Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Existenčné-eliminačné frekvencie a DNA biorezonančné frekvenčné zbrane


Print Friendly, PDF & Email

Existenčné-eliminačné frekvencie a DNA biorezonančné frekvenčné zbrane

Ako zlikvidovať vírusové spike (hrotové) proteíny a následky genocídnych mRNA vakcín?!

Existuje vesmírny zákon rovnováhy. Ten hovorí, že ak existuje choroba, potom blízko nej existuje aj liek. Ak existuje zbraň, potom existuje aj protizbraň. Všetko má svoju existenčnú aj eliminačnú frekvenciu.

Časť 1: Rife a jeho frekvenčná analýza

Royal Raymond Rife je známy svojou frekvenčnou analýzou. Podľa neho je možná deštrukcia „všetkého živého i neživého“) pomocou takzvaných eliminačných frekvencií. Tie môžu byť dnes použité aj ako protizbraň proti mRNA spike proteínom a mRNA vakcínam.

(Teda aj 3 x Command Code 771 k Plejáďanom (frekvenčné liečenie z kozmu) je aktuálny.)

publikácii, ktorú uvádzame v druhej časti článku – „Je možné predpovedať elektromagnetické rezonancie v proteínoch, DNA a RNA?“ – si všimnite frekvenčné hodnoty až v THz týkajúce sa esencie ľudskej duše sídliacej v tubuloch a mikrotuboloch v mozgu (a odtrhnutia od BOHA!).

Týkajú sa ovládania telomérov chromozómov – teda dĺžky života buniek, týkajú sa rozpoznávania každej unikátnej DNA (DNA biorezonančné zbrane) každého jednotlivca!

Zabijackých 60 GHz (zadusíte sa!) v niektorých 5G sieťach (pozn. redakcie: na Slovensku zatiaľ 60 GHz nebolo aktivované) je len slabý odvar celej tejto vojenskej technológie! Teda – nejde o to, že „nevieme ako na to“, ale že kto drží túto technológiu v ruke ako zbraň proti nám!

Pevne verím našim šikovným ľuďom, že dokážu tieto veci na obranu pred sofistikovanou technologickou genocídou dať dohromady aj v „garáži“.

Takže poďme na to! Zničme tú globálnu protiľudskú genocídnu mRNA vakcínu z dielne zločineckých psychopatov – neľudí, a ich binárne nanotechnologické biofrekvenčné zbrane hromadného ničenia!

Celé víťazstvo „elitných“ globalistov nad ľudstvom je postavené len a len na utajovaní práce Royala Raymonda Rifeho o biofrekvenciách a biorezonancii, na ZBERE (testami), na OVLÁDNUTÍ NAŠEJ DNA a na našej nevedomosti a neprebudenosti!

Poznámka: Autor tohto úvodníka je čitateľom webu Badatel.net

Kto bol Royal Raymond Rife

Royal Raymond Rife bol geniálny vedec a mikrobiológ, ktorý vyvinul optický mikroskop, poskytujúci zväčšenie a rozlíšenie, ktoré nebolo do dnešných dní prekonané.

Mikroskop bol schopný cez zvláštnu kremennú optiku získať veľmi vysoké rozlíšenie. Jeho mikroskopy predčili teoretické limity obyčajného viditeľného svetla v mikroskopii.

Bol ďalším z celej rady géniov, ktorým sa globálny systém snažil všetkými možnými nátlakovými prostriedkami znemožniť odovzdať ľudstvu ich úžasné výskumy. V tomto prípade si globálny mocenský systém dal skutočne záležať, pretože jeho meno bolo vyňaté zo všetkých lekárskych a vedeckých vyhľadávačov.

Jeho práca je totiž natoľko prevratná, že zavedenie jeho výskumu do praxe by prakticky znamenalo vyliečenie všetkých známych vírusových a bakteriálnych ochorení na planéte, vrátane rakoviny.

V roku 1920 dokončil stavbu prvého vírusového mikroskopu na svete. V roku 1933 zdokonalil túto technológiu a postavil neuveriteľne komplexný univerzálny mikroskop, ktorý mal takmer 6000 súčastí a bol schopný dosiahnuť až 60 000 násobné zväčšenie.

S týmto unikátnym mikroskopom sa Rife stal prvým človekom na svete, ktorý videl živé vírusy, a po dlhú dobu bolo jeho zariadenie jediné, ktoré niečo podobné mohlo ukázať.

Ako sa líši Rifeho mikroskop od „moderných“ elektrónových

Moderné elektrónové mikroskopy okamžite zabíjajú všetko, čo sa práve skúma, a potom môžeme sledovať len mŕtve zvyšky organizmov.

V Rifeho mikroskopu bolo v reálnom čase vidieť, ako vírusy menia formu a množia sa, reagujú na karcinogénne látky a ako sa zdravá bunka mení v bunku rakovinovú.

Rife najprv starostlivo identifikoval spektroskopom individuálny podpis každého mikroorganizmu, potom pomaly otáčal kremenným optickým hranolom, až dosiahol potrebnej vlnovej dĺžky, ktorá dopadla na skúmaný mikroorganizmus. Tak mohol stanoviť príslušnú frekvenciu, na ktorej oscilujú jednotlivé organizmy.

Každá molekula totiž osciluje svojou vlastnou frekvenciou. Neexistujú dve molekuly, ktoré by mali rovnakú frekvenciu alebo energetický podpis. Rezonancia zosilnie vyžarovanie rovnako, ako keď sa zlúčia dve oceánske vlny.

Mikroorganizmus, ktorý je normálne neviditeľný pri dennom svetle, sa zrazu rozžiari a stane sa viditeľným, keď je ožiarený frekvenciou a rezonanciou zhodnými s jeho vlastným spektroskopickým podpisom.

Rife bol týmto spôsobom schopný sledovať inak neviditeľné organizmy, ako napádajú telesné tkanivá a videl ich tak, ako ich nemohol vidieť nikto iný bežným mikroskopom.

Viac ako 75% organizmov, ktoré mohol vidieť Rife vo svojom mikroskopu, sú viditeľné len v ultrafialovom svetle. Ale ultrafialové svetlo ľudské oko nevidí.

Rife prekonal toto obmedzenie použitím techniky, ktorá sa stala bežnou s príchodom rozhlasového vysielania. On osvetlil mikroorganizmus (zvyčajne vírus alebo baktériu) dvoma rôznymi frekvenciami ultrafialového svetla, ktoré rezonovalo s jeho spektrálnym podpisom.

Tieto dve vlnové dĺžky vyprodukovali interferenciu, ktorú zlúčil dohromady. Táto interferencia už mala takú vlnovú dĺžku, že bola v rozsahu spektra viditeľného ľudskému oku.

Takto urobil Rife mikroorganizmy (baktérie a vírusy) viditeľné bez toho, aby ich pritom zabil. Niečo také neumožňujú dokonca ani dnešné elektrónové mikroskopy.

V roku 1930 bol Rife už tak ďaleko pred svojimi kolegami, že tí nemohli pochopiť, ako to všetko vlastne robí, a preto často cestovali za ním do jeho laboratória v San Diegu, aby si prezreli jeho mikroskop.

Objav rakovinových vírusov

Royal Rife prvýkrát identifikoval ľudské rakovinové vírusy už v roku 1920. Urobil viac než 20 000 neúspešných pokusov s transformáciou normálnej bunky na bunku nádorovú.

Nakoniec pri pokusoch uspel a ožiarený rakovinový vírus prešiel cez ultra jemný filter a bol vstreknutý do tela laboratórnych zvierat. Z rovnakej kultúry potom Rife následne po sebe vytvoril 400 nádorov na laboratórnych zvieratách.

Všetko bolo starostlivo zaznamenané, nafotené a nafilmované. Rife pomenoval rakovinový vírus Cryptocides primordiales (BX).

Rife dostával veľmi málo ocenení za svoje monumentálne objavy – bol nenáročný vedec, ktorý sa skôr venoval svojim objavom, ako povesti a sláve. Jeho odpor k lekárskej politike (ktorý si mohol dovoliť, vďaka svojim mecenášom) ho neskôr zanechal v nevýhode, keď ho mocné sily napadli.

Vplyvom mocných ľudí z farmaceutického priemyslu bolo vyradené jeho dielo z lekárskych písomností, a preto niet divu, že o ňom dnes vie minimálny počet ľudí.

Mnoho lekárov a vedcov odvtedy potvrdilo objav rakovinového vírusu a jeho mnohotvárnu povahu. Bolo vykonaných mnoho ďalších laboratórnych experimentov, vrátane použitia mikroskopu Gastona Naessense.

Mnohí vedci tej doby potvrdzovali Rifeho výskum

Rife tiež pracoval spoločne s mnohými špičkovými vedcami a lekármi tej doby, ktorí potvrdili alebo sa stotožnili s rôznymi oblasťami jeho práce.

Tu sú niektoré mená:

 • C Rosenow (dlhoročný šéf bakteriologickej Mayo kliniky)
 • Arthur Kendall (riaditeľ Northwestern Medical School)
 • George Dock (medzinárodne uznávaný lekár)
 • Alvin Foord (slávny patológ)
 • Rufus Klein-Schmidt (prezident USC)
 • T. Hamer (riaditeľ Paradise Valley Sanitarium)
 • Milbank Johnson (riaditeľ AMA Južná Kalifornia)
 • Whalen Kortison (hlavný lekár Santa Fe Railway)
 • George Fischer (detská nemocnica New York)
 • Edward Kopps (Metabolic Clinic, La Jolla)
 • Karl Meyer (Hooper Foundation, SF)
 • žite (Chicago University)
 • a celý rad ďalších vynikajúcich odborníkov

Rife ignoroval všetky diskusie a namiesto toho sa sústredil na vylepšenie svojej metódy ničenia vírusov.

Na zabitie vírusov používal rovnaký princíp ako na ich zviditeľnenie. Tým princípom je rezonancia. Zväčšoval silu ich prirodzenej frekvencie, na ktorej rezonovali, až došlo k ich deformácii a rozkladu.

Táto frekvencia bola Rifom nazvaná ako „smrteľný oscilačný pomer“, alebo tiež „MOR“ a pri tomto procese absolútne nedochádzalo k žiadnemu poškodeniu okolitých tkanív.

Uvedený princíp môže byť demonštrovaný tak, že pri použití určitej frekvencie, môžeme rozbiť pohárik na víno. Je tomu tak preto, lebo pohár rezonuje na určitej presnej frekvencii, ktorá sa dostane do rezonancie. Všetko ostatné má inú frekvenciu a preto je zničený iba daný pohár.

Existujú doslova stovky triliónov rezonančných frekvencií a každá molekula určitého druhu má svoju vlastnú frekvenciu.

Rife vytrvalo pracoval mnoho rokov a niekedy aj 48 hodín bez prestávky, než objavil frekvencie, ktoré zničia pôvodcu napríklad oparov (herpesu), detskej obrny, miechovej meningitídy, tetanusu, chrípky a ďalších choroboplodných mikroorganizmov.

Úspešné vyliečenie „nevyliečiteľných“ pacientov na rakovinu

V roku 1934 univerzita v Južnej Kalifornii vymenovala osobitný výskumný lekársky výbor, ktorý mal sledovať skupinu šestnástich pacientov smrteľne chorých rakovinou, ktorým už vtedajšia medicína nedokázala pomôcť.

Liečba bola vykonávaná v krajskej nemocnici v Pasadene v Kalifornii. Tím zahŕňal skupinu lekárov a patológov a ich úlohou bolo skúmať pacientov a preveriť, či zostanú nažive pri použití Rifeho prístroja aspoň po dobu 90 dní.

Po uplynutí 90 dní vyriekol výbor takýto záver: 86,5% pacientov bolo úplne vyliečených, zvyšných 13,5% pacientov sa plne vyliečilo v priebehu ďalších 4 týždňov.

To znamená, že celkový úspech Rifeho liečebnej technológie bol 100%.

Tento „pokus“ bol starostlivo zdokumentovaný a dopodrobna popísaný. Celá liečba spočívala v tom, že pacienti sa dostavili trikrát týždenne do miestnosti, kde bol umiestnený Rifeho generátor frekvencií s plazmovou trubicou. Každý pacient bol pri jednej návšteve vystavený trojminútovému pôsobeniu tohto generátora.

Toto bolo celé liečenie – žiadne tabletky alebo roztoky, ktoré sú vznešene nazývané chemoterapiou.

Dňa 20. novembra 1931 bol v sídle Dr. Milbanka Johnsona v Pasanede usporiadaný banket na počesť Royala Raymonda Rifeho. Banketu sa zúčastnilo 44 najrešpektovanejších lekárskych autorít tej doby a oslavoval sa koniec všetkých chorôb.

Ale už v roku 1939 väčšina z týchto doktorov a vedcov, popierala, že by sa niekedy s Rifom stretla. Čo sa to stalo, že toľko brilantných ľudí začalo trpieť stratou pamäti? Vyzerá to, že sa správy o Rifeho zázrakoch so smrteľne chorými pacientmi, dostali do nesprávnych uší.

Ľudstvo sa ocitlo blízko k objaveniu lieku na všetky choroby

Čo by sa stalo, keby bol objavený liek na všetky choroby? Koniec farmaceutického priemyslu.

Najprv bol pokus od Rifeho kúpiť jeho vynález. Nie je ťažké uhádnuť, ako by jeho vynález skončil. Podobných vynálezov, ktoré by obrovskou mierou prispeli k dobru a prospechu celého ľudstva, leží v trezoroch na tisíce.

Morris Fishbein bol vyslaný ako zástupca AMA (Americkej lekárskej asociácie) s ponukou, ktorú Rife údajne nemôže odmietnuť. Rife však odmietol.

Fishbein pochopil, že stratégia obvinenia by v prípade Rifeho zlyhala. Rife nemohol byť zatknutý za výkon praxe bez licencie. A súd by pri fiktívnom obvinení musel čeliť desiatkam svedeckých výpovedí najlepších lekárskych kapacít, s ktorými Rife pracoval. A obhajoba by nepochybne použila na obranu nezvrátiteľné praktické úspechy pri použití jeho liečby.

To posledné, čo by farmaceutický priemysel chcel, je verejné pojednávanie s človekom, ktorý lieči rakovinu so 100% úspechom a používa k tomuto liečeniu len malé množstvo elektriny. To by u celého národa mohlo vzbudiť myšlienku, že nepotrebujú lieky.

Nakoniec Rife strávil celé desaťročia tým, že si viedol starostlivú evidenciu svojich výskumov, vrátane filmovej a fotografickej dokumentácie. Bola potreba iná taktika.

Ako sa systém rozhodol zničiť génia

Prvé, čo podnikli, bolo postupné rozkradnutiu písaných záznamov, filmov a fotografii z Rifeho laboratória. Vinník krádeží sa nikdy nenašiel.

Keď sa Rife snažil obnoviť svoje chýbajúce dáta (v čase, keď nebolo možné urobiť fotokópie ani použiť počítače), niekto sa snažil odstrániť jeho drahocenné vírusové mikroskopy. Tieto mikroskopy niekto ukradol.

Ešte pred tým však úmyselne založený požiar zničil do základov Burnettove laboratórium v ​​New Jersey, práve v čase, keď sa vedci pripravovali oznámiť potvrdenie úspešnosti Rifeho výskumu. Ďalšia pohroma ale prišla neskôr, keď polícia nezákonne zabavila zvyšok dokumentácie z Rifeho päťdesiatročného výskumu.

Potom v roku 1939 pomáhali agenti farmaceutických spoločností Philipovi Hoylandovi vo vykonštruovanom procese proti jeho vlastným spoločníkom vo firme Beam Ray Corporation. Táto spoločnosť bola jediná, ktorá vtedy dokázala zhotoviť Rifeho prístroj.

Sám Rife nebol členom tejto spoločnosti. Spoločnosť bola zruinovaná nákladmi na súdne výdavky a dostala sa do konkurzu. Počas veľkej krízy potom spoločnosť definitívne zanikla.

Čo sa dialo ďalej v nemocniciach a výskumných centrách, kde sa s úspechom skúšala Rifeho liečba? Lekári a vedci sa samozrejme snažili brániť Rifeho úspešný vynález, ale nemohli si dovoliť stratu dotácií a nemocničných privilégií.

Boli vynaložené veľké finančné čiastky na to, aby tí, ktorí poznali Rifeho terapiu, zabudli na to, čo videli. Žiadna suma nebola dosť vysoká na potlačenie tejto technológie. Ošetrovanie ľudí s rakovinou je skutočne veľmi výnosný obchod.

Napríklad Arthur Kendall, riaditeľ Northwestern School of Medicine, ktorý pracoval s Rifom na liečení rakovinových nádorov, dostal sumu 250 000 dolárov a odišiel do Mexika. To bola v tom čase skutočne veľká suma peňazí.

Tiež Dr. George Dock, ako ďalšia prominentná osoba, ktorá spolupracovala s Rifom, bol umlčaný enormnou sumou peňazí a Americká lekárska asociácia mu venovala tie najväčšie pocty. Ďalej Dr. Couche a Dr. Milbank Johnson, ktorí s Rife spolupracovali, sa vrátili k predpisovaniu liekov.

Po ukončení tejto záležitosti lekárske časopisy, ovládané Americkou lekárskou asociáciou (AMA), nevydali už ani zmienku o Rifeho úspešnej terapii. Preto celé generácie študentov promujúcí na lekárskych fakultách nepočuli ani zmienku o Rifeho revolučných objavoch v lekárstve.

Z rakoviny sa stal jeden z najväčších svetových biznisov

Veľkosť a rozsah tohto zločinu sú nedozerné. Jedná sa o najväčšiu hromadnú vraždu v histórii ľudstva. Umrelo už viac ľudí ako v oboch svetových vojnách. Koľko ľudí už za celé desaťročia prišlo zbytočne o život a koľko ľudí ešte zbytočne zomrie?

V súčasnej dobe v celom svete, zomiera na rakovinu vyše 5 000 000 ľudí ročne. Len u nás na Slovensku, umiera približne 40 ľudí na rakovinu každý deň, čo je za rok viac okolo 14 000 ľudí.

So vzrastajúcim počtom chorých úmerne stúpajú aj zisky farmaceutických spoločností, ktoré v dnešnej dobe dosahujú astronomických čiastok.

Rife bol tiež svedkom fenomenálneho rastu American Cancer Society, Salk Foundation a ďalších spoločností, ktoré sa zaoberajú liečením chorôb a ktoré on vo svojich laboratóriách v San Diegu, vyliečil už dávno predtým.

V jednom období bolo predložených na schválenie 176 500 liekov proti rakovine. Stačilo, keď liek vykazoval úspechy iba v jednej šestine jedného percenta, aby mohol byť schválený na predaj.

Keď pacient umrel na príznaky spôsobené liekmi, liečba bola zaznamenaná ako úspešná, alebo čiastočne úspešná, pretože pacient nezomrel na rakovinu. Realita bola taká, že lieky zabíjali pacientov skôr ako choroba.

Dosiahol toho, že Rifeho celoživotná práca a objavy boli ignorované a nikto o nich nevedel.

Keď bolo tohto dosiahnuté, Rife bol otrasený a stratil záujem o ďalšiu prácu a riešil svojou bolesť pitím alkoholu. Otupoval tým svoje vedomie, ktoré sa nemohlo vyrovnať s tým, že pol storočia pracoval zbytočne a výsledok jeho práce je ignorovaný, zatiaľ čo ďalej pokračuje utrpenie miliónov ľudí len preto, aby nejaká malá skupina chamtivých ľudí mala obrovské zisky.

V roku 1971 Royal Rife zomiera na požitie diazepamu spoločne s alkoholom. Možno, že to boli jeho frekvencie, ktoré mu pomohli, aby sa dožil tak vysokého veku aj napriek to, že nadmerne požíval alkohol.

Rifeho prístroje a súčasnosť

Našťastie Rifeho smrť neznamenala koniec elektronickej liečby. Niekoľko lekárov a vedcov zrekonštruovalo jeho frekvenčné prístroje a udržala tak nažive jeho myšlienku.

Rifeho technológia sa stala opäť verejne známou v roku 1986. Bolo to hlavne vďaka knihe Barryho Lynes s názvom „Rakovinová liečba ktorá fungovala“ (The Cancer Cure That Worked). K slovu sa dostal aj ďalší materiál s Rifeho práce.

Dnes sú Rifeho prístroje, hoci v novom prevedení opäť na trhu. Prístroje sú rôzne, od jednoduchých až po zložité a tomu zodpovedá aj cena.

Pri použití prístroja je absolútne rozhodujúca možnosť nastaviť presnú frekvenciu, inak sú výsledky rozporuplné, alebo žiadne. Len presne nastavená frekvencia sa môže dostať do rezonancie s mikroorganizmom určitého druhu a od toho závisí úspech liečby.

Bohužiaľ, táto technológia aj v dnešnej dobe nie je povolená pre lekárske účely a môžu ju používať len veterinári na choroby zvierat. Lekárovi, používajúcemu túto metódu, ktorý upadne do nemilosti mocných, hrozí strata lekárskeho diplomu. Ak by ďalej prevádzkoval lekársku prax, dostane sa do konfliktu so zákonom a môže skončiť vo väzení.

Do podobných problémov sa dostala aj vynikajúca lekárka a jedna z najvýznamnejších žien našej doby Dr. Hulda Regehr Clarkováa skončila na nejaký čas vo väzení – nikdy však nebola akýmkoľvek súdom právoplatne odsúdená.

Pani Clarková rozhodne nebola sama, kto utrpel podobnú šikanu. Od čias stredoveku je tu však už možné uvidieť určitý pokrok – kacír už nie je upaľovaný, ale iba väznený a iba niekedy umiera na „zlyhanie srdca“.

Demokracia je len ilúzia

Ak si niekto myslí, že žijeme v demokratickom svete, tak je v hlbokom omyle.

Každý človek má právo na šťastný život v mieri, pokoji a v zdraví. Každý človek by mal myslieť na druhých ľudí, mať k nim lásku a byť ochotný pre nich niečo urobiť. Na druhej strane, myslieť nielen na seba, je jedna z najšľachetnejších vlastností, ktoré môže človek mať.

Pokiaľ budú ľudia z akéhokoľvek dôvodu ožobračovaní úzku skupinou mocných, ktorí vládnu tomuto svetu, a ktorí vlastnia banky, médiá, kľúčové zdroje surovín a energií, bude tomuto svetu vládnuť duchovná chudoba a svet bude zbedačený, plný núdze a nedostatku.

Kým budú umierať milióny ľudí v mene mocných z farmaceutického priemyslu a iných subjektov, bude táto planéta len smutným miestom k prežívaniu.

Je na odvážnych a láskavých ľuďoch a na ľuďoch, ktorí majú záujem o to druhé, toto všetko zmeniť.

Snáď sa to všetko čoskoro zmení a tento brilantný vedec bude zaradený medzi najväčších velikánov lekárskeho výskumu, ktorí priniesli ľudstvu to najcennejšie – účinný a lacný liek so stopercentnou účinnosťou, bez akýchkoľvek vedľajších účinkov.

Royal Raymond Rife patrí jednoznačne k najväčším a najdôležitejším ľuďom v celej ľudskej histórii.

Videá o Rifeho živote, objavoch a práci

Príbeh Royala Raymonda Rifeho (CZ titulky) – https://youtu.be/FQsziWdqQ1Q

Royal Rayomond Rife svými vlastními slovy (CZ titulky) – https://youtu.be/DX2wkJAjo_Y

Zdroje prvej časti článku

1. Pôvodný článok v češtine

2. Podrobný dokument

3. Relácia SVCS – DNA biorezonančné zbrane a genocída

4. Binárne zbrane DARPA

5. EPJ Nelineárna biomedicínska fyzika

6. Články o nelineárnej biomedicínskej fyzike

Časť 2: Je možné predpovedať elektromagnetické rezonancie v proteínoch, DNA a RNA?

Táto druhá časť článku je pomerne technická a rozoberá sa v nej metóda umožňujúca odhadnúť rezonančnú frekvenciu mRNA hrotových proteínov (alebo akýchkoľvek iných biologických štruktúr).

Pozadie

Ukázalo sa, že v biologických molekulách (proteíny, DNA a RNA) existujú elektromagnetické rezonancie v širokom rozmedzí frekvencií vrátane THz, GHz, MHz a KHz. Tieto rezonancie môžu byť dôležité pre biologickú funkciu makromolekúl a rovnako sa dajú použiť pri vývoji zariadení ako molekulárne počítače (a zbrane! – pozn).

Pretože experimentálne merania makromolekulárnych rezonancií sú náročné a nákladné, sú potrebné výpočtové metódy, ktoré môžu tieto rezonancie spoľahlivo predpovedať.

Predtým sme použili model rezonančného rozpoznávania (RRM) na predpovedanie elektromagnetických rezonancií v tubulíne a mikrotubuloch. Následne boli tieto predpovede experimentálne potvrdené.

Metódy

Model RRM je vyvinutý autormi a je založený na zisteniach, že elektromagnetické rezonancie proteínov, DNA a RNA súvisia s distribúciou energie voľných elektrónov pozdĺž makromolekuly.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Výsledky

Tu sme použili model rezonančného rozpoznávania (RRM) na predikciu možných elektromagnetických rezonancií v telomeráze ako príklad proteínu, telomer ako príklad DNA a TERT mRNA ako príklad makromolekúl RNA.

Cieľ

Navrhujeme, aby RRM bol výkonný model, ktorý dokáže výpočtovo predpovedať proteínové, DNA a RNA elektromagnetické rezonancie.

Pozadie

Rezonancie sú vždy zaujímavé procesy, pretože umožňujú prenos energie selektívne a s minimálnymi stratami.

Rezonancie v biologických makromolekulách (proteíny, DNA a RNA) sú ešte pôsobivejšie, pretože súvisia s makromolekulárnou biologickou aktivitou a možno ich využiť v technologickom vývoji (molekulárne počítače) [1 – 11].

Nedávno sa preukázalo, že tubulín a mikrotubuly majú špecifické elektromagnetické rezonancie, ktoré majú frekvenčný rozsah od THz do KHz [11].

Aj keď existujú podobné príklady, keď sa tieto rezonancie merajú experimentálne [8 – 11], sú potrebné teoretické modely, ktoré môžu spoľahlivo predpovedať tieto rezonancie v rôznych makromolekulách (proteíny, DNA a RNA).

Tu predstavujeme model rezonančného rozpoznávania (RRM) [12 – 16] ako dobrého kandidáta na takéto predpovede. RRM je nový revolučný prístup, ktorý navrhuje, aby makromolekulárna aktivita bola založená na elektromagnetických rezonanciách [12 – 16].

V našej predchádzajúcej práci sme použili RRM na predpovedanie rezonancií v tubulíne a mikrotubuloch a ukázali sme, že tieto rezonancie sú vo frekvenčných pásmach od THz do KHz [17], čo bolo experimentálne potvrdené nedávno publikovaným dokumentom [11].

Tu aplikujeme RRM na predikciu možných elektromagnetických rezonancií v iných proteínoch (telomeráza), DNA (telomer) a RNA (TERT mRNA).

Navrhujeme, aby RRM bol silný univerzálny nástroj, ktorý dokáže predpovedať elektromagnetické rezonancie proteínov, RNA a DNA, ktorý je relevantný pre makromolekulárnu biologickú funkciu a je použiteľný aj pre nové inovatívne technologické zariadenia.

Model rozpoznávania rezonancie

RRM je založený na zisteniach, že určité periodicity v distribúcii energie delokalizovaných elektrónov pozdĺž molekuly proteínu sú rozhodujúce pre biologickú funkciu a / alebo interakciu s ich cieľmi.

Ak je zavedený možný prenos náboja cez tieto makromolekuly, potom náboj pohybujúci sa cez makromolekulárny hlavný reťazec alebo cez jeho 3D štruktúru, ako je napríklad špirálová štruktúra, môže produkovať elektromagnetické žiarenie, absorpciu a rezonanciu so spektrálnymi charakteristikami zodpovedajúcimi distribúcii energie pozdĺž proteínu.

RRM umožňuje určiť tieto spektrálne charakteristiky.

Všetky proteíny, DNA a RNA možno považovať za lineárnu sekvenciu ich konštitutívnych prvkov: aminokyseliny alebo nukleotidy.

Model RRM interpretuje túto lineárnu informáciu ako numerickú sériu tak, že každej aminokyseline priradí fyzikálny parameter predstavujúci energiu delokalizovaných elektrónov každej aminokyseliny a potom túto numerickú sériu transformuje do frekvenčnej domény pomocou Fourierovej transformácie.

Pretože vzdialenosť medzi aminokyselinami v polypeptidovom reťazci je 3,8 Á, možno predpokladať, že body v odvodenej číselnej sekvencii sú rovnako vzdialené. Preto je pre túto numerickú analýzu vzdialenosť medzi bodmi nastavená na ľubovoľnú hodnotu d = 1.

Maximálna frekvencia v zodpovedajúcom číselnom spektre je F = 1 / 2d = 0,5. Celkový počet bodov v sekvencii ovplyvňuje rozlíšenie spektra. Tedapre postupnosť N-bodov je rozlíšenie v spektre rovné 1 / N. N-tý bod v spektrálnej funkcii zodpovedá frekvencii f = n / N.

RRM používa krížovú spektrálnu funkciu na extrahovanie bežných spektrálnych charakteristík pre sekvencie s rovnakou alebo podobnou biologickou funkciou. Prítomnosť špičkovej frekvencie vo viacnásobnej krížovej spektrálnej funkcii znamená, že všetky analyzované sekvencie v skupine majú túto frekvenčnú zložku spoločnú.

Rovnaký prístup je možné použiť pre sekvencie DNA a RNA.

Pre porovnanie charakteristických frekvencií medzi proteínmi a makromolekulami DNA / RNA je však potrebné vykonať úpravy rozdielov vo vzdialenostiach medzi nukleotidmi (3,4 Å) a aminokyselinami (3,8 Å).

Tieto úpravy sa vykonávajú na spektre nukleotidových sekvencií, takže konečný výsledok je možné porovnať s výpočtami frekvencií vykonanými pre proteíny.

Náš predchádzajúci výskum ukázal, že všetky sekvencie proteínov, DNA a RNA so spoločnou biologickou funkciou majú spoločnú frekvenčnú zložku [12 – 16], ktorá predstavuje charakteristický znak pre pozorovanú funkciu / interakciu. Táto charakteristická frekvencia súvisí s biologickou funkciou proteínu [12 – 16].

Ďalej sa ukázalo, že proteíny a ich ciele, iné proteíny, DNA alebo RNA, majú rovnakú spoločnú charakteristickú frekvenciu.

Navrhujeme teda, aby frekvencie RRM charakterizovali nielen všeobecnú funkciu, ale aj rozpoznávanie a interakciu medzi konkrétnym proteínom a jeho cieľom, ktorá je založená na rezonančnom rozpoznávaní [12 – 16].

Makromolekulárne interakcie možno považovať za rezonančný prenos energie medzi interagujúcimi molekulami. Táto energia sa môže prenášať prostredníctvom kmitov fyzikálneho poľa, ktorého povaha môže byť elektromagnetická.

Pretože existujú dôkazy, že proteíny, DNA a RNA majú určité vodivé alebo polovodivé vlastnosti, náboj, pohybujúci sa cez makromolekulárny hlavný reťazec a prechádzajúci rôznymi energetickými stupňami spôsobenými rôznymi bočnými skupinami aminokyselín alebo nukleotidov, môže vytvoriť dostatočné podmienky pre konkréte elektromagnetické žiarenie alebo absorpciu.

Frekvenčný rozsah tohto poľa závisí od rýchlosti náboja. RRM navrhuje, aby náboj cestuje cez makromolekulárnej chrbticu na rýchlosti náboja odhaduje na 7,87 x 105 m/s [12 , 13].

Pre túto rýchlosť a vzdialenosť medzi aminokyselinami v molekule proteínu, ktorá je 3,8 Á, sa odhadoval frekvenčný rozsah získaný pre proteínové interakcie v rozmedzí od 1013 Hz do 1015 Hz.

Pre nukleotidové sekvencie je potrebné túto frekvenciu upraviť, pretože vzdialenosť medzi nukleotidmi je 3,4 Å. Úprava sa uskutočnila v nukleotidových sekvenciách tak, aby zodpovedali aminokyselinovým sekvenciám.

Preto odhadovaný rozsah pre aminokyseliny aj nukleotidové makromolekuly zahŕňa infračervené, viditeľné a ultrafialové svetlo. Zistilo sa, že tieto výpočtové predpovede súvisia s biologickou funkciou makromolekúl porovnaním s množstvom experimentálnych meraní [12 – 19].

Ak však vezmeme do úvahy štruktúry komplexu bielkovín a DNA / RNA, a najmä alfa helixy, je prenos náboja možný aj prostredníctvom týchto štruktúr vo forme solitonov [20] (Davydov [21 , 22 ], Hayman [23] , Sinkala [24]), excitóny (Davydov [21 , 22], Sinkala [24], Pang [25], Yomosa [26]) a fonóny (Pang [25], Yomosa [26], Ichinose [27], Pang [25]).

Tieto iné formy prevodu náboja, sú v rôznych rýchlostiach v rozmedzí od 105m/s pre soliton a nejaký excitón až po rýchlosť zvuku a malé zlomky rýchlosti zvuku pre fonóny.

Takže s rovnakými periodicitami v proteínových sekvenciách, ako sú určené RRM, rôzne modality prenosu náboja môžu produkovať rôzne rezonančné frekvencie, ktoré nevyhnutne nesúvisia s ich biologickou funkciou proteínu, ale môžu súvisieť s rezonanciami proteínu a DNA/RNA, všeobecne.

V našej predchádzajúcej práci sme aplikovali tieto spôsoby pohybu náboja na tubulínové a mikrotubulárne makromolekuly a identifikovali množstvo možných frekvencií elektromagnetickej rezonancie v ich makromolekulových štruktúrach.

Tieto výsledky boli experimentálne potvrdené vo výskume tímu Bandyopadhyay, Sahu et al. [11].

Výsledky a diskusia

Tu sme aplikovali prístup RRM na tri rôzne skupiny makromolekúl: proteíny (telomerázy), kódujúce nukleotidové sekvencie (TERT mRNA) a DNA regulačné sekvencie (telomery), s cieľom predpovedať elektromagnetické rezonančné frekvencie pre tieto tri rôzne skupiny makromolekúl.

1. Bielkoviny

Ako príklad proteínových makromolekúl boli pomocou prístupu RRM analyzované nasledujúce proteíny telomerázy TERT: Q27ID4 – TERT_BOVIN, O14746 – TERT_HUMAN (1–230), O14746 – TERT_HUMAN (325–550), O70372 – TERT_MOUSE a Q673L6 – TERT_R.

Bolo zistené, že charakteristické spoločné RRM frekvencie pre analyzované TERT telomerázy proteínov byť na frekvencii f = 0.2930 ± 0,001, ako je uvedené na obrázku  1. Tento výsledok je v súlade s našou predtým publikovanou spoločnou frekvenciou pre ľudskú telomerázu [28].

Obrázok 1

Vrchol pre päť proteínov telomerázy TERT pri frekvencii f = 0,2930 ± 0,001

Obrázok v plnej veľkosti nájdete TU.

Keď sa vypočítali frekvencie RRM pre telomerázu a použili sa v spojení s rôznymi možnými rýchlosťami náboja prostredníctvom proteínu, možné rezonančné frekvencie sa pohybovali v rozmedzí THz, GHz, MHz a KHz, ako je uvedené v tabuľke 1a .

Tabuľka 1

Frekvencie elektromagnetickej rezonancie zohľadňujúce rôzne mechanizmy rýchlostí náboja, ako sú navrhnuté pre: a) päť TERT telomerázových proteínov; b) šesť sekvencií kódujúcich TERT mRNA; c) po premene desať sekvencií telomerov

Tabuľku v plnej veľkosti nájdete TU.

2. Kódujúca mRNA

Ako príklad kódujúcich nukleotidových sekvencií sme analyzovali nasledujúce kódujúce sekvencie telorasovej TERT mRNA, izoformy telomerázovej reverznej transkriptázy Homo sapiens: JF896280.1 – Delta2, JF896283.1 – Delta2-8, JF896282.1 – Delta4C, JF896285.1 – Delta4 -13, JF896281.1 – Delta3p-12 a JF896286.1 – INTR1.

Zistilo sa, že spoločná numerická charakteristika frekvencie RRM je pri frekvencii f = 0,3340 ± 0,002, ako je znázornené na obrázku 2a.

To je v súlade s našimi predchádzajúcimi zisteniami, že všetky kódujúce nukleotidové sekvencie majú rovnakú charakteristickú frekvenciu f = 0,3300 ± 0,002, čo popisuje spoločnú funkciu „kódovanie“.

Pretože tri nukleotidy kódujú každú aminokyselinu, je rozumné očakávať, že charakteristická frekvencia pre „kódujúcu“ funkciu bude odrážať tripletové kódy a bude predstavovať periodicitu troch nukleotidov alebo frekvenciu 0,33 (1/3).

Obrázok 2

a) Peak pre šesť kódujúcich sekvencií TERT mRNA pri frekvencii f = 0,3340 ± 0,002.

b) Vrchol pre šesť kódujúcich sekvencií TERT mRNA po konverzii pri frekvencii f = 0,3730 ± 0,002

Obrázok v plnej veľkosti nájdete TU.

Aby bolo možné vypočítať skutočné elektromagnetické rezonančné frekvencie v nukleotidovej sekvencii, je potrebné upraviť rozdiel vo vzdialenostiach medzi nukleotidmi a aminokyselinami, ako je opísané vyššie. Preto sa hlavný numerický kmitočtový vrchol posunul na frekvenciu f = 0,3730 ± 0,002, ako je znázornené na obrázku 2b.

Analýza sekvencií mRNA ukázala dva odlišné charakteristické vrcholy pri frekvencii f = 0,3730 ± 0,002 a pri frekvencii f = 0,4014 ± 0,002.

Pamätajúc na rôzne spôsoby možného prenosu náboja cez molekulu proteínu môžu tieto frekvencie (periodicity) vytvárať špecifické rezonancie v rozmedzí THz, GHz, MHz a KHz, ako je uvedené v tabuľke 1b.

Je zaujímavé poznamenať, že TERT a TERT mRNA majú podobnú druhú najvýznamnejšiu špičkovú frekvenciu v rozmedzí od 0,40 do 0,41. Môže to byť spôsobené aktivitou telomerázy TERT, ktorá je tiež kódovaná v mRNA TERT.

Takáto podobnosť spôsobuje prekrývanie medzi TERT a TERT mRNA v celom rozsahu elektromagnetických rezonancií súvisiacich s druhou najvýznamnejšou frekvenciou.

3. Regulačná DNA

Analyzovali sme telomery ako príklad sekvencií DNA. Analyzovali sa tieto izoláty telomerických repetícií homo sapiens: HQ167745.1 – AE, HQ167740.1 – DVW, HQ167744.1 – KA, HQ167746.1 – KM, HQ167741.1 – KP, HQ167742.1 – LH, HQ167748.1 – SA, HQ167747.1 – SF, HQ167743.1 – VDEC a AF020783.1 – chromozóm 20.

Zistilo sa, že hlavná číselná charakteristika frekvencie RRM je pri frekvencii f = 0,1875 ± 0,002 [28], ako je znázornené na obrázku 3. Táto frekvencia bola upravená pre rozdiely vo vzdialenostiach medzi aminokyselinami v proteíne a nukleotidmi v DNA.

Keď sa táto upravená numerická charakteristická frekvencia použila v spojení s rôznymi spôsobmi prenosu náboja, zistilo sa, že možné elektromagnetické rezonancie sú v rozmedzí THz, GHz, MHz a KHz, ako je uvedené v tabuľke 1c.

Je zaujímavé poznamenať, že teloméry majú oveľa nižšie charakteristické frekvencie ako TERT telomeráza a TERT mRNA.

Obrázok 3

Vrchol pre desať sekvencií telomer po konverzii pri frekvencii f = 0,1875 ± 0,002

Obrázok v plnej veľkosti nájdete TU.

Záver

Ukázali sme tu, že model rezonančného rozpoznávania možno použiť ako univerzálny nástroj na predikciu elektromagnetických rezonancií proteínov, RNA a DNA v širokom frekvenčnom rozsahu od THz, GHz, MHz a KHz.

Nezabúdajme, že naše predchádzajúce predpovede týkajúce sa molekúl tubulínu boli experimentálne dokázané [11].

Preto navrhujeme, aby sa RRM dal použiť ako silná univerzálna metóda na predpovedanie elektromagnetických rezonancií v biologických makromolekulách, ktoré by sa dali použiť pri experimentálnom plánovaní a v spojení s experimenty na minimalizáciu času a výdavkov na skúmanie takýchto zložitých makromolekulárnych systémov.

Vysvetlenie skratiek

RRM –  Model rozpoznávania rezonancie

DNA – Deoxyribonukleová kyselina

RNA – Ribonukleová kyselina

TERT – Telomerázová reverzná transkriptáza

Referencie

1. Hameroff S. Mozog je neuropočítač aj kvantový počítač. Cogn Sci. 2007; 31: 1035–45. Študovňa Google

2. Tegmark M. Dôležitosť kvantovej dekoherencie v mozgových procesoch. Physical Rev E. 2000; 61: 4194–206. Študovňa Google

3. Hameroff S. Konečné výpočtové-biomolekulárne vedomie a nanotechnológia. Severné Holandsko: Elsevier; 1987. Študovňa Google

4. Saha AA, Craddock TJA, Tuszynski JA. Vyšetrovanie stochastickej rezonancie v diméroch tubulínu. Biosystémy. 2012; 107 (2): 81–7. Článok Študovňa Google

5. Sahu S, Ghosh S, Ghosh B, Aswani K, Hirata K, Fujita D a kol. Atómový vodný kanál riadiaci pozoruhodné vlastnosti jediného mozgového mikrotubulu: Korelácia jedného proteínu s jeho supramolekulárnou zostavou. Biosens Bioelectron. 2013; 47: 141–8. Študovňa Google

6. Sahu S, Ghosh S, Hirata K, Fujita D, Bandyopadhyay A. Viacúrovňové vlastnosti prepínania pamäte jedného mikrotubulu mozgu. Appl Phys Lett. 2013; 102 (123701): 1–4. Študovňa Google

7. Hameroff S, Penrose R. Vedomie vo vesmíre: prehľad teórie „Orch OR“. Physics Life Rev. 2014; 11: 39–78. Študovňa Google

8. Craddock TJA, Tuszynski JA, Hameroff S. Cytoskeletálna signalizácia: je pamäť kódovaná v mriežkach mikrotubulov fosforyláciou CaMKII. PLoS Comput Biol. 2012; 8 (3): 1–16. e1002421. Študovňa Google

9. Ayoub AT, Craddock TJA, Tuszynski J. Analýza sily medzifázových vodíkových väzieb medzi tubulínovými dimérmi, kvantová teória atómov v molekulách. Biophys J. 2014; 2: 740–50. Študovňa Google

10. Dotta BT, Murugan NJ, Karbowski LM, Lafrenie RM, Persinger MA: Posun vlnovej dĺžky ultra slabých emisií fotónov z umierajúcich buniek melanómu: ich chemické vylepšenie a blokovanie predpovedá Cosicova teória modelu rezonančného rozpoznávania makromolekúl. Naturwissenschaften 2014; 101 (2) doi: 10,1007 / s00114-013-1133-3.

11. Sahu S, Ghosh S, Fujita D, Bandyopadhyay A. Živé vizualizácie samostatného samostatného zhromaždenia izolovaného proteínu tubulínu pomocou tunelového prúdu: účinok elektromagnetického čerpania počas spontánneho rastu mikrotubulov. Vedecké správy 2014; 4: doi: 10,1038 / srep07303.

12. Cosic I. Makromolekulárna bioaktivita: je to rezonančná interakcia medzi makromolekulami a-teóriou a aplikáciami. IEEE Trans biomedicínsky inžinier. 1994; 41: 1101–14. Študovňa Google

13. Cosic I: Model rezonančného rozpoznávania makromolekulárnej bioaktivity: teória a aplikácie. BirkhauserVerlag 1997.

14. Cosic I. Virtuálna spektroskopia pre zábavu a zisk. Biotechnológia. 1995; 13: 236–8. Študovňa Google

15. Cosic I, Pirogova E: Dizajn bioaktívnych peptidov pomocou modelu rezonančného rozpoznávania. Nelineárna biomedicínska fyzika 2007; 1 (7): doi: 10,1186 / 1753-4631-1-7.

16. Cosic I, Vojisavljevic V, Pavlovic M. Vzťah modelu rezonančného rozpoznávania k účinkom svetla s nízkou intenzitou na rast buniek. Int J Radiat Biol. 1989; 56 (2): 179-91. Študovňa Google

17. Cosic I, Lazar K, Cosic D. Predikcia rezonančných frekvencií tubulínu pomocou modelu rezonančného rozpoznávania (RRM). IEEE Trans. o NanoBioscience 2014; 12: doi: 10.1109 / TNB.2014.2365851.

18. Pirogova E, Vojisavljevic V, Istivan T, Coloe P, Cosic I. Recenzná štúdia: vplyv elektromagnetického žiarenia na aktivitu enzýmov a účinky syntetických peptidov na bunkovú transformáciu. MD-lekárske údaje. 2010; 2 (4): 317–24. Študovňa Google

19. Vojisavljevic V, Pirogova E, Cosic I. Účinok elektromagnetického žiarenia (550 nm – 850 nm) na kinetiku I-laktátdehydrogenázy. Int J Radiat Biol. 2007; 83 (4): 221–30. Študovňa Google

20. Ciblis P, Cosic I. Možnosť prenosu solitónu / excitónu v proteínoch. J Theor Biol. 1997; 184: 331–8. Študovňa Google

21. Davydov AS. Excitóny a solitóny v molekulárnych systémoch. Int Rev Cytol. 1987; 106: 183–225. Študovňa Google

22. Davydov AS. Vplyv interakcie elektrón-fonón na pohyb elektrónu v jednorozmernom molekulárnom systéme. Preložené Teoreticheskaya i Matematicheskaya Fizika. 1979; 40 (3): 408–21. Študovňa Google

23. Hyman JM, McLaughlin DW, Scott AC: O Davydovových Alpha-Helix Soliton, dlhodobá predikcia v dynamike. John Wiley a synovia 1983, 367–394.

24. Sinkala Z. Soliton / excitónový transport v proteínoch. J Theor Biol. 2006; 241: 919–27. MathSciNet. Študovňa Google

25. Pang XF: Teória transportu bioenergie v proteínových molekulách a jej experimentálne dôkazy, ako aj aplikácie. Higher Education Press a Springer-Verlag 2007.

26. Yomosa S. Excitón v proteíne. J Phys Soc Jpn. 1963; 18 (10): 1494. Študovňa Google

27. Ichinose S. Solitonové excitácie v alfa-helikálnych proteínových štruktúrach. Chaos, solitonové fraktály. 1991; 1 (6): 501–9. Študovňa Google

28. Cosic I, Lazar K, Cosic D. Bunkové starnutie – telomera, telomeráza a progerín sa analyzovali pomocou rezonančného rozpoznávacieho modelu. MD-lekárske údaje. 2014; 6 (3): 205–9. Študovňa Google

Poďakovanie

Autori by chceli poďakovať pani Alison Kempovej za korektúru tohto príspevku. Súčasné výskumné práce sú financované spoločnosťou AMALNA Consulting, registrovanou konzultačnou a výskumnou spoločnosťou v Austrálii.

Informácie o autorovi

Pridruženia

1. RMIT University, Melbourne, 3000, VIC, Austrália

Irena Cosic

2. AMALNA Consulting, 46 Second St, Black Rock, 3193, VIC, Austrália

Irena Cosic, Drasko Cosic a Katarína Lazar

zodpovedajúci Autor

Korešpondencia s Irenou Cosic.

Konflikt záujmov

Autori vyhlasujú, že nemajú konkurenčné záujmy.

Príspevky autorov

IC vyvinula model RRM, navrhla štúdiu, analyzovala dáta a napísala väčšinu príspevku, DC vyvinula softvér RRM, vykonala výpočty a analyzovala dáta a KL bola zapojená do písania príspevku a kontroly textu.

Všetci autori diskutovali o výsledkoch a komentovali rukopis. Všetci autori si prečítali a schválili záverečný rukopis.

Práva a povolenia

Otvorený prístup Tento článok je distribuovaný za podmienok medzinárodnej licencie Creative Commons Attribution 4.0 (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0), ktorá umožňuje použitie, duplikáciu, adaptáciu, distribúciu a reprodukciu v akomkoľvek médiu alebo formáte, pokiaľ poskytnete primeraný kredit pôvodným autorom a zdrojom, poskytnite odkaz na licenciu Creative Commons a uveďte, či boli urobené zmeny.

Dotlače a povolenia

O tomto článku, citujte tento článok:

Cosic, I., Cosic, D. & Lazar, K. Je možné predpovedať elektromagnetické rezonancie v proteínoch, DNA a RNA ?. EPJ Nonlinear Biomed Phys 3, 5 (2015). https://doi.org/10.1140/epjnbp/s40366-015-0020-6

Zdieľanie tohto článku

Ktokoľvek, s kým zdieľate nasledujúci odkaz, bude môcť čítať tento obsah: Poskytuje iniciatíva zdieľania obsahu Springer Nature SharedIt

Kľúčové slová a zdroj

Molekulárne rezonancie, Bielkoviny, DNA, RNA, Model rozpoznávania rezonancie

Preložené z originálu článku na: springeropen.com

Zbohom vysoký krvný tlak

Spracoval: Badatel.net, Stiahnuť článok v PDF formáte.

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme za veľmi zaujímavý článok. Hrozné, čo funguje, nie je dovolené.
  V Bratislave existuje niekoľko miest kde sa robí biorezonancia prístrojom Bicom – nie je to aspoň trochu podobné?
  Potom som aj počula že niekde v Bratislave liečia plazmovým generátorom, neviem kde a neviem ako a či to pomáha.

  • Marek Košice

   A počula si už o uzemňovaní sa pomocou kontaktu s Matkou Zem cez pokožku? Buď naboso po vodivom povrchu zeme (trávnik, les, lúka), alebo bordenie sa, plávanie, či nadnášanie sa (nie v potápačskej kombinéze – potom to NEFUNGUJE) v potoku, rieke, jazere, mori…… Existujú aj pomôcky na domáce použitie, vďaka ktorým sa človek môže uzemňovať dokonca aj keď spí v posteli. Tie pomôcky sú len „PREDĹŽENOU RUKOU“ medzi človekom a energiou Zeme. Nie je to ŽIADNA ezoterika. Pomôcky sa zapájajú na uzemňovací kolík zásuvky (čiže nie do elektriny), alebo vonku do Zeme a kábel sa zavedie do domu (tí čo bývajú v dome môžu to riešiť takto), alebo napojením sa pomocou kábla (ktorý je v každom prípade napojený na vodivú uzemňovaciou pomôcku – náramok, podložku, atď) ja WC stúpačku, ktorá je uzemnená. Ja sa uzemňujem už 14 mesiacov, a cítim sa perfektne. Túto zimu som asi ako VôBEC PRVÚ ZIMU V ŽIVOTE nebol nachladený ani len hodinu. Minulé zimy som skoro vždy ochorel na týždeň, a mal v tele rôzne zápaly (dutiny, jedno oko, potom druhé, dokolečka). Uzemňovanie je SILNO PROTIZÁPALOVÉ. A zápaly sú príčinou asi 90% chorôb. Uzemňovanie je SILNÁ PREVENCIA aj proti rakovine. Dokonca časom ZVYŠUJE HUSTOTU KOSTÍ. Je to vedecké, je o tom aj kniha, dokumentárny film. Len sa o tom v mainstreame nehovorí. Prečo asi….? 😀

   • Marek Košice

    Uzemňovanie sa tým najprirodzenejším spôsobom RIEDI KRV. Čiže je to špičkové aj na „covid príznaky“, a na vedľajšie účinky wi-fi, 4G a najnovšie 5G. Nepíšem, že je to SPÁSONOSNÉ, píšem, že je to PERFEKTNÉ, a je to TOTÁLNE PRIRODZENÉ. Stvoriteľ nás stvoril do prostredia, v ktorom sme (ak nenosíme obuv z izolačných materiálov a nespíme na paneloch, poschodiach, nevodivom materiály obecne) UZEMŇOVANÍ. Ľudia však v drvivej väčšine prípadov uzemňovaní bývajú len PÁR HODÍN ROČNE, a platia za to veľkú daň v podobé zlého zdravia.

    • Však preto Slovač chodí k moru – aby sa konečne uzemnila v elektrolyte. Existuje intuitívny cvik – ľaknúť si krížom cez posteľ a bosými chodidlami sa oprieť o stenu. Malé deti si chladia čelo o stenu – ono ten rozdiel potenciálov je cítiť intuitívne.

     • Marek Košice

      Maroš, mýliš sa…. So stenou to nemá nič spoločné, nikto doma nemá stenu ktorá uzemňuje. Dokonca väčšina stien pri kontaktu s pokožkou človeka človeku zväčšuje jeho elektrické napätie tela. Mám to vyskúšané, stačí mať multimeter ktorým si to človek zmeria, a taký multimeter stojí len 20€.

     • Marek – samozrejme viem, že v byte sú uzemnené radiátory a oceľové vodovody. Ono v podstate nejde ani o uzemnenie ako aké, ale o uvoľnenie prietoku chi – človek je kábel od temena po chodidlá. Odspodu – v hocijakej polohe, ale odspodu myslené od chodidiel cez temeno prúdi energia Zeme, odvrchu – v hocijakej polohe, myslené cez temeno k chodidlám a cez – prúdi energia Vesmíru. Voľný prietok týchto protismerných energií indukuje chi. Tie chodidlá na stenu – úplne bežné u staršej generácii, ale hlavne ženy po celodennej vyčerpanosti. He – potom nožky na výložky. Statickú elektrinu – príčinu napätia, ztuhlosť – stena – murivo – odviesť stačí /hra s kameňmi/. Nemeral som – osvedčené generáciami. Človek je tiež kondenzátor – nielen vodič, takže merať môžeš len niečo do vyrovnania potenciálu, či?

    • Takze pomaha aj praca s pôdou bez rukavic?
     Ak ano, tak uz chapem preco dnesna generacia 70+ dozila takeho veku aj bez zdraveho zivotneho jedalnicka…

     • Marku, díky, tohle jsem nevěděla

     • Samozrejme! Preto strašia tetanom! Tetanus /Clostridioum tetani/ je teoreticky potenciálne nebezpečný v prostredí, kde sa vyskytujú kone – ale nepoznám prípad práve z tohoto prostredia. Práca s pôdou neuzemňuje – neodvádza – ale nabíja. Životnou energiou pôdnych organizmov. Bez tejto energie by neexistovalo ani klíčenie, resp. existencia rastlín. Je dokázané, že v Údolí smrti v USA, kde teploty vystupujú na 55-60 st.C, neexistujú pôdne mikroorganizmy a ani po zavodnení v takomto substráte nedokážu zakoreniť žiadne rastliny. Pôda je organizmus – nie len substrát /komunisti/. Preto aj semeno vysievané z ruky má vyššiu klíčivosť ako semeno vysievané len mechanicky. Moderné sejačky majú aj elektromagnetické pole, cez ktoré semeno prechádza a zvyšuje sa tým klíčivosť.

     • Marek Košice

      Dušan : pomáha, ale nie dostatočne. Pretože pôdy sa držíš dokopy koľko? Pár minút. A hlavne prerušovane… Pár sekúnd máš ruky „v zemi“, a potom viac sekúnd až minút nie. A robíš tak lenv sezóne, nie celoročne.

    • Takto. Pôda je aj zdrojom papiloma vírusov – bradavíc, takže to hrabanie sa v pôde nie ako deti na pieskovisku. Bežné presádzanie áno, pozor na zádery. Je to v podstate zoonóza.

  • Mária Kudrnáčová

   Liečenie frekvenciami cez generátor Ravo Zapper robia v Karlovke v Bratislave na nám. Sv. Františka 18/A. Ide o spoločnosť Centrum Alter-med , ktorú vedie psychologička Mgr. Karin Heinz. Webová stránka :http://www.alter-med.sk/

 2. Vďaka za článok ale nedočitala som sa koľko Hz zabíja vírusy?
  Na YT bežia fekv.741Hz na vírusy…??

 3. Redakcia – ad „7. Je možné predpovedať elektromagnetické rezonancie v proteínoch, DNA a RNA?“

  1/ Technicky dobre vymyslené /ten automatický preklad/, nie však kontextuálne s prácou Rifeho – toto je materiál, v ktorom idú po 50-70 rokoch po jeho práci na hranu technologických možností, a oddeliť tento materiál od Rifeho je ako abort jedného z dvojičiek v tele matky. Opakujem znovu – ide mi o to, aby to niekoho „nakoplo“ v plnom kontexte, pretože väčšina odbornej technickej aj lekárska verejnosť nemá šajnu jednak o Rifem, a už vôbec nie o tom, že existuje výskum DNA, mozgu, vedomia a pre veriacich aj duše, až na rozhraní hmotného a nehmotného – a v tomto má obrovský vedomostný predstih vojensko-priemyslový komplex /nielen Západu – Izrael, Čína, Rusko// so svojimi elektromagnetickými zbraňami /USA DARPA/, o týchto veciach má pojem práve medicinálna globálna mafia, ktorá sa snaží tieto poznatky ututlať – inak by skončila jej konvenčná korporátna „alopatia“, ale predovšetkým – nemá o týchto poznatkoch vedomosť verejnosť všeobecne – a to za stavu vysokého globálneho ohrozenia civilizácie!

  Teda – váš článok vyšiel „s láskavým dovolením politiky jedného dieťaťa“ – to druhé dvojča ste zabili ešte v tele matky – Pravdy. Ha! Áno! Predstavujem si kontrolu informácií ako kontrolu pôrodnosti – v prípade zistenia dvojčiat – jedno treba včas zabiť! „Kompromis“ – narodí sa len polovica Pravdy – Polopravda! A je to!

  Tento váš počin nie je nič iné, ako aktualizovanie pôvodného článku R.R.Rife na webe Celostnívzdelávání.cz. Iste – naozaj je aktuálny – naozaj! Lenže tú druhú informáciu – kam sa vedci dostali po polstoročí – ste zadusili! Originál článok –

  „Is it possible to predict electromagnetic resonances in proteins, DNA and RNA?“

  je totiž zámerne odtrhnutý práve od postulátov R.R.Rifeho a praktického využitia! A zlé sily poznajú ako „praktické“ práve vojenské využitie týchto poznatkov! Už nemeckí nacisti mali vyvinuté prototypy frekvenčných zbraní, ktorými dokázali pokusné zvieratá – dobytok – rozpustiť na kašu. Nezvládali však príliš veľký rozptyl týchto zbraní a ohrozenie obsluhy. Mainstream to popiera, aj keď v tomto prípade ide o popieranie lietajúceho zvonu – hoci tieto stroje neskôr zdecimovali tak sovietskych výskumníkov, ako aj cca 5000 armádu USA v povojnovej operácii High Jump v Antarktíde.

  „Najbláznivejšie teórie hovoria, že Die Glocke dokázal použitím nevysvetliteľného pohonného systému popierať gravitáciu, bol schopný cestovať do vesmíru, vysielať smrtiace lúče či ovplyvňovať chemické a biologické procesy – konkrétne mal podľa Witkovského tvoriť v ľudskom tkanive kryštáliky, meniť krv na gél a rastlinstvo rozkladať na mastnú látku. Jednoducho príliš veľa vecí na to, aby to bola pravda.
  Leteckí experti ako americký výskumník David Myhra pochybujú, že takéto zariadenie niekedy existovalo. Nezachovali sa žiadne nákresy ani nič, čo by podporilo jeho existenciu.“
  https://www.cas.sk/clanok/738244/mohol-hitler-vyhrat-vojnu-vdaka-zazracnym-zbraniam-stacilo-jedno-zavahanie-a-vsetko-mohlo-byt-inak/

  Ak by to nebola pravda – neexistovala by operácia Paperclip – evakuácia nacistických vedcov do USA, čo SK mainstreamu samozrejme prekáža! Na You Tube je seriál Hitlerove tajné zbrane, a je tam aj zmienka o frekvenčnom dele.

  Čiže – dnes prebieha reálna okupácia nielen Slovenska vysokofrekvenčnou technológiou 5G a 6G, na ktorej bude stačiť vymeniť len moduly a stanú sa smrtiacimi zbraňami! Cudzia mocnosť sa môže vysrať na „autoritu“ nejakého úradu pre telekomunikáciu a mobilnú komunikáciu, keď túto technológiu nebude mať – doslova ako tankové vojsku – v rukách náš štát!

  Kedže si tu zjavne stojíte na kábli a vymieňate si bonmoty, zatiaľ čo iní s vražednými plánmi nezaháľajú – dovolím si vás uviesť do reality!

  „Obsahem Zbrojního programu NASIGA jsou:

  Výzkum-Vývoj, projektovaní krátkých a dlouhých zbraní a zbrani montované na vozidlech, tanku, helikoptér, letadel a ponorek
  prodej zbraní, impulzní, frekvenční, rezonanční, laserové, protonové, elektromagnetické
  dodávky pro jadernou techniku a vojenský průmysl

  Současnost, blízká budoucnost a budoucnost vzdálená přináší nové změny v našem živote. Nemůžeme stát a myslet na to že nějak bude, ale musíme se neustále přizpůsobovat. Vyspělá technologie a prolomená mlčenlivost nás nutí vyvíjet lepší a vyspělejší technologie v oblasti zbraní a obrany. Proto jsme se zaměřili na speciální zbraně blízké budoucnosti. Jsou to frekvenční zbraně vysoké a nízké frekvence, impulzní, fazerové zbraně nové generace, (které budou nahrazovat impulzní a laserové zbraně), rezonanční zbraně a generátory, vysokofrekvenční tempest filtry a jiné speciálních produkty.
  Elektromagnetická zbraň či vysokofrekvenční zbraň jsou zbraně, které působí na cíl vyzařováním elektromagnetických vln. Vlnění vysokých radiových frekvencí poškozuje vše co zahrnuje elektroniku a mikrovlnové vlny mohou ovlivňovat mozkovou činnost lidí.

  Elektromagnetické zbraně patří do kategorií (Non-Lethal Weapons) tj. Neletální zbraně, což jsou zbraně, které určitou dobu vyřadí z činnosti vybranou skupinu lidí, aniž by přímo ohrozily jejich životy, nebo mohou vyřadit z činnosti vybrané druhy vojenské policejní techniky, resp. znemožnit jim vést bojovou činnost nebo akce.

  Rozděleni a katogérie NWL :
  Do kategorije NLW – zbraní patří :

  OPTICKÉ ZBRANĚ
  SVĚTELNÉ ZBRANĚ
  LASEROVÉ ZBRANĚ
  VYSOKOFREKVENČNÍ ZBRANĚ
  ZBRANĚ ELEKTROMAGNETICKÉHO IMPULZU
  AKUSTICKÉ ZBRANĚ
  BIOLOGICKÉ ZBRANĚ
  CHEMICKÉ ZBRANĚ

  Do KATEGORIZACE BOJE a VÁLKY patří :

  PROSTŘEDKY ELEKTRONICKÉHO BOJE
  PROSTŘEDKY NAVIGAČNÍ VÁLKY
  PROSTŘEDKY INFORMAČNÍ VÁLKY
  PROSTŘEDKY PSYCHOLOGICKÉ VÁLKY

  Vysokofrekvenční zbraně vyzařují elektromagnetickou energii v části elektromagnetického spektra rádiových vln.

  Proces působení vysokofrekvenčních zbraní na lidský organismus je možné rozdělit na energetický a informační. Z doby studené války, je nejvíce prozkoumáno tepelné působení silných toků vysokofrekvenční energie. Vysokofrekvenční elektromagnetické záření, v závislosti na nosném kmitočtu a výkonu, narušuje činnost mozku a centrální nervové soustavy a dočasně vyřazuje člověka z činnosti. Může způsobovat poruchy vnímání, únavu a ospalost nebo naopak neklid a stres, pocit hladu, žízně, teploty, chladu, bolesti, svědění a někdy i další vedlejší vjemy. Účinek je jedincem vnímán současně jako nesnesitelný bolestivý pocit intenzivních šumů a pískání, doprovázený úzkostí a nevolností v závislosti na konkrétních podmínkách a parametrech signálu.

  Při projektu Rainbow-Filadelfský experiment, když byl využit proces působení vysoké magnetické a elektromagnetické frekvence, výše uvedené jevy byly na lidech pozorovány.

  Všechny přímé i nepřímé účinky působení vysokofrekvenčních zbraní na lidský organismus, ale zatím nejsou známy, nebo jsou v přísném režimu utajení.
  V oblasti medicíny o jejich naprosté neškodnosti není většina lékařů jednoznačně přesvědčena. V době války v Perském zálivu, kde prototypy těchto zbraní byly použité a testované vedou v souvislosti diagnóz lidí vedou k velkým pochybnostem, kde následky trvají buď jenom nějaký čas-dobu bez následků nebo vedou k trvalým doživotním následkům postižených lidi těmito zbraněmi. Jednou z možných příčin onemocnění vojáků mohlo být jejich vystavení účinkům vysokofrekvenčního záření při průletech bojových letounů s aktivovanými rádiovými/radiolokačními rušiči nad vlastními vojsky. Zvláštních případech se někdy hovoří o efektu tzv. slyšitelnosti rádiového vysílání zasaženou osobou, který spočívá v tom, že lidé nacházející se v silném poli rozhlasového vysílače slyší tzv. „vnitřní hlasy a hudbu“. Odborníci v oboru vysvětlují podstatu tohoto jevu tím, že někteří jedinci dokáží detekovat nosnou modulovanou frekvenci nelineárním vnitřním prostředím lidského organismu s následnou transformací na signály, vnímatelné sluchovým nervem. Druhotným následkem může být zcela zřetelné pískání v uších, doprovázené poruchami spánku, nechutenstvím a nadměrnou únavou, přetrvávající i několik dní, nebo poruchy vidění.

  Další části jsou už zbraně nové generace / NEW GENERATION /, které budou nahrazovat staré zbraně na zbraně Fazerové / Phaser /.

  Fázerové zbraně budu mít jiné parametry. S Jedním z parametrů bude výkon, který se bude udávat ve fyzikální veličině GJ / Gigajoule / o výkonu 300 až 1500 GJ. Tyto zbraně budou využívat jinou energii, než jsme byli doteď zvyklí, budou zahrnovat zdroj který bude mít energii získané z antihmoty.

  Zbraně mají různé nastavitelné mody: Režim I – Zničení nepřítele (cíl zemře – tělo zmizí), Režim II – Zničení nepřítele (cíl zemře – tělo zůstane), Režim III – Zneschopnění (terč naživu – paralyzován)

  Obrana-Ochrana:

  Výzkum a vývoj energetického štítu, který má chránit útočníka před vnějšími vlivy.
  https://nasiga.com/zbrane/

  2/ Nesúhlasím s jedným z tzv. Murphyho zákonov, že to, čo sa môže posrať sa aj poserie, pretože to SA ja nepovažujem za subjekt! Teda správne – pokiaľ niekto niečo môže posrať, tak to aj poserie! ??? Čo s tým? No – vidím jedno riešenie – urobiť ďalší pokračujúci článok – s úvodníkom – k odbornému článku
  „Je možné predpovedať elektromagnetické rezonancie v proteínoch, DNA a RNA?“

  Mohli by ste sa „vyhrať“ – vďačná téma CERN a pozadie výskumu božskej častice, a zopár otázok okolo tamojších satanistických obradov pri soche Kálí. ???

  3/ Komentár
  „ametyst
  17/05/2021 at 21:10

  Vďaka za článok ale nedočitala som sa koľko Hz zabíja vírusy?
  Na YT bežia fekv.741Hz na vírusy…??“

  – je dôkazom, že žiaden článok nie je dosť dlhý, pokiaľ v ňom niekto hľadá konkrétne detaily. Tak prosím vysvetlite čitatelke, že v prvom rade nesmie byť pohodlná, že si musí pustiť videá, kde sú uvedené konkrétne frekvencie na likvidáciu konkrétnych objektov, že musí rozklikať ďalšie zdrojové odkazy, že z môjho úvodníku ste urobili torzo a z celého kontextu článku ste urobili úvodník. Toto doboha nemal byť bulvárny článok na podnose! Toto nie je správa doboha! Tento článok mal osloviť niekoho na vyššej vzdelanostnej aj technickej úrovni, ktorému by možno zapli súvislosti a vedel by to uchopiť! HĽADÁ SA JEDEN!“

  Ste to rozbili – kopli ste to do brucha!

  4/ Kto potrebuje ten materiál vcelku, aj s aktívnymi linkami, aj s problematikou 5G, je to tu v PDF:
  https://ulozto.net/file/75uN5clJDAQA/existencne-eliminacne-frekvencie-dna-biorezonancne-frekvencne-zbrane-pdf#!ZJZkLwR2AwH3MGL0Z2ZmL2Z3MwVlZRSEDHEzDyEWMSS6pmR1ZD==

  https://ulozto.net/file/Tw98ZzeEIFaf/zdielajte-vzn-obce-stop-5g-sietam-pdf#!ZJAvZGR1ZJHkMQOzAGH0AmxlBJEuMzSTFGD4GH9iMGE3MzIu

  Poznámka – chystá sa zmena stavebného zákona, ktorým sa majú odobrať obciam kompetencie k stavebným konaniam, a tým pádom odoberú obciam aj právomoci rozhodovať o umiestnení či zákaze stavieb týchto zabijáckych technológií v obciach. FUCK YOUR TIME! FUCK YOUR LIFE

  • Veď sami ste povedali, že článok máme dať po tú časť, kde sa začínajú rozoberať tie technické veci, ktorým by bežní ľudia aj tak nerozumeli. A tí, čo rozumejú, tí si na to kliknú a pokračujú v čítaní. Veď na tom bol aj založený internet – na hyperlinkoch – že nie všetko musí byť uvedené všade, ale že sa medzi jednotlivými časťami dá prechádzať jedným klikom.

   • Poslal som vám to v celku aj s preloženým textom toho odborného /štúdie/ – z ktorého som odstrihol originál v angličtine. Vy sami ste sa vyjadrili, že treba zredigovať ten strojový preklad či? A to je to dvojča – z ktorého je len link. Keby to nebol len link, tak každý idiot preroluje aj cez tie telomerázy a tubuly. A o tie ide – lebo ide o život /dĺžku/ a dusšu – našu podstatu. Tento zápas prebieha na duchovnej a teda aj frekvenčnej úrovni. U vás zrejme nie.

    Ešte raz – kým nie je neskoro – „pricapnite to sem“ a basta! Ide mi o to preberanie článku – aby sa cenné informácie nestratili v komentári alebo v nejakom linku! Aby tento článok prevzali iné weby – V CELKU! A oni ho prevezmú!

    Existenčné-eliminačné frekvencie a DNA biorezonančné frekvenčné…
    [Prehľadávať doménu badatel.net] https://www.badatel.net/existencne-eliminacne-frekvencie-a-dna-biorezonancne-frekvencne-zbrane/
    Zväčšoval silu ich prirodzenej frekvencie, na ktorej rezonovali, až došlo k ich deformácii a rozkladu. Uvedený princíp môže byť demonštrovaný tak, že pri použití určitej frekvencie, môžeme rozbiť…

    Funguje to! Existencia je frekventované slovo ako aj eliminácia – kapišto?!

    • Ok, doplnili sme aj tú druhú časť článku. Už je to tak, ako ste chceli?

     • OK – úprimne ďakujem! Ale nie kvôli sebe! Teraz sa začnú hýbať krabice! Toto je ODKAZ!

      Dúfam, že je to už celé v pdf. Toto je informačná zbraň! Teraz potrebujeme čo „najširší“ geometrický rad zdieľania – čo je veľmi veľmi relatívne. Stačí pár dôležitých osobnosti – jedno z ktorej oblasti spoločnosti. „Hľadá sa jeden!“

      Chcel som vraziť klin pred ďalšou etapou debilizácie. Ďakujem.

     • Vytvorili sme pre vás aj PDF verziu tohto článku a odkaz na stiahnutie pridali na úplný koniec.

     • Nerozumiem, prečo to medzi sebou neriešite mailom?? 🙂

     • Vezmite terajšiu verziu. Tú, čo ste tam nahrali, bola omylom vo formáte amerického Letter. Terajšiu sme upravili do formátu A4. V podstate je to jedno, akurát keď sa to vytlačí, tak americký Letter má kratšiu stránku, a teda celý dokument má potom o 2 strany viac.

     • Letter „obletí svet“. Pár centov za 2 stránky navyše nevadí – bude viac miesta na marginálne poznámky. A nemôžete to stiahnutie zjednotiť hore? Kvôli linkovaniu – aj pod názvom článku – ja som to tak premenoval. Ide o to, že z webov aj miznú dokumenty, takže ak by som bol ja admin alternatívneho webu, tak si určite stiahnem aj originál – nielen kópiu s odkazom na zdroj. Všimol som si, že z takých webov ako Pluska, Trend a hlavne rotschieldovský mainstream mizne obsah článkov, hoci vo vyhľadávačoch odkazy existujú. Mažú po sebe. Takže ešte na vás počkám, než to budem avizovať vytipovaným webom – čo nebude len alternatíva.

     • Nechápeme – ako „zjednotiť hore“?

     • Redakcia – momentálne ponúkate 2 možnosti ako stiahnuť tie veci:
      1/ PDF stiahnuť hore = stiahnuť len 1. časť.
      2/ PDF – stiahnuť dole za článkom /biorezonančné zbrane_liečenie/ = 1. aj 2. časť – tú som si stiahol ako Letter a premenoval podľa názvu článku.

      Teda – zrušiť tie dve verzie pdf a ponechať len jednu kompletnú – v obvyklej ponuke stiahnuť na začiatku článku PDF – a pod názvom článku. Čiže fakticky dolnú vymeniť za hornú – premenovať a to stiahnutie za článkom dole zrušiť.

      Ešte raz – v ponuke na stiahnutie na začiatku článku nech je ako obvykle v histórii Badatela – obsah oboch častí článku = jeden článok s názvom článku.

      Nechcete si radšej zahrať škrupinky?

      Keď zmizne z ponuky na stiahnutie tá ponuka na konci – budem vedieť, že je tam hore tá kompletná, čo si samozrejme skontrolujem. Myslím, že sme dokonale zmiatli monitoring „závadnej“ tlače.

     • To hore je modul, ktorý sám generuje PDF a mal by automaticky odzrkadľovať všetky zmeny v článku. Ak stále ponúka iba tú prvú časť, tak to bude asi v cache pamäti. Vymažeme ju a tiež si ju vymažte vy z počítača. Nevýhoda toho PDF hore je, že zahŕňa aj reklamy v článku. To PDF dole pod článkom je ručne vyrobené, s formátovaním a číslovaním stránok. Odtiaľ sme tie reklamy dali preč, aby to nemiatlo čitateľov. Takže použite radšej tú verziu zo spodu článku.

    • Redakcia – nižšie som dal link na kompletný zoznam R.R.Rifeových frekvencií – tzv. CAFL a kontakt na 1 zo 4 pracovísk na svete v Rakúsku. Treba pomôcť veci! Bude z toho mediálna búrka – zvlášť po relácii Infovojny so setrou na onkológii – čo za trestuhodný bordel a zločin v zdravotníctve spôsobila táto SK.vená vláda. Samozrejme – onko- lobby si pôjde svoje. Keď ten článok je na juhoslovaskom webe – mal by sa zmestiť aj u vás – mne ho pre veľkosť nezobral v komentári. Myslím, že stále ide o život a ľudia by mali začať klásť nepríjemné otázky!

     https://hr.slc-institut.com/index.php/wissensvermittlung/info-blogs/frequenztherapie-blog/225-cafl-liste-komplett

     Infovojna.sk
     17.05.2021
     1. Agentúrky aktuálne
     2. Čriepky z domácej a zahraničnej politiky s Norbertom Lichtnerom
     Hosť: zdravotníčka Tereza
     https://www.infovojna.sk/prehravac/dopoludnie-na-infovojne-s-adrianom-1752021/?m=1

   • Ešte – len pre tú „srandu“ – linknúť tento UCELENÝ!!! materiál docentovi Beliaevovi – profesor na Moskovskej univerzite – u nás šéf experimentálnej onkológie SAV.

    „„Zavedenie technológie 5G dramaticky zmení vystavenie ľudí rádiofrekvenčnému žiareniu. Rozsah, v akom technológia 5G vrátane milimetrových vĺn bude ovplyvňovať biologické systémy a ľudské zdravie, nebol dostatočne preskúmaný. Preto je implementácia technológie 5G predčasná. Na vylúčenie potenciálne škodlivých efektov 5G je potrebný rozšírený výskum.“

    doc. Ing. Igor Beliaev, DrSc.

    Vedúci Oddelenia rádiobiológie Ústavu experimentálnej onkológie Biomedicínskeho centra SAV. Súčasný alebo bývalý člen Ruského národného výboru pre ochranu pred neionizujúcim žiarením, Švédskeho národného výboru pre rádiovýskum, Európskeho inštitútu pre výskum rakoviny a životného prostredia, Európskej akadémie pre environmentálnu medicínu, Medzinárodnej agentúry
    pre výskum rakoviny.“
    https://zemavek.sk/doc-ing-igor-beliaev-drsc/

    https://www.sav.sk/?lang=sk&doc=user-org-user&user_no=6474

  • Ad „Tyto zbraně budou využívat jinou energii, než jsme byli doteď zvyklí, budou zahrnovat zdroj který bude mít energii získané z antihmoty.

   Zbraně mají různé nastavitelné mody: Režim I – Zničení nepřítele (cíl zemře – tělo zmizí), Režim II – Zničení nepřítele (cíl zemře – tělo zůstane), Režim III – Zneschopnění (terč naživu – paralyzován)“
   https://ulozto.net/file/MOkMvkayEeVD/alien-attacks-police-officer-caught-on-dash-cam-mp4#!ZGL0AGR2ZmZjLmLmMzVjAQDmBTZ1Z0EJMHIkHSWlGGWBZTMuMt==

  • Maros,tuna v Kalifornii,ziadne mesto nemoze nic robit na zastavenie 5G,tak mas znova pravdu,na Slovensku sa to este len pripravuje

  • Ukážka technológie – vysokofrekvenčný modul, v ktorom je možné v rámci jeho rozsahu meniť frekvencie na diaľku – teda z operačného centra. Toto riadenie – ako každé sieťové, je samozrejme možné hacknúť a zneužiť /nepriateľský útok, terorizmus/. Zatiaľ sú tieto zariadenia „korigované“ obmedzeným výkonom – lenže aj ten je modulovateľný! Jednocho tranformer! Chceme to v obciach?!

   PXI-1420 MW Downconverter – Phase Matrix
   [Prehľadávať doménu phasematrix.net] http://www.phasematrix.net/phasematrix/products/pxi-modules/pxi-1420-mw-downconverter
   The PXI-1420 MW Downconverter Module is a PXI 3U, 1-slot downconverter module that, in conjunction with Local Oscillator Module PXI-1450B, converts microwave signals within the 2.75 to 26.5 GHz frequency range into baseband intermediate frequency (IF) signals to drive today’s newest generation of digitizers. The PXI-1420 MW Downconverter Module is …

   WiFi /GSM/ veže a rakovina – precedentný dôkaz – video čas 46 min. 10 sek. – pasáž trvá 4 minúty /prípad hromadného ochorenia rakovinou v Írsku/.
   https://ulozto.net/file/iqCSrr35EQyA/wifi-veze-a-rakovina-video-cas-46m10s-dokaz-mp4#!ZJWzAmR2ZGDkBQZkLJHjA2H1AGHkZHS5HHITrxufqJ5cLmAyZt==

 4. https://zemavek.sk/nakupovanie-bez-prekrytia-hornych-dychacich-ciest-podla-novych-pravidiel/
  Nakupovanie bez prekrytia horných dýchacích ciest podľa nových pravidiel

  Stále berte v úvahu, že celé toto covid šialenstvo spočíva v nedostatku izolácie patogénu, nedokázaní existencie asymptomatického prenosu a vo falošných RT-PCR testoch, ktoré nie sú diagnostickými testami.

  Počas doby uvoľňovania opatrení je preto dôležité zamerať sa na tieto 3 aspekty, rozlúsknuť ich raz a navždy, inak tu máte v októbri/novembri repete v horšej verzii.“

 5. Ivan Herda

  Zaujímavé a môže to byť celkom pravda,pred 16 rokmi sme na niečo podobné chodili do Viedne súkromnému dr.ktorý to presne takto popísal,v princípe frekvencie proti rakovine,hovoril ,že na svete sú len 4 takéto pracoviská USA,Švajčiari ,Izrael a on vo Viedni,vraj to je budúdnosť v liečbe rakoviny,náš prípad bol tak ,že spústu rozsiatých malých sekundárných nádorov na mieche vzniknutých ožarovaním v Bratislave ,časom zmizlo

  • Každý objekt a teda aj organizmus existuje za určitých frekvenčných podmienok – má špecifickú frekvenciu. Ľudovo – „Udrel si mi na strunu!“ Teda – pokiaľ príde impulz zvonku totožný s touto frekvenciou – objekt-organizmus sa rozkmitá. Potom záleží na dĺžke a intenzite impulzu. A tiež na opakovaní impulzu. To celé potom rozhoduje o poškodení či úplnej deštrukcii objektu-organizmu. Teda – na úplne subtílnej úrovni – absolútne presnou frekvenciou zodpovedajúcou špecifickej DNA možno rozkmitať konkrétneho človeka a aj deštruovať jeho DNA – o tom sú DNA zbrane. Môže to byť liek – môže to byť zbraň.

   Problém s 5G je okrem frekvencií a intenzity pulzovanie – prerušované signály, ktorým sa organizmus nemôže frekvenčne /fasciami/ prispôsobiť a ktoré pôsobia ako údery kladivom. Teraz inak.

   Prečo je tzv. kyklopské murivo odolné voči zemetraseniu? Pretože je postavené z balvanov rôznej hmotnosti a rôzneho tvaru s rôznou väzbou, takže nie je možné rozkmitať všetky štruktúry súčasne. U tehlového domu, kde je 80% stavebných prvkov rovnakých to možné je. Teda predpotopná civilizácia musela mať pojem o „frekvenčných riešeniach“.

   Designéri automobilov majú pojem o tom, ako rôzne vibrácie v autách ovplyvňujú rôzne orgány ľudského tela. Základ frekvenčnej úrovne je postavený na obsahu vody v organizme. Orgány majú rôznu hustotu, fasciálny systém textúry, rôzne dutiny, inklúzie. Teda – organizmus sa vie pomocou fasciálneho systému „preladiť“ – prispôsobiť. Teda sa vie prispôsobiť aj spojitému pôsobeniu určitej frekvencie – nie však ak je prerušovaná. A o tom je problém s 5G.

   Existuje spôsob ako sa zresetovať z rozkmitávania WiFi a GSM sietí – na pár minút denne sa prejsť pod vedením vysokého napätia – jeho pole je stabilné a má vysokú intenzitu /blúdiace prúdy v pôde pod vedením/.

   https://ulozto.net/file/HAsUz1DkK8Sj/fascialny-system-drzi-nas-pohromade-mp4#!ZGAvLGR2AJIuATWxLwZlAGMuLwH3BJcGBRg0HHghLzqMqTH5AN==
   https://ulozto.net/file/mFddKRLGouc7/izrael-je-za-smrtiacou-technologiou-5g-a-genocidou-mp4#!ZJEzBGR2ZwIxAQx4LGywAwqvZGNjMGqwqJ9xqQumnxEDZQAuZN==

   Inak – o tom je aj slovenská fujara alebo aborigénske didgeridoo.
   https://www.didgeridoofestivals.com/

   • Čaute nemusíte cestovať ani do Fídne všetko máte v tomto linku : https://www.youtube.com/channel/UC_X9N7xvEtSoki53fl6ovmg/videos
    Aprp sú tam k disp všetky 🙂 freq aj tie o ktorých sa tu bavíte s M
    MG

    • „Než prejdete na video YT – musíte súhlasiť s hrabaním sa vo vašom strojnom zariadení = v PC, v mobile“ – čo sa nestane ZVLÁŠŤ PRETO, že okrem smajlíka si sem nedal nedal názov-tému videa – takže MG čau s takouto informáciou! Nemáš za čo.

     • Ahoj Maroš“ tu máš všetko aj tlf. 🙂
      https://www.spooky2.com/…y2/
      [email protected]
      phone : 00-86-25-57037030
      prajem pekný večer

      MG

     • MG – super – ten Spooky 2 ma utvrdzuje v tom zatiaľ využívať 3 x Command Code 771 u Plejáďanov. Videá som ešte nekukol, List Fr. som si nechal poslať – porovnám s tým viedenským zoznamom. Teraz takto. Na You Tube je zašitý výborný dokument o tom, ako s Rifeom doslova vy.jebali židáci, ako ho uštvali. Dal sa na chlast a fakticky až do konca života nechcel prerážať ďalej – vyhorel, akurát sa dal ešte ukecať na nejakú malú spoluprácu, ale fakticky ho psychicky zničili súdmi – vyje.aní židácki právnici. Podobný osud mal aj Dr.Hamer – autor GNM – Germánskej novej medicíny – autor systematickej psychosomatiky, ktorá sa nedá oddeliť – ako základná príčina rakoviny – od celkového liečenia rakoviny. Teda – Rifeho práca je v podstate alopatický spôsob liečenia následkov – teda už nádoru, GNM je o odstránení príčiny rakoviny. Z tohto pohľadu je rakovina „detská“ choroba. „Detská“ preto, pretože je to o mentálnej-duchovnej neschopnosti spracovať určité situácie a vnútorné konflikty. V podstate zlý menežment vlastného života. Nedovyvinutosť /duchovná, mentálna/ – skrytá infantilnosť.

      Čiže – toto všetko treba dať dohromady a nespoliehať sa ako idiot na zázračné prístroje a ako idiot si menežovať-posierať život ďalej.

      Upozorňujem, že zmrdi sa pokúšajú kompromitovať prácu tak Rifeho aj Dr.Hamera, takže sa objavujú falošné verzie prístrojov a metód. Zasvätenci GNM už na toto upozornili verejne.

      Rife pri liečení rakoviny zásadne spolupracoval s praktickými lekármi, ktorí poznali anamnézu svojich pacientov – bola to tímová robota aj s osobnosťou pacienta. A samozrejme vec dôvery a vysoká motivácia. Obávam sa, že dnešní onkologickí zúfalci nechápu zásadnú vec – že sa z rakoviny nedostanú /recidíva/, pokiaľ budú ponechávať kompetencie za svoje zdravie ZA PRACHY len lekárom a budú od nich očakávať službu – vyriešenie ich problému. Čiže schéma – vycestujem do Viedne, vycálujem peniaze, oni ma drbnú na nejaký stroj a problém vyriešený. Hovno!

      Takže MG – ak sa ti podarí ten dokument vyhrabať – je tam kopec autentických záberov, v podstate retro – poprosím ťa – stiahni to a hoď na Uložto – mne to kedysi stiahnuť nešlo /neponúkalo vhodný formát/ a teraz ma tá spy YouTrubka nepustí. Dokument je s titulkami a myslím cez hodinu dlhý. Ale tiež trvalo, než ho YT ponúkol. Diky. Je lepší – metodicky – ako ten súčasný na Uložto – Royal Raymond Rife_1.

      Čiže – varujem pred povrchným prístupom. Na druhej strane – po pol storočí by sme mali vedieť – okrem Rifeho mikroskopu – dať pomocou súčasnej elektroniky Rifeho prístroj dohromady ľavou zadnou – nie však cez oficiálne medicínske kruhy! Nie! No a už som tu naznačil – aj na likvidáciu toho svinstva, ktorým nás chcú odrovnať. Preto toľko tlačím, aby sa čo najviac skoncentrovali tieto informácie na verejne prístupnej platforme a aby to neslúžilo len tým vy.ebacom Vyvoleným.

      https://www.spooky2.com/rife-machine/
      Germánska nová medicína – Teoretická časť – GNM.pdf
      https://ulozto.net/file/FL5N9l90tYsm/germanska-nova-medicina-teoreticka-cast-gnm-pdf#!ZGIzZmR2AQxmLJZ0ATLlZwuyAwx5BT1mJKE2LaHjpUcYEmR0Lt==

      GNM – Dr.Hamer_5 prírodých zákonov – pilierov rakoviny.mp4
      /Poznámka – dokument má cez 4 hodiny – SK titulky/
      https://ulozto.net/file/Px1VBLgpazi2/gnm-dr-hamer-5-prirodych-zakonov-pilierov-rakoviny-mp4#!ZGV3LwR2A2EyZwEyLwt5ZJVlAmyuZwWcrzSMIHM4p1tlowyyZt==

      „Dr. Hamer předložil v roce 1981 na Katedře medicíny Univerzity v Tübingenu svůj objev podložený a ověřený, v němž dokazuje, že každé onemocnění začíná specifickým emočně vyhraněným biologickým konfliktem či šokem. Z tohoto objevu se vyvinul naprosto nový revoluční směr medicíny nazvaný jako Germánská nová medicína a později v zámoří též Meta Medicína.

      Tento objev, prokázaný již na desetitisících pacientů, nám dává porozumění vzniku, průběhu a vyléčení jakéhokoli onemocnění.
      Stejně jako funguje gravitační zákon na zemi, fungují i zákony vzniku onemocnění, které označuje Dr.Hamer mimo jiné za železné pravidlo rakoviny:

      Mozek ve vztahu k zárodečným plátkům a skupinám orgánů.

      1. Příčina každého onemocnění spočívá v konkrétním prožitém konfliktu nebo šoku. Může to být jakákoliv událost, která je Nečekaná, Dramatická, Izolovaná a Bez strategie řešení. Tento šok se projevuje okamžitě na 3 úrovních: mysl, mozek a orgán. Konkrétní emoční náplň (o té rozhoduje mysl) určuje konkrétní místo dopadu na relé mozku a tím i projev v konkrétním orgánu.

      2. Každé onemocnění má dvě fáze – stresovou, kdy se snaží mysl i tělo řešit konflikt a léčebnou, kdy je konflikt v mysli vyřešen a relé mozku i orgán se opravuje. Po dokončení je tkáň dokonce odolnější a zdravější, čímž chce organismus zabezpečit, že se něco podobného v budoucnu již nestane.

      3. a) Tělo člověka se v mateřském těle vyvíjí ze třech původních zárodečných plátků, zvané entoderm, mesoderm a ektoderm. Z těchto zárodečních plátků se pak vyvíjejí všechny orgány. Pro Novou medicínu je důležité, že v závislosti na příslušnosti orgánu k těmto plátkům, probíhají fáze onemocnění a orgánové reakce svým specifickým způsobem a podle projevu onemocnění se určuje, v jaké fázi se onemocnění nachází. b)V počátcích embryonálního vývoje se též definuje pravo/levá dominance, jež určuje dopad konfliktu na pravou či levou stranu mozku a tím i p/l stranu těla. Podle tohoto pravidla lze pak určit, zda se konflikt udál ve vztahu s partnerkou, otcem, matkou, šéfem v práci, dítětem apod.

      4. Mikroby, bakterie a viry nejsou našimi nepřáteli, ale naopak pomáhají vytvářet naše vnitřní prostředí a v obou fázích nám významně pomáhají. Smysl bránit se proti nim léky má jen tehdy, když se příliš přemnoží a tělo nemá sílu je samo regulovat.

      5. Onemocnění není chybou, zlým osudem ani tajemnem neznámého. Je to přesný program přírody=smysluplná reakce těla na konkrétní konfliktní situaci.

      Jinými slovy: diagnostika pomocí Nové medicíny nám dokáže říci podle projevu nemoci a podle postiženého orgánu přesně o jaký typ emočního konfliktu se jedná, s kým se nám ten konflikt stal, v jaké fázi se nacházíme – zda stres řešíme nebo již jsme v léčebné fázi. Naše tělo, onemocnění a léčení i jeho příznaky jsou přímým odrazem našeho vědomí, vnímání světa i sama sebe. Symptomy nemoci jsou vynikající „nástroje“ k hlubšímu uvědomění sebe sama, toho co prožíváme i jako součást cesty vnitřního růstu a změny našich postojů. Co je na této Nové medicíně tak zásadní a silné, je poznatek, že obsah každého výrazného emočního konfliktu je přímo vázán na konkrétní orgán a s tím spojené symptomy.

      Například: kůže (vrchní vrstva) je ovlivněna konfliktem ´ztráta kontaktu s někým´, plíce konfliktem ´strach ze smrti´, kosti konfliktem ´vlastní ztráty sebeúcty´, vaječníky konfliktem ´ztráty velmi blízkého´ atd

      Z praxe: Klientka trpěla chronickými záněty močového měchýře. Ten souvisí s narušením mého teritoria, místa. Klientka si vzpomněla, že kdysi před 6 lety jí kamarádka vytlačila z brigády, kam nastoupily společně. Použily jsme EFT na rozpuštění nežádoucích emocí, které měla vůči ztrátě místa na brigádě i vůči kamarádce, její pocity nepříjemného překvapení a nemožnosti řešit brigádu úspěšně. Od té doby se zánět nevrátil a již 3.rokem se cítí zdráva.“
      https://www.eft-cb.cz/nova-medicina/

  • Erika Rédlová

   Dobry den pan Herda,
   Chcela by som vas pekne poprosit o kontakt alebo adresu, čokoľvek podla čoho by som vo Viedni vedela najst doktora ktoreho spominate vo vašom komentáre. Potrebovala by som na neho kontakt z dôvodu vyskytu rakovinoveho ochorenia v rodine. Moc by ste mi pomohol. Ďakujem pekne a veľa zdravia prajem.
   Erika Rédlová, mail: [email protected]

   • Frekvencie z dokumentu o Rifeovi – 728, 784, 880, 2008 – sarkom, 2128 karcinom
    ———————————————————–
    LEČENJE FREKVENCIJAMA – Igor Brusin
    [Prehľadávať doménu igorbrusin.com] https://igorbrusin.com/lecenje-frekvencijama/
    3. Stafilokoke 728 4. Streptokoke 880 5. Tuberkuloza 1552 6. Tifus 1862 7. Sarkom (sve vrste) 2008 8. Karcinom (sve vrste) 2128. Mnogi ljudi koriste osnovne frekvencije koje ovi aparati nude (464/465, 727/728, 784/786/787, 880) u svakoj sesiji, jer se one odnose na brojna patogena stanja koja se često ponovo aktiviraju kao, na primer, virus gripa.
    ——————————————————————-
    CAFL Kompletan popis – učestalost terapije
    [Prehľadávať doménu hr.slc-institut.com] https://hr.slc-institut.com/index.php/wissensvermittlung/info-blogs/frequenztherapie-blog/225-cafl-liste-komplett
    Rak-ardomiosarkom_1 – 2000, 2005, 2008, 2016, 2048, 2084, 2093, 6024, 2100, 2128, 2127, 2184, 2217, 6384, 728, 784, 880, 464. Cancer_rhabdomyosarcoma_embryonal (2586 *) – 6384, 6024, 2586, 2217, 2184, 2128, 2127, 2100, 2093, 2084, 2060, 2048, 2040, 2032, 2016, 2008, 2005, 2000, 880, 784, 728, 464. Rak-ardomiosarkom_embrionalni_v – 2586, 5476, 4445
    —————————
    Si to preložte, skopírujte a uložte do Wordu a PDF. Podľa typu rakoviny by sa toho potom malo dať nájsť viac. Ak u nás existujú biorezonačné pracoviská – možno sa zmestíte do ich frekvenčnej škály. Ak budú ochotní – možno neoficiálne – nikto nechce mať podiel na neúspechu /Úrad na krku/ a už vôbec nechcú liezť do kapusty onkológom a celej farma lobby. Treba rozlišovať primárny nádor a jeho metastázy – frekvencia môže súvisieť aj s rozdielnou frekvenciou orgánov a ich tkaniva.

    https://ulozto.net/file/hObt9bqxT4z4/gregg-braden-liecenie-rakoviny-pomocou-nasej-vlastnej-emocnej-technologie-mp4#!ZGV1AGR2AwtmZQIuMzEuZQVmZzZmBGE6ASEMLGWhn34mEGIzMN==

   • MÔJ KOMENTÁR JE PRÍLIŠ DLHÝ – tak znovu, lebo je to kilometer!
    ————————————————————————————
    Ups! Máme šťastie! Myslím vďaka tým pár známym Rifeovým frekvenciám nabehlo vo vyhľadávači to Rakúsko cez Juhošku! Je tu kompletný zoznam liečebných frekvencí – kilometer dlhé, ale keď ide o život – redakcia hádam prepáči /ale webový organizátor nie!/. Myslím, že toto preorie onkológiu na Slovensku. Hodím to do PDF a na Ulozto.net. O tom potom!
    —————————————————————————–

    NLS Informationsmedizin GmbH –
    Horúca linka Rakúska : 0043 2762 52481
    CAFL Kompletný zoznam

    Napísal Herbert Eder dňa 19. apríla 2020, Publikované v časti Základné znalosti

    Zoznam metód CAFL Die List je stále jedným z najdôležitejších zoznamov frekvencie liečby .

    Pre tých, ktorí majú nasledujúce zapperové alebo plazmové generátorové zariadenia, môžu byť tieto frekvencie poskytované aj elektronicky (ako frekvenčný súbor alebo frekvenčný čip):

    Super Ravo Zapper
    Biotrohn Dr. Kalcker
    Diamantový štít Zapper
    Biowaver zapper
    Plazmový generátor RPZ 14
    Plazmový generátor RPZ 15
    Plazmový generátor Ahton 7
    Plazmový generátor Athon 5
    Healy od Timewaver

    Pokyny pre frekvenciu
    CAFL frekvencie

    Zoznam CAFL

    1 555 zoznam frekvencií CAFL

    Vhodné na programovanie

    Plazmové frekvenčné generátory

    ZAPPER zariadenia

    Verzia: február 2020

    E-knihy na túto tému: NLS frekvenčné príručky

    CAFL v2007-05-16

    Všetky frekvencie sú uvedené v Hz.

    Zápal brucha – 2720, 2489, 2170, 2000, 1865, 1800, 1600, 1550, 880, 832, 802, 787, 776, 727, 660, 465, 450, 444, 440, 428, 380, 250, 146, 125 , 95, 72, 20, 1,2

    Bolesť brucha – 10 000, 3 000, 95, 3

    Abscesy (tiež použite Staphylococcus aureus a pozri Listerióza) – 2720, 2170, 1865, 1550, 880, 802, 787, 727, 500, 444, 190

    Abscesy_1 – 2720, 2170, 1865, 1550, 880, 802, 787, 760, 727, 690, 660, 500, 465, 450, 444, 428, 190

    Sekundárne abscesy – 1550, 802, 760, 660, 465, 450, 444, 428

    Acidóza (prekyslenie. Dlhodobo používajte doplnok horčíka) – 10 000, 880, 802, 787, 776, 727, 146, 20

    Akné (beh 564 6 minút) – 2720, 2170, 1800, 1600, 1550, 1552, 1500, 802, 880, 778, 787, 760, 741, 727, 660, 564, 465, 450, 444, 428

    Akonit (používaný na stimuláciu produkcie lymfocytov) – 3347, 5611, 2791

    Actinobacillus (potenciálne patogénne baktérie nachádzajúce sa v cicavcoch, 773 *, 776 *, 778 *, 822 *) – 488, 565, 672, 674, 678, 773, 766, 768, 776, 777, 778, 822, 885, 887, 7877, 9687, 42664, 42666, 46668, 46787

    Actinomyces_israelii (baktéria, ktorá sa bežne nachádza v črevách a hrdle a ktorá môže spôsobiť hlboké otvory v tkanive naplnenom hnisom. Pozri tiež Streptothrix, 222 *, 262 *, 488 *, 567 *, 7880 *) – 23, 222, 262, 2154 , 465, 488, 567, 7880, 10 000, 787, 747, 727, 20, 660, 690, 160, 73, 1,1

    Aktinomykóza (použite Streptothrix)…………………………………
    —————————————————
    Rakovina, karcinómy, sarkómy, atď – pod písmenom abecedy………………….
    __________________________________________________________________
    Yersenia_pestis (alias bubonický mor; šíria sa hlavne blchami na potkanoch) – 5120, 5000, 1600, 512, 508, 504, 500, 496, 492, 338, 333, 210, 216, 160

    Yersenia_pestis (1) – 337,6

    Zearalenoni_HC – 4978,71, 247,88

    Zygomykóza (nazývaná tiež mukormykóza; závažná plesňová infekcia zvyčajne spojená s nekontrolovaným cukrovkou alebo imunosupresívami) – 942, 623, 733
    Autor článku:
    Herbert Eder
    Herbert Eder

    Chcete s nami publikovať svoje texty? Potom sa staňte našim partnerom!

    Prenášate svoje vedomosti a tým dokumentujete svoje vedomosti z oblasti frekvenčnej terapie.

    Postaráme sa o preklad vášho textu do ďalších jazykov.

    Zaregistrujte sa tu: Content-Partner
    Ďalšie články od autora:

    rakovina pľúc
    Webináre NLS
    Frekvenčná základňa
    Rakovina prsníka
    Zápal predkožky (posthitis)
    polyneuropatia
    Plazmové zariadenia 2021
    ZAPPER zariadenia 2021
    Systémy NLS 2021
    Staňte sa obsahovým partnerom

    https://hr.slc-institut.com/index.php/wissensvermittlung/info-blogs/frequenztherapie-blog/225-cafl-liste-komplett

 6. No výborně, takže můj syn měl rakošku v hrdle, vyřízli mu štítnou žlázu, ozářili radioaktivním jódem a teď se doléčuje doma. A mohl být léčen a uzdraven frekvencemi.
  Jo, na tadescu „dávají“ recept proti spike proteinům, ale musíte napsat zabezpečeným mailem, jako např. proton mail.

  • „na tadescu „dávají“ recept proti spike proteinům, ale musíte napsat zabezpečeným mailem, jako např. proton mail“ = uzavretá spoločnosť, sekta. To je ich rituál, pretože ak by som bol z BIS/SIS – napíšem im cez proton a čo?

   • Zkus napsat, ale jedna ingredience je jen na živnostenský list. Takže nevím….
    To je výborné, tady čtu, že syn má rákosku v hrdle. Měla to být rakovina. Ale jinak dík za podnětný článek. Jenže jak se mám bránit proti takové zbrani. Já bojuji proti 5G, to jsem nevěděla, že existuje i 6G.

    • Moju IP adresu tam poznajú – filter – „čierna listina“.

     • Maroši, to nevadí, můj přítel tam napsal a taky je na listině. Stačí napsat tak, jak chtějí a pošlou Ti návod

 7. Čekan sa pustil do antivaxerov: Je jedno, čo šíria konšpirátori, vakcíny fungujú! TU je dôkaz
  Biochemik Pavol Čekan sa na sociálnej sieti pustil do „odmietačov“ očkovania. Podľa neho existuje jasný dôkaz, že vakcíny skutočne fungujú.
  Je jedno, čo tvrdia konšpiračné weby a antivaxeri, výsledky vakcín u viac ako 13 miliónov zaočkovaných Talianov hovoria jasnou rečou. Už prvá dávka vakcín Astra Zeneca, Moderna a Pfizer znižuje po 35 dňoch od jej pichnutia riziko nákazy o 80 %. Čo je však ešte dôležitejšie, riziko úmrtia klesá o 95 %, a riziko vážneho priebehu ochorenia vedúceho k hospitalizácii o 90 %,“ tvrdí………………………..

  l:„Veda a očkovanie je cesta k slobode, čísla nepustia,“ dodal na záver Čekan.

  Poznám najnovšší prípad po očkovaní : Vysoké teploty 40st. a zlyhávanie ladvín
  a pacienta zachraňuje nemocnica. To je sloboda?
  ŚUKL. eviduje vyše 4 000 negatívnych dopadov po očkovaní a poznám prípady, čo mali zimnice, horúčky, bolesti a nenahlásili to, takže uvedený počet s problémami ktovie aký by bol.
  A to tí očkovaní už budú mať pokoj naveky? Alebo každoročné pichance už budú zaručovať slobodu? No to je teda istota!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  To čo sú za vakcíny, že ochránia len krátkodobo?
  Zaujímavé, že zaočkovaná lekárka dostala covid od manžela,tak kde je tá istota p. Čekan? Uvádzate Taliansko, ale veď každý vír doteraz každoročne prehrmel a nebolo ani očkovanie.
  A tí čo sa dávali očkovať proti chrípke tak ju dostali ešte silnejšiu, takže bla, bla bla,,,, Potom ako máme veriť tejto propagande. Či podľa toho kto ovláda čo?

 8. Milan Škoviera

  Je to výborná a doležitá informácia, preštuduj do konca – doležité.

 9. Mária Škovierová

  na vedomie.

 10. koščo emil

  čítaj aj komentare

 11. https://www.vaccinedeaths.com/2021-05-17-top-10-most-questionable-ingredients-in-todays-dirty-vaccines.html
  The top 10 most QUESTIONABLE INGREDIENTS purposely put in today’s already dirty vaccines

  V tomto článku sú vymenované aké prídavné látky sú v Covid vakcínach – hotová mňamka.
  #1. Infected African Green Monkey kidney cells

  #2. Peanut oil

  #3. Prion-creating mRNA

  #4. Mercury – a.k.a. thimerosal

  #5. Deadly wild pig disease “circovirus” Strains I & II

  #6. Formaldehyde

  #7. Monosodium glutamate

  #8. Animal blood and organ tissue

  #9. Aluminum

  #10. Human abortion cells

 12. Jednoduchá

  ….zaujím.informácie……aj zaujím. autor poskytovania článku, všestranný……………..a takíto to nemajú ľahké, potom sú ,,na čier.listine“ ako ty Maroš……….presne Teba som tipovala…..a len konštatujem…………………

 13. Jednoduchá

  ….a ešte, viem, že ty chválu nemusíš, no napriek tomu, musím pochváliť, je to ozaj ,,užitočná práca“ čo robíš…..ozaj nepotrebujem patriť do ,,klubu faniniek“ a neviem koho ešte, myslím to ozaj úprimne, len tak sama za seba……. ako si to ty vysvetlíš, je už na tebe……………………….

 14. Dobrý večer. Pane Marek z Košíc prosím možete mi napísat názov knihy a autora
  ktorú spomínáte vo svojom prispevku a Uzemňovani. Prosim o radu, ako sa uzemnit doma v panelovom dome?
  Velmi pekne dakujem za odpoved na moju emailovu adresu [email protected]

 15. Ha! Na na tomto už musí pochopiť celú tú „DNA“ jaskynnú covid mašinériu aj najväčší trotl! Poznámka – oligo – znamená krátky reťazec.

  „RNA oligonukleotidy

  Špecifickosť čo potrebujete pre svoj výskum funkčnej genomiky

  Všetky jednovláknové a duplexné sekvencie RNA sa vyrábajú pomocou patentovanej technológie, ktorá poskytuje špičkovú kvalitu RNA. Naše špecializované platformy pre syntézu nám umožňujú vyrábať návody s najvyššou vernosťou pre CRISPR, duplexy pre RNAi, šablóny prepínajúce oligá pre NGS, mikroRNA, aptaméry a vlastné RNA oligá pre ďalšie aplikácie.

  Prispôsobte oliga RNA svojej aplikácii výberom z chimérických báz DNA, modifikovaných báz RNA a širokej škály modifikácií
  Vykonajte svoj experiment skôr s rýchlymi dobami spracovania pre oligosolené a vyčistené pomocou HPLC
  Majte úplnú dôveru v oligá, ktoré sú kvalitne kontrolované hmotnostnou spektrometriou ESI *.
  Pre teba pohodlie každý RNA oligo je zbavený ochrany a odoslaný pripravený na použitie“

  Kontext:

  Produkty

  Riešenia COVID-19
  DNA a RNA
  Úprava genómu CRISPR
  Poradie novej generácie
  Gény a fragmenty génov
  qPCR a PCR
  Funkčná genomika
  Činidlá a súpravy
  GMP, OEM a integrácie
  Doplnkové služby
  IDT OligoCard“
  https://www.idtdna.com/pages/products/custom-dna-rna/custom-rna-oligos/rna-oligos

  Tu si kúpte oligo reťazce DNA a stvorte si vlastného Gates Golema!
  https://www.amplia.sk/files/documents/cennik-modifikovane-primery.pdf

  Už by sa to malo normálne volať DNA priemysel doboha!
  —————————————————————————————————-
  Cenník | Biorezonancia
  [Prehľadávať doménu biorezonancia-sk.sk] https://biorezonancia-sk.sk/cennik/
  Biorezonančné kvapky / olej. 4€ – minerál vo forme kvapiek alebo oleja na posilnenie účinkov terapie. Biorezonančný čip. 5€ – čip znásobujúci účinnosť terapie sa vo forme náplasti nalepí na potrebné miesto na tele

  • Ad „Produkty

   Riešenia COVID-19
   DNA a RNA“ – toto nie je možné bez súhlasu CDC, ktorá má od roku 2007 patentované a rezervované práva na skúmanie, modifikáciu koronavírusu a vyvíjanie vakcín! Teda – v produktoch oligo DNA reťazcov je zrejme zahrnutá aj táto patentová licencia a poplatok za použitie „vo veci koronavírusu“.- podobne ako poplatky za operačný systém a produkty napr. Microsoftu. Blížšie by o tom vedela hovoriť MUDr.Soňa Peková, ktorá má biznis postavený práve na tomto!

 16. Nuž a teraz sa zamyslite, nakoľko sú informácie vo vašom článku použiteľné a využiteľné pre bežného človeka. Aký ste mu dali zrozumiteľný návod, na likvidáciu umelej mRNA v organizme. Takže aká je pridaná hodnota tohto teoretizovanie pre väčšinu ľudí? Informácie sú zaujímavé, prístroje o ktorých píšete nedostupné…

  • Ak možno len 2-3 z čitateľov, ktorí sú technicky zdatní, sa chytia tohto článku a vyrobia tie prístroje, o nejaký čas môžu byť dostupné pre všetkých.

   • „Hľadá sa jeden!“

    Darina – naštuduj si tému „SMART meter killers“. „Obyčajné“ „SMART elektrické hodiny“ musia mať podľa zákona o energetike a o meracích zariadeniach VYMENITEĽNÝ MODUL. Vymeniteľný. Prečo? Toto zariadenie, keď bude postavená sieť 5G a sieť snímačov SMART metrov – bude schopné monitorovať svoje okolie v perimetri 75 metrov, zbierať meta dáta zo všetkých SMART zariadení /internet vecí/, z mobilov a z PC a z ČIPOV! Toto zariadenie už teraz vyžaruje nebezpečné žiarenie v perimetri 6 metrov. Tých 75 metrov zabezpečí zber dát aj od susedov.

    Otázka – prečo vám poskytovatelia internetu ponúkajú rýchly internet?! Odpoveď – aby mohli expresne sťahovať práve tieto dáta – a vy si to zaplatíte. Späť.

    Elektrický SMART merač /aj vody/ má monitorovať aj váš RFID čip, resp. jeho analógiu, vaše fyziologické funkcie. Zároveň ho môže modulovať a môže ho modulovať takou frekvenciou, ktorá cielene poškodí vaše zdravie, poruší váš srdcový rytmus, poruší fungovanie mozgu. Keď bude treba – zabije vás!

    Teda? Už samotný SMART meter je PROTOTYP RIFEOVHO ZARIADENIA! A?!
    Veď to máme po nosom!

  • A čo tak pouzit biorezonancny pristroj Diacom https://www.pre-zdravie.sk/biorezonancia/

  • Command 771 testimonies, resources and feedback to the …
   [Prehľadávať doménu welovemassmeditation.com] https://www.welovemassmeditation.com/p/command-771-testimonies-resources-and.html
   If you wish to receive emotional healing from the Pleiadians, you need to repeat three times „Command 771“ (seven-seven-one), and Pleiadian medical ships will assist you with their healing beams. It helps to lay down and allow 20-30 minutes for the healing process.
   ——————————————–
   Pleiadians Protocols
   [Prehľadávať doménu regret2revamp.com] regret2revamp.com/2020/07/24/pleiadians-protocols/
   If you wish to receive emotional healing from the Pleiadians, you need to repeat three times „Command 771“, and Pleiadian medical ships will assist you with their healing beams. It helps to lay down and allow 20-30 minutes for the healing process.
   ————————–
   Gregg Braden – Liečenie rakoviny pomocou našej vlastnej emočnej technológie
   https://ulozto.net/file/hObt9bqxT4z4/gregg-braden-liecenie-rakoviny-pomocou-nasej-vlastnej-emocnej-technologie-mp4#!ZGV1AGR2AwtmZQIuMzEuZQVmZzZmBGE6ASEMLGWhn34mEGIzMN==
   ——————————————————————————————————-
   Zhrniem – kto si pozrie prvé 2 články /použite klik pravou stranou myši a zvolte preklad cez Google Translate/ – v prvom ide o uzdravenie emočného tela, v druhom tiež plus je tam ďalší kód proti strachu a špeciálne proti strašeniu z Covid 19 – teda vymazávanie PSY OP – PRETOŽE!!! – aj keď ste-sme teraz popierači kovidu – v určitej fáze PSY OP sme boli /vtedy nevediac/ zaskočení „pandémiou“ – a to je ten REÁLNY úraz emočného tela – ktorý spúšťa chorobu – toxémiu, exozómy – „vírusy“! Takže uvažujte – ale nie ako úplne vygumovaní materialisti! Detto sme opäť pri psychosomatike a GNM! Odbočím!!!

   Vírus X = PSY OP 2!!! Vysvetlím. X = xeno = neznámy, strach z neznámeho /to je ich sk.rvená predpríprava – „pácovanie“ – „ešte nevedia presne, ale hľadajú toho správneho scary maskota“ – v podvedomí už máme mať strach /ako z „planéty X“/ – že áno! Zároveň – X je RUNA! Archetipálna runa! Totálny zákaz, všeobecný zákaz, odjakživa zákaz, zákaz v genetickej pamäti! A teraz – zákaz čoho?! Čoho nového „neznámeho“ – akého neznámeho zákazu – NESLOBODY – sa máme začať opäť báť?! Lebo lockdowny už poznáme – tak aby sme si „nezvykli“! A opäť útok na naše emocionálne telo!!!

   Späť.

   Pre zaujímavosť – Protokol 771 z katechizmu! ???
   „771 „ Jediný prostredník, Kristus, ustanovil a vždy udržuje na zemi svoju svätú Cirkev, spoločenstvo viery, nádeje a lásky ako viditeľnú organizáciu, prostredníctvom ktorej oznamuje pravdu a milosť všetkým ľuďom.“ Cirkev je zároveň:

   – „spoločnosť štruktúrovaná hierarchickými orgánmi a Kristovým mystickým telom;

   – viditeľná spoločnosť a duchovné spoločenstvo;

   – pozemská Cirkev a Cirkev obdarená nebeským bohatstvom. ““

   Tieto dimenzie spolu tvoria „jednu komplexnú realitu, ktorá vychádza z ľudského a božského prvku“:

   Cirkev je v podstate ľudská aj božská, viditeľná, ale obdarená neviditeľnými skutočnosťami, horlivá v činnosti a oddaná kontemplácii, prítomná vo svete, ale ako pútnička, ktorá má takú formu, že je v nej človek zameraný na božské a podriadený mu, viditeľné pre neviditeľné, akcia pre kontempláciu a tento súčasný svet pre toto mesto, ktoré ešte len príde, objekt nášho hľadania.

   Ó pokora! Ó vznešenosť! Aj cédrový bohostánok, aj svätyňa Božia; pozemské obydlie a nebeský palác; hlinený dom a kráľovská sála; telo smrti a chrám svetla; a konečne obidva predmety opovrhovania pyšnými a nevestami Kristovými! Je čierna, ale krásna, dcéry Jeruzalema, pretože aj keď ju práca a bolesť dlhého vyhnanstva mohli odfarbiť, napriek tomu ju zdobila nebeská krása. “
   http://www.scborromeo.org/ccc/para/771.htm
   ————————————————————-
   ???

   • Ups – nezobrazil sa link v 2. článku, tak znovu

    „Methods to keep away Corona:
    Fear lowers the vibrations of a person and his surroundings. Thereby attracts unwanted situations into your life. Release the fear to keep away Virus. Follow these meditations and protocol.“
    http://regret2revamp.com/2020/07/24/pleiadians-protocols/

    • X
     „Kríž Bohyne Mary“ (Morény) – symbolizuje zastavenie pohybu, „vnútornú zradu“ – chlad Duše (ľahostajnosť), lenivosť, nevedomosť, čo znamená „neživot“

     Rozdelený priestor (diagonálny kríž)
     —————————————————–
     Ako prienik – zastavenie pohybu, zákaz vstupu „za“.
     Poznámka – slovanský výklad rún je iný ako anglosaský.

 17. Takto. K filozofii článku. Je to – má to byť – informácia – „zrnko múdrosti“, ktoré má padnúť na úrodnú pôdu. Vysiali sme!

  Mnoho ľudí zdieľa filozofiu „Čo už si pomôžeme!“ Je to programovanie katastrofy, programovanie bezradnosti, programovanie dezilúzie. Paralýza! A ešte keď po vplyvom strachu – tak to funguje spoľahlivo.

  Tvorivosť JE SCHOPNOSŤ SPÁJAŤ. Moja „zásluha“ je v tom, že som „náhodou“ objavil a spojil 2 články – dve informácie a našiel som spojenca – Badatela, ktorý to nakoniec pochopil a uverejnil. Teraz čakáme – kto to objaví a koho to inšpiruje. Jednotlivec sa „na Mesiac“ /J.Verne/ nikdy nemôže dostať. Teoreticky a vo fantázii áno, ale vyžaduje to množstvo ďalších mozgov, množstvo technológií. Veľké veci padajú na tých malých. Teda – jediný šróbik z titánu môže rozhodnúť o úspechu. Jediný technologický komponent rozhoduje o tom, že môžeme vykročiť. To, že „ja“ dnes niečo neviem neznamená, že neexistuje niekto iný, kto to ovláda ľavou zadnou.

  Ale my „máme“ všetko čo potrebujeme! Len nám to rozobrali a poskrývali. Takže hľadáme ľudí, ktorí sú schopní improvizácie a dajú to napriek všetkému opäť dohromady – a možno aj lepšie. Zúfalcov a bezradných panikárov nechcem na svojej lodi – NIKDY!

  SME VO VOJNE!

 18. pisarčík Kamil

  posielam ti opakovanu správu. preštuduj hlavne komentáre z košíc

 19. key words – 1) nylon, 2) Darpa Hydrogel, 3) lithium, 4) pineal gland

  https://seemorerocks.is/analysis-of-test-sticks-from-surface-testing-in-the-slovak-republic-confirmation-of-genocide/

  Prosim o fact check.

 20. TYČINKY Z TESTOV NA COVID-19 A NANOČASTICE.mp4
  https://ulozto.net/file/6ySdA5zCMWIM/tycinky-z-testov-na-covid-19-a-nanocastice-mp4#!ZJEuBGR2ZGZmAGt3BTH1Lmt3MQLmMx1WI004qR81ATIdnwH4MN==
  ————————–
  Global facts:

  Binary chemical weapon – Wikipedia
  [Prehľadávať doménu en.wikipedia.org] https://en.wikipedia.org/wiki/Binary_chemical_weapon
  Binary chemical weapons or munitions are chemical weapons which contain the toxic agent in its active state as chemical precursors that are significantly less toxic than the agent. This improves the safety of storing, transporting, and disposing of the weapon. Commonly, firing the munition removes a barrier between two precursors.

  Binary weapon | military technology | Britannica
  [Prehľadávať doménu britannica.com] https://www.britannica.com/technology/binary-weapon
  …chemical arms may be so-called binary weapons in which the ingredients are mixed in flight while the weapon is being delivered. Binary weapons are safer and easier to store and handle than more-traditional chemical arms.
  ———————————
  „Kľúčovým prvkom je Universal Basic Income (UBI), ktorý sa už niekoľko mesiacov zavádza po celej Amerike na základe súhlasu republikánov, demokratov a prezidenta Trumpa. UBI poskytuje základný príjem z obživy, aby si ľudia mohli kúpiť jedlo a zostať nažive, “
  „Skutočný plán – chystá sa Vala – je zviazať výhody UBI na dodržiavanie vakcíny dodržiavanie Reci. Vládne kredity za jedlo dostanú iba poslucháči a každý, kto odmietne prijať novú liečbu, bude odrezaný od vládnych výhod. Toto je zámerné „stlačenie“, ktoré prinúti ovcu k masovej samovražde očkovať tím, že sa postará, že nebude môcť fungovať v spoločnosti (alebo nebude stačiť vládnym výhodám), pokiaľ nebude môcť plniť mandáty očkovania, ktoré sú samozrejme globálnym vyhladzovacím programom maskovaným ako verejný program. zdravia.

  Ako sa vakcína používa na vyhladenie miliárd ľudí pri zosilnení infekčných chorôb v globálnom meradle

  Masové vyhladzovanie pomocou liekov z dvoch stratégií:

  Šnurovanie vakcín proti novým vírusovým kmeňom biologických zbraní, aby sa zabezpečilo pokračovanie príbehov o „ohniskových nákazách“. Je pozoruhodné, že to musí byť iba menej ako jedno percento podaných liekov.
  Inžinierstvo vakcín tak, aby spôsobovalo veľmi vysokú úmrtnosť pri vystavení sekundárnej budúcej infekcie, pri smrteľnej reakcii nazvanej „cytokínová búrka“, čo je hyperzápalová udalosť, ktorá vedie k rýchlej smrti.

  Ľudia teda po použití vakcíny nebudú musieť hneď zomrieť . Namiesto toho sa bude javiť v poriadku, kým ich nezasiahne ďalšia veľká pandémia biologických zbraní, a keď bude úmrtnosť trvať vysoká (možno až 75% v priebehu vo všetkých vekových skupinách).“

  Poznámka – tu veľký pozor na Slovensku na stranu nosatých Priama demokracia – 1/ UBI, 2/ priama cesta sionistov cez masy nimi ovládané médiami k moci!

  (Zaujímavá poznámka: Vedci z CERN-u oznámili, že sa pripravujú na napájanie CERN-u, aby doslova „nadviazali kontakt s paralelným vesmírom“, podľa hlavných mediálnych titukov.)
  https://cairnsnews.org/2020/10/22/covid-21-is-coming-the-second-half-of-a-binary-weapons-system/

  Bill Gates and MIT unveil quantum dot technology to mark children’s skin so they can be scanned for vaccine compliance

  “ MIT researchers, funded by the Bill and Melinda Gates Foundation and the National Cancer Institute, have come up with a totalitarian “mark of the beast” vaccine tracking and scanning system.

  This new technology uses nano-crystal dyes called quantum microdots. This pattern of dye contains data, signifying that a vaccine has been received into the person’s body. This pattern of dye is embedded under the skin as a vaccine is injected into the human recipient. The dots are 4 nano-meters in diameter and are encapsulated in a spherical arrangement of bio-compatible micro-particles that are 20 microns in diameter. This arrangement allows the dye to remain fixed in place under the skin upon injection.

  This “mark of vaccine submission” emits near infrared light that is invisible to the eye but can be detected and scanned by a specially-equipped smartphone. The microdot pattern could additionally contain information on the lot number of the vaccine batch, the date of vaccine administration, and other unique health information.

  The dye is delivered through micro-needles made from dis-solvable sugar and a polymer called PVA. This formula is applied through a patch. When the patch is applied, the micro-needles dissolve, releasing the dye under the skin in about two minutes and making its data permanent.

  The dye lasts for about five years, making it an unreliable indicator of vaccine compliance long term. This will lead to even more redundant re-vaccinations because the marking system faded out.
  MIT scientists invent “mark of vaccine submission” to scan for human compliance

  Medical fascism and forced vaccination are not a conspiracy theory. It’s a well-designed plan, published in the journal Science Translational Medicine, to track human compliance to all medical experimentation.

  This technology was invented to enforce vaccine compliance, to allow public health officials to monitor and scan every human to make sure they are going along with the vaccine dictates of the World Health Organization.

  The MIT researchers claim the technology will “ensure that every child is vaccinated” as if every vaccine is a one size-fits all solution that is absolutely required in order for human immune systems to function. Human consent, personal beliefs, previous immunity, family medical history and contraindications do not matter at all to these medical fascists, as long as each person is marked, tracked and scanned for compliance to all vaccines.

  “In areas where paper vaccination cards are often lost or do not exist at all, and electronic databases are unheard of, this technology could enable the rapid and anonymous detection of patient vaccination history to ensure that every child is vaccinated,” says Kevin McHugh, a former MIT postdoc who is now an assistant professor of bio-engineering at Rice University.

  The MIT researchers call the mark the “centralized database” for recording vaccination information. The system will ensure that children do not skip a vaccine, forcing all children to comply on a timely basis with the 72+ doses that are now pushed out by public health authorities.

  As public health officials claim ownership over every human being with these marks under the skin, it becomes clear that the “savior” (vaccine science) is more like an “anti-Christ” seeking nothing more than submission and forced compliance with its belief system.

  Public health consensus (whether Oligarchic or Democratic in nature) is not the ultimate authority over the individual. Bill Gates, his MIT-funded scientists, and his well-funded friends at the World Health Organization are not the supreme power, exerting ultimate authority over the will of the individual, and over the collective physiology of humanity. The invention of quantum microdot technology should be a red flag to all, bringing light to the evil lurking behind the methodology of vaccination.

  It’s not about health; it’s about control and ownership of human beings.“
  https://www.naturalnews.com/2020-10-19-mit-unveils-quantum-dot-technology-to-mark-childrens-skin.html

  Poznámka – niekedy „záhadne“ nefunguje Bill Gatesov Google Translate – skúste si to preložiť po zobrazení tu!

 21. A stále sme pri frekvenciách – MAGNETO vakcíny.
  VIDEO: Profesor teologie Dr. Pierre Gilbert v roce 1995 varoval ohledně povinného očkování: Lidé nebudou schopni přemýšlet, budete přeměněni na zombie
  https://www.infovojna.sk/article/video-profesor-teologie-dr-pierre-gilbert-v-roce-1995-varoval-ohledne-povinneho-ockovani-lide-nebudou-schopni-premyslet-budete-premeneni-na-zombie

  Dr.Pierre_Varovanie pred MAGNETO zombie vakcínami v r 1995.mp4
  https://ulozto.net/file/6a4SHqnEZsBl/dr-pierre-varovanie-pred-magneto-zombie-vakcinami-v-r-1995-mp4#!ZJV4MQR2ZmEvZQRkMzEuAwpjMwR0ZJkPp1cyp2f1JzEHEmqzAD==

 22. Pan Maroš môžem vás poprosiť o radu o uzemnivani doma. Poprosim na meil [email protected] Ďakujem

Pridajte komentár

*