Vlády, vedci i lekári celého sveta požadujú zákaz nových 5G sietí


Print Friendly, PDF & Email

Vlády, vedci a lekári celého sveta požadujú zákaz 5G

Svet sa chystá na spustenie 5G a nám predávajú víziu úžasnej budúcnosti využívajúcej moderné technológie.

Inteligentné domy, inteligentné firmy, inteligentné diaľnice, inteligentné mestá, inteligentné autá – čo by sa na tom človeku mohlo nepáčiť?

Až na to, že vlády, vedci a lekári celého sveta teraz vyhlasujú, čo je zjavné už roky: Nie je veľmi inteligentné zámerne ohrozovať zdravie a pohodu každého obyvateľa Zeme a samotný život na Zemi. Prečo tomu mocní nenačúvajú?

So sieťou 5G sa bude spájať vznik miliónov nových základných staníc na Zemi, ako aj vyše 20 000 nových satelitov vo vesmíre.

Vaša inteligentná domácnosť bude znamenať, že z vašej chladničky, kredenca, vykurovacieho systému, či dokonca z každej jednotlivej potravinovej položky bude vychádzať škodlivé elektromagnetické žiarenie.

Inteligentné diaľnice a inteligentné mestá budú znamenať elektromagnetické žiarenie, ktorému sa nedá uniknúť.

Bude všade tam, kde žijete, pracujete a ako sa medzi týmito miestami presúvate. Inteligentné autá budú vás a vašu rodinu každý deň kúpať vo vysokých hladinách elektromagnetického žiarenia.

Keď toto čítate, tak ste o vyššie uvedenom už zrejme vedeli. No ak ste to nesledovali dôkladne, možno si nie ste vedomí rozsahu dôkazov proti 5G a vlastne ani rozsahu úsilia túto sieť zastaviť.

Zistenie, do akej miery sa ignorujú, zosmiešňujú alebo bagatelizujú, skutočne vyráža dych.

Ohromujúce množstvo dôkazov o škodlivosti

Dôkazy o poškodeniach, spôsobovaných ľuďom žiarením elektromagnetických polí, našlo viac ako 10 000 odborných vedeckých štúdií.

Tie ho dali do súvisu s rakovinou, kardiovaskulárnymi ochoreniami, kognitívnymi chorobami, poškodením DNA, potratmi, zmenenou expresiou génov, poškodením činnosti spermií a mnohými, mnohými ďalšími.

A neškodí iba ľuďom. Je tiež nesmierne množstvo dôkazov o tom, že škodí mravcom, hmyzu, včelám, žabám, rastlinám, stromom – samotným našim ekosystémom.

Obrovská je tiež hrozba od 5G vo vesmíre. Bolo dokázané, že ionosférické poruchy menia krvný tlak a tvorbu melatonínu, čo vedie k rakovine, kardiovaskulárnym ochoreniam a iným problémom.

Početné výzvy boli ignorované

Existuje veľmi pôsobivý zoznam vlád a organizácií, ktoré pred technológiou 5G varovali, alebo sa ju pokúšali zastaviť, siahajúci spätne až do roku 1993.

Vedci a lekári z celého sveta tiež veľakrát spojili sily, aby sa odvolali proti bezdrôtovým technológiám a 5G.

Prečo ich volania neboli vyslyšané?

Možno najlepšie to vyjadruje Abraham R. Liboff, profesor výskumu Centra pre molekulárnu biológiu a biotechnológiu na Florida Atlantic University:

„Pretrvávajúce vystavovanie verejnosti elektromagnetickému žiareniu do veľkej miery súvisí s peniazmi. Tie desiatky miliárd dolárov či eur v tržbách v odvetví priemyslu mobilných telefónov zaväzujú lídrov korporácií k tomu, aby automaticky popierali akýkoľvek náznak rizika.“

Konflikty záujmov

Vlády a priemysel majú o technológiu 5G taký neodškriepiteľný záujem, že v otázke jej regulácie alebo rizík očividne nemôžu byť nestranní.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Jasne je to ukázané v tomto názornom prehľade konfliktov záujmov (odkaz: illuminating review ) len pri jednom pracovnom stretnutí WHO na túto tému.

Dezinformácie mainstreamových médií

Zato znepokojení občania aj odborníci sú veľkými inštitúciami a mainstreamovými médiami – ktoré slobodne prekrúcajú fakty, lebo im to prechádza – vykresľovaní ako čudáci, konšpirační teoretici či ruskí agenti.

Môžeme sa brániť – no keď New York Times dokážu tak zúfalo nechápať vedu a odmietajú to opraviť, potom je jasné, že pravda tu nie je jednoduchá záležitosť.

O rizikách predstavovaných 5G sieťou a rozširovaním bezdrôtovej technológie sa krištáľovo jasne vyjadruje jeden expert za druhým:

„Všetko naznačuje, že mobilné telefóny môžu spôsobovať nádory mozgu, nádory slinných žliaz a rakovinu oka. Keďže však priemysel mobilných telefónov zabezpečuje podstatnú časť financovania výskumu, táto skutočnosť sa pred bežnou verejnosťou skrýva.

Štúdia Interphone, výskumný projekt 13 krajín, financovaná do veľkej miery priemyslom mobilných telefónov, sústavne dokazovala, že používanie mobilného telefónu užívateľa pred nádorom mozgu chráni! Treba k tomu ešte niečo dodávať?

Je načase, aby tie vládne agentúry, ktorých poslaním je chrániť svojich občanov, financovali úplne nezávislé štúdie, aby vyšla najavo a stala sa dobre známou pravda o veľmi poškodzujúcich zdravotných rizikách mikrovlnného žiarenia.“

L. Lloyd Morgan, BS, riaditeľ elektronického inžinierstva Centrálneho registra mozgových nádorov, USA

„Celkom nedávny nový výskum naznačuje, že takmer všetky ľudské pliagy, ktoré sa vynorili v dvadsiatom storočí, ako napríklad akútna lymfoblastová leukémia u detí, rakovina prsníka u žien, malígny melanóm a astma, sa môžu spájať s niektorým aspektom nášho používania elektriny.

Je naliehavo potrebné, aby vlády a jednotlivci podnikli kroky pre minimalizáciu vystavovania komunity a osôb elektromagnetickým poliam.“

Samuel Milham, MD, MPH, epidemiológ

„Na základe existujúcej vedy je mnoho odborníkov na zdravie verejnosti presvedčených o možnosti, že v budúcnosti budeme čeliť epidémii rôznych druhov rakoviny následkom nekontrolovaného používania mobilných telefónov a narastajúcemu vystavovaniu populácie WiFi a iným bezdrôtovým zariadeniam […]

Potrebujeme naučiť tých, ktorí rozhodujú, že ´obvyklý biznis´ je neakceptovateľný. Dôležitosť tohto problému zdravia verejnosti sa nesmie podceňovať.“

David Carpenter, MD, profesor environmentálnych zdravotných vied a riaditeľ Inštitútu pre zdravie a životné prostredie, Školy verejného zdravotníctva na University of Albany.

„Citlivosť na elektromagnetické žiarenie je vynárajúci sa problém 21. storočia. Je nesmierne dôležité, aby sa o ňom poskytovatelia zdravotnej starostlivosti, vlády, školy a rodičia dozvedeli čo najviac. V stávke je zdravie ľudstva.“

William Rea, MD, zakladateľ a riaditeľ Environmentálneho zdravotného centra, Dallas

Čo je potrebné k tomu, aby prevládol zdravý rozum?

Veľmi dôležité je, aby sa stále ozývali kolektívne hlasy a neustále upozorňovali verejnosť na to, čo sa deje.

Ľudstvo si úplne správne konečne uvedomuje nebezpečenstvá rôznych ekologických problémov, možno však nakoniec zmeškáme loď u jedného z vôbec najväčších nebezpečenstiev:

„Ja nemám najmenších pochybností o tom, že v súčasnosti je tým najznečisťujúcejším prvkom životného prostredia na Zemi rozširovanie elektromagnetických polí.“

Robert Becker, Ph.D., kandidát na Nobelovu cenu, nominovaný sa desaťročia výskumu účinkov elektromagnetického žiarenia.

Zbohom vysoký krvný tlak

Zdroj: wakeup-world.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.



Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Pridajte komentár

*