Brusel je prvé mesto, ktoré pre zdravotné riziká nepovolí siete 5G


Print Friendly, PDF & Email

Brusel je prvé mesto, ktoré pre zdravotné riziká nepovolí siete 5G

Skvelá správa. Belgická ministerka vlády oznámila, že Brusel kvôli účinkom na zdravie zastavuje svoje plány na bezdrôtovú sieť 5G.

Vyhlásenie urobila Céline Fremaultová, ministerka vlády Regiónu hlavného mesta Brusel, zodpovedajúca za oblasť bývania, kvality života, životného prostredia a energie.

Z jej nedávneho interview pre L´Echo vyberáme:

„Nemôžem vítať takú technológiu, či už ide o 5G alebo inú, keď nie sú rešpektované normy žiarenia, ktoré musia chrániť ľudí. Ľudia v Bruseli nie sú pokusné morčatá, ktorých zdravie môžem so ziskom predať. Nemôžeme si dovoliť žiadne pochybnosti.“ – Céline Fremaultová, ministerka vlády (Regiónu hlavného mesta Brusel), zodpovedajúca za oblasť bývania, kvality života, životného prostredia a energie.

Pani Fremaultová presne definovala, že pilotný projekt 5G siete nie je kompatibilný s belgickými normami na bezpečnosť žiarenia (9 V/m, alebo 95 mW/m2) a vyhlásila, že nehodlá robiť výnimku.

V stavebných smerniciach týkajúcich sa biológie je hranicou pre extrémne znepokojenie hodnota 1 mW/m2 (miliwatt na meter štvorcový). Mnohé vládne agentúry však stále berú do úvahy len termálne účinky, namiesto rastúceho množstva tisícok odborných vedeckých štúdií, ktoré poukazujú aj ďalšie účinky mikrovlnného žiarenia.

Snáď vďaka tomu, že Brusel stojí na čele Európskej únie a adresoval jej jednu z dvoch veľkých sťažností proti 5G, sú úradníci lepšie informovaní a motivovaní chrániť sa.

Nech rastie podpora pre pani Fremaultovú a všetkých úradníkov, ktorí načúvajú volaniu po bezpečnosti a pred technokratickou oligarchiou uprednostňujú ľudí.

2-MINÚTOVÁ AKCIA, ktorú môžete urobiť na podporu starostky Bruselu:

 • Pre zaslanie krátkeho odkazu na podporu pani Fremaultovej prejdite SEM
 • Na podporu členov bruselskej mestskej rady SEM. Utvrďte ich v dôležitosti toho, aby tento zákaz zostal trvalý, napriek očakávanému tlaku priemyslu.
 • Ak chcete, môžete poslať správu aj svojim starostom a poslancom v meste, kde žijete. Je dobré, aby boli pripravený siete 5G odmietnuť aj oni, keď to už dorazí aj na Slovensko.

Zhrnutie situácie 5G technológií

Je takmer nesporné, že svet 5G nás všetkých vystaví bezprecedentnej úrovni sledovania a kontroly; zaručujúc neslýchanú moc bezduchým korporátnym algoritmom.

Už to by malo stačiť na trvalé a okamžité vymazanie agendy, zaradenej ako „užitočná technológia, ktorá sa zvrhla“.

Aj keď asi ešte väčšou otázkou pre našu dobu je: Predstavuje technológia 5G veľkú hrozbu pre všetok biologický život? Nezávislé dôkazy presvedčivo naznačujú, že áno.

Teda, pokiaľ túto otázku nekladiete zdrojom z bezdrôtového priemyslu, ktoré vlastnia FCC (Federálnu komisiu pre komunikáciu) a ktoré v chabo maskovanom pokuse o odrazenie tlaku nedávno vyšli na CNBC s touto propagandou či reklamou.

Hovorcovia bezdrôtového priemyslu dokonca drzo priznávajú – keď sú k tomu donútení pri vypočutí v senáte USA – že nevykonali žiadne štúdie bezpečnosti… a že ich vykonať ani nehodlajú.

Vedci proti 5G technológii

Faktom je, že stovky vedcov skúšajú všetko možné, aby spustili poplach.

Jeden z takých hlasov, Dr. Martin Pall, emeritný profesor Washingtonskej štátnej univerzity, ktorého výskum vlastne vysvetľuje mechanizmus, akým bezdrôtové žiarenie spôsobuje škodu v našich bunkách, nazýva technológiu 5G „najhlúpejším nápadom v dejinách sveta“.

Lenže v korporáciami ovládaných sálach vládnych úradov prebieha otrepaný model prehlušovania hlasov rozumu peniacou zúrivosťou technokratických korporácií, ktoré v 5G technológii vidia bezprecedentnú ekonomickú príležitosť na maximálne komerčné využitie reality.

Negatívne reakcie na 5G technológiu sa však už začínajú stávať virálne. Zbierka právd, zozbieraných vo videách o 5G technológii, poskytuje toľko potrebný pohľad reality na šokujúci stav nenásytnosti a mravnej skazenosti presadzovateľov tejto agendy do nášho sveta.

Hoci to znie možno tvrdo, po dlhom pozorovaní tohto javu sa mi teraz úprimne zdá, že tí, čo presadzujú túto agendu, trčia v akomsi type syndrómu bzučiacej mysle, natoľko posadnutí peniazmi a postupom „my-verzus-oni“, že sa nachádzajú v stave neschopnosti sebaopravného uvažovania.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Alebo, prinajmenšom, neschopnosti vidieť, kam toto všetko očividne smeruje – aj pre nich a ich deti.

Keď hlupákom priemyslu predkladajú lavínu dôkazov o rodiacej sa katastrofe a oni napriek tomu odmietajú počúvať a radšej ďalej sledujú len dosahovanie zisku, viditeľným sa stáva pochmúrne vyjadrenie absolútnej neúcty k životu.

Možno to znie drsne, ale nabádam vás, aby ste sa nad tým dobre zamysleli.

Možno sa za presadzovaním 5G technológie vo svojej podstate skrýva celosvetové, nevedomé ´želanie smrti´. Možno je toto tiež v samej podstate túžby potajme opustiť ľudský stav prostredníctvom umelej inteligencie a transhumanizmu.

Táto myšlienková forma očividne vidí svoj únik a záchranu v technológii, nie v ľudstve, alebo v našom spojení s božskou podstatou.

Tak či onak, pre každého duševne zdravého človeka ide o skutočne zarážajúcu situáciu. Hoci, keď sa dostaneme z rozrušenia, ťahá nás to k akejsi dušou vedenej odpovedi. Zrejme je to najprv rozhodnutie byť pánom našich myšlienok a správcom našej mysle.

Potom, keď začneme byť zainteresovaní na manifestácii vyššieho riešenia, objavuje sa inšpirácia a skutočne logická Súvislosť – voľba pozitívnej budúcnosti.

Na tejto ceste je našou hlavnou výzvou mať na pamäti: Moc v našej individuálnej realite je v skutočnosti v každom z nás, pretože to, kto sme, sa neobmedzuje na ríše duality a separácie, ktoré tu prežívame.

Ak toto čítate, potom vás vítame v klube ochrancov ľudstva.

Kde bývate: Tlak proti 5G technológii sa stáva virálny

Hoci sa Brusel stáva prvým veľkým medzinárodným mestom, ktoré blokuje technológiu 5G, zákony na zákaz či obmedzenie 5G sietí z dôvodu ich vplyvov na zdravie, prijali desiatky miestnych samospráv.  Environmentálny zdravotný trust uvádza zákony 21 miestnych vlád v USA.

A 13. marca požiadala mestská rada mesta Portland (štát Oregon) Federálnu komisiu pre komunikáciu (FCC) o aktualizáciu jej výskumu zdravotných a environmentálnych dopadov technológie 5G.

Webové stránky, ako sú EMF Safety Network, WhatIs5G.info a My Street, My Choice poskytujú návody na zablokovanie technológie 5G v mieste, kde žijete.

Užitočný je aj tento priemyslom propagovaný zoznam legislatívnych krokov technológie 5G v jednotlivých štátoch, lebo poskytuje náhľad do spôsobu ich fungovania.

Nižšie je uvedený čiastočný zoznam zdrojov, kde sa môžete dozvedieť viac a zapojiť sa proti zavádzaniu 5G technológie. Tlieskame všetkým, ktorí sa ujímajú vedenia a nechajú sa viesť svojím srdcom.

Bruselský príbeh – zdroje:

Vedecké dôkazy o škodlivosti 5G technológie:

Komunity a organizácie bežných ľudí

Pozor: Niektoré z nižšie uvedených organizácií stále organizujú akcie na kontaktovanie volených zástupcov so žiadosťami o pomoc. Napriek tomu sa objavuje obrovský nárast uvedomenia, že sa teraz vyžaduje ráznejšia reakcia.

Záver

Na záver už len malé pripomenutie, čo to vlastne je 5G. Pôvodne ide o vojenský zbraňový systém na báze mikrovlného žiarenia na vyvolávanie pocitov silného pálenia kože. Používa sa v rôznych štátoch na rozháňanie demonštrantov.

Ďalej sa to dá využiť aj na cielené zasahovanie ľudí, u ktorých je záujem vyvolať zmenu mysle, psychiky či rôzne chorobné stavy.

Naozaj toto chceme mať rozmiestnené v našich mestách na každých 50 až 100 metrov, kde pred tým nebude úniku? Musíme to zastaviť teraz, kým sa to ešte dá a nie je príliš neskoro.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Zdroj: collective-evolution.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Jozef Sepeši

  Kto a kedy to zakáže u nás?
  Podľa EU-zákonov nám to tu zavedú súkromné firmy aj bez nášho súhlasu.
  Právo na zisk je nad právom na zdravie, či život.

  • Jozef, my sme to, my vsetci, my vieme prispiet k tomu, aby sa nieco zmenilo, nie kladenim otazok kto, a kedy a podobne, ale nasim spravnym rozmyslanim a nasledne spravnymi aktivitami ?

   • Aktivity boli, Patrik, smerom k najvyšším predstaviteľom… nepodarilo sa, máme to tu… Jozef mal pravdu

Pridajte komentár

*