Zaočkovaní 3 dávkami majú teraz až 5-násobnú šancu nákazy covidom ako neočkovaní


Print Friendly, PDF & Email

Zaočkovaní 3 dávkami majú teraz až 5-násobnú šancu nákazy covidom ako neočkovaní

(Ethan Huff, Natural News) Účinnosť „vakcíny“ proti Covid-19 naďalej klesá, najmä medzi zaočkovanými troma dávkami, u ktorých je teraz až päťkrát vyššia pravdepodobnosť než u neočkovaných, že sa nakazia touto chorobou.

Najnovšie údaje Agentúry pre zdravotnú bezpečnosť Spojeného kráľovstva ukazujú, že účinnosť očkovania proti covidu klesla na mínus 391% medzi ľuďmi s troma dávkami vo veku 60 až 69 rokov.

U ľudí vo veku 30 až 59 rokov je účinnosť očkovania medzi mínus 298% a mínus 324%.

Všetky ostatné vekové skupiny zaznamenali podobný pokles účinnosti vakcín, pričom záver je taký, že u plne zaočkovaných ľudí je trikrát až päťkrát väčšia pravdepodobnosť, že budú mať „pozitívny“ test na koronavírus ako u neočkovaných.

(Súvisiace: Úmrtia prudko narastajú medzi plne zaočkovaými ľuďmi.)

Údaje ukazujú, že v súčasnosti sú „nové prípady“ Covid-19 vo Veľkej Británii najvyššie od začiatku roka. Z dát je zrejmé, že vakcíny nielenže nechránia pred infekciou, ale v skutočnosti ju spôsobujú ešte viac.

„Čísla ukazujú, že počet prípadov je najvyšší medzi trojnásobne zaočkovanými vo všetkých vekových skupinách,“ uvádza portál Daily Exposé (UK).

„No nielen o kúsok, ale dramaticky. A rozdiel medzi neočkovanými a trojnásobne zaočkovanými sa každým mesiacom prehlbuje. Tieto čísla naznačujú, že vakcíny spôsobujú, že ich príjemcovia sa nakazia Covid-19 s väčšou pravdepodobnosťou ako neočkovaná populácia.“

mRNA vakcíny od spoločnosti Pfizer nie sú ani zďaleka 95% účinné: Kde spoločnosť prišla k tomuto číslu?

Jednou z vecí, v ktorých je portál Daily Exposé (UK) naozaj dobrý, je extrapolácia údajov na čítanie medzi riadkami. Tá takmer vždy odhalí, že vakcíny robia presný opak toho, čo sa o nich tvrdí.

V prípade mRNA (messenger RNA) vakcín od spoločnosti Pfizer to nie je ani zďaleka 95% účinnosť, ako spoločnosť tvrdí.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

„Účinnosť vakcíny bola v 13. týždni roku 2022 až mínus 391,43 % medzi 60 až 69-ročnými, pričom klesla z mínus 114,8 % v 5. týždni,“ vysvetľuje portál Daily Exposé, ako reálne údaje priamo protirečia tvrdeniam spoločnosti Pfizer o účinnosti ich vakcín.

„Zdá sa, že najznepokojujúcejšie poklesy sú medzi 60 až 69-ročnými a 70 až 79-ročnými ľuďmi, pretože to vyzerá, že medzi 9. a 13. týždňom spadli doslova z útesu. Našťastie, pokles medzi 18 až 29 ročnými, zdá sa, že medzi 9. a 13. týždňom spomalil, ale stále sú na mínus 231,22 % po tom, čo boli na mínus 29,8% v 5. týždni.“

Údaje sú také presvedčivé, že dáva zmysel, prečo Britská agentúra pre zdravotnú bezpečnosť od 1.4.2022 prestala zverejňovať týždenné údaje. Rozbíja to totiž príbeh o úspechu vakcín a oni jednoducho nemôžu dovoliť, aby sa tak stalo.

„Traja ľudia, ktorých poznám (úplne zaočkovaní), mi nedávno povedali, že majú nové problémy so srdcom,“ napísal niekto, kto číta Daily Exposé.

„Nikto z nich ani len neuvažoval o možnej spojitosti s vakcínami proti Covid-19? Dokonca aj môj syn, ktorý má 6 rokov, rozumie tejto problematike a po pozornom zhliadnutí reklamy na očkovanie sa ma opýtal: ‚Ocko, prečo reklama vysvetľuje, ako ťa tá vec môže zabiť?‘ Úžasné časy, v ktorých žijeme.”

Ďalší čitateľ stránky Natural News varoval, že miliardy plne zaočkovaných ľudí sa teraz stali „zárodkom ďalšej plandémie“, pretože s najväčšou pravdepodobnosťou urobia všetko, čo sa im povie, a znova si vyhrnú rukávy pre ďalšie vakcíny, respektíve „posilňovacie dávky“.

„Ich cieľom je zvrhnúť vlády tak, ako kedysi zvrhli monarchie,“ napísal ďalší komentujúci.

„Naozaj si myslia, že ľudia si nedokážu vládnuť aj sami? Samospráva by fungovala na celom svete aj s minimálnym množstvom vzdelania, no dostatočne tvrdým trestaním vážnych zločinov. Teda, ak by sa tak stalo už dávno.

Teraz by si to však doslova vyžadovalo zatknúť a prinútiť tvrdo pracovať každého posledného drogového bossa, generálneho riaditeľa, každého politika, ktorý bral peniaze od nadnárodných korporácií a takmer všetky hlavy organizovaných náboženstiev.“

Liečba osteoporózy

Autor: Ethan Huff, naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Každé veřejné (mas média) prohlášení je informační operace, každý rozhovor, každé vysílání komika a fetky Zelenského vystoupení je informační operace…
  A západní vlády posílají na Ukrajinu zbraně, aby válka pokračovala. Biden posílá na Ukrajinu 800 milionů dolarů, bezpilotní letouny a další vojenskou pomoc na eskalaci! konfliktu.
  Bidenův režim a Kongres vstoupili do zástupné války s Ruskem, kterou voliči neschválili a o které s nimi nikdo nejednal…
  Jde o to, že mnohé zbraně posílané do Kyjeva jaksi mizí… což vede k podezření, že je Ukrajinci možná prodávají za tvrdou měnu? Nebo je rozdávají silám, které je nikdy neměly povoleny mít?
  A všichni členové NATO nadále zaplavují Ukrajinu stále smrtonosnějšími zbraněmi, aby mohli čelit Rusku na východě i na jihu, kde obě země vedou spory již mnoho let!
  A Německo například posílá na Ukrajinu protiletadlové tanky “Gepard”, což je pozoruhodný posun v politice, který naznačuje, že situaci nevyhrocuje Rusko, ale NATO!!!

  Řiťolezské vlezdoprdelky včetně ČR posílají na Ukrajinu zbraně, aby válka pokračovala.
  Rusko války nezačíná, Rusko války končí… A za chvíli tady máme 8. květen :))

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,prostý ukrajinský ľud bol západom oklamaný a bude zotročený a očipovaný,tu sa jednoducho nechce nikto akosi z ničoho ponaučiť-tak ako to robili vždy a všade s národmi z východu a tá vychcanejšia časť vyvolených ukrajincov na tejto vojne veselo bohatne,,,,okrádanie a zadlžovanie občanov eu a usa v priamom prenose-bežný ľudia vďaka tomuto príjdu skoro o všetko a predstaviteľom štátov z ničoho neubudne-snáď možno aj oni sa na tom dobre napakujú,aby bolo za čo kúpiť miestenky do protiatómových vip úkrytov pre celé ich rodiny,,,,divím sa,že prečo sa všade protestuje iba proti vojne a nie aj proti vývozom zbraní a zvyšovaniu výroby zbraní,,,,v lete bude daždivo a možno aj bez slnka a v zime veľmi chladno a tak trochu aj hlad-no,,,,

  • provokater

   presne tak, sú to zapredaní účastníci vojnového stavu. Vôbec sa nebudem diviť, aj keď som zásadne proti tomu, že Putin si podá Poľsko, Nemecko, Česko, atd….
   Čiže, títo šialenci, včetne tajtrlíka Zelenského chcú, aby život na našej krásnej planéte skončil???

   • Ľudianeveria, že Satan ako entita – vyššia bytosť, Odporca Boha skutočne existuje. Myslia si, že satanisti to je pár bláznov, ktorí kradnú lebky z cintorínov a kľaňajú sa krížu dole hlavou. A vôbec nechápu, že satanizmus je komplex moci a táto moc má byť odmenou za tzv. sakrálne obete – najlepšie miliónov ľudí umierajúcich v utrpení!

    • KOVIDBARÓN!

     ,,,,odpustite im,lebo nevedia čo činia-„údajne!“,vďaka satanovi žiješ v modernej dobe a všetko mimo množenia a prírody máš práve od satana-čiže ty tiež neveríš,že existuje,lebo by si sa tých vecí od neho zbavoval a štítil,ja viem-je to ťažké sa v tom vedieť orientovať a dokonca aj internet a tento server riadí satanova kolónia,,,,

   • Poliaci momentalne usporiadavaju velke cvicenia,udajne s povolenim Rusov,obsadia ich predosle uzemia na Ukrajins,90% mozne

 2. Vyzerá to tak, že sa sadistom nepodarilo zlikvidovať kontrolnú skupinu (neočkovaných), keďže chceli zaočkovať každého… Teraz krásne vychádza na javo pravda o očkovaní a jeho následkoch (likvidácia prirodzenej imunity človeka) ! Ako čítam tupky: https://www.topky.sk/cl/13/2302317/Vedci-odhalili–aku-hrozbu-predstavuju-nezaockovani-ludia-proti-KORONAVIRUSU–Toto-ste-urcite-netusili#disqus_holder vyzerá to tak, že sa pripravuje vyvolanie nenávisti očkovaných voči neočkovaných a zvalenia viny chorobnosti očkovaných na tých druhých ! Takže na jeseň a zimu, keď vyskočí chorobnosť očkovaných na všetko možné, obviňovať budú zdravých neočkovaných ! Máme sa na čo tešiť ! Kurvy si to dobre vymysleli. U nás je však očkovancov menej, ako v iných krajinách, takže nemôžeme ustúpiť pripravovanému apartheidu a provokačných pohromov na nás neočkovaných ! Vládni nacisti určite pôjdu podľa nót proti nám !

  • Vlastne preto sa na tupkách nedá diskutovať. Pretože konkrétne tento článok je čistý prejav absurdnosti.
   Zbavme ten článok pozlátka múdrych floskúl a povedzme podstatu toho, čo hovorí!
   Máme pandémiu tuberkulózy! Časť ľudí sa dala proti nej zaočkovať. Ostatní nie. Urobili sme štúdiu, ako sa tá tubera šíri v populácii očko a neočko. Zmiešalo sme rôžne skupiny a zistili sme, že ak sa nestretávajú očko a neočko, tak očko nie sú v nebezpečí. (Nevieme zo štúdie, v akom nebezpečí sú neočko). Keď sa ale očko miešajú s neočko, sú očko v nebezpečenstve!
   Takže NAČO vlastne slúži to očkovanie?
   Prosím vysvetliť jeho prínos.
   Hipsteri ale jasne pochopia “message” – fuj neočkovaní, môžu nás nakaziť. Im sa žije, oni to medzi sebou neprenášajú, ale nás očkovaných ohrozujú! A my máme právo na ochranu! Musia byť s nami solidárni! MUSIA SA DAŤ ZAOČKOVAŤ!
   Ja ani neviem vymyslieť príklad k tejto absurdnosti.
   Skúste pochopiť tieto vety z článku:
   Bez ohľadu na mieru zaočkovanosti v populácii, nezaočkovaní ľudia ohrozujú tých, ktorí vakcináciu podstúpili. „Mnohí odporcovia vakcín berú očkovanie ako záležitosť individuálneho rozhodnutia. Zistili sme však, že rozhodnutie týchto ľudí neúmerne zvyšuje riziko medzi tými, ktorí sa zaočkovali,“ uvádza David Fisman z Univerzity v Toronte spolu so svojím tímom.
   Chápete?
   Vo vzduchu lieta kovid a zaočkovaní sú v ohrození!

 3. mariankosmac

  Nikto už očkovaniu neverí, ľudia už na to serú nechcú ísť na 3-4 dávku. Vláda bude zúriť určite nakúpili státisíce vakcín a teraz im to niekde kvasí v sklade. Aj keď ľudia sú všelijaký ešte aj dnes som videl v Lidli ľudí v rúškach ale je ich už iba asi 5%.

  • Nevěřte tomu. Min. 50% lidí co znám dosud vůbec nepochopilo, že se stali obětí genocidy. Pro mě neuvěřitelné, ale je to tak. A další budou dotlačeni okolnostmi. A uvidíte, že jakmile MZ znovu zavelí k rouškám, tak ti samí blbci zase nasadí zobáky. Z jakého důvodu, to dělají nevím, ale asi jsou vycvičeni poslouchat a nepřemýšlet, jako pes.

   • Niektorí ešte nosia rúška. Tak spoľahlivo rozpoznáte kovidového fanatika.

   • „že jakmile MZ znovu zavelí k rouškám, tak ti samí blbci zase nasadí zobáky“ – teraz to uvoľnili, aby ľudia – niečo za niečo – strávili zvýšené ceny a chudobu. Zobáky nasadia, keď si ľudia zvyknú na svoju biedu.

  • Tí čo sa opichali 3x a nič im dokopy nie je, sa dajú opichať aj 4x, keď niekto na nich zadupe nohami, že bububu a výhody. Sú to nebezpeční blázni.

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,nevedomí človiečik tu v tomto živote nemá nič len prácu a tá je jeho osobným majetkom a jeho osudom k naplneniu-takýto urobí všetko preto,len aby ju nestratil,,,,ten kto bol otrokom tu-bude otrokom aj v pekle podsvetia,,,,len slobodná myseľ a slobodné telo sa ráta k dobru.

   • Takí bioroboti s lobotómiou pôjdu s radosťou aj na 10. dávku. Životnosť takých osôb ale klesá s posilujúcimi boosterami, dá sa povedať, že sú budúcimi nositeľmi Darwinovej ceny.

    • po 10 davke 100% zomries,lebo mass 100% graphene oxide v tele

    • Takí bioroboti s lobotómiou
     Životnosť takých osôb

     nie sú to osoby, ale bioroboti, ako si aj napísal.
     Bezduchí, programovaní cez vlny televízneho vysielania, bez osobnosti, jednorazoví bioroboti bez možnosti vývoja

  • Pôjdu aj na desiatu dávku kým sa im nič nestane, veď potom nebudú prenasledovaní a diskriminovaní. Nie každý je ochotný znášať neuveriteľnú buzeráciu alebo vyhodenie zo zamestnania. Tých ľudí netreba odsudzovať, tlak systému a niekedy aj okolia je veľký. Vydržia len silné, odvážne a mierne ignorantské povahy. Známa vo vyššom veku sa dala očkovať, dvakrát jej nič nebolo, vytešená že môže chodiť do reštaurácie aj wellness, po tretej dávke nám telefonovala jej dcéra že je po porážke ležiaca. Nikto nechce (alebo nevie, či nemôže) vyšetriť či je to z vakcíny alebo kvôli jej predchádzajúcemu zdravotnému stavu (nebola zdravá, mala cukrovku aj vysoký tlak). A tak sa môžeme len domnievať.

   • Vyše 60% zaočkovaných má krvné mikrozrazeniny (tých zvyšných 40% zrejme dostali placebo alebo chybnú vakcínu), ktoré sa skôr či neskôr na ich zdraví prejavia, pravdepodobne infarktom v dôsledku pľúcnej hypertenzie. A ak nie to, tak rakovina a autoimunitné choroby to istia. Depopulácia prebieha, treba len čakať a dívať sa.

 4. MRNA programuje buněčné ribozomy k výrobě proteinů z aminokyselin. Existují software, které modelují proteinovou konformaci na základě složení nukleotidů v mRNA. Takže do mRNA se dá zabudovat cokoliv. Např. bílkovina, kterou lze detekovat PCR testem a označit její nositele za nakažené, nebo HIV (jak tvrdil jeho objevitel, že to tam našel) a další radosti o kterých ještě ani nemusíme vědět. Takže není překvapení, že u těch, co se nechali opíchat, se může časem objevit syndrom AIDS.

 5. Vraj dobrovoľné chipy pod kožu: https://www.cas.sk/clanok/2672239/buducnost-je-tu-vyvinuli-platobny-cip-implantovany-pod-kozu-cloveka-takto-sa-nim-plati/ ! Aj s očkovaním to tak spočiatku bolo, ale keď začne platiť pandemická dohoda WHO, bude tu všetko povinné a skutočný teror !!! Ono prichádza do úvahy aj špeciálne tetovanie o ktorom už dlhšie hovorí JEBÁK Gates !

 6. Vakcínka zjavne funguje.Bývam v rodinnom dome a v mojom okolí „čo poznám“sú všetci zaočkovaní 3x.Od decembra v okruhu cca 100 m2 bolo 5 úmrtí a všetci boli chorí.Včera som išiel okolo pohrebných služieb a boli pomály celé ovešaná „parte“to tam v takej miere ešte nebolo a to tam dávajú len zlomok toho čo umrie.

  • provokater

   kto chce kam, pomôžme mu tam

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,nesmúť-máme tu už 2mesiačiky za nich liberalistickú náhradu z ukrajiny k povinnej práci k znižovaniu verejného dlhu napáchaného zombíkmi v sakách,,,,ako vždy hovorím-každý je ľahko nahraditeľný a netreba sa množiť,,,,je zaujímavé,že rozum má len málokto,ale pohlavné orgány ku množeniu má povinne každý,,,,

  • Galaxia andromeda

   To je len začiatok ľudia budú chorlaviet postupne, podobne ako u rakoviny, alzheimra, parkinsona atd Degradacia tela v priamom prenose začína.

 7. ..Dnes zkorumpovaný hlavní mediální proud otiskuje pouze útoky, nadávky a lži…

 8. Myslím, že táto príprava beží na pozadí (veľký reset). Je ovšem závislý (reset) na dobytí Ruska (na zdrojoch Ruska). Bez toho to proste nepôjde. Očakávam silný tlak na prevrat v Rusku. Pretože keby Rusko prehralo s Putinom v čele, bol by jadrový Armagedon (on nikdy netliachal do vetra). Preto si myslím, že dezinformačná vojna má pripraviť pôdu pre prevrat v Rusku. Iná cesta pre kolektívny západ neexistuje. Nedá sa odvrátiť odpal tisícov jadrových hlavíc.
  Fakt, že západ sa chystá na plánované pandémie a zavedenie totality a nerieši problém so surovinami, potravinami a energiami znamená, že počíta s tými ruskými. Nijako inak mi to nevychádza.

  • Ako všetci lúpežníci.

  • Dendy,buduci rok Rusko zavadza digitalny Rubel,EU Digitalne Euro,atd. Houstonsky Project opisuje vykynozenie Slovanov,Slovanmi a tak to uz chodi dlhe roky a teraz znova,aj Rusko sa zucastnilo operacie „covid“ a vaxuje Rusov,tiez vieme ze cely Ukrajinsky Goverment,vcetne opozicie su Zidia,100%,tiez vieme ze Putin je tiez zid,sam to napisal v jeho knihe,ako aj trump napisal ze mal Ucitela Cabale. NWO,WEF,Planuje z Usa spravit polnohospodarsku oblast Ciny a Europu zaberie Rusko . Tak je to napisane a tak,to presne ide ako Svajciarske Hodiny,neekzistuje ziadna sila na sveta,ktora by to zastavila

 9. Žiaľ ak si zdravý človek nechá do seba napichať experimentálne mRNA a RNA látky, musí očakávať vážne zdravotné problémy a smrť. Experimentálne látky si pred rokom 2019 bol ochotný aplikovať len nevyliečiteľne zdravotne postihnutý s tým, že zvážil všetky zdravotné riziká. Pardon zvážil ? Nie! Všetky mu vysvetlil ošetrujúci lekár. Dnes už lekára len ťažko nájdete. Sám poznám len jedného jediného, ktorý je zásadne proti týmto experimentálnym elixírom.

 10. Mňa by zaujímalo, koľko Pfizerov dávok (a aj na koľko rokov dopredu) ešte objednala naša úchylná a sadistická vláda a prečo, keď od 1.5. oficiálne skončila pandémia, nezrušila aj núdzový stav !!! PL a HU už skončili s ďalším objednávaním Pfizer jedov ! V ČR sa vraj ešte plánuje na jeseň očkovať, takže ideme podľa českého scenára?

 11. Kdybyste se zamyslel, zjistil byste, že záporná účinnost se používá na vyjádření situace, kdy „lék“ způsobuje chorobu.

  Jarino, Jarino, používaš ty vôbec tú vec medzi ušami?

  Příště se slušně zeptej, když něčemu nerozumíš.

Pridajte komentár

*