Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Dáta vravia jasne: Covidové vakcíny nie sú ani bezpečné, ani účinné


Print Friendly, PDF & Email

(S. D. Wells, NaturalNews.com) – Ako sa hovorí, dôkaz je najlepšie vyskúšať sám na sebe. Podľa štatistík sú vakcíny proti ochoreniu COVID-19 dosiaľ najsmrtiacejšie očkovania, aké boli kedy zdokumentované, a to podľa údajov samotného amerického Centra pre kontrolu ochorení (CDC).

Na vakcíny proti ochoreniu covid zomrelo doteraz v USA viac ľudí (teraz sa to blíži k číslu 6 000), než zomrelo na všetky vakcíny dokopy od päťdesiatych rokov 20. storočia!

Nečudo. Mnohé z vyvíjaných vakcín nedokážu dosiahnuť ani len 50-percentný prah účinnosti pre získanie súhlasu EAU (autorizácia na núdzové použitie), a to je dosť smutné. No najhoršie zo všetkého je, že tieto ´lieky´ sú nesmierne nebezpečné a hazardné.

Pri všetkých týchto vakcínach proti covidu od všetkých troch výrobcov boli von oknom vyhodené všetky bezpečnostné prahy.

Oni sa vždy domnievajú, že si nikto z nás nedokáže zapamätať, čo sa stalo minulý mesiac alebo rok. No niektorí z nás to dokážu (tí nezaočkovaní), pamätajú si a údaje a zistenia si overujú.

Investigatívni novinári, podporujúci čistý a zdravý život, musia tú pravdu odkrývať masám, inak „oportunisti“ (tí, ktorí si nie sú istí, či sa majú zaočkovať, alebo nie) nemajú vôbec žiadnu šancu.

Pandemické varovanie: Génovo manipulované injekcie proti covidu poskytujú NULOVÚ bezpečnosť či dôkaz o účinnosti, pričom na celom svete spôsobujú krvné zrazeniny

V lete 2020 komisár americkej Agentúry pre lieky a potraviny (FDA) vyhlásil, že na to, aby výrobcovia vakcín vôbec získali autorizované núdzové použitie, musia podľa ich vlastných dokumentov prekročiť minimálny prah 50-percentnej účinnosti.

A aj keby to dokázali, budú považované len za liečebný experiment, nie za akúsi masovú kampaň na zaočkovanie viac ako 70 percent svetovej populácie za menej než 6 mesiacov.

Ako teda vôbec získali 50-percentnú účinnosť, keď očkovania nedokázali, že by bol VÔBEC NIEKTO imúnny voči ochoreniu Covid? Je to jednoduché. Sfalšujte výskum. Sfalšujte výsledky. Sfalšujte všetko.

Všetky vakcíny proti ochoreniu covid sú práve teraz v skutočnosti zločin, pretože práve teraz žiadna z nich nespĺňa ani len prah EAU.

Testovanie FDA prezrádza, že polovica účastníkov testu dostala do 7 dní po zaočkovaní covid, no symptómy boli označené za „reaktogenicitu“, aby zmenili výsledky kvôli získaniu súhlasu na núdzové použitie.

Povedané inak, agentúry FDA a CDC vytvorili sivú oblasť, v ktorej sa podľa nich symptómy covidu prekrývajú so symptómami a nepriaznivými účinkami či „vedľajšími účinkami“ očkovaní.

Čo teda spravili výrobcovia vakcín pre vyriešenie tejto malej dilemy a pre svoj prospech?

Stop Candida

Vôbec sa neobťažovali overovaním, či testované subjekty (ľudské pokusné morčatá) mali vôbec covid. Všetky ich symptómy jednoducho zaznamenali ako bežnú reaktogenicitu.

Jednoducho nikdy neoverovali, či zaočkované poslušné ovce naozaj dostali covid, lebo si tie výsledky (a záznamy) neželali, keďže by zničili ich šance na dosiahnutie 50-percentného prahu EAU akceptovateľného lekárskeho experimentu.

A kedy ten celosvetový „test účinnosti“ vakcíny prekročí 50-percentný prah krvných zrazenín?

Reaktogenicita je zápalová odozva na očkovanie, používaná teraz ako krycí pláštik pre „bezpečnosť a účinnosť“ nebezpečených, smrtiacich vakcín proti covidu

Chronický zápal je pri zdroji takmer všetkých zdravotných problémov.

Úrady sa zo všetkých síl usilujú presvedčiť znepokojenú, „váhajúcu“ populáciu, že všetky tie desivé následkov po očkovaní príbehy sú vymyslené, a že jedinými vedľajšími účinkami očkovaní sú slabé bolesti na mieste vpichu, únava a mierna horúčka.

Je to len špička ľadova a oni to vedia, no väčšina ľudí sa tým hlbšie nezaoberá.

Zabudnite na váhavosť. Je za tým omnoho viac. Je toho oveľa viac, čoho sa majú obávať vakcínoví skeptici, než len miernej horúčky či nejakej tupej bolesti, zvanej reaktogenicita.

Keby boli úrady ako CDC a FDA úprimné, alebo keby ich dokonca niekto nejako úprimnými byť nútil, museli by hneď teraz prezradiť, že očkovania všade vo svete spôsobujú krvné zrazeniny (a následné infarkty, mozgové mŕtvice, pľúcne embólie či iné komplikácie)

A teraz sa zameriavajú na mladých tínedžerov. Pfizer chce, aby sa očkovali aj dvanásťroční, hoci nikde na Zemi nie je ani jeden prípad úmrtia niekoho tak mladého. A ak áno, potom je zrejme tiež sfalšovaný (zrejme zahynuli pri autonehode, alebo sa utopili a potom boli pozitívne testovaní na covidové proteíny – a tie testy sú tiež sfalšované).

Vakcinačný priemysel zatiaľ čulo kolaboruje so štátnymi orgánmi a technologickými gigantmi, umlčiavajúc všetky reči (a literatúru) o prírodných liekoch a liečbach prírodných národov, ktoré proti týmto vírusom fungujú už tisícročia.

Táto vymyslená pandémia tiež odhaľuje, že PCR testy sú fundamentálne neúčinné a podvodné.

Záver

Vakcíny nezabraňujú infekcii, ale skôr spôsobujú krvné zrazeniny a hyperzápalové odozvy, ktoré sú veľmi nebezpečné pre imunitný systém a u ľudí môžu dokonca vyvolať chorobu šialených kráv, prostredníctvom nekontrolovateľnej tvorby priónov, vďaka technológii mRNA.

Pre aktualizácie o tom, ako sa pripraviť na blížiacu sa VAKCÍNOVÚ PANDÉMIU a fašistickú apokalypsu, si nalaďte svoju internetovú frekvenciu na Pandemic.news.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: S. D. Wells, Zdroje: Pandemic.news, NaturalNews.com, TheLibertyLoft.com, Nature.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. práve som si prečítala článok, kde 28r. doktor farmácie zodpovie mamičkám 10 najčastejších otázok ohľadom vakcíny ….a som z toho rozčarovaná, smutná…proste v nemom úžase, za predpokladu, že si toto prečítajú nejaké mladé budúce aj súčasné mamičky (napr. moje potenciálne nevesty)
  Aj napriek tomu, že tehotné ženy neboli zahrnuté do klinických štúdií vakcín na covid, tvrdí, že je dnes už dostatok relevantných informácií, ktoré sú vedecky podložené. cit. „Máme údaje z predlinického skúšania na zvieratách. Tieto štúdie nepreukázali žiadne varovné signály či bezpečnostné obavy.“
  Sú ženy snáď zvieratá pán farmaceut??!!
  SOM ZHROZENÁ ! ..ale verte, raz aj Vy budete otec tam hore to máte spočítané!
  viac tu https://najmama.aktuality.sk/clanok/322453/tehotenstvo-a-ockovanie-proti-koronavirusu-10-najcastejsich-otazok-ohladom-tehotenstva-a-vakciny-odpoveda-doktor-farmacie/

  a tuším je to ten istý Marek, ktorý tvrdí, že Bádateľ šíri dezinformačnú spodinu
  https://refresher.sk/93138-Marek-z-Ocami-farmacie-Badatel-siri-dezinformacnu-spodinu-Trestne-stihanie-je-opodstatnene-Rozhovor

 2. Akykolvek triezvy a pricetny jedinec, ktory vie naratat do piatich. musi vidiet, ze cela korona je podvod, testy su podvod, ockovanie je ceresnicka podvodu.
  Ak nebudu testovat ockovanych, tak nebudu mat data, a ak nebudu mat data, ako do frasa mozu tvrdit, ze ockovanie funguje?
  PODVOD!

  • ano na vysokej urovni,je zaujimave ze takzvani studovani ludia,su daleko viac sprosty,nez obycajny sedliak

   • pozor, pozor – nepliesť si pojmy a dojmy. Študovaní, vysokopostavení, politici, šéfovia čohokoľvek, prezidenti, diktátori atď., atď… – nie sú vôbec sprosti. Verte, mám dostatok skúseností. Preto to vlastne funguje tak, ako to funguje. A je to dokonale stabilný systém. Funguje ako namazaný stroj.

 3. Úprimná medicinálna mafia. Newspeak.

 4. „V Levoči sa skončila Mariánska púť. Ľudia, ktorí prišli, museli byť zaočkovaní alebo otestovaní.“
  Veriaci pokrytci.

  • vow,aj Ruska pravoslavna cirkev,velmi nasilne nahana „veriacich“ aby si dali do tela tie operacne systemy,aka vacciny,ziadne nabozenstva nikdy neboli na pomoc ludi,len ich ozobracovali,ponizovali,okradali zabijali palili za ziva,atd.

 5. Chirurgické masky a FFP2 deťom škodia
  https://akw.sk/covid-19/chirurgicke-masky-a-ffp2-detom-skodia/
  oplati sa kliknut, aj na studiu, ale prezradim, pod maskou nasli CO2 okolo 13 tisic ppm, a rekord bol 25 tisic ppm.
  Ten kto vie, co je to ppm CO2, tak asi si studiu vytlaci a ukaze ucitelom svojich deti. A ten kto nie, mozem vysveltit.

 6. https://www.zerohedge.com/political/proposed-spanish-national-security-law-would-allow-seizure-citizens-property-during

  Spain’s Proposed ‚National Security Law‘ Would Allow Seizure Of Citizens‘ Property During Health „Crisis“

  pandemicky zakon po spanielsky

  este ma niekto pochybnosti ze tu ide o holy zivot ?

  • A to neviete, že u nás platí to isté. Pred pár dňami vydalo Ministerstvo obrany manuál pre okresné úrady, ako majú postupovať pri spisovaní mien ľudí, ktorých v čase vojny alebo vojnového stavu odvedú alebo ktorých povolajú na mimoriadnu službu do armády, ďalej zoznam hnuteľných vecí, ktoré budú musieť ľudia odovzdať a tiež zoznam nehnuteľností, ktoré budú musieť ľudia poskytnúť pre ubytovanie armády a ďalších zložiek, napríklad hasičov.

   • Opäť sa ukazuje, že zákon rovnováhy je absolútne univerzálny! ???

    1/ T. t. – užitočný idiot = osoba, ktorá na úrovni svojho vedomia a vedomostí pracuje v prospech seba a svojich blízkych, avšak na úrovni svojho nevedomia a nevedomosti pracuje v prospech tých, ktorí takúto osobu riadia a využívajú.

    2/ Zjavne máme mylnú predstavu – predsudok – tak ako v zmysle ne-pojmu čo je to sloboda – čo je to politik. Už je nad Slnko jasnejšie, že tí naši „politici“ rozhodne nie sú štátnici – na to im chýbajú akékoľvek konceptuálne vedomosti – oni nemajú ani pojem o tom, že takéto niečo existuje – doslova ako kozy, ktoré nemajú pojem o tom, čo je to farmár, a už vôbec kozy nemajú pojem o tom, čo musí vedieť poľnohospodárky inžinier.

    Ale dobre – nech sú teda politici osobami, ktoré pretláčajú určité politikum – politický záujem iných osôb, ktoré ich ako užitočných idiotov riadia a ktoré ich za toto pretláčanie svojich záujmov určitým spôsobom – podielom na moci, „spoločenskou dôležitosťou“ a mediálnou popularitou zakomplexovancov /mediálnych, šoubizových, vedeckých, ľudských/ a peniazmi motivujú a odmeňujú!

    3/ Títo užitoční idioti nielenže nemajú pojem o konceptuálnej gramotnosti, ale ako uctievači žido-satanských hodnôt nemajú ani len ten základný chochmes o celom príbehu – o Zmluve s Diablom, pretože nečítali Fausta, a jeho cena za úspech – duša predaná Diablovi – je pre nich len blbá konšpiračná teória! A tak!

    4/ Ten – ktorý podľa jeho verejného priznania – resp. skôr pochválenia sa tým, lebo je to práve in v politike – byť aspoň „položid“ – ale keďže je to po matke, tak žid, ktorý tak narcisticky rád „rozsieva“ svoje rádoby „elitné“ semeno s elitnými zlatokopkami v nádeji, že táto jeho „dokonalosť“ bude mať multipokračovanie a možno bude aj večná – teraz zisťuje – ups! – ku.va! – niekto mi tú moju pokračujúcu „dokonalosť“ chce – bez výnimky – opichať mRNA vakcínami, ktoré majú tú moju „dokonalosť“ nemnóžko pozmeniť, a ak to tá moja „vylepšená dokonalosť“ vôbec prežije – v 3. – 4. generácii už „moja dokonalosť“ bude patriť IM – podľa Diablovho patentového práva ku.va!

    5/ He he! Niekto to tu nazval, že „už obracajú“!
    Ko.oti, ktorí si ako pilčícke idiotské opice /šimpanz už vie na planéte opíc narábať s mačetou aj s kalašnikovom – to neviete?/ podpílili haluz pod vlastnými nohami, a teraz sa v panike snažia zliezť zo stromu, na ktorom im zostali – ups! – v panike – ich odtrhnuté gule!

    5/ Áno ku.va! Keď mňa – ako neopichaného – neocajchovaného človeka niekam nepustia – tak tam nepustia ani teba ty hovado! Nepustia ani tvojich blízkych ty hovado! Pretože ty pre svojho pána Siona nie si elita! Ty si pre neho len jeho užitočné hovado! Hovado, ktorého úlohou je tlačiť nás ostatných na bitúnok skôr než dôjde rad na TEBA!

    A už ste vy davoelitárske hovadá na rade, pretože konceptuálne vedomosti sú pre vás španielska dedina!

    Poznámka – španielska dedina je pojem z obdobia napoleónskych vojen v Španielsku, kde sa Napoleónovi podarilo dosadiť na trón svojho brata – vyslovene neschopného ovládnuť a riadiť túto krajinu.
    Odpor španielskeho ľudú bol urputný, zúfalý, absolútny! Bežné obyvateľstvo vrátane žien /preto si Španieli tak vážia ženy!!!/ bojovalo so všetkým čo malo po ruke – nožmi-vidlami proti puškám a presile. Z tohto obdobia je zdokumentovaný skutočný príbeh!

    Do domu vdovy, ktorej muža zabili Francúzi prišla skupina vojakov a ich veliteľ prikázal žene pripraviť jedlo. Žena samozrejme jedlo otrávila, pretože sa chcela pomstiť a toto bola jedinečná príležitosť.
    Veliteľ samozrejme žene neveril, že jedlo nie je otrávené a tak ju prinútli prisadnúť si aj s dieťaťom a jedlo zjesť s nimi. Žena sa s úsmevom a s chuťou pustila do jedla a nakŕmila aj svoje dieťa. Potom sa do jedla pustili aj francúzski vojaci. Zomreli všetci.

    Takže áno vy Diablove hovadá! Na Slovensku vás na španielska dedina! Budeme vás brať so sebou!

  • ide o vyvrazdenie planety a okradnutie,zotrocenie ludi celeho sveta

 7. Ja si myslím, že tie vakcíny účinkujú presne tak, na čo boli vyrobené!!! Majú chrániť ľudí pred nákazou? ale veď ak to nerobia hneď, tak v blízkej budúcnosti budú chrániť ľudí, ale nie ovčanov; treba čítať medzi riadkami,
  my pre nich nie sme ľudia, ale iba dobytok

  • niektori Rabiny hovoria o nas vo videach,ze sme HMYZ,alebo len odpadky zvierat,nevolaj to vacciny,lebo su to operacne systemy,ktore budu sidlit v Hlavach ludskych oviec

 8. Jednoduchá

  …veľmi smutné čo sa nielen na Slovensku, ale na cel.svete deje…a že toto radí 1 farmaceut? vôbec ho netreba brať do úvahy, veď toľko ľudí už má zdrav.ťažkosti po tom očk., dokonca aj zomreli a predsa mnohí z nás zvažujú :-(…a dokonca na púti to vyžadovali? no tak to by som sa rovno obrátila a išla preč, ale púte ozaj nemusím….ani o tejto ,,možnosti“ od ministra obrany som nevedela, a koľkí z nás to ešte nevedia!…stále verím, že sa len tak nevzdáme a budeme si svoje ,,neočkovanie“ brániť / ako žena v španiels.dedine/….

 9. Pozrite si nadčasový seriál Years and Years z 2019… Tam je pekné ukázané ako vám vláda môže obsadiť vašu nehnuteľnosť.

 10. hľadač pravdy

  Niečo o škodlivosti nosenia rúšok aj o tzv. očkovaní…

  Například, už jen ty roušky

  Nejen že vůbec nikoho neochraňují před případnou nákazou, ale jsou protispolečenské, mají špatný vliv na vztahy mezi lidmi, brání volnému styku a ještě škodí uživateli. Většina z nich je zamořena bakteriemi, způsobujícími zápal plic a jiné nemoci.

  Skupina rodičů z Floridy vzala roušky, které jsou jejich děti povinny nosit ve škole a poslali je do laboratoře na vyšetření. Tyto roušky byly nošeny asi 5-8 hodin denně dětmi ve věku 6-11 let. Jako kontrolní objekt bylo posláno jedno tričko, na kterém nebyly nalezeny žádné patogeny. Výsledky testů na rouškách zato byly šokující. Bylo v nich nalezeno 11 velmi nebezpečných patogeních látek:

  Streptokok zápalu plic,
  Mykobakterie tuberkulózy,
  Meningitida (zánět mozkových blan),
  Amoeba encefalitidy (zánět mozku),
  Acinetobakterie baumanni (zápal plic a zánět mozkových blan, odolný vůči antibiotikům),
  Bakterie coli (otrava potravinami),
  Borreliosa (způsobuje nemoc Lyme),
  Difterie (záškrt),
  Legionářská nemoc,
  Stafylokok pyogen, serotype M3 (těžká, smrtelná infekce),
  Stafylokok aureus (zánět mozkových blan, sepse).

  Namísto léků nám dali vakcíny na naše zničení a na sledování

  Podle nejnovějších zpráv se ruskému hackerovi podařilo dostat se do databáze, která sbírá informace o očkovaných. Jsou tam jejich současné zdravotní informace, úroveň spánku, GPS souřadnice a mnoho jiného. Tito lidé jsou sledováni každou hodinu dne pomocí 5G technologie.

  Sledování je umožněno nano-technologií, která je přidána do současných očkování. Vysílač, takto vpravený do lidského těla se sám dovede spojit s patřičnými servery a tam pravidelně hlásit tyto informace.

  http://www.nwoo.org/2021/07/04/je-vubec-nejaka-pandemie-nebo-ne-a-kde-je/

 11. Mesík: Vlády spustili mRNA vakcínami masový experiment na ľuďoch. Z očkovania sa stal ideologický, ba až náboženský fenomén prezlečený za vedu…………..

  Jana Bittó Cigániková
  Po ukončení základnej školy študovala na strednej škole odbor Technicko-informačné služby . VŠ nadobudla na Fakulte verejnej správy VŠ ekonómie a manažmentu a Central european management institute (Praha), odbor Manažment zdravotníctva (2016 – 2018).
  Od ZŠ až po r. 2016 ani netušila vzdelaním o zdravotníctve a za 2 roky len manažmentu zdravotníctva sa tu hraje na vysokú odborníčku na vakcináciu.

  Zatvorte jej už tú gágavú „hubu“, čo nedá diskutérom ani dokončiť myšlienky, skáče do reči ako najväčší vedec. Zahriakne aj Krčméryho vyjadrenie, že do 5 rokov sa ukáže ten vakcinačný experiment. Aj keď Krčmérymu neverím, lebo je naviazaný na farmafirmu, ale verím v tomto vyjadrení jemu viac, lebo asi vie keďže sa v tom pohybuje , čo sú vakcíny zač.
  Ale nohavičková gágaňa je v tomto smere obyčajná nula. Zato, že je nasadená zdravotníckom výbore ešte múdrosť z tejto oblasti nepojedla. Na akej vedeckej základni sa zúčastnila čo sa týka vývoja liekov a vakcín, tak nech drží tú nevymáchanú držku. Už ide ľuďom hore krkom.

  • Toho vakcinačného bittbulla z tej kundy urobili médiá – médiá vyrábajú všetkých týchto „autoriťákov“ ako hollýúd vyrába hlavné postavy – funguje to, ľuďom sa stiera pojem o realite – kritické myslenie žiadne – oni len počúvajú názory akýchsi vymasírovaných autorít. Toto JE schéma politického marketingu postavená na akože názorových vodcoch, ktorí majú pretlačiť hocijakú tému a je fuk z akej sú profesia a vzdelania – hlavne že ľudia sú ochotní ich počúvať. Je to problém! Ľudia svojou pohodlnosťou pri telke načisto zblbli a už len prijímajú lievikom. Spätná väzba? – na čo! „Nad listami divákov“ – čo si pipi?! Ak je pravdivá predpoveď počasia /Pozor! – toto je ten kredibilný nástroj polopravdy!!!/ – „musí“ byť pravda aj to ostatné!

   Keďže máme akože „equality“ – tak to chce jednu poriadnu pecku rovno do toho psieho nosa – veď má kvôli pretlačovaniu gender a LGBT agendy sama problém s identitou vlastného živočíšneho druhu a pohlavia. Bitto hlava nehlava! Kopanec s rozbehom do os pubis! Ak ju tam tá meňavka vôbec má.

 12. Vsetko sa zacne lamat koncom augusta .Zacnu pozadovat,aby pri nastupe do skoly boli deti zavakcinovane.Ak aj na toto vacsina rodicov pristane,tak potom je s nami koniec.Jedinym zmysluplnym riesenim je ziskat na svoju stranu armadu a policiu ,urobit statny prevrat a zvrhnut tuto zivotu nebezpecnu diktaturu.Je potrebne,aby si kazdy clovek uvedomil,ze ziadny zmysluplny zakon,nemoze nikoho nutit,aby sa podrobil zdravotnemu ukonu, ktory je v sucasnosti v experimentalnej faze,a za ktory nikto nenesie ziadnu zodpovednost.Na Slovensku omnoho viacej ludi zomiera na rakovinu,ako na covid.Predstavte si ,ze by vas niekto zacal nutit aby ste sa preventivne podrobili napriklad chemoterapii.Ti co vyrobili tento virus a rozsirili ho po celom svete,tak ti isti vas teraz chcu „zachranit“ pred nim,no neverte im to.

 13. Katarina Kostankova

  Kedy sa ludia konecne spamataju?Daju si len tak pichnut experimentalnu vakcinu,niektori bez rozmyslania daju zaockovat aj svoje deti,dokonca aj tehotne zeny!Utvrdzuje ma toto sialenstvo v tom,ze ludia su nacisto osprosteni propagandou a ani sa nezamyslia nad tym,co im to moze sposobit v buducnosti a ze su len pokusne Jedince!

 14. dobrá hláška: „Rumunsko sa počas prvých mesiacov roku 2021 umiestňovalo medzi najviac zaočkovanými krajinami. Potom sa však tempo zmenilo a dnes má krajina problém plniť svoje plány.“

  škoda, že tí zaočkovaní umierajú .. kto bude plniť plány?

  • z planov sa stanu eroplany a vaxxovani,nebudu moct ani lietat,pokial nezomru a potom ich premenia na biosludge a na hnojivo,to uz vyrabaju z ludi nejake roky v new yorku,zatial so suhlasom rodiny,le ked budu kapat tazke sto tisice,tak to bude MANDATORY ,take dalsi profit(zisk)

 15. Jednoduchá

  …ozaj ,,naplán“.plán :-(…1.zaočkovať…2.následk.očkov ,,zomrieť“…3.kto a koľkí ďalší sú na rade???…človeku zostáva ,,rozum a zdravý sedl.úsudok stáť“ čo sa všade na tom svete deje…..

 16. Najviac zo všetkého nechápem očkovaniachtivé, tehotné budúce mamičky. Už teraz ľutujem ich ešte nenarodené dieťatko. Takéto horlivé rodičky nech nezabudnú hneď po príchode ich ratolesti na tento chorý svet požiadať vedenie nemocnice o pretestovanie novorodenca antigénovým, aj PCR testom. Pre istotu. A potom každý týždeň znova. Však treba rátať s tým, že po mutácii delte zaručene môžeme očakávať aj ďalšie zmeny genetického materiálu – takže na rad príde epsilon… do roka nemožno vylúčiť ani fí, chí či psí mutácie. A tak hádam špunta radšej čo najskôr zaočkovať. Aby sa na Slovensku ani miminá nemuseli báť zomierať. Veď mRNA experiment, resp. „vakcína“ je sloboda, či nie?

  Na Slovensku ma neprekvapí už nič. Ani to, ak o niekoľko rokov zasadnú do školských lavíc reptiliánčatá.

 17. jednoduchá

  ..tak tie budúce maminy už absolútne nechápem ani ja….

Pridajte komentár

*