Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Nemeckí europoslanci sľubujú, že zosadia WHO ako nikým nevolenú, miliardármi ovládanú organizáciu


Print Friendly, PDF & Email

Nemeckí europoslanci sľubujú, že zosadia WHO ako nikým nevolenú, miliardármi ovládanú organizáciu

(Ethan Huff, Natural News) Nemecká europoslankyňa nedávno upozornila, že Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) nie je nič iné ako skupina „globalistických mizantropov“ hodných zbavenia moci a úplného rozloženia.

Christine Andersonová sa verejne zaprisahala, že zosadí WHO, pričom ju opísala ako „nevolený orgán kontrolovaný a riadený multimiliardármi“. Presne trafila klinec po hlavičke, keď povedala, že WHO by už nemalo byť nikdy dovolené rozhodovať namiesto demokraticky zvolenej vlády.

Andersonová uviedla tieto pripomienky počas nedávnej konferencie občianskej iniciatívy v Bruseli. Prisahala, že prezradí mená všetkých jednotlivcov, vrátane vládnych úradníkov a poslancov, ktorí podporujú WHO a jej „uchopenie moci“.

„To vy (WHO) ste malá okrajová menšina,“ zvolala Andersonová. „Vy ste tí, ktorí nemajú právo diktovať ľuďom, čo chcú a čo nechcú.“

„Zapamätajte si moje slová… zapamätajte si slová miliónov a miliónov ľudí na celom svete. Zrazíme vás k zemi a nevzdáme sa, kým to neurobíme. Takže sa pripravte. Sme tu a boj pokračuje. Tak poďte a rozdajme si to.“

Pozrite si video nižšie (v angliČtine):

(Súvisiace: WHO sa približuje k implementácii „právne záväznej“ pandemickej zmluvy s cieľom uplatniť globálnu autoritatívnu kontrolu nad ďalšou „zdravotníckou núdzou“.)

Kde sú politici bojujúci proti prevzatiu moci WHO?

Zo stránky Christine Andersonovej na YouTube vieme, že sedem statočných občanov zo siedmich krajín s podporou piatich poslancov Európskeho parlamentu spustilo špeciálnu Európsku iniciatívu občanov (ECI) s názvom „Dôvera a sloboda“.

Cieľom tohto programu je prinútiť Európsku komisiu, aby sa touto otázkou zaoberala. Andersonová tiež chce, aby Európska komisia urobila verejné vyhlásenie o tom, ako plánuje postupovať s požiadavkami občianskej iniciatívy.

„Okrem toho sa bude konať vypočutie v Európskom parlamente, na ktorom sa musí zúčastniť aj Komisia,“ vysvetľuje Andersonová.

Prírodná liečba osteoartritídy

„Komisia na konci procesu do troch mesiacov pripraví právne a politické stanovisko a rozhodne, či je možné podať nový legislatívny návrh a svoje rozhodnutie verejne zdôvodní.“

Urobia politici Spojených štátov amerických to isté? Vieme, že niektorí členovia amerického kongresu sa vyjadrujú proti plánovanému ovládnutiu sveta zo strany WHO počas najbližšej „núdzovej situácie“ v oblasti verejného zdravia.

No existujú nejaké plány podobné iniciatíve „Dôvera a sloboda“, podľa ktorých sa bude federálna vláda USA zodpovedať za sprisahanie s cieľom spáchať genocídu počas ďalšej falošnej plandémie?

Viac o iniciatíve „Dôvera a sloboda“ (Trust & Freedom) sa dozviete na oficiálnej stránke skupiny.

Reakcie ľudí na vystúpenie Andersonovej

„Musí existovať Boh, ak tieto statočné duše sú ochotné pomôcť pokúsiť sa nás zachrániť pred čistým zlom,“ napísal o Andersonovej úsilí jeden nadšený komentátor.

„Volá sa Joe Biden a je to on, kto zariadil, aby mala WHO počas pandémie plnú moc nad opatreniami,“ argumentoval ďalší.

Niekto iný citoval slová Ježiša Krista v evanjeliách: „Svetlo svieti v tme a tma ho neuhasí.“

„Ďakujem, že ste sa postavili proti týmto ničiteľom, ktorí využívajú pokorných, dôverčivých občanov na presadzovanie svojej podlej agendy,“ napísal ďalší.

„Nech ťa Boh chráni pred týmito jednopercentnými parazitmi, ktorí majú svoje hniezda v tých najtmavších, vlhkých, zlých miestach.“

Najnovšie správy o narastajúcej opozícii voči WHO a jej túžbe po väčšej moci nájdete na stránke Resist.news.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Za WHO je veľa veľa peňazí a za nimi veľa veľa vrážd! Boh ťa ochraňuj Andersonová! Bez osobnej angažovanosti jednotlivcov to nepôjde! Za seba, za národ, za Krista, za Boha! Boh si pomože – ale stačí že za – na ktorej sme strane.

  • Predevcirem zapad slunce nad Zapadnim pobrezi USA mel zapad slunce zvlastni ostre fialovou barvu typickou po nuklearni explozi
   Vypada to ze nekde v Pacifiku na sibiri byla testovana nova nuklearni munice o nizke a rychle snizujici se radiation
   Cenzury se zprisnili
   cina tajvan rusko usa co to mohly byt za zbrane

   WAGNER Zoldaci trenuji s Beloruskou armadou na hranicich ukrajina psonky

  • holistický prístup

   Čo vypovedá „Andersonová“ o sebe samotnej:

   na jednej strane podrobuje „kritike“ nikdy nikýn nevolenú „organizáciu“ a zároveň hlboko uznáva ďalšiu inú – založenú tými istými zločincami – tzv. EK – a klania sa jej.

   Kladiem si otázku:

   KTO je a KOMU slúži tzv. „Andersonová“?!?

   • Dostane se ke korytu díky těmhle kecům. A pak se stane co? Nic! Kdyby chtěla tak ty jména odhalí ihned. Podle ovoce poznáš je….

 2. Andersonová je mi sympatická a aj jej spolubojovníci a páči sa mi, že sú ochotní močiť proti vetru, je to dôležité, že vytrvávajú vo svojom úsilí aj keď momentálne nemôžu vyhrať. Toto chýba našim politikom, nevzdávať to a šťať proti vetru aj keď by to iní vzdali.
  Naša alternatívna scéna sa rozpadla a zostalo staré hovno Smer a SNS, ktoré sa premenovalo na ružu, aby prekrylo smrad.
  Slovenská a Slovanská duša, je hlboko v ..Pomôžte mi nájsť ten správny výraz, alebo miesto, kde ju nájdem.. Slováci či Česi, Srbi, Bulhari sme na tom veľmi podobne.

   • Na odľahčenie ? Skôr reálny popis „tragédie“. Veď ten chlap vie čo hovorí a prečo !

    Spasiť môžme len sami seba !!!!

    Zajtra keby nás „zvolili“ a 150 normálnych, a že by Nás ani nezvolili pri sprostote, lenivosti a nenažranosti, ktorá sa tu rozširuje, tak nič neurobíme. Majú toľko peňazí, že si kúpia temer KAŽDÉHO a všetko. Sa vzdajú svojich ostrovov, lietadiel, áut, vymožeností ?…snívajte ďalej. A klapkoidní budú žrať aj sračky, mrtvoly, svrčkovia sú oproti tomu delikatesa.

    História sa opakuje, každé impérium padlo tak, že zhnilo zvnútra a potom ho dobili a dorazili vonkajšie hordy…

    Ak prestanú platiť papieriky, potom by sa voľačo mohlo zmeniť. A viete čo bude ak by prestali platiť ? Taká mela, taká rabovačka a občianska vojna, že by sme sa nestačili čudovať. Ani nechcite vedieť….už vidíte parazitov jak pôjdu robiť, jedine pelendrekom nad hlavami, ale kto platí pelendreky ? Paraziti, ktoré si platia sami ľudia. No a keď je kruh začarovaný ?

    Matrix nájde riešenie ako pochopiť. A to je to, čo momentálne zažívame a budeme zažívať.

    A zažijeme ešte všeličo v matrixe…každý presne čo potrebuje…

    Ak človek pochopí, tak to síce nezmizne a odžijeme to tu do našej najbližšej smrti, ale lepšie sa to znáša.

  • Bulhari sú mi veľmi sympatickí, pretože v hodnoteniach a prieskumoch serú najviac na tie globalistické sračky, my sme za nimi tesne v závese, to je jediné moje potešenie z tejto doby ko-oticko-fašistickej. Ako málo stačí pre potešenie ducha v sračkách reality.

  • Mám rád zmenu k lepšiemu, ale ak mi niekto ponúkne Danka ako alternatívu, Danka ktorý doviedol SNS na úroveň plnotučného mlieka, čo sa týka percent, tak som šokovaný kam nás vedú naši tútori. Som šokovaný, ako sa naša alternatíva vzdala v prospech plnotučného mlieka /za peniaze/, to je totálna dekadencia národa, ten je opäť oklamaný bandou zločincov, iba v červenom.
   Uvedomujete si vážení, že tento scenár nám tu predviedol Matopič ale v modrom? Teraz to máte v červenom, opäť pozbieraní ľudia z ulice a a peniaze, ktoré to tmelia dokopy. Investor je rozhľadeným známy.
   Slovensko sa pohybuje od modrých k červeným od rozdelenia ČSSR. Kde je Slovensko, je moja zásadná otázka, pre tých, ktorí tvoria našu budúcnosť?

   • Vyvstáva otázka, že nie kde je Slovensko, ale čo je Slovensko? Ak chápete súvislosti čo som napísal, tak sme sa dostali na úroveň rozvojovej krajiny, ktorá sa potáca medzi ekonomickými žralokmi. Nechcem byť k vám sprostý, ale napr. rozvojové krajiny Afriky, dnes už vedia presne čo chcú, chcú svoje nerastné a iné bohatstvo zúročiť pre seba a vymaniť sa z francúzskej a inej nadvlády.
    Máme my takúto vlastnú definíciu? Stále sme závislí na EÚ, sme vôbec slobodní? Veď mi vlastne môžeme závidieť tým Afričanom, uvedomujete si to?

    • Mám tam chybu na konci mi-my-sorry.

    • Serem na vas

     Ty pan filozof, čo si myslíš, že iba ty si chytrý? Čo tu poúčaš koho?
     Verím, že ty si bol medzi prvými, čo strngali kľúčmi a nol si za tuto zasratú americkú fašistickú porobu a za červených sme tu mali všetko čo sme chceli. Veď preto nas zničili, sby sme boli tu a teraz v tych sračkach!!!! A ešte to tvoje meno jofa skor Žofa na trhu čo kvaka a nevie o čom

   • Tu je jeden problém a volá sa – ZNAČKA SNS!
    Už ju rozjebali Slota, Malíková, Danko! Ale nastupuje silná generácia autorít – takže značka by sa mohla obnoviť. Lebo za Kotlebom už nie je nikto – len Kotleba. Danko vytvoril priestor pre autority. Sledujte toto! Teraz nejde o Danka, ale o tých ostatných!

    https://sk.wikipedia.org › wiki › Slovenská_národná_strana_(historická)
    Slovenská národná strana (historická) – Wikipédia
    Národnie noviny. Farby. Modrá. Politický portál. Slovenská národná strana bola slovenská národne orientovaná ( nacionalistická) politická strana pôsobiaca v Uhorsku a Československu v rokoch 1871 – 1938. Súčasná Slovenská národná strana sa hlási k jej tradícii.

    • Nebudem ti to rozbíjať, lebo presne chápem o čo ide v nastávajúcich voľbách, systém je nastavený tak, aby sme prelomili modrých a porazili CIA a Soroša, je mi to jasné, iba som popísal pozadie. Ak chceme otvárať oči nevidomým, tak nech vidia všetko a preberú si to.

     • S tým slovom autority, by som bol veľmi opatrný, z niektorých autorít v SNS sa mi chce zvracať.

     • Krúžky. Konceptuálne sú tam kvalitní ľudia. Stačí štyria. Sú tam. Treba vybrať túto elitu – alebo sme pi.i! Opakujem – za Kotlebom je už len Kotleba! Tadiaľ cesta nevedie! Danko urobil jednu zmysluplnú vec – aby zachránil SNS a tým aj seba – otvoril kandidátku. To treba využiť!

     • Radšej voliť Kotlebu ako SNS.

     • Kotleba nemá za sebou žiadnych ľudí a teraz sú dôležití tí ľudia! Ja nevolím SNS – ja volím tých ľudí!

     • Farby šarží injekcií C19:
      žlté – neškodné, 30%
      zelené – mierne škodlivé (zriedené), 60%
      modré – silne škodlivé (50% úmrtnosť), 5 %

  • ochotní močiť proti vetru – tak sa sprchujú v Blave… (:-)))

  • Mne sa páči ta ruža ktorá sa snaží prerkyt ten smrad z toho hovna +++

 3. aj komisia nie je nikým volená

 4. Majitel gates si dělal, dělá a bude dělat co chce. A až prosadí že zdravotnické požadavky /jeho/ schválí a u lejnové je to jasné že se nikoho neptá pohrobek z rodiny otrokářů tak budete rozpíchaní jak jehelníček jeho srajdamy očkování businessu na jeho vývar. Kdy tedy se chechtal že když to dobře skoordinují s lockdownisty- překlad je za plotem a můžete to brát jako nepostižitelní tak udělají depopulaci o15% a to bezprostředně a kovid prostě je biologická zbraň podle výroku nejvyššího soudu usa versuz Kennedy junior a do indie exotický dáreček nesmí, tam by ho za očkování zrušili.

 5. Dalibor Rose Ph.D.

  Obdivuhodná odvaha…a velice bystrý úsudek….jen se modlím, aby v tom paní A. nezůstala sama. V dnešní době FARIZEJSTVÍ /přetvářka, klam a mam ve všem/
  se myslím nedá spolehnout téměř na nic, než na naprosto prokazatelnou moc peněz..
  Takže podobnost střetu Ježíše Krista proti právě těm Farizejům… Pevně ale věřím tomu, že pokud se do tohoto ukrutného boje pustí pouze ženy a připustí muže jen k „výkonu spravedlnosti“, tak se WHO rozprchne kdo ví kam… Bohužel, pokud by to tak dopadlo, tak určitě to není konec vlivu. WHO…určitě na to budou „mít“…

  Aby to podle mne mohlo fungovat jako profesní organizace ohledně výzkumu, výroby a schvalování léčiv, tak by takový příští mocný orgán musel být složen pouze z „nezlomných,či neuplátných a nikomu veřících žen“… důvodem budiž skutečnost, že každý muž je zrozen ze ženy a vždy se bude snažit se jí „zalíbit“ ..myslím, že až „jakýmkoliv způsobem“

 6. Jednoduchá

  ..v´daka za infor.,,,posielam všetkým veľa lásky, nech sa nám darí čo najlepšie…v zdraví, pokoji a mieri….

 7. Nemeckí europoslanci nepresadia bez podpory Anglosasov vôbec nič na globálnej úrovni, dokonca ani nezávislosť Nemecka na USA. Ale snaha sa cení a Christine Andersonová sa ozvala „proti prúdu“.

 8. V pondelok 17.7. zverejnil na Telegrame Strelkov nasledujúci článok, kvôli ktorému ho FSB zajala:

  Dříve či později se Ruská federace bude muset z iniciativy Turecka zapojit do přímého vojenského střetu s Tureckem. K bojovým akcím dojde v Sýrii, v Zakavkazsku a na pobřeží Černého moře. Není vyloučena přímá účast velkých kontingentů tureckých vojsk (pod rouškou “dobrovolníků” nebo i bez tohoto krytí) na operacích proti naší armádě na Ukrajině a Krymu.

  K přímé otevřené konfrontaci s Ruskou federací začnou Turci přecházet poté, co z podivuhodných lidí v Kremlu “vyždímají” všechny ústupky, které lze získat mírovou cestou. Poté začnou tlačit vojenskou silou. Okamžik vstupu do války si Turci zvolí s ohledem na maximální oslabení ruských vojenských sil a jejich nepřipravenost odrazit tureckou agresi.

  První fází bude uzavření Bosporu a Dardanelského průlivu pro naši flotilu a zásobovací lodě dopravující posily do Sýrie (tuto akci může Erdogan přikročit k realizaci již letos).

  Následovat bude série ozbrojených provokací v Sýrii ze strany tzv. ozbrojené opozice proti našim jednotkám s cílem rozšířit zónu kontroly protureckých orgánů. Po vyčkání, až dojde munice a zásoby, se turecká vojska pokusí způsobit našemu expedičnímu sboru a syrským jednotkám v severní Sýrii úplnou porážku. Z eskalace konfliktu bude samozřejmě obviňována výhradně Ruská federace a oficiální Damašek.

  Náš expediční sbor, odříznutý od zásobování a posil, nemá možnost tureckou armádu porazit.

  Stejně nezáviděníhodný je i osud našeho mírového kontingentu v Karabachu a Arménii. Bude rozdrcen a (v nejlepším případě) internován Armény, nebo jednoduše zničen a zajat turecko-ázerbájdžánskou koalicí.

  Jediné, co může Turky odradit (kromě přímé hrozby použití jaderných zbraní, která je plná světové jaderné války) od porážky našich jednotek v Sýrii, je přímá intervence Íránu a jeho připravenost přímo se zapojit do vojenské konfrontace s Tureckem v Sýrii a Zakavkazsku (připomínám, že Turecko se nyní intenzivně přátelí s hlavním protivníkem Íránu – Izraelem).

  V každém případě, i kdyby se Ankara neodvážila jít do plnohodnotného vojenského konfliktu s Ruskem, naše uskupení v Sýrii bude Turky “uškrceno”, protože veškerá komunikace je udržována na námořním zásobování přes Novorossijsk do Tartusu a zablokování vzdušného prostoru se Sýrií není pro Turky také žádný problém.

  Otázka včasného stažení našeho expedičního sboru v Sýrii je již dlouho “přezrálá”, ale jako taková nebyla nastolena. – Velká skupina našich vojáků zůstává “rukojmím” Erdogana. Je velmi pravděpodobné, že dlouho očekávané odmítnutí hanebné a nesmyslné “dohody o obilí” spustí řetězec důsledků, které přirozeně povedou k prudkému zhoršení rusko-tureckých vztahů a urychlí nevyhnutelný přechod Turecka do tábora našich otevřených nepřátel.

  Čas určený pro možnost evakuace našich vojáků ze Sýrie v době platnosti “dohody” je zřejmě nenávratně ztracen.

  • Čiže NATO konflikt s Ruskom cez Turecko – druhá fronta. Irán to pošle do kytek a bude. V podstate 3.svetová jadrová má začať na blízkom východe.

  • svatoslav butora

   Občan Girkin v jeho pohľade na dianie v okruhu hnusných vojnových udalostí v podstate predpovedá opak toho, čo sa chystá. Stačí si vymeniť adresy aktérov a vektor pohybu jeho predpovedí odhalí nútenú evakuáciu USA-štruktúr z nimi pripravovaného bojiska.

 9. ešči raz, bo glupy diskusni softvér

  Fareby šarží injekcií C19:
  žlté – neškodné, 30%
  zelené – mierne škodlivé (zriedené), 60%
  modré – silne škodlivé (50% úmrtnosť), 5 %

  • A kde ta barva byla?Na lahvičce nebo na nějaké krabici s lahvičkami?Asi že začátku pro staré lidí byly vakcíny hodně mírné.Otázka je ,jestli ty neškodné byly opravdu úplně neškodné.Asi když dotyčnému bylo po vakcinaci zlé nebo bolela ruka,tak se o žádný fiziologický roztok nejednalo.Kdo ví,jestli ty žluté importovala do všech států.

   • oldmarxista pamprlik

    mna skor zaujima aka je provizia za jednotlive farby. biznis je biznis

   • Predpokladám že: Farba bola na fľaštičke. Pichaný videl len striekačku s ihlou. Pichač vyberal šaržu na základe mena v zozname. Na pichanie sa objednávalo.

    • Tak v obchoďáku nebo na nádraží to šlo i bez objednávky .A zkuste si vygůglit jak ty lahvičky vypadaly .Víčka jsou i fialová, některé nápisy červeně.Asi tím taky mohly být rozlišeny jednotlivé šarže,ale nevíme dle čeho byly tříděny.

 10. Podvodnícky hajzel sa vyškiera, lebo vie, že opäť obalamutí sprostých.

  https://www.hlavnespravy.sk/wp-content/uploads/2023/07/356209707_10226566321796738_5045340957669068685_n.jpg

  Na tej jeho fiatke by sa krásne vynímal červenou farbou nasprejovaný nápis VRAH.

  • A čo tak 14 narezaných sicílskych guliek cez ten jeho kcicht! Ako grafika.

  • PAMÄTAJME A NEZABÚDAJME!

   Pre výstrahu, aby blázon, pričom vysoko toxický blázon – Matovič vo Fiatke 500, neosral znovu sprostých slovenských voličov, že bude rozdávať 500-eurovky.

   V I. odkaze uvádzam satiricko-komicko-tragické video z Paríža na tlačovke z r. 2021, kde od cca 6:00 min. blázon vysvetľuje Macronovi, ako ho strihala jeho 11-ročná Klárka a to, čo má na hlave, tak to je – jej dielo..

   https://www.youtube.com/watch?v=aR6jxQjQsE0

   A II. odkaz – Mafián Matovič zaprisaháva Slovákov, že ich nepredá inej mafii, pričom netreba zabúdať, ako nás – bez mihnutia oka – zapredal Pfizeru!

   https://uploads.disquscdn.com/images/64acfd49dc43cbdb7884179fea5dcb202fc8a84de17646828e4eebf606907b98.png

   • Výborné pripomenutie, ešte by si mohla dodať ako Matovič predvádzal satanistické symboly na audiencii u prezidentky keď objednal Sputnik. Toto je zásadná fáza jeho satanpokory. Hnilé hovädo treba povesiť na kandeláber a jeho ženu zavrieť do basy za ekonomické podvody. Kto to urobí? Ak to Ficko nedá, je to len ďalšie hnojivo do záhonu.

 11. Closter munice jiz USA dodalo zas.nym ukrajinskym nackum
  Ruska Duma
  Chreji Nas prinutit pouzivani podobnych terroristickych metod

Pridajte komentár

*