Bývalému ministrovi Krajčímu (a ďalším) hrozia za plošné testovanie doživotné tresty


Print Friendly, PDF & Email

Dnes si pripomíname smutné výročie jedného roka od nanúteného plošného testovania miliónov obyvateľov Slovenska.

Zločiny je nevyhnutné si pravidelne pripomínať preto, aby sa znova neopakovali – podobne, ako sa to robí pri holokauste. A tiež preto, aby sa na ne nezabudlo a vinníci neostali nepotrestaní.

Takže, zhruba o takomto čase pred rokom bola obyvateľom Slovenska na sviatok Všetkých svätých zakázaná návšteva cintorínov. Namiesto toho boli prinútení stáť v chlade, daždi a vetre v radoch, aby boli následne nosohltanovo znásilňovaní.

No a hlavným zosnovateľom tohto ohavného zločinu bolo Ministerstvo zdravotníctva pod vedením bývalého ministra zdravotníctva Mareka Krajčího.

Samozrejme, všetko sa to odohralo za výdatnej pomoci ďalších spolupáchateľov tejto ohavnosti – Čaputovej ako vrchnej veliteľky armády organizujúcej testovanie, Matoviča ako predsedu vlády a ďalších ministrov, ktorí akciu schválili.

V čom teda spočíva zločin celoplošného testovania?

Podľa viacerých renomovaných právnikov naplnilo minuloročné plošné testovanie skutkové podstaty hneď niekoľkých trestných činov. Poďme si ich postupne rozobrať.

1. Trestný čin nátlaku (§192) a vydierania (§189)

V prvom rade, nútiť ľudí do čohokoľvek, pod hrozbou nejakej ujmy alebo vydieranie s cieľom, aby niečo konal, napĺňa skutkové podstaty trestných činov nátlaku a vydierania.

Nezabúdajme na to, že sám vtedajší premiér Matovič sa v živom televíznom vysielaní priznal, že šlo o nátlak na ľudí.

Pre uvedené trestné činy, ak dôjde k ťažkej ujme na zdraví, prípadne k smrti viacerých osôb alebo sú spáchané vrámci nebezpečného zoskupenia alebo za krízovej situácie, tak hrozí trest odňatia slobody na 20 až 25 rokov, prípadne doživotie.

Dnes už všetci vieme, že počas plošného testovania došlo pravdepodobne k šíreniu covidu, následkom čoho mohli zomrieť tisíce ľudí. Taktiež šlo o nebezpečné zoskupenie (vládu) a bolo to v čase krízy (bol vyhlásený núdzový stav).

Pre udelenie trestu doživotia sú tak splnené až 3 podmienky, pričom by stačila aj jedna.

2. Trestný čin neoprávneného experimentu (§161)

Trestný zákon hovorí, že trestného činu neoprávneného experimentu sa dopúšťa ten, kto pod zámienkou získania nových medicínskych poznatkov vykoná úkon, ktorým je ohrozené zdravie, pričom nejde o nevyhnutný úkon na záchranu života, úkon nie je indikovaný lekárom alebo je to úkon vykonaný bez súhlasu dotknutej osoby.

Z uvedenej zosumarizovanej definície je jasné, že tento trestný čin bol plošným testovaním spáchaný a to vo viacerých bodoch:

 • testovanie nebolo indikované lekárom
 • testovanie mohlo poškodiť zdravie (nákaza covidom či poškodenie slizníc nosa výterom)
 • súhlas je nanajvýš pochybný, keďže bol vynútený sankciami (nemožnosť chodiť do práce, do obchodov a podobne)

To, že šlo o experiment, potvrdzuje aj vypracovanie štúdie a jej zaslanie do medicínskeho žurnálu (odkaz na štúdiu).

Pod uvedenou štúdiou sú podpísaní autori:

 • Marek Krajčí (bývalý minister zdravotníctva)
 • Martin Pavelka (zamestnanec Ministerstva zdravotníctva – účtovník vydávajúci sa za falošného epidemiológa)
 • Pavol Jarčuška – neslávne známy tanečník bez respirátora v interiéri červeného okresu a člen konzília „odborníkov“
 • zopár ďalších ľudí

Za spáchanie tohto trestného činu spôsobeného závažnejším spôsobom (masovo, z pozície verejného činiteľa), na chránenej osobe alebo, ak sa ním získa väčší prospech (sponzorské dary na štúdiu od Billa Gatesa) hrozí páchateľom trest odňatia slobody na 5 až 12 rokov.

Ak sa ním spôsobí ťažká ujma na zdraví (poškodenie sliznice nosa, výtok mozgového moku) alebo smrť (nakazenie sa covidom a úmrtie naň), potom hrozí trest 8 až 15 rokov.

Tu sa ešte žiada doplniť, že tento nedovolený experiment na obyvateľstve spadá aj pod porušenie Norimberskeho kódexu, za čo bola na Medzinárodný trestný tribunál v Haagu podaná na Slovenskú republiku žaloba. Viac o tom píšeme v tomto článku.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Tuto len spomenieme, že ide o spoločnú žalobu viacerých právnikov až zo 4 štátov – Slovenska, Česka, Francúzska a Veľkej Británie.

Nedávno vznikla medzinárodná petícia za urýchlené prejedanie tejto žaloby, ktorú podporili aj nositeľ Nobelovej ceny Luc Montagnier, niekoľkí preživší nacistického holokaustu a ďalších vyše 57 000 ľudí z viac ako 100 krajín. Petíciu môžete podporiť aj vy, nájdete ju TU.

3. Ďalšie trestné činy spojené s ublížením na zdraví a smrťou

Už vyššie spomenuté trestné činy stačia na to, aby hlavní protagonisti nanúteného plošného testovania skončili za mrežami na dlhé desaťročia až doživotie.

Aby sme však boli dôslední, do úvahy pripadá aj zopár ďalších, nemenej dôležitých právnych klasifikácií trestných činov:

a) Ublíženie na zdraví (§155) – naplnené, ak došlo k poškodeniu slizníc nosa, ale aj psychickej ujme (mučivé pocity pri zavádzaní tyčinky). Hrozí trest 10 až 15 rokov.

b) Usmrtenie (§149), Zabitie (§147) – naplnené, ak sa niekto počas plošného testovania nakazil na covid a zomrel. Rozdiel medzi usmrtením a zabitím spočíva v úmysle/nedbanlivosti. Hrozí trest 7 až 15 rokov.

c) Neoprávnené odoberanie tkanív (§159) – naplnené, ak sa odobraté vzorky poskytli na výskum tretím osobám. Krajčí potvrdil (zdroj), že vzorky z testovania sa mohli posielať na výskum DNA do zahraničia. Hrozí trest 7 až 15 rokov.

d) Šírenie nebezpečnej nákazlivej choroby (§163) – naplnené, ak počas plošného testovania došlo k šíreniu covidu medzi ľuďmi stojacimi v rade alebo zo zdravotníkov na ľudí. Hrozí trest 4 až 10 rokov.

d) Všeobecné ohrozenie (§284) – naplnené, ak niekto úmyselne vydá ľudí do nebezpečenstva smrti (nákaza covidom) alebo ťažkého ublíženia na zdraví (prechladnutie v zime, poškodenie nosa odberovými tyčinkami). Hrozí trest 20 až 25 rokov, prípadne doživotie.

Úbohé výhovorky Krajčího

Keď sa bývalého ministra Krajčího pýtali na možnú nezákonnosť štúdie z plošného testovania, tak hovorkyňa ministerstva vyhlásila, že (parafrázované):

„Problém to nie je, lebo plošné testovanie už prebehlo a iba zdokumentovanie dát z neho nemôže byť žiadny problém.“

Takýto argument je však absolútne dno. To je akoby znásilňovateľ najprv svoju obeť spútal, zobliekol, nahú priviazal na posteľ a potom vyhlásil, že: „Však tá žena už ležala nahá na posteli, tak prečo by ju neznásilnil, veď ona na to priamo vyzývala.“

Takto argumentovať pri hromadnom nosohltanovom znásilnení 3,6 milióna ľudí je nielen absolútne od veci, ale aj absolútne nechutné! Hanba Krajčímu, vrátane jeho hovorkyne!

Záver

Ako môžete vidieť, tých skutkových podstát trestných činov, z ktorých môže polícia a prokuratúra vychádzať pri stíhaní zosnovateľov plošného testovania, je viac než dosť.

Núdzu o paragrafy určite mať nebudú.

Ak by polícia a prokuratúra nateraz nekonali, tak po výmene vlády konať určite začnú. A to sa naši covidoví zločinci môžu modliť k Duchu Svätému, aby nebol obnovený trest smrti. To, čo napáchali, by sa s rezervou kvalifikovalo aj na trest najvyšší.

No a v hre je tiež Medzinárodný trestný tribunál v Haagu. Naši potentáti sa tak môžu ocitnúť v spoločnosti tých najhorších zločincov a masových vrahov, akí kedy chodili po tejto Zemi.

Kým sa tak stane, môže to ešte nejaký čas trvať. Božie mlyny melú síce pomaly, ale spoľahlivo.

Zatiaľ nech si títo zločinci a kriminálnici užívajú posledné chvíle na slobode. Každopádne, deň zúčtovania sa nezadržateľne blíži.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. https://www.banned.video/watch?id=618035e9464d3428836f691e
  Social Credit Score Is Here: Utah Rolls Out Digital Driver’s License With “Social Credit Score”
  Sociálne kreditné skóre je tu: Utah zavádza digitálny vodičský preukaz so „sociálnym kreditným skóre“

  Social Credit Score Is Here: Utah Rolls Out Digital Driver’s License With “Social Credit Score”
  Sociálne kreditné skóre je tu: Utah zavádza digitálny vodičský preukaz so „sociálnym kreditným skóre“

 2. https://www.banned.video/watch?id=6180140c464d3428836f08b5
  Mark of the Beast in Canada: Unvaccinated Not Allowed to Travel on Planes, Trains or Ferries FULL SHOW 11-1-21
  Znak divej šelmy v Kanade: Neočkovaní nesmú cestovať lietadlom, vlakom alebo trajektom

 3. https://www.infowars.com/posts/mark-of-the-beast-in-canada-unvaccinated-not-allowed-to-travel-on-planes-trains-or-ferries/
  King Charles Calls For Vast Military-Style Campaign and “A War” to Enforce The Great Reset
  Kráľ Charles vyzýva na rozsiahlu kampaň vo vojenskom štýle a „vojnu“, aby presadili veľký reset

 4. https://www.infowars.com/posts/now-is-the-time-to-look-much-more-closely-at-the-great-reset-a-fake-utopia-being-sold-to-us-by-charlatans/
  Now Is The Time to Look Much More Closely at The Great Reset, a Fake Utopia Being Sold to Us by Charlatans
  Teraz je čas pozrieť sa oveľa bližšie na Veľký reset, falošnú utópiu, ktorú nám predávajú šarlatáni

  The Great Reset, sold to us by used-car salesmen who think they are princes, will decimate privacy and autonomy.
  Veľký reset, ktorý nám predávajú predajcovia ojazdených áut, ktorí si myslia, že sú princovia, zdecimuje súkromie a autonómiu.

  As we exit the pandemic, expect to hear much more about The Great Reset and building back better. Far from resulting in a low-carbon dream life, though, it’s a cartoonish fantasy that will hand the global elite even more power.
  Keď opustíme pandémiu, očakávajte, že budete počuť oveľa viac o Veľkom resete a lepšom budovaní. Hoci to zďaleka nevedie k nízkouhlíkovému vysnívanému životu, je to kreslená fantázia, ktorá dodá globálnej elite ešte väčšiu moc.

 5. https://www.infowars.com/posts/prince-charles-is-an-idiot/
  Prince Charles is an Idiot
  Princ Charles je idiot

  Prince Charles is wagging his finger at us over our carbon footprint.
  Princ Charles na nás kýva prstom nad našou uhlíkovou stopou.

  He’s flown 120,213 miles miles on private jets & helicopters over the last 5 years alone.
  Len za posledných 5 rokov nalietal 120 213 míľ na súkromných lietadlách a vrtuľníkoch.

 6. Nebinární toalety dorazily i do Prahy. Zatím se týkají pouze některých škol, v první řadě těch, kde se vyučuje v anglickém jazyce. Jsme otevřeni jakémukoli tématu, tvrdí zástupkyně International School of Prague v rozhovoru pro Lidové noviny.
  Ačkoli jsou žáci, které se neidentifikují jako děvčata nebo chlapci, v Česku spíše raritou, sociální zařízení pro nebinární děti se pomalu rozšiřují i v Česku. V International School of Prague si žáci a učitelé mohou vybrat, jak je budou oslovovat, a vybrat si neutrální anglické zájmeno they (oni). Nově si mohou dokonce vybrat, zda využijí toalety pro své pohlaví nebo genderově neutrální.
  https://cz.sputniknews.com/20211101/prvni-skoly-v-praze-maji-toaletu-pro-nebinarni-deti-zaci-jsou-vedeni-ke-kritickemu-mysleni-tvrdi-16362904.html

 7. https://www.infowars.com/posts/bezos-flies-by-private-jet-to-have-cup-of-tea-and-climate-change-chat-with-prince-charles-who-also-flew-in-by-private-jet/
  Bezos Flies By Private Jet To Have ‘Cup Of Tea’ And Climate Change Chat With Prince Charles (Who Also Flew In By Private Jet)
  Bezos letí súkromným lietadlom, aby si dal „šálku čaju“ a rozhovor o zmene klímy s princom Charlesom (ktorý tiež priletel súkromným lietadlom)

  Take a look a these private jet flying billionaires sitting in a mansion complaining about you emitting too much carbon
  Pozrite sa na týchto súkromných lietajúcich miliardárov, ktorí sedia v sídle a sťažujú sa, že vypúšťate príliš veľa uhlíka

  While they spend the next two weeks lecturing everyone else about doing more to tackle climate change, elitists including Jeff Bezos, Prince Charles and Bill Gates have been slammed for flying around everyday on carbon spewing private jets.
  Zatiaľ čo nasledujúce dva týždne strávia prednášaním všetkým ostatným o tom, ako urobiť viac v boji proti klimatickým zmenám, elitári vrátane Jeffa Bezosa, princa Charlesa a Billa Gatesa boli odsúdení za to, že každý deň lietajú na súkromných lietadlách chrliacich uhlík.

 8. Viacero rodičov v pondelok večer protestovalo pred Ministerstvom spravodlivosti (MS) SR. Ako TASR informoval viceprezident a generálny manažér Rady pre práva dieťaťa Jozef Tinka, chceli upozorniť na to, že odbory sociálnoprávnej ochrany detí, mnohí advokáti a súdy svojvoľne zasahujú do života detí a za konflikty rodičov trestajú deti segregáciou od jedného z rodičov

  https://www.hlavnespravy.sk/viacero-rodicov-protestovalo-v-pondelok-pred-ms-sr-upozornili-na-prava-deti/2737324

 9. https://www.infowars.com/posts/german-companies-creating-segregated-canteens-for-vaccinated-and-unvaccinated/
  German Companies Creating Segregated Canteens For Vaccinated and Unvaccinated
  Nemecké spoločnosti vytvárajúce segregované jedálne pre očkovaných a neočkovaných

  Second class citizen status for the unjabbed.
  Štatút občana druhej triedy pre neočkovaných.

  Major companies in Germany are segregating their employees by creating canteens for vaccinated people and separate areas for the unvaccinated, who will be forced to continue to follow social distancing and mask mandates.
  Veľké spoločnosti v Nemecku segregujú svojich zamestnancov tým, že vytvárajú jedálne pre očkovaných ľudí a oddelené priestory pre neočkovaných, ktorí budú nútení naďalej dodržiavať sociálne odstupy a povinnosť nosiť masky.

  Pharmaceuticals giant Bayer, energy company Eon, and travel company Alltours are all set to impose the new rules, which will see the unvaccinated treated like second class citizens.
  Farmaceutický gigant Bayer, energetická spoločnosť Eon a cestovná spoločnosť Alltours sú pripravení zaviesť nové pravidlá, vďaka ktorým sa s neočkovanými bude zaobchádzať ako s občanmi druhej kategórie.

  • Marek Košice

   Už len tie FATÁLNE ZNÁSILŇOVACIE „nariadenia“ sú jasným a NEPRESTRIEĽNÝM dôkazom toho, že peniaze za vakcíny sú len „čerešničkou na torte“, a že tu ide o „čipovanie“ a genocídu v jednom.

 10. „Kto“?! – hrozí?!
  Žiaden paragraf nie je subjekt vôle – len nástroj!

  Teda _ kto to chce uchopiť a je kompetentný to dotianuť, nenechať sa odstrašiť, zastrašiť, skorumpovať, vydierať, NEurobiť procesnú chybu, vždy sa dostaviť! A niesť aj obete?
  Lebo potom je aj prst na spúšti len nástroj.

  Kolektívna žaloba nemusí pozostávať len z poškodených – toto môže podať hocijaký občan ako podnet – len toto oni hodia do autu! Takže to vyžaduje politickú vôľu – hnutie, atď. Treba nájsť formu a vektor /smerník sily/ – stratégiu. Skalár je vôľa.

  Zatiaľ toto tu je len informácia – príprava v informačnom poli! Znovu pripomínam sion biblický ivládač – ako Matovič prosil o odpustenie! „Odpustite, že sme to urobili schválne!“ CHUCPE!

  Nie! Ja TOTO neodpúšťam a pamätám!

 11. https://www.brighteon.com/118184b4-7fa7-45d8-a3e0-655ee92c076c
  Vaccines will ELIMINATE the „obedience class“ of humans who can’t think for themselves
  Vakcíny odstránia „triedu poslušnosti“ ľudí, ktorí nedokážu myslieť sami

  A new mini-documentary about vaccinations and the globalist depopulation plan that will ultimately lead to the elimination of the OBEDIENT masses.
  Nový minidokument o očkovaní a globalistickom depopulačnom pláne, ktorý v konečnom dôsledku povedie k eliminácii POSLUŠNÝCH más.

 12. https://www.czechfreepress.cz/cfp-doporucuje/ministr-zdravotnictvi-pujde-zpivat-pred-soud.html?hitcount=0 a doufám, že to bude jeho labutí píseň, stejně jako toho darebáka prolhaného Kubka.
  Norimberk 2.0 by se už měl konečně rozeběhnout https://www.vipnoviny.cz/1-000-pravniku-a-10-000-lekaru-podalo-zalobu-za-poruseni-norimberskeho-kodexu/?fbclid=IwAR1m-PgHRENYD-NV8IlSwbAiU0viZajWg1x0uHRxo7Lsal-jQQvB1RqK0tM

  Všem žalujícím přeji dobré pořízení.

 13. Všechny ruské regiony oznámily zavedení systému QR kódů
  1.11.21

  Rusko:
  MOSKVA, 1. listopadu. /TASS/. Úřady všech 85 ruských regionů oznámily zavedení systému QR-kódů pro návštěvu veřejných míst, vyplývá z výpočtů agentury TASS na základě prohlášení regionálních úřadů. Zároveň toto opatření ještě nevstoupilo v platnost v sedmi regionech – začne fungovat do poloviny prosince.
  Zdroj: https://news.mail.ru/society/48598277/?frommail=1
  http://zvedavec.org/vezkratce/18245/

  • to je jedno kto

   nie len na navstevu verejnych miest. sberbank implementovala cosi, co vam z bankomatu vyda prachy len ked pouzijete qr kod, samozrejme z greenpasu. sberbank je jedna z naj bank vobec, nielen v rusku.

 14. Nuž, celkom nesúhlasím. Ten, kto presadil celoplošné testovanie obyvateľstva v novembri minulého roka bol vtedajší premiér I. Matovič, ktorý touto akciou dokonca podmienil svoje zotrvanie v premiérskom kresle. Vtedajší minister zdravotníctva v podstate len plnil jeho pokyny. Pokiaľ ide o prezidentku, tá povedala, že dobrovoľnosť testovania je nezlučiteľná zo sankciami. V podstate je vrchnou veliteľkou armády iba formálne (čím netvrdím, že nemohla v tejto veci viac podniknúť). Celé to v rámci armády riadil minister obrany J. Naď, ktorého ste vôbec nespomenuli. Napokon I. Matovič a M. Krajčí padli na Sputniku V, ktorý bol podľa ministra ZV I. Korčoka hybridnou zbraňou Ruska, čím len v podstate podčiarkol naše submisívne postavenie voči Bruselu.

  • Možno máte pravdu, no pri trestnom práve je dosť dôležité aj formálne hľadisko – koho podpis bol pod problémovým nariadením.

   Všetci tiež vieme, že vláda diktuje Úradu verejného zdravotníctva vyhlášky. Keď ale bude niekto stíhaný za vyhlášky, tak ten, kto je pod nimi podpísaný – teda Mikas.

   Ale máte pravdu, stíhaní za celoplošné testovanie budú mnohí – aj Matovič, Naď, Mikulec a vlastne celá vláda, ktorá za plošné testovanie zahlasovala. Taktiež Čaputová, riaditelia na ministerstvách podieľajúcich sa na akcii, vysokí vojenskí velitelia, zdravotníci čo robili výtery, atď. Výška trestov bude postupne s klesajúcou úrovňou tiež klesať. Najvyššie tresty budú tam hore.

   • S l o v e n s k ý z á k o n n í k – Úvod
    [Prehľadávať doménu upn.gov.sk] https://www.upn.gov.sk › data › pdf › ustava1939.pdf
    b) trestne stíhať prezidenta republiky (§ 39), c) trestne stíhať predsedu a členov vlády (§ 49), d) sostavovať kandidátnu listinu pre voľby do snemu, e) rozhodovať o strate poslaneckého mandátu na návrh predsedníctva snemu, f) podávať snemu návrhy zákonov,

 15. ČESKO: Od 1. listopadu mají restauratéři uloženo, aby u svých hostů důsledně kontrovali to, zda jsou jejich hosté očkovaní, nebo v posledních 6 měsících prodělali onemocnění covid-19, případně zda mají v ruce čerstvý test, že jsou negativní. Hygienici si chtějí na dodržování tohoto pravidla důkladně posvítit. Jenže u minimálně jedné restaurace zřejmě tvrdě narazí. Podívejte se sami.

  https://cz24.news/nejsem-lekar-hospodsky-vyvesil-ceduli/

 16. https://www.naturalnews.com/2021-11-01-the-tipping-point-has-been-reached-mass-civil-disobedience-counteroffensive-against-vaccine-tyranny-begins-now.html
  The tipping point has been reached: Mass civil disobedience “counteroffensive” against vaccine tyranny begins NOW… WALKOUTS on Nov 3 and Nov 8-11
  Bod zlomu bol dosiahnutý: „Protiofenzíva“ masovej občianskej neposlušnosti proti vakcínovej tyranii začína TERAZ… ŠTRAJKY 3. novembra a 8. – 11. novembra

  Under covid tyranny, governments have become active terrorist organizations
  Pod tyraniou covidu sa vlády stali aktívnymi teroristickými organizáciami

 17. https://www.naturalnews.com/2021-11-01-like-watching-a-horror-thriller-metallic-fragments-found-in-covid-jabs.html
  ‘Like watching a horror thriller’: Moving tentacled object, metallic fragments found in COVID jabs – LifeSiteNews
  „Ako sledovať hororový thriller“: Pohybujúci sa objekt s chápadlami, kovové úlomky nájdené v COVID vakcínach – LifeSiteNews

 18. Toľko výziev a článkov, ako môžu byť potrestaní tí čo rozhodli o celoplošnom experimente testovania a s tým spojenými problémamy rozšírením vírusu sa už popísalo veľa.
  Toľko lekárov a právnikov čo sú oponentmi postupov pri liečbe upozorňuje na možný trestný čin, ale tažko sa nám verí, že bude aj niekto potrestaní.

  Toľko problémov okolo nosenia rúšok,ktoré skôr napomáhajú negatívne na zdravie,lebo dýchať sa má volne a nie zahatanými ústami.

  Tak uvidíme či toto budúcnosť nejako vyrieši a bude sa za toto aj niekto trestne zodpovedať. Ale , stále je tu ten veľký otáznik, ÁNO ??????????

  • Presne tak, mláti sa prázdná slama. Je to k smiechu ako sa píšu úvahy o nejakom ptrestaní Krajčiho. Ved to je utópia. Ešte ten žid Krajči môže byť zase na scéne, v nejakom ministerstve. Anarchia jak vyšitá. Musím grcať,.. prepáčte mi súdruhovia…..

 19. Testovanie napĺňa skutkovú podstatu zločinov proti ľudskosti a vojnových zločinov
  Testovaním sa podľa Weisa dosiahol potrebný kontext pre zavedenia ďalších opatrení, ich sprísňovania a potrebu vakcinácie ako jediného riešenia tejto pandémie. „A autori štúdií si na niekoľko rokov zabezpečili príjem z ďalších grantov,“ hovorí Weis, ktorý hromadné testovanie považuje za porušenie Norimberského etického kódexu v jeho všetkých bodoch. „Netestovanie sa bolo sankcionované, pričom žiadnemu testovanému nebola poskytnutá možnosť vyjadriť svoj informovaný súhlas obsahovo aj formálne tak, aby spĺňal podmienky dohovorov o biomedicíne,“ vysvetlil právnik Peter Weis, podľa ktorého samotné testovanie napĺňa podľa rímskeho štatútu skutkovú podstatu zločinov proti ľudskosti a vojnových zločinov.
  https://cz24.news/slovensky-pravnik-judr-peter-weis-sokuje-hromadne-testovanie-bolo-zlocinom-proti-ludskosti-video/

 20. https://cz24.news/slovensky-pravnik-judr-peter-weis-sokuje-hromadne-testovanie-bolo-zlocinom-proti-ludskosti-video/
  Slovenský právnik JUDr. Peter Weis šokuje: Hromadné testovanie bolo zločinom proti ľudskosti! (VIDEO)
  SLOVENSKO: Právnik Peter Weis bol jedným z tých autorít, ktorí adresovali podnet na Medzinárodný trestný súd v Haagu za vykonanie nepovolených medicínskych experimentov na ľuďoch. V prvom prípade išlo o celoplošné testovanie, po ktorom u nás zomreli tisíce ľudí.

  Testovanie napĺňa skutkovú podstatu zločinov proti ľudskosti a vojnových zločinov
  právnik Peter Weis, podľa ktorého samotné testovanie napĺňa podľa rímskeho štatútu skutkovú podstatu zločinov proti ľudskosti a vojnových zločinov.

 21. Ta téměř dokonalá řada pěkně za sebou mne vrátila myšlenkami do dokumentárních filmů zachycujících fronty na vlaky. Je v tom nějaký rozdíl? Tito lidé také vůbec netuší, kam je to zavede, a co s nimi bude v dalších dnech.

  Jen slepě věří. U vchodu do tečky stála sympatická drobná černovlasá slečna, v ruce desky s klipem a vyplňovala potřebný dotazník.

  Já: „dobrý den, mohla bych Vám nahlédnout pod ruku a podívat se, co to vyplňujete?“
  Slečna: „To je dotazník, který předají i Vám, až se dostanete na řadu.“
  J: “ Víte, já se očkovat nenechám, nevěřím té šmakuládě a žádné nemoci se nebojím. Nejsem z Prahy a chtěla jsem se přesvědčit, že ty fronty v TV nejsou komparz.“
  S: „Já také nejsem z Prahy. Přijela jsem se naočkovat. Já se žádné nemoci také nebojím. Ale od zítra už všechno zpřísňují, všude chtějí testy, teď si je budu hradit a to si nemohu dovolit. Bez testů nebo očkování už se nikam nedostanete. Doteď to šlo, ale od zítra už to bude jiné.“
  J: „A to vám nepřipadá divné? Vy se nebojíte, že by to bylo nebezpečné a celý ten tlak na očko je zavádějící?“
  S: „Jenže s tím se nedá nic dělat a já chci mít klid. Nemohu nikde lítat po testech a ještě si je platit. Slyšela jsem, že hrozí neplodnost. Ale nevěřím tomu. Proč by toto někdo chtěl a lidem ubližoval?“
  J: „A co když přijde moment a vy zjistíte, že jste si nechala píchnout něco nebezpečného?“
  S: „Já jsem mladá a zdravá, mně se nic nemůže stát.“
  J: „Koukám, že dotazník musíte podepsat. Četla jsem, že podpisem zbavujete ostatní zodpovědnosti, kdybyste měla nežádoucí účinky a tím se ochuzujete o případné kompenzace.“
  S: „Tak já to nepodepíšu a zeptám se na to vevnitř.“

  Popřála jsem slečně hodně štěstí a příjemný zbytek dne. Jestli něco skutečně řekla, co jí odpověděli a jak to dopadlo, už se nikdy nedovím. Slečnu jsem nechtěla strašit případy mladých lidí z mého okolí s vážnými nežádoucími účinky.

  Nevěřila by mi. Ona byla přesvědčená, že si jde pro východisko. Nikdo by jí přeci nechtěl ublížit. V ten moment dal security tmavší pleti pokyn, že mohou jít dovnitř další. Šli. Pěkně v řadě za sebou. Dalších pět.

  Dívala jsem se těm lidem do očí. Byli ode mě na půl metru. Pak jsem šla podél fronty ven. Oni v těch očích nemají žádnou jiskru. Dostali je. A nikomu (ani securiťákovi) na mně nebylo nic divné. Byla jsem bez náhubku a na bundě čitelnou placku.
  „NENECH SE ZASTRAŠIT, VYSTUP Z ŘADY“

  Lidičky, vy se držte. Vy víte, jak se věci mají. Vy máte jiskru v očích, neodevzdali jste se. Od zítra se nic nemění. Je to jen další nezákonné nařízení, a jako i ta předchozí nebude většina lidí dodržovat.

  Dokonce na Václaváku v malých obchůdcích lidé bez respirátorů, prodavači také. V restauracích také. Ve větších obchodech to mělo dost lidí pod nosem. V Primarku ve vchodě obézní sekuriťák, 2x za tu chvilku, co jsem nakukovala, stáhl respirátor a prošťoural se prstem v nose.

  A ještě přidám obrázek z metra. Mladý muž cca 30 let si stáhnul respirátor, pár sekund si okusoval nehty a pak si ho zase nasadil. Všichni do jednoho (na koho jsem dohlédla) se minimálně jednou za těch 20 minut, co jsem metrem jela, respirátoru dotkli.

  Pak mě ty nevraživé pohledy některých opravdu baví

  Na Florenci nastoupil mladík s buldočkem. Mladík měl náhubek, pejsek ne. Jak jsem seděla, měla jsem pejska na pár cm od sebe. Zadívala jsem se na něj. Asi měl radost, že vidí obličej. Skočil mi předními tlapkami na stehna. Mladík se začal omlouvat. Řekla jsem mu, že nemá za co. Zvířata vždy umí vycítit duši člověka. Ten pejsek věděl, že se nebudu zlobit a ještě vyhrál pohlazení. Asi začnu sepisovat „Příběhy z metra v době kovidí“.
  https://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/rozhovor-se-slecnou-ve-fronte-na-tecku.html

 22. zapredaná SR

  Sami tomu neveríte, nikdo sedieť nebude.

  • Máte pravdu, neveríme tomu – sme o tom skalopevne presvedčení. Dočkajte času ako hus klasu.

   V roku 1941 tiež nikto neveril, že vrcholoví fašisti jedného dňa odvisnú a Hitler spácha samovraždu. A o 4 roky to bola realita. Dnes čas a udalosti plynú rýchlejšie, spravodlivosť príde za menej než 4 roky.

   • podle některých indicií HITLER zemřel v argentině
    https://www.pozitivnisvet.cz/kde-a-kdy-zemrel-adolf-hitler/

    • Je to možné, ale aby sme príliš neodbiehali od témy, tak sa držíme oficiálneho výkladu dejín.

   • holistický prístup

    Milá redakcia,

    všetko je inak – NIK zo zodpovedných psychopatických beštií nikdy nebol súdený a odsúdený – mnohí z nich stále „žijú“ v luxuse – aj Hitler sa dožil v luxuse a pod ochranou veľmi vysokého veku – načim prestať veriť LŽIAM, KLAMU, PODVODOM, … – celý ten „slávny súd“ bolo len divadelné predstavenie pre dobytok … len zmena teritórií beštií – plán ostal a stále napredoval … dlhé pojednanie … oficiálny výklad „dejín“?!? – HIS-TORI-a“ … to sú len klamstvá, lži, bludy, … bez akéhokoľvek náznaku pravdy – dnes je to už vo svetle – sme svedkami prepisovania PRAVDY v LŽI … Ak teda veríte „oficiálnym výkladom“, tak prečo odmietate veriť dnešným „oficiálnym výkladom“?!?

    • A čo by ste teda navrhovali robiť vy?

     • holistický prístup

      Pravdu vravieť len a … prestať HRAŤ ICH HRY … to je začiatok …

     • No veď k tomu vyzývame v každom druhom článku, že je treba bojkotovať ich protizákonné opatrenia.

     • holistický prístup

      Ďalším krokom je meditácia na dosiahnutie stavu JAROSTI – problém je, že už ani len netušíme, aký je to stav – pokúsim sa ho priblížiť – oprostiť sa od všetkých negatívov (hnev, strach, zlosť, nenávisť, …, ľútosť, …) a zamerať sa na stav ĽÚBOSTI – na to, čo ľúbime a chránime (nie je to o tom „biblickom“ „miluj nepriateľa …“, Kto do teba kameňom, …“, …) – na čom a kom nám záleží – v tomto stave meditácie – v stave JAROSTI máme právo a povinnosť (bez zaťaženia) ničiť všetko a všetkých, ktorí ničia tých a to, čo ľúbime – môžete si to predstavovať, ako stínanie hláv, ako rúbanie zločincov, …, preklínanie, … ale aj ako ICH rozsypávanie sa – je to názorne ukázané v mnohých filmoch (Harry Potter, Dr. Strange, …) – následne si predstavujte stav, aký si želáte – harmóniu – teda tvoríte mysľou v iných dimenziách – všetko, čo si dokážete v mysli vyvolať, všetko je skutočnosť (len jej niekedy chvíľu trvá, pokiaľ sa zhmotní) – takto môžete meditovať osamote … ale ak máte niekoho, komu úplne (bez akýchkoľvek výhrad) dôverujete, tak môžete tvoriť v meditácii aj spoločne – v KRUHU (ak poznáte miesta sily, tak na tých miestach to má vyšší účinok … TEMNÍ dobre vedeli, prečo ich ničili a prevrátili – aj tieto miesta je možné opravovať) – nikdy nie hromadné meditácie – tie môžu byť výťahom pre TEMNÉ myšlieky – ak súčasne takto tvorí kritické množstvo (a je to pomerne malé množstvo), tak sa to zhmotní takmer okamžite – záleží na tom, ako je kto „karmicky“ zaťažený – na tom záleží ODOZVA.

      Zhrniem: Zbrane máme – a sú to zbrane veľmi účinné – sme TVORIVÉ BYTOSTI … len do nás TEMNÍ beštialitami vložili a trvalo udržiavali stav bez-vedomia (stáda) – „Biblický projekt“ – od toho je nutné sa oprostiť …

      Máme už aj podporu SVETLA … ale to je na dlhšie – nie je to o UFO a pod.

     • holistický prístup

      Je dobré začať sa venovať aj bojovým umeniam – cvičiť vždy však v stave JAROSTI – zautomatizovať si tento stav v kritických situáciách – v tomto stave (TU A TERAZ) bojovali aj naši slávni predkovia – dostali ich lžami, klamstvom … a atómovými zbraňami – tých, ktorí ostali doma, tých vraždili vo veľkom – to je to tzv. „pokresťančovanie“ … a „kresťanstvo“ s ich vražednými praktikami – to je to TEMNO, ktoré sa šíri sektami po celej „Zemi“ … do súčasnosti nás stavajú proti sebe a nútia nás k bratovražedným bojom – „Biblický projekt“ – KAIN a ÁBEL, …

      Odhoďte všetko, čo do vás natlačili … pretože všetko sú to LŽI. Jediný hriech je žiť bez znania – odmietať znanie – „Biblia“ učí, že „jesť zo stromu poznania je dedičný hriech“ …

    • holistický prístup

     Psychopatické beštie nielen „žijú“ v luxuse, ale sa stihli aj riadne rozkotiť a zaujať všetky dôležitejšie pozície (a nielen tie) – čas tzv. „mieru“ im poskytol dostatočný priestor na zaprasenie celého „sveta“ svojim psychopaticko-beštiálnym potomstvom … všetko je vo svetle …

     • Koľko ľudí vo vašom meste to praktikuje? Poznáte sa navzájov, vidia to rovnako? Posilňujete sa navzájom?

     • holistický prístup

      Raamil,

      každý môže začať sám, začať poznávať PRAVDU – už sa objavujú aj pravdivé zdroje dlho utajované, držané v hlbokých katakombách, … predsa sa TEMNÝM nikdy nepodarilo zničiť, ukradnúť a ukryť v reťaziach všetko – časom sa pritiahnete. Na „SK“ už je pomerne dosť zdrojov – v tzv. „slovenčine“, web tartaria.sk (robia dokonca prednášky, semináre, … – temných tam ľahko odhalia) – tam nájdeš knihy a mnoho iného a sú aj iné weby aj v českom jazyku, ruštine, … všetko je ale nutné filtrovať svojim vnútrom – každé slovo a každá bukva v ňom sú dôležité. Už nie je nutné roky pracne hľadať maličké čriepky pravdy naprieč „svetom“ … už je pravda vo svetle.

    • Marek Košice

     „holistický prístup“ – Dal si ŠPIČKOVÝ koment. Tiež neverím, že svine z druhej svetovej boli odsúdené, a neverím, že Hitler spáchal samovraždu. Som presvedčený, že zomrel „prirodzenou smrťou“.

   • Aj to je diskutabilné. Tých pár nacistov súdených v Norimberku odvislo, alebo skončili s dlhoročnými väzenskými trestami. Ale drvivá väčšina nacistov vyviazla bez trestu, alebo so smiešnymi postihmi. Dobre známy expert Wernher von Braun sa stal dokonca riaditeľom NASA a „dobrý“ nacista Albert Speer po odpykaní trestu dokonca mediálnou hviezdou. Ale nemusíme chodiť až tak ďaleko do histórie. Ani našim vrcholným komunistickým predstaviteľom sa po roku 1989 nestalo nič, iba sa museli stiahnuť z výslnia.

 23. https://cz24.news/hlada-sa-milion-hlupakov-znepokojujuce-fakty-o-bezpecnosti-a-ucinnosti-vakcin/
  HĽADÁ SA MILIÓN HLUPÁKOV. ZNEPOKOJUJÚCE FAKTY O “BEZPEČNOSTI A ÚČINNOSTI” VAKCÍN

  Hlupákom stačí nariadiť. Alebo zastrašiť. Múdri a čestní chcú vedieť viacej.

 24. Neverím, že sa tak stane. Vychádzam z analógie Norimberského procesu. Vtedajší špičkoví vojnoví zločinci, až na pár výnimiek, vyšli z tohto relatívne dobre. Aj vysoké tresty im po krátkom čase skrátili. Aby sa spravodlivosť dnes naplnila, to by sa muselo postupovať tak, ako to chceli v Norimberku sovietski žalobci. Popraviť 50 000 najvyššie postavených nacistických predstaviteľov. Samozrejme, že sa to pod vplyvom západných spojencov nezrealizovalo.

  • Možno je teraz tá správna doba napraviť chyby Norimbergu I. v procese Norimberg II. A tiež neopakovať chyby „nežnej revolúcie“ a spraviť „plnohodnotnú revolúciu“ so všetkým, čo k nej patrí.

   • Jožko Fazuľa

    Dobre sa to počúva, ale….Veľká časť užitočných idiotov sa bude odporúčať z tohoto sveta https://www.hlavnespravy.sk/dalsi-dokaz-nadbytocne-nekovidove-umrtia-toto-leto-aj-v-usa-a-izraeli-je-pricinou-vakcina/2713880 a je otázka či bude ešte koho súdiť , tí čo zostanú budú zlikvidovaní na pozadí tejto genocídy a verejne len pár hníd. Možnosť ale je aj taká, že k žiadnemu druhému Norimbergu nepríde a zobudíme sa čierneho rána totality… Veľmi dobrá je diskusia s Baránkom na IV https://www.infovojna.sk/prehravac/dopoludnie-na-infovojne-s-adrianom-27102021/?m=1 ,kde sa zamýšľa nad tým, kto je vlastne v presile, tí ktorí sú za slobodu, alebo tí ktorým pohodlie totality a tento chaos vlastne vyhovuje. Tie vakcíny majú v podstate niečo do seba, minimálne pre tých čo zostanú – slobodne mysliacich, takže aj zlé je na niečo dobré, určite stojí za to vydržať až do konca filmu…

    • Revolúcie nikdy nerobí 90% národa. Na úspešnú revolúciu je potrebné, ak sa totalite vzoprie približne 5% populácie. To bohato stačí. Zavčeličkovaní nech si kľudne sedia doma a dívajú sa.

     Čo sa týka politikov, tak je tu vysoký predpoklad, že mnohí z nich sú buď nezaočkovaní, zaočkovaní placebom, alebo zaočkovanie len predstierajú. Takže sa netreba báť, že by nám tu pre Norimberg II. nikto z nich neostal. 🙂

     • Jožko Fazuľa

      Keď sa Napoleón dostal k moci, tak revolúciu krvavo potlačil a nestačilo ani 5 percent. Pokiaľ je čím resp. kým revolúciu zlikvidovať, tak žiadna nebude. Nenapadlo vás, že moslimovia sú výborná armáda na potlačenie revolúcie v Európe?

     • Počas Napoleóna boli trocha iné pomery armády a bežnej populácie. Dnes má polícia +- 20000 ľudí (mnohí z nich starí alebo pupkatí vyšetrovatelia v kanceláriách alebo úradníci na dopravných inšpektorátoch). Armáda tiež +- 20000, takže to máme dokopy 30 až 40 tisíc „mužov v zbroji“. Mnohí z nich ovčeličkovaní a ďalší, ktorí by sa pridali na stranu ľudí. Takže dokopy môžu rátať tak s 20 tisíckami.

      5% populácie je 270 tisíc. Viac ako 10-násobná presila. Ak by sa ich snažili nejako krvavo potlačiť, zrejme by povstalo ďalších 10% ľudí, čo je 540 tisíc. S týmto by si už neporadili.

      A čo sa týka moslimských migrantov, tak títo tu zatiaľ nie sú. Ono to zasa nie je také jednoduché. Keď do EU prišlo v roku 2015 cca 2 milióny migrantov (0,4% populácie EÚ), tak sa strhol veľký odpor. Ak by tu chceli pustiť 10-20%, aby to aj niečo znamenalo, tak to by nešlo len tak ľahko. To by si vyžadovalo ohromnú logistiku. Podľa nás je to nereálne, no samozrejme, treba sa mať na pozore.

     • Jožko Fazuľa

      Tak použijem príklad H. Cortéza a jeho likvidáciu Aztékov. Je problém s malým množstvom skvele vyzbrojených vojakov, ktorí nemajú žiadne zábrany vraždiť neozbrojených mužov, ženy, deti aj napríklad pod zámienkou náboženskej nadradenosti, či vyvolenej rasy? Stačí nájsť jedného, čo im rozkáže a môžete ísť s vašou presilou do čerta…

     • holistický prístup

      Jožko,

      presne to isté sa „dialo“ úplne všade, kde „prišli“ tí s krížami … všetky tieto sekty sú riadené z jediného centra …
      Dnes poškodzujú – likvidujú – prednostne BIO zbraňami polície. armády, … – teda tých so zbraňami, pretože tí sa môžu postaviť na stranu človekov – tí sú prví na rane – svojich vypestovaných vražedných bio-robotov majú dostatok – ovládajú aj rôzne iné zbrane – teda môžu kedykoľvek, kdekoľvek vyvraždiť rôznym spôbom celé obrovské územia – od agresívneho otrávenia pitnej vody, cez posyp z lietadiel, cez jedy v tzv. „liekoch“, …, … až po geo-zbrane – milujú však krvavé jatky – takže je možné, že siahnu k osvedčeným metódam „križiakov“ – bolesť, krvavé potoky, pálenie živých človiečikov (najmä malých detičiek – to milujú) – rozsievači smrti, bolesti, utrpenia, strachov, … s čiernymi dušami … postupne – miesto od miesta – ROZDEĽUJ a PANUJ … „biblický projekt“ …

     • JF – nie potlačiť – odpútať – technicky rozdiel, efekt rovnaký – klasická zástupnosť. Nie je to jedno – treba chápať procesy ako také – hoci vedú k jednému cieľu. Pokiaľ vieme chápať procesy – vieme analyzovať-dedukovať ciele – a to je to najdôležitejšie. Keď sa budeme namotávať na krízu – nasunú nám islám. Keď sa budeme namotávať na islám – nasunú nám NWO. Ide to ako zasúvanie skla do presného rámu z vrchu. Vždy sa niekde zasekne – treba ťuknúť, povytiahnuť, zasunúť.

     • Jožko Fazuľa

      Maroš, pekný článok tu: https://cz24.news/viceprezident-spolecnosti-pfizer-michael-yeadon-promluvil-prisne-strezene-tajemstvi-mrna-vakcin-lide-ztratili-pud-sebezachovy-a-nechapou-co-se-ve-skutecnosti-deje/
      a citujem: Nejhorší na tom všem je, říká Yeadon, že lidé ztratili pud sebezáchovy a pochopení toho, co se děje: „Naprosto zřetelně mi došlo, že když mluvím s inteligentními lidmi, přáteli, známými… i oni dokážou uznat, že jim říkám něco důležitého, ale když se dostanu k tomu, že jejich vláda jim lže způsobem, který může vést k jejich smrti a smrti jejich dětí, nedokážou se s tím ztotožnit. A soudím, že možná tak 10 % z nich rozumí tomu, co jsem jim řekl, a 90 % tomu nerozumí, protože je to na ně příliš složité. A obávám se, že prohrajeme, protože lidé nebudou schopni připustit, že někdo může být tak hrozně zlý…“ tie posledné slová sú ako z návodu, ako zničiť vyspelú civilizáciu a potvrdzujú aj tvoju myšlienku o chápaní /nechápaní procesov.

     • Aj najvyššia zaočkovanosť je v tých krajinách, kde ľudia najviac dôverujú vláde. Politici si ich za posledné desaťročia ochočili, ľudia stratili ostražitosť a tak to aj dopadlo.

      Stredná Európa s nízkou zaočkovanosťou stále čerpá z čias bývalého režimu a 90-tych rokov, kedy platilo, že vláde a politikom sa nedôveruje.

     • Jožko Fazuľa

      Redakcia, ak sa vláde a politikom nedôveruje, tak prečo teda sú? Každý kmeň či skupinu ľudí viedol buď najväčší a najsilnejší zločinec, alebo múdry starší, ktorý mal rád svoj ľud a záležalo mu na jeho budúcnosti. Stratili sme ostražitosť presne ako v článku, dnes už ani nerozhodujeme o tom kto nás bude viesť.

     • Jožko Fazuľa

      Redakcia, na konci článku čo som pripol Marošovi je tiež veľmi krásne poslanie a myslím, že je to hlavne pre vás mienkotvorcov citujem:
      Podle Yeadona lidé dnes potřebují něco jiného než vědecké argumenty:

      „…Potřebujeme filozofy, lidi, kteří rozumí logice, náboženství a podobným věcem… musí začít mluvit jazykem, kterému budou lidé rozumět. Protože pokud to necháme na vědcích, pak lidé jako já, i když mají dobré úmysly, budou mluvit jiným jazykem než většina lidí…“

     • JF – preto zlikvidovali ThDr.René Baláka!
      Filozof má ľudí správne orientovať, pretože dezorientovaní podliehajú demoralizácii a následne sa rozpadne celá spoločnosť. Filozof má aj držať vysoký morálny kredit a imperatív – zdvíhať prst a ísť príkladom.

      Príklad, ako sa to nemá, je Friedrich Nietsche – sifylitik, ktorý sa rozkladal po všetkých stránkach znútra a ktorý skončil po záchvate svojho postupne stekucovaného mozgu v šialenstve. Problém – za vysokou hĺbavosťou sa môže skrývať začínajúce šialenstvo a záleží, ako si to človek v hlave uprace. A problém je, keď takýto filozof uchváti národ podliehajúci fascinujúcemu šialenstvu svojich vodcov – tak dopadli Nemci uctievaním Nietscheho. Je to prosto fascinácia nenormálnosťou!

      Stačilo by nám pár skúsených a múdrych drotárov na správnom mieste.

   • Nežná nebola chyba ale riadený proces po dohode vtedajšej KGB, CIA a MI6.
    Norimberský proces spustili samotní Rotschieldovci, aby verejnosti ponúkli satisfakciu – obetných baránkov za svoje skryté zločiny! Rotschieldovci ostali nepotrestaní. Rockefellerovci už teraz slúžia Domu Sionu – si myslíte, že budú v Norimbergu 2 stíhaní aj oni za Covid-19? Rotschieldovci v tejto „hre“ ovládajú médiá a politikov – Rockefellerovci farmakomafiu. Norimberský proces bol teatrálny podvod na svetovej verejnosti! Norimberg 2 je proces Damage Control z Norimbrg 1 uniknutých informácií!

  • Ander Kixa

   A čo vojnový zličinec Stalin?

 25. Nezávislý analytik, bývalý dlhoročný expert Svetovej banky, MUDr. Juraj Mesík dlhodobo pozoruje vývoj situácie v jednotlivých krajinách v súvislosti s pandémiou a upozorňuje na nezrovnalosti, na ktoré by bolo dobré zamerať sa. Tentokrát sa bližšie pozrel na Fínsko, kde si všíma vývoj krivky “excess mortality” (nadmerná úmrtnosť)
  https://www.hlavnespravy.sk/mesik-upozornuje-na-podozrivy-vyvoj-nadmernej-umrtnosti-vo-finsku-co-sa-deje-na-covid-teraz-nezomieraju-tak-na-co/2737558

 26. Americké Stredisko pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) v pondelok oznámilo, že vydalo najvyššiu výstrahu pred cestovaním na Slovensko, do Ruska a Belgicka vzhľadom na veľmi nepriaznivú epidemiologickú situáciu v týchto troch európskych krajinách. Informovala o tom agentúra Reuters

  Rusko, Belgicko a Slovensko boli v rámci klasifikácie CDC preradené do skupiny štátov sveta s “veľmi vysokou” úrovňou šírenia nového koronavírusu.

  Všetkých obyvateľov USA CDC vyzvalo, aby do uvedenej trojice krajín – a ďalších zhruba 80 štátov a teritórií sveta – radšej vôbec necestovali. Ak už tam musia nevyhnutne cestovať, mali by byť pred cestou už plne zaočkovaní.

  “Vzhľadom na súčasnú situáciu na Slovensku aj plne zaočkovaným cestovateľom hrozí riziko nákazy a šírenia nových variantov koronavírusu,” uvádza sa v cestovnom varovaní týkajúcom sa SR, ktoré je identické pre všetky krajiny v tejto skupine.

  Do najvyššej 4. kategórie bola najnovšie preradená aj západoafrická Burkina Faso.

  Spomedzi susedov Slovenska sú aktuálne v 4. kategórii CDC len Rakúsko a Ukrajina. Maďarsko, Poľsko a Česko sú zatiaľ v 3. kategórii s “vysokým” šírením vírusu, kde boli doposiaľ aj SR, Rakúsko a Ukrajina.

  https://www.hlavnespravy.sk/spojene-staty-vydali-najvyssiu-vystrahu-pred-cestovanim-na-slovensko/2737576
  ***
  Co se to u vás na slovensku děje?

  • nič nezvycajne, posluchli priamy rozkaz zhora. matelko, hever, dlhovaric a dalsi sluhovia usa sa hrali cez vikend s pastelkami. tesime sa na vianocne prekvapenie cele sk bude asi v ciernom !!!

 27. https://cz24.news/oracle-ak-by-vam-to-este-nedoslo-tak-satanisticke-svetove-elity-vedu-proti-nam-vyhladzovaciu-vojnu/
  Oracle: Ak by vám to ešte nedošlo, tak satanistické svetové „elity“ vedú proti nám vyhladzovaciu vojnu

 28. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/11/02/fighting-vaccine-mandates-passports.aspx
  How to Fight Vaccine Mandates and Passports
  Ako bojovať proti povinnému očkovaniu a očkovacím a pasom

  Around the world, huge numbers of people are protesting vaccine mandates and passports
  Obrovské množstvo ľudí na celom svete protestuje proti povinnému očkovaniu a očkovacím pasom

  Mass noncompliance is the only strategy that can save us in the long run
  Masové nedodržiavanie pravidiel je jedinou stratégiou, ktorá nás môže z dlhodobého hľadiska zachrániť

 29. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/11/01/heart-attack-ingredient-added-to-pfizer_1920_s-jab-for-kids.aspx
  Heart Attack Ingredient Added to Pfizer’s Jab for Kids
  Do Pfizerových vakcín pre deti bola pridaná prísada, ktorá vyvoláva infarkt

 30. Statistiky mluví za vše. 0,000 % úmrtí na virus u dětí ve věku 5-11 let. Očkování NIKDY nebylo o viru.

  https://gab.com/Red_White_and_Blonde/posts/107178882491865101

 31. Nakonec, Robert Kennedy Jr. vyzývá všechny světelné bojovníky, aby se 3. listopadu zúčastnili CELOSVĚTOVÉHO ODCHODU na protest proti povinnému očkování. Vyjděte ze svých zaměstnání, domovů a postavte se na protest do ulic. To je skvělý nápad.

  https://gab.com/QAnon211/posts/107181664313512474

  CELONÁRODNÍ STÁVKA A POCHOD.

 32. Dr. Zelenko: Prožíváme globální útok biologickými zbraněmi, lidé mají lék, jak proti němu bojovat

  https://rumble.com/vogp3p-dr.-zelenko-we-are-living-through-a-global-bio-weapon-attack-people-have-th.html

  Dr. Zelenko Certifikovaný rodinný lékař s více než 20 lety praxe. Byl nominován na Prezidentskou medaili svobody a Nobelovu cenu, tým Dr. Zelenky byl jedním z prvních v zemi, který úspěšně léčil tisíce pacientů Covid-19 v přednemocničním prostředí. Vyvinul svůj dnes již slavný „Zelenkův protokol“, který zachránil nespočet životů po celém světě. Doporučil prezidentu trumpovi užívat hydroxychlorochin.

  Dr. Zelenko začíná rozhovor vysvětlením, že prožíváme globální útok biologickými zbraněmi, lidé mají lék, jak proti němu bojovat. Tento útok byl však dobře koordinovaný a podílela se na něm světová elita. Jejím hlavním cílem je depopulace a kontrola.

  • Jožko Fazuľa

   No jasné Nobelova cena a medaila slobody za to , že povedal židom pravdu? A kde boli tí rabíni dovtedy, než zaočkovali 90 percent židov? Dokonca aj infikovaní s popredných sa liečili jeho metódou s hydrochlochínom! Prečo sa neliečil celý národ židovský, ale iba poprední rabíni? Je to tu vo videu aj so Zelenkovým prdom:
   https://www.hlavnespravy.sk/dr-zelenko-ktory-liecil-koronavirus-u-trumpa-ci-bolsonara-jediny-dovod-preco-by-ste-chceli-ockovat-deti-je-ze-verite-v-ich-obetovanie/2649836
   Keď zabili Krista, bolo lepšie ak umrie jeden za národ, ako by zanikol celý národ! Teraz obetovali celý národ ,za pár jednotlivcov a dokonca to urobili ich vlastní ľudia Deepstate s farmafirmami. Toto je vyvolený národ, ktorý má viesť tento svet? A kam?

   • holistický prístup

    Jožko,

    je rozdiel jewrej a sionista (podobne ako pod slovom „slovák“ je zahrnutý pôvodný Slovien aj cigán aj chazar aj jewrej aj chazar aj iní) – obaja sú akože premenovaní (podobne ako cigáni na rómov – aj tých je viacero odnoží) na židov – to je naprieč všetkými „štátmi“ – cieľom chazarov=sionistov=SS-sion-nacistov je vyvraždiť aj jewrejov (akože tých „ortodoxných židov“). Tzv. „Azrael“ a v podstate všetky „štáty“ sú pod beštiami chazarmi (OTROKMI TEMNOTY – VATIKÁNU) – buď priamo, alebo ich otrokmi – „užitočnými“ IDIOTMI. Potrebovali dostať „ortodoxných“ do lágra – koncentrovať ich čo najviac do jedného „tábora“ („štátu“) a následne ich vyvraždiť – to sa práve deje – to je aj dôvod, prečo pod menom „žid“ páchajú beštiality po celej „Zemi“ – falošná vlajka – potrebujú zamerať pozornosť, zlosť, nenávisť, … práve na ortodoxných!!!! – to sú všeobecné praktiky – SS sion-nacisti sa schovávajú pod rôznymi pláštikami – národmi, štátmi, církvami, sektami, organizáciami, …, …, menia si mená, vlastných „potomkov“ umiestňujú do cudzích rodín = kukučie mláďatá a mnoho iného).

    • Jožko Fazuľa

     Zaujímavé, že na to aby dali Zelenkovi nobelovku problém nie je, ale aby chránili svoj vlastný ľud, nechali sa ogabať, to im uniklo? Nehnevaj sa, ale národ má predsa inú hodnotu a sú tam na to, aby ho chránili a nechajú sa takto obabrať? Izrael nie je Slovensko, no mám pocit, že ešte bude horúco…

     • holistický prístup

      Jožko,

      všetky tie tzv. „ocenenia“ sú len značkovaním tých „svojich“ OTROKOV (otrokov beštie) – ktorým podsunuli časť ulúpeného a v trezoroch ukrývaného znania.

      Problém je, že stále sa mnohí (prevažná väčšina) kĺžu na beštiami vytvorenej tenučkej vrstve „ľadu“ (náboženstvá, sekty, strany, štáty, organizácie, … – pavučiny „moci“) vytvorenej na nekonečných hĺbinách PRAVDY.

      Po celej „Zemi“ idú tie isté procesy – je to už do očí bijúce. Stačí sledovať „pachové“ značky – beštie si značkujú „svoje“ teritóriá – stačí otvoriť oči a srdce – stačí zdravý otvorený „sedliacky“ rozum očistený od LŽÍ sutanistov – tam je ten zdroj TEMNA – všetko, čo odhaľujú je cielené – odhaľujú a davu podsúvajú len svojich „postrádateľných“ (vopred určených na likvidáciu) OTROKOV.

      Stále ide ten istý „Biblický“ projekt … zameraný na likvidáciu všetkých KULTÚR „sveta“ – všetko, čo Ťa „naučili“ sú LŽI, KLAMSTVÁ, …

      Čriepky pravdy (to, čo od začiatku vedeli) sú podsúvané systémom „vedci“ dokázali (prišli na to, …) – pretože majú za to, že tým si splnia svoju povinnosť vyjaviť pravdu – ale veľmi sa mýlia – dnešok stojí na TYRANII, KRUTOSTI, VRAŽDENÍ, … a k tomu nikdy od žiadnej svetlej bytosti nedostali žiaden súhlas – a tam sa to začína …

      Tým, že SS sion-nacisti (chazari navonok prijali „židovstvo“ – tiež akože „židia“) vraždia vo veľkom židov (jewrejov – ortodoxných) tým uvoľňujú priestor pre seba a svojho parazitického TEMNÉHO PÁNA – vesmírneho parazita – o tom je aj celý „antisemitizmus“, ktorým držia všetko „ľudstvo“ na krátkej uzde – to je len veľmi stručne.

   • „Prečo sa neliečil celý národ židovský“ – pretože národ židovský neexistuje, lebo židovstvo je „len“ religiózna sekta! A pretože sionisti sú sebavyvolená sekta v židovstve – prebieha boj o moc Vyvolených s ostatnými. Otázka – holokaust, ktorý spustili americkí sionisti v Európe pomocou nemeckých nacistov, a ktorý mal pomôcť vytvoriť zidovský štát Izrael na palestínskom území, mal:
    1/ Vytvoriť štát pre semitských židov, alebo ich – ako vyditeľných – použiť len ako krovie pre budúci
    2/ štát Chazarov – čo je judaizované turkistické plemeno!

    Ide o to, že Chazari boli cca tisíc rokmi rozprášení Rusmi po celej Eurázii a migrovali – tak ako semitskí židia, „po svete“, a teda – kto z nich tí „bieli“ židia, alebo tí „čierni“ židia sú schopní – ako sociálny experiment GMS – vytvoriť nie globálnu zločineckú skupinu, ale konzistentný štát podľa všeobecne uznávaného kódexu? Lebo semitskí židia nikdy vlastný štát nemali – nepliesť si rímsky protektorát Judea so štátom! Ale Chazari svoju štátnosť a ríšu už mali! Chazarský kaganát!

    Súčasný stav – Chazari v Izraeli 70%, semitskí židia 30% – zo židovv Izraeli.

    Ktorí sú pôvodní obyvatelia Palestíny? Len Arabi! prečo?

    Židia ako židia – sekta v národe Chamitov, ktorí v rámci multikulti obývali mesto Chaldejskej ríše – Ur – Babylon – boli z Ur vyhnaní cca 4 tisíc rokov pred kristom – pre neustále neprístojnosti, krvavé rituály, neznášanlivosť, incest, satanizmus – stručne – kolektívnu sociopatiu! Z najbohatšej časti Eurázie – Mezopotámie ich tak potom Abrahám viedol „do zeme zasľúbenej“ – do Sinajskej púšte! ???
    Slovo Hebrej neznamená „ten, ktorý prekročil rieku /Jordán/“, ako o sebe tvrdia židia /semitskí/, ale pôvodne znamená PRESTUPNÍK – zákona! Vyhnanec! Psanec!

    Teraz späť k Chazarom. Ich susedné národy ich počas existencie Chazarského kaganátu /cca od ČIerneho mora po Kaspické more/ z duše nenávideli – pre podlosť, násilníctvo, výpalníctvo, úžeru. Nevydržali to ani Ugry – Maďari, preto sa presunuli za Dunaj a bohužiaľ – dovliekli so sebou aj chazarských veľmožov, ktorí boli v opozícii k vtedajším kaganom /jeden oficiálny – druhý tajný a ten zásadne musel byť žid/.

    Čiže – TOTO sa po tisícročí stretlo v štáte Izrael po WW2! „Jeden lepší ako druhý“!

    Bojovnosť a iniciatíva a agresivita Chazarov sa nezaprie – a tí svojou väčšinou vyhlásili oficiálnu doktrínu Izraela – sionizmus! A sionizmus hlása nenávisť a nadradenosť voči všetkým, ktorí nepatria do sekty v sekte – vrátane k ortodoxným židom!
    Otázka – ak prebehol holokaust židov v Európe pod taktovkou sionistov – ako to celé má dopadnúť v Izraeli pod taktovkou chazarských sionistov?

    Európski židia počas prenasledovania v WW2 – tí, ktorí ešte mali pud sebazáchovy – poslúžili Rotschieldovcom – sionistom, ako Európanmi a svetovým spoločenstvom tolerovaná „prenasledovaná spoločnosť obetí“ a zástierka na obsadenie Palestíny v prospech Novej Chazarie!

    Len tým to nekončí – plán Veľkého Izraela je v skutočnosti plán na znovuvybudovanie Veľkého Kaganátu! To, že má byť židovský – a zrejme bez semitských židov – o tom nepochybujte! A preto ortodoxní Chasidi používajú tolerantné Rusko ako svojho ochrancu! Preto majú v jeho zázemí Autonómnu židovskú oblasť. Preto podporujú Putina! Pretože judaizmus Chazara je ozajstná metla ľudstva – v normálnm svete parazit svojho hostiteľa nezabíja – Chazar áno!

 33. 19 států žaluje Bidenovu vládu kvůli povinnosti očkovaní proti COVID-19.

  https://gab.com/ResisttheMainstream/posts/107193670108275468

 34. https://aeronet.cz/news/v-evropske-unii-je-uz-temer-1-000-000-lidi-s-vaznymi-vedlejsimi-priznaky-a-evropsky-parlament-proto-vyzval-k-vytvoreni-fondu-pro-odskodneni-obeti-ockovani-velky-reset-v-evrope/
  V Evropské unii je už téměř 1 000 000 lidí s vážnými vedlejšími příznaky a Evropský parlament proto vyzval k vytvoření fondu pro odškodnění obětí očkování! Velký reset v Evropě je ve skutečnost odepisováním amerického petrodolaru! Jediným způsobem, jak lze USA zničit a zlikvidovat, je přestat nakupovat ropu! Globalisté se sešli na klimatickém summitu v Glasgow a radí se, jak podříznout USA odchodem od ropy a petrodolaru a senilní Joe Biden netuší, co se okolo něho děje! Amerika netuší, že kolaps dolaru přijde ve chvíli, kdy svět přestane kupovat ropu a namísto toho zasune šňůry od aut do zásuvek!

  • Uvolněné místo po ropě převezme kilowatthodina a místo po petrodolaru obsadí bankovní blockchain

   A blockchain banking (BCB) bude kontrolovat světová vláda globalistů, sionistických bankéřů a jimi vlastněné nadnárodní Big Tech korporace. Proč měl a dosud má petrodolar takovou sílu a moc? Protože je krytý něčím, co všichni potřebovali. Ropou. Bez dolaru jste ropu nenakoupili. A nově to bude jak? Novým petrodolarem bude blockchain. A ten bude krytý kilowatthodinami. Bez blockchainu nenakoupíte kilowatthodinu.
   Nerozsvítíte si. Neohřejete se. Neuvaříte si. A hlavně, nikam nedojedete. A co vyžaduje blockchain, na rozdíl od petrodolaru na zelených papírcích? Ano, vyžaduje bezhotovostní společnost. A proto globalisté ve Velkém resetu tlačí na bezhotovostní společnost, na digitální ekonomiku, na bankovní identity, otisky prstů. Všechno to do sebe zapadá a dokonale pasuje. Každý jednotlivý krok globalistů. Likvidace USA a přesun centra řízení globalismu z USA do Číny a podle čínského modelu řízení populace v sociálním kreditu, to je celá podstata Velkého resetu a covidové pandemie. Total Control je potom hlavním poznávacím znamením tohoto přesunu. A tak samotný virus je pouze malým kamínkem v mozaice Velkého resetu.

   • CO SE TO DĚJE V ČESKÉ REPUBLICE?!

    Zálohy na energie vyšší než důchod. Z čeho máme žít, ptají se senioři
    „Náhlé ukončení činnosti několika dodavatelů energií dostalo do finanční tísně i řadu seniorů. Rázem bez vlastního zavinění jsou postaveni do situace, kdy musí platit nově vyměřené zálohy, které jsou v některých případech téměř stejně vysoké jako důchod, který pobírají.“
    „Z původní zálohy 3500 korun měsíčně musí nově v režimu poslední instance platit jen za plyn téměř 20 tisíc korun. A dodávají, že po zaplacení plynu a elektřiny jim aktuálně zůstane ze dvou důchodů na vše ostatní zhruba 6500 korun.

    Jiná seniorka, 75letá vdova, sice pobírá nadprůměrný důchod, ale kvůli novým zálohám těžko vyjde. „Z 3 150 korun se záloha vyšplhala na 17 700 korun. K tomu musím připočíst zvýšení zálohy na elektřinu zhruba tři tisíce korun a důchod je vyčerpán a není na živobytí,“ popsala redakci svoji situaci.“
    https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zalohy-na-energie-vyssi-nez-duchod-z-ceho-mame-zit-ptaji-se-seniori-179277#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_id=179277&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
    ————————————————–
    K tomu poznámky:
    1/ VK z Aeronetu upozornil na situ – výrobcovia automobilov vyrábajúci doteraz autá na spaľovacie motory – prijali stratégiu, že budú vyrábať elektromobily na elektrinu aj s balíkom kreditu na elektrinu na 5-10 rokov dopredu, t. j., že už teraz je na burze vykúpená všetka tzv. spotová – obchodovateľná energia – aj tá, ktorá má byť vyrobená v budúcnosti!

    Trochu to pripomína vykúpenie úrody farmárov dopredu, čo inak presadzujú aj u nás bio-alternatívci, aby takúto aktivitu farmárov podporili, čo je OK – ale už iná je situ, ak v globalizovanom svete nejaký bohatý subjekt vykúpi potraviny pre celé národy. Nereálne? Ale už „sa to v minulosti“ – analogicky stalo – vďaka TELEGRAFU! ???

    2/ Ide o rovnaký mechanizmus, ako Rotschieldovci použili na ovládnutie CELEJ!!! Londýnskej burzy – distribúciou falošnej poplašnej správy /u nás stále trestný čin!/.

    Rotschieldovci využili nový telegraf tak, že po bitke pri Traffalgare – keď Briti porazili Francúzsku flotilu, ktorá hrozila inváziou do Británie – pomocou telegrafu a svojich komplicov – burzovných agentov – rozšírili falošnú poplašnú správu, že vyhrali Francúzi a Británii hrozí invázia, okupácia, a ukoristenie všetkých podnikov Francúzmi! Táto informácia spustila obrovskú paniku a raketový pád akcií! V konkrétnom momente na pokyn Rotschieldovcov – ich agenti začali hromadne skupovávať nizke akcie, čo sa vtedy nerealizovalo okamžitým elektronickým bankovým prevodom s REÁLNYMI, aj keď digitálnymi peniazmi ako dnes, ale prostredníctvom zmlúv a dohôd o predaji za takú a takú cenu! V čom je problém?!

    GENTLEMAN VŽDY DODRŽÍ SLOVO! Kto potvrdil, verejne prehlásil, že predáva – tak predať musel!
    /Za istých okolností je takéto prehlásenie – aj o stávke – platné dodnes aj u nás a je súdne vymáhateľné, nakoľko druhá strana môže vstupovať do takéhoto procesu s určitým rizikom – vkladom./

    Teda – Rotschieldovci – bez toho, že by mali reálne prostriedky na výkup všetkých takto nakontrahovaných akcií – získali záruky na ich lacné zakúpenie – a mohli si na ne požičať od iných svetových špekulantov, kráľovskej rodiny atď. a vlastnícky ovládnuť celé podnikanie zakomponované v prtfóliu Londýnskej burzy!
    POPLAŠNOU SPRÁVOU, PODVODOM, ÚVEROM!
    Židovské príslovie – „Peniaze robia peniaze – vši robia vši“!

    Dnes máme analógie takýchto finančných podvodov priamo pred očami – komplicmi globálnych finančníkov sú zločinci sediaci priamo v parlamentoch národných strán, v médiách „telegrafu“, v EU parlamente! EU komisári sú zločinci, ktorí hýbu trhom a nášimi životmi! A teraz začali tie ku.vy hýbať energiami!

    Jediná stála energia, ktorá vzťahovo hýbe ostatnými „energiami“ – je okrem tej skrytej voľnej energie – energia Slnka! Geoinžinierstvo ovplyvňuje 70-80% fotovoltaiky, ktorú vyrábajú tí istí vlastníci energie na Zemi /ropa, uhlie, plyn, voda/. Geoinžinierstvo znižuje výkon fotovoltaiky o 70-80% = „vyrába“ jej neefektivitu a celkový nedostatok! Prečo? No lebo je to súčasťou plánu na celkový nedostatok energie! Znižovanie spotreby zdrojov – ktoré spracúva civilizácia vďaka energiám!

    EU na podnet-príkaz USA nariadila národným štátom vypovedanie stabilných zmlúv so stabilnými nízkymi cenami energií s Ruskom!
    = EKONOMICKÁ A ENERGETICKÁ SAMOVRAŽDA! Národov Európy – nie vlastníkov energií! A najlepšie pred zimou! Bábuška bábuška, budeš sa ty babušiť, ak nechceš krátko žiť!

    Otázka – to, že sa dá niečo ešte dnes nevyrobené kúpiť kontraktom do budúcna – tomu rozumieme?
    Áno – dá sa – pokiaľ budú stabilné podmienky ako dnes. Problém? Bavíme sa „len“ o budúcej energii! Nebavíme sa o budúcich výrobkoch vyrobených pomocou tejte energie! U vám prihorieva?!

    Otázka – ak všetku spotovú energiu akože vykúpili na trhu práve a len výrrobcovia budúcich automobilov – svet bude prioritne vyrábať „len“ elektrické automobily – s energetickým kreditom na „šťavu“ na 5-10 rokov dopredu?! A ostatné? No iste – existuje tzv. regulatív na povinnú dodávku energií pre životne dôležitú infraštrukturu. Pozor – to nie sú bežní spotrebitelia! To je ebnergia pre systém a jeho technologické zabezpečenie! Nie pre váš varič, ohrievač!

    Otázka – viete, že súčasná vyrábaná elektrická energia sa okrem batériových clouds NEDÁ SKLADOVAŤ! A preto preto musí stále niekam prúdiť – musí ju niekto stále odoberať?

    Pri podpisovaní zmluv o dodávke energie podpisujete záväzok o dohodnutom odbere energie! Preto tam máte paušálny poplatok v zálohovej platbe! Je to to isté, ako váš záväzok na burze, že toto kúpite, alebo predáte za! Akurát si neuvedomujete, že „po Traffalgare“ predávate – matematicky – zlomok – PREVRÁTENÚ HODNOTU SVOJICH PEŇAZÍ za jednu kilowathodinu! Ešte raz – predávate svoje peniaze ako tovar výmenou za iný tovar!

    A to je len jedna z prevrátených hodnot vo vašom živote! Skrátim!!!

    Teraz prebiehajú záverečné vyúčtovani odberov energií! Pozor pozor na zmeny v zmluvách, pozor pozor na klauzuly o abstraktných cenách /“svetových“ – a 10-15% hore dole! Pozor na záväzok odberného množstva!
    Nie! Vyžadujte pevné cenové rozpätie – koľko centov za KW/h – nie abstraktnú definíciu!
    V doteraz korektných zmluvách máte klauzulu, v ktorej sa dodávateľ zaväzuje nenavýšiť súčasnú cenu medziročne o viac ako 15% – inak je to dôvod na vypovedanie zmluvy! Pozrite si zmluvy znovu!

    Ak v tomto nebudete mať jasno, že cena za kW/h bude povedzme pôvodných 0,17 eura maximálne navýšená o plus 10% vládou avizovaného zvýšenia – a toto podpíšete so šmejdmi – ste v prdeli! Zadĺžení po uši! A exekuovateľní! Treba byť mimoriadne pozorný a aktívny! Ak odstúpi 20% odberateľov od zmlúv – špekulantská stratégia s energiou sa im rozpadne! Odbočím.

    Friedmanova teória trhu /pôvodne analýza tzv. Vietnamského syndrómu burzovej krízy vojensko-priemyslového komplexu v súvislosti s USA verejnosťou odmietajúcou vojnu vo Vietname/ hovorí, že ak poklesne cena akcií na trhu na 80% – vypukne panika, t. j. – ak poklesne záujem trhu o 80% – vypukne panika! Funguje to ako šlaufom ťahané víno samospádom z plného demižóna.

    Ešte raz! Elektrická energia sa nedá skladovať! Teda – tí veľkí, ktorí si nakontrahovali jej výrobu a odber – budú musieť platiť jej výrobcom – aj za to, čo NEPREDALI VÁM! Riešenie?!

    Treba byť pevní v trakoch a rozhodnúť sa vydržať – vedieť sa obísť bez elektrickej energie – mesiac, dva, tri. Potom za vami prídu s inými cenami! Lebo oni sú sami v pasci – automobilky ešte elektrické automobily – ako spotrebiče – ešte nevyrobili a nepredali a koľko vôbec, jadrové elektrárne sa neodstavujú podľa okamžitého dopytunedopytu energie, detto tepelné majú svoje zdrojové odberové záväzky – skrátka je to zotrvačná mašinéria, ktorá melie! A ktorá keď sa zastaví – tak ruchne celá táto technologická civilizácia!

    Teraz inak – na Slovensku je priemerný dôchodok tušim okolo 490 eur – čo je cca 17 tisíc českých kaček. Vy si fakt myslíte, že je tu milión a pol domácností – aj s mladými zarábajúcimi, ktorí podpíšu takýto sebazničujúci kontrakt na dodávku elektriny?!
    To nie! Pár blbcov áno! Potom vypukne zúrivosť! Potom padne vláda a začne sa vešať!
    Potom uzavrieme krajinu!

    • Oprava – ak poklesne záujem trhu NA 80%

     V podstate ide o mechanizmus, ktorý sa týka akejkoľvek trhovej komodity, vrátane trhu práce – presne z tohto dôvodu VŠETKY vlády na Slovensku od roku 1989 – vrátane tej ficoboľševickej – udržiavajú ZAMESTNANOSŤ – nie ecidovaných nezamestnaných doboha – na úrovni okolo 80% a menej, čo je mechanizmus, vďaka ktorému majú Slováci jedny z najnižších miezd v Európe!

     Toto je úloha každého ministra práce – dnes Krajniak – je to analógia funkcie Hlavného Dozorcu zodpovedného za ZVYŠOVANIE DANÍ vo faraónovej ríši! Nepliesť si s Hlavným Dozorcom zodpovedným za výber daní – analogicky daňový úrad. Minister práce – Hlavný Dozorca – je zodpovedný za čo najefektívnejšiu EXPOLOATÁCIU všetkých, ktorí musia plniť sýpky faraóná – dnes analogicky oligarchovia, korporácie a tzv. „skupinka“ Parazitov pri moci!
     „Faraón“ na Slovensku je presne táto organizovaná zločinecká skupina!

     K tzv. Vietnamskému syndrómu – aby sa nezopakoval, t. j. aby verejnosť odporom k vojne nezlikvidovala zisky vojensko-priemyslového komplexu a militantnú ekonomiku – po skončení vojny vo Vietname vypukla obrovská nezamestnanosť a hospodárska kríza v USA – manipulátori Deep State a jastrabi pristúpili k tzv. riadeným vzťahom s verejnosťou – vzniklo PR – a efekt PR ste mali možnosť vydieť pri tzv. vojne priamo z televíznej obrazovky – CNN News, resp. „terorizmus“ z televíznej obrazovky po 9/11.
     Odvtedy už všetky operácie – vrátane globálneho podvodu s „vojnou proti Covid-19“, Green Deal, energetickou „krízou“ a „oteplovaním“ – je čisté PR – Public Relation!

     Gaučová kultúra – chipsy a pivo – pohodlná sebadebilizácia! Lebo skryté riadenie vyžaduje pro forma nadšený súhlas idiotov!

    • Kilowathodina – je na prvý povrchný pohľad „prijateľná“ mena – lebo má blízko k cene zlata a množstvu energie potrebnej k jeho získanie – ťažba, rafinácia – ale aj energiie vojny – ako tiež spôsobu získania. V čom je problém? Energia je všade – akurát zlato nie! Takže o akú energiu – a hodnotu, či cenu sa jedná? Len o tú „trezorovú“, kontrolovanú!

     Može sa teda stať – a to bude tá revolúcia, ktorá zmetie svetový parazitizmus – aj ako izmus – že „priletí vrtuľník“ a začne zhadzovať „Helicopter free energy“! A problém bude skôr ako sa ňou aj našu Zem nezadusiť!

     Čiže – GMS chce vymeniť zlato za kilowathodiny?
     A čo tak im poslať do krytov na výmenu pár atómových bombičiek?

 35. 22- ročný cyklista Greg Luyssen sa začiatkom septembra počas profesionálnych pretekov necítil dobre. Bol nútený preteky ukončiť a bol prevezený do nemocnice. Ukázalo sa, že po druhom očkovaní vakcínou od Pfizeru má poškodenie srdca, zrejme práve v spojitsti s daným očkovaním. Teraz je nútený ukončiť svoju cyklistickú kariéru

  https://www.hlavnespravy.sk/poskodeny-srdcovy-sval-profesionalny-cyklista-gregluyssen-sa-po-druhej-ockovacej-davke-musi-vzdat-bicyklovania/2737738

 36. Ja si myslim……ze ich caka SIBENICA…….len sa bojiim, ze pod Mikasom sa zlomi…..sibenica…z dreva……

  Tesime sa na zanik EU k 1.12…….

 37. Stále viac okresov sa podľa covid automatu presúva do čiernej farby. V týchto okresoch platia najprísnejšie opatrenia. Čierny je už aj okres Topoľčany. A hoci fitnescentrá majú ostať zatvorené, jeden z majiteľov sa rozhodol, že tak neurobí

  Podľa majiteľa nemajú problém so zatvorením prevádzky, pokiaľ bude prijatý zákon, ktorý im to bude prikazovať, ako to bolo prvej alebo druhej vlny, keď bol vyhlásený núdzový stav. V súčasnej situácii na to ale nevidí dôvod. “Žiadna právna záväznosť pre nás nie je,” reagoval majiteľ fitnescentra s tým, že im vláda vôbec v súčasnej situácii ani nepomáha.

  Dodal, že protipandemické opatrenia dodržiavajú. Prípadom sa už bude zaoberať hygiena.

  https://www.hlavnespravy.sk/nemame-preco-mat-zatvorene-majitel-fitnescentra-ma-otvorene-hoci-su-v-ciernej-farbe/2737740

 38. holistický prístup

  Odporúčam pozrieť si film NEPOHODLNY (2005) – o tom, čo sa deje – o praktikách beštiálnych psychopatov – o „postrádateľných“ – vysoko vypovedacie – snáď pomôže poniektorým otvoriť oči …

 39. Česká republika se podle ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD) příští týden pravděpodobně dostane na německý seznam epidemicky rizikových zemí. Oznámil to po dnešním jednání Ústředního krizového štábu. Nové epidemické hodnocení Česka bude znamenat komplikaci především pro neočkované.
  https://cz.sputniknews.com/20211101/nemecko-muze-zaradit-cesko-na-seznam-vysoce-rizikovych-zemi-co-to-znamena-pro-cestujici-16369230.html

  tak to vypadá na zavření celé středoevropské EU
  *****
  Světoví lídři v Glasgow si musí umývat ruce pouze studenou vodou. Na klimatické konferenci COP 26 totiž vypnuli horkou vodu. Tímto krokem chtějí organizátoři přispět v boji proti globálnímu oteplování. Stane se teplá voda buržoazním přežitkem i v domácnostech?
  Klimatickou konferenci OSN v pondělí otevřel britský premiér Boris Johnson. Světu prohlásil, že nám zbývá minuta do půlnoci a je nutné jednat hned, jinak bude zle. Organizátoři summitu nezaháleli a rovnou vypnuli lídrům horkou vodu na toaletách.
  https://cz.sputniknews.com/20211101/klimaticky-summit-posila-signal-horka-voda-je-neudrzitelna-proto-ji-vypnuli-16367876.html

  • holistický prístup

   Psychopatickí OTROCI svojho beštiálneho pána sú pekne na kope – načim toto „hniezdo“ beštií vypáliť (deratizovať) – krásny to začiatok očisty … mnohé ramená HYDRY by boli odťaté …

   • Jejich setkání prý bude trvat dva týdny a celkem by se ho mělo zůčastnit na 20 000 „příznivců“ – aspoň co jsem zaslechl.

 40. Tých ZMRDOV, čo majú pomenovanie ako Matovič,Krajčí, další ZMRD Jarčuška, zapredanci ako Mikas,Krčméry a spol. treba postaviť k múru ako Chauchcesca. A strieľať by mali pozostalí po tých , čo kvôli týmto ZMRDOM zomreli… Tá spravodlivosť musí prísť…Skôr , či neskôr…

 41. je to vsetko fajn ale problem je ze sa nic nedeje a ludia stale trpia(masky, OTP blbosti, opichanie deti a podobne). to je ako ked vas zacnu rezat za ziva a vy si poviete ze to je zlozin a zazalujete ich a o par rokov mozno disiahnene nejaky vysledok zatial co uz ste davno mrtvi. proste takto tu fungujeme. zijeme vlastne ako krestania so slepou viero uze ked zomrieme pojdeme do neba a POTOM nam bude dobre. lenze my zijeme tu a teraz. a to je ten problem so vsetkym itymito zalobami. len kecy a nic z toho .drzim im palce, samozrejme, ale treba sa pzoerat na realitu teraz, nie na to co mozno bude zajtra.

  • A aká je alternatíva? Fyzický odpor, ostrá revolúcia? Najprv treba vyskúšať právne spôsoby. Ak tie nepomôžu, potom…

   Fyzické formy odporu pritom vôbec nie sú nevyhnutné. Úplne by stačilo, aby dosť ľudí začalo bojkotovať opatrenia. Preto netreba vyplakávať, ale začať presviedčať ľudí do občianskej neposlušnosti.

 42. Včera mi známa povedala,že zomrela na kovid ich známa,bola 2x zaočkovaná
  a dostala kovid ani ju nestihli odviesť do nemocnice. O tom veru nenapíšu a z tých zomrelých čo každý uvádzajú ani nenapíšu kolkí boli zaočkovaní.

  V takýchto prípadoch ide pravda bokom, lebo vakcína je víťazstvo, ale v raji nebeskom.
  Na bývalom pracovisku dostalo covid viacej pracovníkov a najhorší priebeh má ten čo je 2x zaočkovaný.
  Tomuto sa nedá ani uveriť, že sa táto covid banda tvári, že nič nepočuje, nič nevidí a len tliacha tie svoje frázy o bezpečnosti očkovania.
  A preto pravda leží hlboko v podzemí a lož stojí na vrchole.

 43. https://cz24.news/viceprezident-spolecnosti-pfizer-michael-yeadon-promluvil-prisne-strezene-tajemstvi-mrna-vakcin-lide-ztratili-pud-sebezachovy-a-nechapou-co-se-ve-skutecnosti-deje/
  VICEPREZIDENT SPOLEČNOSTI PFIZER MICHAEL YEADON PROMLUVIL. PŘÍSNĚ STŘEŽENÉ TAJEMSTVÍ MRNA VAKCIN. LIDÉ ZTRATILI PUD SEBEZÁCHOVY A NECHÁPOU, CO SE VE SKUTEČNOSTI DĚJE

  • Jean,
   je to velmi zajímavé čtení a i pravdivé!

  • Obdobný článok napísal Valentin Kasatonov v súvislosti s očkovaním proti covid-19 v ktorom cituje Michaela Yeadona, ktorý o vakcinácii hovorí, že ľudia stratili pud sebazáchovy a pochopenie toho, čo sa s nimi v skutočnosti robí. (protiproud.cz 01,11.2021).

 44. https://cz24.news/t-e-rostas-globalne-vyhladzovacie-programy/
  T.E.Rostas: Globálne vyhladzovacie programy

 45. https://www.banned.video/watch?id=6180a1fec1526b2b32608d5a
  Massive Child Heart Damage Imminent As Globalists Prepare To Vax Children
  Hrozí veľké poškodenie srdca dieťaťa ako sa globalisti pripravujú zaočkovať deti

 46. https://www.infowars.com/posts/americans-who-received-jj-jab-more-likely-to-develop-rare-blood-clots-new-study-finds/
  Americans Who Received J&J Jab More Likely To Develop Rare Blood Clots, New Study Finds
  Nová štúdia zistila, že Američania, ktorí dostali J&J Jab, majú väčšiu pravdepodobnosť vzniku vzácnych krvných zrazenín

  It’s starting to seem like nary a day goes by that the world doesn’t isn’t confronted with new research raising safety questions about either the mRNA vaccines (mostly Moderna) or the adenovirus-vector jabs like the AstraZeneca and J&J jabs.
  Začína sa zdať, že neuplynie deň, kedy svet nie je konfrontovaný s novým výskumom, ktorý vyvoláva bezpečnostné otázky buď o vakcínach mRNA (väčšinou Moderna), alebo o vakcínach s adenovírusovým vektorom, ako sú napríklad vakcíny AstraZeneca a J&J.

 47. Na Slovensko prúdi z Ruska menej plynu. V októbri sa totiž z Ruska cez Ukrajinu na Slovensko prepravilo denne vyše 70 miliónov metrov kubických zemného plynu. Prvé novembrové dni preprava cez bod Veľké Kapušany klesla na zhruba 42 až 46 miliónov kubíkov plynu denne. Ako povedal pre agentúru SITA hovorca Eustreamu Pavol Kubík, slovenský prepravca prepravuje plyn podľa požiadaviek svojich zákazníkov

  https://www.hlavnespravy.sk/na-slovensko-prudi-z-ruska-menej-plynu-eustream-o-dovodoch-znizenia-prepravy-nebol-informovany/2738094

 48. Ako výčitka voči neočkovaným bola v médiách uvedená vysoká finančná čiastka, ktorú musí štát vynakladať na zdravotnú starostlivosť na jedného covid pacienta v nemocnici. Išlo o čiastku okolo 11 000 Eur. Bolo to porovnávané s očkovaním, ktoré stojí iba niekoľko desiatok Eur a dáva záruku, že len minimum očkovaných sa dostane do nemocnice s ťažkým priebehom ochorenia. Účelom tejto informácie bolo, aby ľudia prehodnotili svoje rozhodnutie nedať sa zaočkovať a zbytočne nezaťažovali štátnu pokladnicu.

  https://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/neockovani-dnes-ockovani-zajtra.html

  • Štátnu pokladnicu?! Veď štát vynakladá za svojich poistencov len – a stály – odvod poistenia – inak má štát zdravotnú starostlivosť na háku – tie peniaze idú už zo zdravotných poisťovní! Toto je ako čo – hra na socializmus?

   “ a zbytočne nezaťažovali pokladnice zdravotných poisťovní!“

   Preto lifrovali koviďákov do súkromných nemocníc – Penta si tak preliala peniaze z Dôvery do vlastných nemocníc!

   Tu už lož nemá mieru!

 49. https://otevrisvoumysl.cz/dr-judy-mikovitsova-durazne-varovani-ohledne-covid-ockovani-o-neizolaci-viru-sars-cov-2/
  Dr. Judy Mikovitsová – Důrazné varování ohledně covid očkování & O (ne)izolaci viru SARS-CoV-2

  Ve zkratce…
  Dr. Judy Mikovitsová v tomto rozhovoru s Mikem Adamsem vysvětluje, proč je covid očkování rizikové a proč podle ní zabije spoustu lidí, dále vysvětluje podvod s PCR testy a jak je to vlastně s izolací viru SARS-CoV-2.

  • Teraz som vypočula celé video s Dr. Judy Mikovits. Veľmi sa to oplatí vypočuť, resp. prečítať preklad.

 50. Ander Kixa

  Stačí už len maličkosť: aby sa vec dostala pred odvážneho neobrezaného sudcu. Koľko je takých?

 51. Nie sme ľudia, čo zažívajú Svetlo, ale sme bytosti Svetla, ktoré zažívajú ľudskosť.

 52. EU: Francúzsku a inde v Európe vykazuje známky oživenia, pričom počet hospitalizácií mierne vzrástol, opäť sa vynára otázka závislosti od vakcín ako jediného riešenia epidémie.

  Mala by byť tretia dávka zahrnutá do zdravotného pasu?

  Bude zdravotný pas platný len s 3. dávkou?

  Stali sme sa závislí od vakcíny?

  Kto má záujem na očkovaní detí?

  Prečo médiá podporujú reklamu na očkovanie detí?

  Kto vlastní médiá?

  O tom diskutovali Philippe Froguel, výskumník a genetik a Alain Houpert, senátor za stranu Les Républicains (LR) z Côte d’Or.

  Viac vo videu:
  https://cz24.news/otrasne-svedectvo-francuza-ktoremu-manzelka-zomrela-po-druhej-davke-od-pfizeru-debata-s-odbornikmi-video-24min-sk-dab/

 53. MOLEKULÁRNÍ GENETIČKA MUDR. SOŇA PEKOVÁ O COVIDE JAKO BĚŽNÉ RESPIRAČNÍ NEMOCI, OČKOVÁNÍ, I O ANGAŽOVANÝCH SAMOZVANÝCH „EXPERTECH“, KTEŘÍ HRAJÍ PODLE NOT VLÁDY (VIDEO CZ, 94min)
  https://youtu.be/YXGpubRNVo4

 54. ..milá jean, ďakujeme moc za výborné príspevky, veľmi ,,dobrý“ bol ten o pýtaní si príbal.letáku :-(….aj mnohé iné boli ozaj dobré…. to o tej elektr.energii, ako jej bude nedostatok, myslím, že rozprávali v Slob.vysielači, vrátane aj o autách na nabíjanie….veľmi smutné je, že stále mnohí nechápu, prečo vlastne sa tento koronocirkus deje…treba tieto nezmyselné nariadenia úplne ignorovať, to je 1.vec, kt.môžeme urobiť hneď a všetci…a potom príde na rad aj spravodlivosť….

 55. Po ich lobotomii..dva mesiace mi tiekla krv z nosa…a bolest ucha..k tomu sa pridal zapal dutiny a hrdla..zahadne len na tej strane kde my strcili spajglu..do druhej dierky sa po mojej reakcii uz neodvazili…nasledne som vyhladala ORL….lebo problemy sa vracali

Pridajte komentár

*