Americký lekár odmieta prijímať pacientov zaočkovaných proti COVID-19


Print Friendly, PDF & Email

Americký lekár odmieta prijímať pacientov zaočkovaných proti COVID-19

(Ethan Huff, naturalnews.com) – Lekár menom Dr. Baker v týchto dňoch publikoval video, v ktorom vysvetľuje dôvody, prečo do svojej ambulancie odmieta prijímať pacientov zaočkovaných proti ochoreniu COVID-19.

Cituje v ňom správy o tzv. „sheddingu“ (vylučovanie alebo šírenie látok z očkovaných na neočkovaných), ktorý mal spôsobiť stovkám tisíc žien rozvoj nepravidelnej menštruácie a ďalšie zdravotné problémy s ich reprodukčnými orgánmi.

Dr. Baker tvrdí, že tak robí preto, lebo nechce riskovať zdravie a bezpečnosť svojich zamestnancov a ďalších pacientov tým, že by sa s nimi dostávali zaočkovaní jedinci do blízkeho kontaktu.

Ako ďalej hovorí:

„Musím zaujať rázny postoj, aby som ochránil ľudí vo svojej ambulancii.

Nechcem sa pozerať na to, že niekto, kto spravil zlé rozhodnutie tým, že sa dal zaočkovať, sa ocitne vedľa nejakej mladej ženy v čakárni mojej ambulancie, ktorá potom bude riskovať neplodnosť.

Niečo také sa pod mojimi očami jednoducho nestane.“

Video Dr. Bakera

Predmetné video v angličtine si môžete pozrieť tu:

Nateraz zostáva stále nie celkom jasné, prečo sa všetko toto deje.

Ukazuje sa však, že vakcína má potenciál viesť k prenosu nejakých látok z očkovaných ľudí na neočkovaných prostredníctvom slín a nosových hlienov, teda podobne ako sa prenáša koronavírus.

Dr. Baker vysvetľuje:

„Nevieme, prečo sa to deje, no keď počúvam príbehy stoviek tisíc žien, ktoré sa sťažujú na nepravidelnú menštruáciu, krvné zrazeniny či cysty vo vaječníkoch, ktoré sa objavili po tom, ako boli v blízkom kontakte so zaočkovanými, musím niečo robiť.

Počúvam rôzne možné vysvetlenia – od teologických až po vedecké, ktoré mi dávajú zmysel.

Keď sa človek zaočkuje súčasnými vakcínami proti COVID-19, tak sa v podstate stáva fabrikou na výrobu hrotových (spike) proteínov. A keď človek dýcha, tak zvykne vylučovať veľa vlastných buniek.“

Vírusy sú pritom omnoho menšie ako bunky a ich hrotové proteíny sú zasa oveľa menšie od samotných vírusov.

Po zaočkovaní sa telo človeka stáva biologickou fabrikou na výrobu týchto proteínov. To by mohlo naznačovať, že nosenie rúšok či respirátorov je na zabránenie prenosu hrotových proteínov neúčinné rovnako, ako sú neúčinné proti prenosu vírusu SARS-CoV-2.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Podľa doktora Bakera už v súčasnosti má v jeho ambulancii približne 80% žien narušené menštruačné cykly, zrejme kvôli kontaktu s tými, ktorí sa dali zaočkovať.

Ďalej dodáva:

„Zamestnávam recepčnú, ktorá pre mňa znamená celý svet. Momentálne je tehotná. Nikto, kto sa dobrovoľne rozhodol zaočkovať, mi nestojí za to, aby som sa díval, ako ona potratí.

Záleží mi na svojich pacientoch, aj na tých, ktorí urobili zlé rozhodnutie. Stále sa o nich chcem starať. Preto ich žiadam, aby ostali v karanténe 30 dní mimo mojej ordinácie.

Prečo 30 dní? Nateraz neviem, no snažím sa byť k nim milý.“

Aj muži majú problémy s reprodukčnými orgánmi po kontakte s očkovanými

Je dôležité zdôrazniť, že zdravotné problémy po predošlom blízkom kontakte s ľuďmi zaočkovanými proti COVID-19 hlásia aj muži.

Dr. Sherri Tenpenny a niekoľko ďalších odborníkov o tom hovoria v nasledovnom videu (v angličtine). Ak rozumiete anglicky, určite si ho pozrite:

Pod uvedeným videom na platforme Bitchute sa jeden diskutujúci vyjadril nasledovne:

„Certifikáty vakcinačnej identifikácie (Certificate of Vaccine Identification – COVID) nezaviedli kvôli experimentálnym vakcínam. COVID zaviedli preto, aby mohli očkovať a kontrolovať ľudí vakcinačnými pasmi. Keď si to uvedomíte, všetko začne dávať zmysel.“

Ďalší diskutujúci dodáva, že neexistuje legitímna „vakcína“ na vírus, ktorý nikdy neizolovali mimo ľudského tela. Ako ďalej uvádza:

„Všetky tieto vakcíny sú biologické zbrane, pretože obsahujú umelo vytvorené látky.“

Záver

Rôzni „fact-checkeri“ či „vyvracači hoaxov a deziformácii“ často argumentujú tým, že hrotové proteíny vírusu SAR-CoV-2 sú úplne neškodné. Ukazuje sa však, že to nemusí byť tak celkom pravda. Prečo?

Existujú štúdie, ktoré zistili, že jedna časť hrotového proteínu je štruktúrou podobná hormónu syncytín, ktorý je dôležitý pri tvorbe placenty. Ak by si proti nemu telo vytvorilo protilátky, týmto spôsobom by to mohlo ovplyvniť tehotenstvo, prípade iné aspekty reprodukčného zdravia žien (zdroj).

Ďalšia časť hrotového proteínu sa zasa podobá na prióny, ktoré spôsobujú ochorenie ľudovo nazývané „choroba šialených kráv“ (zdroj).

Niektorí vedci sa preto obávajú, či samotné hrotové proteíny nemôžu spôsobovať rôzne neurologické ochorenia. Napokon je známym faktom, že mnohí tí, čo prekonali covid, trpia neurologickými problémami.

Na záver ešte posledná otázka redakcie (teda dve):

Nezdá sa vám podozrivé, že údajne „prírodný“ vírus obsahuje v hrotovom proteíne až dve časti, ktoré môžu ohroziť reprodukciu a mozgy ľudí? Naozaj sú všetky tie reči o depopulácii a biologickej zbrani až také „konšpiračné“?

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Som rada, že ste toto preložili. Lebo čo počúvam od dôchodcov, u nás sú lekári čo pred vyšetrením chcú od dôchodcu test alebo sa pýtajú či bol zaočkovaný. Ale myslím, že je to protizákonné.
  U nás sa robí presný opak Ameriky. Snáď aj my sa zobudíme a uvedomíme si pravdu, že zaočkovaní vypúšťajú nejaké jedy. Aj naši lekári by mali prečítať dokument Pfizeru, kde je to napísané. Aj naši lekári by sa mali chrániť pred očkovanými aby sa oni nenakazili.

 2. https://www.naturalnews.com/2021-05-07-health-ranger-warned-selfspreading-vaccines-threaten-survival.html
  The Health Ranger warned back in 2012 that “self-spreading” vaccines would “threaten the survival of the human race”
  Strážca zdravia (Mike Adams) varoval už v roku 2012, že „samorozširovacie“ vakcíny budú „ohrozovať prežitie ľudstva“

  Vaccines are the virus
  Vakcíny sú vírus

 3. https://www.naturalnews.com/2021-05-07-johns-hopkins-confirms-self-spreading-vaccines-real.html
  Johns Hopkins University confirms that “self-spreading” vaccines are real
  Univerzita Johna Hopkinsa potvrdzuje, že „samorozšorovacie“ vakcíny sú realita

  You could already be “vaccinated” without even knowing it
  Môžete by už „zaočkovaný“ dokonca bez toho aby ste to vedeli

 4. https://www.vaccinedeaths.com/2021-05-06-vaers-data-show-increase-in-vaccine-deaths-2021.html
  VACCINE HOLOCAUST now accelerating: VAERS data show nearly 4,000% increase in vaccine deaths in 2021 (so far) vs. the entire year of 2020
  Vakcinačný holokaust sa teraz zrýchľuje: VAERS dáta ukazujú skoro 4 000 percentný nárast úmrtí z vakcín v roku 2021 (doteraz) oproti celému roku 2020

  It’s likely that 50,000 Americans have already been killed by covid vaccines
  Je pravdepodobné, že 50 000 Američanov bolo už zavraždených covid vakcínami

 5. https://childrenshealthdefense.org/
  Na tejto stránke pribudli dobrôtky, ďalšie články o vakcínach.

 6. https://zemavek.sk/slovaci-sa-ockovat-nechcu-tibor-eliot-rostas/
  Slováci sa očkovať nechcú – Tibor Eliot Rostas

 7. Chúďatko naše:
  https://www.infovojna.sk/article/havlova-mam-za-sebou-prvni-vakcinaci-velmi-nerada-ale-podridila-jsem-se-celku
  Havlová: Mám za sebou první vakcinaci. Velmi nerada, ale podřídila jsem se celku

  Bývalé první dámě České republiky je po očkování vakcínou proti koronaviru špatně.

 8. … a preto, každý skôr ako sa dal zaočkovať mal sa poradiť so svojím lekárom.

  • A kto poradí lekárom?!

   Na SVCS VK Aeronet – Orbán prijal peniaze od sion medzinárodného menového fondu na obnovu Maďǎrska po covide. Za to zrušil zákon proti Sorosovej univerzite a mimovládkam a začal útočiť proti Rusku. Chazar sa nezaprie. Áno – drbe mi!

   • Lekári študovali, musia sa rozhodnú čo je pre pacienta najlepšie.
    Pilot lietadla v katastrofickej situácii sa tiež musí rozhodnúť sám a zobrať zodpovednosť…nečaká na radu, lebo nikto tam dolu na zemi nie je v jeho situácii a podmienkach. A možno kým by radu dostal, tak havaruje lietadlo.
    „Pomôž si sám, aj Boh ti pomôže“…asi tak

  • ametyst, podľa toho, ako dáma dopadla, to práveže vyzerá tak, že sa s lekárom radila.

  • To mi príde dosť smiešne,keďže naši lekári nerobia vôbec nič preto aby ľudí liečili.Práve naopak.Ísť dnes do nemocnice znamená viac-manej istú smrť,tak načo sa s takými radiť?

   • nehádž všetkých do jedného vreca!
    V prvom rade… pomôž si sám! … nemusíš hneď bežať k lekárovi

    • … v prípade sa týka tých SKORUMPOVANÝCH zdravotníkov (vraj lekári…), čo vyslovene POŠKODZUJÚ zdravie niektorých ľudí NEADEKVÁTNOU liečbou a spôsobujú zdravotné ujmy (fyz., psych., ekon.) a tým ZÁVAŽNE PORUŠUJÚ HIPPOKRATOVÚ PRÍSAHU a podľa správnosti, objektívnosti… by sa im mali aj odobrať AKADEMICKÉ HODNOSTI, ktoré NEOPRÁVNENE nadobudli a NEKALÝM spôsobom získali podobným spôsobom ako globálne škandály a lá Danko, Krištúfková a im podobným… Ako sa hovorí KARMA si každého nájde, dobehne…

     • Hippokratova prísaha ..Danko a Krištúfková???

     • Hipokratova prísaha je-bola Hipokratova. Prísaha Hipokratovi? Otrundžený materialistický lekár to predsa nemôže myslieť vážne!

  • Dobrá rada nad zlatom. “ NO COMMEMT “ MÁM VEĽMI ZLE PO SEBE V KRÁTKYCH INTERVALOCH PO 4 ŠPECIALISTOV LEKÁROV, VEĽMI ZLE SKÚSENNOSTI !!! LEKÁR, LEKÁRA KRYJE…

   • si uvedomte, že ak ten váš doktor je neschopný, alebo vakcíne neverí, tak isto vám nepovie aby ste sa išli dať zaočkovať 🙂
    A ak si myslíte, že máte neschopného lekára, vždy máte možnosť si vybrať iného.
    Čo vám bráni odísť? Čo vám bráni konzultovať svoj zdravotný stav napr. pred operáciou s iným lekárom v inom meste?
    ..je smutné pozorovať ako dajú ľudia na názor jediného lekára keď idú pod nôž.

    • “ vždy máte možnosť si vybrať iného“ neschopného.
     Ja som si „vycvičil“ svoje dve lekárky, aby rešpektovali moje rozhodnutia odmietať určité lieky a používať alternatívnu liečbu – „tichý reverz“. V podstate tieto lekárky sú ako môj poradný orgán. Samozrejme sa rešpektujeme, že nikto z nás nemá nasraté v hlave. Funguje to.

 9. https://www.naturalnews.com/2021-05-07-coronavirus-vaccination-vaccine-reactions.html
  CovidVaccineReactions.com documents injuries and reactions caused by covid vaccines
  CovidVaccineReactions.com dokumentuje poškodenia a reakcie spôsobené covid vakcínami

  There is a mass genocide taking place but you would never know about it simply from reading or listening to the “news.”
  Robí sa masívna genocída ale vy sa nikdy nedozviete o tomto keď čítate alebo počúvate „správy“.

 10. https://www.naturalnews.com/2021-05-07-salk-institute-reveals-the-covid-spike-protein-causing-deadly-blood-clots.html
  Bombshell Salk Institute science paper reveals the covid spike protein is what’s causing deadly blood clots… and it’s in all the covid vaccines (by design)

  The prestigious Salk Institute, founded by vaccine pioneer Jonas Salk, has authored and published a bombshell scientific article revealing that the SARS-CoV-2 spike protein is what’s actually causing vascular damage in covid patients and covid vaccine recipients, promoting the strokes, heart attacks, migraines, blood clots and other harmful reactions that have already killed thousands of Americans (source: VAERS.hhs.gov).

  Jedným slovom tento Spike Protein v covid vakcínach spôsobuje cievne poškodenie, infarkty, migrény, krvné zrazeniny a iné škodlivé reakcie ktoré už zavraždili tisíce ľudí, je to vedecky zdokumentované.

  Behom dňa to v kľude prečítam.

  • Vazena ametyst, mame pravo volby ale lekar kryje lekara. Moja maminka chodila k jednemu specialistovi. Ja som mu neverila. Mamina sa podriadila sa nevedela co ma robit. Ja som to tak nechcela nechat a volala som jednej doktorke tiez specialistke do BA. Ked som jej povedala o co ide tak sa spytala ma kto ju lieci. Ked som povedala jeho meno tak bola natesena a povedala ze to je najvacsi expert na SR. On je velmi studovany…. Mamina unho zostala. Nenarobila som nic. Takze dalej maminu liecil chemicky. Takze lekar lekarovi nahrava. Su to svine hnusne zapredane. Su aj vynimky ale to by sme museli lupou hladat. Vela zdravicka Vam prajem.

 11. https://www.hlavnespravy.sk/a-toto-nam-pchaju-do-nosa-pohadzane-vyterove-tycinky-po-zemi-ziadne-hygienicke-standardy-aj-takto-vyzera-balenie-tyciniek-na-pcr-testovanie/2530344
  A toto nám pchajú do nosa? Pohádzané výterové tyčinky po zemi, žiadne hygienické štandardy, aj takto vyzerá balenie tyčiniek na PCR testovanie

  V Indii bola odhalená neštandardná „baliareň“ nosových tyčiniek, ktorými sa robia výtery pri testovaní pozitivity na koronavírus. Tyčinky boli porozhadzované po zemi, balili ich aj deti a neboli doržané žiadne hygienicé štandardy

 12. Lekár a člen krízového štábu Peter Visolajský sa vyjadril vo svojom statuse, že nastal čas, aby sa začali deliť ľudia na tých, ktorí sú zaočkovaní a nebudú potrebovať lockdown a karanténu, a na tých, ktorí sa očkovať nechcú a prídu o slobodu.

  Visolajský je členom krízového štábu a tak pomáha riadiť pandémiu na Slovensku. Treba pripomenúť, že Slovensko malo počas celoplošných testovaniach aj najhoršie čísla na celom svete a testovali sa ďalej.

  Lekárovi sa nepáči, že za chvíľu budeme mať viac vakcín, ako ľudí, ktorí sa chcú dať zaočkovať. A je to pravda. Po tom, ako sa otvorila čakáreň na očkovanie pre všetkých, sa ukázalo, že Slováci až taký záujem nemajú a bude veľmi ťažké zaočkovať vôbec polovicu obyvateľstva.

  Visolajský hlási, že je čas, aby zaočkovaní ľudia začali mať výhody v slobodnom živote a naopak tí, ktorí sa nechcú dať zaočkovať, aby ostali v živote lockdownom a karantén.

 13. https://aeronet.cz/news/ministerstvo-zdravotnictvi-netusi-kdo-v-ceske-republice-nese-zodpovednost-za-spejlovani-nezletilych-deti-pokud-si-privodi-zdravotni-ujmu-v-sokujici-odpovedi-tiskove-mluvci-se-naznacuje/
  Ministerstvo zdravotnictví netuší, kdo v České republice nese zodpovědnost za špejlování nezletilých dětí, pokud si přivodí zdravotní újmu! V šokující odpovědi tiskové mluvčí se naznačuje, že zodpovědnost by určovaly až soudy, ale v této chvíli ministerstvo neví, kdo nese zodpovědnost! A přitom rodiče netuší, že jejich děti si možná strkají do nosů špejle balené na podlaze v indických slumech malými dětmi! Virální video z Indie válcuje sociální sítě, malé děti v chatrči balí špejle do obalů přímo na podlaze, o nějaké sterilitě špejlí si vaše děti ve škole mohou nechat leda tak zdát! Stačí laciný mikroskop a je to!

 14. „Budúcnosť bude o hľadaní spôsobu ako znížiť počet obyvateľov… Samozrejme, nebudeme schopní popraviť ľudí, ani postaviť tábory. Zbavíme sa ich tým, že ich presvedčíme, že je to pre ich dobro. Nájdeme alebo spôsobíme niečo, pandémiu zameranú na určitých ľudí, na tom nezáleží, tomu slabí a ustráchaní podľahnú. Hlupák tomu uverí a požiada o liečbu. Postaráme sa o to, aby sme liečbu podrobili panoráme, ktorá bude riešením. Výber hlupákov sa preto uskutoční sám: na bitúnok pôjdu sami…“

 15. Zdroje pro jehličí
  Je tu jeden primární americký dodavatel (Etsy) pro jehličí (kromě sklizně vlastních), o kterém v tuto chvíli vím, se 3 výpisy kvality, každý od jiného divokého řemesla z východního pobřeží:
  https://www.etsy.com/listing/966522916/eastern-white-pine-needles-1-lb
  https://www.etsy.com/listing/728484784/blue-ridge-mountains-pine-needles
  https://www.etsy.com/listing/681617302/north-eastern-appalachian-white-pine-tea
  Tady je hlavní referenční odkaz pro nové divočiny, když zveřejní svou úrodu:
  https://www.etsy.com/listing/235866986/pine-needles-fresh-cut-or-dried
  Dávkování: 3 šálky denně nebo více jakékoli požadované síly (na základě množství jehel přidaných do francouzského lisu nebo konvice) s přibližně 1-3 lžícemi jehel na šálek téměř vroucí vody. Toto je udržovací dávka pro budování zdraví.
  Terapeuticky lze použít silnější množství jehel do vody. Pokud je pro váš systém příliš kyselý (díky vitamínu C), upravte jeho množství a doplňte čaj alkalizujícím jídlem a tmavě zelenými bylinkami nebo mořskou zeleninou.
  – – – Čaj proti spike proteinům SOTN Alternativní zprávy a komentáře
  Další způsob, jak se bránit Celý článek na SOTN

  • Takto – už dávnejšie nejakí USA idioti nakrútili video, ako si Slováci likvidujú lesy tým, že pália borovičku z mladých výhonkov borovíc – neskutočná hovadina – ale nechcem o tom.

   Z borovice sa spracúvajú 1/ peľničky – toto vždy zbierali cukrári na výrobu peľových cukríkov a griláže, 2/ mladé zelené šišky, ktoré sa – nakrájané na kolieska – nakladajú do cukru, alebo alkoholu – a tento výluh potom ako liek – kvapky – na pľúcne ochorenia. Zlatokopi používali proti kurdějám /skorbut/ čaj z mladých výhonkov smrekov. Len ako tip.

   Tie borovicové KVETY – šišky – treba spracovať ako naozaj mladučké, lebo časom sa v nich hromadia živice a nerobí to dobrotu žalúdku.

   • neviem, či to musia byť len práve mladé zelené šišky? .. u nás sa zbierajú mladé smrekové výhonky a tie sa prekladajú cukrom, alebo luhujú v alkohole za tým istým účelom ako ty píšeš.

    a kúpeľ z týchto mladých výhonkov je na posilnenie svalového tonusu, doporučený o.i. aj na svalovú atrofiu

 16. Takže pozrela som sa na to, kto je ten Dr.Baker. Podľa fotky je to Dr.Steven Baker
  https://prehabing.com/dr-baker/
  Nie je gynekológ, ale vyštudoval bakalára v odbore Exercise Science, čo je chiropraktik.
  o.i. rád cestuje a robí misijné výlety. Má viac ako 250 hodín štúdia o vakcínach.
  ?????? 250 hodín? … môj fond pracovnej doby za apríl bol 165h …to len na porovnanie ako dlho sa tomu venoval. Čiže nie je žiaden gynekológ, aby tvrdil, že u neho v čakárni nebude sedieť niekto zaočkovaný pri tehotnej žene.
  Zvyčajne si chiropraktik objednáva ľudí na určitú hodinu, rovnako ako masér.

  …ale jeho názor na vakcíny mu neberiem.

  • ja vám nič nevyčítam 🙂 … to ma naučili moje deti dohľadať si fakty o lekároch

  • Ten predošlý náš komentár nepatril vám, zle sme ho umiestnili, tak sme ho odtiaľ vymazali. Čo sa týka toho „gynekológa“, v článku nikde nebolo tvrdené, že je to gynekológ. Tá tehotná žena v článku je zrejme jeho recepčná, nie pacientka.

   • cit.“..no keď počúvam príbehy stoviek tisíc žien, ktoré sa sťažujú na nepravidelnú menštruáciu, krvné zrazeniny či cysty vo vaječníkoch, ktoré sa objavili po tom, ako boli v blízkom kontakte so zaočkovanými, musím niečo robiť.“

    …z tých stoviek či tisíc (to mimochodom nie je jedno) žien som si myslela, že bude gyndoš, keď hovoril aj o cystách na vaječníkoch u toho množstva žien. Mimochodom ako dlho sa očkuje tými vakcínami??… Keď už chiropraktik tvrdí že je to z nich?

 17. Jednoduchá

  ……..vďaka za tipy na podporu zdravia………………………………………

 18. Co stoji reklama na ockovanie?

  Čo stojí reklama na očkovanie?
  Video https://www.youtube.com/watch?v=_Sm2d3PjLP0

  Centrálny regiter zmlúv
  https://crz.gov.sk/
  Objednávateľ: Ministerstvo zdravotnictva
  Zverejnene: 7.mája 2021

  Zmluvy na nákup vysielacieho času
  Zmluva 819/2021 Suma 52 799,76 € Zoznam, s.r.o.
  Zmluva 985/2021 Suma 321 115,80 € Media RTVS, s.r.o.
  Zmluva 986/2021 Suma 105 600,00 € Media RTVS, s.r.o.
  Zmluva 887/2021 Suma 79 999,20 € Ringier Axel Springer SK, a.s.
  Zmluva 984/2021 Suma 900 000,00 € MARKÍZA-SLOVAKIA, spol. s r.o.

  • Za tie prachy by som presvedčil celý národ metrovým roxorom za 50 centov!

   Teraz inak! Pravidlo – výrobca zahrnie do ceny aj marketing – reklamu, ktorú si zaplatí spotrebiteľ zo svojho! Čiže otázka – odkiaľ – od koho sú tie peniaze?! Lebo – dotuje slovenská skorumpovaná fašistická vláda konkrétnych výrobcov vakcín – alebo konkrétni výrobcovia vakcín si robia reklamu cez vládu SR! Pokiaľ viem – dumping štátu je všeobecne zakázaný! Tobôž dumping produktov iného zahraničného producenta! NAPOVIEM! Kto zo Slovákov má podiel – aj nepriamy – v týchto spoločnostiach? Ten dotyčný predáva aj svoje kožné štepy?! ???

  • Ďakujem,toto ma zaujímalo!… Lebo je to reklama platená z našich daní a ide to do vrecka nejakej s.r.o.

 19. https://otevrisvoumysl.cz/pravnik-reiner-fuellmich-o-ockovani-a-experimentovani-na-lidech/
  Právník Reiner Fuellmich – O očkování a experimentování na lidech

  Ve zkratce…
  Německý právník Reiner Fuellmich, který připravuje Norimberské procesy II, hovoří o současném stavu očkování a jak se podobé experimentech z dob války.

 20. https://www.infovojna.sk/article/vlada-bankam-zrusenim-odvodu-navysila-brutalne-zisk-a-slovakov-ide-dodanit
  Vláda bankám zrušením odvodu navýšila brutálne zisk a Slovákov ide dodaniť

 21. https://theirishsentinel.com/2021/05/06/evidence-surfaces-israel-using-placebo-covid-vaccines-and-have-changed-pcr-test-to-prove-vaccines-are-working/
  EVIDENCE SURFACES ISRAEL USING PLACEBO COVID VACCINES AND HAVE CHANGED PCR TEST TO PROVE VACCINES ARE WORKING

  And a recent study in China — with 10 million people — proved that there is zero transmission of COVID in asymptomatic people.
  A nedávna štúdia v Číne – s 10-timi miliónmi ľudí – potvrdila, že je nulová prenosnosť COVIDU u asymptomatických ľudí.

  • Ono tá štúdia až sem príde zvrchu ako riadiaci pokyn slovenskej vláde – ale predtým médiám – potom o tom.

 22. K článku – kedy vie tehotná žena najsilnejšie pískať?
  Keď je už otvorená na dva prsty!

  Čím sa pýšia najzvláštnejšie vagíny na svete
  [Prehľadávať doménu casprezeny.pluska.sk] https://casprezeny.pluska.sk/sex-a-vztahy/cim-pysia-najzvlastnejsie-vaginy-svete
  Viete, akú hmotnosť ste schopná zdvihnúť svoju vagínou? Ak nie a ani by vám to nenapadlo skúšať, potom vedzte, že prvenstvo v tejto „disciplíne“ drží ruská gymnastka Tatyana Kozhevnikova (42). A s neuveriteľnými 14kg zdvihnutými iba svalmi svojej vagíny je dokonca zapísaná v Guinessovej knihe rekordov.

  He – a to nevedia o vagíne Badatel-ky, ktorej sa do vagíny vošiel – našťastie už nie májový lampiónový sprievod – lebo po 21,00 treba mať na Slovensku všetko zhasnuté.

  Co je bůh? Obří píča! – YouTube
  [Prehľadávať doménu youtube.com] https://www.youtube.com/watch?v=BNEclgQFDNg
  Existence Boha potvrzena! Už víme i to, jak Bůh pravděpodobně vypadá. Krátký klip, určený především věřícím.

  Tak tak – základ je mať to v píšťalke!

 23. https://www.banned.video/watch?id=6095ca60e82197189ee74838
  Paramedic Whistleblower: ‚I Am Watching Vaccines Killing People‘
  Záchranár informátor: „Pozorujem ako vakcíny vraždia ľudí“

  Tento záchranár v tomto videu hovorí, odhaľuje ako ľudia v starobincoch (v Amerike) umierajú po vakcinácii, ochorejú po vakcinácii. Aj mladí ľudia umierajú po tejto vakcíne, ochorejú – vidí to počas svojej práci, je toho svedkom.

  A paramedic whistleblower exposes the deadly dangers he witnessed of people who took the Covid-19 vaccines.

 24. Prekopírovala som jeden blog:
  Testovanie je VOJNOVY ZLOCIN a úmyselne poškodzovanie zdravia a veľký mega – biznis a kšefty.

 25. Zaujímavý blog:
  Ak nevytiahneme vidly, tak nás uvakcinujú k smrti

 26. Ďalší zaujímavý blog:
  Tu sa bude žiť, teda ak sa to dá tak nazvať, ako nejakom lágry. Necestovať, špárať sa, kontrolovať, koniec hotovosti, zákaz chovu jatočných zvierat po domácnostiach, dokonca sa hovorí aj o zákaze predaja osív, atď. Samá dobrota. Špeciality pre ľudí, aby si nemohli ani 5 éčok privyrobiť. To by chýbalo v rozpočte, však? Hlavne, že majú nakradnuté a ešte sa im zdá málo…

 27. https://cz24.news/globaliste-zahajili-finalni-reseni-samoreplikujici-se-vakciny-s-umyslem-ukoncit-lidskou-rasu-jednou-provzdy-mrna-vakcina-je-biologicky-binarni-zbranovy-system/
  GLOBALISTÉ ZAHÁJILI „FINÁLNÍ ŘEŠENÍ“ SAMOREPLIKUJÍCÍ SE VAKCÍNY S ÚMYSLEM UKONČIT LIDSKOU RASU JEDNOU PROVŽDY. MRNA VAKCÍNA JE BIOLOGICKÝ BINÁRNÍ ZBRAŇOVÝ SYSTÉM

 28. https://www.naturalnews.com/2021-05-08-dr-lee-merritt-warns-forced-vaccines-holocaust-level-crime-against-humanity.html#
  Dr. Lee Merritt warns: Forced vaccines are a Holocaust-level crime against humanity
  Dr. Lee Merritt varuje: Nútené vakcíny majú úroveň (stupeň) kriminality Holokaustu proti ľudskosti

 29. https://www.naturalnews.com/2021-05-07-study-masking-students-ineffective-child-abuse.html
  Large-scale study finds that masking students is ineffective and a form of child abuse
  Štúdia veľkých rozmerov zistila, že rúška pre študentov (žiakov) sú neúčinné a sú formou detského zneužitia (týrania)

 30. https://www.banned.video/watch?id=6096be780bae671a32f06201
  Saturday Emergency Report: Fauci Deliberately Released Covid-19 From Wuhan Lab

  Fauci zámerne vypustil Covid-19 z Wuhan laboratória

  MSM is now reporting the fact that Fauci was in charge of coronavirus gain of function at the Wuhan lab. Fauci had the means, the motive and the desire to aid his accomplices Bill Gates and Klaus Schwab in triggering the globalist take over known as the Great Reset.

 31. Hrozne co sa deje teraz uz len čakať z akej strany príde útok ci uz viditeľný alebo neviditeľný všetko sa plný veľa ludi tomu nechce veriť lebo im je ľahšie pozrieť v telke noviny a podla toho sa riadiť co je veľká hlúposť ……tento svet je chorý ved co nabalime sa budeme boháči zradime vlastny národ žiaden Boh nieje,ale jedného dňa príde zásadný zlom ……takto to ma byt je to predpovedane ludia držte sa bude silný v jednote je sila

 32. Anna Tabačková

  Ďakujem, celkom sa mi páči Váš komentár. My máme lekárov iba pre parádu, nedá sa od nich čakať nejaká zmysluplná rada alebo pomoc. Ak chce človek zostať zdravý, musí zapnúť svoj „sedliacky“ rozum a pomáhať si sám. Veľa šťastia zaočkovaným a dobré zdravie a spokojnosť tým, ktorí sa nedali očkovať. 👍👍👍

Pridajte komentár

*