Americká FDA žiada súd o odloženie zverejnenia dokumentov k vakcíne Pfizer do roku 2076


Print Friendly, PDF & Email

Americká FDA žiada súd o odloženie zverejnenia dokumentov k vakcíne Pfizer do roku 2076

(Daily Expose) – Americká regulačná agentúra pre lieky a potravina (FDA) požiadala federálny súd o odklad zverejnenia dokumentov z klinických skúšok vakcíny proti Covid-19 od spoločnosti Pfizer/BioNTech o 55 rokov.

Ak by súd túto žiadosť schválil, agentúra by nemala legálnu povinnosť uvedené dokumenty dovtedy sprístupniť, čím by de-facto zostali pred zrakom verejnosti utajené.

FDA nehanebne oklamala odbornú verejnosť

Agentúra FDA pritom často sľubovala „plnú transparentnosť“ v súvislosti s covidovými vakcínami, vrátane uisťovaní o svojom odhodlaní byť úplne otvorená počas celého procesu udeľovania licencie vakcíne Pfizer.

Po týchto sľuboch v auguste 2021 požiadalo viac ako 30 akademikov, profesorov a vedcov z najprestížnejších amerických univerzít údaje, ktoré firma Pfizer poskytla FDA k schvaľovaniu svojej vakcíny.

Napriek tomu im FDA neposlala späť ani jeden jediný dokument.

Ako reakciu na toto nepochopiteľné správanie FDA podala v septembri 2021 advokátska kancelária Silli & Glimstad na FDA súdnu žalobu, v ktorej žiadala o sprístupnenie dokumentov.

Ani napriek žalobe, FDA nasledujúce takmer 3 mesiace stále neposkytla odbornej verejnosti žiadne dokumenty. Ani jeden.

Namiesto toho pred pár dňami FDA požiadala federálny súd, aby jej umožnil zverejnenie dát z klinických skúšok Pfizeru odložiť až do roku 2076. Ide o vyše 329 000 strán dokumentov, ktoré Pfizer odovzdal FDA.

FDA vo svojom podaní žiada súd, aby mohla zverejňovať len 500 strán mesačne, čo by znamenalo, že zverejnenie kompletnej dokumentácie by trvalo až do roku 2076.

Čiže všetky tie reči o transparentnosti boli len plané sľuby.

Na preštudovanie dát a schválenie stačilo len 3,5 mesiaca

Celé toto konanie agentúry FDA je nanajvýš zarážajúce. Totiž na preštudovanie celej dokumentácie prijatej 7.5.2021 im pôvodne stačilo presne 108 dní, keď 23.8.2021 zmenili pôvodnú autorizáciu vakcíny pre núdzové použitie na jej plné schválenie.

Zbohom vysoký krvný tlak

Podľa vlastných slov FDA za týchto 108 dní vykonali „intenzívne, robustné, dôsledné a kompletné posúdenie a analýzu dokumentov, aby sa uistili, že vakcína Pfizer je bezpečná a efektívna a môže byť plne schválená.“

Na druhej strane, len na zverejnenie tých istých dokumentov teraz žiadajú 20 000 dní.

Okrem toho, federálna americká vláda, podobne ako ostatné vlády po svete, chránia farmaceutickú spoločnosť Pfizer pred zodpovednosťou za poškodenia zdravia, ktoré ich vakcína spôsobí.

Pfizer navyše dostal na vývoj vakcíny miliardy dolárov vo forme darov. Zisk si už ale necháva celý sám.

Najhoršie na tom všetkom je, že dnes sú ľudia doslova nútení si tento „produkt“ aplikovať do svojho tela. A napriek tomu im nie je dovolené ani len nazrieť do dokumentov, ktoré by mali preukazovať účinnosť a bezpečnosť tejto vakcíny.

Takže sa pýtame – pre koho vlastne pracujú vlády? Zdá sa, že pre ľudí nie.

Záver

Transparentnosť si vyžaduje, aby regulačné úrady zverejnili všetky podklady, na základe ktorých schválili vakcínu Pfizer. Dnes. Nie zajtra. A už vôbec nie o 55 rokov!

Vedci, zdravotníci, lekári a každý človek, hlavne tí, ktorým nariaďujú povinne sa zaočkovať, musí mať bezodkladný prístup ku všetkým dokumentom.

Čo sa snažia pred nami ukryť?

Liečba osteoporózy

Zdroj: dailyexpose.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Redakcia – dramaturgicky ste out!
  Viac ma zaujíma, ako sa má kocúr Billa Clintona!
  Žije ešte?!

  To – ako si to máte hodiť nájdete na inom webe! Čús!

  • Veľa veciam nerozumiete. Všetko má svoju príčinu, no vy o nej nemusíte vedieť a následne vyvodzujete nesprávne závery.

   • Redakčný „okultizmus“?
    Kokso! Toto by sa dalo použiť aj na maturite – nie?!

    Súhlasím s tým, že najdôležiejšie informácie sú tie utajované!
    Čiže vašou úlohou je zabíjať náš životný čas odpútavaním od dôležitých vecí, o ktorých „nemusíme“ = nemáme vedieť!

    Lenže mňa fakt zaujíma, ako sa má kocúr Billa Clintona! Vzhľadom na to, že pochádza z útulku a ja chcem vedieť, či je týraný! Lebo ak nie – chcem ho nakopnúť! Satana čierno-bieleho!
    https://duckduckgo.com/?q=Bill+Clinton+cat&t=h_&iax=images&ia=images

    • Neviem presne, ale myslím, že okolo roku 1998 – pred Bušom – toto bola ústredná téma v TV Markíze! Tiež – ako hasiči zachraňujú posraté mačky na vysokých stromoch!

     Zástupnými časžerúcimi témami ma neskutočne nasierate!

     • Vy musíte vedieť o všetkom, že? Ok, tak vám to teda prezradíme. Náš včerajší článok bol tak silne virálny, že náš server sa dostal na hranicu kolapsu. Ak by sme dali aj dnes nejaký silný článok (nehovoriac, že tento nie je dôležitý k celkovej mozaike), tak by hrozil pád servera.

      Čiže inými slovami, museli sme nejako brzdiť návštevnosť stránky 🙂

      Vidíte, netreba za všetkým hneď hľadať sprisahanie, zvyčajne existujú aj úplne racionálne dôvody.

     • Vymeňte servera! Za hosting na Amazone!

      Bože! Som ja ale dobrý!

      “ museli sme nejako brzdiť návštevnosť stránky“ – ale veď to robíte vlastnou retardáciou!

     • Myslíte na tom Amazone, ktorý zakazuje antivaxerské knihy? To by sme tam dlhú životnosť asi nemali…

     • holistický prístup

      redakcia,

      úplne prerážate všetky dná – kam až chcete zájsť?!? – stránka o zdraví … ach-jaj … stačí dať článok, ako si to majú všetci „hodiť“ a budete mať konečne pokoj aj s vašim „vodcom“ …

      Ak z diskusie zmizne niekoľko diskutérov – hlavne Maroš – tak si to skutočne môžete hodiť – pretože „návštevnosť“ je tu kvôli spôsobu diskusie – zakaždým sa to načíta … toto si riešte … to sa mi snáď len sníva …

     • Daj sa lie, cit

     • Napîš niečo dôležité ty. Štvú má tvoje časžerúce komentáre. Na čo je tu schvaľovanie príspevkov?

     • mily marosko….
      tak ked ta tu niekto nasiera, tak co tu potom vlastne robis…
      nikto nie je zvedavy na tvoje dristaniny, a chod si trolovat niekde inde, alebo – ako to tu bolo uz spomenute – zaloz si vlastny ‚podnik‘ = casopis/noviny/portal whatever to ma byt… a rob si svoje … a nekaz tu inym den a cas…

      redakcia — bloknite tohto oneeeho … inteligentneho maroska

   • Clanok je super dik. Marosa si nevsimajte, vsak ked je nespokojny moze si zalozit svoj dennik….nechajte verejnost nech s nim diskutuje vy piste clanky dalej…nemame vsetci tolko casu preliezat svetove informacie..dik

  • Zapredana SR

   Ak chces vedieť niečo o kocúrovi, si tu zle. Zapni si Markízu.

   • Erika Mäsiarová

    Trefne

    • „Mea culpa – mea maxima“ – zabudol som na úvodzovky pri kocúrovi Billa Clintona!! No – mňa naozaj nebaví uvádzať svoje komentáre „toto myslím ironicky!“
     Lebo ani táto redakcia neuvádza články – „vhodné od 12 rokov“, „vhodné od 18 rokov“!

     Ako Slovák v prevládajúcom maďarsky hovoriacom prostredí som bol hneď na začiatku upozornený, že s Maďarom nežartuj! Lebo Maďar nechápe slovenský idióm!

     Ste Maďari?!

  • TY SI VAZNE UPLNE VYMYTY, ZE⁉️‼️😠
   KED SA TI TU NEPACI, TAK VYPADNI UZ KONECNE, JASNE⁉️⁉️⁉️😤

  • Velmi „vyrušujete“ vašimi príspevkami… dlho vás pozorujem, ani v podstate nikdy im normálne nerozumiem…nech ste už chytrý akokolvek. Všetci by sme mali byť v svojich vyjadreniach obozretní, či tým neurážate iných….ale vás to očevidne netrápi. A prestaňte napádať redakciu, takto sprosto, ved pre nás robia kus práce!

  • Doufám, že kocour ještě žije, ale páníček už se smaží v pekle !

 2. Ďakujeme za preloženie ďalšieho článku. Teda žijeme svet. Máme si niečo povinne dať vpichnúť, nevieme čo, predtým nám dajú podpísať papier, že my na seba berieme zodpovednosť za túto geneticky modifikovanú vakcínočku, resp. že nikoho nemôžeme zažalovať.
  My z tých alternatívnych webov cca vieme aké jedy sú v týchto vakcínach a aké choroby môžu tieto jedy vyvolať.

  • Problém je ten, že tvrdě spící ovce prostě jednoduše řečeno – nevidí, neslyší; jdou jak osel za mrkví….
   Otázkou je, co se musí stát, aby se tyto spící a neslyšící už konečně probudily? Očkování dětí je taky moc neprobudilo…..
   *****
   Dle mého názoru je potřeba tuto hru, film (jak to někde nazývají) ukončit a tyto spáče a hlušce postavit před tvrdou realitu a ještě tvrdší budoucnost, která ……. (doplňte si každý dle svého)

   • Jirik
    Ja tvrdím ,že by ich prebudilo jediné spoplatnenie vakcín Alebo ,,nejakéto ,, siahnutie na ich komfort
    Pretože veria tomu (okrem iných ) mamonari, kt.sa neboja, že niečo stratia Iba život kovidom
    Iné nevnímajú Poznám takých majú všetko … A ani nevyjdú poriadne z domu
    Potom im možno tukne, že im to zoberie z rozpočtov Potom síce tiež nebudú vnímať lebo LATKU budú potrebovať

    • Spoplatnenie vakcín znamená zníženie zisku farmakomafie, ktorá takto pohodlne cicia naše verejné peniaze zo „zadarmo“ vakcín!

     Dane doboha! Čo sú to za úvahy! Ty naozaj nechápeš, ako to celé funguje?! Lebo 30 rokov do teba trúbia, že máš právo na názor?!
     Tak si sa preplieskala a napísala toto?!

     No – nekúp to a nezabi to!

    • Pavelkovych Milan

     Zatiaľ sa siaha na konfort tým, čo nemajú nasrate v hlave a neveria tomu chemickému koktailu od mengelovskeho Pfizeru. Členovia sekty „Ihla je sloboda“ NIKDY neuveria stránkam ako je badatel, ae news, infovojna a podobne. Oni neuveria ničomu čo sa povie inde ako v mainstream médiách. Klaus Schwab a spolok psychopatov z Davosu práve na túto tupost veľkej časti populácie pri spustení tohoto šialenstva spoliehajú. Stačí sa týchto ľudí spýtať, že prečo to, čo pred rokom zamietli ako hoax / napr. Covid pasy/ je teraz tvrdá realita? A takých príkladov je obrovské množstvo. Aj nosenie handry na papuli bolo deklarované tak, že budeme musieť vydržať a nosiť to 2-3 týždne…. Je zbytočné plytvanie energiou takýmto tupcom niečo vysvetľovať.

     • Súčasná propaganda je veľmi sofistikovaná a tak nečudo, že jej verí také množstvo ľudí. Ako napísal jeden majster, propaganda je určená väčšine, teda tým, ktorí nedovidia. Preto sa v nej nesmie ustupovať a nesmie byť príliš zložitá, lebo ináč sa začne trieštiť. Ak by sa začala teraz pripúšťať v mainstreamových médiách škodlivosť a nebezpečnosť mRNA vakcín, okamžite by sa karta obrátila. Preto musia byť tieto médiá v každej diktatúre pod kontrolou tých, ktorí ju nastolili.

     • Milanko a tiez preto Elita vyhra,nema doslova ziadnych oponentov,sami su prekvapeny ako im to bezi,ako svajciarske hodinky,zopar demonstracii,uplne nic nezmeni,akurat identifikuju vodcov,ktorych odstrania,Janko

 3. https://www.naturalnews.com/2021-11-19-covid-vaccines-suppressed-immunity-hiv-hpv-herpes.html
  Mayo Clinic-trained doctor says covid “vaccines” are locking in suppressed immunity, making people more prone to HIV, HPV, shingles, herpes
  Lekár vyškolený na Mayo Clinic hovorí, že „vakcíny“ na covid blokujú potlačenú imunitu, vďaka čomu sú ľudia náchylnejší na HIV, HPV, pásový opar, herpes

  Fauci Flu shots are making people’s bodies more prone to cancer
  Fauciho očkovanie proti chrípke spôsobuje, že ľudské telá sú náchylnejšie na rakovinu

  PS Moja známa z tejto vakcínočky schytala pásový opar – takže vidíme, že je pravda čo je napísané v tomto článku.

  • Erika Mäsiarová

   Môj zať a známa chytili pás. opar z kontaktu -dlhšieho s očko.

   • PÁSOVÝ OPAR
    Jemná šťáva z netřesku střešního (Sempervivum tectorum) pronikavé bolesti z pásového oparu velmi
    rychle odstraní. Čtyři až pět masitých listů se po délce rozřeže a položí na talíř. Z jejich povrchu vytéká šťáva, kterou se nemocné místo několikrát denně potírá. Listy lze též odstředit v odstředivce. Nemocný
    pocítí blahodárný účinek už po prvém natření. Ve starých bylinkářích je tento recept:
    25 g kůra dubu
    10 g heřmánku
    10 g kontryhelu 25 g šalvěje
    20 g ovsa 10 g komonice
    Do litru studené vody se dají čtyři polévkové lžíce bylinek, zahřejí se těsně do varu, odstaví a nechají tři minuty vyluhovat. Nemocné místo se vícekrát za den opatrně namáčí (vatou) vlažným výluhem.
    Zbytek rostlin se po výluhu trochu zahřeje, dá se do lněného ručníku a přiloží na noc na nemocné místo.

    zdroj knihy marie treben

 4. https://www.naturalnews.com/2021-11-19-natural-doctor-blows-whistle-on-covid-vaccines.html
  BOOSTER SYNDROME: Natural doctor blows whistle on Covid vaccines lowering white blood cells more and more with each shot, turning vaccinated people into AIDS-like patients
  Voľný preklad:
  SYNDRÓM BOOSTER (syndróm ďalšej zosilňujúcej vakcíny): Lekár naturálnej medicíny oznámil, že s každým ďalším podaním vakcíny proti Covidu sa stále viac a viac znižujú biele krvinky, očkovaní budú ako pacienti s AIDS

  Toxic Covid booster shots — the deadliest “ingredients” of the pandemic are here
  Toxické posilňovacie Covid vakcíny – najsmrteľnejšie „zložky“ pandémie sú tu

 5. https://www.naturalnews.com/2021-11-19-over-10k-australians-register-for-vaccine-compensation.html
  Over 10,000 Australians want compensation for COVID-19 vaccine side effects
  Viac ako 10 000 Austrálčanov chce kompenzáciu za vedľajšie účinky z vakcíny COVID-19

 6. https://www.naturalnews.com/2021-11-19-doctors-dropping-like-flies-due-to-vaccines.html
  Reap what you sow? Doctors dropping like flies in deaths described as “died unexpectedly” and “died suddenly” since mid-October
  Žať, čo zaseješ? Lekári padajú ako muchy v úmrtiach opísaných ako „nečakane zomreli“ a „zomreli náhle“ od polovice októbra

  PS Oplatí sa pozrieť ich fotky v tomto článku a je tam napísané aj koľko mali rokov keď ich táto vakcína zavraždila.

 7. Nejako som sa v tom článku stratila už na začiatku. V nadpise najskôr žiadala o odklad, a potom zase o povolenie zverejniť. Jasné, že som to prečítala celé, ale… niečo nem dobre.

  • Hát – keby si to nečítala, tak sa nemstratíš! Už v komentári v predchádzajúcom článku bola prebratá podstata – „vojnová archivácia“, ale táto redakcia v tom uvidela príležitosť, ako nás odpútať od toho, ako sa Smer vďaka naším sračkám kĺže k moci!

  • Preformulovali sme to.

 8. Fico, Blaha, Pellegriny a Uhrík s Kotlebom by si mali konečne uvedomiť, že ak Mengele – Lengvarský zavedie povinné očkovanie a aj ho zrealizuje so svojou fašistickou juntou, potom už budú pre väčšinu ľudí predčasné voľby úplne ľahostajné a bezvýznamné !!!

  • To oni len tak, aby …akože niečo robia.
   S krížikom po funuse je každý generál .

  • POCUVAJ A TY O TOM VIES, ZE VAKCINACNY PROGRAM SCHVALILA V ROKU 2018 PRAVE FICO, PELLE VLADA⁉️⁉️⁉️‼️‼️‼️

   • Fact je ze nakupili za vyse 60 Millionov,tie PCR testy v roku 2018,ked bol Fico pri moci,su to vsetko vrazedni Hajzly

 9. Jasné že niečo taja.

  Ale dôležitejšie je, že v pondelok máme ísť do práce a zamestnávateľ má kontrolovať zamestnancov OTP.
  Čo chápem, že zamestnanec sa môže preukázať či je očkovaný alebo či prekonal ale ako sa má na vrátnici preukázať, že je testovaný keď test má poskytnúť zamestnávateľ …podľa pripravenej novely zákona.
  Zamestnávateľ sa má v pondelok riadiť vyhláškou UVZ, ktorá zase doteraz neexistuje a bude existovať až možno v nedeľu večer. Upraveným zákonom a zákonníkom práce zatiaľ nie, lebo neuzreli svetlo sveta doteraz.
  Máme sa všetci riadiť novým kovid automatom, ktorý má odporúčací charakter (to vyšlo z úst člena vlády).

  Tak mám v tom trošku chaos ako neopichaný zamestnanec, pretože čo mám v pondelok ráno o 6h vlastne robiť?? Cez víkend nebudem mať prístup k internetu, lebo idem do hôr a z vlaku rovno do práce. A mám povinnosť mať doma vôbec televízor a internet?

  Národný inšpektorát práce dnes vydal nejaké usmernenie, tak som zvedavá…

 10. Toto je pravda a treba sa jej držať: https://www.slovanskenoviny.sk/povinne-ockovanie/ !!!
  Nemôžeme podľahnúť očkovaciemu tlaku vlády. Okrem toho, nemôžu zavrieť polovicu obyvateľstva do väzenia za odmietnutie očkovania. Rovnako, ak by začali prepúšťať ľudí odmietajúcich očkovanie, tak by celý štát skolaboval. Pokuty? Od polovice národa? Len nech posielajú a lepšie naserú adresátov! Musíme vydržať, držať spolu a otvárať oči každému, komu sa dá, o čo tu naozaj tejto zapredanej vláde ide – likvidáciu slovenského národa a všetkých, čo tu žijú ! Ich „vakcíny“ boli na to vyvinuté, pomaly decimovať populácie sveta !!!

 11. https://otevrisvoumysl.cz/vzkaz-odvahy-pred-usvitem-je-nejvetsi-tma/
  Vzkaz odvahy – před úsvitem je největší tma

  Ve zkratce…
  Nenechme se zastrašit. Vydržme. Propojujme se. Dáme to.

  https://otevrisvoumysl.cz/otevrena-diskuze-lekaru-doslo-k-poruseni-zakonu-a-etickych-norem-v-souvislosti-s-covid-ockovanim-otazka-02-12/
  Otevřená diskuze lékařů: Došlo k porušení zákonů a etických norem v souvislosti s Covid očkováním? (otázka 02/12)

  Ve zkratce…
  Podívejte se na druhou část otevřené diskuze lékařů. Co si myslíte Vy? Došlo k porušení zákonů a etických norem v souvislosti s Covid očkováním? Napište nám komentář a sdílejte, děkujeme.

 12. https://www.infovojna.sk/article/mlady-soros-odletel-a-rakousky-kancler-uz-jede-podle-noticek-rakousko-jako-prvni-zeme-na-svete-zavede-povinne-ockovani-proti-covid-19-pro-veskere-obyvatelstvo-a-v-zemi-se-ocekava-propuknuti-nepokoj-vcetne-vzpoury-mensi-casti-policie-a-vojenskych-sloz
  Mladý Soros odletěl a rakouský kancléř už jede podle notiček: Rakousko jako první země na světě zavede povinné očkování proti Covid-19 pro veškeré obyvatelstvo a v zemi se očekává propuknutí nepokojů včetně vzpoury menší části policie a vojenských složek!

 13. https://www.naturalnews.com/2021-11-19-only-purebloods-will-survive-the-vaccine-radiation-holocaust.html
  Only PUREBLOODS will survive the vaccine / radiation holocaust being unleashed against humanity… the spike protein in vaccines causes genetic DISINTEGRATION
  Len ČISTÁ KRV prežije vakcínovo / radiačný holokaust rozpútaný proti ľudstvu… hrotový proteín vo vakcínach spôsobuje genetickú DEZINTEGRÁCIU (rozklad, rozpad)

  Only purebloods will be able to reproduce, so the future of humankind belongs to those who reject mRNA vaccines
  Iba ľudia s čistou krvou sa budú môcť rozmnožovať, takže budúcnosť ľudstva patrí tým, ktorí odmietajú mRNA vakcíny

  • Snochačestvo – Wikipédia
   [Prehľadávať doménu sk.wikipedia.org] https://sk.wikipedia.org › wiki › Snochačestvo
   Snochačestvo (z rus. сноха – snocha – synova manželka (nevesta), čes. snacha) je starý slovanský zvyk keď svokor mal pohlavný styk so synovou manželkou v prípade ak bol syn ešte nedospelý, alebo bol dlhodobo neprítomný. Deti narodené z takéhoto spojenia boli právoplatnými deťmi syna a jeho manželky. Prichádzajúca kresťanská (pravoslávna) cirkev začala tento zvyk …

 14. https://www.brighteon.com/7d55613e-a983-4b52-b884-23d423771900
  Dr. Sherri Tenpenny joins Mike Adams with latest update on covid vaccines and the fate of humanity
  MUDr. Sherri Tenpenny sa pripája k Mikovi Adamsovi s najnovšou aktualizáciou o vakcínach proti covidu a osude ľudstva

 15. Profesor Vladimír Krčméry naznačil, že aj v Slovenskej republike bude po vzore Rakúska nakoniec zavedený všeobecný tvrdý lockdown. Hovoril o tom v diskusnej relácii denníka Pravda.

  https://www.hlavnespravy.sk/krcmery-uviedol-ze-citi-ze-nakoniec-bude-predsa-len-prijaty-lockdown-pre-vsetkych-vratane-ockovanych/2759844

 16. Ty s…. zlikvidují i izolované kmeny
  20.11.21

  Peru:
  Vůdce domorodé komunity v odlehlé části amazonského pralesa v Peru se o pandemii covidu-19 dozvěděl teprve v říjnu, kdy do jeho vesnice dopluli na lodi zdravotníci s vakcínami. Jejich cesta do míst, kam nevedou silnice ani pozemní cesty, trvala tři dny.
  „O covidu-19 jsme nic nevěděli. Teď o tom slyšíme poprvé,“ říká skrze tlumočníka Mariano Quisto, místní náčelník kmene Urarinaů, který žije hluboko v pralese peruánské Amazonie.
  Do vesnice Mangual v řídce obydleném regionu na severu Peru dorazili zdravotníci společně s pracovníky Mezinárodního červeného kříže. Ve člunech při plavbě z města Iquitos, které je správním střediskem provincie Loreto, strávili za tři dny 26 hodin. Samotné město Iquitos je přitom dosažitelné jen lodní nebo leteckou dopravou, kromě Amazonky ho se zbytkem světa nespojují žádné silnice.

  http://zvedavec.org/vezkratce/18299/

  • Tam som bol vyse tyzdna,tiez hlboko v Jungli na motorovom clne,tiez som videl RUZOVE DOLFINY,ktore konzumuju Pirany,takze,kde su Dolfiny,nie su pirany,je to asi hodina letu z Lima, Peru

 17. Nech sa páči: https://cz24.news/prebieha-uplne-jasne-dokazana-pandemia-ockovanych-oficialne-az-91-umrti-na-covid-bolo-od-augusta-2021-medzi-plne-zaockovanymi/ !
  Preto zapredaná vláda nechce zverejňovať koľko ľudí očkovaných a neočkovaných je na JISký´ách a zomiera, lebo by sa im rozpadol očkovací domček z karát ! Klamú, falšujú údaje, manipulujú a zavádzajúc verejnosť. Všetko sú to zločinci, čo sa na tomto podieľajú začínajúc politikmi, novinármi, TV a končia lekármi, ktorí nemajú charakter povedať konečne na plnú hubu pravdu, lebo peniaze !!! Fuj, pohŕdam vami !!! Kreatúry čo sa podieľate na tejto globálnej genocíde !!!

 18. Veľmi smutné video je v tomto článku ako jedna pani veľmi plače a hovorí, že jej zaočkovaní otec zomrel na Covid.

  https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/11/20/if-your-family-still-trusts-the-powers-that-be-send-them-this.aspx
  If Your Family Still Trusts the Powers That Be, Send Them This
  Ak vaša rodina stále verí mocnosti, ktoré sú, pošlite im toto

  Her dad believed he was safe from the virus, but “they need to tell people” the vaccine isn’t going to keep you from getting COVID or dying.
  Jej otec veril, že je v bezpečí pred vírusom, ale „musia to povedať ľuďom“, že vakcína vám nezabráni dostať COVID alebo zomrieť.

 19. ČESKO: Zločinci se neštítí ničeho a je otázkou, kam až to doženou. Necháme je v tom, jako nás západ zradil 29. září 1938? Před chvílí vystoupil ředitel nemocnice u svaté Anny, že má problém s covidem. Každého napadne, že prostě covid. Jenomže…!

  To, co slyšíme či čteme na údajných „dezinformačních webech“ či to Vojtěch shazuje jako konspirační dezinformace, řekl na plná ústa ředitel od svaté Anny Vlastimil Vajdák!

  Nemocnice zahlcují infarkty a mozkové příhody: byla údajná dezinformace antivaxerů. A skutečnost?

  Nemocnice omezuje provoz, a to včetně ambulancí. Personál se přesune ke covidovým lůžkům. „Jediná šance je snížit kvalitu péče,“ řekl Radiožurnálu ředitel nemocnice Vlastimil Vajdák.

  Čísla vyhlášená vládou jsou zhoršením. Jenomže věta, kterou pan ředitel, před kterým se ukláníme s pokorou všichni slušní se seslkým rozumem za léčení covidu vyslovil větu(y), které zamrazí a ministr Vojtěch odmítá komentovat:

  ČTĚTE POZORNĚ!!!

  Nemáme v této chvíli žádná volná lůžka na intenzivní péči. Pečujeme o covidové pacienty, a nyní se nám v tuto chvíli lůžka zahltila akutními infarkty, mozkovými příhodami a pořád probíhají onkologická operativa. Proto ta lůžka jsou aktuálně plná.
  A co je příčinou nedostatku sester?
  Příčinou je covid. Některé jsou nemocné. Část, asi 60, je na ošetřování člena rodiny!

  https://cz24.news/ceske-nemocnice-zahlcuje-epidemie-infarktu-a-mozkovych-prihod-ockovanych-predtim-to-byla-udajna-dezinformace-odpurcu-toxickych-mrna-injekci-a-jaka-je-skutecnost/

 20. https://zvtv.sk/dialogy/zakulisie-nezakonneho-sudenia-rostasa-stefan-harabin/
  Zákulisie nezákonného súdenia Rostasa – Štefan Harabin

 21. …ďakujem všetkým za skutočne výborné príspevky, ako otvor svoju myseľ- táto bola spom.od viac.čo je ozaj zaujím., / Jean myšodlak/ tiež cz 24 news od Jiika a hol.prístupu, tiež o histórii Slovanov v Chelemendiku v pred.prísp.od Maroša, tiež infor.zo Slovans.novín / od XXL + predt.od Maroša/..pre XXL – tiež si myslím, že o tie prdč.voľby sme mali zabojovať aj skôr, riešiť to 2 dni pred plán.povinn.očkov.je dosť pozadu, no vždy lepšie ako nič…alebo žeby si chceli vopred ,,prihriať svoju polievočku“ ???…pre miromo – daj si stopku k vyjdreniam o dákom liečení pre iného človeka…hľaď si seba, svoj.zdrav.problémov a prestaň špekulovať o zdrav.stave iných, urobíš najlepšie pre všetkých….a ešte k Marošovi, v ktoromsi príspevku si písal, že píšeš pod inými viacerími menami….myslím, že už som prišla na to, pod kt., a tiež myslím si, že viem aj to tvoje pravé meno, áno Maroš to nie je… je to meno človeka, kt.poznám osobne a s kt.máš veľmi spoloč.povah.črty…a pre ametyst….neviem ako to presne na pond. v tých zamestnaniach bude, no ja pôjdem tak ako inokedy, budem sa snažiť pracovať čo najlepšie, ako sa dá a tieto nezmys.vyhlášky ignorujem……a ešte by som chcela podotknúť , treba nám vydržať tento ,,boj“, pevne si stáť za svojím a vedieť sa obhájiť nielen v práci, ale aj pred známymi, či vlast.rodinou/ toto je aj môj prípad, vtedy je to veľmi nároč.proces …/,no stále verím, že sa to po procese v Rakúsku spustí ako lavína pre dobro nás všetkých….

 22. VAZENA REDAKCIA, BLOKNITE UZ TOHO DEBILA ,,MAROSA,,‼️🙏🙏🙏
  JE TO TOTALNY MAGOR, IDIOT A NECHAPEM, NACO SEM CHODI ONANOVAT, ALE ANO, CHAPEM UZ, LEBO JE UCHYL‼️‼️‼️

 23. https://www.hlavnespravy.sk/slovo-generala-slovensko-urcite-povinne-ockovanie-nezavedie-alebo-je-uz-zase-vsetko-inak-a-co-s-tym-vsetkym-ma-spolocne-sorosov-syn/2759972
  Slovo generála: Slovensko určite povinné očkovanie nezavedie. Alebo je už zase všetko inak? A čo s tým všetkým má spoločné Sorosov syn?

  Minister Lengvarský opakovane uviedol, že žiadne povinné očkovanie proti korone nebude. No lenže najnovšie povedal aj to, že v prípade zlého vývoja pôjdeme „rakúskou cestou“

 24. Živý prenos z protestu vo Viedni:

  https://www.fpoe.at/

 25. Len nech príde niekto hoci aj s fízlami povinne zaočkovať mojich rodičov, dolámem ich ruky aj nohy, verte že mi to stojí za to !!!
  https://www.hlavnespravy.sk/premier-ak-sa-epidemicka-situacia-nezlepsi-opatrenia-sa-viac-sprisnia/2760000
  Kurvy fašistické !!!

 26. https://www.hlavnespravy.sk/uhrik-zasadne-nesuhlasi-s-povinnym-ockovanim/2760062
  Uhrík zasadne nesúhlasí s povinným očkovaním: „

  Uhrík vyzýva na zastavenie tohto „šialenstva“. „Kým nie je neskoro. Tlačme na generálny štrajk proti vláde! Chráňme si slobodu a istoty!“

  • „uhrik“ nie je to nepekna hnusna vyrazka na tvari teenagerov a teenageriek?
   aj mister cotlebac uz ma z neho vsade vyrazky.

 27. https://blog.hlavnespravy.sk/28588/karantenne-lagre-fikcia-alebo-casom-realita/
  Karanténne lágre – fikcia alebo časom realita

 28. „Tak na udání. Dorazili. Ve dvou. Ani tak jsem se nezalekl a šel do boje. Snad jsem na nic nezapomněl.. Bylo to dlouhý 24 minut, snad úspěšný… kdo chce, použijte jako studijní materiál,“ uvedl na svém profilu Honza Konopásek. (Foto: Facebook)

  https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/nova-doba-hostinsky-mel-na-udani-kontrolu-z-hygieny-tak-je-proskolil/

 29. Přeživší holocaustu vypráví o tom, jak nacisté démonizovali Židy jako „šiřitele nemocí“.
  https://gab.com/QAnon211/posts/107283449945388349

  • Takto vypadá společnost 21. století. Gestapo pátrá po „podlidech“ v Rakousku. Tohle je vaše odměna, pokud jste se podvolili.

 30. V souvislosti s touto zprávou jsem si všimla, že na Novém Zélandu panuje trend, kdy mainstreamová média popisují úmrtí jako „náhlá“ nebo „neočekávaná“ bez dalšího vysvětlení. V překladu: Smrt po vakcíně. Nebo, bohužel, sebevražda.

  https://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=187052

 31. Připomínám, že pokud jste stále neočkovaní, přežili jste největší psychologickou operaci v dějinách lidstva. Po desetiletí vypracovávali ďábelský plán. Uvědomujete si, kolik času, prostředků a úsilí do toho vložili? Studovali všechny možné způsoby, jak zotročit vaši mysl a přimět vás, abyste se nechali očkovat. Snažili se vás demoralizovat tím, že ze všech možných úhlů korumpovali společnost. Snažili se očernit a znecitlivit vaši mysl pomocí porna. Snažili se vás nalákat na peníze, dárky a odměny. Snažili se vás zmást a přimět vás pochybovat o vlastní realitě a identitě. Snažili se vás přimět, abyste šlapali po svých vlastních zásadách, hodnotách a etice. Dokonce proti vám poštvali vaše blízké. Téměř všichni se nechali obelstít. Téměř všichni couvli. Ale vy ne. Jen si uvědomte, jakými šílenostmi jste si prošli a co jste překonali. Nikdy jste necouvli. Stále jste neočkovaní. Pořád jste čistokrevní. Ty triky na vás nezabraly. Takže všem neočkovaným vzkazuji: Na zdraví!

 32. Gibraltar nechal očkovat všechny své obyvatele, 100 % a přesto „ruší“ Vánoce kvůli nekontrolovatelné epidemii COVID. Probuďte se, lidi!

  • Gibraltar zrušil oficiální vánoční akce a vyzval lidi, aby se vyhýbali shromážděním v boji proti „exponenciálnímu“ nárůstu případů COVID, přestože je celá dospělá populace plně očkována.

 33. https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/luzka-se-nam-zahltila-akutnimi-infarkty-a-mozkovymi-prihodami-uvedl-reditel-brnenske-nemocnice/
  Ředitel nemocnice u svaté Anny v Brně, Vlastimil Vajdák v rozhovoru pro Radiožurnál uvedl, že lůžka mimo jiné zahltila akutní infarkty a mozkové příhody.
  Z toho důvodu, nejenomže pečujeme o covidové pacienty, se nám v tuto chvíli lůžka zahltila akutními infarkty, mozkovými příhodami a pořád probíhají onkologická operativa. Proto ta lůžka jsou aktuálně plná.

  PS Vakcínočka „funguje“ resp. vedľajšie účinky z vakcíny

  • holistický prístup

   Janka,

   to nie sú vedľajšie účinky – to sú HLAVNÉ a cielené účinky – to je dôvod psychoteroru – kvôli tomu šíria patentované LŽI, KLAMSTVÁ – cieľom a účelom je vyvraždenie človečenstva – tých, ktorí majú dočasnú výnimku, sa po dosiahnutí cieľa urýchlene v jedinom kroku zbavia.

   Je to vojna PARAZITA proti človečenstvu … akože posledná bitka – záverečná – tak je to naplánované … OSUDOVÁ CHYBA …

 34. https://www.banned.video/watch?id=6197e09472a4a35a3c8e4d5c
  EU is trying to ‚play God‘ with COVID mandates, Romanian priest raised under Communism warns
  EÚ sa snaží „hrať na Boha“ s mandátmi COVID, varuje rumunský kňaz vychovaný za komunizmu

 35. https://www.infovojna.sk/article/videonamiesto-pravneho-statu-zijeme-v-policajnom-vraciame-sa-spat-do-roku-1989-konzilium-odbornikov-radiacich-vlade-hrubo-porusuje-ustavu-a-medzinarodne-zavazky-sme-dementny-narod-tvrdi-emeritny-sudca-ustavneho-sudu-drgonec
  VIDEO:„Namiesto právneho štátu žijeme v policajnom! Vraciame sa späť do roku 1989. Konzílium odborníkov radiacich vláde hrubo porušuje Ústavu a medzinárodné záväzky. Sme dementný národ!“, tvrdí emeritný sudca Ústavného súdu Drgonec

  • holistický prístup

   Janka,

   ak je niekto dementný, tak je to DRGONEC – vie, čo sa deje a ČO urobil, aby tomu zabránil?!? – chazar – prípadne JEZUITA (alebo ICH OTROK) kydá špinu na náROD Slovienov – je to cielený útok na náROD!!!! – JEHO VINA … aj všetko ostatné sú bludy – naučte sa konečne rozlišovať, KTO je KTO!!!! Ide o cielený útok zameraný na LIKVIDÁCIU náRODa!!!! – je priamo zainteresovaný na „pláne“ …

 36. https://cz24.news/temne-zlo-ovladlo-slovensko-diskriminacia-ako-pravo-a-povinnost-priamo-vlozena-do-zakona-c-355-2007-z-z-a-zbavenie-sa-tejto-zodpovednosti-verejnymi-cinitelmi-podpisana-zuzana-caputova/
  TEMNÉ ZLO OVLÁDLO SLOVENSKO. DISKRIMINÁCIA AKO PRÁVO A POVINNOSŤ PRIAMO VLOŽENÁ DO ZÁKONA č. 355/2007 Z. z. a ZBAVENIE SA TEJTO ZODPOVEDNOSTI VEREJNÝMI ČINITEĽMI … podpísaná Zuzana Čaputová

 37. Len toľko, musíme to vydržať a nepodľahnúť ich psychologickým a sociologickým hrám a manipuláciám. Je nás viac, nemôžu nám ublížiť, ak budeme držať spolu, ale my im môžeme a vyzerá to tak, že to bude čoskoro nevyhnutné ! A preto ukludňujte ostatných, nebojte sa ich a pripravujte sa na náš čas ! Šírke informácie – pravdu o tom, že zomierajú zaočkovaní, lebo ich mňamka je jed ! Treba viac článkov o tom, ako to skutočne vyzerá v preočkovaných štátoch, pokiaľ ide o presné údaje o mŕtvych a ich príčinách. Škótsko tu už bolo, teraz treba ďalšie krajiny a šíriť to medzi ľudí a držať ich na duchu ! Vládnuci nacisti si koledujú MOR HO ! A vysvetľujte aj podnikateľom, že po očkovaní prídu o celý majetok a aj slobodu, lebo to čo sa tu deje nie je len agenda covid !!! Všetkým prajem pevné nervy, trpezlivosť a silnú vieru ! Ak opozícii ide naozaj o naše dobro ako tvrdí, tak nech začne konečne konať, ale vtedy, keď je parlament plný- vtedy do ulíc a nielen !

 38. https://cz24.news/nikdo-to-nechce-slyset-bratranec-41-let-cukrovka-druha-davka-zastava-srdce-a-je-toho-mnohem-mnohem-vic/
  „Nikdo to nechce slyšet!“ Bratranec, 41 let, cukrovka. DRUHÁ DÁVKA, ZÁSTAVA SRDCE. A je toho mnohem, mnohem víc…

 39. http://www.nwoo.org/2021/11/18/dnes-budeme-grilovat-predstavitelov-chobotnice-firmy-pfizer/
  Dnes budeme grilovať predstaviteľov chobotnice firmy Pfizer

  • Susan Desmond – Hellman

   Vo vedení Pfizeru je súčasná hlavná poradkyňa a členka predstavenstva Výskumného ústavu medicíny Billa a Melindy Gatesovcov. Bývalá generálna riaditeľka nadácie Bill & Melinda Gates Foundation v rokoch 2014 až 2020. Je prepojená aj na Rockefellerovu nadáciu. V roku 2021 bol Susan Desmond-Hellmann menovaná prezidentom Joeom Bidenom do prezidentskej rady poradcov pre vedu a techniku ​​(PCAST). Tým je povedané všetko. Prepojenie farmamafie je dokonalé…

   • Východisko? Odstránenie skorumpovaných vlád a nastolenie demokratického poriadku vládami, ktoré budú zastupovať skutočné záujmy občanov. Je najvyšší čas v mene budúcnosti našich detí…

    • holistický prístup

     DÉMOS = slobodný „ľud“ vlastniaci OTROKOV = OTROKÁR

     DEMOKRACIA = OTROKÁRSKA SPOLOČNOSŤ = vláda „ľudu“ vlastiaca OTROKOV!!!! predstaviteľ Atény

     OCHLOS = vláda všetkého „ľudu“ – predstaviteľ Sparta

     Začnite konečne rozlišovať, čoho sa dožadujete – dožadujete sa demokracie – však ju máte tú OTROKÁRSKU spoločnosť!!! … a napriek tomu sa sťažujete, demnonštrujete, …

     • holistický prístup

      Ja volám po KOPNOM PRÁVE – HORIZONTÁLA MOCI – na tomto portáli to už nou bolo vysvetlené – to je jediné skutočné spravodlivé a slobdné spoločenstvo – systém DŔŽAV – prirodzené autority – každý na svojom mieste podľa srupňa vývoja – spolupráca – …

 40. Minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský mal v uplynulých mesiacoch viackrát vyjadrenia typu:

  „Chcel by som reagovať na dezinformáciu, že ideme zavádzať nejaké plošné alebo povinné očkovanie. Chcel by som všetkých ubezpečiť, že tomu tak nie je a ani nebude. Vyhlásenia typu, že vláda chce povinne očkovať, sa nezakladajú na pravde.“

  Naposledy to jasne povedal aj pred niekoľkými dňami, keď v odpovedi na priamu otázku jednoznačne poprel možnosť povinného očkovania.

  Lenže na druhej strane, generál Lengvarský dlhodobo „laškuje“ aj s trochu inými vyjadreniami: že je na diskusiu, či povinné očkovanie zaviesť alebo nie, že ľudia sa sami svojím správaním rozhodujú, či budú prijaté tvrdšie opatrenia, a že je otázne pre ktoré skupiny by povinné očkovanie pripadalo do úvahy. Aj takýchto jeho vyjadrení by sme za posledné mesiace mohli nazbierať viacero.

  No a celkom najnovšie povedal, že keby bolo zle, tak Slovensko pôjde „rakúskou cestou“. Čo však presne znamená „rakúska cesta“?

  https://www.hlavnespravy.sk/slovo-generala-slovensko-urcite-povinne-ockovanie-nezavedie-alebo-je-uz-zase-vsetko-inak-a-co-s-tym-vsetkym-ma-spolocne-sorosov-syn/2759972
  *****
  A ČESKO bude následovat…..

 41. RAKOUSKO: Okolo 35 tisíc lidí se ve Vídni účastní sobotní demonstrace. Lidé protestují proti omezujícím opatřením kvůli šíření covidu-19. Sputniku situaci na místě popsal zástupce městské policie.
  https://cz.sputniknews.com/20211120/ve-vidni-proti-covidovym-opatrenim-protestuje-okolo-35-tisic-lidi-16578708.html

 42. https://afinabul.wordpress.com/2021/11/19/na-vojenskej-operacii-sa-pod-hrubym-natlakom-organizovanej-skupiny-zucastnili-takmer-4-miliony-obyvatelov-slovenskej-republiky/
  Na vojenskej operácii sa pod hrubým nátlakom organizovanej skupiny zúčastnili takmer 4 milióny obyvateľov Slovenskej republiky

  Experimentálne fakty po celom svete (napr. Singapur, Austrália, Izrael) ako aj v Európe svedčia o jednom – vakcína je a priori neúčinná.

  MUDr. Ján Lakota, CSc.
  https://akw.sk/covid-19/podvod-menom-vakcina/

 43. https://www.protiproud.cz/politika/6142-gates-a-12-opic-chysta-bigpharma-po-covidu-dalsi-biologickou-zbran-rozsiri-po-svete-cerne-nestovice-kdyz-bill-majitel-who-pred-necim-varuje-je-to-blizko-spusteni-byl-covidismus-teprve-treninkem-zacne-to-na-letistich.htm
  Gates a 12 opic: Chystá BigPharma po covidu další biologickou zbraň? Rozšíří po světě černé neštovice? Když Bill, „majitel WHO“, před něčím varuje, je to blízko spuštění. Byl covidismus teprve tréninkem? Začne to na letištích…

 44. RIADITEĽ TV SLOVAN: ŽIVOTNE DÔLEŽITÁ VÝZVA SLOVENSKÝM OPOZIČNÝM POLITIKOM. ZJEDNOTENIE A OBROVSKÝ CELOSLOVENSKÝ GENERÁLNY ŠTRAJK NÁS EŠTE MÔŽE ZACHRÁNIŤ!!! (VIDEO SK, 9min)
  https://cz24.news/zjednotenie-a-obrovsky-celoslovensky-generalny-strajk-nas-este-moze-zachranit/

  • jirik
   museli by s nami ist aj vsetky ozbrojene zlozky, vojaci,policajti a ochranky vsetkych cinitelov potom by to malo vyznam urobit defenestraciu a okamzite sa chytit moci,
   verte ze ak by sa to podarilo tak dalsie staty by nasledovali a bol by rozpad EU.
   Veru caka nas dalsie SNP ale malo by byt lepsie organizovane. Vypnut vladnym cinitelom pri ich rokovani wifi, elektriku a zastavit vodu. A mozno nas caka aj pozyvaci list pre ozbrojenu pomoc z ruska pretoze v nasej republike su americky vojaci….

 45. https://www.naturalnews.com/2021-11-19-stella-immanuel-leila-centner-join-dr-ardis.html
  Dr. Stella Immanuel: COVID is completely treatable and nobody needs to die – Brighteon.TV
  Dr. Stella Immanuel: COVID je úplne liečiteľný a nikto nemusí zomrieť – Brighteon.TV

 46. https://www.facebook.com/MilanMazurek.Republika/videos/1103656256833951/?extid=NS-UNK-UNK-UNK-AN_GK0T-GK1C&ref=sharing
  NEDOVOĽME POVINNÉ OČKOVANIE! HOVORME OTVORENE O GENERÁLNOM ŠTRAJKU! Vláda tlačí občanov do bodu, z ktorého niet návratu. Sila vyhrážok a vedomého vládneho nátlaku voči svojim obyvateľom smeruje do katastrofy. Ľudia si siahajú na dno a v zúfalstve už nevedia, kam sa obrátiť. Toto je výsledok vlády z februára 2020. Musí to skončiť. Za každú cenu… Pripravme sa na generálny štrajk. Nevzdajme sa!

  • elitna sekta ma v rukach moc a peniaze. a co ine ste od nich ocakavali? co sa 2 roky propaguje a vykonava na celej planete?
   zakazali ucinne a lacne lieky ako ivermektin + isoprinosine + hydroxychlorochin. chorych ludi liecia v domacej samotke panadolom alebo v nemocniciach zabijackym remdesivirom a trhaju im tam pluca ventilatormi. maju jediny ciel opichat co najviac ovcanov jednosmernymi smrtelnymi listkami do pekla!!

 47. https://otevrisvoumysl.cz/candace-owens-co-se-musi-stat-aby-se-lide-probudili-a-uvedomili-co-se-ve-svete-deje/
  Candace Owens: Co se musí stát, aby se lidé probudili a uvědomili, co se ve světě děje?

  Ve zkratce…
  Candace Owens, americká politická komentátorka a konzervativní aktivistka, sdílí svůj pohled na současné dění ve světě a naléhá na lidi, aby si uvědomili, jak je s námi manipulováno. Více ve videu.

 48. Jean ďakujeme moc za aktuálne správy z rakúska a ostat.krajín, tiež Jirikovi za výb.správy, aj o oznámení zorganizovať gener.štrajk, vrátane ukážky krajiny ,,pod taktovkou“ mne veľmi obľúbeného ,,Valčíka na Modrom Dunaji“ …je skvelé čítať všetky tieto podporné články vzbudz.nádej od vás všetkých- od XXL, tiež holist.prístupu,…čo je však absolútne fiasko je napádanie niekoho ohľadom viac x po sebe, aj dák.sexuál.narážkami a aj vyhadzovanie z tohto fóra…však práve vďaka tomu vyhadzovanému – Marošovi_ sme sa dozvedeli veľmi prínosné informácie, teda ja určite…Vážení, keď sa vám on nepozdáva, tak ho prestaňte riešiť, čítajte bežnú tlač, pozerajte bežnú ,,búdku“ s Tv novinami, potom budete zrejme ,,viac“ informovaní…Maroš je síce svojský, no je to v podstate veľmi citlivý človek, vie čo od života chce a vie empatický vnímať…a čo je veľmi podstatné, nám všetkým tu otvára oči a nabáda nás k lepš.riešeniam vo svoj.živote, pomaly v kaž.sfére….a teraz sa pýtam- práve tohto človeka chcete dať z diskusie preč? tak to by bola obrovská chyba!…komu sa nezdá , nech ho prestane čítať a prestaňte naňho reagovať, a ak vám to nestačí, môžte z tohto fóra odísť….no Maroš rozhodne zostane……..dob.noc všetkým podobne zmýšľajúcim…..

Pridajte komentár

*