVÝŠILI PLATY!!!

  • oni už nechcú vládnuť … všetko robia pre to, aby sa ľudia vzbúrili

   je to ako v práci…keď ťa zamestnávateľ nechce pustiť dohodou a trvá na výpovedi a výpovednej lehote , tak čo urobíš? … porušíš pracovnú disciplínu a do práce na ďaší deň nenastúpiš,

 16. https://cz24.news/tri-nejvetsi-americke-mafie-bojuji-o-hlavni-vliv-v-deep-state-big-pharma-big-tech-a-fed/
  Tři největší americké mafie bojují o hlavní vliv v Deep State: Big Pharma, Big Tech a FED

  „Stručně řečeno, Big Pharma je zastoupena Faucim – je to jejich „mluvící hlava“. Ve skutečnosti za tím stojí představenstvo korporací, jako jsou Pfizer a Moderna, a dalších asi 10 korporací v americkém zdravotnickém sektoru.

 17. https://www.banned.video/watch?id=617204f8f39a930eac3c10d7
  Double Vaxxed Couple Both End Up In Hospital From Side Effects
  Pár, ktorý bol dvakrát zaočkovaný, obidvaja skončili v nemocnici kvôli vedľajším účinkom

  A couple that was double vaxxed and very in shape were both diagnosed with heart problems after taking the vax.

  Pár, ktorý bol dvakrát zaočkovaný a bol vo veľmi dobrej kondícii, po podaní vakcíny obom boli diagnostikované problémy so srdcom.

 18. Je až neuveriteľné,ako môže človek,ktorý odoberie živý plod a potom ho usmrti,ako môže kľudne žiť a spať!?? Čo to sú sa netvory, ktorí také niečo robia!!??? Tie matky ktoré takto dajú svoje dieťa zničiť, tie sú tiež beštie!!! Všetko len moli peniazom ale za cenu,smrti nevinných detí!! Strašné!

  • Mnohé boli oklamané alebo donútené. Oni si vyberajú špeciálne embria po dlhom výbere zdravých partnerov.

  • holistický prístup

   Ročne satanovi otroci ukradnú a zavraždia viac, ako 8 miliónov už žijúcich detí – plus tie, ktorým je zabránené narodiť sa, …, plus zavraždení už dospelí, …, plus, …

   Bunky, o ktorých sa píše, a ich použitie má úplne iný význam vo vyvražďovaní a ničení človeka, ako je deklarované …

  • Fredy,to su dlhonosi,je vela videos,kde o nas hovoria(Rabini) ,ze sme Hmyz,alebo odpadky zvierat,tiez su teraz v procese,tento hmyz dostriekat na 100-500 millionov a vobec to netaja

 19. Právo na život a zdraví není hodnotnější než právo na ochranu lidské důstojnosti, osobní svobodu nebo na ochranu soukromí. Vláda neopustila cestu práva a cestu demokracie sama od sebe. „Velmi významnou roli v této manipulaci hrají podivné lobbistické skupiny a jednotlivci, jako jsou Roman Prymula, Roman Chlíbek a jeho vakcinologická společnost, nebo sdružení MeSES a jeho členové,“ tvrdí v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz advokát Tomáš Nielsen, předseda odborné právní skupiny Pro Libertate – Institutu práva a občanských svobod a spoluzakladatel občanské iniciativy Zdravé fórum.

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Vlada-obcanum-proste-lze-A-pod-Valkem-to-nejspis-nebude-jine-Diskriminace-segregace-Statni-moc-opustila-cestu-prava-varuje-advokat-Nielsen-680859

 20. Štátny ústav uzavrel k strede (20. 10.) piaty prípad úmrtia v súvislosti s očkovaním na prevenciu ochorenia COVID-19. Ako ústav uviedol na svojom webe, išlo o muža vo veku 71 rokov s chronickým ochorením. Očkovaný bol vakcínou Comirnaty od konzorcia Pfizer/BioNTech

  Štátny ústav priblížil, že príčina úmrtia stanovená pitvou súvisela so vznikom ochorenia nervového systému.

  “Vzhľadom na závery patologicko-anatomickej pitvy a časovú súvislosť s očkovaním bola kauzálna súvislosť medzi očkovaním a úmrtím vyhodnotená ako pravdepodobná,” priblížil.
  https://www.hlavnespravy.sk/sukl-uzavrel-piaty-pripad-umrtia-v-suvislosti-s-ockovanim-proti-covid-19-eviduje-8774-hlasenych-podozreni-na-neziaduce-ucinky-vakcin/2725258

  • Jirik, oplatí sa čítať blogy pod Vami uvedenom článku. V nich sa dočítame koľko ľudí u nás zomrelo vďaka Covid vakcíne, koľko poranení z tejto vakcíny…

   • Jean: otázkou je, jak moc přesné ty zveřejněné údaje jsou….
    *****
    můžeš mi i tykat, věkový rozdíl nebudeme brát v potaz!

    • tykanie navrhuje dáma 😀

     • …no mne tikajú aj hodiny!!!! 🙂

     • Hovno! Tykanie navrhuje muž – aby dáma mohla odmietnuť! Keď tykanie navrhuje žena – v diplomatickom prostredí – je to kompromitácia diplomata, pretože to má sexuálnu narážku a ako pokus o vyťahovanie informácií cez posteľ. Vrcholný lapsus je, keď staršia šéfka navrhuje mladšiemu podriadenému tykanie – robí z neho zajačika!

      Ozvala si sa ako komunistka a feministka – súdružka žeriavnička, ktorá zliezla zo žeriava – „Ahoj súdruh – ja som súdružka Anna Proletárka! Trapné!

      „Nízky pôvod dobehne raz každého!“ – fr. príslovie.

     • holistický prístup

      ametyst,

      dá-mi, ne-dá-mi, může, ne-může, … ach-jaj … ako inak – znovu úplne zbytočnýý vstup od Teba – čo Ťa k takým vstupom núti?!?

 21. https://www.naturalnews.com/2021-10-21-covid-vaccines-are-not-reducing-infection-rates.html
  STUDY: Covid vaccines are NOT reducing infection rates
  ŠTÚDIA: Covid vakcíny NEZnižujú mieru infekcie

 22. https://www.naturalnews.com/2021-10-21-doctors-can-now-prescribe-ivermectin-hydroxychloroquine-nebraska.html
  Doctors can now prescribe ivermectin and hydroxychloroquine for COVID-19 in Nebraska
  Lekári teraz môžu predpisovať ivermektín a hydroxychlorochín na COVID-19 v Nebraske

  PS Ak dobre viem hydroxychlorochín u nás je pod názvom Plaquenil

 23. https://www.hlavnespravy.sk/poslanci-odmietli-navrhy-z-dielne-lsns/2725798
  Poslanci odmietli odškodňovanie poškodených očkovaním proti ochoreniu COVID-19 z dielne ĽSNS

 24. https://www.hlavnespravy.sk/korona-vzbura-rakuskych-lekarov-otvoreny-list-lekarskej-komore/2724880
  Korona-vzbura rakúskych lekárov: Otvorený list Lekárskej Komore

  Sú to priame a tvrdé slová, ktorými 52 rakúskych lekárov zaútočilo vo svojom otvorenom liste na zavedenie povinného očkovania, ktoré podporuje aj Rakúska Lekárska Komora. Renomovaný viedenský internista Marcus Franz, povedal, že list by podpísalo oveľa viac lekárov, ale že sa obávajú konzekvencií – majú strach pred represáliami komory

  K signatárom listu patria univerzitní profesori, primári, internisti a všeobecní lekári.

 25. rušili predajňu zdravej výživy a tak mali v akcii koloidné striebro ..kúpila som, hádam sa nepokazí??

  ale bola som upozornená, že je LEN na vonkajšie použitie 😀 … ja som sa usmiala, že či s tou odmerkou na vrchnáku si mám polievať tvár?? 😀

  vraj je už zakázané ho používať vnútorne …a to odkedy??

  • odkedy zistili ze zabija virusy

   • perfektna odpoved

    • holistický prístup

     Sudruh „holobriadok“ – tzv. „Janko“ – ak kritizuješ „gramatiku“, tak ju aj dodržiavaj dôsledne – tzv. chyby v „gramatike“ nie sú vždy dôsledkom neznalosti – ale to je zbytočné vysvetľovať rypákom za každých okolností – je to inak – koloidné Ag likviduje baktérie!!!! – Ag je antibakteriálne!!!! … likviduje aj tie priateľské, pre organizmus nutné, baktérie – tie je nutné do organizmu následne dodávať – tzv. „vírusy“ nie je nič živé, teda replikujúce sa – tzv. „ví-rusy“ sú len toxický odpad … tak sa vytešuj, aký si „hrdina“… tlieskam v stoji ako si sa povyzliekal do naha …

 26. https://t.me/canadiansoldiersoftruth/37726
  Rozhovor s lékařem, který pracuje v nemocnici v Calgary. Tento lékař dostal obě dávky vakcíny. Lékař prohlásil, že „nemocnice jsou plné OSN a armády, nevím, co se děje. PROČ nebo CO tam OSN a armáda dělají“. Zaměstnancům nemocnice je vyhrožováno aby mlčeli, jinak přijdou o práci.

  • Plan je ,tiez aj v USA znemoznit Policii,armade vykon sluzby,akymkolvek sposobom ich obmedzit a nahradit ich OSN,co budu tuna hlavne Cinania, ktory nas skusia odzbrojit a „zabranit“ velkej kriminalite,co sa umelo vytvori

 27. Příběh o „malých tvorech“ ve vakcínách.

  https://gab.com/scarolasupholstery/posts/107123139228065893

  Potěr Padlých andělů. Pozorování možných mikrobů ve vakcínách COVID mRNA, Dr. Pablo Campra Madrid.

  „Stojí za zmínku, že kromě některých identifikovatelných materiálů, jako je například oxid grafenu, je mikrobiota v očkovacích lahvičkách z laboratoří Pfizer, AstraZeneca, Janssen a Moderna v tuto chvíli ZCELA NEZNÁMÁ.“

  https://www.orwell.city/2021/10/microbiota.html

 28. Dobrá zpráva z Austrálie, viktoriánská policie nyní prosazuje povolení protestů. Dan Andrews je v háji.

  https://gab.com/QAnon211/posts/107130099216250301

  Protestující podporuje i policie v italském Janově.

  https://gab.com/BeachMilk/posts/107130967225932782

  • Tuna v Orange County,v Auguste 10 policajtov zatklo zopar ludi,co nemali Masky v organickom obchode,teraz bol sud a ich odsudili na 200 dolarov pokuty a 40 hodin „community Service“ Elita ma absolutnu silu

 29. https://www.infovojna.sk/article/video-dr-fleming-o-zlocinoch-proti-ludskosti-a-o-podani-na-sud-v-haagu-vo-veci-vakcinacie-a-vynucovania-ockovania-sudcovia-v-nacistickom-nemecku-si-mysleli-ze-su-imunni-voci-trestnemu-stihaniu-a-ze-nebudu-niest-zodpovednost-mylili-sa-sudcovia-ktori-r
  VIDEO: Dr. Fleming o zločinoch proti ľudskosti a o podaní na súd v Haagu vo veci vakcinácie a vynucovania očkovania: „Sudcovia v nacistickom Nemecku si mysleli, že sú imúnni voči trestnému stíhaniu a že nebudú niesť zodpovednosť. Mýlili sa. Sudcovia, ktorí rozhodujú dnes, budú niesť zodpovednosť!“

  Pred pár týždňami vystúpil Dr. Richard Fleming v programe Info Wars. Jedna z tém, ktorým sa venoval, boli zjednotené podania na súd v Haagu.

 30. Chráňte svojich starších príbuzných ! Opäť začali s niečím novým Lunterovskí úderníci smrtiacich vakcín v Banskej Bystrici ! Rozhodli sa navštevovať starších neočkovaných ľudí, aby ich prehovorili a zaočkovali u nich doma, aby sa ako to hovoria nestal okres / kraj čiernym ! Toto už presahuje všetky červené čiary !
  Predpokladám, že sa po nich ako obyčajne začnú opičiť aj ďalší kraje s Rybníčkom na čele za mediálnej podpory TV !!!
  Takže chráňte svojich rodičov a starých rodičov pred touto zberbou vymytých slniečkárov !

  • Bravo Bobek,tuna tiez chodia volaju sa „strick team“,ja zijem bokom,takze ma asi neobjavia a tiez sa idem prestahovat do „divociny“

  • Bravo Bobek,tuna tiez chodia volaju sa „strick team“,ja zijem bokom,takze ma asi neobjavia a tiez sa idem prestahovat do „divociny“

 31. https://cz24.news/judr-krajnikova-cely-sucasny-neludsky-mafiansky-totalitny-model-funguje-len-vdaka-vyvolavaniu-strachu-mechanizmu-neznalosti-zakona-a-nepoznani-svojich-prav/
  JUDr. Krajníková: CELÝ SÚČASNÝ NEĽUDSKÝ MAFIÁNSKY TOTALITNÝ MODEL FUNGUJE LEN VĎAKA VYVOLÁVANIU STRACHU, MECHANIZMU NEZNALOSTI ZÁKONA A NEPOZNANÍ SVOJICH PRÁV

 32. Teraz nabehol článok na naturalnews.com – podobný k článku Bádateľa:
  https://www.naturalnews.com/2021-10-22-covid-vaccines-pfizer-babies-murdered-cell-tissue.html
  HORROR: In order to make covid vaccines, Pfizer cuts open live babies without anesthesia to harvest tissues
  HOROR: Na výrobu vakcín proti covidu spoločnosť Pfizer rozrezáva živé deti bez anestézie, aby odobrala tkanivá

 33. https://www.naturalnews.com/2021-10-22-politico-owner-accepted-millions-to-print-propaganda.html
  New owner of Politico accepted millions from the CIA to print state propaganda
  Nový vlastník Politico prijal milióny od CIA na tlač štátnej propagandy

 34. …je to úplne hrozné a zároveň smutné, čo sa deje kvôli tým vakcínam….maličké nevinné deti a taká krutosť….a tiež je smutné a aj otrasné to, akí sa z nás stávajú ľahostajní ľudia, úplne šokujúce….a aj napriek tomu všetkému sa stále nájdu ľudia, čo idú ,,pokračovať“ 3.dávkou….máš pravdu ametyst, p.Balák to vo svoj.videu vysvetlil veľmi jasne, až príliš…

 35. Toto se dělo i v Československu. Byla jsem na operaci s bloudivou ledvinou, která se stala bloudivou po jednom silném nárazu. To mi způsobovalo dost nepříjemné problémy, ale nenašel se tehdy lékař, který by mě vzal na operaci, k nějakému upevnění. Po vyšetření, kde se zjistilo, že ledvina je uvolněná, mi byl nález sdělen jedním doktorem takto:“ Máte bloudivou ledvinu a co má bééjt?“ Takovým způsobem mluvili doktoři v soc. období s pacienty. Našel se známý, který měl známého ve vojenské nem, v Č.Budějovicích. Tam mi ledvinu upevnili a vyšla jsem z toho s nepěknýma deformacema po těle. Bylo mi něco přes třicet tehdy. Potíže, které jsem měla před operací, se po operaci ještě zhoršily a vlastně nikdy neskončily. Po cca 25 dalších letech jsem se náhodou dostala k zajímavému vyšetření mimo republiku, kde se ukázalo, že mi chybí orgán. Celý sval na jedné polovině břicha a hrudníku. Po operaci mi nikdo neřekl nic. Měla jsem šílené bolesti, jak tam přeřezali všechny ty nervy a oni při vizitě stáli nade mnou a koukali na mě hloupě a jako kdybych si ty bolesti vymýšlela. Ty doktoři tam dodnes pracujou, jen se to přejmenovalo. Ale vím, že to dělali z nějakého vyššího nařízení tehdejší doby.

Pridajte komentár

*