Vedeli, že vakcína zabíja: Dôverný dokument Pfizeru odhalil zločinné krytie úmrtí


Print Friendly, PDF & Email

Vedeli, že vakcína zabíja: Dôverný dokument Pfizeru odhalil zločinné krytie úmrtí

(Mike Adams, Natural News) Vďaka úsiliu skupiny zvanej Profesionáli verejného zdravotníctva a medicíny za transparentnosť máme teraz usvedčujúci dôkaz vo forme dokumentov dokazujúcich očkovací zločin..

Spoločnosť Pfizer a americká Agentúra pre lieky a potraviny (FDA) už začiatkom roka 2021 vedeli o tom, že mRNA vakcíny od Pfizeru zabíjajú tisíce ľudí a vyvolávajú  spontánne potraty, pričom poškodzujú trikrát viac žien ako mužov.

Súčasťou súdom nariadeného vydania zložiek FDA bol konkrétne jeden dôverný dokument, čomu sa FDA bránila tvrdením, že na uverejnenie týchto informácií by agentúra mala mať 55 rokov.

Sudca nesúhlasil a nariadil zverejnenie 500 dokumentov mesačne. Už prvá dávka dokumentov obsahovala túto bombu, nazvanú „Kumulatívna analýza poautorizačných hlásení nežiaducich účinkov.“

Nájdete ju TU alebo na serveroch Natural News.

Dokument prezrádza, že už do 90 dní po tom, čo mRNA vakcína spoločnosti Pfizer dostala povolenie na núdzové použitie, si spoločnosť bola vedomá nezávislýchhlásení o nežiaducich reakciách, ktoré ukázali 1 223 úmrtí a viac než 42 000 hlásení nežiaducich účinkov, opisujúcich celkovo 158 893 nežiaducich reakcií.

Správy pochádzali z početných krajín, napríklad Spojených štátov, Spojeného kráľovstva, Talianska, Francúzska, Portugalska, Španielska a iných štátov.

Okrem „všeobecných porúch“, boli najčastejšie hlásenou kategóriou nežiaducich účinkov mRNA vakcíny poruchy nervového systému, zaznamenané v 25 957 hláseniach.

Spoločnosť Pfizer odmietla poskytnúť celkový počet dávok daných do celosvetovej distribúcie, odvolávajúc sa na obchodné tajomstvá. V dokumente to naznačuje bod „(b) (4)“, kde sú redigované konkrétne čísla a fakty.

No aj tieto čísla – už tak dosť šokujúce, vzhľadom na tvrdenie FDA, že mRNA vakcíny sú „bezpečné a účinné“, kĺžu len sotva po povrchu poškodení a úmrtí, spôsobených týmito vakcínami.

„Správy sú predkladané dobrovoľne a veľkosť nedostatočného nahlasovania je neznáma,“ hovorí spoločnosť Pfizer na 5. strane.

V porovnaní s mužmi je poškodených trikrát viac žien

Dokument šokujúco prezrádza, že v porovnaní s mužmi bolo vakcínou Pfizer poškodených trikrát toľko žien. U žien bolo zaznamenaných 29 914 nežiaducich účinkov, kým u mužov len 9 182.

Nie je známe, či bola vakcína podaná rovnakému počtu mužov a žien, no toto číslo prezrádza veľmi reálnu možnosť rodovo špecifického rizika poškodenia, ktoré sa FDA veľmi snaží utajiť.

Väčšina neurologických poškodení, ktoré sme videli u ľudí poškodených vakcínou – kŕče, necitlivosť, bolesť, atď. – bola údajne opísaná u žien, nie u mužov.

Zdá sa, že úrady vedia, že mRNA vakcína vykazuje disproporčný, rodovo špecifický profil poškodení, ktoré postihujú ženy aj čo sa týka spontánnych potratov (tiež uvedených v správe).

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Pfizer pre FDA povedal, že jeho mRNA vakcíny na covid môžu zhoršením covidu spôsobovať vážnejšie ochorenie

Šokom pre mnohých pozorovateľov, ktorí práve skúmajú tento usvedčujúci dokument je tiež to, že Pfizer v časti „Bezpečnostné obavy“ (časť 3.1.2) pre FDA povedal, že jeho mRNA vakcína by mohla spôsobovať „s vakcínou súvisiace zhoršenie ochorenia (VAED), ako aj s vakcínou súvisiace zhoršenie respiračného ochorenia (VAERD)“.

To znamená, že FDA vedela, že z vakcíny by mohli pcienti ochorieť a mohla by zabiť pacientov, ktorí sa neskôr nakazili covidom.

Pod visačkou „chýbajúcich informácií“ Pfizer tiež FDA povedal, že nemá žiadne informácie o „Používaní počas tehotenstva a dojčenia“, ani odporúčania pre „Použitie u pediatrických jedincov mladších ako 12 rokov“.

Ako „Chýbajúcu informáciu“ uviedla spoločnosť Pfizer aj „Účinnosť vakcíny“.

Povedané inak, Pfizer povedal FDA, že jeho vakcíny by mohli zabíjať ľudí a že nemá žiadne informácie o účinnosti vakcíny, no FDA aj napriek tomu lživo presadzovala vakcínu ako „bezpečnú a účinnú“.

Pfizer pre FDA dokonca uviedol, že nemá žiadne informácie o bezpečnosti použitia u tehotných žien, no FDA (a Fauci, CDC, ale aj Európska lieková agentúra EMA, atď.) aj napriek tomu vnucovali vakcínu tehotným ženám, hoci úplne chýbali informácie o bezpečnosti.

Na základe tohto dokumentu sa zdá, že aj samotné regulačné úrady sú až po krk namočené v zločinnom sprisahaní na utajenie pravdy o poškodeniach a úmrtiach, spôsobenými vakcínou, pričom udeľovali súhlas na použitie práve tým korporáciám, ktoré otvorene priznali, že ich produkt zabíja ľudí.

Všimnite si tiež, že od prvého dňa klame celý komplex korporátnych médií, lživo tvrdiac, že vakcína nezabíja. V tomto vakcínovom holokauste sú, samozrejme, spoluvinníkmi.

Spontánne potraty, smrť novorodencov a ďalšie účinky na tehotné ženy

V časti označenej ako „Použitie v tehotenstve a počas dojčenia“ sa správa zaoberá hláseniami, spájanými s mRNA vakcínou:

Spontánny potrat (23), očakávanie výsledku (5), predčasný pôrod s úmrtím novorodenca, spontánny potrat s vnútromaternicovým úmrtím (po 2 v oboch prípadoch), spontánny potrat s úmrtím novorodenca a normálny výsledok (po 1).

Všimnite si, že zďaleka najvyššie číslo predstavuje v týchto hláseniach „spontánny potrat“.

Inými slovami, agentúra FDA vedela, že táto vakcína bude zabíjať nenarodené deti, no aj tak ju presadzovala u tehotných žien.

Všetky mRNA vakcíny musia byť okamžite zastavené a byrokrati z regulačných úradov obžalovaní a zatknutí

Tento tajný dokument – iba prvý z tisícov, ktoré ešte majú byť zverejnené – prezrádza dve dôležité veci:

1) Regulačné úrady sa schválením mRNA vakcín ako „bezpečných a účinných“ dopustili zločinného podvodu a skreslenia skutočnosti. To znamená, že tí, ktorí prijímajú dôležité rozhodnutia, musia teraz čeliť zatknutiu a trestnému stíhaniu.

2) Pfizer vedel, že mRNA vakcína je smrtiaca už v prvých troch týždňoch jej núdzového použitia. To znamená, že Pfizer je spoluvinný aj za pokračujúce úmrtia nevinných obetí, keďže stiahnuť svoju smrtiacu vakcínu a zastaviť všetok predaj a distribúciu mal sám.

Liečba osteoporózy

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. I napriek tomu, že odhalenia sú na dennom poriadku, tak sa deje toto:

  Grécky premiér naposledy vyzval starších občanov krajiny, aby sa dali naočkovať pred mesačnými trestami za porušenie očkovacieho mandátu v krajine, ktorý sa začne budúci týždeň. Občania starší ako 60 rokov budú od pondelka pokutovaní 50 € (57 USD) a od februára 100 € (114 USD) každý mesiac, pokiaľ sa nedajú zaočkovať. Všetky výnosy poputujú do zdravotného systému krajiny, uviedli grécke médiá.

 2. redakcia: Prečo sa mi nezobrazujú komentáre?

 3. Vraj Plne zaočkovaných je 2 620 783 ľudí k 16.1.22
  Kolega pozrel dáta zo zdravotných poisťovní, koľko ľudí zaočkovali oni…a výsledok je hodne odlišný…aj za predpokladu x3 dávky.

  • Ktorý smerom? Už tu dávno tvrdím, že ide o marketing „malá kopa pýta viac“ – Je dôležité vedieť tie čísla, pretože ak je nás stále minimálne polovica – už s tým bez občianskej vojny nepohnú!

   Tak sa nevyjadruj neurčito!

   • Aspoň prvou dávkou je už opichaných viac ako polovica národa. Lenže zabudli rátať s tým, že za rok časť opichancov zomrie (hoc prirodzenou smrťou) a k neočkovaným naopak pribudnú novonarodení. Ak ročne v priemere umrie 53000 ľudí a približne polovica sú opichanci, tak už zomrelo minimálne 26500 z nich. To je čistá štatistika. Reálne však viac, nakoľko tá polovica opichancov nie sú rovnomerne vekovo rozložení, ale viac ich je zo starších ročníkov. Takže reálne počítame, že už zomrelo 35000 opichancov a týchto by mali v štatistikách odpočítať. Po ich odpočítaní by sme sa dostali znova na úroveň, že opichancov prvou dávkou je mierne menej ako polovica národa. Čas hrá pre nás! 🙂

    • No – keď takto vymrie polovica národa, tak čas hrá pre Kalergiho plán a islamizáciu Slovenska! U nás v dedine zomrelo presne 2x viac ľudí ako sa narodilo. Starosta „globalista“ karierista podporuje vakcináciu! Hoci má dostatok negatívnych info /a zomierajú mu vlastní ľudia na jeho nepriamy nátlak!/ – títo zmrdi sa radi chytajú „hoaxovej“ oficiálnej haluze! Zmrd bez svedomia! On sa bojí len toho, že mu nevídu jeho osobné plány! On kľudne vyľudní polovicu dediny, pokiaľ ho ako trianonský káder maďarskí revanšisti dostanú do slovenského Knessetu! Chce sa okúpať v moci a peniazoch! Toto sú konkrétne ciele a ciele!

     • Tak áno, časom môže dôjsť k vyľudneniu, naša aspoň čiastočná útecha bola, že zomretých opichancov nahrádzajú neopichané deti (ak ich nezačnú opichávať už od 6 mesiacov, ako plánujú). Slovensko na tom ale nie je až tak zle s 50% opichanosťou. Také Portugalsko s 85% (99% dospelých) je na tom neporovnateľne horšie. Ak by nebolo Brazílie, tak Portugalsko je už vymretý národ.

     • Kto hľadá nájde.

     • Treba sa zamerať na zdravotné poisťovne… každá uvádza za koľko osôb zaočkovaných zaplatila.
      Neviem či môže dostať dávku niekto, kto nemá jednu z troch zdravotných poisťovní?

     • provokater

      maroš, a to nevieš urobiť s ním poradok!!!kua…

    • holistický prístup

     redakcia,

     „Čas hrá pre nás! 🙂“

     To akože vážne?!? – aj s tým milučkým úsmevom?!?
     Chcete tvrdiť, že tie ženy v očakávaní!!!!! s dusítkami na pyskoch – mnohokrát napustené jedmi – „vakcínami“ – a ostatnými jedmi – stále sa patlajúce jedmi – tzv. „dezinfekciou“ – môžu priviesť na svet múdre, čisté, zdravé, … deti ktoré v sebe nosia?!? – samé sú vážne pridusené, tak koľko toho kyslíka ostáva pre ich plody?!? – a to úplne cielene vynechávam poškodenia ich partnerov …

     Zobuďte sa …

    • Ano hrá, pretože po 9 mesiacoch už zasa nebudú očkovaní… takže sa zasa zvýši počet neočkovaných. A neviem koľkí vydržia tento zbesilý očkovcí maratón bez vyhliadky na koniec…

 4. Hrozne !!

 5. holistický prístup

  Denník The New York Times prišiel v týchto dňoch so správou, z ktorej vyplýva, že USA sú pripravené v prípade vojny s Ruskom cvičiť ukrajinských povstalcov v krajinách, ktoré sú súčasťou východného bloku NATO, konkrétne boli uvedené Poľsko, Rumunsko a Slovensko!

  https://www.nytimes.com/2022/01/14/us/politics/russia-ukraine-biden-military.html

  https://blog.hlavnespravy.sk/29380/usa-planuju-na-slovensku-cvicit-ukrajinskych-povstalcov-a-zatiahnut-sr-do-vojny-s-ruskom/

  • Treba neustále pripomínať predvolebný sľub – vyhlásenie Čaputovej, že nedovolí prítomnosť cudzích vojsk na Slovensku! A treba na tú sviňu už začať variť vodu!

   • Maros lenze ona neklamala. Len pre nu su americke vojska neni cudzie…

   • holistický prístup

    … a čo tak „predvolebné SĽUBY“ – medové motúzy – mrkvička pred nosom somára – a „programové vyhlásenie“?!? … kde NIČ – tu NIČ!!!! … a zbytočné je sa baviť o nejekom panflete s pomenovaním „Ústava“ …

   • kto si počká,ten sa dočká

  • 7.marca 2019
   Čaputová k základniam
   „S prítomnosťou cudzích vojakov alebo základní by nesúhlasila.“

   Vzhľadom na uvedené informácie sme oslovili kandidátku na prezidentku Zuzanu Čaputovú, ktorá vyhlásila:

   “Nevidím dôvod na trvalú prítomnosť zahraničných vojsk na Slovensku. Chcem, aby Slovensko bolo spoľahlivým a solidárnym spojencom v rámci NATO, a to dnes znamená najmä sústrediť sa na reálnu a transparentnú modernizáciu našej armády. To je naša hlavná úloha.”

   Na hypotetickú otázku či by súhlasila s prítomnosťou cudzích (trebárs amerických) vojakov alebo základní na území SR, ak by sa stala prezidentkou a v budúcnosti by rozhodovala o tejto otázke, odpovedala, že nevidí dôvod na udelenie súhlasu. “Čiže by som nesúhlasila,” poskytla stanovisko pre Hlavné správy.“

   „Čaputová sa vyjadrila, že ľudia, čo s ňou nesúhlasia a nevolia ju, tak z toho dôvodu, že sú frustrovaní. Pokiaľ bude mať pravdu a nebude súhlasiť s prítomnosťou zahraničných vojsk a základní, nemám byť z čoho frustrovaná. Ale ak otočí, na prítomnosť cudzích vojsk nebude normálnym ľuďom stačiť slovo len frustrácia. Teraz sa ukáže, či sú liberáli klamári a či sa Čaputová nestala prezidentkou s pomocou klamstva. Uvidíme to v najbližších dňoch a mesiacoch. Aj to, či o tejto téme budú obyvatelia Slovenska informovaní, ako a čo z toho zostane pravdou.

   Ja osobne jej neverím, že neotočí a z tohto dôvodu ju nechcem za prezidentku. Až teraz sa ukáže, či má táto žena chrbtovú kosť alebo sa zaradí k iným mužským len pajácom. V tom prípade by to bola pre ženy len hanba, že raz tam máme ženu a v ničom sa nelíši od predajných mužov v špinavej politike. “
   https://malinova.blog.pravda.sk/2022/01/06/caputova-s-trvalou-pritomnostou-zahranicnych-vojsk-by-som-nesuhlasila/

   • NAVRHUJEM…

    Okamžite = teraz – v tejto chvíli – vedome založiť spoločnú horizontálnu platformu – duchovný a mozgový Trust s konkrétnym spoločným Cieľom – „LIGA za Život a národ /liga proti genocíde – VLKODAV/!“

    MOTTO: „Buď máš Vieru – alebo Strach! Ale nikdy nie oboje spolu!“ – základný postulát z knihy „Posolstvo od protinožcov“.

    Teda – každý na úrovni svojej vyspelosti za tento spoločný cieľ! Za túto víziu! Kto nevie ako na to – nech sa učí! Ale nech má tento cieľ pred sebou, aby mohol byť užitočný neskôr!

    Komplet audiokniha mp3 plus pdf – Posolstvo od protinožscov.
    V celom príbehu sú dôležité – základné – filozofické postuláty skutočného človeka!
    https://ulozto.net/file/2Qv1U0QRLEYH/marlo-morganova-2008-poselstvi-od-protinozcu-zip#!ZJZ4ZQR2ZmH0BTH1BGx2LzEzZQyuL0uMEHkBD3R3AxAdDGqvAj==

    Kontext – Cabal utrpela porážku – proti nám stoja zotrvačne už len ich poskokovia – ich užitoční idioti! Je to situ ako s Banderovcami na Slovensku v roku 1945 – snažia sa nejako prebiť a stále sú nebezpeční, avšak víťazstvo už je naše! Takže vydržať a doraziť ich!
    2021-12-28 Galaktická federace a další – Debatní speciál
    https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-12-28-galakticka-federace-a-dalsi-debatni-special/

    • provokater

     babkinu pi u nemám ani vieru, ani strach marošček

     • holistický prístup

      Je to VIE-RA = POZNANIE – nie slepá viera v niečo z vonku vnútené.

     • Viera = vnútorné intuitívne presvedčenie o správnosti v zmysle univerzálnych pravidiel – na ktorej si strane – či Jednoty, alebo jej protikladu. Nemať vieru ani strach = bezduchý tvor. Odporca. Ignorant. Zviera má strach. Úniková tendencia. Človek s vierou čelí, tvorí, s víziou harmónie. Kto nemá vieru – nemá budúcnosť – len prežíva. Jeho heslom je – „Žijeme len raz!“ Áno – lebo ste bezduchí.

 6. holistický prístup

  Niečo na odľahčenie:

  Viete, aký vtip je dnes na Ukrajine najpopulárnejší? Nie? Tak vám ho potom poviem.

  Ukrajinskému prezidentovi zavolá známy z Izraela a pýta sa:
  – Vladimír Alexandrovič, ako to u vás vyzerá?
  – Sme vo vojne Abram. Bojujeme s Rusmi už sedem rokov!
  – A aké sú straty?
  – Veľké Abram. Už sme prišli o 10 tisíc bojovníkov, Krym a dva regióny!
  – A aké sú straty Rusov?
  – Neuveríš Abram, ale Rusi odmietli bojovať!

 7. …je to smutné a úplne hrozné, akým smerom sa to uberá….
  …vďaka za to odľahčenie…

 8. Mňa dnes vytočilo fašistické zavedenie respirátorov ešte aj v exteriéri !
  https://cz24.news/kvoli-protestom-skodlive-respiratory-na-slovensku-bude-povinny-aj-v-exterieri-a-na-podujatiach-je-to-ocividny-utok-vlady-na-zdravie-obcanov/
  Pýtam sa, prečo respirátory nie sú povinné napr. v Poľsku ANI V INTERIÉRI ??? Dlabem ich, nech si ich nosia primitívy !

  • Treba ich ignorovať. Vlastne, už ich aj takmer každý ignoruje. Keď sa prejdete po ulici, nikto nič nenosí. A čím viac budú ľudia na nich dlabať, tým hysterickejšie sa oni budú správať. Je to predzvesť ich pádu! Tvrdého pádu.

  • Ale, ale to su akesi bolsevicke myslienky. Ved este pred dvoma rokmy to boli uspesny a tvrdo pracujuci , ktori si svoje bohatstvo plne Zasluzia.

 9. …my Slováci a naše Slovensko sme zrejme ,,vhodní“ z viacerých strán….

 10. „Budoucnost lidstva je ohrožena, zastavte očkování,“ varuje držitel Nobelovy Luc Montagnier.
  Nositel Nobelovy ceny Luc Montagnier ve svém projevu 15. ledna v Miláně varoval před očkováním a uvedl svůj názor, jak vidí celkovou situaci:

  „Protein viru, který byl ve vakcíně použit pro messengerovou RNA, je toxický. Je to jed.“
  „Množství mladých sportovců, kteří zemřeli v důsledku očkování, je neúnosné. Vakcíny by neměly zabíjet, ale chránit. Podávání těchto vakcín dětem je zločin.“
  „Kvůli dlouhodobým nepříznivým účinkům umírá mnoho lidí. Žádám kolegy, aby zastavili očkování touto vakcínou. Dnes si to dokonale uvědomují a měli by zasáhnout, budoucnost lidstva je ohrožena.“

  Orig. odkaz na jeho projev:
  https://twitter.com/miia_2018/status/1482404684031741953

 11. https://necenzurovanapravda

  Hackeři prolomili servery společností Pfizer, Moderna a spol. a nalezli zajímavé dokumenty

  https://necenzurovanapravda

  https://www.howbad.info/

  Od
  samého začátku největšího podvodu v dějinách lidstva je patrné nejen
  neustálé lhaní, manipulace a mlžení, ale i zatajování nepříjemných
  skutečností. Jak jistě víte, tak například velmi nevýhodné smlouvy firem
  jako Pfizer s jednotlivými zeměmi – či v případě EU blokem zemí – jsou
  utajené a začerněné. Vše kolem těchto globálních firem se drží v
  tajnosti a pro jistotu se nepřipomíná ani jejich minulost, která
  ukazuje, že mnohdy se tito globální hráči neštítili doslova jít přes
  mrtvoly jen pro docílení tučných zisků.

  Hackerům
  se pravděpodobně podařilo zachytit data o vakcínách proti covidu
  velkých farmaceutických společností. Tato data měla být držena pod
  pokličkou, i když již došlo k soudním sporům proti americkému Úřadu pro
  kontrolu potravin a léčiv s tím, že by měly být požadované údaje konečně
  zveřejněny. S dokumenty, které jsou nyní zveřejněny, může každý získat
  představu o hlavních aktérech „hry“ a také zjistíte, že některé zajímavé
  detaily, které byly dříve pokládány za konspirace, byly také potvrzeny.

  Například analýzy již dlouho ukazují, že některé šarže vakcín mají ve
  srovnání s jinými šaržemi zvýšené vedlejší účinky a úmrtí. Důvody jsou
  stále nejasné. Nyní však můžete zkontrolovat čísla šarží sami na
  webových stránkách http://www.howbad.info ,
  kde jsou k dispozici dotyčné dokumenty. Údaje také zahrnují počet úmrtí
  a závažné nežádoucí účinky spojené s každým číslem šarže a také
  umožňují srovnání s ostatními. Je děsivé, že v některých případech se
  úmrtnost po očkování nebo šance na závažné nežádoucí účinky zvyšuje až
  50krát.

  • Ten Dezider Horváth je posadnutý samoľúbosťou, dôležitosťou a úspechom – a „lajkami“ – dlhodobo sa z jeho konta nedajú stiahnuť žiadne dokumenty /do archívu/ – takže jeho prioritou nie je zdieľanie – kedy ti dá Róm okrem po papuli niečo zadarmo?!

   Počkám, až sa to objaví na TV Gloria. Inak dobrý materiál akurát do mailu! Preto čert ber Dezidera Horvátha aj s jeho podrbaným Facebookom! Zas musím zlikvidovať ich cookies!

   „Keď dvaja robia to isté – nie je to to isté!“

   • Marek Košice

    „Ten Dezider Horváth je posadnutý samoľúbosťou, dôležitosťou“ ….. To máte spoločné, tak?…

    • Marek Košice – si do mňa zamilovaný? Ja som myslel, že si zamilovaný do svojho vtáka – pán úžasný v posteli! Už si sa dnes poobzeral celý v zrkadle – ty narcis?!

     Od zajtra 19. môžeš nosiť na papuli suspenzor – možno naň konečne zbalíš nejakú. A blíži sa aj deň narcisov! Pre mňa si len infantilný 40-ročný ambivalentný sralo!

    • holistický prístup

     Marek,

     si úplne mimo – Maroš sa len snaží otvárať oči … jeho deprivácia má skôr korene v zrážkach so spiacimi slepcami – naprogramovanými zombíkmi – … je ich priveľa a preto prehliada aj vedomých, vidiacich … sám potrebuje niektoro programy odstrániť.

     U cigánov je to o niečom úplne inom – OTVOR OČI!!!! – prestaň sa zameriavať na svoje slipy a to, čo v nich ukrývaš … hľadaj – uvedomuj si programy do Teba vložené a následne ich odstraňuj – je to také jednoduché … základ je UVEDOMENIE …

     • holistický prístup

      Marošove príspevky zrejme stále podliehajú „odsúhlasovaniu“ – jeho príspevok nabehol spolu s mojim.

 12. Maju plan, kedze vidia, ze vela ludi je voci vakcinacii rozhodnuta bojovat a neprijat ju, rozsirit novy smrtiaci virus – kiahni!
  Znepokojujuce podla mna je, kedze u nas prebehlo to vseobecne zneuzite celoplosne testovanie, ktore ako vieme posluzilo ako studia, kde a komu posluzili vzorky DNA?
  Nechcem ani nahlas vyslovit myslienky, ktore mi a zrejme aj vam kruzia v hlave.

  • holistický prístup

   „Vírus“ – nie je živý patogén – je to odpadový toxický materiál – organizmom nevyužiteľný odpad jedmi poškodeného organizmu. Celá slávna „virológia“ je PODVOD – LOŽ – ABRAKA-DABRA – cielene „vypustená“ a dlhodobo živená v mysliach človečenstva – je to PROGRAM – s konečným cieľom OTRÁVIŤ všetko živé na „Zemi“ …

   „Kiahne“ vyvoláva živý patogén – parazit – živá baktéria – urobte si v tom jasno.

   • Vírusy sú vrecia s odpadkami?

    • holistický prístup

     hmmm,

     „vrecia s odpadom“ – to sú tie „tukové“ vankúše – je to ochrana organizmu … do nich sa ukladá odpad, ktorý organizmus nedokázal vylúčiť prirogzenou cestou – zároveň je to „poživeň“ pre rôzne parazity …

     • Odkiaľ to máš?

     • holistický prístup

      hmmm,

      moje oči, uši a ostatné zmysly sú otvorené – tu a teraz … plávame v oceáne bez konca – energetických dát a informácii, … stačí sa OTVORIŤ … triediť … skladať …

     • hmm – už tu to bolo minimálne 2 x – 2-hodinový dokument, ktorý sa ti nechce pozerať. Virotologická cirkev Infovojna, Dohľadaj si.

     • Maroš: Ďakujem za info.

 13. …uvidíme, ako sa ,,naša“ prezidentka zachová….

 14. Analýza (ne)možnosti zavedenia povinného očkovania proti ochoreniu covid-19 – komplexný právny pohľad bez trestnoprávnej roviny
  https://akw.sk/pravo/analyza-nemoznosti-zavedenia-povinneho-ockavania-proti-ochoreniu-covid-19-komplexny-pravny-pohlad-bez-trestnopravnej-roviny/
  ——————————————————————-
  Poznámka – tá poznámka „bez trestnoprávnej roviny“ je dôležitá kvôli tomu, že ako občania sa mimo trestnéhokonania môžme hájiť bez advokáta!

  Čiže nenechať sa rozglejiť „správami o 3.500-eurových pokutách v RakúskuL – to by smerovalo k výpalníctvu samotným štátom! A to potom budú horieť domy, byty a príbuzní politikov a exekútorskej mafie – teda občianska vojna!

  Opäť – „Buď máš Vieru – alebo Strach!“

 15. …jednoznačne treba zastaviť ,,kopírovanie“ ….so ,,všetkými informáciami“ a použiť zdravý ,,sedl.“.rozum….

 16. SLOVENSKÉ KORPORÁTNE MÉDIÁ OPÄŤ SVINSKY KLAMÚ … 3. DÁVKU NEDOSTALO 1,2 MILIÓNA ĽUDÍ, ALE LEN 400 000 – 16.1.2022.pdf
  https://ulozto.net/file/u9bJk0fPX5bJ/slovenske-korporatne-media-opat-svinsky-klamu-3-davku-nedostalo-1-2-miliona-ludi-ale-len-400-000-16-1-2022-pdf#!ZJWuBGR2AwxjLJSxMwR0LmqzMQV5L0cvAIt1H2S3AIcMIzHmBD==

Pridajte komentár

*