Alexander Soroš sa zaprisahal, že „vymaže Trumpových podporovateľov z povrchu zemského“


Print Friendly, PDF & Email

Alexander Soroš sa zaprisahal, že „vymaže Trumpových podporovateľov z povrchu zemského“

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Alexander Soros sľúbil, že pred americkými prezidentskými voľbami v roku 2024 „vymaže Trumpových priaznivcov z povrchu zemského“.

Syn známeho zloducha a finančného špekulanta Georgea Sorosa a novovymenovaný šéf jeho Nadácie otvorenej spoločnosti sa nedávno chvastal, že sa momentálne laserovo zameriava na to, aby Trump a jeho priaznivci nezískali v Amerike žiadny druh politickej alebo kultúrnej moci.

Alexander Soroš minulý týždeň povedal, že napriek tomu, že ho vyhodili z Európy, stále má v úmysle zasahovať aj do európskej politiky. Poukazuje na to, že prípadné víťazstvo Trumpa v prezidentských voľbách by predstavovalo značné riziko pre jednotu Európskej únie.

Časopis POLITICO píše, ako sa 37-ročný extrémne progresivistický globalista chválil, že je „radikálnejší “ ako jeho otec.

Alexander Soroš uvádza, že Sorošovo impérium má v úmysle zamerať sa výlučne na to, aby sa k moci nedostal bývalý prezident Donald Trump alebo akýkoľvek iný republikán „v štýle MAGA (urobiť Ameriku znova veľkou) v budúcoročných prezidentských voľbách.

Stránka Breitbart.com k téme uvádza:

Soroš mladší tvrdí, že ak by Trump alebo iný podobne zmýšľajúci kandidát vyhral voľby o Biely dom, mohlo by to pre EÚ skončiť horšie ako pre USA.

„Takýto výsledok ohrozí európsku jednotu a podkope pokrok dosiahnutý na mnohých frontoch v reakcii na vojnu na Ukrajine. Prispôsobujeme Nadáciu otvorenej spoločnosti tak, aby sme boli schopní reagovať na akékoľvek scenáre, ktoré sa môžu objaviť na oboch stranách Atlantiku,“ napísal predseda Nadácie otvorenej spoločnosti.

Prírodná liečba osteoartritídy

Sorošova sieť mimovládok sa stala terčom kritiky konzervatívcov v Spojených štátoch aj v Európe za údajné napomáhanie migračných kríz na oboch kontinentoch.

Toto neziskové impérium v ​​hodnote 25 miliárd dolárov hrá totiž aktívnu úlohu pri vymenúvaní extrémne progresivistických okresných prokurátorov, ktorí mali pomáhať nelegálnym migrantom vyhnúť sa deportácii z Ameriky.

Sorošove peniaze prúdili aj do pokladníc progresivistických mimovládnych organizácií v Európe, ktorých lode v Stredozemnom mori prevážajú ilegálnych migrantov z Afriky k brehom Talianska a Grécka.

Jeden z popredných odporcov Georgea Soroša v Európe, maďarský premiér Viktor Orbán, v júni varoval, že Soroš mladší môže byť aktívnejší ako jeho otec v snahe uľahčiť inváziu miliónov migrantov do Európy.

Orbán povedal, že Alexander Soroš „diktuje ešte tvrdšie tempo“ ako jeho otec a že jeho krajina sa pripravuje na to, že Sorošova rodina bude „podnecovať migrantov a zvyšovať tlak na južnú hranicu Maďarska“.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Marek Košice

  Mladý Soroš je presne ten typ, ktorý by si bez peňazi nezatrtkal ani s kozou rohatou.

  • No on soros mladsi trtka vesele se svou manzelkou mladou Chelsi Clinton dcerkou prezidentu usa clintonova klanu
   Pry satanismu

 2. „alebo kultúrnej moci“ – už som spomínal – kto ovláda rezort kultúry – židáci! Soft power!

 3. Hotovy, oné… démonkrat co nem návidí demokraciju… 🤣🤣🤣 Mentalny psychopaticky kripel… a ten jeho kukuč… priste chudak!!!

  • Tak, tak… výstižné, presne to som sa chystala napísať aj ja… je to chudák… a to čo plánujú, si môžu strčiť niekam…!

 4. + Mimo téma, ale great reset, první na kůži, pak pod kůží..:
  „Chceš jezdit po Rakousku zadarmo? Stačí si vytetovat jízdenku.“
  https://news.refresher.cz/143454-Chces-jezdit-po-Rakousku-zadarmo-Staci-si-vytetovat-jizdenku-Napad-se-setkava-s-uspechem-i-kritikou

 5. Magor a psychopat , horší než jeho papá ! Myslí si , že když mají peněz jak šlupek tak si mohou vše dovolit i likvidaci lidí s jiným názorem než oni ! Musíme proti tomu bojovat , ale sám nevím jak proti zlu a genocidě bojovat ! Musí se to jednou zlomit a navždy !

 6. Ajajaj!
  „policajný prezident Štefan Hamran (48). Vysvetľuje, že muži zákona robia, čo môžu a dokonca požiadali o pomoc aj armádu.
  Hamran však tvrdí, že za zvýšený príchod môže aj tlačivo, ktoré zaviedli ešte za vlády Smeru v roku 2018 a nikto iný z Európskej únie ho nevydáva. Mrzí ho, že sa v súvislosti s predčasnými voľbami zneužíva téma nelegálnej migrácie. 97 % migrantov sa hlási k sýrskej národnosti, čo znamená, že vyhosťovať ich nemôžeme, keďže v ich krajine prebieha vojna.

  Na konci procedúry je možné každého administratívne vyhostiť, okrem Sýrčanov a občanov Afganistanu. „Je tam administratívna prekážka ich vyhostenia, rozhodla tak Európska únia,“ povedal.
  „Reagoval aj na to, že slovenská polícia vydáva potvrdenie o zotrvaní na území SR, čo politici Smeru prezentovali ako niečo protiprávne. „To potvrdenie, ktoré je dnes kritizované, vydáva slovenská polícia na základe novely o pobyte cudzincov, ktorú predložil do parlamentu konkrétne Robert Fico a pán Kaliňák,“ dodal Hamran.

  Prízvukuje, že na celej trase sme jediní, ktorí takéto potvrdenie vydávajú, a na to reagovali aj prevádzači. Dané opatrenie podľa Hamrana treba zo zákona odstrániť. Polícia podľa neho pri preverovaní nelegálnych migrantov zachytila dvoch teroristov, ktorých z dôvodu mimoriadnej situácie nie je možné vyhostiť.“
  https://www.cas.sk/clanok/2839441/zvyseny-pocet-migrantov-na-slovensku-kto-za-to-moze-hamran-ukazuje-prstom-na-smer/
  ———————————–
  Čiže keď sa dostane k moci znovu tá luhárska banda smerácka – akurát zakonzervujú súčasný stav do „normálu“, ale nič rušiť nebudú! Progresívci a boľševici-socani fungujú ako tandémová račňa!

  • nie je to zaujímavé, ale ani nepovšimnutia hodné°°°°v pravde v láske Deň sa dej ++

  • Myslím, že je to skôr Ficova neschopnosť či krátkozrakosť, ako zlý úmysel… on totiž urobil viacero závažných chýb – bez rozmyslu; žiaľ, nenávratných…
   (ani v EU sme nemuseli byť, keby bol ovce upozornil, aby tí z nás, ktorí sú proti tejto partii, nešli do referenda vôbec, a nezdvihli tak svojou účasťou kvorum nad 50 % – čím ho, žiaľ, zúspešnili… myslím, že v SMERe sú už dávno oveľa bystrejší ľudia ako Robert Fico, a to aj tí výrazne od neho mladší)
   Škoda toho, lebo liberáli – No Comment.

   • Do EU a NATO sme vstúpili za Dzurindovej vlády, podľa Gašparoviča, referendum o vstupe do EU bolo zmanipulované.

    • To, či referendum bolo, alebo nebolo zmanipulované, neviem s istotou ani potvrdiť, ani vyvrátiť; viem len, že ovce sa doňho hrnuli ako zdivené a výrazná väčšina – aspoň v našom meste – bola ZA vstup do EU. (Podobne ako v osemdesiatom deviatom – hŕŕŕ nevedno kam, ale poďme!)

   • Na ženu Emily si dosť bystrá°°+

   • Vsetky „chyby‘ co robil mal nariadene,vcetne kupy PSR testov,za 60 Millionov,od Svetovej Banku v Roku 2018,Cesi kupily za 120 Millionov a to este ani vtacik jarabacik o „covide“ nespieval

 7. Aj Mussolinyi bol veľkohubý, a ako skončil?

 8. Já si myslím, že to do sebe krásně zapadá – protože takto „řvát“ je jen a pouze známka bezmoci – protože, vše se hroutí a zatloukat klín klínem, v tomto případě penězi, je kontraproduktivní.

  Už se není km schovat…

  • Nedá sa schovat už veru nie všetci sme odhalení všade nás majú odhalených, nahých nikde sa neskryjeme vymáknu nás všade majú na všetko spôsom ako nás nájdu ani čert si nezmyslí čo majú všetko na nás vymyslené vidia nás všade aj do duše nám vidia každý dych majú zaregistrovaný a keby len to dovolia si na nás všetko upne všetko °°°°((°°

   • Mozu citat aj nase myslienky,hlavne ak mame dostatok Hydrogelu-Graphene Oxide v tele,vdaka safe and effective-bioweapon

 9. Marek Košice

  KRÁÁÁÁÁSA 🙂

  „Namiesto súlože, ktorá vedie k orgazmu, človek by mal v hlbokom rozjímaní kultivovať sladké pohladenia, ľúbostné slová a jemné dotyky, pričom svoju myseľ drží stále oddelenú od zvieracej sexuality, snažiac sa udržať najčistejšiu duchovnosť, ako by bol akt skutočnou náboženskou ceremóniou.

  No jednako, muž môže a aj by mal zasunúť penis do ženskej vagíny a udržať ho tam, aby u oboch partneroch mohlo dôjsť k božskému pocitu plnej radosti, ktorý môže trvať hodiny, a vytiahnuť ho vo chvíli, keď sa blíži orgazmus, aby sa vyhlo ejakulácii semena. Týmto spôsobom budú mať zakaždým väčšiu chuť sa vzájomne láskať.

  Toto môže byť opakované toľko krát, koľko chceme, bez toho aby nám to spôsobovalo únavu. Práve naopak, toto je magický kľúč k dennému omladzovaniu, udržiavaniu zdravého tela a predlžovaniu života, pretože táto stála magnetizácia je fontánou zdravia.

  Vieme, že v normálnom magnetizme, magnetizér vedie prúdy do subjektu. Ak má tento magnetizér vyvinuté tieto sily, tak môže uzdraviť druhých. Prenos magnetických prúdov sa bežne robí pomocou očí alebo rúk, ale je nutné povedať, že neexistuje lepší, ani silnejší vodič akými sú citlivé orgány penisu a vagíny, ktoré sú tisíc krát silnejšie a tisíc krát lepšie ako ostatné.

  Ak toto praktizuje veľa ľudí, tak vo svojom okolí šíria silu a úspech voči všetkým tým, s ktorými sa dostanú do komerčného alebo sociálneho styku. Počas aktu vznešenej a božskej magnetizácie, na ktorú tu odkazujeme, sa muž a žena vzájomne magnetizujú, pričom jeden pre druhého sú ako hudobný nástroj, na ktorý keď sa zahrá, tak zo seba vydáva nádherné zvuky záhadných a sladkých harmónií. Struny tohto nástroja sa šíria po celom tele, a sú to práve pery a prsty, ktorými tieto struny rozochvejeme, za predpokladu, že je dodržovaná najväčšia čistota (mravná, pozn. Marek Košice) počas aktu.“ (Koniec citácie)

  • Čítam text ktorý si napísal jemne a s citom pri hudbe ktorú zbožňujem znásobuje mi pri nej pocit vnútornej magnetickej energie milujem liečenie hudbou má vysoké liečebné účinky muzikoterapia je vysokofrekvenčná metoda pri rôznych ochoreniach je božská+++

   • Liečivá hudba pre ľudstvo – RAPTURE zložená pre ľudí chorých na nevyliečitelnú chorobu špeciálne °°

   • Marek Košice

    Boža : Ten text som len citoval, nie som jeho autorom.
    Liečivú hudbu počúvam aj ja. Naladenú na A = 444Hz, všetko len pekné alebo krásne melódie, žiadna „temnota“ ani „melanchólia“.

  • Tak fajn!
   Keďže Redakcia, ako vidím, nemá s tým žiaden problém, som za to, Marek, že si tu môžeme spraviť večerné duchovno-sexuálne okienko s tým, že zdravotno-politickú diskusnú platformu, si s ľahkosťou dokážeme čiastočne pozmeniť na eroticko-sexuálnu platformu (lebo -Ty si to tak praješ – rozprávať o tom NAJ-Intímnejšom v Živote Človeka – prostredníctvom webu..)

   Ako som bola bývala spomínala v mojom komente z 04/09/2023 at 19:30, budem sa snažiť Ťa v „téme“ – vyvažovať, aby si nemal za to, že len Ty jediný máš patent na ten správny sex.

   Takže prejdem už priamo k téme:

   „Sexuálny orgazmus vyžaduje Čas. Čím viac času, tým lepšie, pretože tým viac sa vám orgazmus rozšíri do celého tela, mysle i duše. Potom prežívate orgazmus od päty až k hlave – každá bunka vo vašom tele pulzuje v rytme orgazmu. Celé vaše telo sa stane orchestrom, ktorý speje k mohutnému crescendu.

   Keď sa však ponáhľate, orgazmus bude obyčajnou ejakuláciou, nikdy nie orgazmom. Bude lokalizovaný, nepatrný a takmer nezmyselný. Po takom orgazme ste unavení a nespokojní, pretože ste stratili energiu bez toho, aby vám to prinieslo očistu. Takže to bolo vlastne nezmyselné. Nebol to očistný proces, nerozochvel vám telo do posledného nervu.

   Orgazmus môžu mať len dvaja ľudia, ktorí spolu splynú. Nie je možné, aby mal orgazmus len jeden z nich, zatiaľ čo druhý nič necíti. Uvoľnenie je možné, ejakulácia je možná, úľava je možná – ale orgazmus možný nie je. Orgazmus nie je uvoľnenie, orgazmus je Oslava. Pri orgazme sa stretávate cez druhého človeka sami so sebou a s Celkom.
   Orgazmus je vždy posvätný – váš partner alebo partnerka je vstupnou bránou do oblasti duchovna. Orgazmus je vždy duchovný, nikdy sexuálny. Tí, ktorí si myslia, že orgazmus je sexuálny zážitok, nemajú ani tušenie, čo je skutočný Orgazmus.
   Orgazmus je vždy extáza. Ľudia to však nevedia, pretože sa stretávajú z potreby a nie preto, že by prekypovali energiou. Keď na orgazmus myslíte, stane sa pre vás cieľom, takže je to skôr obchodná transakcia.

   Hlavná dilema spočíva v tomto: Ak sa snažíte dosiahnuť orgazmus, je to obtiažné preto, že na to stále myslíte a nemôžete sa sústrediť na milostný akt. Túžite po orgazme, premýšľate len o tom, či ho tentokrát dosiahnete a tento strach ochromuje vaše sexuálne centrum.

   Dve telá, ktoré tancujú, spievajú a objímajú sa – to je krásna symfónia. Nie je treba myslieť na orgazmus. A potom sa to proste – stane!“

   P.S. Marek, priprav si, prosím na zajtra plnohodnotné pokračovanie duchovno-sexuálneho okienka (ak to teda má mať nejaký konkrétny význam pre čitateľov.., ev. nech sa vyjadria sami, či v tom pokračovať, alebo dať tomu – TABU! Pre mňa, ale hlavne – pre Teba!) Vďaka za porozumenie!

   • Marek Košice

    Ajša, popisovala si klam tela odtrhnutého od ducha. Nič viac. Ale beriem na vedomie, že len zlomok ľudí je tak citlivo napojený na svoje telo ako som napojený ja. Už v 15-tich rokoch (hoci som pokračoval do 20-tky v takmer dennom orgazmovaní) som vycítil, že orgazmus je „pasca“. Je to vlk prezlečený za jahniatko. Dosahovanie orgazmov znásobuje ego človeka, bez ohľadu na to, nakoľko ho človek v sebe umelo potláča, aby verejne vystupoval ako „bez ega“, alebo ako „s malým egom“. Či sa ti to páči alebo nie, dosahovanie orgazmov neumožňuje dosahovaniu duchovného rastu, pretože dosahovanie orgazmov uzatvára čakry, prípadne im uzatvoreným neumožňuje otvárať sa. Je to logické – na otváranie čakier a ich správne fungovanie je nutná sexuálna energia, a tá keď sa vyskratuje v druhej čakre a je ňou vystrelená von z tela, tak hádaj čo sa deje….nedostane sa do vyšších čakier.
    Tvoja závislosť na orgazmovaní len potvrdzuje, že bez orgazmovania (a teda bez skratovania sexuálnej energie) nevieš fungovať. Nedokážeš v sebe udržať a kultivovať sexuálnu energiu, preto máš potrebu orgazmovať. JA ŤA NESÚDIM, len popisujem skutočnosť.
    Už počas svojho prvého (vo veku 20 rokov) sexu som mal nulovú potrebu orgazmovať. Moja potreba orgazmovať počas sexu je ešte nižšia, než bola mimo sex (a posledný rok už nie je žiadna ani mimo sex). V tejto veci som obdivuhodný (plus v ešte iných veciach, ALE zároveň mám aj vlastnosti, ktoré sú objektívne negatívne, takže sa hodnotím triezvo), pretože presne takto to zamýšľala príroda. To nie je názor, to je opisovanie skutočnosti. Ako však zisťujem, len zlomok percenta ľudí „má na to“. Drvivá väčšina ľudí sa nechala poblázniť orgazmickými kŕčmi, ktoré majú fatálny dôsledok na duchovný rast človeka. Navyše muž a žena po orgazmoch znižujú svoje energetické napätie mezdi sebou. Chcela by si kuchynský mixér, ktorý má miesto 800 otáčok za minútu 100 otáčok? Zmenožnilo by ti to mixovať väčšinu potravín. Rovnako to platí v prípade človeka – orgazmovanie mu znemožňuje dosiahnuť svoj potenciál ako v duchovnom raste, tak v sexualite a v láske. A mojou veľkou chybou je jediné – urobil som prakticky všetko pre to, aby som nenadväzoval žiadny vzťah. Pretože žiadny vzťah (a sex, nakoľko sex chcem len vo vzťahu) nemám. A po dlhej dobe to konečne začínam meniť, čo mi umožní výrazne profitovať z orgazmového celibátu, pretože ten sám o sebe nestačí, je nutné zažívať erotiku (bez orgazmu) a lásku. Asi toľko k tomu.

 10. V článku sa píše že sráč má 25 miliárd už dávno vysvetľujem on páper nepustí mi si všetko čo nám robí zle platíme sami mimovládky prezidentku atď…

 11. Badatel.com-najuspesnejsia stranka na rozne sexualne uchylky na vysokej urovni,vdaka Profesorovi sexu a inych perversii Marka z Kosic a zo zenskej strany,sudruzka gynekolog Ajsa,bravooo,zbohom problemy Slovenska,len SEXSEX

Pridajte komentár

*