Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Pokrytectvo farmapriemyslu: Príčiny rakoviny prsníka utajujú už od roku 1985


Print Friendly, PDF & Email

Utajovanie príčin rakoviny prsníka už od roku 1985: Mesiac povedomia o rakovine prsníka spoločnosti AstraZeneca

Čím to podľa vás je, že počas Mesiaca povedomia o rakovine prsníka (BCAM) nikdy nepočujete spomenúť slovo „karcinogén“, ale aspoň miliónkrát sme bombardovaní slovom „liek“?

BCAM by sa v skutočnosti mal premenovať na Mesiac ne-vedomia o rakovine prsníka, pretože má len veľmi málo, až nič, spoločného s vytváraním povedomia o skutočných príčinách a riešeniach epidémie rakoviny prsníka.

Namiesto toho sa sústreďuje len na upriamenie pozornosti verejnosti k výrobe pravdepodobne ešte neexistujúceho „lieku“ farmaceutickým priemyslom niekedy v budúcnosti. Ale až keď sa najprv vyzbiera dostatok peňazí.

Prečo neidentifikujú a zamerajú sa na známe príčiny rakoviny, ako sú mnohé prsníkové karcinogény nachádzajúce sa v produktoch starostlivosti o telo, geneticky modifikovaných organizmoch a spracovaných potravinách? Alebo na naše znečistené životné prostredie?

Poslaním BCAM je donútiť ľudí myslieť si, že najlepším spôsobom prevencie rakoviny prsníka je „včas ju odhaliť“. Ide však o obyčajné odpútavanie pozornosti od podstaty problému.

Podstata problému rakoviny prsníka?

Hlavným problémom je, že ženy v nevedomosti vystavujú svoje prsníky žiareniu, na ktorom je založený diagnostický skríning.

O mamografe teraz už spoľahlivo vieme, že v skutočnosti rakovinu prsníka spôsobuje. Za posledných 30 rokov viedol len u žien v USA k vyše miliónu prípadov mylne diagnostikovaných a zbytočne liečených rakovín prsníka. Na Slovensku je to zhruba 17000 žien ročne.

Jeden nedávny prehľad na tému mamografia dospel k záveru, že je škodlivá a že by sa jej ženy mali vyhýbať. No aj napriek tomu budete počúvať, že kontroly prsníkov sú bezpečným a účinným spôsobom zníženia úmrtnosti na rakovinu prsníka – čo je vlastne lož.

Agendu, ktorá s tým súvisí, výstižne opisuje toto virálne meme:

Utajovanie príčin rakoviny prsníka už od roku 1985: Mesiac povedomia o rakovine prsníka spoločnosti AstraZeneca

Keď sme v roku 2012 prvýkrát napísali článok „Odvrátená strana Mesiaca (ne)povedomia o rakovine prsníka“, aby sme vrhli svetlo do tejto paródie, skutočná história Mesiaca povedomia o rakovine prsníka bola stále relatívne neznáma, napriek skutočnosti, že sa dala dohľadať vo verejne prístupných záznamoch.

Podľa stránky Wikipédia na túto tému:

„Národný Mesiac povedomia o rakovine prsníka (NBCAM) bol založený v roku 1985 ako partnerstvo medzi Americkou spoločnosťou proti rakovine a farmaceutickým oddelením spoločnosti Imperial Chemical Industries (dnes súčasť spoločnosti AstraZeneca, výrobcu niekoľkých liekov na rakovinu prsníka).

Cieľom NBCAM od počiatku bolo propagovať mamografiu ako najúčinnejšiu zbraň v boji proti rakovine prsníka.“

Odkazový link na vyššie uvedený odsek vo Wikipédii pochádza z webovej stránky BCAM, ktorá je však teraz už nefunkčná.

Z dôvodov, ktoré zostávajú záhadou, prepla v priebehu rokov spoločnosť AstraZeneca webovú stránku BCAM do režimu offline.

Napriek tomu však názov domény – www.nbcam.org – stále prepája priamo na stránku HealthCare Foundation spoločnosti AstraZeneca; čo je ohromujúci dôkaz, že AstraZeneca BCAM vlastnila, riadila a naďalej ho vlastní a má pod kontrolou.

Ak vás to zaujíma, archivovanú webovú stránku NBCAM si môžete pozrieť na WayBackMachine (stránka: archive.org).

A prečo je teda toto spojenie také dôležité?

Na úlohe zakladateľa spoločnosti AstraZeneca pri BCAM je také znepokojujúce to, že „čisto náhodou“ vyrába dva prevratné lieky proti rakovine prsníka, Tamoxifen a Arimidex – čo je taký do očí bijúci konflikt záujmov, že je ťažké ho ignorovať.

Stop Candida

Ešte znepokojujúcejšie je, že Tamoxifen je vlastne Medzinárodnou agentúrou pre výskum rakoviny klasifikovaný ako známy ľudský karcinogén!

Karcinogénna „liečba“ na rakovinu prsníka? Nečudo, že BCAM nedovolí, aby sa v žiadnej jeho kampani spomenulo slovo „karcinogén“.

V čase, keď ešte spoločnosť AstraZeneca udržiavala funkčnú webovú stránku BCAM, bolo ľahké dokázať, ako BCAM a AstraZeneca ružovou stužkou vymývajú z mysli verejnosti skutočné dôvody rakoviny (karcinogény).

Kedysi ste do vyhľadávača vložili slovo „karcinogén“ a dostali ste nasledovný, veľmi podozrivý výsledok:

Vami hľadané slovo – karcinogén – sa nenachádza v žiadnych dokumentoch. Neboli nájdené žiadne stránky obsahujúce slovo „karcinogén“.

Podobne tak v roku 2012, na webovej stránke Susen G. Komenovej, sa pojem „karcinogén“ objavil len dvakrát a zakaždým v kontexte popretia pravdepodobnosti, že by existovala nejaká súvislosť medzi fajčením a rakovinou prsníka.

Keď si stránku pozriete dnes, tento pojem bol ďalej vybrúsený, nájdete pri ňom niekoľko vysvetlení a väčšina článkov, ktoré sa o ňom zmieňujú, má ohľadom skutočných rizík, ktoré v sebe také expozície nesú, ospravedlňujúci či zľahčujúci tón.

Očividne ide o stratégiu. V rôznych verejných databázach, akou je napr. Toxnet.gov, existujú doslova tisíce možných a známych karcinogénov.

Nedávno, napríklad preklasifikovala Svetová zdravotnícka organizácia na pravdepodobný karcinogén herbicíd Roundup (od firmy Monsanto/Bayer).

Ak je cieľom skutočne chrániť ženy a znížiť chorobnosť a úmrtnosť na rakovinu prsníka, nemal by sa „Mesiac povedomia o rakovine prsníka“ zameriavať na identifikáciu a zníženie vystavenia pravdepodobným a známym karcinogénom?

Nerobiť tak sa rovná podvodu, ak nie trestnému činu, je tak?

Ako to celé vzniklo

Všetko to dáva väčší zmysel, keď porozumiete histórii spájajúcej sa so zakladateľom BCAM, spoločnosťou AstraZeneca. Tá vznikla v roku 1999 zlúčením spoločností Astra AB a Zeneca Group (farmaceutickým zástupcom spoločnosti Imperial Chemical Industries).

Imperial Chemical Industries, nadnárodná korporácia zodpovedná za výrobu petrochemických derivátov, ako sú vinylchlorid a pesticídy spôsobujúcich rakovinu prsníka, založila „Národný Mesiac povedomia o rakovine prsníka“ v roku 1985 v spolupráci s Americkou spoločnosťou proti rakovine.

Cieľom bolo propagovať všeobecné prijatie röntgenovej mamografie, ktorej zlyhania, ak nie hrôzy, boli rozsiahlo zdokumentované inde.

To znamená, že tá istá korporácia, ktorá výrazne prispela k akcelerácii epidémie rakoviny prsníka, tiež profitovala a stále profituje z nových diagnóz rakoviny prsníka a ich liečby.

Smutné je, že „Mesiac povedomia o rakovine prsníka“ je obdobím zvyšujúceho sa povedomia nie o príčinách rakoviny prsníka, ktorým sa dá predchádzať, ale o nenásytnej potrebe priemyslu rakoviny prsníka zbierať peniaze na výskum vytúženého „farmaceutického lieku“ a tiež propagovať svoj hlavný prostriedok „prevencie“: včasné odhalenie prostredníctvom röntgenovej mamografie.

Ide tiež o účelový marketing živiaci šialenstvo znepokojujúco rozsiahlym množstvom karcinogény obsahujúcich produktov označených ružovou stužkou Susan G. Komenovej, zrejme „na podporu“ zvýšenia povedomia, spolu s ružovou vrtnou korunkou zobrazenou vyššie.

Záver

Zamyslite sa, prosím, skôr ako sa rozhodnete zúčastniť rôznych „pochodov proti rakovine“, finančne podporiť „vec“, alebo si kúpiť ružovou stužkou ozdobený produkt, nad skutočnými príčinami vzniku najrozšírenejšej mozgy vymývajúcej udalosti roka.

Využiť môžete aj našu databázu Cancer Research s tisíckami článkov a abstraktmi štúdií o prírodnej liečbe rakoviny.

Stop Candida

Zdroj: collective-evolution.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Margareta Eliasova

  Ja som odmietla mamograficke vysetrenie a nechcite vediet ako zle sa chovali.Trvala som iba na ultrazvuku ktory mi urobili ale velmi bolestivo.Ale bola som rada ze som sa nedala zastrasit.

  • Je nepochopiteľné, prečo sa lekári hnevajú na pacienta, veď predsa ide o pacientovo telo, nie ich. To je len ďalší dôkaz, že majú aj inú (finančnú) motiváciu z toho, koľko ľudí pošlú na tieto nebezpečné vyšetrenia mamografom.

 2. elena šovčikova

  je to už 14r, dozadu,čo mi zdiagnostikovali a odoperovali Ca prsníka,cely cyklus chemo som nevybrala,pretože som sa rozhodla,že ak mam zomrieť,tak na Ca a nie kvoli chemo!!ožiare som odmietla,samozrejme pod hrozbami…Som byvala zdrav, sestra,,,,a pred dg,som pravidelne chodila na mamo,,,,až moc pravidelne,,,,niekedy aj 1x za rok!Teraz s odstupom času,,,,som si takmer istá,,,prečo ta rakovina!!tolko žiarenia-hruza,no a vdaka aj vašej stranke som sa dostala k alternativnym nechemickym sposobom liečby,,,ktora nebola sice lacna,,ale žijem,,,a to je nevyčislitelny dar!

 3. Karcinogénom sa nedá vyhnúť – sú ich tisíce a dajú sa nájsť takmer všade. Jedinou možnosťou je obmedziť ich vplyv rozumnou životosprávou, najmä vyhýbaním sa určitým (p)otravinám, kontaktu pokožky s rizikovými látkami atď.

  Ďalšou rozumnou možnosťou ako predísť šokujúcim odhaleniam, je absolvovanie preventívnych prehliadok. V ich rámci sa pomocou RTG a ďalších rádiologických metód kontrolujú o. i. aj pľúca, prsníky, hustota kostnej hmoty a i. Podobne sa vyšetruje aj pri diagnostike zdravotných problémov (pri artróze, zlomeninách a i.). podrobnejšie info: http://zodiag.sk/metody/konvencna-radiologia-analogova-alebo-digitalna-RTG/.

  Mamografia je jediná diagnostická metóda, ktorá vie zachytiť onkologické ochorenie prsníka aj vo veľmi včasnom štádiu. Udáva sa veľkosť uzlíka už okolo 5 milimetrov. Pri tejto veľkosti onkologické ochorenie ešte nevytvára metastázy, a preto sa mamografia odporúča ženám ako preventívne – skríningové vyšetrenie.
  Viac: http://zodiag.sk/metody/konvencna-radiologia-analogova-alebo-digitalna-RTG/.

  Nikto však nezakrýva fakt, že röntgenové žiarenie zaťažuje pacienta, vytvára pri dopade na tkanivo nežiadúce ionizačné žiarenie. Dlhotrvajúce silné aj slabé ionizačné žiarenie poškodzuje všetky živé organizmy, najmä ich DNA. Organizmus však vie (ale nie vždy) eliminovať škodlivý účinok ionizujúceho žiarenia vďaka svojej schopnosti obnovy a reparácie buniek. A nezabúdajme, že vyšetrovanie dnešnými modernými RTG prístrojmi je oveľa bezpečnejšie ako pred 30 či 50-mi rokmi!

  Ionizačné žiarenie RTG lúčov sa meria jednotkou „efektívnej dávky žiarenia“ za časové obdobie s označením miliSievert (mSV). Limity röntgenového žiarenia sú dané Vyhláškou MZ č. 12 z roku 2000-Z.z. č.12/2001. Prahová dávka ionizačného žiarenia sa líši pre jednotlivé orgány:
  5 mSV/1rok: celé telo rovnomerne, kostná dreň,
  gonády,
  30 mSv/1rok: koža, štítna žľaza, kosť
  75 mSv/1rok: ruky, predlaktia, nohy, členky
  15 mSV/1rok: ostatné tkanivá

  Pri dávke 0,2 mSv nebol zaznamenaný žiaden akútny ani neskorší prejav poškodenia buniek. Ročná efektívna dávka prírodného rádioaktívneho žiarenia je 2,4 mSV. Pri RTG rúk a nôh je efektívna dávka žiarenia v intervale 0,01-0,1 mSV, čo je dávka zodpovedajúca príjmu prirodzeného kozmického rádioaktívneho žiarenia počas diaľkového letu ( 0,1 mSV).

  Je rozumné aj potrebné, aby si každý zaznamenával počet RTG vyšetrení konkrétnych orgánov v jednotlivých mesiacoch a rokoch. To pomôže predchádzať zvýšenému riziku možných zdravotných problémov, spojených najmä s častejšími RTG vyšetreniami.

  Z uvedených informácií vyplýva, že neexistujú také rádiologické vyšetrovacie metódy, ktoré by prospešne ovplyvňovali biologické pochody v organizme. Ale to nie je dôvodom na strašenie ľudí, ako to robí autor článku.
  Zamyslite sa trochu a uvažujte logicky: každý deň dochádza na celom svete k rôznym nešťastiam, najmä na cestách. Napriek tomu stúpa počet áut na cestách aj počet ľudí, jazdiacich autami. Straší ich niekto, že každá jazda je zaťažená značným rizikom a že by mali kvôli tomu prestať jazdiť, alebo aspoň obmedziť počet jázd?

  Zo všetkých strán sme obkolesení rôznymi rizikami – život bez rizík proste nie je reálny. Ide len o to, aby riziká neboli neprimerané, neprekročili únosnú mieru, čo platí, pochopiteľne, aj pre riziká spojené s používaním rádiodiagnostických metód. Zvlášť pri nich, včítane mamografie, platí, aby ich prínos výrazne prevyšoval ich možné negatívne účinky. Pri dodržaní bezpečnostných opatrení a odborných rád sú tieto metódy oveľa bezpečnejšie ako niektoré iné činnosti či aktivity ľudí. To je pádny argument na to, aby sme všetko, čo na nás vplýva, posudzovali triezvo, racionálne a s dostatkom odborných znalostí.

 4. Dr,Dusan Belacik

  Co sa mi stalo v Kanade.Cele roky som chodil k Dr.Borekovi z mesta Sarni v Ontariu az do susednej obci v zdialenej cc.14 mil.Dr.Borek mal taky system ze predvolaval svojich pacientov iba na 1 mesacne predvolanie dopredu.No par razy som ho musel navstivit
  okamzite ked mi bolo velmi zle a potreboval som od neho lieky.Tak som k nemu do uradu prisiel surne neocakavane.Jeho sekretarka ma odmietla prijat a daTt do kontaktu s doktorom,ale namiesto toho zavolala na mna policiu,pretoze som neodysiel prec a surne som pozadoval osetrnie.Policia prisla ma vyviest od doktora prkazala mi aby som nechodil k doktorovi bez pozvania.A tak som vela krat ostal neosetrni v bilestiach.To je lekarska styarostlivost o cloveka v Kanase.Odvtedy tuzim odist z Kanady prec a viac sa nevratit.

 5. Pri preventívnych prehliadkach mi gynekologička odporúčala hneď po štyridsiatke mamografiu, vzhľadom na cysty v oboch prsníkoch, odmietala som ju a ona postupne každý rok menej tlačila. Sonografiu som absolvovala pred dvoma rokmi, a pán konateľ s.r.o., /hlavný lekár pri sonografii/ sa hneď ujal šance a začal s masážou mozgu, so strašením a podobnými rečami. Kontrolný termín som si v tom šoku hneď zadala o tri mesiace, samozrejme aj s mamografiou. To všetko sa udialo 7. 9. 2017. Už predtým som čítala o neinvazívnej mamografii MEIK. Mala som to šťastie a hneď 11. 9. 2017 som ju absolvovala. Nález zo sonografii bol nazvaný literárnym výtvorom a moje obavy boli zažehnané. Medzitým som si pozrela financie s.r.o. sonografie a spravila som si úsudok o ziskoch, výdavkoch a zaplatenej dani. Objednaný termín som si v priebehu mesiaca zrušila. Na kontrolu neinvazívnej MEIK som sa dostavila po pol roku a ďalšie sklamanie bolo na svete. Ak mi ľudia, ktorí sú morbídne obézni idú tvrdiť ako môžem vyriešiť môj problém s cystami, ktoré sa môžu zvrhnúť, nemám na to slov. Viac ma tam nevideli a ani čípky za 80 eúr dovezené z Ruska, ktoré mali zastaviť ten proces tvorby cýst, som si nekúpila. Uplynuli mesiace a ja som si vo vyúčtovaní zo zdravotnej poisťovne v zahraničí našla sumu za spomínané sono v s.r.o. a jeho výška bola o 400% navýšená ako to isté sono, ktoré s.r.o. účtuje našim poisťovniam. V takýchto chvíľach spomínam na slová internej lekárky spred cca 12 rokov, ktorá mi povedala, že nemá sa o čom rozprávať s kolegami, keďže je pre ňu Hippokratova prísaha zákonom. Viem, že nemá zmysel útočiť a obviňovať a doktor Mathias Rath je mi veľkým vzorom, aj keď nie som lekárka. Som vďačná za knihu od tohto lekára v slovenskom jazyku, pod názvom: „Prečo zvieratá nedostanú srdcový infarkt“. Tá kniha nie je len o infarkte.

 6. katarina 25

  Pri preventivnej prehliadke odporučané mamografické vyšetrenie som odmietla
  vzhladom na to že moja sestra zomrela pred pár rokmi na rakovinu prsnika a som na 99 % presvedčená že zomrela práve pre časté ožarovanie mamografickým rtg mali sme skoro rovnaké výsledky pri vyšetreniach od vtedy na mamografiu nechodím a som tu a ona už medzi nami nie je, neviem čo ešte k tomu dodať……

 7. Mojej mame rozrezali prsník, aj keď sa lekári sami nevedeli dohodnúť, o čo ide. Namiesto biopsie – operácia. Samozrejme, že to nebol karcinóm, ale stres z operácie a potom jej už nikto nevráti. Jedno mamograf. vyšetrenie má v sebe silu 500 rontgenov. To mi povedala jedna lekárka. Odvtedy nechodím, aj keď sa s lekárom kvôli tomu musím hádať, tak nechodím už ani k nemu. Posielajú tam každé dva roky. Za ten čas tú rakovinu možno dostať z ožiarenia. Tak že preventívne vyš. mamografie neuznávam.

 8. Obdivujem a kvitujem rozhodnutie žien, ktoré mali guráž a odmietli mamografiu a podobné škodlivé zákroky. Dievčatá, nedajte sa zastrašovať a študujte informácie na internete. Dnes sa dá nájsť na internetovej diaľnici pomoc takmer na všetko, ak nie v slovenčine, tak v inom jazyku. Treba len starostlivo hľadať…

 9. Prevenciou rakoviny prsnika je dojcenie.

 10. Definitiva

  Pred ľuďmi je zatajovaný zdravý spôsob života, deti sa to neučia v škole, rodičia to nepoznajú, masmédiá mlčia.
  Zdravá strava na prvom mieste, ona rieši všetky! civilizačné ochorenia. Podľa štatistík sa dnes civilizačné ochorenia vyskytujú u 30 – 40% populácie a neustále skokom rastú!!!
  Pri zdravom spôsobe života je výskyt civilizačných ochorení 2 – 5% a je stabilný. Spotreba liekov prudko narastá, počet vyliečených sa nikde neuvádza, lebo civilizačné ochorenia sú NEVYLIEČITELNÉ, sú výsledkom zlej výživy a kým neodstránite príčinu ochorenia, zlú výživu, tak sa telo nedokáže vyliečiť. Tzv. lieky len tlmia nepríjemné príznaky choroby, alebo majú sporný, až škodlivý účinok. Medicína nefunguje, funguje len farmaceutický biznis a jeho doktorské dílerstvo.
  v USA môžete študovať aj ázijskú medicínu, u nás vás doktor pri tejto téme arogantne odmietne, ide z neho hrôza pred diskusiou o inej forme liečby, ako ich to učil farma biznis na škole a po škole.
  Campbell, Čínska štúdia, popisuje o.i. aj výskum rakoviny prsníka, príčiny rakoviny a prírodnú liečbu. Liečba funguje na princípe makrobiotiky, stravy pre dlhý a zdravý život.
  Makrobiotika u zdravých pôsobí preventívne, neochoriete a preto nemáte dôvod ani na mamografiu a iné vyšetrenia tunelujúce verejné zdroje. U chorých má liečebný efekt, liečba trvá týždne až roky, podľa stupňa závažnosti a zanedbania choroby.
  Kushi, Makrobiotikou ke skutečnému zdraví.
  Mám osobné skúsenosti s civilizačnými chorobami a makrobiotikou a sú len dobré. Doktorka sa natešene až škodoradostne vrhá na preventívne vyšetrenie, však na tom dedovi niečo choré nájdem! A nič, aj rozhojdaný krvný tlak je akoby klincom pribitý na 120/70 – 80.
  Dnes s plnou zodpovednosťou prehlasujem, že Crohn nie je autoimunitné ochorenie, ale choroba z nesprávnej, extrémnej výživy, že supermarkety ponúkajú priemyselne spracované potraviny, ktoré všetky sú z kategórie extrémnych.
  Zdravý človek nevie makrobiotiku doceniť, nepozná MIERU /miera=základná fyzikálna veličina/, nevie porovnať.
  Civilizačné choroby u detí sú katastrofickým varovaním, ide o úplné zlyhanie zdravej stravy. U dospelých začínajú civilizačné choroby po poklese hladiny pohlavných hormónov, telo stráca obranné funkcie a začína chorľavieť, začína obdobie zomierania za doživotnej konzumácie chemických liekov.
  Makrobiotika vám garantuje zdravú starobu, fyzickú a duševnú aktivitu. Ku zdravému životu patrí aj pravidelný primeraný pohyb, lebo orgány bez záťaže atrofujú, strácajú funkciu, zmenšujú sa, telo neživý žiadnu bunku zbytočne, v prípade srdca toto slabne, až zlyhá úplne. Srdce treba pravidelne celý život cvičiť, nútiť ho pracovať, silnieť.
  Ak je pre vás čítanie kníh veľká záťaž, tak vedzte:
  Prestaňte konzumovať mlieko a všetky mliečne výrobky, štartujú rakovinu, sú ťažko stráviteľné až nestráviteľné. Mlieko patrí len do výživy detí počas prvých mesiacov života a LEN OD VLASTNÉHU DRUHU!
  Znížte konzumáciu mäsa na minimum, Starý zákon káže konzumovať dary Zeme a nie žiť z krvi zvierat, Ježišove evanjelium o zdraví /originál vo Vatikáne a v Habsburskej knižnici/ popisuje choroby v dôsledku konzumácie mäsa, tie sú totožné s dnešnými chorobami. Archeológia má nálezy o konzumácii obila spred 10 000 rokov, lov zvierat bol z núdze a nevedomosti. Starovekí Gréci sa živili makrobioticky, s výnimkou bohatej šľachty, ktorí usporiadali hody. Tzv. chudobnú stravu majú Ázijci dodnes. Aj starovekí Gréci aj chudobní Ázijci žili/žijú dlho a bez ochorení.
  Neobmedzene konzumujte listovú a koreňovú zeleninu. Vláknina v čreve je základom zdravej črevnej flóry a celej imunity.
  Bielu múku a výrobky z nej nahraďte múkou celozrnnou, obiloviny, ryža, pšeno… Šľachtenie obilovín plní záujem pekárov a je v rozpore s potrebou zdravého tela, napr. vysoký lepok.
  Zmyslom kapitalizmu je tvorba zisku, tomu slúžia aj všetky priemyselne spracované potraviny, aj celá medicína je podrobená záujmu zisku korporácií.
  Ľudské zdravie, človek, sú tiež len nástrojom zisku a nie cieľom života jedinca a spoločnosti, čo je v úplnom rozpore s božím zámerom, aby človek žil v hojnosti, zdraví, aby bral poznanie života, rozvíjal ducha spoločnosti, aby dokázal na Zemi aj vo Vesmíre prežiť, zachovať svoj rod.
  Všetci, ktorí sa priečia božiemu zámeru, zažijú božie dopustenie, jedni preto, že páchajú ľudstvu zlo, druhí preto, že dovolili toto zlo páchať. Neznalosť sa trestá.
  Človeče, pomôž si sám, aj Boh ti pomôže, ži šťastne a zdravo, chráň seba a svoju rodinu a prestaň žiť tak, ako ti to kážu zlé sily tohto sveta. Kto nemá čas čítať múdre knihy, ten bude žiť v chorobe a chudobe a vždy bude sluhom cudzej moci.

Pridajte komentár

*