Rakúska vláda v panike: Polícia a armáda sa vzbúrili proti lockdownu neočkovaných


Print Friendly, PDF & Email

Rakúska vláda v panike: Polícia a armáda sa vzbúrili proti lockdownu neočkovaných

Rakúska vláda má vážny problém – polícia aj armáda krajiny sa postavili na odpor proti neustále vzrastajúcej zdravotníckej korona diktatúre.

Už toho majú dosť aj oni, preto sa naďalej odmietajú podieľať na protiprávnom konaní vrcholových politikov pri obmedzovaní práv a slobôd vlastných obyvateľov.

Média hlásia vzburu ozbrojených zložiek

V rakúskych médiách sa objavili nasledovné správy:

„Povinnosť vymáhať dodržiavanie lockdownu pre nezaočkovaných obyvateľov podľa pokynov ministra vnútra policajný zväz odmieta.“

„Zväz ozbrojených síl oznámil, že sa budúcu sobotu zúčastnia na veľkom proteste vo Viedni.“

„Polícia a armáda odmietajú vykonávať kontroly hygienických preukazov (covid pasov) pod názvom „sloboda a ľudská dôstojnosť „. Pripoja sa preto k veľkému protestu proti povinnému lockdownu neočkovaných 20. novembra 2021 vo Viedni.“

Len niekoľko dní po tom, čo sa rakúsky kancelár Alexander Schallenberg rozhodol obmedzovať neočkovaných ľudí, politici a odbory vyzvali na rozsiahle povstanie proti tomuto bezprecedentnému opatreniu obmedzujúcemu slobodu.

Líder Strany slobody (FPÖ) Herbert Kickl zvolal na 20. novembra vo Viedni „mega demonštráciu“.

Krátko nato prezident Zväzu rakúskych ozbrojených síl (FGÖ) Manfred Haidinger nasledoval príklad a pridal sa k listu zverejnenému 14. novembra. Ako uvádza, mieni „brániť základné práva a slobody“.

Ozbrojené zložky sa pridávajú na stranu ľudí

Predstavitelia strany FGÖ poukazujú na to, že každý je oprávnený demonštrovať, a to dokonca aj v prípade uväznenia!

Povinnosť vykonávať kontrolu dodržiavania vládnych nariadení, uloženú ministrom vnútra Karlom Nehammerom, už policajný zväz zamietol.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Okrem toho Zväz rakúskych ozbrojených síl oznamuje, že sa zúčastnia na tomto veľkom zhromaždení vo Viedni.

Vláda v panike

Ide o poriadnu facku pre vládu, ktorá podľa rakúskych médií prejavuje čoraz väčšiu paniku.

Predseda Sociálnodemokratických odborov (FSG) a Odborového zväzu polície Hermann Greylinger v rozhovore nenechal nikoho na pochybách, že polícia sa podľa týždenníka Wochenblick cíti byť neschopná vykonávať tieto kontroly.

Manfred Haidinger (FGÖ) vo svojom liste dodáva:

„Týmto upozorňujeme, že účasť na zhromaždeniach je osobitne chráneným zákonným právom a že je zohľadnená aj v aktuálne dostupnom návrhu vyhlášky. Účasť a cestovanie po celom Rakúsku je povolené.“

Aj keď neočkovaným ľuďom sa odporúča cestovať súkromnou dopravou.

V liste sa napokon pripomína, že „zákaz zhromažďovania naplánovanej občanmi, ako aj zákaz zhromaždenia politických strán boli uznané ako nezákonné“ viedenským správnym súdom.

Záver

Je nanajvýš potešujúce vidieť, ako sa konečne začínajú ozbrojené zložky v našej susednej krajine búriť proti narastajúcemu útlaku a tyranii svojich bezcitných vrcholových politikov.

Dúfajme, že naša armáda a polícia si od Rakúšanov vezmú príklad a čoskoro sa pridajú na stranu ľudí, proti už neúnosnej vládnej tyranii.

Sloboda je nákazlivá! Národy sveta čoskoro zvrhnú skorumpované diktátorské režimy a obnovia slobodu, zákon a spravodlivosť. A samozrejme, všetci covidoví zločinci budú prísne potrestaní.

Prírodná liečba osteoartritídy

Zdroje: facebook.com, Infodujour.fr, twitter.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Internet se hemží výrazy, jako je The Great Awakening, Big Disclosure, MAGA, Q, WWG1WGA, Anons, Qanon, FJB, LGB… a zjišťuji, že lidé se v tom ve většině případů moc neorientují. Někteří tomu ani nevěří a píšou mi nesmysly pořád dokolečka. Abychom to zjednodušili, tak všechny výše uvedené výrazy mají jedno společné, a to je osobnost pana Prezidenta donalda trumpa. Stačí si zapamatovat, že ti, co sdělují tyto hlášky, to s vámi myslí dobře a nechtějí vás zabít.

  https://kresadlo.com/velke-odhaleni/

  • Mr.Jaroslav ( Jerry)

   Tak čítsj aj Gab.com a sleduj podcasty na TruNews.com, a Mika Adamsa na Natural News, atď…

   • Jerry,Mike is OK,ale je tiez kontrol opposition,nejaky cas bol proti David Icke,etc. I ked som od neho kupil vitaminy aj tak ma zablokoval

  • Jirik,MAGA je 6 stupen satanizmu a Trump je jeden z nich . Ked bol v Londyne dal GAVI-Bill Gates Company 1.16 Billion Dolarov,(Putin dal 10 Millionov) ustanovil Operation Warp Speed,na Cele s najkoruptovanim executivom z Glaxo Cline vaxxination company,podpisal Executive Order Septembri 19,2019 :Innovation Influenza Vaccines,Vyhlasil vynimocny stav a dal USA pod kontrolu FEMA,a tak mohli Governori robit zakerne mandaty na masky a teraz na ockovanie,atd,je za vaccination a naposledy povedal ze vaccines su najvacsi zazrak v Historii Ludstva,tiez ho vypislali v Alabame,ked propagoval vacciny,aj dcera robi to iste,jew casto zidakov,vsak Ivanka aj s muzom su Chabati,co veria ze ked sa na svete vytvori uzasna katastrofa,tak potom ten ich MESIAH pride a kazdi zid moze mat az 2800 otrokov,atd. Cp pisem si vsetci mozu overit,Q_ANON,je disinformacia riadena tajnymi sluzbami vcetne mosadu,cau ,Janko L>A>

  • ej, hor sa sveta proletári, ej, hor sa, hladom mučení,
   už nášho hnevu sopka žiari, to bude výbuch posledný,
   rozboríme sveta starý základ, otroci, hor sa k víťazstvám,
   zabráňme minulosti návrat, ľud bude vládnuť navždy sám.
   Posledná borba vzplála, dajme sa na pochod
   internacionála je ľudstva nový zrod.

 2. Hovno! „Vzbúrilo sa“ len pár provokatívnych zložiek, ktoré majú odhaliť celkový potenciál odporu v krajine! Storočia sa to volá – prieskum bojom!
  V Protokolch Sionu je to systémová provokatívna stratégia! Redakcia – o mesiac – dobre?!

  Ku.va vy idioti debili! Globálny mocenský systém menežujú väčší debili od vás?! Áno?! Kto má ku.va iniciatívu! No oni! Kto sa teda búri?! Ľudstvo?! Nie! Oni vás provokujú – k reakcii.

  Vy debili! Vzbura nie je INICIATÍVA ku.va! Vzbura je provokácia! Alebo reakcia! Ale ku.va nikdy nie iniciatíva!

  Iniciatíva je v ich rukách!
  Badatel = web v priamom konceptuálnom ROZKLADE!

  • Vy vo všetkom nájdete nejaké negatívum. Aj by sme sa vás radi opýtali, že prečo si to rovno nehodíte, ale nechceme v žiadnom prípade k niečomu takému nikoho nabádať.

   • Vyzerá to ako nihilizmus, ale netreba predčasne súdiť. Uvidíme, ako ten „valčík na krásnom, modrom Dunaji“ susedia zatancujú. Ak by to v Rakúsku rachlo, potom jeden z pravdepodobných scenárov je reťazová reakcia (?)

    • Presne na to celý svet čaká. Až to rachne v prvej krajine, ako domino sa to rozšíri všade. A toho sa covidoví fašisti boja zo všetkého najviac.

     • Redakcia!
      1/ Vzbura, odpor – je len reakcia!
      2/ Akcia je – puč, cielené prevzatie moci!

      Prevzatie moci musí byť konceptruálne – a čo ďalej! Ak sedláci u Chlumce nevedeli dopredu čo ďalej – tak aj dopadli!

      Majdan je puč s prevzatím moci podľa scenára! Už si to ujasnite!

      Myslím, že naši ľudia nejdú do vzbury ďalej, pretože nevdia konceptuálne čo ďalej – a nechcú ísť ako baranidlá do Majdanu!

      Preto nám zabili konceptuálneho ThDr.René Baláka!

     • Ja to vsade pisem uz rok,ze tu uz nepomozu ziadne par tisicove strajky,ale iba ozbrojeny prevrat s pomocou armady a policie.Bez tychto zloziek nieje mozne porazit ziadnu tyransku diktaturu.

     • Ander Kixa

      Dnes v Rakúsku vyhlásili povinné očkovanie pre všetkých od 1.2. Toto podporuje Marošov výklad. Deň pred demonštráciou chcú ľudí ešte viac nasrať.

     • AK – vidím to na zaťažkávaciu skúšku papiňáku! Ak to v Rakúsach nebuchne – nasadia to u nás!
      Rakúsko je lakmus európskych noriem života – Zlaté jablko.

      Kurza podla mňa dočasne posadili na lavičku – aby ho mohli znovu použiť ako normalizátora. Je to chladnokrvné prasa s očami ako žúžol!
      Meternichov režim!

     • My sme sa domnievali, že Kurza odstavili, lebo nemal gule na tie svinstvá, čo teraz robia. Akonáhle nastúpil ten nový, okamžite sa rozbehol absolútny teror. Asi na Kurza nemali až také silné kompro. Na toho nového, podľa toho ako satanistom slúži, majú zrejme natočenú vraždu priamo na videu.

      Ale možno máte pravdu vy, že Kurza len chystajú na normalizáciu, keď toho nového dav zlynčuje.

     • Treba si uvedomiť, že ide o tzv. normalizačný teror! Spoločnosť a mocenský systém sa vďaka chaosu nenápadne posunul do fáze, v ktorej ho treba ukotviť! Predstavte si razenie banskej šachty a jej stabilizáciu! A následnú exploatáciu žily!

      Metternichovský absolutizmus – Wikipédia
      [Prehľadávať doménu sk.wikipedia.org] https://sk.wikipedia.org › wiki › Metternichovský_absolutizmus
      Metternichovský absolutizmus alebo Metternichov absolutizmus bol konzervatívny vládny systém v habsburskej monarchii v období 1815 – 1848.. Charakteristika obdobia. Bol to svojho druhu systém policajného štátu, pomenovaný podľa jeho spolutvorcu Clemensa W. L. Metternicha, od r. 1809 ministra zahraničia, od r. 1821 kancelára, jedného z diplomatických tvorcov tzv.

   • Ander Kixa

    Myslím že Maroš nepíše odveci. Vždy boli pár krokov pred masami a ONI masy riadia a manipulujú.
    Dajme tomu že sa armáda a polícia spoja s demonštrantami. Čo potom? Kto bude ich nový veliteľ? Čo spravia? Slobodomurár Kurz vylezie z diery aj s mladým Sorosom?

   • „Aj by sme sa vás radi opýtali, že prečo si to rovno nehodíte“

    Redakcia – návod pre VÁS – ak si to budete chcieť hodiť VY!

    Potrebujete:
    1/ Cca 8-10 metrov mäkkého – najlepšie nového drôtu o priemere 1,5-1,8 mm. Priemer 1 mm unesie cca 60 kg – tak s rezervou.
    2/ Cca polovicu tehly, resp. kus závažia použiteľného na vrhačku, ktorú dokážete vyhodiť aj s uviazaným drôtom do výšky minimálne 7 metrov.
    Toto je dôležité!

    Potom si usporiadajte svoje pozemské veci – napr. zrušte diskusiu na Badatelovi.

    Potom sa aj s vercajgom premiestnite pod najbližšie drôty vysokého napätia – v najbližšej dedine napr. Ale nechoďte do lokality, v ktorej sa zdržiavajú chránené dropy!

    Teda situ – stojíte pod vysokým napätím, máte kus drôtu, na ňom uviazanú vhodnú vrhačku. Druhý koniec drôtu si 2 x omotajte okolo krku a koniec drôtu pár krát pevne zahnite – ako drôtenú slučku. Potom sa sústreďte – nie som elektrikár – neviem – na tie drôty vysokého napätia, ktoré nie sú nulák a zemnenie – teda na drôty FÁZOVÉ! To si predom zistite!

    Takže – ak sa teda rohodnete takto vypnúť prúd v danej oblasti – drôtený vercajg pod vysokým napätím si upravte tak, aby sa nezamotal – a vrhačku vrhnite presne ná fázové drôty vysokého napätia! Ono by vás to malo potom pekne vytiahnuť hore – ešte som neskúšal. Takže pripravte si aj selfíčko! A potom si to…! No – možno by sa žišla aj stavbárska prilba.

    Prosím – ak sa necítite na to – že by sa vám nemuselo podariť hodiť to do správnej výšky – nežiadajte to od okoloidúcich detí – mohlo by ich to zraniť! Toto riešte len s dospelákmi! A opakujem – nehádžte si to nikdy v oblasti, kde sú chránené dropy! Mohli by vás jednak zastaviť, jednak by ste mohli dostať pokutu.
    https://i.ytimg.com/vi/XAKKLcrj8rY/maxresdefault.jpg
    https://novezamky.dnes24.sk/images/photoarchive/sized/700/2017/02/10/drop-2.jpg
    https://www.dnes24.sk/images/photoarchive/sized/700/2018/04/06/drop-velky.jpg

    To, že ste sa – ako „portál o zdraví“ jednou vetičkou demaskovali ako cynické hovädá – vám vďaka mojej citovej drsnosti – nebudem viac opakovať. Mňa ste o tom teraz presvedčili na prvý krát! Ďakujem!

  • Za co jsi dostal na tadescu blokaci?

   • Za Raju – ty čurák! Na Tadesco ma nikto „nezablokoval“ banom! Oni to urobili „elegantne“ – systémové komentáre blokovali systémovo! Ak nevieš o čom rozprávam, tak je to o pumpovaní vzduchu do duše, z ktorej niekto neustále uvoľnuje ventil – ty moralista! Lebo odjebať niekoho z diskusie – na to musí byť len tvoj infanilný – pre teba pochopiteľný stranícky dôvod!

    A teda – čo robíš ty tu – ty boľševik?! A čo ťa serie, že mňa cenzurovala jedna okultná židobanda na Tadesco?! Cítiš príležitosť?!

    • Maroško, rada som čítala tvoje komentáre, aj na Tadescu, ale v poslednej dobe to trošku preháňaš…nie som proti vulgarizmom, keď zapadajú do textu, ale nie je ich už trochu veľa?, si múdry muž, tak si to nekaz…a daj nejaké pikošky o Tadescu, už dlhé roky neviem, čo si mám o nich myslieť…

     • DDT – Mám o nich info z prvej ruky – od človeka, ktorý ich priamo pozná. Citovo chladní manipulátori.
      „Predátori“ – ale našťastie nešikovní. Doplatiť na nich môže ten, kto nevidí varovné signály.

      Samozrejme – aby mohli fungovať – musia mať správne mimikry – články, témy. Podľa názoru toho človeka, ktorý ich osobne pozná – kopú za globalistov. Ponúkajú „riešenia“- spasiteľskú alternatívu „pastiera“. Controling!

  • Ernest Decsi

   Netreba robiť paniku, netreba kričať na námestí, a také blbosti. Nikoho to nezaujíma. Treba nechať fungovať, starú známu Korupciu. Veď teraz kontrolór môžu mať príjem za NEČINNOSŤ. Aj policajt, ktorý nič nezbadá. Korupcia je náš starý známy priateľ. Veď ako to fungovalo 30-50 rokov? Veď aj súkromníci vedeli, kedy dostanú nejakú kontrolu. Štátni kontrolóri boli len šašovia. Prečo? Lebo ani policajt, ani kontrolór nemá normálny plat. Tu nikoho nechceli normálne zaplatiť. Tu je výsledok 75 ročného oblbovania. Ja som sa učil v škole, že po roku 2000 už bude komunizmus, už nebudú vojny, každý človek bude šťastný.

   • Hovoríš o výpalnom. Hovoríš o parazitizme.

    Hovoríš o korupcii? V slovenčine máme na to, že niekto robí niekomu zle aby z toho mohol potom profitovať – ŽIDOVINA!

    Keďže mám za sebou pár rokov v službách, tak rozlišujem:
    1/ Korupcia je, keď niekto niekoho zvýhodňuje za úplatu pred iným! Nechať niekoho napokoji za úplatu je výpalné!!!
    2/ Služba za očakávané všimné – keď niekomu ponúkneš niečo nadštandardné, o čom klient ani nevie, že by to mohol získať, alebo užiť – je BAKŠIŠ! Napríklad – že taxikár ti ponúkne svoju sestru na sex, lebo tak chce ona, tak chce on, tak chceš ty!
    3/ Obchod so zakázaným tovarom, službou – je KONTRABAND, čierny obchod.

    Otázka – ako sa volá to, keď mestský vreckár musí platiť bossovi, a boss musí platiť poslancovi, že zákonom nenechá zavrieť svoj zdroj tohto svojho čierneho príjmu?!

    ORGANIZOVANÝ ZLOČIN!
    —————————————-
    Každá kontrola sa dá použiť na likvidáciu určenej konkurencie!
    Ak kontroly majú zlikvidovať drobných podnikateľov – v prospech korporácií – je to organizovaný zločin!

    Ak sa preukáže jediný prípad, že kontrola zlikviduje jediného konkurenta Borisa Kollára, ktorý ho potom odkúpi – viete komu čo môžete,,,

  • Jerry,Mike is OK,ale je tiez kontrol opposition,nejaky cas bol proti David Icke,etc. I ked som od neho kupil vitaminy aj tak ma zablokoval

  • Marosko: problem,reaction, solution,vypana to velmi podozrive,co sa tyka toho burenia,prava vzbura sa neoznamuje ale sa vykona

  • Pavelkovych Milan

   Tak ty máš dosť. Okrem 💩💩💩 máš aj niečo iné v tej sprostej hlave?

  • Maroš,
   jasne, že iniciatíva je v ich rukách, pretože globálni fašisti vládnu. Lenže nejde to presne tak, ako by chceli. V takomto čase už mali mať opichaných vačšinu ľudí a stále nemajú. Okrem toho ich iniciatíva vyvoláva reakciu más, na ktorú musia reagovať a korigovať plány. Je bežné, že obrovské masové protesty majú vplyv na globalistov a v príslušnej krajine sú nútení spomaliť, alebo dokonca odložiť daný projekt na neskoršie obdobie. Takže je správne, keď redakcia píše o tom, čo sa deje v Rakúsku. A uvedom si, že riadenie silových zložiek ovládajú slobodomurári, ktorí globalistom slúžia, lenže nie všetci vojaci, nie každý policajt je plne stotožnený s tým, čo im kážu robiť. Podobné reakcie policajtov boli v istej miere aj v Taliansku.
   Možno sa polícia a armáda spamatá až vtedy vo vačšom meradle, keď nastane masové zomieranie očkovaných. Múdri ľudia musia aj tak sami bojovať, nedať sa zničiť génovým sajrajtom a vzdorovať podĺa možnosti…
   Až čakáš profi iniciatívny prevrat, tak od toho sme ešte ďaleko, to je jasné, ale vždy lepšie demoštrácie, ako nič…A to dúfam, že chápeš aj ty.

  • Neřvi jak K*kot a táhni do Tater.👎

 3. Slovenská lékařská komora žádá z důvodu stupňující se agresivity lidí, minimálně do skončení pandemie koronaviru, urychlené přijetí zákona o trestní odpovědnosti za psychické a fyzické napadení lékaře, sestry, záchranáře a každého zdravotníka.

  https://cz.sputniknews.com/20211118/na-slovensku-zadaji-prijeti-zakona-o-trestni-odpovednosti-za-napadeni-zdravotnika-16552990.html

  • holistický prístup

   Vražedné a vraždiace komando v bielych plášťoch a „skafandroch“ – Mengeleho následovníci – žiadajú o „ochranu“ svojho TEMNÉHO PÁNA – sú naplnení strachom a pos…ervítkovaní až za ušami

 4. Mr.Jaroslav ( Jerry)

  Ak sa toto potvrdí, tak naše krajiny sa oslobodia od Covid fašizmu tiež!

 5. je to revolucia? alebo dalsi hoax?
  rakusaci si urobili z great resetu great upratovanie?
  a kde tych zlocincov vsetkych povesaju? okolo dunaja?

 6. Pozývam ich ku nám…jaaaj, či len na testovanie by mohli??

 7. Jose Mourinho

  Som zvedavy či sa tak aj stane alebo zas len kopu farizejskych kecov ako u nas banda idiotov s hanrou a štitom na papuli co varia gulas na šafarikovom namesti a tvaria sa ,že im zalezi na ludoch..banda spinavcov a zapredancov nechcem byt vulgarny ale vsetkych by som vydrbal niekam na Sibir kur.y spinave

  • Nevidím problém v tom, že nám sa nikam nechce – ja to neviem vysvetliť, ale inde ako na Slovensku nechcem žiť! Asi som tu naozaj tých 8 tisíc rokov reinkarnovaný – podľa Chelemendika. Ani Papuánec nemá chuť ísť niekam do pi.e!
   Ku.va kam s nimi?! Ale veď vždy ich strovila naša zem doboha! Tam s nimi!

  • Jose,BRAVOOOOOOO

  • Tí aspoň niečo robia… jednoduchý človek je celkom bezmocný, konsolidácia názorov rôznych „odborníkov“ biedna, nenávisť medzi ľuďmi čoraz väčšia, kopa chaotických vládnych rozhodnutí a tisíce príspevkov v diskusných komentároch. Odbory bez záujmu, zamestnávateľ občas „zakašle“, ale hneď sa za to ospravedlní. Preto sa i guľáš na Šafárikovom javí ako svetlo. Pud sebezáchovy u človeka je obrovský. “ A čo teraz, človiečik ?“ /Hans Fallada/

 8. NENÁVIDÍM NOSATYCH

  VY TU NAOZAJ VERÍTE NA SRAČKY TYPU Qanon a Trumpa?? Ten židovský poskok?? Nebudete smiesni.. Všetky vakcíny vyrábajú a židovské firme

 9. Tibor Digaňa

  Maroš ma pravdu s tym ze tu niekdo chce vyvolat nieco ako obciansku vojnu. Treba sirit osvetu a to co Ceska republika, teda ze lekari a zdravotne sestry zacnu hovorit. Rozklad systemu musi ist z vnutra a hlavne pokojne!!!

  • V posledných dňoch som distribuoval cca 50 /až na pár kúskov/ letákov o tom, ako Rada Európy v Štrasburgu zakázala povinné očkovanie. Á 20 centov za tlač 1 ks – stálo ma to 10 eur – ako moju investíciu proti občianskej vojne a zárovň investíciu do vojny proti tejto sku.venej vláde! No… Obehol som niektoré subjekty. Debilné predavačky. Pár ľudí OK. Ale aj firma, kde to jeden spolumajiteľ s vakci synom nedal spoločníkovi vôbec – hoci mi povedal, že on to čítať nebude, ale že to dá tomu druhému. Nedal. Takže som to tomu druhému dal znovu ja.

   Popravde – labutia pieseň. Stačilo. Odteraz už len zachraňujem seba. Ale seba som chcel zachrániť práve tak, že dostanem prostredie služieb na svoju stranu. Ale keď položím debilnej predavačke otázku – či chce, aby ju niekto kvôli chlebu zastrelil v predajni kvôli vakci-nevakci – ten dementný biorobot ani nechápe, o čom hovorím!

   Celý deň som rozmýšľal nad premárnenou šancou – nemal som 5-eurovku, len väčšie bankovky – že vyzvem pred kioskom so zmrzlinou ten kŕdel detí – slovenských – že kto prečíta /nech si strihnú kto ak viaceré/ to vyhlásenie Rady Európy – za 5 éčiek. A zároveň som im tým chcel vysvetliť – že za koľko éčiek číta Araňa Puškárová tie lži v Narkóze!

   Decká nie sú debili – preto ich debilizujú! Z konkrétnej školy, ktorú cez schránku a cez e-mail zásobujem tým, čo tu – vyliezajú orúškované decká na ulicu! Čiže riaditeľstvo bojkotuje moju snahu ich chrániť! Toto treba rozseknúť! Rebéliou v škole! Ktorá musí začať deckami na ulici!

   Rozprávajte sa s deľmi kde sa dá! Nebojte sa toho, že vás označia za úchylákov. Zmrdi idú presne po nich tiež!

 10. https://www.naturalnews.com/2021-11-18-mccullough-sues-elsevier-study-covid-vaccines-children.html
  Dr. McCullough sues Elsevier journal for refusing to publish study highlighting risks of covid “vaccination” in children
  MUDr. McCullough žaluje časopis Elsevier za odmietnutie zverejniť štúdiu zdôrazňujúcu riziká „očkovania“ proti covidu u detí

  Censored science isn’t real science
  Cenzurovaná veda nie je skutočná veda

 11. https://www.naturalnews.com/2021-11-18-ireland-imposes-lockdown-curfew-for-vaccinated-population.html
  Ireland imposes lockdown and curfew for a population that is 93% vaccinated
  Írsko zaviedlo lockdown (uzáveru) a zákaz vychádzania pre populáciu, ktorá je zaočkovaná na 93 %.

  Ireland uses a combination of curfews, lockdowns, vaccine passports and mandatory antigen tests, as infections continue to climb
  Írsko používa kombináciu zákazu vychádzania, lockdownov, očkovacích pasov a povinných antigénových testov, keďže počet infekcií neustále stúpa

  The fully vaccinated will soon be declared “unvaccinated” as unending clot shot boosters are required for basic freedoms
  Voľný preklad:
  Plne zaočkovaní ľudia budú čoskoro vyhlásení za „neočkovaných“, pretože na dosiahnutie základných slobôd sú potrebné nekonečné posilňovacie vakcíny, ktoré vytvárajú krvné zrazeniny.

  This level of medical tyranny is happening in Israel and it won’t be long before arrogant, prideful governments like Ireland’s join them in this cycle of permanent enslavement and genocide.
  Táto úroveň lekárskej tyranie sa deje v Izraeli a nebude to dlho trvať, kým sa k nim v tomto cykle permanentného zotročovania a genocídy pridajú arogantné, hrdé vlády ako Írska.

 12. https://www.brighteon.com/85c37589-6ed0-4db6-8f4a-ff05cbbd2dae
  Nurse Dani reveals why nurses everywhere are saying NO to the jab and WALKING from their jobs
  Zdravotná sestra Dani odhaľuje, prečo sestry všade hovoria NIE vakcíne a ODCHÁDZAJÚ zo svojej práce

 13. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/11/19/digital-id.aspx
  Diabolical — How Digital ID Will Control Your Life
  Diabolské — Ako bude ID (digitálny identifikátor) ovládať váš život

  Bill Gates Turns Public Health to Private Wealth
  Bill Gates mení verejné zdravie na súkromné bohatstvo

  It’s About Control and Profit
  Ide o kontrolu a zisk

  With no COVID Pass, my wife and I are banished from society. We have no income. Banned from most shopping. Can barely exist. ~ Gluboco Lietuva, unvaccinated Lithuanian
  Bez COVID Pass sme s manželkou vylúčení zo spoločnosti. Nemáme príjem. Zákaz väčšiny nákupov. Sotva môže existovať. ~ Gluboco Lietuva, neočkovaná Litovčanka

 14. Vláda globálnych fašistov je založená na slobodomurársky vládach, ktorí sú jej poskoci a sluhovia. Stačí zakázať slobodomurárske lóže, armádou a políciou vyčistiť od nich krajinu a stratia moc. Samozrejme, nie je to všetko, len začiatok…Ale ochromí ich to.Je dobré, že sa Rakúsko prebúdza.

  • Pavelkovych Milan

   A fizli na Slovensku budú radšej mlátiť ľudí….

  • holistický prístup

   Július,

   tzv. „slobodomurárske lóže“ sú len OTROCI OTROKOV – riadení JEZUITMI – otrokami DIABLA … urobte si konečne jasno, KTO je KTO … ukazuješ úmyslelne zlým smerom, aby si ochránil seba a svojho TEMNÉHO PÁNA ?!?… alebo si len … hmmm …

   • Nejak ti prekáža, že spomínám slobodomurárske lóže. Nepatríš k nim ? Hm..
    Jezuiti bol kresťanský rád, ktorý infiltrovali zrovna tak slobodomurárske lóže a ovládli vedenie…

    • holistický prístup

     Július,

     takže si JEZUITA (prípadne MALTEZÁK, …) – krásne sa priznávaš … ste úplne priehľadní …

     • Ty si buď pošahaný sektár alebo slobodomurár, ktorého serie, že poukazujem na to, kto zastupuje moc v SR a to sú slobodomurárske lóže.
      Je známe, že slobodomurár má zakázané o lóžach hovoriť verejne a hlavne pravdu, čo sa tam deje…A trestom býva často smrť za zradu…žiadna demokracia.. 🙂

     • holistický prístup

      Július,

      TEBE, ako OTROKOVI DIABLA, je čítanie s POROZUMENÍM úplne, ale úplne cudzie … alebo je to len ÚMYSLEL robiť zo seba IDIOTA …jedno-jednoznačne si OTROK TEMNA … OTROK JEHOVU …

      Ukazuješ na OTROKA (OTROKOV), aby si OCHRÁNIL svojho TEMNÉHO PÁNA … to sa mi snáď len sníva, že predpokladáš, že to nie je vôbec vidieť v jasnom svetle … ach-jaj …

     • Ander Kixa

      Maltézsky pinč

    • holistický prístup

     Ander Kixa,

     žeby bol tzv. „Július“ sám cct. cpt. DANKO?!? – to je – spolu s mnohými ďalšími – Maltézsky Pinč.

   • A čo povieš na toto, holista ? Máš to za blud ?

    Svetu stále vládne to, čo v minulosti bolo známe ako Rímsko-nemecká ríša (“prvá ríša”), ktorá síce v roku 1806 zanikla, no rody a siete (pavúčina) tajných spolkov za ňou vobec nie. Talianska čierna šlachta (bývalé pápežské rody) “plus” nemecké královské rodiny “plus” kabalistické židovské rodiny slúžiace v minulosti ako dvorní Židia královských rodín (Rothschildovci, Rockefellerovci a pod.) stále stoja na čele iluminátskej hierarchie, a potajomky hýbu udalostami vo svete cez ich všadeprítomné slobodomurárske siete, ktoré neovládajú iba politiku ale aj tajné služby, armády, organizované cirkvi, organizovaný zločin (mafie), ekonomiky, bankový systém, vzdelávanie, kultúru a hlavne médiá – všade vo svete. Sú to skutoční “kontrolmaniaci”, nenávidiaci slobodu.

    Ich vierou je kabalizmus, slúžia diablovi, a sú úhlavnými nepriatelmi Boha.

    Pikantnostou je aj to, že štáty a mafie na tejto planéte (opíc) vytvára tá istá sila: slobodomurárstvo. Ani to nebolo žiadnou náhodou, že z Borisa Kollára sa stal predseda NR SR.

    • holistický prístup

     Július,

     stále sú to len a len OTROCI JEZUITOV – tzv. „vyvolení“ na špinavú robotu … márne sa brániš …

     • A vieš vobec, že čierna šľachta a kabalistické rodiny existovali dávno predtým ako vznikol jezuitský rád ? Ten vznikol až v 16 storočí, ale čierna šľachta je známa už v 12 – 13 storočí, ale to ti ,pravda, nič nehovorí.
      Tak na záver, vládne asi 300 najbohatších rodín sveta, takže viac k tomu je zbytočné písať. Až to nechápeš, tak nemáš dosť IQ…

     • holistický prístup

      Július,

      zas a znovu – KLAMEŠ – šíriš LŽI – urobíš čokoľvek, aby si uchránil svojho TEMNÉHO PÁNA … VŠETKO je inak … stále ukazuješ len a len na „viditeľných“ OTROKOV – to je závoj na ukrytie TVOJHO PÁNA TEMNA …

      PS: Tvoja silená snaha URAZIŤ (ponížiť, …) ma je úplne zbytočná … tým len sám seba vyzliekaš do úplného naha …

    • Borisovi Kollárovi stačilo „len spomenúť“, že jeho matka je židovka. A posadili ho do Knessetu.

   • holistický prístup

    JEZUITI sú KRIŽIACI v nových „kabátikoch“.

    Tzv. „SK“ je pod JEZUITAMI – klérofašizmus.
    TISO = JEZUITA – vôbec nebol zavraždený a dnes sú JEHO potomkovia dosadení do tzv. „riadenia“.
    Jednotka na „kandidátke“ Ólajno – dlho utajovaná sťa obrovské „prekvapenie“ = ŠOFRANKO – nikdy viac o tom NIKOM vo vraj „parlamente“ nič nie je počuť – stále na PN s plným poberaním obrovských súm. Meno ŠOFRANKO = šéf JEZUITOV na tzv. „SK“!!!!!

    Vôbec to nie je náhoda, že si JEZUTI naplánovali a uskutočnili „cestu“ práve na naše územie (výnimočne dlhúúúú – vlk v ovčom kožuchu – tzv. „papež)) – akože „pozvaní“ ČIERNOU MATKOU (dosadenou ČIERNOU p-rezisentkou) – päčate boli zlomené – miesta sily vyčistené, kliatky prelomené … konali sa rôzne veeeľmi temné rituály na znovuzapäčatenie práve „SK“ – lebo naša krajina a náši človiečikovia sú tí, ktorí majú svoju úlohu – a toho sa TEMNÍ veeeľmi boja – preto aj tá zmluva s DIABLOM (s VATIKÁNOM) – ako jediná krajina na celeučkej „Zemi“ …

    Kotleba a jeho „strana“ sa OTVORENE prihlásili ako OTROCI JEZUITOV – ostatní sofistikovane … OKULTNE (skryto) … KTO je priamy POTOMOK TISA?!? …

    • Ty sa z tých jezuitov asi zblázniš. Pripadáš mi ako pošahaný.Budeš nejaký sektár…

     Obesenie Tisa bolo zdokumentované očitými svedkami, takže o čom tu blábolíš ?

     Takže Kotleba, ťa serie, však ? Jediný slušný pronárodný politik v SR, ktorý nikdy nezradil slovenské a ani kresťanské záujmy…Napíš ešte, že aj Andrej hlinka bol satanista a bude vymaľované…:-)
     Končím s tebou diskusiu, pretože so sektármi to nie je možné.

     • holistický prístup

      Július,

      si priehľadný … krásne sa „rozčuľuješ“ – to je priamy dôkaz … VŠETKO je inak, ako je tzv. „zdokumentované“ a his-tori-cky podávané – sú to PODVRHY, PODVODY, LŽI, KLAMSTVÁ – ABRAKA-DABRA … a TY, OTROK TEMNA, to vieš … si to práve TY, kto je TEMNÝ SEKTÁR … pre vás a vášho TEMNÉHO PÁNA sú vidiaci a vediaci pre TŔŇAMI v očiach …

     • Klídek, holista, šetri si nervy… 🙂 Ja sa nerozčuľujem a ani nepotrebujem používať caps-lock ako ty. 🙂 chcel som ti to len vysvetliť, ale s tebou je to zbytočné…

     • Július, pokiaľ je mne známe tak Tisa sa nepodarilo ani na 3x obesiť. Inak napísané – trikrát dostal slučku na krk. Na tretí pokus o obesenie podľa očitých svedkov padol na zem a na zemi bol uškrtený.
      Na satanovho služobníka ,,holistický prístup“ naozaj nemá žiadny zmysel reagovať.

     • holistický prístup

      Tzv. „Július“,

      zas a znovu ukazuješ sa tu v úplnej nahote (takí majú svoje pomenovanie) – už si aj svoje vnútornosti vyvrátil … a akože si v pohode?!? … to skutočne si schopný len toho, čo máš v manuáliku – notičkách?!? …

     • Holista, si fakt ťažko chorý pošahaný sektár. Daj sa liečiť to je moja rada pre teba na záver.
      Nepoužívaš ani logiku a ani racionálne argumenty. T

     • holistický prístup

      Tzv. „JÚLIUS“ = TEMNÝ sektár = OTROK JEHOVU,

      prečítaj si svoj(e) príspevok(y) – čítaj ho (ich) do čias, až konečne svojim „mozgom“pochopíš, čo vypľúvaš …

      Opakujem – nie je v moci NIKOHO ublížiť mi, uraziť ma, znevážiť ma, … – zakaždým je to len a len o tých, ktorí sa o to snažia!!!!! – nikdy nedosiahneš tam, kde ja jesm.

     • Nikto,

      Dík za upozornenie ohľadom pošahanca holistu…Pripadalo mi, že či to nie je aj nejaký pacient…z…
      Inak k Tisovi, áno, viem o tom, čo píšeš, že ho museli uškrtiť na zemi a a kto to urobil a komu doniesol správu…
      Pošahanec drístal, že nebol popravený a podobné nezmysly, preto som na to reagoval…

     • nikto – presne o tomto som chcel – ale aj zazdrojovať to – si ma predbehol – ďakujem.

      Tisova poprava bola boľševická justičná VRAŽDA! Sku.vená vražda!

      S l o v e n s k ý z á k o n n í k
      [Prehľadávať doménu upn.gov.sk] https://www.upn.gov.sk › data › pdf › ustava1939.pdf
      Čiastka 41. Vydaná 31. júla 1939. Ročník 1939. 185. Ústavný zákon zo dňa 21. júla 1939 o ústave Slovenskej republiky. Slovenský snem sa usniesol na tejto ústave: Slovenský národ pod ochranou Boha Všemohúceho od vekov sa udržal na životnom priestore mu urenom, kde s pomocou Jeho, od ktorého pocč hádza všetka moc a právo …

      Ešte poznámka – Tisa sa pokúšali odkráglovať aj na Zakarpatskej Rusi atentátom – unikol pár minút pred výbuchom v chráme „xy“ – nespomeniem si ani zaboha – architektoniclý klenot – nádhera – ženské meno…??? Pomôž bratku.

     • Tisa sa pokúšali zavraždiť sovieti v Kyjevskopečerskej lavre – fotku pár minút po atentáte neviem dohľadať, ale existuje!
      https://1.bp.blogspot.com/-crTDrNIw2ts/XvMfq1xeunI/AAAAAAAAK-w/Nj1XWfqkOcIQVDQnF5qyVOqBgESb88ocwCPcBGAYYCw/s1600/4%2Bsofie%2Bkyjev.JPG

      Lidovky.cz

      Události
      Názory
      Magazín
      Kultura
      Orientace
      Seriály
      Video
      Obrazem

      Atentát na Jozefa Tisa mohl změnit dějiny. Slovensko by nebylo

      “ Kyjevskopečerská lávra jsou takové ukrajinské Hradčany a Uspenský chrám je ukrajinská obdoba Chrámu svatého Víta. Turisté, kteří dnes přijíždějí do této památky UNESCO, většinou ani netuší, že to, co vidí, je pouhých deset let stará kopie. Třetího listopadu 1941 byl totiž chrám zničen obrovským výbuchem. Stalo se tak pár desítek minut po návštěvě prezidenta slovenského štátu Jozefa Tisa, který prohlídku lávry zařadil do svého programu návštěvy slovenských vojáků na východní frontě. Záběry z návštěvy, poslední, na nichž je chrám vidět před výbuchem, a první, na nichž jsou zachyceny trosky, se staly součástí filmu Od Tater až po Azovské moře, zobrazujícího podíl slovenské armády na válce s Polskem a Sovětským svazem.“
      “ Uvádí dokonce, že atentát byl vykonán na přímý rozkaz Heinricha Himmlera. „I tento fakt je potvrzením Tisova ,kolaboranství‘ a jeho ,oblíbenosti‘ Němci,“ píše se ironicky na internetových stránkách příznivců vůdce klerofašistického státu.

      Jenže nová fakta, která se začala objevovat až desítky let po válce, ukazují spíše na sovětskou stopu. Když sovětská armáda nedlouho před Tisovou návštěvou ustoupila z Kyjeva, zaminovala mnoho důležitých budov, včetně domů na nejvýstavnější kyjevské třídě Kresčatik. Ve městě zůstala skupina agentů v čele s rozvědčíkem Ivanem Danilovičem Kudrjou. Jejich nejvýznamnější akcí bylo odpálení budov v centru na konci září, které zabilo mnoho Němců, ale posloužilo nacistům jako záminka k zastřelení 33 tisíc Židů v Babím Jaru.

      Kudrja stál podle současných ruských zdrojů i za „výbuchem“ Uspenského chrámu v Kyjevskopečerské lávře 3. listopadu 1941. Kudrja, který byl v roce 1942 nacisty chycen a po mučení popraven, se stal Hrdinou sovětského svazu. Ale až dvacet let po válce, v době, kdy sovětská moc Kyjevskopečerskou lávru jako pravoslavný klášter zrušila, a proto jí už nečinilo takový problém přiznat úlohu Kudrji na zničení nejcennějšího chrámu lávry. K verzi, že výbuch byl dílem Sovětů, se přiklánějí nejen ukrajinští, ale i slovenští historici.“
      https://www.lidovky.cz/svet/atentat-na-jozefa-tisa-mohl-zmenit-dejiny-slovensko-by-nebylo.A100323_150937_ln_zahranici_mtr

     • holistický prístup

      nikto – si skutočne NIKTO … aj s tzv. „JÚLIUSOM“ – Tvojim sektárskym spoločníkom v OTROCTVE TEMNOTY …

      Diablovi OTROCI kňučia vo svornosti …

 15. Ak u nás vyhlásia povinné očkovanie, vyhlásia tým občiansku vojnu, a potom už bude kopať každý za každého a brániť seba a svoju rodinu ! Nuž treba sa začať pripravovať na najhoršie ! „Vakcíny“ chcú za každú cenu spotrebovať dokonca januára, takže je už úplne jasné – keďže ignorujú všetky najnovšie poznatky o nebezpečnosti „vakcín“ a ich „účinnosti“ – že tu ide o vyhľadenie populácie ! Ak sa ozbrojené zložky nespamätajú a budú ďalej chrániť vládnych zločincov namiesto národ, sami sa odsúdia na smrť so svojimi rodinami, lebo ani ich očkovanie neobíde !!! To je môj názor s ktorým nemusíte súhlasiť ! Rád by som sa mýlil…

  • Pan Bobek. Obcianska vojna na Slovensku. Chcem tomu verit ale usmievam sa… Slovaci si vsetko daju. Co je v spravach je svate. Nepozeram spravy a ani sa nedam manipulovat nejakymi hlupostami. Ale zhrnme ai to. Slovaci maju toho dost? Nemaju uz ockuju aj deti od 5 rokov. A nik sa nepostavil na odpor. Tie protesty v BA su na vysmech. Uskutocnuju sa len cez sviatky. Zakladom ako polozit tuto diktaturu je prestat posluchat. Na koho maju tym ubohym Slovakom siahnut aby sa konecne vzburili a isli prikladom pre vsetkych. To stale len cakame….. Vakcinovat sa bude stale stale a stale. A handier sa nezbavime. A inak vakcina bola pouzita na rok. A stale je to len experiment. Doteraz nechapem ako sa testami mohlo vytesnit to meranie teploty pri vstupe do obchodov. Slovaci sa nikdy nezobudia. Ale mili moji vsetci na Badateli my sa vezieme s nimi v tom tiez. Aj ked sme proti tomu a nedame sa ockovat. Na co este maju siahnut vlady aby sme sa konecne prebrali. Siahli na nasu slobodu, deti, blizkych…. onibstale spia. Bude to horsie lebo to LUDIA DOVOLIA.

   • Musíte rozlišovať skupiny obyvateľov. Nie že „Slováci dávajú zaočkovať 5 ročné deti“, ale „Zopár šialencov so slovenským občianstvom dáva zaočkovať 5 ročné deti“. Na revolúciu nepotrebujete 100% národa. Zvyčajne s prehľadom stačí 5% občanov zúčastňujúcich sa aktívneho odporu.

    Revolúcia tu už mala byť dávno. Impulzom bude zrejme až povinné očkovanie alebo chudoba vyvolaná nárastom cien (infláciu). Ale možno bude stačiť aj nasratosť zamestnancov, ktorí sa za vlastné budú musieť 2-krát týždenne chodiť testovať. Uvidíme, necháme sa prekvapiť.

    • Na revoluciu treba hlavne plan co potom

     • Novodobé „VPN“, občianske fórum, dočasná vláda, zmena ústavy (ideálne aj so zmenou politického systému), referendum, vypísanie volieb (ak sa referendum zhodne na ústave, v ktorej sú voľby, inak to, čo sa dohodne v ústave).

    • Ander Kixa

     V Rakúsku dnes den pred protestom vyhlásili povinné očkovanie od 1.2. Tak teda sledujme

     • holistický prístup

      Priliali povestný „olej do ohňa“ … potrebujú dostať „dav“ do stavu HNEVU …

    • nevyriesite nic STRACH je uz vsade. ovce maju STRACH z PC VIRUSU!. ovcania pozeraju v TV HNOJ, NARKOZA ucinkuje na 90%, ovce zozeru vsetko co im tam daju do hlavy. jedine riesenie je nebat sa ich a vypnut ich tv! ale ako??
     najhorsie na tom je ze viacerym ovcanom sa takato tyrania paci a na pokusy na ludoch chodia radi! (uz maju cca 2mil600tis pokusnych kralikov upecenych)

   • Nedam sa manipulovat nejakymi hlupostami… ale tadesco citam…. bez podkladov, bez uverejnenia zdroja spravy… AMEN

 16. Oplatí sa pozrieť video v tomto článku, čo môže spôsobiť Pfizer vakcínočka:

  https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/11/19/a-_1820_psycho_1920_-vaccine-effect-after-pfizer_1920_s-covid19-vax.aspx
  A ‘Psycho’ Vaccine Effect After Pfizer’s COVID-19 Vax
  „Psycho“ účinok COVID-19 vakcíny od spoločnosti Pfizer

  Sometimes she even loses her ability to talk. She’s in constant, excruciating pain. When she went to the hospital, they sent her home after diagnosing her with schizophrenia and anxiety.
  Niekedy dokonca stráca schopnosť rozprávať. Má neustále, neznesiteľné bolesti. Keď išla do nemocnice, poslali ju domov po tom, čo jej diagnostikovali schizofréniu a úzkosť.

 17. Za kompletne zaočkované osoby sa budú brať aj ľudia, ktorí v posledných 180 dňoch prekonali ochorenie COVID-19. Vyplýva to z nových vyhlášok, ktoré vydal Úrad verejného zdravotníctva SR (ÚVZ). Vyhlášky nadväzujú na dočasnú verziu COVID automatu, ktorú vo štvrtok schválila vláda. Účinné budú od pondelka 22. novembra 2021, pričom upravujú činnosť prevádzok a organizáciu hromadných podujatí. Informovala o tom hovorkyňa ÚVZ Daša Račková

  https://www.hlavnespravy.sk/rezim-kompletne-zaockovani-sa-od-pondelka-meni-na-rezim-ockovani-prekonani/2758788

 18. Rakúsko zavedie po rekordnom počte nových prípadov nákazy koronavírusom plošný lockdown, ktorý sa začne v pondelok a bude sa týkať zaočkovaných aj nezaočkovaných občanov. Oznámil to v piatok predpoludním kancelár Alexander Schallenberg. Lockdown bude trvať maximálne 20 dní s prehodnotením situácie po desiatich dňoch

  „Dlho, možno až príliš dlho, sa predpokladalo, že bude možné dosiahnuť vysokú zaočkovanosť aj bez povinného očkovania. Teraz sa však musíme realite pozrieť do očí,“ vyhlásil Schallenberg.

  Tým občanom, ktorí budú aj naďalej odmietať očkovanie, budú hroziť pokuty, prípadne až trest odňatia slobody. Podrobnosti nového nariadenia majú byť zverejnené v najbližších týždňoch.

  https://www.hlavnespravy.sk/rakusko-ako-prva-krajina-nariadi-celej-populacii-povinne-sa-zaockovat-proti-covidu-od-pondelka-zavadza-lockdown-aj-pre-ockovanych/2758906

 19. Rakúsko vraj momentálne nariadilo povinné očkovanie každej osoby. Na kovid neverím, iba na zdravú imunitu. A jeden veľký komplot farmamafie ruka v ruke s vládou. Ako povedal v minulosti aj rakúsky blízky rodák ríšsky minister propagandy Joseph Goebbels- tisíckrát opakovaná lož sa stáva pravdou.

  • Ander Kixa

   Len za teba dokončím tú Göbbelsovu vetu, lebo propaganda používa len úsek, samozrejme:
   Takáto propaganda ale funguje len dočasne.
   A preto ak národno-socialistická propaganda chce byť dlhodobo úspešná, musí byť založená na pravde.
   Nemáš za čo.

  • SOCIÁLNY EXPERIMENT!

 20. Kéž by to tam ruplo, ale obávám se, že sabotáž vládních nařízení ze strany policie a armády stačit nebude. Museli by na to začít kašlat i provozovatelé obchodů a služeb. Prostě normální lidi. A pak by to ještě někdo musel pustit do světa. V ČR se o tom vůbec nepíše. Dozvěděl jsem se to z franouzských novin.

 21. rakúska armáda a polícia sa búri a Vy dúfate, že to bude aj u nás?? Kristepane, ako to môžete porovnávať?? Nebudem zachádzať do podrobností, iste viete, čo mám na mysli. Mám v Rakúsku rodinu, viem, o čom hovorím, chodím tam.

 22. Federální vláda chrání společnost Pfizer před odpovědností. Dává jí miliardy dolarů. Nutí Američany užívat její produkt. Ale nedovolí vám nahlédnout do údajů potvrzujících jeho bezpečnost/účinnost. Pro koho vláda pracuje?

  FDA (Úřad pro kontrolu potravin a léčiv) požádal federálního soudce, aby mu uložil povinnost počkat do roku 2076 na zveřejnění všech údajů a informací, na jejichž základě udělil licenci vakcíně COVID-19 společnosti Pfizer. To není překlep. Na poskytnutí těchto informací veřejnosti chce 55 let.

  https://otevrisvoumysl.cz/urad-fda-zada-soud-aby-mu-daroval-cas-do-roku-2076-pro-uplne-zverejneni-udaju-o-covid-injekci-od-pfizeru/

 23. https://tadesco.org/z-vladnych-kruhov-vyvijajte-tlak-kym-sa-vsetci-nedaju-zaockovat/
  Z vládnych kruhov: „Vyvíjajte tlak, kým sa všetci nedajú zaočkovať“

  Tlak, ktorý sa má zvýšiť

 24. Aké peknučké, mám pred sebou Ružinovské echo. Na prednej strane je napísané: Seniorov už očkujeme treťou dávkou.

  PS Ako sa o nás pekne starajú.

 25. https://tadesco.org/sezona-hadu-dejte-si-pozor-pokud-chcete-hovorit-o-vakcine-pak-reknete-celou-pravdu/
  Sezóna hadů, dejte si pozor! Pokud chcete hovořit o vakcíně, pak řekněte celou pravdu

  Pokud chcete hovořit o vakcíně, pak řekněte CELOU PRAVDU. A ta zní: je to BIOLOGICKÁ ZBRAŇ!

 26. Závěr článku je sice nadějný, ale ne pro českého občana.
  Zde armádní žoldáci, policie patří do skupiny, která bude klidně střílet do vlastních občanů.
  Vládní zločinci prozatím plní věrně zadání Bruselu, podobně jako za komunistů zadání Moskvy.
  V této zemi není onen „náboj“ temperamentu jako na Slovensku.
  Bydlím kousek od Slovenska, mám tam spoustu přátel, tak vím, co píši. Ale mám též obavy z nevypočitatelné slovenské Policie…
  Hezký den

 27. https://www.infovojna.sk/article/mudr-liptak-o-pandemii-z-ockovanych
  MUDr. Peter Lipták o pandémii z očkovaných

 28. https://www.hlavnespravy.sk/v-tomto-state-individualnu-slobodu-ludi-respektujeme-floridsky-guverner-zatrhol-bidenove-plany-na-povinne-ockovanie/2758570
  „V tomto štáte individuálnu slobodu ľudí rešpektujeme“: Floridský guvernér zatrhol Bidenove plány na povinné očkovanie

  Guvernér Floridy Ron DeSantis podpísal vo štvrtok legislatívu, ktorej cieľom je zrušiť zákony prezidenta Joea Bidena na implementáciu povinného očkovania na Covid-19, ako aj požiadavky na povinné testovanie pre súkromné ​​podniky v štáte Florida

 29. Prekopírovala som tento blog hoci niečo podobné už tu bolo ale je to veľmi dôležité uvedomiť si toto pokrytectvo, že depopulačka je len pre nás, pre ovečky.

  Kto všetko je oslobodený od „očkovania“ v USA

  Génová terapia mRNA, hrotovým vírusom, ktorý sa nevyskytuje v prostredí prírody

  Jeff Rense: Tí, ktorí nemajú potrebu byť vakcínovaní vás ohromia.

  Pozrite sa, kto je oslobodený od očkovania požadavané v USA !

  Všetci členovia Kongresu a Senátu, ako aj ich tímy,

  6000 zamestnancov Bieleho Domu,

  2500 Pfizer zamestnancov,

  1500 Moderna, zamestnancov.

  120.000 zamestnancov Johnson a Johnson,

  15.000 úradníkov CDC,

  14,000 úradníkov FDA,

  https://qactus.fr/2021/10/20/jeff-rense-ceux%E2%80%A6

  PS A pochopiteľne Bill Gates so svojou rodinou by neprijali depopulačku, politici zaočkovaní placebom…

 30. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/odhaleno-bill-gates-venoval-mediim-vice-nez-319-milionu-dolaru/
  Odhaleno: Bill Gates věnoval médiím více než 319 milionů dolarů

  Nic z toho neznamená, že organizace, které dostávají Gatesovy peníze – ať už mediální nebo jiné -, jsou nenapravitelně zkorumpované, ani že Gatesova nadace nedělá ve světě nic dobrého. Zavádí to však do očí bijící střet zájmů, kdy instituce, na které spoléháme, že budou hnát k odpovědnosti jednoho z nejbohatších a nejmocnějších mužů v historii planety, jsou jím v tichosti financovány. Tento střet zájmů se korporátní média z velké části snaží ignorovat, zatímco údajně altruistický filantrop Gates stále bohatne a směje se na celé kolo.

 31. https://cz24.news/vzbura-profesorov-v-rusku-po-konferencii-dorucili-uradom-sedem-covid-ultimat/
  Vzbura profesorov v Rusku: Po konferencii doručili úradom sedem COVID ultimát

 32. https://cz24.news/slovensko-okopirovalo-cesky-plan-zavede-lockdown-pro-neockovane-osoby-budou-smet-jen-do-zakladnich-obchodu-zdravi-neockovani-budou-trestani-v-formou-povolovanii-obsahu-nakupniho-voziku-coz-nema-s/
  SLOVENSKO OKOPÍROVALO ČESKÝ PLÁN, ZAVEDE LOCKDOWN PRO NEOČKOVANÉ OSOBY, BUDOU SMĚT JEN DO ZÁKLADNÍCH OBCHODŮ! ZDRAVÍ NEOČKOVANÍ BUDOU TRESTÁNI V FORMOU POVOLOVÁNÍÍ OBSAHU NÁKUPNÍHO VOZÍKU, COŽ NEMÁ S FAKE PANDEMIÍ NIC SPOLEČNÉHO, JDE POUZE O TREST. BRUSEL CHYSTÁ V UTAJENÍ NEOMARXISTICKÝ KRIZOVÝ SYSTÉM POUKAZŮ NA ENERGIE ZDARMA JAKO V KALIFORNII, ALE LIDÉ ZAPLATÍ ÚPLNOU ZTRÁTOU SVOBODY A SOUKROMÍM

  Když budete závislí na poukazech, nebudete moci už kritizovat ty zbývající dva pilíře neomarxismu, genderovou a rasovou rovnost, protože byste přišli o kreditní poukazy na esenciální potřeby, na plyn a elektřinu. Dnes konspirace, zítra realita.

 33. A toto ste už čítali: https://www.infovojna.sk/article/video-lengvarsky-sa-uz-zacina-vyhrazat-slovakom-ze-ak-sa-situacia-s-covid-19-na-slovensku-nezlepsi-pride-na-rad-povinnost-ockovania-po-vzore-nastupujuceho-fasistickeho-rezimu-v-rakusku ???
  Nuž keby u nás ten Mengele zaviedol rovnaké veci ako chcú v Rakúsku, tí čo by prišli po mňa ma odviesť na očkovanie by ľutovali, že sa narodili ! Na ich pokuty seriem a ak by ma aj spacifikovali, nič by som nepodpísal, museli by ma nasilu pichnúť, ale zadarmo by to nebolo ! Potom už nebudem mať žiadne zábrany, slušnosť, taktnosť a ani ľútosť !!! A rovnako, keby sa dotkli kohokoľvek z mojej rodiny !!! Radšej zomrieť v boji ako v otroctve ! Nasrať im fašistom !!!

 34. ej, hor sa sveta proletári, ej, hor sa, hladom mučení,
  už nášho hnevu sopka žiari, to bude výbuch posledný,
  rozboríme sveta starý základ, otroci, hor sa k víťazstvám,
  zabráňme minulosti návrat, ľud bude vládnuť navždy sám.
  Posledná borba vzplála, dajme sa na pochod
  internacionála je ľudstva nový zrod.

 35. Nesmysl, je to presne naopak – https://www.krone.at/2559839

 36. …vďaka za kopec trefných komentárov k tejto skutočne až horor.situácii….presne ako bolo spomenuté, včera to bol hoax, dnes realita…to si skutočne tí ,,hore“ myslia, že všetci sú takí tupí, ako sú oni takí chytrí a prešpekulovaní? už od začiatku som hovorila, že je to nezmysel a žeby som v rob.musela cez okienko ,,preskakovať“, aby som mohla pracovať a ono je to fakt realita! skutočne ,,silná káva!“……….a k tým protestom, myslím si, že ich treba robiť aj počas prac.dní, nielen cez voľné či sviatoč.dni, čím skôr a čo najviac, v čo najväčš.počte, už niet na čo čakať a malo by to oveľa lepší efekt…
  …Maroš tá predavačka zrejme sleduje len tú ,,búdku“ s odobreným programom, potom by inak reagovala….a máš pravdu, deťom sa treba prihovárať, sú to úprimné dušičky, kt. sa nepretvarujú a radi sa s nami ,,dospelákmi“ radi o hocičom porozprávajú a to je super….a až rok 2076 ??? si asi robia srandu, to teraz majú povedať…….Jean, to sme viacerí tušili, že sa nedali očkovať s týmto ,,pokus.materálom“, no že to mali aj zakázané, to zrejme málokto vedel….pre teba Július, bolo by dobré komentovať v urč.hraniciach, prestaň napádať iného komentujúceho, konkrétne holist.prístup….zato, že si vyjadrí svojsky svoj pohľad na svet ešte neznamená, že sa má ísť dakde liečiť! to by si voči inému nikto nemal dovoľovať, je to od teba skutočne nie najlepšia vizitka ! ty nie si od toho kompetentný, Hol.prístup sám najlepšie vie, čo má so sebou robiť a hlavne, či to potrebuje tak aj robiť, a ak aj náhodou áno, je to len jeho osobná vec, teba do toho nič nie je…buďme voči sebe taktní a nezachádzajme za pomysel.hranice, je to úplne nefér od takého človeka, kt.si toto dovolí…..a ešte k príspevkom hol.prístupu, majú hlavu aj pätu, sú zrozumiteľné a majú nám čo povedať, aspoń mne určite…buďme radi, že tu píše svoje názory a obohatí tak náš pohľad na veci nám všetkým, ako aj príspevky tých ostat…..inak,pripomína mi teba Maroš….v 1 prípevku písal ,,náš“ prispievateľ- Definitíva, a skutočne písal veľmi dobre, tak priamo k veci….presne ako Maroš a hol.prístup ….a tiež aj XXL píše veľmi podobne, a trefne. aj Jirka, akurát ten píše občas po česky…….rada čítam tieto príspevky, lebo majú čo povedať, nie sú to prázdne reči…..a ešte k tejto situácii…veľmi držím palce zajtra Rakúšanom, verím tomu, že ak sa tam policajti a ost.ochr.zložky pridajú k tým protestujúcim, tak ,,slávna globalist.vízia“ sa prepadne ako domček z karát….človek praje tomu druhému väčšinou len to najlepšie, ale v tomto prípade robím výnimku….tieto nezmysel.nariadenia nemajú obdobu a keď počúvam aj ľudí z práce, či vlast.rodiny ako sa radšej dajú ,,ovčielkovať“ len aby mohli ,,fungovať“, ale ako ? to ich už tak nezaujíma….stále verím, že nie všetci majú taký názor a tiež, že nie všetci budeme behať ako splašené zajace…budem rada, ak si za svojím zostaneme stáť, a možno tak ,,stiahneme“ k sebe aj iných….presne ako to tu na Bádateľovi v predch.príspev.pri iných článkoch bolo spomenuté, že treba zobrať vidly a lopaty…presne na takýchto vidlách mal pripev.1 z účastníkov transparent, niečo ako preč s tyraniou?…na tom stretnutí teraz 17.- teho v Bratislave, a vyzeral presne ako ten muž s maskou v prísp. od Iva… vždy som bola proti takýmto drast.konaniam, no ak mi niekto siaha len tak kvôli ,,dákym vyhláškam“, čo absolútne nič neriešia, , na to najvzác.čo mám, moje zdravie a môj život , tak rovnako tvrdo sa potom treba aj brániť …
  …,,Oj mor ho detvo môjho rodu,
  čo kradmou rukou siahne na tvoju slobodu,
  a čo tam i dušu dáš, v tom boji divokom,
  radšej voľ nebyť, ako byť otrokom ! „…..

 37. …internacionála je internacionála, tú sme spievali ako žiaci v ZŠ pred vyučovaním, bolo to počas ,,komunit.social.vlády“…..

 38. …oprava -,,komunist.“….

 39. Moji kolegovia sa po dvojitom očkovaní dali otestovať na protilátky covid a po troch mesiacoch od podania vakcíny majú nulovú imunitu. O čom to teda je?

Pridajte komentár

*