Ministerstvo zdravotníctva a Úrad verejného zdravotníctva páchajú pokračujúce trestné činy sabotáže, všeobecného ohrozenia a šírenia nákazlivej choroby tým, že umožňujú očkovaným netestovať sa a voľne tak šíriť covid.

Ak by ste poznali protijed na covidové vakcíny, zverejnili by ste ho?

Print Friendly, PDF & Email

Ak by ste poznali protijed na covidové vakcíny, zverejnili by ste ho?

Včera sme publikovali pomerne kontroverzný článok so značne pochmúrnou predpoveďou, čo v najbližších rokoch pravdepodobne čaká väčšinu ľudí zaočkovaných proti Covid-19. Zlyhanie srdca a smrť.

Mnohí sa nás následne začali pýtať, či sa s tým dá niečo urobiť? Či existuje nejaký liek alebo nejaká možnosť, ako sa takému tragickému osudu vyhnúť?

Dilema nezaočkovaného

Povedzme, že existuje možnosť na záchranu života ľudí očkovaných proti Covid-19.

Teraz si však predstavte, že ste v koži neočkovaného človeka, ktorý sa má rozhodnúť, či takúto informáciu zverejní alebo nie.

Rozoberme si dve možnosti, ktoré má a ich dôsledky:

Možnosť č.1: Zverejniť informáciu a zachrániť množstvo ľudí

V tomto prípade sa všetci zaočkovaní zachránia a na zlyhanie srdca v priebehu najbližších rokov nezomrú.

Lenže, medzi zaočkovanými je aj drvivá väčšina súčasných politikov, úradníkov či vládnych analytikov, ktorí zavádzajú obmedzenia pre neočkovaných – povinnosť neustáleho testovania, obmedzovanie vstupu do prevádzok, škôl, práce a podobne.

Časom sa ukáže, že vakcíny proti Covid-19 vlastne ani nemajú toľko negatívnych účinkov ako strašili rôzni „konšpirátori“ (pretože konšpirátori očkovaným prezradili protijed).

Čo sa s vysokou pravdepodobnosťou stane potom? Odpoveď je viac než predvídateľná – zavedie sa povinné či dokonca nútené očkovanie.

A máme to!

Neočkovaní za svoju dobrotu, aby zachránili životy očkovaným, vrátane očkovaných politikov-tyranov, sa budú musieť brániť povinnému očkovaniu. A okrem toho, po celý ten čas budú nútení nezaočkovaní ľudia znášať všetky obmedzenia zavedené očkovanými.

Možnosť č.2: Nezverejniť informáciu a nechať očkovaných napospas osudu

Predpokladajme, že teória Dr. Hoffeho je pravdivá a väčšina očkovaných skutočne v najbližších rokoch zomrie na zlyhanie srdca.

Medzi obeťami vakcíny však bude aj väčšina politikov-tyranov, ktorí dnes obmedzujú a diskriminujú neočkovaných.

No a keďže títo politici zomrú (a spolu s nimi, bohužiaľ, aj milióny nevinných očkovaných), nebude už nás neočkovaných mať kto viac ďalej obmedzovať.

Navyše, časom sa ukáže, že vakcíny skutočne majú smrteľné dlhodobé účinky, a tak si už nikto, ani prípadní preživší očkovaní politici-tyrani, netrúfnu zaviesť povinné očkovanie.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Oni vlastne už pri moci dovtedy aj tak nebudú, lebo neočkovaní by ich dávno zvrhli a uväznili za všetkú tú skazu, čo napáchali. A neočkovaní si sami sebe žiadne obmedzenia zavádzať nebudú.

Populácia sa síce zníži možno o polovicu, no bude to už slobodná spoločnosť.

Takže ako, zverejniť či nie?

Z čisto individuálneho sebeckého hľadiska neočkovaných, ktorá možnosť je pre nich výhodnejšia?

Odpoveď je možno krutá a neľudská, no ako víťaz vychádza jednoznačne možnosť č.2 – držať bobríka mlčanlivosti a nechať očkovaných znášať dôsledky svojho rozhodnutia.

Niečo také dokonca nedávno zahlásil aj súčasný minister zdravotníctva Lengvarský v súvislosti so zavádzaním nových obmedzení, že:

 „Nezaočkovaní sa slobodne rozhodli nezaočkovať, preto musia znášať následky svojho rozhodnutia.“

Takže, ak obrátime jeho tvrdenie naopak, malo by byť úplne v poriadku nechať očkovaných „znášať dôsledky svojho rozhodnutia“, hlavne vo svetle toho, že prípadná pomoc očkovaným by sa nakoniec obrátila proti tomu, kto pomoc ponúkol, teda proti neočkovaným.

Čo si o tom myslíte? Máte argument, prečo by neočkovaní „konšpirátori“ a „dezoláti“ mali pomôcť „zodpovedným“, „vzdelaným“ a „kriticky zmýšľajúcim“ očkovancom?

Záver

Aby niekto náhodou nepovedal, že sme až takí zlí, tak dva články s možnými liekmi sme už zverejnili:

Tie veci vyššie môžu pomôcť, no podľa nášho názoru len v počiatočnom štádiu krátko po zaočkovaní. Neskôr už budú potrebné iné prostriedky.

Ak si myslíte, že by sme mali zverejniť aj ďalšie informácie k potenciálnej záchrane očkovancov, určite nám do komentárov napíšte argumenty, prečo by sme tak mali urobiť.

Rovnako napíšte aj argumenty proti zverejneniu, ak zastávate názor, že by sa to zverejniť nemalo.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace článkyUpozornenie: Tento článok je názorom jeho autora a v žiadnom prípade nenahrádza konzultáciu ani vyšetrenie lekárom v zdravotníckom zariadení. Príspevky a komentáre môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Pozrite sa.
  1/ V minulosti som si od vás sprostredkovane kúpil e-knihu. Technicky – nemám e-banking – zaplatil som kamošovi plus náklady plus díško. Prečo? Ušetrilo mi to čas – zháňať originál knihy v e-podobe a babrať sa s tým. Ale! Dosť som redakčne kompiloval na to, aby som konštatoval, že to bol NIE PREKLAD ORIGINÁLU, ale len kompilát okorenený poznámkami. Teda ani nie plagiát originálu. Váš produkt sám o sebe nie je hodnotný – keby bol aspoň s poznámkami o novinkách po 40 rokoch. Ale dobre – ujasnil som si cestu na riešenie vtedajšieho problému a tá „kniha“ bola medzistupeň, ktorý som potreboval prelúskať, takže neľutujem. To, čo bolo potom s týmito „autorským“ info – nekomentujem.

  2/ Dostať sa za symbolické euro k účtom ľudí – sorry jako – je viem, že máte nutkanie. Ja tu síce ľuďom nadávam do idiotov, ale aspoň nemám snahu vliezť im do účtov!

  3/ Potom je tu aspekt okultný – pýtam sa prečo určité skupiny zatajujú inak všeobecné, zdrojové informácie z Univerza – aby ovládli druhých? Ale veď to je DEFRAUDÁCIA! A potom sa takéto informácie stávajú obchodným artiklom a utajované informácie sú tie najdrahšie informácie – áno? Tak sa vás – ako potenciálnych defraudantov a plagiátorov pýtam – nakoľko je skorumpované vaše svedomie? Vy sa nebojíte? Lebo ani ja nie – ale to nie je vec strachu – to je vec CTI! Viete o čom hovorím?

  • 1. Čo sa týka kníh, my nikde netvrdíme, že tie rady v nich pochádzajú priamo od nás, že my sme tie liečebné procedúry vymysleli. Áno, sú to preklady a kompiláty zahraničných zdrojov alternatívnej medicíny. Čo je na tom zlé? Ak nie je niečo originálna myšlienka, nie je hodná predaja? Jediné „originály“ kníh v dnešnej dobe sú beletria. Literatúra faktu sú na 99,99% kompiláty.

   2. Platiť sa dá aj platobnou kartou – číslo karty my nevidíme. Tiež sa dá platiť PayPalom – v takom prípade vidíme iba email.

   3. My nič nezatajujeme. Tie informácie sú verejne dostupné. Každý má možnosť si ich dohľadať. Alebo máme my povinnosť tieto informácie pracne vyhľadávať, prekladať a potom ich servírovať ako na striebornom podnose? Nie.

 2. urcite by som protiliek zverejnila (medzi zaockovanymi je totiz vela takych, ktori podlahli strachu, natlaku, vlastnej neschopnosti sa presne zorientovat, alebo inym dovodom, a svoje rozhodnutie by mozno aj radi zobrali spat, ale uz to nejde…) inak by som totiz bola rovanka fasistka ako ti, ktori sucasny kovidfasizmus rozputali.

  • Váš konštruktívne ladený príspevok ma uistil ,že existujú aj ľudia, ktorí sú ochotní nie len kritizovať dianie, ale v rámci možností hľadať východiská. A východiská sú a naše česko-slovenské zdraviu seriózne venujúce sa výskumné spoločnosti, vedia ponúknuť úplne neškodné metódy ako s tejto šlamastiky vyviaznuť bez úhony na zdraví! jozef

 3. Bohužiaľ musím konštatovať, že som z komentárov dosť smutný. Aj keď si uvedomujem , že väčšina z vás sa bude snažiť kritizovať a hľadať, len proti namiesto ochote skúsiť niečo urobiť pre seba ako zaočkovaného ,alebo pre svojich známych ktorí majú očkovanie za sebou. Chcem vám poradiť ,že existuje spôsob celostnej medicíny, ktorý dokáže eliminovať, vylúčiť nežiadúce účinky očkovacích látok z organizmu na úrovni mikrobiálnej, chemickej, fyzikálnej, emocionálnej, psychickej a tiež na úrovni epigenetického prostredia. Prípravky nie sú proti očkovaniu, ale výlučne proti nežiadúcim účinkom vznikajúcim ako odpoveď naň!!

  • určite poradím /prezradím / každému kto bude mať záujem ako sa zbaviť nežiadúcich účinkov po zaočkovaní. To neznamená však, že odstránime jeho pozitívne účinky!

 4. zdá sa mi že nikto z rozvášnených tkzv. odborníkov na všetko nechce okrem svojich názorov diskutovať aj o názoroch iných možno viac fundovaných a možno nie odborníkov hoci všetci majú rovnaký cieľ ,len nie subjektívnu pravdu toho alebo onoho!? Ešte raz píšem že viem o možnosti odstraňovať následky po každom očkovaní!!!

Pridajte komentár

*