Podľa veľkej štúdie Univerzity Johnsa Hopkinsa zomrelo na covid NULA zdravých detí


Print Friendly, PDF & Email

Podľa veľkej štúdie Univerzity Johnsa Hopkinsa zomrelo na covid NULA zdravých detí

Nulová miera smrtnosti u zdravých detí

Tím výskumníkov z Univerzity Johnsa Hopkinsa nedávno ohlásil, že pri skúmaní skupiny asi 48 000 detí nezistili medzi zdravými deťmi ANI JEDNO úmrtie na covid. No zdravotníckym úradom po celom svete je to jedno.

Dr. Marty Makary je odborník na medicínu a profesor Lekárskej fakulty, Bloombergovej školy verejného zdravia a Careyho obchodnej fakulty na Univerzite Johnsa Hopkinsa.

Jeho výskumný tím „spolupracoval s neziskovou organizáciou FAIR Health na analýze približne 48 000 detí do 18 rokov, ktoré boli diagnostikované s covidom, v dátach zdravotného poistenia od apríla do augusta 2020.

Po preskúmaní komplexných údajov tisícok detí zistil tím „nulovú mieru smrtnosti u detí, ktoré predtým nemali existujúce stavy, napríklad leukémiu“.

Makary hovorí, že na vnucovanie vakcíny na covid deťom sa stále používajú veľmi „chabé dôkazy“. Ako uviedol pre Wall Street Journal, dôsledky výskumu jeho tímu sú nesmierne.

„Ak náš výskum platí, potom má závažné dôsledky pre zdravé deti a to, či potrebujú dve dávky vakcíny,“ hovorí.

Napokon, „Národná vzdelávacia asociácia diskutovala o tom, či naliehať na školy, aby pred fyzickým návratom detí do škôl vyžadovali očkovanie. Ako môžu oni, či ktokoľvek ďalší, diskutovať o probléme, keď nemajú tie správne údaje?“

Úmrtia na covid boli umelo nafúknuté

Makaryho otázka je pochopiteľná, ale aj aktuálna. Podľa Makaryho sa nafúknuté počty úmrtí na covid naďalej upravujú a „revidujú smerom nadol“.

No namiesto toho, aby vlády bojovali proti nedôvere v inštitúcie vedeckými dátami a diskusiou, podľa Makaryho sa transparentnosti a dôslednému skúmaniu vyhýbajú.

Nedávno skritizoval americkú CDC, že „nadhodnocuje počty hospitalizácií a úmrtí na covid a nezamýšľa sa nad tým, či by nestačila jedna dávka“. Podľa neho je tento problém systémový.

Makary tiež uvádza, že „desivé množstvo vládnych a súkromných postupov“ týkajúcich sa očkovania detí je závislé na jednom spornom zdroji údajov. CDC tvrdí, že podľa jeho záznamov zomrelo s diagnózou covid 335 detí vo veku do 18 rokov.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Makary však poukazuje na to, že „CDC, ktoré má 21 000 zamestnancov, neskúmalo každé úmrtie, aby zistilo, či ho spôsobil covid, alebo či sa s ním spájal aj nejaký predtým už jestvujúci zdravotný problém.

„Poradný výbor CDC pre očkovacie postupy v máji rozhodol, že prínosy dvojdávkového očkovania u všetkých detí od 12 do 15 rokov prevyšujú riziká,“ poznamenáva Makary.

„Napísal som stovky odborných zdravotných štúdií a nenapadá mi žiadny redaktor časopisu, ktorý by akceptoval tvrdenie, že 335 úmrtí nastalo v dôsledku nejakého vírusu, bez údajov naznačujúcich, či bol ten vírus náhodný alebo kauzálny a bez analýzy relevantných rizikových faktorov, ako je obezita.“

Podľa Makaryho CDC šírením „chabého“ tvrdenia bez dostatočného výskumu či transperentnosti pohŕda normami lekárskeho výkumu. A nejde o ojedinelý incident. Objasňuje, že je to súčasťou modelu.

Úrady strašia a zavádzajú

Riaditeľka CDC Rochelle Walenskyová tvrdí, že ak bude zaočkovaných milión adolescentov, dá sa za štyri mesiace predísť 200 hospitalizáciám detí a jednému úmrtiu.

Makary o tom nie je presvedčený. Hovorí, že „hlásenie agentúry pre hospitalizáciu detí na covid, ako aj pre počty úmrtí na webovej stránke nerozlišuje, či je dieťa hospitalizované na covid, alebo s covidom.“

Toto je problém, pretože medzi oboma týmito kategóriami pacientov je očividný rozdiel.

Nemocnice často rutinne testujú pacientov na covid, a to aj vtedy, keď nič nenaznačuje, že sú vírusom infikovaní. Makary však hovorí, že podľa Wallenskyovej metriky „by bolo ako „covidová hospitalizácia“ započítané každé asymptomatické dieťa, ktoré bude pozitívne testované po páde z bicykla.

Podľa Makaryho sa týmto nedôveryhodné nahlasovanie CDC nekončí. Dodáva, že: „CDC možno tiež podhodnocuje údaje o komplikáciách, spojených s vakcínami.“

Svoju analýzu rizík a prínosov pre zaočkovanie všetkých detí zakladá CDC na mierach komplikácií, nahlasovaných zo Systému nahlasovania nežiaducich účinkov po očkovaní (VAERS).

Makary však argumentuje, že táto databáza pozostáva zo samonahlasovaných, nespracovaných údajov, ktoré sú „neverifikované a nežiaduce udalosti pravdepodobne podhodnocujú“.

Záver

Toto všetko je len špička ľadovca chýb v údajoch a analýze CDC, hovorí výskumník. Podľa Makaryho CDC do dnešného dňa stále nedokumentuje denné nové hospitalizácie na ochorenie covid.

Namiesto nich nahlasuje nafúknutú mieru hospitalizácií u akéhokoľvek pacienta, ktorý je pozitívne testovaný na vírus. A hoci úrady tlačia do očkovania, podľa Makaryho sa zdá, že absolútne nemajú záujem zisťovať miery prirodzenej imunity.

Takže, ak bude na vás najbližšie z televíznych obrazoviek civieť nejaká „galakticky špičková“ pediatrička typu Prokopová a presviedčať vás o nevyhnutnosti očkovať deti proti covidu, tak vedzte, že varí z vody a argumenty si doslova cucá z prsta.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Znepokojujuce video

  https://fb.watch/7HFwlskHFY/

 2. Ďakujeme tímu Bádateľa za preloženie ďalšieho článku. Aj aj Sines za „zaujímavé“ video. Ja už nemám slov.

 3. https://www.naturalnews.com/2021-08-29-robert-kennedy-we-need-to-resist-vaccine-tyranny.html
  Robert F. Kennedy, Jr. warns America: “We all need to resist” vaccine tyranny… the time has come!
  Robert F. Kennedy, Jr. varuje Ameriku: „Všetci musíme odolávať“ očkovacej tyranii … nadišiel čas!

  Resist all forms of covid medical fascism, even if it costs you
  Odolajte všetkým formám lekárskeho fašizmu, aj keď vás to niečo stojí

  Kennedy and Adams both recommend, as do many patriots, that people step up to the plate now by refusing to support any businesses that require “proof of vaccination” in order to enter.
  Kennedy a Adams odporúčajú, rovnako ako mnoho vlastencov, aby ľudia teraz pristúpili k tancu tým, že odmietnu podporovať všetky firmy, ktoré na vstup vyžadujú „dôkaz o očkovaní“. Jedným slovom aby tam ľudia nevstúpili.

  If your employer demands that you get jabbed in order to keep your job, threaten a lawsuit.
  Ak váš zamestnávateľ požaduje, aby ste sa dali zaočkovať, aby vás udržal v zamestnaní, vyhrážajte sa žalobou.

  Stage protests, boycotts, demonstrations.
  Protestujte, bojkotujte, demonštrujte.

 4. https://tadesco.org/skutecne-se-jedna-o-pomoc-detem-otazka-je-komu-ma-ockovani-pomoci/
  Skutečně se jedná o pomoc dětem? Otázka je: komu má očkování pomoci?

  Stát se chystá očkovat všechny. Rukavice jsou sundané. Tady nikdy nešlo o virus nebo o veřejné zdraví. Je to zcela o kontrole, totalitní a nevratné kontrole a oni toho téměř dosáhli.

 5. https://tadesco.org/dr-roger-hodkinson-vsetko-to-bolo-kopec-klamstiev/
  Dr. Roger Hodkinson: Všetko to bolo kopec klamstiev!

  Dr. Hodkinson hovorí, že je to všetko propaganda, je to najhorší zločin v histórii medicíny:

  1. Ide o miernu sezónnu chrípku, ktorá ohrozuje len najzraniteľnejších ľudí.

  2. Ide o pandémiu strachu, ktorá bola presadená testom PCR a cenzúrou akejkoľvek inej mienky. Test PCR prináša 95% falošne pozitívnych výsledkov, ktoré sa potom označujú ako prípady. Totálne zlyhanie bežných zdrojov úsudku, politikov, médií a lekárov. Tí druhí sa rozhodli postaviť príjem nad etiku. Ospravedlnili to smiešnymi a svojvoľnými nariadeniami, v ktorých neexistuje zhoda v lekárskej literatúre.

  3. Nič nezaberá, okrem účinnej profylaxie alebo Vit.D a včasnej liečby podľa protokolu Dr. McCullough.

  Je to politická hra s medicínou a je to veľmi nebezpečná hra. Tvrdenie, že je možné chrániť ľudí pred touto chrípkou, je opovážlivé. Moderná medicína nie je schopná kontrolovať šírenie respiračných vírusov.

 6. Na webe http://www.mercola.com pribudli nové články na túto tému.

 7. https://www.banned.video/watch?id=612c5236566e3e765d962047
  Investigative Journalist Predicts: „MILLIONS OF PEOPLE WILL DIE FROM COVID VACCINE“
  Investigatívny novinár predpovedá: „MILIÓNY ĽUDÍ ZOMRÚ Z COVID VAKCÍNY“

 8. https://www.banned.video/watch?id=612c536e53b2ca7726ee4897
  Tens of Thousands Dying From COVID Vaccines and Media Is Covering It Up FULL SHOW 8-29-21
  Desaťtisíce ľudí zomierajú z Covid vakcíny a média to taja. CELÁ UKÁŽKA 29.8.2021

 9. Kdyz je to Makarov, tak se nerika podle Makaryho, ale podle Makarova. To je tedy desne, alespon se naucte sklonovat.

  • Je to MakaRY – „Makarova“ si si zapamätal ešte vďaka Makarovovej rákoske – chápem, bolelo to.

   Keďže mi zmizol komentár za Sines, tak znovu – „Keďže nie je žalobca – nie je ani sudca!“ – a to treba zmeniť!

 10. https://www.hlavnespravy.sk/biden-hovoril-izraelskemu-premierovi-o-potrebe-ockovania-kazdych-pat-mesiacov-a-pritom-si-aj-zdriemol/2657142
  Biden hovoril izraelskému premiérovi o potrebe očkovania každých päť mesiacov a pritom si aj zdriemol

  V rozhovore s Bennettom prezident Biden uviedol, že s Dr. Faucim diskutoval o tom, že očkovanie bude potrebné každých päť mesiacov a nie každých osem, ako sa predpokladalo.

 11. https://www.infovojna.sk/article/video-reiner-fuellmich-mike-adams-kde-najit-izolat-covidu-19
  VIDEO: Reiner Fuellmich & Mike Adams: Kde najít izolát Covidu-19?

  Mike Adams z portálu Natural News v tomto rozhovoru s Reinerem Fuellmichem sdílí svoje zkušenosti se snahou získat izolát covidu-19. Dále mluví o tom, proč PCR testy jsou nevypovídající, a jak se účinně bránit proti onemocnění.

 12. https://1.bp.blogspot.com/-sIV9smropOM/YSm_jX37WLI/AAAAAAAEpxA/mATY0Eqv3Wsy0eG1chcQHQcRP5tkmrSZACNcBGAsYHQ/s16000/VIRUS%2BVAX%2B%252820%2529.jpg

  Endless vaccines – nekonečné vakcíny
  Big Pharma – farmaceutický priemysel
  Fauci: Safe and effective! – Fauci: bezpečné a efektívne!

 13. http://www.inenoviny.sk/luxusne-platy-zamestnancov-migarcneho-uradu-ktori-bojuju-za-prijem-migrantov-na-slovensku/
  Luxusné platy zamestnancov migarčného úradu, ktorí bojujú za príjem migrantov na Slovensku

  Úrad vedie Ján Orlovský, ktorý dlhé roky viedol organizáciu finančného podvodníka a zločinca Georga Sorosa – Nadáciu otvorenej spoločnosti.

 14. https://afinabul.wordpress.com/2021/08/30/ockovany-dostal-100-000-e-za-ochorenie-na-covid/
  Očkovaný proti “COVID” dostal 100 000 € za ochorenie na “COVID”

 15. CHRÍPKA COVID JE VYUŽITÁ POLITIKMI NA FINANČNÝ PRÍJEM. POLITICI, MÉDIÁ VÁS KLAMÚ A OBZVLÁŠŤ LEKÁRI SVOJIM ZBABELÝM MLČANÍM. PCR TESTY MAJÚ 95% FALOŠNE POZITÍVNYCH VÝSLEDKOV!

  Dr. Hodkinson je generálnym riaditeľom a lekárskym riaditeľom spoločnosti MedMalDoctors. Získal svoje všeobecné lekárske tituly na Cambridge University vo Veľkej Británii (M.A., M.B., B. Chir.), kde bol učencom na Corpus Christi College. Po pobyte na University of British Columbia sa stal generálnym patológom Kráľovskej vysokej školy (FRCPC) a tiež členom College of American Pathologists (FCAP).

  Je v dobrom postavení s College of Physicians and Surgeons of Alberta a bol uznaný Dvorom kráľovnej v Alberte ako odborník na patológiu.

  V jeho aktuálnom videu upozorňuje:

  “Neverte tomu, čo Vám rozprávajú, všetko je to kopa klamstiev. Od začiatku až do konca čistá propaganda. Politici, médiá a lekári, obzvlášť lekári, ktorí sa svojim zbabelým mlčaním rozhodli postaviť finančný príjem nad etiku. Je to len politická hra s medicínou. A je to veľmi nebezpečná hra. Takže preboha, nenechajte sa za nič na svete zastrašiť a nenechajte sa zaočkovať.”

  Dr. Hodkinson hovorí, že je to všetko propaganda, je to najhorší zločin v histórii medicíny:

  1. Ide o miernu sezónnu chrípku, ktorá ohrozuje len najzraniteľnejších ľudí.

  2. Ide o pandémiu strachu, ktorá bola presadená testom PCR a cenzúrou akejkoľvek inej mienky. Test PCR prináša 95% falošne pozitívnych výsledkov, ktoré sa potom označujú ako prípady. Totálne zlyhanie bežných zdrojov úsudku, politikov, médií a lekárov. Tí druhí sa rozhodli postaviť príjem nad etiku. Ospravedlnili to smiešnymi a svojvoľnými nariadeniami, v ktorých neexistuje zhoda v lekárskej literatúre.

  3. Nič nezaberá, okrem účinnej profylaxie alebo Vit.D a včasnej liečby podľa protokolu Dr. McCullough.

  Je to politická hra s medicínou a je to veľmi nebezpečná hra. Tvrdenie, že je možné chrániť ľudí pred touto chrípkou, je opovážlivé. Moderná medicína nie je schopná kontrolovať šírenie respiračných vírusov.

  Toto nech čítajú naši pseudo covid odborníci Sabaka, Visolajský, Čekan, Klempa, Jarčuška, Krčméry, Mikas a vlastné celé covid biro na čele s vládou.

 16. A je to tu!
  Keď musíš, tak musíš!
  „Molekulární bioložka Soňa Peková chce být poslankyní.“
  „Soňa Peková „proslavená“ loňským výrokem, že koronavirus zmizí do Vánoc, kandiduje do Sněmovny. Hnutí Švýcarská demokracie slibuje, že odpůrce očkování zbaví nutnosti se testovat a testy naopak nařídí lidem vakcinovaným.“
  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/testovat-budeme-jen-ockovane-planuje-souzena-pekova-a-tahne-na-snemovnu-173334#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_id=173334&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

  Otrepaný volebný primitivizmus! Otrepaná výroba „nových“ politických figúrok – stačí ich nemnóžko prenasledovať, aby sa vybudovala ich dôveryhodnosť a existuje dostatok idiotov, ktorí ich zvolia! Stačilo Kotlebu vyhodiť z jeho „milovaného“ školstva a to ho „logicky“ nasmerovalo do politiky. Dnes na školstvo serie a sedí v parlamente orúškovaný za 5 litrov! A orúškovanú papuľu bude držať aj Peková!
  Čo tak na nich navliecť OOPP robotníka v zlievárni?
  „Disidenti covidu“!

  Ešte raz! Tá kunda je v tejto hystérii od samého začiatku – ako prvá musela mať patentové zmluvy ku Covid-19 – inak by ho nemohla posudzovať a robiť naň cielené testy! Viď dokument Plandemic2 a patentové podmienky /CDC, Fauci, Gates/.

  Ešte raz! „testy naopak nařídí lidem vakcinovaným“ = fašistický segregačný primitivizmus! Ona v tej kovid hystérii mieni pokračovať! Ona ju mieni udržiavať pri živote! „Covid“ sa udržiava pri živote TESTOVANÍM doboha!

  Česi nebuďte idioti! Toto má byť politikum Pekovej celé 4 roky?! Tak z toho covid podvodu v živote nevyleziete!

 17. VIDEO: Poslanec OĽANO Jozef Bubnár sa kvôli vyhrážkam, prianiam smrti a dennodenným vulgarizmom od obyčajných ľudí vzdáva mandátu v parlamente
  https://www.infovojna.sk/article/video-poslanec-olano-jozef-bubnar-sa-kvoli-vyhrazkam-prianiam-smrti-a-dennodennym-vulgarizmom-od-obycajnych-ludi-vzdava-mandatu-v-parlamente

  A to ešte ľudia nepoužili zrkadlá a ešte sme ich nezačali vešať! Ako sa do hory volá – tak sa z hory ozýva! Len otázka – čo mieni te ko.ot robiť v školstve?!

 18. o.Galus proti vakcinam, ruškam…. suspendovali ho za to
  „Ja som osobne odporcom vakcín. Mnohí lekári hovoria jasne – to sú experimentálne prípravky. Prosím, aby ste sa snažili neprijať tie tzv. vakcíny. „Ako kňaz mám povinnosť o tom hovoriť“ A modlíme sa. Žiaľ, Cirkev bola zapojená do tejto propagandy, covidovej, očkovacej, virusovej politiky, aj to, že v niektorých miestach vo farnostiach sú tzv. očkovacie miesta. Cirkev by mala byť čo najďalej od toho, aby sa nezapájala do toho, že ľudia budú otrávení/poškodení. Veľa ludí už trpí kvôli tým tzv. vakcínam, mnohí už majú zdravotné, fyzické, psychické problémy. Tiež vela aj mladých umiera. To sú pravdivé, potvrdené informácie z prvej ruky, ktoré mi hovoria, že ich známy, príbuzní zomreli hneď po očkovaní. Ani štát ani firmy, ktoré ich produkujú neberú zodpovednosť za tie tzv. vakcíny. To je strašné, aby sme ešte podpisovali, sami dali na to súhlas, že nás otrávia/poškodia. Musím o tom hovoriť, to mi prikazuje SVEDOMIE SRDCA, to mi prikazuje DUCH SV., aby som vám o tom milovaní povedal
  . …a prosím, aby ste neočkovali deti a mládež, otrávia nám pokolenie, náš národ.
  … a odporúčam vám, aby ste prijali iné vakcíny v dvoch dávkach – SV. SPOVEĎ a SV. PRIJÍMANIE. Ja Sám tie dávky často prijímam a fungujú.“

  o. Daniel

  • …to nešťastné očkovanie – teda podľa biblie (konkrétne v závere Zj. sv. Jána) – nariadil boh…

 19. https://www.banned.video/watch?id=612c5f6c53b2ca7726f01883
  Pfizer Call Regarding „Franken-Shot“ Deadly Side Effects (Pt.1)
  Výzva spoločnosti Pfizer ohľadom smrteľných vedľajších účinkov „Franken-Vakcín“ (Časť 1)
  Pfizer Admits they Do Not Know if „Death“ is a Side Effect of the Vaxx… Also, They Acknowledge it is Still undergoing „Clinical Trials/Experiments“.
  Pfizer priznáva, že nevie, či je „smrť“ vedľajším účinkom vakcíny … Tiež uznávajú, že stále prechádza „klinickými skúškami/experimentmi“.

 20. https://cz24.news/spanielsky-najvyssi-sud-rozhodol-proti-pouzivaniu-covid-pasov/
  Španielsky Najvyšší Súd rozhodol PROTI POUŽÍVANIU COVID PASOV!

  ŠPANIELSKO: Bolo to „proti používaniu vakcinačných pasov na obmedzenie prístupu na verejné miesta“. Toto je prvý prípad, kedy vysoký súd Členského Štátu EÚ spochybnil používanie vakcinačného pasu vnútroštátne (domestically).

 21. https://cz24.news/velke-demonstrace-navzdory-urednimu-zakazu-v-berline-i-v-reckych-mestech-proti-vladnim-restrikcim-a-falesne-pandemii/
  Velké demonstrace navzdory úřednímu zákazu v Berlíně i v řeckých městech, proti vládním restrikcím a falešné pandemii

 22. https://cz24.news/100-nenasilna-ale-nejrychlejsi-cesta-jak-ukoncit-vladni-covid-teror/
  100% NENÁSILNÁ, ALE NEJRYCHLEJŠÍ CESTA JAK UKONČIT VLÁDNÍ COVID-TEROR

  ČESKO: Když většina národa (rodičů) odmítne vládní vakcinační, rouškový, respirátorový, testovací a jiný teror, je vyhráno.

  VLÁDA PADNE!
  Její(ich) vyděračský systém okamžitě zkolabuje.
  BEZ jediného výstřelu.
  BEZ jakékoliv defenestrace.
  BEZ protestu na náměstí.
  BEZ střetu s policií.

 23. Jednoduchá

  …aj ja som včera dala komentár a dnes som zistila, že tu nie je…neviem prečo…je to veľmi nešťastné rozhodnutie odobrať dieťa matke, kt.sa nedala zaočkovať, hlavne pre to dieťa ale aj pre matku…ozaj zaujímavo je rozobraté na infovojne, ako chrípka zmizla a ,,vymyslela sa účinná zbraň na neex.vírus- vakcína“…,,p“.Peková sa ,,vyznamenala“, miesto toho, aby ten ,,koronocirkus“ pomohla odstrániť, ona ho chce ,,živiť“ naďalej …to video s zamestnanci vo Pfizeri sa ,,nemusia“ očkovať, tí ,,hore“ vedia veľmi dobre, prečo im to takto nariaďujú…áno cirkev veľmi zle robí, no ona robí zle celkovo, ona by ani nemala existovať….ten príspevok s Mikeom Adamsom a Reinerom Fuellmichom bol ozaj výborný- na ,,otvár.očí“….je veľmi dobré, že sa svet ,,prebúdza“…aj vďaka pravid.prispievateľom do Bádateľa, máte rozumné a tromfné postrehy, veľká vďaka všetkým a samozrejme aj redakcii Bádateľa…všetci nám pomáhate ..utriediť si myšlienky“ ohľ.súčas.situácie, verím tomu, že to síce postupne, ale určite pôjde k lepšiemu pre nás všetk.obyč.ľudí :-)….

Pridajte komentár

*