Testovali sme ako schudnúť bez diéty a cvičenia. Tu sú výsledky


Print Friendly, PDF & Email

spirulina-chudnutie

Jar sa nám pomaličky, ale isto naplno rozvinula, leto je už za rohom a mnohým z vás sa stále nedarí schudnúť na požadovanú váhu.

Preto sme urobili malý test so zaradením jednej superpotraviny do jedálnička a skúmali jej vplyv na chudnutie. Výsledky, ktoré s ňou ľudia dosiahli, nás milo prekvapili.

Ak sa ju rozhodnete vyskúšať tiež, pevne veríme, že rovnako poteší aj Vás.

Priebeh a výsledky testu

Do testu sme zapojili 10 rôznorodých ľudí, s rôznymi zdravotnými problémami.

V tabuľke nižšie nájdete podrobnosti o ich veku, dĺžke trvania diéty, zhodených kilogramoch a napokon aj detaily o tom, aký to malo vplyv na ich zdravotný stav.

PohlavieVekDĺžka užívaniaZhodené kilogramyIné zmeny
Muž722 mesiace12 kgNárast energie, diabetes typu 2 pod kontrolou, hladina cukru v krvi sa dostala na úroveň 6. Komplexná detoxikácia a revitalizácia tela.
Muž4810 dníBez zmenyMuž trpí 28 rokov Crohnovou chorobou. Už po niekoľkých dňoch došlo k zastaveniu poklesu váhy, a problémy s trávením sa zmenšili.
Žena3210 dní2 kg2 kg dole, viac energie okolo dieťatka. Ružovka (červeň) na tvári – zjemnenie ekzému, odstránenie problémov pri menštruácii, pokojnejšia, zlepšenie čuchu aj chuti. Pridáva si Spirulinu do jedál.
Muž423 týždne3 kgPocit detoxikácie organizmu, upravená stolica, nárast sily pri cvičení, vyšší výkon, viac energie, menšia únava.
Žena2910 dní3 kgUpravená stolica, nárast výkonu pri športových aktivitách, predchádzajúce tráviace problémy sa zmenšili, upravený menštruačný cyklus, viac energie, pokojnejšia, odstránenie suchej pokožky vo vlasoch.
Muž3910 dní2 kgPocit únavy zmizol, upravená stolica, plný energie, odstránenie lipómov (tukové hrče) na pokožke, zlepšenie hodnôt pečene, zlepšenie kvality vlasov a pokožky.
Žena4010 dní3 kgUpravilo sa trávenie (pravidelná stolica), ustúpili časté bolesti hlavy, cíti sa vitálnejšie, plná energie, úbytok váhy 3 kg.
Muž4821 dní5 kgNárast energie, čistejšie myslenie, detoxikácia, úprava stolice.
Žena2414 dní2 kgÚprava menštruácie (bez bolesti, bez psychických výkyvov), telo sa začína prebúdzať a regenerovať.
Žena3314 dní5 kgMenštruácia bez bolesti, úbytok váhy 5 kg bez námahy, celkovo sa cíti pokojne a vyrovnane.

Ako správne užívať Spirulinu Vulcanico pre dosiahnutie najlepšieho efektu?

Pri užívaní Spiruliny Vulcanico dodržujte nasledovné zásady:

 • Frekvencia: Konzumujeme 3 krát denne – 1x ráno na lačno a 2x počas dňa pred jedlom.
 • Množstvo: 1 kopcovitú čajovú lyžičku vysypeme do 2-3 dcl teplého nápoja podľa chuti.

Nápoj so spirulinou pijeme čo najpomalšie. Veľmi účinné je pred prehltnutím podržať nápoj chvíľu v ústach, čím zabezpečíme dôslednú prípravu tráviaceho traktu na jej spracovanie.

Nezanedbateľným prínosom takejto kúry je dodanie telu dostatok minerálov a vitamínov, ktoré Spirulina Vulcanico obsahuje.

O tom, že spirulina je najväčším zdrojom bielkovín sme písali už v tomto článku: Odhalená pravda o spiruline: Starí Aztékovia to celý čas vedeli

Čo všetko obsahuje Spirulina Vulcanico

Spirulina Vulcanico je výnimočná v tom, že patrí medzi najvýživnejšie potraviny planéty až na 2 úrovniach:

 • mikronutričná úroveň – obsah vitamínov a minerálov
 • makronutričná úroveň – obsah proteínov a aminokyselín

Z aminokyselín (stavebných blokov bielkovín) obsahuje všetky esenciálne, teda tie, ktoré si telo nedokáže samo vyrobiť.

V nasledujúcom grafe môžete vidieť obsah bielkovín v rôznych druhoch potravinách. Ako je z neho zrejmé, spirulina ich má jednoznačne najvyšší podiel.

graf obsah bielkovín v potravinách

Ak by ste sa chceli dozvedieť viac o tejto neskutočne užitočnej potravine, podrobnejšie sme sa jej venovali v tomto článku: Spirulina: Zázračná potravina, ktorú ignorujú od polovice 20. storočia.

Záver

Veríme, že sa vám náš malý test páčil.

V prípade vášho záujmu o Spirulinu Vulcanico, zohnať ju môžete TU.

Ak chcete stihnúť schudnúť do leta aj vy, tak nečakajte príliš dlho, pretože leto je tu už za chvíľu.

Zdroj: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Pozor, v tabuľke je chyba: 3. riadok od konca – muž, 48 r. – má v kolonke „iné zmeny“ text rovnaký ako žena nad ním (aj so ženským rodom).

  • Ďakujeme za upozornenie – pri formátovaní tabuľky sa zle preniesol jeden riadok. Už je to opravené.

 2. Môže sa táto spirulina aj pri kojení?

  • Pri kojeni, pozitivny efekt pociti aj dietatko! Najlepsie ludske mliecko bude este vyzivnejsie!

  • Ahoj , spirulina pri kojení nie je vhodná. Ma energeticky účinok , dieťatko ti bude zle spať. Ja dcérke dávam žabky / spirulina /asi od 1 roka.Dnes ma 6 a je mimoriadne zdravá 🙂

   • Ahoj Barbie, mozes mi konkretizovať co za žabky dávaš svojej dcérke ?? Moj syn chory cca každý mesiac a chcela by som mu zlepšiť imunitu. Dakujem m

 3. ja som jedol iba zeleninu a mäso pil čistú vodu a ovocie sme tam jogurtu a schudol som zo 100kg na 73 za dva mesiace takže podľa mňa stačí vynechať pečivo a zemiaky a nahradiť to ryžou a vybavené netreba jesť blbosťi

 4. Schudnúť 5 kíl je snom každého, kto má vyššiu hmotnosť. Je fakt, že ak to berieme na váhu tak to sa dá rýchlo zariadiť. Keby sme chceli dosiahnuť aby to bolo 5 kíl tuku tak potom to je úplne iná liga. Ak to dokáže spirulina, tak to stojí za pozornosť. Je fakt, že niekedy samotná diéta nemusí stačiť, pretože človek ju vydrží len krátko. Nejaké tipy boli aj tu, https://www.chudnutie-ako.sk/cisla/schudnut-5-kil ale o spiruline tam nič nepíšu. Asi najjednoduchšie je vyskúšať si to a človek hneď vidí, či spirulina pomohla.

Pridajte komentár

*