Bill Gates chce napumpovať mRNA do potravín, aby nútene zaočkoval aj neočkovaných


Print Friendly, PDF & Email

Bill Gates chce napumpovať mRNA do potravín, aby nútene zaočkoval aj neočkovaných

(Baxter Dmitrij, Newspunch) Keďže globalistická elita stále zisťuje, že je čoraz ťažšie presvedčiť ľudstvo, aby sa podvolilo očkovaniu proti covidu a nekonečným posilňovacím dávkam, musia nájsť nové prefíkané spôsoby, ako nám vnútiť svoje „vakcíny“.

Stránka People’s Voice (Hlas ľudu) je odhodlaná naďalej hovoriť pravdu mocným do očí a brať elitu na zodpovednosť. Ak mainstreamové médiá nebudú robiť svoju prácu dôsledne, niekto musí. Ale sami to nezvládneme. Preto aj vy šírite tieto informácie doširoka a doďaleka.

Podávanie správ o zločineckej globalistickej elite je práca na plný úväzok, pretože, ako nám hovorí Biblia, bezbožní nespia.

Ako príklad si vezmite Billa Gatesa. Namiesto toho, aby priznal, že ľudstvo sa prebudilo do pravdy o katastrofálnych následkoch experimentálnych „vakcín“ proti Covid-19, Gates, ktorý ani nie je lekár, zdvojnásobuje svoje úsilie na tajné zaočkovanie sveta.

Podľa miliardárskeho eugenika majú hospodárske zvieratá, vrátane kráv, ošípaných a sliepok, nedostatočnú genetiku. A jediný spôsob, ako „opraviť“ túto ich genetiku, je „zaočkovať“ každé hospodárske zviera na svete novými mRNA vakcínami.

Gates, s ktorým sa rozviedla manželka kvôli jeho blízkemu vzťahu so zosnulým pedofilom Jeffreym Epsteinom, navštívil Langhill Farm na Edinburskej univerzite, aby tam založil Globálnu akadémiu poľnohospodárstva a potravinovej bezpečnosti.

Arogancia a sebaistota globálnych zločincov narastá

Namiesto toho, aby sa Gates skrýval a zahmlieval, ako to robil pred pandémiou covidu, vyzerá to, že sa už pohodlne a nezakryto chváli tým, že napumpuje mRNA vakcíny do hospodárskych zvierat určených pre naše taniere.

Gates sa stáva čoraz arogantnejším a už sa vôbec nehanbí za to, že otvorene informuje o svojich skutočných zámeroch pre celú planétu priamo pred našimi očami.

Pokiaľ všetky zvieratá, vrátane zvierat určených ako potrava pre ľudí, nebudú opichané najnovšími jedmi od Big Pharmy, podľa Gatesa zostanú zásoby jedla „špinavé“. Len on a jeho globalistickí prisluhovači môžu „dezinfikovať“ prírodu novými chemikáliami a technikami modifikácie DNA – o čo sa pokúšajú aj u ľudí.

„Nadácia Bila a Melindy Gatesových spolupracuje s DFID na veľkom množstve projektov a medzi ne patrí aj práca, ktorú spolu robíme v oblasti hospodárskych zvierat,“ uviedol Gates s odkazom na Ministerstvo pre medzinárodný rozvoj so sídlom vo Veľkej Británii.

„Pomáhať zvieratám prežiť buď vakcínami, alebo lepšou genetikou, pomáhať im byť produktívnejšími – bude v potravinárstve znamenať veľkú vec.“

Ako to zvyčajne robí, Gates toto všetko začal hraním sa na Boha so životmi iných ľudí, keď experimentoval na ľuďoch v krajinách tretieho sveta, ktorý považuje za svoje osobné ihrisko.

Zverstvá Bila Gatesa spáchané v Afrike

Podľa Roberta F. Kennedyho juniora, každý, kto je pripravený dovoliť Billovi Gatesovi diktovať svetu vlastnú zdravotnícku politiku, by sa mal dlho a dôkladne pozrieť na jeho históriu v Afrike.

„Možno milióny detí zomreli zbytočne,“ tvrdí Kennedy junior, ktorý zdieľal informácie z recenzovaného článku v uznávanom časopise.

„Každý, kto obhajuje Billa Gatesa a Svetovú zdravotnícku organizáciu (WHO), musí vysvetliť prípad Morgensen et al 2017. Toto je recenzovaná publikácia v uznávanom časopise od popredných vedcov, ktorá popisuje výsledky podobné genocíde,“ povedal Kennedy Jr.

Robert F. Kennedy junior tiež kritizoval Gatesa a jeho „mesiášske presvedčenie, že je vyvolený, aby zachránil svet pomocou technológie“.

„Vakcíny sú pre Billa Gatesa strategickou filantropiou, ktorá živí jeho mnohé podniky súvisiace s očkovaním (vrátane ambície Microsoftu kontrolovať globálnu iniciatívu v oblasti Vacination-ID, čiže očkovacie pasy) a dáva mu diktátorskú kontrolu nad globálnou zdravotnou politikou – špičkou korporátneho neoimperializmu,“ napísal Robert F. Kennedy junior.

„Zdá sa, že Gatesova posadnutosť vakcínami je živená mesiášskym komplexom, že je vyvolený, aby zachraňoval svet pomocou technológie a jeho božskou ochotou experimentovať so životmi pre neho podradných ľudí“.

Keďže Gates vníma chudobných ľudí tak, že majú menšiu hodnotu ako on, stávajú sa pokusnými králikmi pre všetky jeho novodobé snahy zmeniť celý svet na svoj obraz.

Otázkou však zostáva: Budú takto upravené vajcia skutočne bezpečné? Bude to mäso vhodné pre ľudskú konzumáciu? Alebo bude obsahovať rovnaké mRNA modifikácie, ktoré sa vyskytujú u ľudí po covidových „vakcínach“?“ Čo urobia tieto „vakcíny“ s potravinami, ktoré sa vyrábajú a predávajú masám ľudských bytostí?

Reakcie ľudí na najnovšie zlovestné plány Billa Gatesa

„Čoskoro budeme jesť choré zvieratá so zmenenou DNA z tých istých mRNA vpichov, ktoré prispievajú k pandémii náhlych úmrtí,“ varoval účet na Twitteri s názvom DJ Freedom Rocket.

„Čo by sa tak asi mohlo pokaziť…“

Prírodná liečba osteoartritídy

Iný komentátor na to odpovedal, že očividne už jeme „plne zaočkované“ živočíšne produkty, nehovoriac o všetkých geneticky modifikovaných (GMO) rastlinných produktoch, ktoré sú na trhu a v potravinách už desaťročia.

„Viete o správach, že farmafirmy sa teraz snažia vstreknúť mRNA do potravín?“ spýtal sa ten istý účet.

„Do ovocia a zeleniny? Do krmiva pre zvieratá? Do falošných vakcín pre hospodárske zvieratá? Malthusiánci majú v úmysle otráviť naše zásoby potravín.“

Dnešné udalosti sa plánovali desaťročia

Toto všetko sa pripravovalo dlhé roky. Pred trinástimi rokmi sa Gates stretol s ďalšími globalistami, vrátane Warrena Buffetta, Davida Rockefellera, Georgea Sorosa, Michaela Bloomberga, Teda Turnera či Oprah Winfreyovej.

Na tomto stretnutí sa podujali vykúzliť koordinovanú odpoveď na „problém“ populačného rastu, ktorý všetky tieto postavy vnímajú ako hrozbou pre „ľudskú rasu“ – čo znamená pre nich samých a ich nečestne nadobudnuté bohatstvo a okázalý životný štýl, ktoré boli postavené na chrbtoch práve tých ľudí, ktorých sa teraz pokúšajú vyhubiť.

Je znepokojujúce, že Gates je teraz najväčším súkromným vlastníkom poľnohospodárskej pôdy v Amerike.

Podľa minuloročného vydania Land Report 100, každoročného prieskumu najväčších vlastníkov pôdy v krajine, Bill Gates nedávno kúpil 270 000 akrov pôdy v celej severnej Amerike. Poškuľuje tiež po poľnohospodárskej pôde v subsaharskej Afrike a južnej Ázii.

Analytici teraz spájajú jednotlivé body jeho agendy týkajúce sa projektov hromadného očkovania, génovej modifikácie hospodárskych zvierat a jeho nákupy poľnohospodárskej pôdy.

Kritici sa nemôžu zbaviť obáv, že program globálnej elity o zmocnení sa zásob svetových potravín sa pomaly napĺňa.

V januári 2020 Gatesova nadácia oznámila vytvorenie neziskového subjektu s názvom Gates Ag One, ktorého cieľom je „zrýchliť úsilie poskytnúť drobným farmárom v rozvojových krajinách prístup k cenovo dostupným nástrojom a inováciám, ktoré potrebujú na udržateľné zlepšovanie výnosnosti plodín a prispôsobenie sa účinkom zmeny klímy“.

Spustenie tohto projektu prišlo krátko pred neúspechom Aliancie za zelenú revolúciu v Afrike (AGRA), ktorú v roku 2006 spoločne založili Gatesova a Rockefellerova nadácia.

„Prečo by sa inak Gates okrem zjavnej finančnej návratnosti svojej investície zaujímal o geneticky modifikované hospodárske zvieratá?

Aj keď nepoznáme vnútorné fungovanie mysle globalistov, mohli by sme zvážiť niekoľko teórií, ktoré v konečnom dôsledku končia rovnakým výsledkom – vlastníctvom a kontrolou skoncentrovanou u niekoľkých samozvaných elít s Gateom ako ich hovorcom, “ komentovala Rhoda Wilsonová z portálu Expose News.

Jedným z možných cieľov Gatesa pri presadzovaní geneticky modifikovaných hospodárskych zvierat je ich zdecimovať a prinútiť ľudí, aby v budúcnosti jedli hmyz a v laboratóriu pestované anorganické náhradné potraviny, čím v podstate u ľudí eliminujú slobodu výberu.

Jacob Bruns, píšuci pre stránku Headline USA, vysvetľuje:

„Z pohľadu svetových miliardárov zostávajú už len náboženské a politické ‚prekážky‘, ktoré by mohli brániť ich masovému experimentovaniu .“

A nemohol mať väčšiu pravdu.

Nie je náhoda, že globalistická elita združená v Svetovom ekonomickom fóre (WEF) aktívne pracuje na rozvrátení náboženstiev a snaží sa presvedčiť ľudstvo, že „Boh je mŕtvy a Ježiš je falošná správa“.

Záver

Globálna elita na čele s postavami ako Klaus Schwab a Bill Gates sú v súčasnosti ako takí darebáci či zloduchovia v kreslenom filme. Teda až na to, že sú skutoční a neuveriteľne nebezpeční.

Alternatívne média, vrátane nás sme odhodlaní pokračovať vo zverejňovaní správ, ktorých sa mainstreamové médiá neodvážia dotknúť. Ale sami to nezvládneme. Potrebujeme vašu pomoc v šírení informácií a zdieľaní pravdy doširoka a doďaleka.

Pridajte sa preto k nám v našej misii vzdelávať masy o tom, čo sa skutočne deje v zákulisí dnešného sveta. Sme v tom všetci spolu!

Video stránky People‘s voice o tejto téme (v angličtine) si môžete pozrieť tu:

Liečba osteoporózy

Autor: Baxter Dmitrij, Zdroj: newspunch.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Mne to přijde jako odrazování lidí od masa. Kdyby to tak fungovalo udělali by to dávno a v tichosti. Přece jen ta kyselina chlorovodíková v žaludku jen tak něco nepustí . Už i vůči jedům v jejich otravinách jsme imunní .Spíš bych se bála zařazení těch jedů do povinného očkování dětí. Další důvod chovat a pěstovat si vlastní jídlo v malém bez hlášení ,pár slepiček několik zajíčků ,křupavou prema zeleninu a zarovno hladovým vydržíme. Když něco z obchodu vyhýbat se výrobkům z nadnárodních společností,všichni víme kterých.

  • Tieto miliardarske monštrá čo sú zodpovedne za celosvetovep utrpenie ľudstva by som dal ako vianočný darček naším kyselinárom a potom im dal vyznamenanue za celosvetový mier

  • Grafén už je zaradený do povinného očkovania detí. Fyzicky.

 2. mariankosmac

  A možno nás chcú iba postrašiť, že zvieratá ktoré máme na tanieri sú napumpované mRNA vakcínami – takže ich sami prestaneme jesť. Oni chcú aby sme žrali hmyz…

  A možno by bolo načase napumpovať Billa Gatesa, zásobníkom ostrej munície.

 3. mariankosmac

  Ono kto vie čo v tom mäse za svinstvá môže byť už teraz. Spomenul som si na toto, nejak moc tomu neverím tak vkladám skôr ako zaujímavosť. Možno ľudia nezomierajú len na vakcíny!

  Binární neurotoxin: přestaňte jíst vepřové maso (z webu Jima Stonea)
  Mám (Jim Stone) interní důvěrnou informaci, která zní příliš šíleně na publikování, ale nemám jinou volbu než ji zveřejnit, musí to být řečeno. Stručně:
  Existuje binární (dvousložkový) jed, dlouhodobě působící neurotoxin šířící se vzduchem, jehož jednou složkou je vepřové maso. Pokud dostanete ze vzduchu i jen malou dávku a sníte vepřové maso, dostanete symptomy stejné jako COVID – 19. Tento jed vyvolává velmi silnou histaminovou (alergickou) reakci, při níž se vaše plíce naplní hlenem. Čím vyšší dávka, tím větší příznaky. Když to dostanete, (a přežijete), tento neurotoxin během 10 let postupně vymizí, avšak první dva roky se může projevovat velmi silně. Pokud však nejíte vepřové maso, přestane být aktivní. Toto by mohlo vysvětlit, proč lidé v Číně dostávají symptomy opakovaně.
  Je těžké přestat jíst vepřové maso? Vůbec to není těžké.

  Je to jen stručné sdělení, mám spoustu dalších detailů, které publikovány by zněly opravdu šíleně. Avšak: komu jinému toto může vyhovovat, než těm, kteří jedí KOŠER? A bonus: ani muslimové nejedí vepřové. Jde o binární jed, který se netýká židů a muslimů.

  Vaše plíce se naplní hlenem, a nebudete mít ani horečku. V některých případech budete i bez symptomů, ale většinou je dlouhé období výrazných symptomů.
  Jed je velmi silný, k potřebnému účinku na obyvatelstvo stačí pár dvoulitrových lahví rozptýlených nad velkoměstem.

  Při mírné otravě, pokud přestanete jíst vepřové maso, účinek jedu do dvou týdnů vyprchá. Pokud ho jíte, dostáváte příznaky opakovaně.
  https://tadesco.org/koronavirus-nebo-binarni-neurotoxin-nejezte-veprove-zni-clanek-od-jim-stone/

  • Zdravím

   Podle Soni Pekové se dělal nějaký výzkum covidu 19 v souvislosti s genotypem člověka. Zjistilo se, že jen Aškenážtí židé jsou absolutně odolní vůči covidu! Více v odkaze…

   https://m.youtube.com/watch?v=7P2zMG918gQ&feature=youtu.be

  • Beriem srnčie a jelenie mäso od poľovníkov…
   A sliepky a kohútov z môjho dvora.
   Zemiaky a kapustu, rajčiny a mrkvu + cibuľu tiež.
   Cestoviny kupujem…
   Chleba (kvasový) si robíme z NAMI namletej múky z obilia – raž – (celozrnná, je to problém nakvasiť, ale dá sa).

 4. Nie je jednoduchšie a lacnejšie to konečne napumpovať do neho

 5. rozhlas po drôte

  Ak raz pôjde do tuhého, Matovič nafinguje svoju smrť. Verte mi, je veľká pravdepodobnosť, že on – celoživotný podvodník a klamár to spraví. Vyšumí tak hnev ľudí, zabudnú naňho a on si najbližších 30 rokov užije svoje nakradnuté miliardy v tropickom raji, alebo na Floride, kde ho nikto nepozná.

  • Roznlas po drôte daj do eteru jedneho poliutika,ktorý nemá za ušami niečo nekaléé !

  • kvakcína je sloboda

   s tou fingovanou smrťou si mi pripomenul niekoho iného a aká to „náhodička“ zrovna matrtaj obdivuje jeho stranu

  • mariankosmac

   Alebo sa (Matopič) nechá zavrieť do blázninca, veď psychopat je. Samozrejme do nejakého zahraničného luxusného.

  • To bude jako s výš postavenými nacisty když jim po válce Vatikán tlačil falešné doklady aby mohli nenápadně zdrhnout a dožili v Argentíně kde je Peron vítal s otevřenou náručí a připravil vše potřebné.

  • kvakcína je sloboda

   na Sicílii zadržali 30 rokov skrývajúceho sa bossa Cosa Nostry – nič netrvá naveky:
   https://rutube.ru/video/1758474b3d16492061de7cfcc60d0203

  • Ludmila Patorajova

   Tak ako doktor Krčméry -videl ho niekto mrtvého ?

   • No práve…
    Ale zas – zeby ho na zapade/vatikane niekto cakal s otvorenou narucou a odmenou za jeho 30 rocnu diverznu cinnost na uzemi Slovenskej republiky? Je mozne ze sa ho zbavili a to roznych dovodov, napr. aby zbytocne nekecal za rok ci za styri.
    Urcite by ho nenechali odist za hranice aby si tan uzival dochodok. Tam takym ako on hrozi len smrt od panicka a nie odmena.

   • U Krčméryho mi prišlo zvláštne, že jeho syn mal v príhovore na pohrebnej omši úplne pokojný, skoro až optimistický hlas. Dá sa video z tejto omše stále nájsť na youtube. Už vtedy mi to prišlo čudné, ale pochybnosti ohľadom nafingovanej smrti mám až teraz. Stále mi to vŕta hlavou. Netvrdím, že to tak je, ale…
    človek, ktorý rozdal také množstvo pochybných titulov by podľa mňa mohol byť teoreticky aj tohto schopný.

    • Ano, syn mohol byt pokojny – oni sektari totiz tie rodinne vztahy neberu az tak vazne – v prvom rade je sekta/mafia/zapad/vatikan – a az tam hore je ten pravy „otec“ kvoli ktoremu by plakali. Tazko povedat kde je Krcmery ale myslim, ze sa ho skor zbavili.
     Viac by ma vsak zaujimalo kolko zakonzerovanych rakiev v ktorych lezali udajne „obete kovidu“ bolo naplnenych tym pravym obsahom. Otvarat sa nesmeli a ktovie kam tie tela/organy putovali. A v rakvach bud vykradnute tela alebo tehly – alebo mam len bujnu fantaziu – ale nemozno sa cudovat ze mi aj to lieta po rozume – ved vieme co sa tu dialo za satanske vycinanie.

 6. kvakcína je sloboda

  všetky zvieratá sú dnes dopované rastovými hormónmi – hydina, prasatá aj hoviadka!! preto je taký nárast obezity u bežnej populácie
  a keď k tomu pridáte všetky možné antibiotiká a iné lieky, ktorými „kŕmia“ tieto zvieratá . tak to máte celú apatieku!!!
  no, nekúp to!!!
  kedysi dávnejšie mi jeden človek pred obedom hovoril, že uhynuté zvieratá spracúvajú na mäsokostnú múčku, ktorou potom kŕmia kurčatá – pol, možno trištvrte roka mi trvalo, kým som bola schopná zjesť nejaké kuracie mäso

  • Mäso-kostnou múčkou kŕmili v GB dobytok už pred mnohými rokmi – odtiaľ BSE (choroba šialených kráv). Že dnes touto múčkou kŕmia aj kurčatá, nie je prekvapujúce. Antibiotká sa pridávajú do krmív už veľmi dávno, preto sa kuracina označovala ešte za socializmu ako tetracyklínové mäso. Propaganda Západu (RFE, Hlas Ameriky) hlásala, aby turisti v ČSSR nepili mlieko a nejedli hydinu. Dnes sa západniari tvária, že s mäsom (hydinou, bravčovinou, hovädzinou), dovážaným často aj zo zahraničia, je všetko v poriadku. Navyše Bill Gates chce, aby sa umelé mäso neoznačovalo v predajniach ako umelé a dá sa ľahko domyslieť prečo.

 7. studie o užitečnosti nebo nefunkčnosti antidepresiv
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/nova-studie-deprese-neni-zpusobena-chemickou-nerovnovahou-v-mozku/
  *****
  je zajímavé, že tito filantropové,…a rádoby spasitelé světa si ty šmakulády sami odpírají a vnucují je druhým…. holt lidumilové se nezapřou
  (ironie, sarkasmus,…)

 8. VOLBY V ČR? – TĚŽKO NAJÍT LEPŠÍ DŮKAZ, JAKOU OHROMNOU SÍLU MAJÍ MÉDIA A VEŘEJNÝ NARATIV.

  Budoucnost všech se rozpadá před našima očima, BUDOUCNOST DĚTÍ.

  LID JÁSÁ, NIKDO NEPOCHYBUJE.

  K ROKU 2021 ŽIJE V ČR (dle veřejných údajů k roku 2021) 57% rodilých Čechů v naší zemi.
  Zbytek % (k roku 2021) v naší zemi je uznáno víc jak 30 národnostních menšin.
  A Stav je takový, že z těch 57% českých lidí, žije téměř 20% v zahraničí..
  Tak ještě jednou, kolik nás Čechů tady v ČR opravdu je? A kolik nás bude za deset-dvacet let?

  VÁLKA JE MÍR,
  SVOBODA JE OTROCTVÍ,
  NEVĚDOMOST JE SÍLA!

  PŘÍLIŠ MÁLO LIDÍ ZATÍM PADLO FINANČNĚ…
  PŘÍLIŠ MÁLO LIDÍ ZATÍM PADLO ZDRAVOTNĚ…

  -A TŘI ROKY POKRAČUJE NIČENÍ BUDOUCNOSTI-

  • Někde na SV to nějaký sociolog rozebíral že tu je v kotlince tak milión čechů a ostatní jsou typu rycheckého že je evropan a etc. Prostě vytvořili vytvořili socioekonomické podmínky institucionálním a průmyslovým rasizmem že v čechách jsou češi, ale radši píp. A že potom odsud řvou na vlastence Orbána v maďarsku je jen logikou věci.

  • bratia Češi, čo ste to zvolili za volov, buď vám jeblo, alebo to zmanipulovali, úprimná sustrasť !!!!!!

   • DEM-OKRÁST-I-JE
    CO na to mám více říct.. Asi stejná manipulace a podvod, jako u vás. Doufám že se někdy spojíme zase spolu dohromady, jestli se to bude jmenovat SlovenskoČesko nebo ČeskoSlovensko je mi jedno 😀 Patříme k sobě !!

 9. Strašné!!!

  Dnešní přiznání Bourly v Davosu.

  https://gloria.tv/post/FyLxk2WS8f7e3EoCYkRyTVpax

 10. REFERENDUM

  Treba sa zúčastniť REFERENDA?

  • Celkom rad by som vedel aky ma na to referendum nazor Stanislav Slabeycius alias „Nikita“, autor analyz z obdobia „kovidu“ s nazvom Bozie mlyny – Slovenska Nemesis (ma to 4 diely – viac dielov som nenasiel).

   Ja by som povedal, ze politika Smeru je dnes a aj po buducich volbach zamerana hlavne na buducu stabilizaciu ekonomiky a odvratenie jadrovej vojny (v ramci moznosti) ktoru tato mato – hegerovlada plne podporuje (a prilieva olej a onedlho aj benzin do ohna) ako na potrestanie zlocinov matovlady. To je az druhorade i ked i to nastane a nie len z iniciativy Smeru. Uvidime kolko bude Smer – ak sa dostane do vlady – schopny vytazit z novej politickej situacie pre Slovakov a kolko bude musiet obetovat pre tych ktori za nim v zakulisi stoja. Je to ale skor o politike Fica ako Smeru akotakeho. Proamericku dosadenu mato- hegerovladu necaka nic dobreho, tak ci tak ich caka hodne blby koniec – oni uz zacas nebudu uzitocni nikomu. Ale toto je len moj nazor.
   Najradsej by som tuto vladu nechal dohrat ich hru az do konca a az potom s nimi zatocit. Ale fakt zatocit nelutostne. Lenze v tejto dynamickej dobe neviem ci je to dobry napad a preto nad referendom dumam ale skor asi pojdem nez nie.

   • REFERENDUM

    Referendum nie je o Ficovi. To bola básnická otázka. Kto nevie či ísť na referendum, ma IQ ako čínska plastová stolička.

    • 1.Neschovavaj sa, vidim ta!
     2.Jasne ze referendum nieje o Ficovi, jak ta mohla napadnut taka kravina?
     3. Nevyvolavaj v ludoch este viac hnevu nez je treba! Nevedie to k nicomu dobremu.
     4.Ty mas svoje zaujmy a podla toho ides alebo nejdes k referendu – a tie zaujmy nemusia byt ciste.
     5. Referendum nerozvrati pravny stat ktory tu este zostal a naviac ludia niesu schopni odstranit hegerovladu a ani s nimi zatocit ci ich popravit bez toho aby to niekto nezneuzil proti nim. Hnev a pomsta nepomoze. Hlavne ta pomsta! Musi sa ist zatial obklukou nie hlavou proti muru.
     Ale urcite by si to niekto zelal – majdan na Slovensku a Matovica ako obet.

    • Pane „REFERENDUM“, stoji ti to za to? To ty mas iq platovej stolicky – ked to sam vravis. Suma sumarum si hlupak, len to nevidis.

 11. REFERENDUM

  Známy herec a moderátor Milan Markovič má pre vás veľmi dôležitý odkaz ohľadne referenda!
  https://rumble.com/v24l1d8-znmy-herec-a-modertor-milan-markovi-m-pre-vs-vemi-dleit-odkaz-ohadne-refere.html

  • kvakcína je sloboda

   markovič – prezliekač kabátov, leškov kamarát! a kto je leško? poradca zuzy zo skládky!

   • Treba si brať príklad z USA po 2. sv. vojne. Tí nepozerali nato či je niekto nacista alebo nie a využili nemecké mozgy pre svoj vojenský a kozmický program. Takže ak Markovič nabáda k účasti na referende, robí dobrú vec.

    • No ale on nabada ist na Referendum preto aby sa dostala dnesna opozicia po volbach do basy aj s kazdym kto bude proti usa. Pocita ze to proamericki fasisti ustoja a este pritvrdia.
     markovic – ten si moze podat ruky s caputovou ci petrom pavlom alebo aj havlom.

  • To je nejaky prieckum, ci co?
   Alebo tu budes este aj nadavat kazdemu kto pojde na referendum do plastovych stoliciek, hm? Uz sam povzbudzujes k tomu aby tam sli.

  • „Tento dron zatím není schopen autonomního letu na delší vzdálenosti.“
   To je problém hmyzu všeobecne že má obmedzený dolet. Preto sa kosia trávniky. Dron na videu je na drôtoch. Nemá batériu.

 12. Ukrajinská první dáma je na cestě za Klausem Schwabem do Davosu. Rusko se letos Davosu nesmí zúčastnit.

  Veřejnost netrpělivě čekala na zprávy o ukrajinské delegaci – marně. „Jména celé ukrajinské delegace nemohu z bezpečnostních důvodů prozradit,“ řekl tajemně prezident WEF a bývalý norský ministr zahraničí Børge Brende (57).

  Vystoupí v úterý večer na koktejlu na okraj WEF, který se týká obnovy Ukrajiny. Akci pořádá softwarová společnost Palantir.

  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/ukrajinska-prvni-dama-je-na-ceste-za-klausem-schwabem/

 13. Zlatý minulý režim.

  • Režim je stále stejný jen přitvrdil a pokračuje.

   • Ani by som nepovedal. Z minuleho rezimu sa dalo vytazit viac keby ludia chceli.
    Nemozno sa vyhovarat na prozapadnych kolaborantov v radoch ksc a ich patolizalov ze system bol zly ked oni boli zmetci. Ved aj oni parazitovali na tom co ten system prinasal. Ale boli tam aj taki komunisti ako Jakes, ktory mal az do konca svojho zivota naprosto konzistentne nazory na komunizmus ale tiez iba parazitoval na tom systeme – nevedel ho posunut dalej, nemal vizie ci dokonca vnutorny rozhlad – bol cisty pragmatik a empirik. A takych kovanych komunistov bolo neurekom, nevedeli ze ked chcu brat maju aj davat a nieco pre ten system urobit. Kolaborovali s prozapadnymi vladami v ZSSR uz od doby smrti Stalina az po rok 1989. Rozkladali cely socialisticky tabor 40 rokov az sa im to podarilo a za odmenu im prisiel zaspievat do moskvy majkl dzexn.
    System ktory im odkazal Stalin – zahodili do kosa – stacilo aby sa v ZSSR po Stalinovej smrti naslo dost sil zatocit s trockistami.

   • Ani by som nepovedal. Z minuleho rezimu sa dalo vytazit viac keby ludia chceli.
    Nemozno sa vyhovarat na prozapadnych kolaborantov v radoch ksc a ich patolizalov ze system bol zly ked oni boli zmetci a robili si v CSSR co chceli. Ved aj oni parazitovali na tom co ten system prinasal. A boli tam aj taki komunisti ako Jakes, ktory mal az do konca svojho zivota naprosto konzistentne nazory na komunizmus ale tiez iba parazitoval na tom systeme – nevedel ho posunut dalej, nemal vizie ci dokonca vnutorny rozhlad – bol cisty pragmatik a empirik – a to nestaci. A takych kovanych komunistov bolo neurekom, nevedeli ze ked chcu brat maju aj davat a nieco pre ten system urobit. Kolaborovali s prozapadnymi vladami v ZSSR uz od doby smrti Stalina az po rok 1989. Rozkladali cely socialisticky tabor 40 rokov az sa im to podarilo a za odmenu im prisiel zaspievat do moskvy majkl dzexn.
    System ktory im odkazal Stalin – zahodili hlavne v ZSSR do kosa – zradzali narod, nicili stat; stacilo aby sa v ZSSR po Stalinovej smrti naslo dost sil pokracovat v pronarodnej politike a zapad mal skopene usi az dotetaz ci skor by sa uz rozpadol tak v 70 rokoch.

 14. Nejvyšší soud v USA rozhodl, že administrativa nebyla oprávněna nařídit vakcínu v podnicích s více než 100 zaměstnanci, případně je testovat alespoň jednou týdně. Nejvyšší soud však potvrdil povinnost zdravotnických pracovníků.

  Soud však potvrdil požadavek, aby zaměstnanci zdravotnických zařízení provozujících federální programy (Medicare a Medicaid) byli očkováni – bez možnosti alternativního testování. Toto opatření se týká více než 10 milionů lidí.

  Nejvyšší soud v USA rozhodl, že nástroj, který byl zvolen k uložení této povinnosti očkování – agentura OSHA, která je zodpovědná za pracovní podmínky – nebyl legitimní. „Ačkoli Kongres nepochybně udělil agentuře OSHA pravomoc regulovat pracovní rizika, neudělil jí pravomoc regulovat veřejné zdraví v širším měřítku,“ uvedl soud ve své zprávě. Rozhodnutí bylo přijato šesti (z devíti) konzervativními soudci soudu proti doporučení tří progresivních soudců.

  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/nejvyssi-soud-v-usa-odsoudil-povinne-ockovani-ve-firmach/

 15. Objektívne

  Ak by nejaký politik hovoril, že chce vystúpiť z EU, tak pozor na to! Vôbec to nemusel to vysloviť. Technológie napodobňujúce hlas koho koľvek sa dostávajú bežne do užívateľské priestoru.
  https://cdr.cz/clanek/microsoft-prichazi-s-hlasovym-generatorem-ktery-dokaze-mluvit-vasim-hlasem

 16. Tohle je ono PSYCHO HRY ,přesně tohle se děje teď všude.Odvést pozornost od nepodstatného aby se v klidu mohli připravit pro globalisty podstatné věci tak nás baví hovadinami, nebo tím co už dávno víme :volbami, CDC , škodlivostí vakcín atď.
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/01/zakladem-psyops-je-odvadeni-pozornosti-od-duleziteho-k-nepodstatnemu/

  • Ved je tu predsa hybridna vojna , plna polopravd…nie pravd a lzi… a polopravdy su najhorsie …ako sa v nich vyznat? Skusme sa viac obracat na intuiciu… tu v nas tisicrociami pomaly zabijali az napokon skoro uplne zabili… ale nastastie nie vsetkym… Zasada… robit opak co radia, citat medzi riadkami a neverit oficialnym narativom…. A este nieco… spolahnut sa na zdravy sedlaicky rozum.

 17. Oprava :odvést pozornost k nepodstatnému

 18. Za socializmu existovali verejné stranícke schôdze, na týchto sa dalo presadiť absolútne všetko, ale ľudia ich z vlastnej blbosti nevyužívali. Stručne a jasne: Zlatý socializmus, vtedy tu bola okresaná demokracia, ale teraz je tu FAŠIZMUS horší ako ten predošlý v minulosti.

 19. Skrze potraviny je efekt úplně zanedbatelný,protože vše projde přes zažívací ústrojí. Nejhorší je vždy injekce, která přivede látku primo do krve a tím obchází zažívací proces, který by látku zlikvidoval.

Pridajte komentár

*