Zdravotníci vraj dostanú placebo vakcínu a každému povedia „Vidíte, je bezpečná!“


Print Friendly, PDF & Email

Zdravotníci vraj dostanú placebo vakcínu a každému povedia „Vidíte, je bezpečná!“

Schválenie viacerých experimentálnych vakcín proti COVID-19 je na spadnutie. Americké firmy Pfizer aj Moderna ukončili klinické štúdie a podali žiadosti o núdzovú autorizáciu svojich vakcín Európskej liekovej agentúre.

Horúca správa je, že firme Pfizer sa už dokonca podarilo získať schválenie u britských úradov. Nakoľko Veľká Británia viac nie je členom EÚ, ich úrady boli schopné vykonať vlastný schvaľovací proces, nezávislý na Európskej únii.

Prednostné očkovanie ľudí v prvej línii

Určite ste už aj u nás zachytili správy o tom, že vakcínou sa budú prednostne očkovať zdravotníci, policajti, hasiči a všetci ďalší, ktorí sa nachádzajú v prvej línii boja s pandémiou.

Podobne je tomu aj v ostatných krajinách.

V súvislosti s novými experimentálnymi vakcínami založenými na génovej mRNA technológii sa v médiách objavili správy o množstve ich negatívnych vedľajších účinkov.

Najčastejšie sa spomína únava, bolesti svalov a hlavy či horúčky, no objavili sa aj vážnejšie reakcie.

Niektorí odborníci sa dokonca vyjadrili, že vakcíny proti COVID-19 nebudú z hľadiska vedľajších účinkov žiadnou prechádzkou ružovou záhradou.

Ako zabrániť šíreniu neželaných správ o vedľajších účinkoch

Ak sú informácie o vážnych vedľajších účinkoch vakcín proti COVID-19 pravda, ako potom dosiahnu úrady ochotu ľudí dať sa zaočkovať?

Veď predsa, keď po úvodnom očkovaní zdravotníkov, policajtov či hasičov v prvej línii ostatní ľudia uvidia to množstvo negatívnych reakcií na vakcínu, tak oni sa potom už zaočkovať nedajú.

Aby sa úrady vyhli takejto ošemetnej situácii, môžu urobiť dve veci.

1) Prvou možnosťou je zaočkovať všetkých naraz v priebehu niekoľkých dní, aby sa chýry o vedľajších účinkoch vakcíny nestihli rozšíriť.

Tento scenár zrejme využijú v USA, kde vláda už niekoľko mesiacov pripravuje operáciu „Warp Speed“, čo znamená „nadsvetelná rýchlosť“. Do operácie má byť nasadená armáda a v priebehu pár dní chcú takto zaočkovať väčšinu populácie.

2) Druhou možnosťou je, že urobia postupné očkovanie, no na začiatku nebudú očkovať skutočnou vakcínou, ale iba placebom (čistou vodou).

Samozrejme, placebo nebude mať žiadne vedľajšie účinky a tak všetkým ostatným povedia: „Pozrite, títo sa zaočkovali a nič im nie je, vakcína je bezpečná!“

Je to aj logické. Veď predsa, ak sa majú ako prví očkovať zdravotníci, policajti, armáda či hasiči, tak týchto ľudí potrebuje každý režim na udržiavanie svojej moci.

Ak by si sami odpílili políciu a armádu hneď na začiatku, kto by ich potom držal pri moci? Nahnevaní ľudia by vládu bez ochrany bezpečnostných zložiek ľahko zvrhli. To by predsa žiadna totalitná vláda neriskovala.

V Anglicku majú údajne použiť pre prvú líniu placebo vakcínu

Podľa správ z Anglicka sa zdá, že práve na niečo také sa chystajú. Tu uvádzame status Laury O’Neillovej, britskej aktivistky:

Preklad horeuvedeného statusu:

Moja priateľka bola roky zdravotnou sestrou, dnes pracuje na chirurgii. Práve mi povedala, že sa dnes zúčastnila tajného mítingu s ostatnými zdravotníkmi.

Laura, viem, že neznášaš správy, no bude to trvať len minútku.

Oni vám všetkým klamú a mám aj email, ktorý to dokazuje. Hovoria vám, že zdravotné sestry, lekári a policajti budú očkovaní ako prví. No, nebudú.

Chcú vám tvrdiť, že sme boli zaočkovaní, aby presvedčili verejnosť, nech sa dajú ľudia bez otázok zaočkovať tiež. (Nemôžeš mať vedľajšie účinky, ak nedostaneš vakcínu). My sa potom budeme zdať, že sme úplne v poriadku, bez žiadnych negatívnych účinkov z očkovania!

Robia to, aby trikom prinútili ľudí veriť, že vakcíny sú úplne bezpečné. No nie sú.

Ďalej mi priateľka povedala, že má rada svoju prácu, ale že súčasťou tohto ona teda nebude. Poprosila ma, aby som to povedala rodine a priateľom. Hoci mnohí z nich to budú zrejme ignorovať, ale aspoň nech vedia, čo viem ja.

Toto nebola prvá zdravotníčka, ktorá niečo také povedala!

Záver

Na Slovensku sa Matovič veľmi neobratne vyjadril, že on ako „kapitán lode“ sa dá zaočkovať ako posledný, aby sa vakcína ušla všetkým, čo ju potrebujú viac ako on.

Z hľadiska propagácie očkovania išlo doslova o PR pohromu, ale veď on je už raz taký.

V každom prípade sa tým nepriamo priznal, že ani on sám neverí experimentálnym vakcínam založených na novej génovej mRNA technológii, ktorá nikdy doteraz nebola použitá v žiadnej vakcíne určenej pre ľudí.

Preto, keď sa budete rozhodovať o očkovaní proti COVID-19, dobre si svoje rozhodnutie zvážte.

Ak aj patríte medzi tých, čo sa zaočkovať chcú, určite počkajte aspoň niekoľko mesiacov. Ani to však nemusí stačiť na získanie dostatočných informácii o bezpečnosti týchto vakcín, nakoľko vážne nežiaduce účinky sa môžu prejaviť až po rokoch.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Zdroj: tapnewswire.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Takže sa mi podarilo preložiť ten anglický text o ruskej vakcíne Sputnik V v komentári tu – tentoraz mi dal Google pokoj – asi sa mi podarilo zlikvidovať nejaké cookies – o to viac ma srali – asi 20 krát, tie otravné banery z Badatela – som sa ozaj vyzúril – nevedel som urobiť blbé Ctrl + C bez toho, aby ma to neblokovalo. Redakcia – môžete to dať už konečne do prdele?!
  ———————————————————
  Rusko tvrdí, že vakcína Sputnik V je úspešná, hromadné očkovanie sa má čoskoro začať.
  O niekoľko dní spoločnosť Pfizer odhalila prvé predbežné výsledky fázy 3 pre každú vakcínu Covid-19. A s touto správou ruské úrady tiež oznámili, že ich kandidát na vakcínu preukázal sľubné výsledky. A experti uviedli, že ruské údaje ukazujú povzbudivé výsledky. Varovali tiež ľudí, že pozitívne efektívne výsledky sú založené na nedostatočnom počte, zatiaľ čo sa jedná o predčasný výsledok.
  Vakcína Sputnik V vstúpila do záverečnej fázy skúšok a vedci tvrdia, že všetky údaje budú nakoniec publikované v recenzovaných časopisoch. A riaditeľ centra Gamaleya Alexander Gintsburg uviedol, že v Rusku sa v najbližších týždňoch začne s rozsiahlym očkovaním.
  Rovnako ako mnoho ďalších štátov, aj Rusko pracuje na svojej vakcíne Covid-19 nazvanej Sputnik V. Je to rovnaká vakcína, ktorá priniesla medzinárodné správy pred niekoľkými mesiacmi, keď jej ruský prezident Vladimir Putin udelil regulačný súhlas. Bolo to brané ako obrovská kontroverzia ako v tom čase; táto vakcína ani nevstúpila do záverečných skúšok.
  Sputnik V je vakcína navrhnutá tradične. Obsahuje neškodný adenovírus, ktorý umožňuje imunitnému systému rozpoznať proteín, ktorý SARS-CoV-2 používa na infikovanie buniek. A takáto vakcína založená na adenovíruse nie je nová vec, pretože majú bezpečnú históriu liečby chorôb.
  Vyskytol sa problém s oboznámením sa s adenovírusom a vakcínami na báze adenovírusu, pretože imunitný systém ľudí ich už nejako využil. Na uspokojenie týchto obáv bola ruská vakcína vyrobená s použitím dvoch rôznych adenovírusov. Týmto spôsobom, ak je adenovírus oboznámený s telom človeka v prvom zábere, nebude to v druhom.
  Národné výskumné centrum pre epidemiológiu a mikrobiológiu v Rusku ponúklo prvý pohľad na údaje o štúdiách fázy 3 s vakcínou Sputnik. Uviedli však, že zatiaľ čo súčasťou prebiehajúceho procesu je 40 000 účastníkov, iba 16 000 ich dosiahlo dosť ďaleko na to, aby ich bolo možné zahrnúť do analýzy.
  Vedci tvrdia, že adenovírus prítomný vo vakcíne Sputnik V preukázal 92 percent efektívnych výsledkov. A tieto údaje sú prevzaté od dvadsiatich jedincov postihnutých Covidmi z kohorty 16 000 prípadov. Čo povedať, nemusí byť dostatočné v porovnaní s analýzou údajov vo veľkom meradle. A uponáhľaná distribúcia vakcíny na základe týchto predbežných výsledkov môže spôsobiť zdravotné problémy.
  Avšak vzhľadom na zásluhy predbežných výsledkov sa údaje javia ako nádejný údaj o tom, že rôzne vakcíny vo svojich vývojových štádiách môžu vírus účinne poraziť.
  Vedec z Imperial College v Londýne Charles Bangham uviedol, že tieto prvé výsledky ukazujú nádej. Vakcína na báze adenovírusu však má svoj náležitý podiel kladov a záporov.
  Jednou z najväčších plusov tejto vakcíny je jej ľahká distribúcia, pretože takáto vakcína na báze adenovírusu nevyžaduje skladovanie za studena, pretože je potrebná na ochranu vakcín na báze mRNA. Ruská vakcína je najvhodnejšia pre nízko rozvinuté krajiny, ktoré nemusia udržiavať ultra studený dodávateľský reťazec vakcíny.
  Gintsburg tiež spomenul, že zverejnenie efektívnych predbežných výsledkov pomôže masovému očkovaniu v Rusku v nasledujúcich týždňoch. Vakcína Sputnik V bude čoskoro dostupná pre masy populácie na celom svete a zásluhu na tom má rozšírenie výroby v nových výrobných závodoch.

  Zdroj:
  https://wonderfulengineering.com/russia-claims-sputnik-v-vaccine-success-mass-vaccinations-to-begin-soon/

  • REPLAY: „z najväčších plusov tejto vakcíny je jej ľahká distribúcia, pretože takáto vakcína na báze adenovírusu nevyžaduje skladovanie za studena, pretože je potrebná na ochranu vakcín na báze mRNA. “ = je bez komponentov meniacich DNA!!!

   He – nemôžem sa nesmiať, keďže Sputnik V sa má aplikovať na 2 krát.

   “ V závodu farmaceutických firem o vývoj vakcíny na covid-19 může mít každý svého favorita, jehož látkou by se případně chtěl nechat naočkovat. Ve finále ale může být vše jinak. Každá se totiž hodí k jiným účelům.

   Zatímco některé očkovací látky budou vhodné spíše pro starší občany, jiné by se mohly použít pro lidi, kteří by se třeba už ke druhé nezbytné dávce nedostavili.“
   REPLAY: „spíše pro starší občany, jiné by se mohly použít pro lidi, kteří by se třeba už ke druhé nezbytné dávce nedostavili.“
   https://www.lidovky.cz/domov/kazda-vakcina-sedi-nekomu-jinemu-ockovaci-latky-na-covid-se-lisi-pacienti-si-ale-vybirat-nemohou.A201202_200822_ln_domov_rkj

   • Ruský prezident Vladimir Putin vydal pokyn na začatie rozsiahleho očkovania proti chorobe COVID-19 spôsobovanej koronavírusom SARS-CoV-2. Ako prví by mali byť zaočkovaní lekári a učitelia.

    Putin uviedol, že Rusko vyrobilo už takmer dva milióny dávok svojej vakcíny Sputnik V. Dodal, že práve výroba takéhoto objemu vakcín „nám dáva príležitosť začať, ak nie hromadné, potom aspoň rozsiahle očkovanie“.

    V stredu počas rokovania s podpredsedníčkou vlády Taťjanou Golikovovou, ktoré sa uskutočnilo v režime videokonferencie, Putin žiadal o ukončenie príprav na očkovanie tak, aby koncom budúceho týždňa mohli byť ako prví zaočkovaní učitelia a lekári.

    Golikovová uviedla, že v Rusku by sa v decembri mohlo začať s rozsiahlym očkovaním, pričom okruh osôb, ktoré by dostali vakcínu prioritne by mohol byť širší, takže by doňho nepatrili len lekári a učitelia. Zopakovala, že očkovanie bude dobrovoľné a bezplatné.

    V Rusku sa v súčasnosti pripravujú na masovú distribúciu dve vakcíny proti koronavírusu nového typu – Sputnik V a EpiVacCorona. Ďalšia vakcína sa pripravuje na tretiu fázu klinických skúšok.

    Vedúci tímu stojaceho za vakcínou Sputnik V začiatkom septembra uviedol, že imunitná odpoveď zaznamenaná u zaočkovaných dobrovoľníkov, je dostatočná na boj proti akejkoľvek úrovni infekcie Covid-19.

    Alexander Gintsburg, vedúci moskovského Výskumného ústavu pre epidemiológiu a mikrobiológiu Gamaleya, uviedol svoje vyhlásenie v ten istý deň, ako portál The Lancet informoval o výsledkoch, ktoré potvrdzujú, že u každého pacienta, ktorý dostal vakcínu, sa vytvorili protilátky bez akýchkoľvek významných vedľajších účinkov.“
    https://www.infovojna.sk/article/putin-nariadil-aby-sa-buduci-tyzden-zacalo-s-ockovanim-proti-virusu-covid-19

    „Minister hospodárstva Richard Sulík (SaS) chce návrat detí do školy. Dúfa, že život sa vráti do normálu po príchode vakcíny. Sám s úsmevom podotkol, že si dá americkú s čipom a aj ruskú bez čipu. ,,Takto sa žiť nedá,“ dodal na záver Sulík.“ – treba to dopozerať celé – Sulík obhajuje Matovičove slobodné právo sa NEOČKOVAŤ! SATANISTICKÉ SRANDIČKY, ALE JE V NICH URČITÝ ODKAZ!
    https://www.infovojna.sk/article/video-dam-si-americku-aj-rusku-vakcinu-len-nech-zijem-normalne-vyhlasil-sulik

    Sulíkov mem – „Dám si aj ruskú bez čipu“ – takže papaláši uvažujú práve o tejto „podpultovej“ alternatíve!

    • Je to len circus,kedze Covid-19,ako virus nikdy nebol dokazany Kochs Postulates,ale covid-19 bol dokazany ako Komunisticka Platforma na zotrocenie a vyvrazdenie sveta,to pracuje na 100%

   • Sputnik V je založený na génovej technológii ako AstraZeneca/Oxford, s vírusovým vektorom. Akurát namiesto šimpanzieho adenovírusu používajú ľudský.

    • Peter – zavádzaš, základnú genetiku som absolvoval na hnojarine. Všetko biologické použité vo vakcínach obsahuje nejaké gény – teraz sa bavíme o tom, či vakcína obsahuje „transportné a gény meniace mRNA“, alebo nie.
     Ruská vakcína je založená na princípe vakcín zo 70-tych rokov – s oslabeným vírusom, a keďže zjavne nikto nemá izolát Covid 19 /jediný sa nachádza v Trnave/ – použili širokospektrálny adevovírus – skupinový-kmeňový, aby si organizmus vytvoril bázu protilátok. Odbočím – prvú vakcínu proti besnote vyrobil Luis Pasteur tak, že miechu besného psa vystavil suchému teplu a rozdrvený prášok z nej vstrekol koňovi a po čase použil konské sérum s obsahom protilátok aj s oslabeným vírusom.

     Inak – keby veľmi chceli – u mačiek je skupina koronavírusov veľmi rozšírená a mačky ho aj prenášajú – medzi sebou! To znamená že nie na človeka, resp. už oslabený, a tak sú aj mačky, ako aj psy významnými vektormi kolektívnej imunizácie.
     „Skutočnosť, že infikované mačky môžu preniesť nákazu na iné mačky, dokázali čínski vedci počas laboratórnych testov. Zatiaľ však neexistujú dôkazy, že by ochorenie mohli posunúť naspäť ľuďom.“
     https://slovenka.zenskyweb.sk/clanok/46321-koronavirus-macky-ako-je-v-skutocnosti

    • Zde je přímo odkaz přímo na výrobce vakcíny Sputnik V https://sputnikvaccine.com/about-vaccine/

 2. Ďakujeme za preloženie ďalšieho dôležitého článku.
  My čo roky čítame naturalnews.com tam sme čítali, že to takto prebieha. Preto aj ja predpokladám, že napr. politici sa nechajú zaočkovať placebom pred televíznymi obrazovkami (veď toto je dávno odskúšaná prax) a naivní ľudia uveria.
  Ďalej na naturalnews.com boli uvedené mená ľudí čo zarábajú milióny, miliardy na vakcínach, nedovolia seba a svoje rodiny zaočkovať. Boli tu uvedené mená na čele s Billom Gatesom.
  Ale aj to vieme, že tá 0.0001 percentná elita čo diriguje túto zemeguľu si natlačí peňazí koľko chce, podplatí koho chce.
  Bohužiaľ chystá sa obrovská depopulácia, zavedenie Great Reset-u (Veľký Reštart). Takto to bolo naplánované Rockefellerovcami.
  A ľudia sa dajú podplatiť až nakoniec zanikne život na tejto zemeguli.

  • DEAGLE REPORT,, Rockefeller Foundation ,ale je zaujimave.ze Slovensko a Madarsko strati asi 400 Tisic ludi,ale ine staty daleko viac,ako rakusko,2.6 Milliona,Nemecko 53 Millionov,atd, Janko

 3. https://www.naturalnews.com/2020-12-02-coronavirus-tests-faulty-mounting-evidence.html#
  Preklad názvu článku:
  Po narastajúcej sa evidencii, FDA, CDC teraz pripúšťajú, že korona testy sú chybné.

 4. https://www.naturalnews.com/2020-12-02-uk-celebrities-covid-19-vaccines.html
  Preklad názvu:
  Vláda Veľkej Británie bude požívať celebrity, aby pretlačili Covid-19 vakcínu na masy ľudí.

 5. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2020/12/02/health-advisers-rename-_1820_adverse-reactions_1920_-to-covid19-vaccine.aspx
  Preklad názvu:
  Zdravotnícky pracovníci premenujú „nepriaznivé účinky“ na Covid 19 vakcínu.
  Budú to nazývať “immune responses” – imunitná odpoveď.

 6. https://www.youtube.com/watch?v=-dFW4FgITX8
  VAKCÍNA PROTI COVID-19

  Len som to začala počúvať, ale musela som prestať, že takto na TV LUX sa ľudom vymývajú mozgy.
  Prof. Jozef Glas hovorí, že je to nádej, darček, že dostaneme Covid vakcínu pod vianočný stromček…

 7. Ľubomír
 8. A je to tu! Pohodlnosť nadovšetko!

  “ Řetězec Makro ve velkém nasadí inteligentní nákupní systém, který zákazníkům umožní, aby placení proběhlo v řádu vteřin a nemuseli vyndávat zboží z vozíků. Zákazníci nakupují se skenery a s vozíky ve finále přijedu na kontrolní váhu. V pilotním provozu se brzy novinka objeví i v dalším českém řetězci.“
  “ Za nákupním systémem stojí česká společnost Bizerba a izraelský startup Supersmart. První firma dodává technologie jako kamery, váhy a další komponenty, druhá vyvinula software.

  Zákazníci si při nakupování užijí skenování. Skennery (mobilní telefony s instalovanou aplikací) používají hned na začátku své cesty po obchodě, když autorizují vozík a načítají zákaznickou kartu. Naskenovat musí každou položku zboží, které vkládají do vozíků či košíků. A skenují i ve finále, při placení.“
  https://www.idnes.cz/ekonomika/test-a-spotrebitel/supersmart-nakupy-budoucnosti-bizerba-makro.A201202_144011_test_fih

 9. Video – Štefan Harabin, Vlasť:
  https://www.youtube.com/watch?v=jDq74FjjGpk
  s názvom:
  Ak sa chcete očkovať, tak iba vtedy, keď ako prvý očkovanie prežije Matovič, Paulínka a jeho deti.

 10. Na tejto web stránke sú „zaujímavé články“ na tému očkovanie.
  https://rizikaockovania.sk/

 11. Jednoduchá

  milá p.jean, úplne Vám dávam za pravdu-TV LUX úplne vymýva ľuďom mozgy práve takýmito ľuďmi, ako bol vami spomínaný prof.a infektológ Glas – jeho vyjadrenia – citujem:,,Fantast.dobré správy! Nie je to dobrá správa, že nemôže byť ani lepšia“…a začne hovoriť o vakcínach ako o darčeku ku Vianociam….nemám slov, však to je úplne choré zmýšľanie !!!….keď chce, nech si ju on sám dá už hoc aj do ,,Mikulášskej čižmy“, no nech prestane ,,ľuďom mútiť rozum“ !!!…… tak pri takýchto odborníkoch máme na Slovensku hotové kocúrkovo!!!……nech sa spojí s Jartčuškom, Krčmérym, a s Ďalš., im podobnými a nech sa navzájom obdarujú touto ,,záchranou“……no je to otrasné!….. čo sme my ľudia schopní urobiť pre peniaze………………………..
  …o p.Harabinovi sa mi už videjko nenačítalo, zrejme by som sa veľa dozvedela :-(…no neva, môj názor zostáva rovnaký, a to NEDAŤ si manipulovať so svoj.zdravím, nech sa všetci čo najviac pristavíme ! ……………

 12. Teraz nabehol článok ako sa pripravuje agresívna vakcinačná kampaň:
  https://www.naturalnews.com/2020-12-03-nhs-building-vaccination-teams.html#
  Preložím názov:
  NHS buduje (zostavuje) vakcinačné tímy tak, že robí nábor hasičov, leteckých stevardov (letušiek), vedúcich kostolov a nezamestnaných.
  NHS = The National Health Services = to je fakticky úrad vo Veľkej Británii, v preklade asi Národné zdravotnícke služby.
  Prekopírovala som časť článku – kto tam bude cca patriť, kto bude „presviedčať“ aby ľudia prijali túto experimentálnu mRNA vakcínu.
  NHS leaders are reaching out to celebrities, “influencers” and church leaders to persuade the population to take the new experimental mRNA inoculations. Members of the royal family, famous actors, actresses and athletes are among some of the “celebrities” who will be recruited to promote the shots.
  Krátko prekladám: členovia kráľovskej rodiny, známy herci, herečky, atléti…

  • Posledný odstavec tohto článku:
   Because 100 percent of vaccine recipients experience symptoms from the shots and 20 percent require hospitalization after the second dose, these shots will inevitably elicit a major wave of health problems that will be a boon for the health care industry. Of course, this uptick in hospitalizations will be blamed on “outbreaks,” giving public health officials the ammo they need to demand mandatory shots for all. By then, almost every aspect of society will be turned into a vaccination plantation, with vaccine teams trained, deployed and positioned to vaccinate people for years to come.
   Bohužiaľ teraz nemám síl túto hrôzu preložiť – čo nás čaká.

 13. Jaroslav D M

  Jern pro zamysleni ajk muze dale neco se vyvijet dalsi z mnoha moznosti … Jak je mozne, ze ti co jsou za temato prokazatelnyma Zbranema Hromadneho Niceni najdem arogantne se smejici se nam verewjne smat do oci? Jsou to nejhorsi etroriste PSYCHO/SOCIOPATI, nestvury kteri za kontrakst s Luciferem Efektu radi pujdou na veky do Peklicka tam si uziji!!! Ano vy vsichni vcetne skorumpovanych politiku.

  Left Behind (2000) – The original movie – Kirk … – YouTube
  YouTube · Action

  Left Behind | Full Length Movie | Nicolas Cage Movie – YouTubewww.youtube.com › watch
  Video for youtube left behind full movie
  1:43:45
  Left Behind – Action, Drama, Adventure | Full Length Movie | Nicolas Cage Movie. 355K views. 1.3K. 224 …
  Dec 20, 2017 · Uploaded by Gary Marchetti

  Left Behind II – Tribulation force (2002) – The original movie …www.youtube.com › watch
  Video for youtube left behind full movie
  1:35:19
  Watch what you love with YouTube TV. 85+ top channels of live TV, unlimited DVR and on-demand hits. No …
  Apr 21, 2019 · Uploaded by Action

  Left Behind III – World at War (2005) – The original movie …www.youtube.com › watch
  Video for youtube left behind full movie
  1:35:13
  Left Behind III – World at War (2005) – The original movie – Kirk Cameron … Sadly YouTube has blocked this movie …
  Apr 22, 2019 · Uploaded by Action

  Left Behind: The Movie – YouTubewww.youtube.com › watch
  Video for youtube left behind full movie
  1:39:53
  Left Behind: The Movie. CC. 1.3K. 9. Share. Save. Report. YouTube Movies. 128M subscribers. Subscribe …
  May 21, 2019 · Uploaded by YouTube Movies

  Left Behind Official Trailer #1 (2014) – Nicolas Cage Movie HD …www.youtube.com › watch
  Video for youtube left behind full movie
  2:25
  Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world …
  Aug 6, 2014 · Uploaded by Movieclips Trailers

  Left Behind (2000) – The original movie – Kirk … – YouTubem.youtube.com › watch
  Video for youtube left behind full movie
  1:36:38
  Watch all the rapture movies here: https://www.youtube.com/playlist?list
  Apr 19, 2019 · Uploaded by Action

 14. Kresťanské filmy- Ponecháni napospas-2 – YouTubewww.youtube.com › watch

 15. p. Matovič si počká, či je vakcína bezpečná a posledný sa dá očkovať, dovoľte aby som sa zasmiala

 16. Žiadnu vakcínu do tela, nech už je vyrobená kdekoľvek, kto povie predsa áno, nech potom neplače….

 17. Hlas Boží, hlas Pravdy – otvorený odpor proti vakcinácii v českej Snemovni!
  Video
  https://tv.idnes.cz/domaci/zvyhodnovani-vakcinace-byt-drze-reci-myslet-poslanec-volny.V201204_110251_idnestv_heli

 18. MOTTO Badatel: „Fašizmus nevytvárajú fašisti (nie je ich dosť), ale ľudia, ktorí sa fašizmu podriaďujú. Prestaňte vládu počúvať a celé toto šialenstvo razom skončí.“

  „Rád bych vás naléhavě upozornil na důležité otázky, týkající se očkování proti covid-19. Poprvé v historii vakcinace dochází k tomu, že tzv. vakcíny mRNA poslední generace zasahují přímo do genetického materiálu pacienta, čímž mění individuální genetický materiál. To představuje genetickou manipulaci, tedy něco, co již bylo zakázáno a do té doby považováno za zločin.

  Tento zásah lze přirovnat ke geneticky modifikovaným potravinám, což je také velmi kontroverzní téma. Přestože média a politici v současné době tento problém bagatelizují a dokonce se ignorantsky domáhají nové vakcíny, aby se vše mohlo vrátit do normálního stavu, je tato vakcinace problematická z hlediska zdraví, morálky a etiky, a také z hlediska genetického poškození, které na rozdíl od poškození, způsobeného předchozími vakcínami, bude nevratné a nenapravitelné.

  Vážení pacienti, po bezprecedentní vakcíně mRNA již nebudete moci léčit příznaky po vakcíně alternativním způsobem. Budete muset žít s následky, které už nebude možné vyléčit pouhým odstraněním toxinů z těla, stejně jako člověk s genetickou vadou, jako je např. Downův syndrom, Klinefelterův syndrom, Turnerův syndrom, genetická srdeční zástava, hemofilie, cystická fibróza, Rettův syndrom, atd., protože genetická vada je navždy!

  To zcela jasně znamená: pokud se objeví příznaky po vakcíně mRNA, já ani žádný jiný terapeut vám nebude moci pomoct, protože poškození, způsobené očkováním, bude geneticky nevratné. Podle mého názoru znamenají tyto nové vakcíny zločin proti lidskosti, který nebyl nikdy v dějinách spáchán v tak ohromném měřítku. Jak řekl zkušený lékař Dr. Wolfgang Wodarg: „Ve skutečnosti by tato „nadějná vakcína“ měla být pro drtivou většinu lidí ZAKÁZÁNA, protože se jedná o genetickou manipulaci! “

  Billem Gatesem financovaná vakcína, kterou vyvinul a schválil Anthony Fauci, používá experimentální technologii mRNA. U tří z 15 lidských pokusných králíků (20%) došlo k „závažným nepříznivým účinkům“.

  Poznámka: messenger RNA nebo mRNA je ribonukleová kyselina, která přenáší genetický kód DNA buněčného jádra na ribozom v cytoplazmě, to je to, co určuje pořadí, ve kterém se aminokyseliny proteinu spojují a působí jako forma nebo vzorec pro syntézu tohoto proteinu.

  Robert F. Kennedy, ml.“
  https://ac24.cz/-/robert-f-kennedy-ml-vakcine-proti-covid-19-bychom-se-meli-za-kazdou-cenu-vyhnout?redirect=%2F

 19. komu nie je rady, tomu nie je pomoci a bude to. Pohrebnictva budú mať neuveriteľný biznis…

 20. Tento clanek se hodi k situaci, ktera vznikla pred mnaha mesici, vzdyd je jiz 50% obyvatel davno ockovana a jak rekla dr. Sherry Tenpenny, tak vetsina ockovanych bohuzel do 3 let jiz zde nebudou. A neni pravda, ze mRNA vakcina nikdy nebyla testovana na lidech. Byla puvodne vyrobena v r. 2010 pro armadu jako biologicka zbran a testovana na lidech v Africe. Presne vedi co se stane a protoze se tak stane, tak nas tady zbude jen velmi malo. Je me uprime vsech techto naivnich lidi lito, ze uverili propagande a ted za to zaplati dan nejvyssi. Mam z toho hnusu slzy v ocich, ale doufam, ze ti, co toto svinstvo udali, tak dostanou, co zasluhuji.

Pridajte komentár

*