Pri hľadaní nezvestného dievčaťa našli vo Vatikáne tisícky ľudských kostí


Print Friendly, PDF & Email

Tisícky kostí nájdené vo Vatikáne pri hľadaní nezvestného dievčaťa

V rámci pokračujúceho hľadania pozostatkov nezvestného talianskeho dievčaťa, ktoré zmizlo v roku 1983, vykopali forenzní experti z dvoch kostníc vo Vatikáne tisícky kostí.

Forenzní pracovníci objavili v hrobkách kosti patriace zrejme desiatkam ľudí. Vatikán sa nad tým, komu by kosti mohli patriť, nezamýšľal, pri vyberaní kostí však boli prítomní zástupcovia rodiny Emanuely Orlandiovej.

Ich prítomnosť súvisela s pátraním po nezvestnom talianskom dievčati, ktoré sa stratilo ešte v roku 1983. Pri hľadaní dievčaťa tím náhodne narazil na tisícky kostí z hrobiek, ktoré podľa nich patrili najmenej tuctu ľudí.

Nezvestné dievča sa volalo Emanuela Orlandiová a v čase, keď sa stratilo cestou domov z hodiny hudobnej výchovy, malo 15 rokov. Pri vyberaní kostí boli prítomní aj zástupcovia rodiny.

Tridsať rokov stará záhada jej zmiznutia stále mätie talianske úrady, no jej brat, Pietro Orlandi, ju nikdy neprestal hľadať.

Dnes šesťdesiatročný Pietro sa za tie roky vydal po mnohých nikam nevedúcich a falošných stopách. Vo štvrtok však dostal nádej, že sa dozvie pravdu o tom, čo sa 22. júna 1983 stalo jeho sestre, alebo že po nej nájde aspoň stopu.

Posledný tip, ktorý dostala Emanuelina rodina, naznačil,  že jej pozostatky sú pochované na vatikánskom pohrebisku.

Tajomná stopa

Fotografia s odkazom „Hľadajte tam, kam ukazuje anjel“ doviedla Orlandiho k dvom hrobom na Teutónskom cintoríne, neďaleko Baziliky svätého Petra.

Jej otec bol podľa niektorých správ očividne zamestnancom Vatikánskej banky, alebo, podľa iných, zamestnancom pápežovej domácnosti. Tak či onak, rodina žila v meste Vatikán.

Zmocnila sa jej Cirkev? Chytila ju, zneužila a zavraždila? Jasné to nie je, existujú však nejaké zaujímavé tvrdenia.

V máji 2012, keď sa obnovil záujem o tento prípad, ktorý políciu doviedol k hrobke De Pedisa, 85-ročný exorcista, Gabriele Amorth (1925 – 2016), tvrdil, že Orlandiová bola unesená, a potom zavraždená členom vatikánskej polície kvôli sexuálnym večierkom.

Amorth tvrdil, že do prípadu boli zapletení aj predstavitelia nemenovaného zahraničného veľvyslanectva. Amorth bol taliansky rímsko-katolícky kňaz a exorcista rímskej diecézy.

Uviedol, že za vyše šesťdesiat rokov vo funkcii katolíckeho kňaza vykonal desaťtisíce vyháňaní diabla a veľakrát sa zmienil o praktizovaní satanizmu vo Vatikáne.

Ďalej tvrdil tiež, že gang vatikánskej polície a zahraničných diplomatov unášal dievčatá pomerne bežne. Opätovne tvrdil, že tieto dievčatá sú verbované na vatikánske večierky a zločiny so sexuálnym motívom.

Zvrátenosť a sexuálne rituály idú ruka v ruke so satanizmom. Podľa denníka Telegraph a rôznych ďalších zdrojov bol Amorth 25 rokov hlavným exorcistom Svätej stolice.

„Diabol sídli vo Vatikáne a vy môžete vidieť dôsledky… Diabolský vplyv Satana bol viditeľný v najvyšších kruhoch katolíckej hierarchie, u „kardinálov, ktorí neveria v Ježiša a biskupov, ktorí sú v spojení s diablom.“

V poslednej dobe sa Vatikán stará o titulky všetkých alternatívnych médií a väčšina z nich súvisí so skutočnosťou, že v priebehu rokov bolo rukami rôznych vatikánskych predstaviteľov zneužité nespočetné množstvo detí.

Prírodná liečba osteoartritídy

Ako dlho už aktivisti vytvárajú povedomie o rituálnom zneužívaní detí vo Vatikáne a katolíckych cirkvách na celom svete?

Koľkokrát boli predstavitelia tejto sféry obvinení? Koľkokrát boli odsúdení? Koľko ďalších vysokopostavených ľudí z Vatikánu sa ešte musí ozvať, aby sa tomuto druhu činnosti urobil koniec?

Vatikán a zneužívanie detí

Posledným príkladom bol kardinál, George Pell, ktorého práve usvedčili z piatich prípadov zneužitia detí. Stal sa tak vôbec najvyššie postaveným predstaviteľom, ktorý bol usvedčený z viny slúžiacim ako poradca pápežovi Benediktovi, ako aj pápežovi Františkovi.

Nie tak dávno spojil so sexuálnym zneužívaním viacerých ľudí, vrátane súčasného pápeža Františka, Carlo Maria Vigano, bývalý apoštolský nuncius Spojených štátov a generálny tajomník Úradu guvernéra Mesta Vatikán.

Viac o tom si môžete prečítať TU (v angličtine).

Veľké množstvo desaťročia trvajúceho sexuálneho zneužívania bolo nahlásené presbytériu, ktorý vedie brat bývalého pápeža Benedikta.

Zaujímavé je, že všetky tieto odhalenia a obvinenia z násilia, týrania detí a pedofílie sa diali v čase pápežovej abdikácie, keď boli vyšetrovaní a preverovaní jemu najbližší ľudia a v čase, keď začínalo byť jasné, že zneužívanie detí vo Vatikáne nie je len ´konšpiračnou teóriou´.

Viac o tomto konkrétnom prípade si môžete prečítať TU (v angličtine).

Existuje tiež dôvod na podozrenie, že za múrmi Vatikánu a v cirkvi sa odohrávajú praktiky satanizmu. Napríklad, aj podľa Malachiho Martina, írskeho katolíckeho kňaza a spisovateľa, píšuceho o katolíckej cirkvi.

Pôvodne bol vysvätený za jezuitského kňaza, neskôr sa stal profesorom paleografie na vatikánskom Pontifikálnom biblickom inštitúte. Ako uvádza:

„To najdesivejšie pre [pápeža] Jána Pavla [II.] bolo, že vo vlastnom Vatikáne a v úradoch istých biskupov narazil na neodstrániteľnú prítomnosť zhubnej sily, ktorú dobre informovaní príslušníci cirkvi nazývajú „supersila“.

Klebety, ktoré sa vždy ťažko overujú, spájajú jej zavedenie so začiatkom vlády pápeža Pavla VI. v roku 1963. V skutočnosti aj Pavol robil vážne narážky na ´dym Satana, ktorý vstúpil do Svätostánku… čo je nepriamy odkaz na intronizačný obrad satanistov vo Vatikáne.

Okrem toho už bol u niektorých biskupov a kňazov zdokumentovaný výskyt satanistickej pedofílie – rituálov a praktík – tak v talianskom Turíne, ako aj v Severnej Karolíne v USA.

Kultové skutky satanistickej pedofílie považujú odborníci za vyvrcholenie rituálov Padlého archanjela.“

Ponaučenie

Predstava, že do tohto druhu činnosti môžu byť zapletení naši svetoví lídri a tí, ktorí si získali sledovanie a obdiv miliárd ľudí, počnúc Vatikánom až po kráľovské rodiny, filantropov, hollywoodske ´hviezdy´ a politickú elitu, môže byť pre niektorých šokom, nie je však prekvapujúca.

Pozrite sa na našu planétu a moc, ktorú im dávame svedčiacu o psychopatickom správaní. Teraz sa však deje niečo zvláštne, ľudia sa prebúdzajú…

V priebehu tohto procesu môžeme tieto činy vidieť v pravom svetle a niečo s nimi robiť.

Bude toho treba urobiť veľa, je však na ľuďoch, aby tak robili citlivým a zo srdca vychádzajúcim spôsobom a nie tým násilným a zaujatým, aký môžete vidieť u samotných páchateľov.

Liečba osteoporózy

Zdroj: collective-evolution.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. František

  Aj keď sa nič nedokazalo,aj tak si treba kopnúť do Vatikánu a sídla katolíckej cirkvi,lebo dnes je to v móde!!!
  Bolo by dobré aby ste napísali článok o pedofilom mohamedovi, zakladateľom islamu!!! Tak tam sa ukáže kto je posadnutý satanom!!!! Vidíme ich agresívne prejavy ale toto sa zase až tak nevidí ako zlé,že!!?????
  Toľko klamstiev a nepodložených svedectiev ako napríklad aj toto,je v dnešnej dobe na dennom poriadku!!! Podstata je hlavne dehonestovať cirkev, náboženstvo a vieru v boha!!!!
  Lenže vážení,zabudli ste na jedno : Božie mlyny melú pomaly ale isto!!!! Pravda vždy vyjde najavo!!!!!
  Pekný deň

  • Július Kračun

   Raz ,keď ľudia spoznajú pravú tvár cirkvi nech je akákoľvek ,tak tie božie mlyny určite domelú.

  • …na slepotu sa neumiera, aké ešte dôkazy potrebuješ, aby si pochopil, tí odsúdení…to je málo, keby sa jednalo o tvoje dieťa….??? Nesúdim, lebo sú to záležitosti karmy, ale je tu ak súcit a bezpodmienečné prijatie a fakt, že všetci sú Božie deti…. Tak robme tak, aby sa utrpenie zmenšilo na minimum… 1

  • František, Vatikán je prehnitý od hlavy až po päty, to vie takmer každý. Len Ty to nechceš vidieť a správaš sa ako pštros. Prečo sa ťa tento článok tak dotkol? Pretože bolo „zaťaté do živého“? Autor „nekope“ do Vatikánu preto, lebo je to v móde. Len konštatuje dávno známe fakty. Treba o tom písať stále dokola, až kým ten koreň úplne „nevyschne“. A neodbiehaj a neťahaj sem islam a Mohameda! To nebolo témou tohto článku.

  • To nie je Cirkev ty pologramotný! To je slobodomurarska lóža, založená na ASTRONOMII a Veľkom Pre esnom roku! Viď ich pamiatky, symboly, architektúru!!! Mám milión dôkazov že všetky naboženstvá sveta sú lóže! A v nich, spústy buzerantov, pedofilov a inej verbeže zrelej na odstrel!

  • Určite máte v niečom pravdu a myslite to dobre. Ale viera v Boha, nemá nič spoločné s cirkvou.

 2. Jezuita František . Počul si o ŠELME Z MORA ? V Zjavení Jána a knihe Daniel ? Alebo … netušíš ? Možno – inokedy ?

 3. Odporucam pozriet video: https://allatra.tv/en/video/about-the-ninth-circle
  Vsetci o tych zverstavch vieme, ale tvárime sa, ze sa nas netykaju. Po zhliadnuti tohto videa, som aj ja zmenila svoj pohlad. Tyka sa to nas vsetkych. To zlo robime aj my ludia. Kolki ludia su v tom zapojeni? Preco to kryju? Preco tomu napomahaju? A co mozem urobit ja ako clovek? Predovsetkym zmenit seba a nemlcat.

 4. Presne o tomto sa hovori v relacii s Igorom Michajlovicom Danilovom v relacii O deviatom kruhu satana na Allatra TV kde sa uvadzaju vypovede svedkov z mnohych krajin. Az beha mraz po chrbte
  https://allatra.tv/video/o-devjatom-kruge

 5. Margita Kolčáková

  Mnohí z nás, čo o tom vieme sme obklopení ľuďmi ,“vraj“ kresťanmi rkc, ktorí sú vedení ako slepé ovce touto cirkvou na Slovensku… A práve oni nedopustia, aby táto PPRAVDA vyšla najavo. Vraj ohovárame ich cirkev,… Neviem, či sú udretí obuškom, alebo zdémonizovaní, až tak, že už sa nedá nič robiť, iba ich nechať až do Pánovho súdu!!! Označujú nás za Jehovistov, hoci nie sme Jehovisti a vôbec, tam sú zatemnení, že ja im teda vravím: Dobre, uvidíme sa na Božom súde, kde budete falošne tvrdiť, že som o tom vedela a že som vás nevarovala… No Sám Boh a Pán vyriekne „Lžete“ Lebo moja dcéra i ďalší, vám hovorili, ale boli ste to vy, čo ste im neverili a falošne ste ich označkovali, dokonca biť ste ich chceli! Odíďte! Neznám Vás!

 6. Jan Hubálek

  Mnohé bylo odkryto v pořadu „O devátém kruhu“
  Je vhodný pro ty, kteří se nebojí pravdy.
  Pravda o dnešní společnosti není hezká, ale její poznání osvobozuje.
  Přivádí člověka na cestu k Bohu.

  https://allatra.tv/video/o-devjatom-kruge

  Zatím jen v angličtině a ruštině, ale překládá se i do češtiny.

 7. Poznáte? „Kto je bez hriechu nech hodí do nej kameňom“ … Všetci ste tu jak farizeji. Súdite, poukazujete a sami budete súdení zato, že ste súdili. Satan stále pokúša aby nás stiahol na svoju stranu. Na ktorej strane že ste? Takže nesúďte, lebo sami budete súdení!!!

  • Ľudkovia, Vy ste riadne mešuge. Iluminati, deviaty kruh a neviem čo ešte všetko. Žijete si vo svojich imaginárnych predstavách. Pozeráte veľa filmov typu Davinciho kód a podobných a tak neviete čo so sebou. Diabol nie je v pekle, ale je medzi ľuďmi a robí všetko, aby v nich vyvolal pochybnosti. Viete, zažil som umieranie nevieriacích, ľudí čo celý život robili zle a iným napriek… Až na smrteľnej posteli im kleslo ego na dno, a v posledných minútach svojho života sa báli! Báli sa, že čo bude teraz? A ešte ani po smrti nemali pokoj!!! Je veľa takýchto prípadov. Človek s úprimnou vierou a čistým svedomím zomiera v pokoji a častokrát aj s mierným úsmevom na perách. Poznám prípady neveriacich ľudí, čo prežili klinickú smrť a potom začali žiť úplne iný život. Šťúrate do katolíckej cirkvi a pritom neviete, že veriaci človek je najviac pokušaní diablom. Aj svätci boli veľakrát pokušaní. Sám Kristus, taktiež. Zamyslite sa, v akej pozícií budete v hodine 12tej. Možno až vtedy zistíte, čo je pokora.

   • Vlasta Matejova

    Rkc je jediná pravá Cirkev a preto na ňu najviac útočí Satan. Namiesto toho, aby sme držali kresťania spolu, tak útočia na katolíkov a neveriaci sa z nás môžu smiať.

 8. ŘKC není již hodně dlouho křesťanská církev. A pokud není křesťanská, tak čí je? Antikristova, tak jako islám…

 9. Treba to riešiť radikálne. Zrušiť náboženstvá,cirkve a snáď bude pokoj.Paradoxne, aj ateista môže mať vieru.Viera a náboženstvo sú dve odlišné veličiny. Ortodoxný katolík je taký istý idiot ako moslimský extrémista. Akurát,že katolíci sa neodpalujú na verejných priestranstvách. Áno,z histórie vieme,že Mohamed bol pedofil,ale to isté robia do dnešných dní aj kresťanskí kňazi. A aby bolo jasné,s Ježišom to bolo celé trochu inak .To len partia mocichtivých biznismenov tej doby potrebovala udržať moc a spraviť obrovský biznis. A celý tento príbeh poprekrúcali tak,ako potrebovali. No, podarilo sa im to dokonale, keď to pretrváva cez dve tisícročia. Postupom času sa k Vatikánu pridali Iluminátske združenia, Rothschildovsko-Rockefellerovské rodiny, projekt Bilderberg a podobní luciferiáni. Tí ovládajú dianie na tejto planéte. Spolu vytvárajú tzv. New World Order,ktorý nebude niekde v budúcnosti,ale už pôsobí teraz ! Takže treba sa prestať dívať na správy ,v podstate nimi vytvorené,tisíckrát opakované lži a pozerať sa vlastným okulárom…

 10. Prebudený
  Zdravia želám, všetkým dobročiniacim“.Nedávno sa jeden nemenovaný ,dôstojný pán farár vyjadril,citujem hm cirkev“ to je dávno skrachovaná firma..

 11. Viera v Boha nemá absolútne nič spoločné s cirkvou.

 12. Morální pochybení a satanismus ve Vatikánu má svůj původ ve II. vatikánském koncilu. K němu se vážou zjevení Panny Marie z La-Salette: „Řím ztratí víru a stane se sídlem Antikrista.“ a pozdější z Fatimy. Doplním, že zmíněný odsouzený australský kardinál Pell je velmi pravděpodobně nevinný. Jeho případ se v horší variantě podobá dvěma případům z Čech. Jsou to českobudějovický biskup Kročil a kardinál Duka. Oba v minulosti čelili nebo dosud čelí obvinění z nečinnosti ve věci řešení sexuálního zneužívání a shodou okolností jsou oba zastánci tradičnějšího přístupu, podobně jako australský kardinál Pell. Vedle toho byli/jsou prokazatelní viníci liberálně-modernističtí (např. kardinál McCarrick) pod ochranou papeže, resp. se papež podobnými obklopuje (např. zemřelý kardinál Danneels).
  Celá problematika je také plná paradoxů: většina zneužití kněžími je homosexuální (mlčí se o tom), to je rozpor s prosazovaným homosexualismem a papežem Františkem neodsuzovaným homosexuálním jednáním. Extrémní levice (zelení, socialisté v Německu) se opakovaně snaží o legalizaci incestu a sexu s dětmi (a s nasouváním islámu to bude i legalizováno), ale na druhou stranu se zneužití dětí využívá k očerňování. Sexuální zneužívání se odehrává i v protestantských církvích, ve skautských organizacích, ale medializuje se téměř pouze to v ŘKC…
  Taková zvěrstva souvisí s hodnotovým relativismem, který s II. vatikánským koncilem vnikl i do Církve.

Pridajte komentár

*