Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Všetci, ktorí boli zaočkovaní proti covidu na jednej novozélandskej klinike, zomreli


Print Friendly, PDF & Email

Všetci, ktorí boli zaočkovaní proti covidu na jednej novozélandskej klinike, zomreli

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Vyšetrovatelia zistili, že každý jeden pacient, ktorý dostal mRNA vakcínu proti covidu na jednej klinike, krátko po očkovaní náhle zomrel.

Investigatívna reportérka Liz Gunnová dokázala vystopovať 30 pacientov, ktorí boli zaočkovaní proti covidu na jednej klinike na Novom Zélande. Všetkých 30 pacientov bolo zaočkovaných v ten istý deň.

Liz Gunnová ďalej zistila, že každý z nich zomrel približne v rovnakom čase po očkovaní. O svojich zisteniach zverejnila aj video, v ktorom opísala Nový Zéland ako „miesto zločinu“. Video je uvedené na konci článku.

Liz Gunnová sa už skôr stala medzinárodne známou svojou podporou pre jednu rodinu v prípade operácie dieťaťa „Baby W“, keď obaja rodičia namietali, aby pri transfúzii nebola použitá krv osoby zaočkovanej proti covidu.

Rodičia v súdnom konaní, v ktorom sa postavili proti štátnym zdravotníckym orgánom, neboli úspešní. Nemocnici bolo súdom zverené opatrovníctvo dieťaťa a operácia napokon prebehla bez garantovania použitia nekontaminovanej krvi.

Na konci júna 2023 Gunnová založila novú politickú stranu s názvom „Novozélandská lojálna strana“.

Pred nedávno uskutočnenými voľbami Gunnovú kontaktoval informátor a poskytol jej dokumentáciu, ktorá ukazuje, že s vakcínami proti covidu sú spojené desaťtisíce úmrtí Novozélanďanov.

„Toto je pritom len jedno z miest, ktoré zaznamenáva tento typ informácií na Novom Zélande,“ povedala Gunnová.

„Nevieme, koľko ďalších takýchto databáz existuje v krajine,“ dodala.

Vysvetlila, že nakoľko počet úmrtí je zvyčajne nižší ako počet tých, ktorí trpia nepriaznivými účinkami po očkovaní, extrapolácia počtu zranených a zabitých „začína byť, úprimne povedané, katastrofálna“.

Údaje ukazujú, že existujú zhluky úmrtí v niektorých lokalitách.

„Ľudia, ktorí navštívili to isté očkovacie centrum a boli zaočkovaní jeden po druhom, v po sebe nasledujúcich časoch v ten istý deň,“ povedala Gunnová.

Zbohom vysoký krvný tlak

„Videli sme dátum ich zaočkovania a videli sme dátum ich smrti.“

Na ilustráciu uviedla jeden z mnohých príkladov:

„V jeden deň bolo 30 ľudí zaočkovaných na rovnakom mieste. Dnes sú všetci z nich mŕtvi. A ich úmrtia sú v tesnej časovej blízkosti.“

Ďalej povedala:

„Vyzývame na vyšetrovanie. Nie hocijaké vyšetrovanie. Plne rozvinuté kriminálne vyšetrovanie, ktoré nenechá kameň na kameni.

Nový Zéland je miesto zločinu. Musia byť zabavené počítače, telefóny, bankové údaje, archívy a ďalšie dôkazy u všetkých ľudí, ktorí boli akokoľvek spojení s covidovým očkovaním. Musí byť okamžite zastavené všetko očkovanie proti covidu.

Vieme, že vláda vedela o nebezpečenstvách covidového očkovania už pred jeho spustením. Mnoho životov bolo stratených. Sama som videla údaje o 14 zomretých deťoch. Odvtedy nedokážem pokojne spávať.“

Video s Liz Gunnovou (v angličtine) si môžete pozrieť tu:

Stop Candida

Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Rychlovlak sa rozbieha! Zacina sa tam kde ovecky dostali viac „elixiru“, bonplati, ze viac jedu, vacsia rychlost. Pokial niekto nedostal uz na zaciatku zrychlovac, kedze sarzi bolo viac a roznych!
  https://smis-lab.cz/2023/10/04/ctyri-vakciny-staci-drahousku-aneb-pharmaggedon-za-kanalem-la-manche/?amp=1
  Kazdopadne chaos v EU skrz migraciu a pod., ci konflikty (mozno obcianske vojny) zase odputa pozornost od ockovacich zlocinov… Vsetko co vedie k depopulacii satanisti posvacuju a podporuju!

  • Marek Košice

   Oľga, jedna otázka na teba : Myslíš, že si takým (predpokladám) permanentným hnevom neprivodzuješ choroby a neskracuješ život? Ja sa už nad tým čo sa deje prakticky nerozčuľujem… JE TO SVINSTVO, ale vôbec na to nemyslím. TO, ČO NEVIEM ZMENIŤ, TOMU NEDOVOLÍM, ABY MA DEPTALO, aby mi spôsobovalo hnev, beznádej.

 2. Miroslav Čižmár

  A ty, m.o.a.r. ho! Hoj m.o.a.r. ho, detvo môjho rodu!
  Prečo používajú biblické názvy? Matka všetkých odhalení, to znie ako matka všetkých neviestok.

 3. svatoslav butora

  Na tému koncepcií Smrtihlava, ktorý ovládol Svet Kapitálu a územie tzv.Západu nie je možné diskutovať. Dá sa len so smútkom v duši konštatovať, že vrcholné inštitúcie OSN/UN/ a tzv.EU a chápadlá moci tzv.Západu akými sú WHO a WEF a MMF atď. sú Svetu Ľudí nepriateľské enklávy oživeného nacistického monštra, ktorého príslušníkov po II.sv.vojne prijali USA a spol. a tzv.EU a spol. prijali do svojich riadiacich štruktúr a tieto neurobili nič iné, ako „demokraticky“ skurvili všetko, čo vyvíjajúci sa Svet Ľudí v II.Sv.vojne odvrhol…a znovu sa spojili do Svetovládneho Globálneho Monštra. … a „zelení“ sluhovia Bála a Satana všade, kde sa im to dovolí sa tvária ako služobníci Boha…
  A nanešťastie, naše vlády sú v ich moci, pretože prijali všetky ich Agendy a Memorandá o porozumení a iné právne nezmysly napr. právo o nadradenosti zákonov tzv.EU nad našimi právnymi systémami. Preto sa „farebné“ a nacistické koncepcie udomácňujú v našom právnom prostredí ako plieseň so žiarou „demokracie“…

 4. Akí to boli vedci, keď si nechali pichnúť ten koktail ? Vari bolo málo informacií už od začiatku covidovej histérie ? Rozum sa nad tým pozastavuje. Ale veď aj u nás v 1. rade zlyhali zdravotníci, ktorí sa nepostavili proti nezmyslom, ktoré prijímal „krízový“ štáb a „slavny“ Mikas. Ozaj, dáko zmizol z medií. Nezmizol načisto ?

 5. já sem dodám, toto:

  Dejte pozor na to, co jíte, respektive kupujete. Nejen “rainforest žabička” se začíná vyskytovat na dalších potravinách (včera jsem si všiml že už “nakazili” i bílé řecké jogurty) .. Ale taky na maso, hlavně na maso! Berte jen od našich českých (nevím jak je to na SK, ale asi i ty SK certifikované) výrobců a dodavatelů (napadl mě např. CZ výrobce “rabbit” nebo jak se jmenuje). Šílení mago*ři právě už nyní experimentují s injekcemi mRNA do hovězího, drůbežího a vepřového masa!!

  Asi takto, ve spojených státech (to nikoho nepřekvapí) dostávají obrovské finanční prostředky na testování nových mRNA vakcín zvířatům určená ke konzumaci a hned vedle v rajchu (německo) už producenti vepřového masa začali používat “novou” genovou terapii, založenou na mRNA (a tady mám dojem, že to dávají prasatům už od roku 2018+-, jen nyní “najeli” na nové silnější roztoky, plné jedů).

  Tímto VÁS VARUJI před konzumací vepřového masa s mRNA injekcemi, když už vepřové, jedině (zatím) naše, žádný dovoz. Doporučuji se zcela vyhnout vepřovému masu, včetně bio, protože normy pro ekologické zemědělství nemají žádná pravidla pro používání vakcín na bázi mRNA ani jiných!! BIO PRODUKTY JSOU TEDY JEŠTĚ VĚTŠÍ PODVOD.

  A to nemluvím o veganských srač*kách typu tofu, tempeh atp. plné fytoestrogenu! A s označením “bez gmo” nevypovídá vůbec o ničem! VŠECHNY prodávané jsou plné jedů! Pokud nemáte výrobcem vepsáno jinak. Na obalech se chlubí “bez gmo” a zdravé, plné bílkovin, ale OPAK JE PRAVDOU.
  Dávejte si pozor na to, co jíte a kupujete.

  A to zde ani nepřipomínám jedy, které dýcháme – chemtrails (contrails), dnes a denně, 24/7 🙁

  Vše začalo propagandou např. sóji, už před lety. A nyní min. společnost Tyson Foods spolupracuje s nizozemskou společností Protix BV na prosazování BROUKŮ a HMYZŮ jako náhrady bílkovin za maso…:

  archive.ph/err47

  A už vůbec sem netahám rychlé občerstvení, protože, mám za to, že zde v diskusi snad neexistuje žádný takový idi*ot, konzumující takové hnusy .. Aneb herbicidy v každém soustu: GLYFOSÁT byl zjištěn ve 100% VŠUDE U testovaných značek rychlého občerstvení v USA:

  childrenshealthdefense.org/defender/kids-fast-food-pesticides-glyphosate-school-lunches/

  =Nejen Tom Renz (+např. Dr. Mercola) upozornil začátkem roku na VAKCÍNY V KAŽDÉM SOUSTU=

 6. Představitelé NATO měli po setkání Putina a Orbána v Číně „mimořádnou schůzku“

  19. října informovala Američany kontrolovaná média Rádio Svobodná Evropa/Rádio Svoboda (RFE/RL), že velvyslanci zemí NATO v Maďarsku vedli neplánované rozhovory v souvislosti s obavami z nedávného setkání Ruského prezidenta Vladimira Putina a Maďarského premiéra Viktora Orbána v Číně.

  https://aktax.cz/predstavitele-nato-maji-po-setkani-putina-a-orbana-v-cine-mimoradnou-schuzku/

 7. EU chce navzdory obavám z korupce zvýšit pomoc Ukrajině o 50 miliard eur

  https://aktax.cz/eu-chce-navzdory-obavam-z-korupce-zvysit-pomoc-ukrajine-o-50-miliard-eur/

 8. Nový Zéland – to má byť ten od bežných ľudí vyčistený relax-raj samotnej Globalistickej smetánky (tam sa Schwab a pod. nepočítajú – to je podradný spotrebný materiál).
  A Austrália má byť vyzbrojená až po uši – má to byť poistka – a má kontrolovať aby sa nový svetový hegemon – Čína nevymkol s pod riadenia Globalistov ako je to v prípade rebelujúcich elít USA – Sion -Neokonov.
  Tak nejako pred 2 – 4 rokmi o Novom Zélande hovoril V.V.Pjakin.

  • Miroslav Čižmár

   Globálne elity nemajú páky na to, aby ovládali Čínu. Elitársky spôsob riadenia si vyžaduje hierarchické usporiadanie spoločnosti od najvyššej šľachty po najnižšiu. Nič také v Číne nie je. Kreditný systém platí rovnako pre všetkých. V Číne vládne sociálna rovnosť pod kontrolou kreditného systému s algoritmom komunistickej ideológie. Pravdepodobne je pod kontrolou umelej inteligencie. Čína nie je hračka na diaľkové ovládanie.

   • Globalisti nemajú páky na Čínu? …Tí plánovali svoj presun do Číny keď svoj projekt „Západ“ mali ešte len na papieri pred tisícročiami.

   • Zidovska Elita,kontrolovala aj Maucetunga,dokonca dvaja zidia boli vo vlade,Cina je tiez len pupet,ako aj Rusko,kde uz bude povinne ockovanie s novymi „vaccinamy“,lebo Sputnik vraj uz nepracuje a dalsie otroctva. V Cine nie je ziadna rovnost,len coskoro absolutne otroctvo a otroci su potrestani,rozlicnymi sposobmi,vsade kamery,kontrola a cez operaciu „covid“ ich zamkli dovnutra a pri poziari ich vela zhorelo,uz sa pripravuju dalsie scamdemie a Cina bude znova prikladom a pochvalena Klaus Swabom

 9. Ľudstvo sa nezmenilo, zmenilo sa len prostredie okolo neho, teraz je to technologické prostredie, ktoré sa mení rýchlejšie a rýchlejšie a človek sa mu musí naučiť rozumieť.
  Len časť ľudstva sa vo svojej podstate zmenila – duchovne posunula ale väčšina zostala taká aká bola storočia nazad. Iste – dnešní ľudia majú rôzne vzdelanie a tiež dokážu fungovať v modernom technologickom prostredí a ale či to všetko využijú ako podporu pre vnútorný posun a nielen ten intelektuálny – to už je otázka a tiež čisto osobná vec na ktorú žiadna elita nemá dosah – jednoducho nemá dosah na to či sa človek rozhodne ísť zlou cestou alebo dobrou. Ani prvá priorita riadenia Globálneho prediktoru – svetonázor na to nemá dosah – je to len najvnútornejšie rozhodnutie človeka na ktorú stranu sa pridá.

Pridajte komentár

*