Lekársky horor: Vo vakcíne objavili celý genóm potrateného plodu aj 560 rakovinových génov


Print Friendly, PDF & Email

LEKÁRSKY HOROR: Genetické sekvenovanie bežnej vakcíny zisťuje celý ľudský genóm nedonoseného dieťaťa mužského pohlavia... „úplný genóm jedinca“ s abnormálnymi, zmenenými génmi... 560 génov, ktoré majú súvis s rakovinou

Očkovacie látky sa bežne vyrábajú s bunkami nedonoseného či potrateného ľudského plodu, známymi aj ako bunkové línie MRC-5 a WI-38.

Organizácia CDC (Centrum pre kontrolu ochorení) otvorene uvádza niektoré vakcíny, ktoré využívajú tieto „ľudské diploidné“ bunky, ako sú Twinrix (Hep A / Hep B), ProQuad (MMRV) a Varivax (Varicella/ovčie kiahne).

Ľudské i zvieracie gény vo vakcínach

Príbalové letáky očkovacích látok, vydané Úradom pre kontrolu potravín a liečiv (FDA), ako napríklad ten pre vakcínu Varivax, tiež otvorene priznávajú používanie bunkových línií nedonosených ľudských plodov, ako je MRC-5:

„Tento produkt obsahuje aj reziduálne zložky buniek MRC-5, vrátane DNA a bielkoviny a stopových množstiev neomycínu a teľacieho séra z kultivačného média MRC-5.“

O použití buniek nedonoseného ľudského plodu otvorene hovorí ešte aj tento príbalový leták vakcíny Priorix-Tetra (MMRV) spoločnosti GlaxoSmithKline:

„Každý vírusový kmeň sa vytvára oddelene buď v bunkách kuracieho embrya (mumps a osýpky) alebo v ľudských diploidných bunkách MRC5 (rubeola a ovčie kiahne).“

Napriek tomu si však takmer nikto z verejnosti nie je vedomý toho, že sa v očkovacích látkach bežne využívajú bunky nedonosených či potratených ľudských plodov.

Lživé médiá trvajú na tom, že také reči sú „konšpiračnou teóriou“ aj napriek tomu, že CDC, FDA a výrobcovia vakcín otvorene uvádzajú, že sa táto ingrediencia v mnohých vakcínach používa (každodenné správy o vakcínach nájdete na Vaccines.news).

Laboratórium v Taliansku teraz vykonalo úplné genómové sekvenovanie tejto bunkovej línie MRC-5, ktorá sa zámerne vkladá do mnohých vakcín.

Šokujúce zistenia vedcov

To, čo zistili, je viac než šokujúce… je to priam desivé. Ako vysvetľuje stránka Children´s Health Defense:

Corvelvov tím zhrnul svoje zistenia takto:

1. Bolo zistené, že bunková línia patrí plodu mužského pohlavia.

2. Bunková línia sa javí tak, že je pravdepodobne veľmi stará, teda súhlasí s deklarovanou líniou zo 60. rokov 20. storočia.

3. DNA ľudského plodu zastúpená v tejto vakcíne je úplným genómom jedinca, čo znamená, že vo vakcíne je prítomná genómová DNA so všetkými jeho chromozómami.

4. Ľudská genómová DNA obsiahnutá v tejto vakcíne je očividne a nepochybne abnormálna, vykazujúca dôležité nezrovnalosti s typickým ľudským genómom, to znamená s genómom zdravého jednotlivca.

5. Testovaných bolo 560 génov, o ktorých je známe, že majú súvis s formami rakoviny a všetky podstúpili veľké zmeny.

6. Sú to odchýlky, ktorých dôsledky ani nie sú známe, ani sa ešte neobjavujú v literatúre, no napriek tomu postihujú gény zainteresované do vyvolania ľudskej rakoviny.

7. Jasne abnormálne je tiež, že genóm vykazuje veľký počet zmien v celom rade kópií a štrukturálnych variantov.

LEKÁRSKY HOROR: Genetické sekvenovanie bežnej vakcíny zisťuje celý ľudský genóm nedonoseného dieťaťa mužského pohlavia... „úplný genóm jedinca“ s abnormálnymi, zmenenými génmi... 560 génov, ktoré majú súvis s rakovinou

Rakovinové gény a povinnosť očkovania

Je priam neuveriteľné, že pri 560 rakovinových génoch, abnormálnej DNA, genetickej „modifikácii“ potenciálne nebezpečných génov existuje príkaz k povinnému zaočkovaniu každého dieťaťa takouto vakcínou.

Z tohto genetického sekvenovania je jasné, že vakcinačný priemysel očkuje deti rakovinou plánovane.

Ako vysvetľuje webová stránka CHD (Children´s Health Defense), vakcíny sú zámerne vyvíjané spolu s génmi spôsobujúcimi rakovinu, ktoré boli konkrétne modifikované tak, aby vytvárali rakovinové nádory:

„Vo vakcínach, ktoré sa podávajú už celé desaťročia, je prítomnosť progresívne geneticky viac zmenenej DNA a boli povolené jej nekontrolované množstvá…

Stop Candida

… DNA nachádzajúca sa v týchto vakcínach je potenciálne TUMORIGÉNNA a že smernice, na ktoré sa odvolávajú dohliadajúce orgány, NIE SÚ POSTAČUJÚCE.

Navyše verejne odhaľujeme ZÁVAŽNÉ OPOMENUTIE v uplatňovaní tých BEZPEČNOSTNÝCH opatrení, ktorú sú naopak urgentne vyžadované pri antacidových liekoch.“

Do všetkých týchto vakcín podávaných deťom je vkladaný nielen tento rakovinou postihnutý genetický kód, ale aj dávka rakovinou nakazenej DNA je nebezpečne vysoká.

Ako vysvetľuje stránka CHD:

„… znečisťujúca plodová DNA prítomná vo všetkých vzorkách analyzovaných v rôznych množstvách (teda nekontrolovaných) je až do 300-krát vyššia, než je predpísaný limit EMA pre karcinogénnu DNA.

Tým limitom je 10 ng/dávku, čo korešponduje s DNA obsiahnutou v približne 1000 nádorových bunkách, odvodené zo štatistického výpočtu.

Keďže bezpečnostný limit je 10 pg/dávku, tak ten musí byť použitý aj na MRC-5 plodovú DNA, ktorá vakcínu Priorix Tetra zákonite kontaminuje. V skutočnosti tento limit ďaleko prevyšuje.“

„Modifikácie“ génov spájaných s rakovinovými nádormi

Genómové sekvenovanie tiež zistilo, že boli modifikované stovky génov, ktoré majú súvis s rakovinovými nádormi. Ako vysvetlili autori štúdie:

„…závažné modifikácie génov, o ktorých sa vie, že majú súvis s rôznymi nádorovými formami, boli identifikované u všetkých 560 preverovaných génov.

Navyše existujú varianty, ktorých dôsledky nie sú známe, no ktoré nepriaznivo vplývajú na gény zainteresované do vyvolania ľudskej rakoviny.“

To naznačuje, že bunky nedonoseného ľudského plodu vo vakcíne MRC-5 boli modifikované zámerne, aby sa stali tumorigénnejšie… t. j. aby u ľudských príjemcov očkovania vakcínou spôsobovali rakovinové nádory s väčšou pravdepodobnosťou.

To by samozrejme zabezpečilo dlhodobé tržby z predaja liekov na rakovinu, ktoré tiež vyrábajú a predávajú tí istí farmaceutickí obri, ktorí vyrábajú a predávajú vakcíny.

Opakovaný biznis je napokon veľmi lukratívny podnikateľský model. Ak dokážete do vakcín pribaliť genetické programy na dlhodobú rakovinu, môžete si byť istí, že veľmi vysokému percentu dnešných detí rakovinu nakoniec diagnostikujú, načo sa stanú lukratívnymi zákazníkmi pre lieky na rakovinu od Big Pharmy.

Ešte aj genómové sekvenovanie MRC-5 „ľudských diploidných“ buniek použitých vo vakcínach je výskumníkmi, v porovnaní so zdravou ľudskou bytosťou, opísané ako anomálne.

Závery štúdie hovoria:

„Ľudská genómová DNA obsiahnutá vo vakcíne Priorix č.A71CB256A je evidentne anomálna, vykazujúca dôležité nekonzistentnosti v porovnaní s typickým ľudským genómom, t. j. genómom zdravej ľudskej bytosti.

Je to niekoľko neznámych variantov (neuvedených vo verejných databázach) a niektoré sa nachádzajú v génoch, ktoré majú súvis s rakovinou.

Očividne anomálne je aj množstvo genómu vykazujúceho zmeny v počte kópií (CNV) a štrukturálnych variantoch (SV), ako sú translokácie, inzercie, delécie, duplikácie a inverzie, z ktorých mnohé sa týkajú génov.“

Tento záver podľa všetkého potvrdzuje, že bunkové línie MRC-5 použité vo vakcínach boli geneticky modifikované tak, aby u príjemcov vakcín s väčšou pravdepodobnosťou spôsobovali rakovinu.

V dôsledku toho povinné očkovania v skutočnosti nútia deti, aby sa dali zaočkovať rakovinovými génmi a stali sa tak budúcimi zákazníkmi na zisk orientovaných „riešení“ liečby rakoviny, ktoré sú pre ľudské zdravie neuveriteľne toxické.

Povedané inak, deti sú očkované geneticky modifikovanou DNA iného nedonoseného ľudského dieťaťa, aby sa vyvolala rakovina v celonárodnom meradle. A to všetko v prospech ziskov farmaceutického priemyslu, ktorý presadzuje úplnú cenzúru akejkoľvek kritiky vakcín či ich ingrediencií.

„Chybné“ vakcíny, ktoré sú „potenciálne nebezpečné pre ľudské zdravie“

Konečný záver je, že tieto vakcíny, ktoré sú zámerne kontaminované abnormálnymi, rakovinou zamorenými ľudskými génmi, sú podľa analýzy CHD „chybné“:

„V dôsledku toho by táto vakcína mala byť považovaná za chybnú a potenciálne nebezpečnú pre ľudské zdravie, konkrétne pre pediatrickú populáciu, ktorá je voči genetickému a autoimunitnému poškodeniu oveľa zraniteľnejšia.“

Pozrite si vyššie prehľad tohto šokujúceho videa… podrobnejšie a celé video bude uverejnené neskôr.

Liečba osteoporózy

Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. toto je diabolský plán, . . . je to vôbec možné ?? aké monštrá riadia farmakopriemysel ? . . . oni nemajú deti ! , nemôžu mať ani cit .
  Ale ako proti tomu bojovať , keď je to uzavretá sekcia priemyslu ? Pán Boh nás ochraňuj.

  • Tento bezprávny, nahlavupostavený svet akoby po celý čas bol ponorený do hlbokej vnútornej tmy – lebo tak to niekomu vyhovuje. V boji proti lži dokáže zvíťaziť jedine čistá, ničím nepoškvrnená pravda. Ibaže doteraz všetci tí, ktorí sa rozhodli ju odkryť, boli navždy umlčaní – vrátane Ježiša: ani jeho slová nehrali vládnúcemu aparátu do karát.

   …no trestať ľudí chorobami nie je diabolský plán…
   je to „boží“ plán…

   Tzv. Boh (ako panujúca skupina tohto sveta sama seba nazvala) trestá ľudstvo hroznými chorobami od 1. knihy Mojžišovej až po Zjavenie Jána – však stačí otvoriť „svätú“ bibliu. Myslím, že dnes už celý svet môže vidieť, aký boh nám to tu vládne. Taký, ktorý má ľudstvo za stádo oviec a neštítil sa svojich veriacich týmto hanlivým slovom ešte aj pomenovať…

   Boh a jeho syn Kristus, ktorého matka bola Židovka Mária, predstavujú výlučne židovskú(?) líniu ľudstva. Táto partia však nemá nič spoločného s radovými občanmi Izraela – tí počas vojny nespravodlivo, nezaslúžene hynuli v plynových komorách…

   Stvoriteľ vystupuje v Biblii pod vlastným menom Otec a svojho – citujem – „jednosplodeného syna“ nazval menom Ježiš (ten žil po celý čas bez prívlastku Kristus). Matku Ježiš nemal a nikdy sa nenarodil – bol od začiatku. A ak sa nemusel žiadnej žene narodiť po prvýkrát, nepotreboval sa narodiť ani po druhý raz. A už vôbec nemal prečo zrazu začať robiť samé divy a zázraky, keď ich nikdy predtým nerobil. Ale však pravý Ježiš na falošných kristov a ich prejavy vopred upozorňoval.

   Láskyplný Otec a jeho syn (pravý) Ježiš jedine milujú a odpúšťajú. Donekonečna. Tak to káže rodičovská Láska.

   Boh, ktorý si privlastnil všetku moc a „žehná“ iba svojim vyvoleným, nie je stvoriteľ ani náš Otec a nemá ani poňatie o tom, čo slovo láska znamená… keby mal svoje vlastné deti, možno by to vedel. No a jeho narýchlo, do troch dní vytvorená napodobenina vydávajúca sa za Ježiša… (kde bol po celé tri desaťročia, kým dospel?…iba že by bol žil súčasne s pravým Ježišom!)

   Otec a jeho syn Ježiš predstavujú líniu celého ľudstva, nie iba „vyvolených“, a narozdiel od tej prvej partie nikoho nikdy neodsúdili ani nepotrestali. A nikdy tak ani neurobia. Nie preto že vedia, že trest ešte nikoho neprevychoval k lepšiemu. Ale preto, že donekonečna odpúšťať dokáže jedine pravá, bezpodmienečná Láska.

   Aj spod lavíny poloprávd a lží je možné usúdiť, že ten biblický tzv. Boh nie je stvoriteľom, a jeho pravá ruka Kristus nie je Ježiš. Náš Otec a Ježiš sú čistá pravda a čistá láska, ktorá si nekladie podmienky. Boh a Kristus sú ich príšerne skreslené falzifikáty.

   V biblii aj v skutočnosti celkovo pravda so lžou koexistujú v tesnej symbióze, podobne ako pšenica s kúkoľom. Vždy to tak bolo a je to tak dodnes… aj keď – myslím – že kúkoľ sem tam začína zo pšenice vytŕčať… Zdá sa, že svet to už vidí. A je to dobré znamenie.

   • 1. diabolský plán – odvodzujem od diabla (satan) ktorý vnukol tieto myšlienky ľuďom , vrátane poznámok v nižšie spomenutých príspevkoch ,

    2. Náš BOH netrestá ! ( možno napomína) Je to milosrdný BOH , ktorý poslal Ježiša na zem aby spasil ľudí, lebo ľudský tvor by to nedokázal . Takže Ježiš sa narodil a mal svoju pozemskú matku.

    3. Toto je učenie RKC ! . . . ktorá hlása Novú zmluvu , starozákonné časy boli iné …

    4. Ďaleko sme odbočili od témy . . . a nevytŕhavajte účelovo výňatky z Písma ! … nemáme spoločnú reč !

    • Nevytŕham z písma. Ani ho nerozdeľujem na dvoje – Starý aj Nový zákon by mali byť v súlade, pretože pravda je len jedna… odporúčam prečítať si prapôvodnú verziu Biblie, ak sa ešte dá niekde zohnať. „Hľadajte pravdu a pravda Vás vyslobodí“ – kázal Ježiš. A tak ju hľadám… „z neba som zostúpil“, „Otec ma poslal“… to sú slová Ježiša, ktorý Máriu nikdy svojou matkou nenazval (označil ju slovom „žena“).

     To odbočenie mi redakcia hádam odpustí – však aj Badateľ.net neustále hľadá pravdu a tiež nie každému sa to páči.

     • Panna Mária porodila nepoškvrnene Ježiša , – takže matka bola. a vôbec nie je podstatné či ju Pán Ježiš tak nazval alebo nie. Mária je hlavne naša Matka ,- Pán Ježiš nám ju dal , keď visel na kríži ! ( hľa tvoja matka – povedal Jánovi ) V akom súlade by mali byť Starý a Nový zákon ?? A pravda ? Veď nám ju Boh zjavil vo Sv. písme ! Pre aký dôvod mám čítať “ prapôvodnú verziu “ ?? Nebudem ani svätejší ani pravdu že Ježiš Kristus je môj spasiteľ a jediný Pán nezmení !! Tak načo ?!? Nie je potrebné ma komentovať .
      A nechajme to už tak . prajem požehnaný večer. PM.

    • Je šílené, co s některými lidmi dělají peníze, že zaprodají i vlastní rodiče, děti, svoji duši. Hnus.

   • Emily, toto nema nic ale celkom nic spolocne s Bohom.Teda nie s tym Bohom prvotnou energiou…

    • Helka, slovo boh je synonymom slova „veľký“; nič menej, ani nič viac. Kto každý je údom tejto železnou rukou vládnucej a chorobami nás trestajúcej organizácie, z väčšej časti sa dá vidieť už teraz. No a celú skutočnosť sa v blízkej budúcnosti verím že dozvieme všetci.

 2. V celom „systeme“ je bordel. Vo vede (aj v inych oblastiach) by mali byt jasne stanovene „mantinely“, co chceme / nechceme. Takto si vedci asi skumaju co chcu ako chcu a robia svojvolne pokusy (vakciny, GMO ..) od vymyslu sveta bez ohladu na etiku. Mal by sa v tom spravit celosvetovo poriadok, len kto to spravi ked kazdeho zaujima iba biznis v dnesnych casoch.

 3. Je to součástí agendy depopulace evropy, imigranty nikdo očkovat nebude. A je to také test inteligence obyvatel. Ti kteří neprokážou základní inteligenci přežití (nedat se očkovat) prostě nebudou…

  • Přesně jenže jak se bránit tomu, že už v porodnici hned po porodu oočkují miminko, když ho odnesou umýt. To je děsivá představa. Nikdo neví, co je v té očkovací látce, ale tuším, že jako první je vakcína na uzavření dětské mysli a vědomí, kdo je a odud přišlo. Myslím tím jako dušičku. 🙁

 4. Oni a ich rodiny sa nedávajú očkovať! Napr. Bil Gates

 5. Môžete mi prosím vás vysvetliť, ako by sa podľa vás genóm vo vakcíne včlenil do ľudského? Lebo rovnakou logikou sa vám môže včleniť do genómu aj DNA kuraťa, ktoré zjete, prasaťa, kravy, dokonca aj z vypytého mlieka, zo šalátu rastlinný genóm a ten je oveľa väčší ako ľudský. Keď sa nad tým tak zamyslíte, tak keby to fungovalo podľa logiky autorov, genóm človeka by sa každú sekundu neuveriteľne zväčšoval a dosahoval nepredstaviteľnú veľkosť, nezmestil do jadra a vlastne by to znamenalo koniec všetkého živého. A ešte logiku toho, ako môžete rakovinu dostať ako vírus. Rakovina je závažné poškodenie vkastnej DNA, ktoré vedie k znemožneniu zastavenia bunkového delenia. Mňa vždy prekvapovala logika niektorých ľudí a ich slepá viera v neoverené informácie bez štipky kritického myslenia. Ak chcete overené informácie od odborníkov, odporúčam stránku na FB Vaxinátor.

  • Keď zjete kura, tak žalúdočné kyseliny a potom tráviace enzýmy v črevách ho úplne rozložia a do krvi už neprechádzajú gény, ale len vitamíny, minerály, aminokyseliny, tuky a ďalšie nutričné látky.

   Ak vám pichnú vakcínu, tak obídete všetky tieto prirodzené telesné bariéry a tráviace procesy a vkladáte obsah vakcíny priamo do buniek.

   My zasa odporúčame učebnicu Prírodoveda, 6. ročník ZŠ.

   • Lenže bunka sa nerovná jadro, DNA je zmotaná pomocou rôznych proteínov v jadre, chránená nie len histónovými a nehistónovými proteínmi, ale tiež aj jadrovou membránou. Na to, aby ste niečo dostali do DNA, cudzorodý fragment, odborne inzert, potrebujete homologické úseky v inzerte alebo použiť vektor. V praxi to funguje asi tak, že aj keď to reálne chcete vložiť do DNA, tak sa vám to vloží v jednom z asi 50 prípadov, väčšinou to ale aj tak nie je exprimované. Keď sa chcete odborne vyjadrovať k veciam, ktorým sa nerozumiete, najskôr naštudovať, na začiatok Simmons & Snustad Genetika, to je taký základ pre pochopenie fungovania bunky, potom môžete presedlať aj na odbornejšiu literatúru.

    • Takže hovoríte, že to nie je možné? Tak potom nebudú fungovať ani najnovšie mRNA vakcíny proti koronavírusu, ktoré sú momentálne vo vývoji?

 6. Kuko Killer

  No niekto raz povedal:
  Tie menšie klamstvá treba pred verejnosťou skrývať.
  No tie najväcsie klamstvá sú tak absurdné. že ich verejnosť bude chrániť sama pred sebou… viď. Chemtrails. Máme to každý deň všetky krajiny nad hlavou a pred očami, A predsa sa nič nedeje. som užasnutý, ako sa tým globalistom niektoré veci podaria, sú viditelné každý deň, a predsa sa ide ďalej. Nechápem !!!! a Celé to Covid šialensto… ty brďo, spravili mega velký kus práce… a že im to vyšlo,… nevychádzam z údivu.
  Koľko vecí je založených na klamstve a bolo to zabetónované. Luďia sú do teraz presvedčený o oficiálnom výklade…
  napr. Pád dvojičiek, nevyšetrené a zabudnuté do minulosti. Tá téma sa už nikdy ne bude otvárať. Ako aj Covid ojeb !!! Nechápem, nechápem…. Kál ovláda túto zem velmi dobre… !!!!

  MYSLÍM SI, ŽE NA VRCHOLE TEJ PYRAMÍDY NA JEDNODOLÁROVKE JE NEJAKÁ ENTITA Neludského Pôvodu !!!

Pridajte komentár

*