Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Dr. Yeadon: „Vakcíny sú nebezpečnejšie, než sme si mysleli. Umrú stámilióny ľudí“


Print Friendly, PDF & Email

Dr. Yeadon: „Vakcíny sú nebezpečnejšie, než sme si mysleli. Umrú stámilióny ľudí“

(Dr. Yeadon, bývalý hlavný vedec a viceprezident Pfizeru, sarahwestall.com) – Môj dobrý priateľ, Dr. Sucharit Bhakdi, s ktorým som napísal sériu otvorených listov Európskej liekovej agentúre (EMA), je značne znepokojený.

Počúvajte ma pozorne. Dr. Bhakdi so svojím kolegom patológom potvrdili, že ľudia, ktorí zomreli po očkovaní na Covid-19 a ich úmrtia neboli pripísané na vrub vakcíne, v takmer všetkých prípadoch zomreli ako dôsledok na očkovanie.

Úmrtí bude omnoho viac, než sme doteraz predpovedali

Počty úmrtí, spôsobených týmito vakcínami, sú už aj bez tohto zistenia oveľa horšie, ako sme si doposiaľ mysleli. Avšak to, čo práve objavili, spraví budúce počty zomretých ešte hrozivejšie.

Vieme o krvných zrazeninách ako následku vakcínami vyvolanej produkcie hrotového proteínu.

Tiež sme si vedomí autoimunitného útoku na tkanivá produkujúce hrotový proteín, na ktorý cielia naše zabijacké lymfocyty, ako je to v prípade myokarditídy (zápalu srdca).

Novinkou je však zistenie, že aj bunky v lymfatických uzlinách sú napádané génovými agentmi, ktoré ich označkujú pre následnú deštrukciu.

No a ak zničíte túto časť svojho imunitného systému, ktorý ľudovo nazývame „imunitným dozorom“, tak potom každá latentná (driemajúca) infekcia v tele, či už vírusová alebo bakteriálna, nekontrolovateľne exploduje.

Stámilióny ľudí zomrú na nespútanú tuberkulózu, Epstein-Barrov vírus, toxoplazmózu, atď, atď, atď.

A k tomu si navyše prirátajte dennodennú produkciu rakovinových buniek, ktoré sú za normálnych okolností rýchlo odstraňované imunitným systémom.

Hádajte, čo sa stane potom?

Záver

Je mi jedno, kde ste sedeli na zadku počas tejto smiešnej „pandémie“ – či už ste podľahli klamstvám o nej, alebo ste vedeli, že sa jedná o prehnanú reakciu, alebo či šlo o vaše ignorantstvo.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

No teraz vám hovorím:

„Ak ste sa rozhodli pohodlne sedieť a sledovať vývoj pandémie ako nejaký film, namiesto toho, aby ste zavolali vašim známym a povedali im o tom, koniec ľudstva bude aj vašou vinou, spolu so zosnovateľmi tejto podvodnej pandémie.“

Prosím, zdieľajte to na každej platforme. Zaplavte „overovateľov faktov“ prácou.

Prosím, urobte to. Zachráňte našu civilizáciu, kým ešte sú nejakí nevinní na záchranu, hlavne naše deti a vnuci/vnučky.

Ďakujem vám zo srdca,

Mike

P.S.

Tu si môžete pozrieť aj pôvodné video Dr. Bhakdiho, na ktoré reagoval Dr. Yeadon:

Zdroj: sarahwestall.com

Liečba osteoporózy

Autor: Mike Yeadon, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Miroslav Čižmár

  Nedôverujem bývalým tajným agentom, bývalým mafiánom a bývalým riaditeľom farmafiriem. Aj keby mal pravdu, nedôverujem mu, lebo je bývalý predajca jedov.

 2. holistický prístup

  Dr. Yeadon, bývalý hlavný vedec a viceprezident Pfizeru – rovnako, ako ostatní beštiálni psychopatickí sociopati len vynášajú to – oznamujú už otvorene, na čom tak tvrdo makali – len upozorňujú, za akým účelom boli tieto kokteily jedov už dávno vyrobené – presne podľa zadania zákazníka … v žiadnom prípade to nie je žiadna ľútosť, sebareflexia, … Ak ste videli napr. film Invázia (Invaze – The Arrival) z roku 1996 uvidíte silnú podobu s temným „mimozemšťanom“ … krk …

  Znovu kŕmime BEŠTIU?!? – udržujete STRACH a PANIKU …

  • Ján TUNGLI

   A co ked to chce odcinit?

   • presne tak, a nie inak

   • Miroslav Čižmár

    Je to obchodník so smrťou. Je to podobné ako riaditeľ firmy na výrobu cigariet. Tí ľudia nemajú svedomie.

    • Jarmila Velenová

     Zřejmě nevěděl, že to použijí na zabíjení lidí. Výzkum je něco jiného jako skutečná praxe.

     • On ako riaditel nevedel na co to bude pouzite? To ako naozaj?
      Vyskum je nieco ine ako skuyocna prax? A naco sa potom ten vyskum robi??? Niekedy je mlcat zlato, u Vas dvojnasobne.

     • Ander Kixa

      Tak určiteeee. Dozvedel sa to až teraz

     • holistický prístup

      Jarmila Velenová,

      óóóóó – chudáčik – pracuje pre FARMAKO-FIRMU … a ON nevie?!? …

      „Zřejmě nevěděl, že to použijí na zabíjení lidí. “

      … nevedel, že je to PRE ĽUDÍ, ako to použijú, čo to spraví v telách?!? … to ako skutočne?!? . šéf vývoja FARMAKO-FIRMY?!? … a NEVIE?!?

     • On bol hlavný vedec a viceprezident Pfizeru ešte pred pandémiou. So súčasnými vakcínami proti Covid-19 nemá nič spoločné. Nezastávame sa ho, len konštatujeme fakt.

     • holistický prístup

      redakcia,

      ON – hlavný „vedec“ nevedel o tom, aké sú jedovaté kokteily (vakcíny) a zmesi (tabletky, kapsule, prášky, …) výrobky farmakofirmy, pre ktorú makal?!? … koľko detí po celej „Zemi“ a ostatných ľudí vážne poškodili a povraždili?!? – ON o tom nevedel?!? – je to ťažký zločinec – a ten jedovatý bordel na vymyslený „kovid“ bol už dávno vyrobený – čakal na svoju chvíľu v skladoch – len čakal na vypustenie – pre zaujímavosť skúste si dať do súvislosti mediálny priebeh, výrobné kapacity, množstvá, … na tom makajú príliš dlho, aby to mohla byť aspoň ako-tak uveriteľná súvislosť … počítajte, rátajte … stačia základné počtové úkony.

    • Nemate pravdu, on je tiez oklamany a to, ze odstupil, odisiel z Pfizeru a snazi sa nam otvarat oci a varuje nas je preto, lebo pochopil, ze tu sa jedna komplexne o zachranu celeho ludstva‼️

     • Ander Kixa

      Bože môj!!!

     • Vidim ze naivnych trulov je stale az az… trixi podla teba aj mengele keby na konci vojny, ked by videl ze pre nich je koniec, vyhlasil ze hitler je sadista tak u Vas je to kajucnik a teda ze ti chce otvorit oci ze…

     • „sú nebezpečnejšie, než sme si mysleli“

      50-ročné plány na „záchranu“ ľudstva. Dr.Gilbert pred tým varoval už vroku 1995! Tomu sa hovorí účinná ľútosť. „Zhodili sme dve atómovky a zistili sme, že boli nebezpečnejšie ako sme si mysleli.“

      Chucpe!

     • Teraz inak – ak je pravda, že na poľsko-bieloruskej hranici Poliaci strieľajú migrantov – predpokladám afgánskych – čo vyzerá ako obrana vlasti – čo sa stane, keď do Poľska napchajú tisíce radikálnych moslimov „a zakážu ich strieľať“? Toto je veľmi temný plánovitý proces ako vytvoriť dôvod na pomstu moslimov voči Poliakom.

      Čiže – prečo ich prestali deportovať?!

     • Helena Závodníková

      Taky si myslím, že když mu došlo o co jde, šel od toho…. Zaplať pánbůh zato, že byl ochoten vystoupit….. co ti ostatní, kteří v tom jedou?! Na ty se lidé nezlobí?

     • Ešte poznámka – keďže Dr.Yeadon tvrdí, že zomrú stovky miliónov ľudí, tak myslím už len kvôli takejto správe – ak ju ľudia prijmú ako pravdivú – toto je spúšťač rakoviny – jóbovky!

     • Samonaplňujúce sa proroctvo.

     • holistický prístup

      Maroš,

      presne tak – programovanie mysle – ZOMRIEŠ, pretože si uveril …

   • holistický prístup

    AK,

    odčiniť?!? – ako chceš odčiniť tie miliardy zmarených a zničených životov, to všeobecné ničenie aj samotnej „Zeme a Vesmíru“?!? – snáď nie „BIBLICKY“ – nastav aj druhé líce?!? … alebo vari stačí, ak milióny zavraždíš, spôsobíš im obrovské utrpenie a následne niekde napíšeš, že „pardón-prepáčte“?!?

    Tie „statusy“ zločincov sú len a len hrdým oznamovaním – pyšnením sa vlastnými beštialitami – to, ako to vnímaš práve Ty a Tebe podobní, je cieľ – manipulácia s vedomím hluchých slepcov …
    Každý zločin, ktorý toleruješ, mlčky prehliadaš bez odsúdenia, … je prebratím viny na seba … a príde za to následná ODPLATA …

  • Spomedzi všetkých vakcín, ktoré som v živote poznal (čierny kašeľ, záškrt, tetanus, osýpky, ružienka, hepatitída, meningitída a tuberkulóza):
   nikdy som nevidel očkovaciu látku, ktorá by ma nútila nosiť masku a udržiavať si sociálny odstup aj keď ste plne zaočkovaný.

   Nikdy predtým som nepočul o vakcíne, ktorá by spôsobila šírenie vírusu aj po očkovaní.

   Nikdy sme nepočuli o odmenách, zľavách, stimuloch na očkovanie.

   Pre tých, ktorí tak neurobili, nebola žiadna diskriminácia.
   Ak ste neboli zaočkovaní, nikto sa vo vás nesnažil vyvolať ako nejakého zlého človeka.

   Nikdy som nevidel vakcínu, ktorá by ohrozovala vzťahy medzi rodinou, kolegami a priateľmi.

   Nikdy som nevidel vakcínu používanú na ohrozovanie živobytia, práce alebo školy.

   Nikdy som nevidel vakcínu, ktorá by umožnila 12-ročnému dieťaťu nahradiť súhlas rodičov.

   Po všetkých vakcínach, ktoré som vymenoval vyššie, som nikdy nevidel vakcínu ako je táto, ktorá diskriminuje, rozdeľuje a posudzuje spoločnosť takú, aká je.
   A ako sa spoločenská štruktúra napína… keď spolu bojujeme.
   Drahá elektrina, Super drahý plyn, Veľmi drahý, benzín atď atď atď atď atď atď …

   Je to silná vakcína! Robí všetky tieto veci okrem imunizácie.

   Ak po úplnom očkovaní stále potrebujeme posilňovaciu dávku a po úplnom očkovaní stále potrebujeme mať negatívny test a po úplnom očkovaní stále musíme nosiť masku a byť hospitalizovaní aj po úplnom očkovaní …
   Pravdepodobne nastal čas, aby ste si priznali, že ste boli úplne pomýlení…..a oklamali vás.

   Kamil

   • Kamil, veľmi trefne si to opísal. Nič, ozaj nič k tomu netreba dodať. Prosím Vás, Tí, ktorým ešte celkom nie sú jasné veci, prečítajte si to znovu.

   • Veľmi múdro ste to Kamil povedali ! Na všetkých dôvodoch, ktoré ste menovali je absolútna pravda. Táto vakcína spôsobuje všetko zlé a to podstatné, ktoré má, čiže imunizáciu voči koronavírusu nerobí. Pri tom veľkom počte zaočkovaných hoc len v Európe stále korona nemizne… Len tento fakt keď niekto nepochopí tak je slepí a totálne naivný.

  • Pierre Lovell

   Arrival neni Invaze……

 3. Otázka – prečo práve v Srbsku?
  https://www.cas.sk/clanok/2626111/akoby-pandemia-ani-nebola-v-srbsku-silvestruju-davy-ludi-bary-praskaju-vo-svikoch/

  Prečo otázka? Pretože pravoslávni majú nový rok od 22.septembra 2021 = 7530. Aj keď v Rusku tento kalendár zrušil už pro rímsko-kresťanský Peter I., pravoslávni ho udržiavajú. „Silvester“ v Srbsku je teda dôvod na udržanie pravidiel rímskej cirkvi a teda korona nevadí. Už som tu spomínal, že ten, kto udeľuje sviatky – „dáva psovi voľno“.

  Podstatné – pravoslávny kalendár sa datuje od Stvorenia Sveta v Hviezdnom Chráme – čo je metafora pre ukončenie zničujúcej vojny medzi ruskými plemenami – Stvorenie – Mir – mier, svet. Ďalšie podstatné je, že išlo o podpísanie mieru – teda GRAMOTNE! Teda, že ruské plemená už vtedy poznali písmo! Čo sa samozrejme nehodí do karát „historikom Ríma“!

  Takže si nerobte ilúzie o „novom“ roku. Idete podľa „cestovného poriadku“ Pax romanum. Je to vec globálnej administratívy – nie udalosť.

  Slovanský nový rok 7530 – OZ Biosféra
  [Prehľadávať doménu biosferaklub.info] https://www.biosferaklub.info › slovansky-novy-rok-7530
  Slovanský nový rok 7530 21 septembra, 2021 Oznamy, pozvánky nový rok, slovanský kalendár Rok Orla je predzvesťou víťazstva a spravodlivosti 22. septembra 2020, v deň jesennej rovnodennosti, slávia Slovania Nový rok 7530 od uzatvorenia mieru v hviezdnom chráme pri jazere Bajkal.

  • Ušlo mi – vojna medzi ruskými plemenami a čínskymi. Od uzavretia mieru začala výstavba Veľkého čínskeho múru – so strieľňami smerom do Číny – mala to byť hrádza proti hordám, ktoré by mohli narušovať mier. Už toto je svedectvom vážnosti Udalosti. Inak práve slnovraty a rovnodennosť sú prirodzenými počítadlami času. 1. január – čo to je za deň? „Poriadok“ v chaose?

   Gregoriánsky kalendár – Wikipédia
   [Prehľadávať doménu sk.wikipedia.org] https://sk.wikipedia.org › wiki › Gregoriánsky_kalendár
   Gregoriánsky kalendár je kalendár nazvaný podľa rímskeho pápeža Gregora XIII., ktorý bol prijatý v roku 1582. Jeho cieľom bolo odstránenie nesúladu medzi dĺžkou trvania kalendárneho a slnečného roku. Do uvedeného roku v celom kresťanskom svete platil juliánsky kalendár, ktorý ešte v 1. storočí pred Kr. zaviedol Gaius Iulius Caesar.
   —————————————-
   Pokiaľ viem – nesúlad je tu stále.

  • Rovnako to bolo na Silvestra aj v Poľsku, pozrite si napr. Zakopane. Ľudia tu žijú ako pred plandemiou. Žiadne semafory, žiadne šírenie strachu politikmi či médiami, žiadne tlačenie do očkovania a pod. nezmysly. V obchodoch a v kostoloch rúška nosia alebo nenosia ľudia, niektorý s nosom von – žiadne respirátory, žiadne OTP či OP a pod. fašistické nezmysly! Slovensko je ako úplne iná planéta. Des! Rozum zastáva, čo sa deje na Slovensku v porovnaní s Poľskom. Otázka znie, prečo to zradní politici a lekári s médiami robia? Ďalší objednaný psychologický experiment na obyvateľstve?

   • Ja mám tiež dojem, že Slovensko je podstatným miestom na mape sveta globalistov a fašistov. Pretože to, čo isto neprejde inde na svete, to sa testuje na Slovensku a Slovákoch.

  • Maroš: Potopa sveta (zničenie celého povrchu Zeme) bolo nepodstatné? Prečo sa udržuje údajný 5000 ročný kalendár, a o potope nič?

 4. Maroš, daj koš,nerob prievan, kua, aj ty si Slovan.

 5. Dávám odkaz na video Dr. Bhakdiho s českým překladem. Děkuji za článek. https://nastub.cz/w/rkJNjEENQseq6FJbaeeVMz

 6. …je to veľmi smutný príbeh, žiaľ skutočný…ako už bolo spomenuté, najskôr tento vedec niečo vymyslí, resp.pomôže pri tom a až ,,po zavedení do praxe“ zistí, ako veľmi to škodí? tak to je úplne naivné, keď niečo,,varím“, asi viem, čo tam dávam, aj keď už samé potraviny tiež treba ,,dobre preskúmať“ aby z nich neboli ,,otraviny“ asi tak…. ďakujem za všetky podnetné komentáre, veľmi zaujím.je ten Rok Slovanov, spomínam si, ako nás v škole učili dobu pred Kristom, teda letopočet pred.K. a po ňom, teda žeby malo byť 2022 po K., a ono je to úplne inak…tak toto a celk.hist.Slovanov tak krásne vysvetľuje, prečo niekomu ,,tak záleží práve na Slovans.národoch“, na ich zmýšľaní, kultúre a tiež vlastenectve …a prednáška Dr.Bhakdiho je ozaj ,,úžasná“, kiež by si ju mohlo čo najviac ľudí vypočuť / vrátane mojej vlast.rodiny/ asi im to začnem posielať doporučen.poštou, lebo so mnou sa o tom odmietajú rozprávať :-(((…..pri jej počúvaní som si spomenula na aktuál.príbeh z môjho okolia…1 kolegynka + celá jej rodina / ona s manž. a 2 deti/ sa dali všetci ,,ovčeličkovať“…asi po mes. – až 2 ? ich syn 15 ročný dostal vys.hor., mal zdurené uzl.na krku, nepomáhali antb., nemohol nič jesť…dali ho do nemoc. a tu mu zistili momonukleóz.infekciu…tak zrejme, po videní tohto videa, to mal z toho…. všetci Slovania a hlavne my Ľudia tu na Slovensku ignorujme tieto nezmys.nariadenia, nech sa to čím skôr ukončí…..dôverujme práve týmto mimor.ľuďom, ako bola pani Petek, p.Balák, tento p. Bhakdi, p.Hnízdil a kopec ďalší, práve títo ,,zakáz.a často cenzúrovaní“ nám chcú ozaj dobre, na rozdiel od ,,našej vlády a jej ,,nadriadenými“….

 7. Kolemjdoucí

  Pokrytectví je dnes norma? Vůbec neznáte okolnosti jeho života, ale vynášet soud se Vám evidentně zamlouvá. Kdybyste žili jeho život a byly vystaveni stejným příležitostem a možnostem, tak byste se zachovali jak? Nevíte že? Hodnotíte něčí život na základě čeho? Podle mě jste jen pokrytci a měli byste se soustředit hlavně na sebe. Nebyly jste nikdy vystaveni stejným situacím jako pan Dr. Yeadon, takže hodnotit jeho osobu je zcela primitivní a pošetilé, protože to jsou jen Vaše domněnky. Možná, kdybyste šli ve stopách jeho kariéry, tak zrovna Vy byste se zachovali ještě hůř, nebo možná lépe, kdo ví? Každý má svůj unikátní příběh se svým unikátním štěstím, utrpením, chybami a samozřejmě i se svým unikátním pohledem na svět. Pokora místo předsudků je recept na Ty Vaše horké hlavy. Ono dá dost práce, aby člověk během života nedělal fatální chyby a nebyl úplný kretén. No Vás asi osvítilo světlo boží lásky a Vy jste pochopili smysl života. Gratuluji.

  • holistický prístup

   Kolemjfoucí,

   Takéto „predstavenie samého seba“, sa volá: „Trafená HUS zagága.“

   … „Ono dá dost práce, aby člověk během života nedělal fatální chyby a nebyl úplný kretén.“ …

   Ďakujem, že si sa nám predstavilo 🙂

   • holistický prístup

    Kolemjdoucí,

    Ty nám chceš nahovoriť, že dotyčný „zrazu-osvietený“ – bol v danej fy len infiltrátor svetelných síl?!? – a teraz – po takej dlhej dobe a toľko zapichutých (ZAVRAŽDENÝCH!!!!) JEHO JEDMI!!!! – vyjde na svetlo sveta?!? Ak by to bola pravda, tak by predsa – ako šéf vývoja“ – musel vedieť nielen dielčie zadania a výsledy, ale aj celok – to v jeho „naivite“ a kreténizme si myslel, že tie výsledy sú len tak?!? – vo FARMAKO-FIRME?!? Skutočne je až taký KRETÉN (a Ty s ním), že ak pracuje ako šéf vývoja – tak si nie je vedomý, s akými jedmi pracuje?!? … to skutočne je taký celoživotný KRETÉN?!? …a Ty s ním … tož tak.

    PREČO TERAZ?!? – PREČO NIE PRED?!? – ale po takej dobe?!? … keď už je mnoho dokázaného a verejne známeho?!? … no … lebo …

   • holistický prístup

    Kolemjdoucí,
    … zdá sa, že Tvoje pokyrectvo je skutočne len „Pokrytectví je dnes norma?“ …

 8. „Žalující tým žádá Soud, aby zahájil vyšetřování. Jde mimo jiné o tato nařčení, k nimž nabízejí důkazy: Záměrně a podvodně přeháněné počty nakažených covidem, vzhledem k nespolehlivosti testů. Změna diagnózy na covid u nemocí jako chřipka, zápal plic a respirační infekce. Používání vakcín s nedokončenými testy bezpečnosti. Použití nové a pro lidi dosud neschválené vakcínové technologie mRNA, jejíž dlouhodobé následky jsou neznámé. Začlenění nanostruktur hydroxidu grafenu, na jejichž smrtelnou škodlivost ve vakcínách upozornil dr. Andreas Noack, následně zavražděný (jeho vraždu žádá žaloba vyšetřit). Neúčinnost roušek. Cenzura „neoficiálních“ informací. Klamání veřejnosti. Omezování svobod. A další desítky stran konkrétních případů.
  Zda se jimi bude ICC zabývat, není zdaleka zaručené, britský soud tutéž žalobu zamítl. A sám dr. Yeadon je vláčen médii jako „přední osobnost antivakcínových konspiračních teorií“, která „útočí na vakcíny vylhanými nebo neprokázanými údaji“. Každopádně by dobrým dramatem bylo alespoň vyšetření vraždy dr. Noacka.“
  https://cz24.news/vakciny-pokusy-na-lidech-vrazda-lekare-kritika-na-ty-nejvetsi-ryby-miri-zaloba-smetou-ji-v-haagu-benjamin-kuras-ma-informace/

 9. …spájať akúkoľvek osobu so Santa Clausom, reklamnou ,,figúrkou“ týchto dní je úplne ,,od veci“… za všetkým vidím obchod.ťah predať čo najviac a podporovať ľudí v nakupovaní a navštevovaní obchod.centier- tým ich odpútavať od prav.zmyslu Vianoc …..EÚ by si mala rozmyslieť, čo a ako chce vlastne ,,pomáhať“ a mala by sa prestať starať do zálež.iných štátov….. áno, v predch.príspev.sa aj mne nezdalo to správanie Dr.Yeadona, no po prečítaní tohto ´dalš.prísp. je zrejme, že urobil chybu, a to dosť závažnú, no na 2.strane je skvelé, že aj napriek tomu, že ,,ide aj sám proti sebe“, dokáže na túto záležitosť upozorniť, dokonca je v skupine, kt.zažalovala jeho býval.spolupracovníkov a on sám je zrejme aj ,,na muške“ týchto kolegov….. ozval sa v ňom zrejme ,,hlas svedomia“, je to vždy lepšie aj teraz ako nikdy… keby tak všetci urobili, táto sit.s nezmys.cov.by sa začala ,,upravovať“ a nezmysel.očkovanie by dostalo veľké STOP…takto sa hlásia ďalší na svoju záchranu, stále si to nedávajú ,,dohromady“….ľudia ,,bdejme“…..

 10. oprava :…na svoju ,,záchranu“….

 11. Zdá sa, že na našich politikov nezaberá nič, tak bojujme ich zbraňami a rozpošlite to vídeo s titulkami celej koalícii aj opozícii včetne prezidentky. Ten strach, ktorý vnášajú a ničia našu psychiku im treba vrátiť, nech aj oni napáchnu strachom, inú možnosť nemáme.

 12. Všeobecne – ide sa podľa pravidla „Dobrý indián = mŕtvy indián!“ Dobrý občan = očkovaný občan. Zlý občan = zdravý neočkovaný. U nás kompletne zaočkovaná rodina TO kompletne chytila. Čo TO? A to už nie je náhoda.

  Otázka – čo sú to vírusy, ak sú to balíčky odpadu z intoxikovaného tela? To je ako keby niekto presypal obsah svojej kuka nádoby to tej vašej!

  Otázka – čo je to chrípková sezóna? Ne náhodou cyklické zbavovanie sa toxínov z tela? Prečo práve na jeseň? Pretože jeseň je začiatok ťažkého obdobia – máme to zkódované – zistíte, keď vám odstavia kúrenie – čo svšetko spustí ten stres! Veď si predstavte našich predkov – ich pocity pred zimou! No – a to, že teraz žijeme v mestách, ešte neznamená, že sme tento inštinkt stratili! Chrípka je prekonávanie stresu z nadchádzajúcej zmeny prostredia! Či už reálnej, alebo tej abstraktnej. Vylezie slniečko a chrípka je preč, pretože stres zo zimy je preč! A preto nás stále strašia a trávia – aby sme boli chorí!

 13. Božena Harmáčková

  Očkování je zločin na lidstvu. Mám osobní zkušenost. Souhlasím s tím, že následky po očkování jsou krokem do neustálé nejistoty a nutnosti čelit zdravotním problémům, které před tím neexistovaly.

 14. ,,,presne tak, príde jar, chrípka sa vytratí…. nech by sa vytratili aj ,,tráviči a kŕmiči strachu“….

 15. Záver: každý raz zomrie….. Zaočkovaný… Či nezaočkovaný…. Skôr, či neskôr….

  • holistický prístup

   E. K.,

   je to inak … ale ak to TEBE takto vyhovuje a prijal si tento program, tak si to uži …

 16. A ještě se snaží hodin vinu na ostatní, že seděli a sledovali pandemii a nešířili pravdu o smrtících vakcínách o kterých na začátku nikdo nic nevedel. To říká ten, který je vyrobil a poslal mezi lidi?
  Možná se snaží odčinit, co udělal. OK, tak smrt bych mu nedal,jen doživotní uranové doly….

 17. KOVIDBARÓN!

  ,,,,jedinou cestou ako sa zbaviť utpenia zvané-život ako dar,je ukončiť ho a byť na tú chvíľku riadne pripravený a nič dlhodobé si tu už radšej neplánovať,smrť je prirodzená povinnosť ukončenia života bez záruky,naprogramovaný a preprogramovávaný ľudský mozoček najivného človiečika si to neuvedomuje,že svoj osud nieje jeho osudom,ale je to riadené vyššiou mocou o ktorej nikto z osvietencov nehovorí,vec sa má tak že hoci vám tu mnohí dobre platený idioti neustále tvrdia,že ste slobodní-no v skutočnosti ste iba akýmsi majetkom toho,kto vás vymyslel pre svoje podivné potešenie a pre podivné zámery-reč je o vašom pastierovi a vlastníkovi akéhosi klona svetla s tmou,niekto mu hovorí ježiš,niekto diabol,niekto boh,niekto duch atd.,a ten niekto-ON si vás už pýta tam k sebe,to že sa na každej udalosti v tomto podivnom svete v rýchlej reakcii zvezie aj sektárska smotánka biliardárov je už iba dôkazom ich mimoriadných schopností a vplyvu pri všetkom byť včas prítomní a zo všetkého vyťažiť a zápasiť so silnejšími silami,nikto vás sem predsa nevolal,nikto vám predsa nič nesľuboval,cirkev po celé stáročia večšinou iba klame a najíma si na to najivných kňazov pre svoje cieľe,,,,úpdobne ako je to v armáde,polícii či zdravotníctve-čím povrchnejší a výkonnejší-tým lepší pracant,odjakživa sa predsa hovorí o zániku ľudstva a len to všade zakrývate ako nemožné,tak by ste na to mali byť patrične hrdí,že to zažijú práve vaše generácie,alebo sa chcete vzoprieť vyššiej moci a umrieť až v starobe ?!

 18. Já mám doživotně zablokovaný účet na Seznamu když jsem na rizika injekčního jedu upozornil. Nadostal jsem žádné varování, pouze blokaci. A to jsem za 20 let nedostal při diskusi ani jediný ban.

Pridajte komentár

*