Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Štátny úradník za Vaše dane proti Vám: Prieskum očkovania v SR


Print Friendly, PDF & Email

Štátny úradník za Vaše dane proti Vám: Prieskum očkovania v SR

Reakcia Iniciatívy pre uvedomenie si rizík očkovania na práve prebiehajúci celoslovenský prieskum Úradu verejného zdravotníctva o postoji rodičov k očkovaniu.

* * * *

Iniciatíva pre uvedomenie si rizík očkovania vznáša protest proti celoslovenskému dotazníkovému prieskumu Identifikácia najčastejších faktorov ovplyvňujúcich postoj rodičov a budúcich rodičov k očkovaniu“, ktorý od 10.6. do 21.6.2013 pod záštitou hlavného hygienika vykonávajú RÚVZ v čakárňach niektorých pediatrov a na školách.

Dotazník nesie znaky jednostrannosti, zastrašovania a manipulácie rodičov.

Svedčí o tom napr. otázka: „Ste si vedomá, že odmietaním očkovania beriete na seba zodpovednosť za prípadné ochorenie, následky alebo aj smrť Vášho dieťaťa?“.

Takáto otázka je navyše zo strany štátu neetická vzhľadom k tomu, že povinné očkovanie môže spôsobiť vážne poškodenie zdravia aj smrť, pričom štát za tieto tragické prípady odmieta preberať zodpovednosť a dôsledne ich prešetriť, ako vidieť napríklad na prípade úmrtia 3-mesačného Maroša Skurcoňáka v januári 2012.

Máme aj pochybnosti o dostatočnej anonymnosti prieskumu, vzhľadom na to, že RÚVZ môže spätne overiť v ordináciách, ktorí rodičia v daný deň navštívili pediatra, a možno aj identifikovať respondentov podľa informácií z dotazníka.

Pre názornú ukážku si dotazník môžete stiahnuť odtiaľto.

Účel takto stavaného tendenčného dotazníka nám nie je jasný.

Ing. Iva Vranská Rojková,

predsedníčka o.z. Iniciatíva pre uvedomenie si rizík očkovania

Kontaktné údaje:

Iniciatíva pre uvedomenie si riziká očkovania

Hraničná 13, 821 05 Bratislava

E-mail: [email protected], [email protected]

Tel.: 0948/056546

Poznámka Kampane za pravdu v medicíne

Rodičom odporúčame úradníkov verejného zdravotníctva ignorovať a dotazník za žiadnych okolností nevyplňovať.

Stop Candida

Prípadne ich môžete z čakárne lekára vykázať s tým, že si neprajete, aby Vám svojou prítomnosťou znepríjemňovali deň (k lekárovi s chorým dieťaťom zrejme nikto nechodí len tak na kávu si poklebetiť).

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Náhodou ja by som ten dotazník rada vyplnila s tým, že k tým ponúknutým odpovediam by som pridala aj svoj veľmi šťavnatý komentár, prípadne by som tam dopísala takú odpoveď, ktorú tam tety z RÚVZ „zabudli“ dať.

 2. Dobry napad Kristina,. treba dotaznik namnozit 10,000 x nasledne vyplnit a odoslat na miestne prislusny RUVZ. Asi by sa tetkam na RUVZ pretacali panenky z odpovedi. Najvacsi usmev budi otazka c.19 – pytaju sa na nasledky ockovani a pritom je tazko najst lekara, ktory co i len pripusti ze ockovanie sposobilo zdravotnu komplikaciu. Nedajboze autizmus, DMO..a desiatky dalsich.
  Otazka cislo 20 je hodna debila. Rad by som videl toho, kto ju zahrnul do dotaznika. Zrejme ho tesne predtym dobre zaockovali a neodhadli mieru..

 3. No ja by som im takéto idiotské otázky obúchal o hlavu a vôbec s takýmito indivíduami nestrácal drahocenný čas…je nad slnko jasné,že odovzdané dotazníky,ktoré sú proti očkovaniu skončia v koši…

 4. Ten, kto dotazník zostavil – podľa mojej mienky – bol idiot podnikatel zaineresovaný len a len na peniaze a nie lekár alebo normálny človek.

  Ľudia nepotrebujú žiadné očkovania – za celý život, ale potrebujú správne informácie o skutočných potrebách ľudského organizmu ohľadom stravovania a správnej životosprávy. Ľudský organizmus je organický konglomerát mnoha milliád živích buniek. Nepotrebuje žiadné syntetické látky na fungovanie – ale vie sa prispôsobiť. Keď budete dávať denne niekomu tabletky na spanie – telo sa prispôsobí a onedlho človek bez tabletky nebude vedieť zaspať. Tí tzv. lekári nám vnucujú myšlienku, že ich činnosť je normálnou súčasťou nášho života.

  Mamičky, ktoré Ste sa rozhodli svoje dieťa dať očkovať, opýtajte sa lekára: či vám to podpíše, že berie na seba zodpovednosť za potenciálne následky keby tomu dieťaťu sa niečo stalo?

  Jane Burgermeister je lekárka/novinárka ktorá už pred rokmi napísala pravdu okolo očkovaní ľudí. Najdete ju na facebook-u.

 5. Som si istá, že ten dotazník je zameraný na odhalenie príčin zvyšujúceho sa počtu nezaočkovaných detí… A že má pomôcť doidentifikovať tých pár ľudí, na ktorých ešte z RÚVZ neprišli, aby mali od koho vymáhať pokuty. Štátna správa, úradníci, vďaka SMER-u nemajú na platy, lebo si za manažérov rôznych úradov dosadili hlupákov, ktorí vedia len brať plat a bľabotať, rozhadzovať peniaze a prepúšťať kompetentných ľudí. Ale už nevedia ako by zabezpečili aby do štátnej kasy prišli peniaze (ak nie tak, že ich budú neprávom vymáhať od ľudí, ktorí majú ešte toľko psychického zdravia, že si nechcú dať dobrovoľne zničiť zdravie – a svojim deťom detto). Z môjho pohľadu – dotazník je neúplný, zle zostavený a účelný…

 6. Áno, dotazník je extrémne tendenčný, vynecháva, resp. neponúka voľby proti.
  Dotazník je určený pre jednu vec: OZNAČIŤ ZA HLUPÁKA KAŽDÉHO, KTORÝ PREMÝŠĽA A ZVAŽUJE NEOČKOVAŤ.
  Otázka 14 – to je z prednášky na fakulte 🙂 .. aspoň vidieť, že kde zakrpateli mozgy …
  Stačí to čo ich naučili a ďalej sa už nevyvíjajú. Škoda, že mnoho lekárov sa bojí a nepovedia svoj skutočný názor.

 7. Last week Japan’s Health and Welfare Ministry announced it was no longer going to administer HPV vaccines after they were found to be ineffective at preventing cervical cancer. What the Japanese news reports failed to mention is that investigators found evidence the vaccine was being used to sterilize women and that criminal charges were being prepared against Japan Medical Association and pharmaceutical company executives. This trail will lead to the World Health Organization and from there to the population reduction efforts of the eugenicist families like the Rockefellers and Bushes. Translation: they will be facing provable criminal charges of mass murder.

Pridajte komentár

*