Za posledné 2 roky sa globálna populácia zrejme zmenšila o 1 miliardu ľudí. A médiá mlčia!


Print Friendly, PDF & Email

Za posledné 2 roky sa globálna populácia zrejme zmenšila o 1 miliardu ľudí. A média mlčia!

(Baxter Dmitrij, The People’s Voice) Znepokojujúca nová analýza odhalila, že globalistická elita už zrejme chladnokrvne zavraždila jednu miliardu ľudí, odkedy v marci 2020 na nič netušiaci svet vypustila falošnú pandémia covidu.

Globalistická elita nám už roky hovorí o svojich plánoch vyľudniť Zem z 8 miliárd obyvateľov na iba 500 miliónov, no väčšina ľudí si radšej zakrýva uši a tvári sa, že sa nič nedeje. Nanešťastie pre ovce, dni, keď mohli predstierať, že je všetko v poriadku, sa rýchlo končia.

V mainstreamových médiách o tom nebudete počuť. V skutočnosti boli médiá hlavného prúdu poverené urobiť všetko, čo je v ich silách, aby tieto správy zakryli, potlačili a pochovali.

Globálna elita uchopila moc nad celým svetom

Svetové ekonomické fórum (WEF) je veľká upírska chobotnica omotaná okolo tváre ľudstva, ktorá neúnavne preniká do všetkého, čo dokáže ovládať.

A ako vieme, že ich primárnym cieľom je vyľudňovanie planéty? Pretože v posledných rokoch sa „elity“ v Davose stali tak arogantnými, že nám sami začali rozprávať o svojich depopulačných plánoch. A navyše už sotva dokážu maskovať svoje nadšenie zo svojich diabolských plánov.

Zmocnili sa kontroly nad politickým systémom väčšiny krajín, vytvorili jednotný front a zmanipulovali voľby proti každému, kto sa odváži postaviť Novému svetovému poriadku.

Zmocnili sa kontroly nad globálnym zdravotníctvom a rozpútali falošnú pandémiu s ničivými účinkami. Zamkli nás doma, rozdrvili naše ekonomiky a veľa ľudí prinútili zaočkovať sa. No a teraz sa zmocňujú kontroly nad zásobovaním potravinami, čo je ďalšia fáza globálnej nadvlády.

Bill Gates sa cez noc stal popredným majiteľom pôdy a amerických fariem a chváli sa tým, ako pumpuje svoje karcinogénne falošné mäso do vašich obľúbených potravín a svoje mRNA vakcíny do hospodárskych zvierat a zeleniny určenej pre váš tanier.

Podľa oficiálnych štatistík bolo v januári 2020 na Zemi 7,84 miliardy ľudí. Organizácia Spojených národov oznámila, že celosvetová populácia v novembri 2022 prekonala hranicu 8 miliárd.

Na stránke Worldometer (svetové meradlo) je momentálne globálna populácia uvádzaná na úrovni 8,028 miliardy. Podľa rovnakého zdroja sa v roku 2023 narodilo 40 miliónov a zomrelo 20 miliónov ľudí, čo predstavuje čistý rast populácie o 20 miliónov.

Jediní ľudia, ktorí veria niektorej z týchto oficiálnych štatistík tiež veria, že muži sa môžu skutočne zmeniť na ženy, pedofília je láska a vakcíny sú bezpečné a účinné.

Tak čo sa tu vlastne deje? Poďme sa pozrieť na fakty…

1. Väčšina krajín hlásila v rokoch 2021 a 2022 rekordný počet úmrtí a rekordne nízky počet pôrodov

Hlavným poslaním každej vlády je klamať, najmä pokiaľ ide o štatistiky kriminality a populácie, aby im to zapadlo do agendy.

Naozaj však očakávajú, že budeme veriť, že svetová populácia stále narastá a dosahuje rekordné hodnoty, napriek tomu, že takmer každá krajina na svete hlási rekordné úmrtia a rekordne nízke počty pôrodov?

Nikdy sa nedozvieme skutočné čísla o nadmerných úmrtiach na celom svete v dôsledku covidových „vakcín“ (kým veci nezačnú byť zjavné voľným okom). Tu je zoznam krajín, ktoré v rokoch 2021 a 2022 zaznamenali rekordne vysoký počet úmrtí a rekordne nízky počet pôrodov:

 • Japonsko: 1,58 milióna úmrtí v roku 2022 – najviac od druhej svetovej vojny
 • Nový Zéland: 38 574 úmrtí v roku 2022 – najviac od roku 1918
 • Austrália: rekordne nízky počet pôrodov a rekordne vysoký počet úmrtí v roku 2021
 • Veľká Británia: využíva dočasné márnice v celej krajine kvôli „prudkému nárastu nadmerných úmrtí“
 • Holandsko: viac úmrtí ako narodení v roku 2022 – prvýkrát od roku 1900
 • Nemecko: v roku 2020 prakticky nulové nadbytočné úmrtia, potom čísla v roku 2021 prudko vzrástli
 • Nové Škótsko (Kanada): „nečakane vysoký počet ľudí zomiera“
 • Filipíny: 768 504 úmrtí v roku 2021 – najviac za jeden rok od roku 1945.

To je len malá ukážka. Ďalej Nórsko, Taliansko a Japonsko zažili v roku 2022 rekordne nízky počet pôrodov. Inými slovami, veľa ľudí zomiera a málo sa rodí.

Nebudeme sa trápiť so Spojenými štátmi americkými, pretože Bidenova vláda očividne klame o všetkom.

Ak však pôjdeme podľa Harvard-Pilgrimových štandardov a vynásobíme počet úmrtí spôsobených vakcínou uvedených v systéme VAERS faktorom 100 pre presnejší celkový obraz (lebo sa nahlasuje len zhruba 1% úmrtí), potom od roku 2021 zomrelo na následky covidového očkovania najmenej 3,5 milióna Američanov. To je 125 000 nadmerných úmrtí len za jeden mesiac!

2. Neexistuje spôsob, ako zistiť, čo sa skutočne deje v Číne a Indii

Zakladateľ Svetového ekonomického fóra (WEF) Klaus Schwab označil Čínu za „vzor“ pre iné krajiny. Mnoho ďalších predstaviteľov na vysokých miestach zdieľa jeho pocity.

Čína už dnes vyzerá ako veľmi strašidelný dystopický film, no ide o skutočný život. Bez QR kódu a vakcín doslova nemôžete v tej krajine fungovať ako ľudská bytosť. Vaša tvár je neustále skenovaná a každý váš pohyb je sledovaný rôznymi aplikáciami od WeChatu.

Veľa vecí si dnes v Číne kúpite už len s platbou cez mobil prostredníctvom digitálnej meny centrálnej banky (CBDC) a QR kódu, ktoré sú naviazané na váš sociálny kreditný účet.

Všimnite si, že USA delí od vyskúšania vlastného pilotného CBDC systému digitálnej meny už iba niekoľko mesiacov.

Krajina „vzoru“ zaviedla veľkoplošné verejné obrazovky Jumbotron, ktoré okamžite zahanbia každého, koho zachytia pri páchaní triviálnych priestupkov, ako napríklad prechádzanie cez prechod pre chodcov na červenú. Ak niečo také spravíte, okamžite sa vám zníži skóre sociálneho kreditu.

Čínska polícia pravidelne zastavuje ľudí na ulici, berie im telefóny a hľadá v nich „nelegálne“ siete VPN, Facebook a ďalšie zakázané aplikácie. Ak vás prichytia pri niečom, čo by ste v smartfóne nemali mať, tak prinajmenšom vám znížia sociálne skóre a prinajhoršom vás zatknú:

Elita je odhodlaná v najbližších rokoch zaviesť tento autoritatívny systém aj v USA a Európe.

Zbohom vysoký krvný tlak

Vieme, že Čína je dystopické peklo. Vieme, že vláda prinútila viac ako 90% čínskych občanov zaočkovať sa proti covidu vakcínami, ktoré nefungujú a lockdowny mali ešte dlho po ukončení očkovania. Čo ale nevieme je, koľko ľudí zabila vláda (napríklad v štátnych karanténnych centrách) a koľko ľudí zomrelo na následky covidových vakcín.

To isté platí pre Indiu. Ľudia tam doslova v sekunde padajú na uliciach mŕtvi k zemi.

India a Čína tvoria viac ako 35% celého ľudstva. India začala očkovať svoju populáciu proti covidu v januári 2021, väčšinou vektorovými DNA vakcínami značiek Covishield/AstraZeneca a najsmrteľnejšou zo všetkých Johnson&Johnson.

Do marca 2023 dostalo 95% Indov vo veku 12 a viac rokov aspoň jednu dávku vakcíny.

V apríli 2021 boli kamióny s mŕtvymi telami prevážané do márnic také plné, že telá padali z kamiónov na cesty. Podľa jednej správy v Dillí v tom mesiaci zomrel niekto každých päť minút. Veľmi znepokojujúce sú videá s hromadnými kremáciami z Indie v roku 2021:

3. Obrna a hladomor v Afrike

Svetová zdravotnícka organizácia vyhlásila, že dva hlavné kmene vírusu „divokej“ detskej obrny boli celosvetovo eradikované v rokoch 1999 a 2020. Tretí divoký kmeň dnes existuje už iba v Pakistane a Afganistane. Ale podobné titulky sú od roku 2022 všade.

Divoká detská obrna bola vyhlásená za vykorenenú na celom africkom kontinente v roku 2020. Odkiaľ teda pochádza všetka tá detská obrna, ktorá sa dnes v rozvojových krajinách šíri? Stačí sa opýtať Billa a Melindy Gatesových.

Všetky súčasné prípady detskej obrny v Afrike, ktorých sú nespočetné milióny, pochádzajú z orálnych vakcín proti detskej obrne od Billa Gatesa. Jeho kokteily spôsobujú paralýzu a smrť v bohvie koľkých deťoch. Ide však Afriku, nie Západ. Invalidné vozíky, ubytovanie pre ľudí s postihnutím atď. vo väčšine krajín Afriky neexistuje. Ochrnuté dieťa, ktoré nemôže získať vodu a jedlo pre seba a svoju rodinu, je v podstate mŕtve.

Väčšina Afričanov odmietli mRNA vakcíny aj vektorové DNA vakcíny proti covidu. Už predtým sa totiž pri Billovi Gatesovi popálili. Avšak Gates a jeho kupáni ich stále dokážu presvedčiť, aby si dali orálnu vakcínu proti detskej obrne.

Títo genocídni šialenci otvorene priznávajú, že používajú Afričanov ako pokusných králikov na všetko od mRNA vakcín až po experimentálnu liečbu AIDS. Tieto orálne vakcíny proti detskej obrne sú pritom otvorenou, očividnou genocídou. Napriek tomu nikto ani brvou nehne.

Medzitým Africký roh, teda územie Somálska a jeho okolia, zažil v roku 2023 najsuchšie obdobie dažďov (obdobie dažďov s najnižším výskytom zrážok) za viac ako 70 rokov. Vieme, že mocnosti dokážu ľahko manipulovať s počasím, vytvárať dážď a zachrániť všetkých tých ľudí. Ale oni to nie a nie urobiť.

Je to práve v Afrike, kde elitami umelo vyvolaná potravinová kríza poriadne bolí. V západnej Afrike je viac ako 48 miliónov ľudí na pokraji hladu, čo je najviac za viac ako desať rokov.

Nezisková organizácia SOS Children’s Village odhaduje, že v celej Afrike je dnes na pokraji smrti hladom 227 miliónov ľudí. To je približne jeden z piatich ľudí na celom kontinente. Organizácia Oxfam International odhaduje, že každých 48 sekúnd zomrie v Afrike jeden človek od hladu.

Kombinácia orálnych vakcín proti detskej obrne, silného sucha, hladomoru, večného boja o omrvinky a dokonca aj niekoľkých úmrtí na mRNA a vektorové DNA vakcíny, spôsobuje, že odhad 300 miliónov nadmerných úmrtí na celom africkom kontinente od roku 2020 je ešte pomerne konzervatívny.

4. Test voľným okom

No potom je tu ešte test voľným okom.

Športovci od roku 2021 padajú mŕtvi k zemi ako muchy v bezprecedentnom počte kvôli problémom so srdcom.

Americké verejné školy zaznamenali od roku 2020 rekordný pokles zapísaných žiakov.

Na majstrovstvách sveta vo futbale v roku 2022 očakával Katar počas mesiaca trvajúcich turnajov 1,2 milióna návštevníkov. Dostavilo sa menej ako 800 000 fanúšikov, pričom niekoľko novinárov, ktorí o udalosti informovali, skolabovalo a zomrelo.

Takmer všetky centrá veľkých amerických miest sú prakticky opustené. Je pravda, že veľa ľudí stále pracuje z domu, ale aj tak. Náhod môže byť len istý počet, v istom bode to už nie sú náhody.

Globalistická elita chce, aby ste verili, že svetová populácia vzrástla od januára 2020 zo 7,8 miliardy na dnešných 8,028 miliardy, a to napriek tomu, že takmer všetky krajiny v tomto časovom období hlásili rekordný počet úmrtí a rekordne nízky počet pôrodov. Nehovoriac o vakcíne proti detskej obrne a hladomorových genocídach v Afrike.

Naozaj nemajú problém urážať inteligenciu ľudí, aby zabezpečili, že ich naratív o „rastúcej populácii“ zostane zachovaný.

Záver

Nezabudnite, že pre elity platí, že zlé rovná sa dobré. Nenávidia ľudstvo a chcú nahradiť drvivú väčšinu z nás triedou servilných robotov ovládaných umelou inteligenciou. Preto vakcíny spôsobujú hromadné úmrtia. Ale nikdy o tom nebudete počuť v bežných médiách, pretože si ich kúpil a platí Pfizer.

Samozrejme, ovce boli privedené do masovej halucinačnej psychózy a odmietnu vás počúvať, ak sa im pokúsite rozumne porozprávať o niektorom z týchto problémov.

Podľa hlavného prúdu v roku 2023 je obezita zdravá. Vakcíny nespôsobujú, že ľudia kolabujú a zomierajú. A potrat je láska. George Orwell nás pred týmito časmi varoval. Povedal, že nás presvedčia, že vojna je mier. Akú mal pravdu!

Originálne video pojednávajúce o témach tohto článku si v angličtine môžete pozrieť tu:

Autor: Baxter Dmitrij

Liečba osteoporózy

Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. A u nas pokracuje vrchol debilizmu. Niktosi s bezvyznamnou konferenciou idu licit svoje komplexy a robit z hovna udalost!
  https://www.aktuality.sk/clanok/cPXAg5s/slovensko-obnovi-kontroly-na-hraniciach/
  Nech si naseru, primitivni čuraci !

 2. Skúsme aj pozitívne –
  Anjel Gabriel: https://www.youtube.com/watch?v=l3rNZskVAB4

  • Veľmi doporučujem videá od tejto pani.

   https://m.youtube.com/watch?v=rvzeOiqTkhU

   V dnešnej zlej dobe plnej ľudských hyen – ktoré sa nám snažia rozvirovať duševnú rovnováhu a brať aj poslednú nádej a sebaistotu sú jej rady skutočne na nezaplatenie. Si len predstavte aká pozitívna energia by musela ísť z jej komentára – ak by sem na Bádateľ dala. Určite by sa našiel nejaký šmejd, ktorý by ju z kraja začal oťukávať a potom by proti nej zahájil nenávistný „frontálny útok“.
   Práve v dnešnej dobe kedy ľudia čelia odludšťovaniu zo strany elít/zla je potrebné vyhľadávať aj pozitívne správy a názory ľudí, ktorí v sebe – vo svojom živote – vo svojom srdci už majú zažité hlboké duchovné pravdy.
   „Cesty k sobě“ – nie každý hosť tam stojí nohami pevne na zemi ale niekedy sa tam nájde naozaj osobnosť, ktorej názory by vnútorne posilnili nejedného človeka.

   • Achnaton pozrela som si komentar od tej pani vyžaruje z nej energia, ktorá ukludnuje vďaka ti zaň ++

    • Áno, aj mňa veľmi ukludňuje.
     Ešte jedna vec – niektorí ľudia by mohli namietať, že pani v niektorých jej videách nič tak konkrétne a „rukolapné“ nepovedala/nevysvetlila čo by nás v dnešnom svete mohlo posilniť v boji proti organizovanému zlu elít (a tiež zlu v nás) – no a práve to je to – ak jej slová prijímajú len rozumom tak samozrejme, že tie perly nedokážu oceniť a vyhádžu ich ňufákom ako prasiatka z válova kde im sype kvalitatívne pestré „krmivo“ sám Život. S nespokojným chrochtaním vystrkajú tie perly ako niečo čo je pre nich chuťovo nezaujímavé, otravné, nestráviteľné.

     • Objektívne

      Ak chcete byť duševne vyrovnaný, plný síl do druhého dňa, tak namiesto správ v primetime je potrebné si pusťiť toto: https://www.youtube.com/watch?v=euPaEy_wncI
      Alebo akúkoľvek prózu, ktorú prednáša Karol Machata.

     • Mám k tomu iba jeden odkaz nehádžte sviniam perly °°°°°°°°°°°°°°°°°°Karol Machata bol jeden z nalepšch hercov s krásnym hlasovým fondom s ľubozvučnou slovenčinou °° teraz určite prednáša svoje básne a prozy v nebi bol to dokonalý muž s nádherným darom nikto ho dotteraz nenahradil+++ Ďakujem Achnaton

  • Maria moc poučny koment vďaka ti zaň

 3. Ako sa dá zistiť prítomnosť jedov (urán, očkovanie, pesticídy) v potravinách?

  • Nakúp a pošli to do prezidentskej kuchyne!

  • Pesticídy, dajte si urobiť rozbor v labáku, mimochodom dosť drahý, urán vhodným dozimetrom, to je finančne únosné lebo jeden prístroj sa dá používať veľakrát.
   Ako sa chrániť? Hľadajte regionálne potraviny, po dedinách, lazoch a malých farmách. Ale u vajec a hydiny nemáte istotu lebo dnes už väčšina chovateľov nakupuje obilie a predávajú sa aj hotové zmesky. Ak máte možnosť kúpte si sliepky a vajíčka aj hydinu si dochovajte sám, nie je to náročné. A máte aj výborné hnojivo do záhrady zadarmo. Obilie pre hydinu kúpte priamo od overeného farmára, nie v obchode. My si doma pestujeme pre svoju potrebu zemiaky, strukoviny, orechy, zeleninu a ovocie bez akejkoľvek chémie, nemusíme ich nakupovať. Mimochodom jedlá z vlastnej zeleniny sú základom stravy mojich rodičov (otec 90 a stále vo výbornej kondícii, zvláda všetku fyzickú prácu, mama takmer 80, aktívna, zdravá, ešte pracuje a okolie ju považuje za mladú). Mali sme aj včely ale vyhynuli, otec je presvedčený že sa otrávili z postrekov okolitých polí.

   • Ďakujem. Urán 238 žiari?

    • Ochudobnený urán vyžaruje alfa žiarenie. Tieto údaje som si dohľadala na webe. Samotné žiarenie sa dá ľahko odtieniť aj tenkou kovovou fóliou dokonca aj papierom ako uvádzajú. Problém je inde. Je veľmi stabilné a vydrží na mieste vraj stovky rokov. Problém je prach z munície a častice z nej ktoré sa dostávajú do prostredia. Môžte si dohľadať materiály z vojny napríklad z bývalej Juhoslávie (dosiaľ enormný nárast rakoviny), Iraku alebo problémy veteránov z Perzského zálivu. Na nebezpečenstvo ochudobneného uránu pre zdravie a životné prostredie upozorňovali aj WHO a Európsky parlament, môžete si to dohľadať na ich oficiálnych stránkach.

 4. Koncepcia Wilderness

  Ľudia v NWO budú žiť v megalopolis, kde budú presne monitorovaní a strážení. Ich životným priestorom bude 15minútové mesto, ktoré budú môcť opustiť len párkrát za rok. Lebo uhlíková stopa. Mimo týchto veľkomiest bude zriadená tzv. divočina – bezzásahové húštiny lesov plné šeliem a neprístupné ľuďom. Ľudia budú mať zákaz vstupu do lesov, bude zakázané aj vidiecke hospodárenie – pasienky, chov oviec, včelárstvo, obrábanie pôdy. Ľudia sa nebudú môcť živiť plodmi z vidieka alebo z lesa – budú konzumovať červy a cvrčky, aby žili krátko.
  Keď si rozanalyzujete všetky kroky Budaja a spol. tak zistíte, že krok za krokom smerujú práve k tomuto. Ekoteroristi nie sú pošahaní hlupáci, ktorí sa snažia fanaticky chrániť prírodu. Oni pracujú podľa presného zadania, plnia pokyny globalistov, aby ľudí úplne odstrihli od prírody – lesov a všetkých aktivít v ňom. Elity plánujú v rozsahu dekád a storočí. Soros alebo Schwab netrvá na tom, že sa musí dožiť konečnej podoby NWO. Jemu stačí ten pocit, že to speje tým „správnym smerom“ a nič netušiace ovce (zbytoční jedlíci podľa Kissingera) sa hýbu do vlastnej skazy presne tak, ako im predurčili.

  Zdroj týchto informácií sú najmä prednášky Prof. Petra Staněka za roky 2022, 2023

  • Ano, to je agenda 2030. Sú to staré prastaré plány. Ziaľ pre parazitov už je na ich realizáciu neskoro, lebo úsvit vyšších energií už začal a prebúdza sa mnoho človekov. Ich plán ale vyžaduje spáčov. Snažia sa o redukciu populácie, ale tým to ešte pre seba zhoršujú, lebo zabíjajú len spáčov.

  • Ja velmi p. P. Staněka neberiem – i keď väčšina prebúdzajúcich sa áno. Nejde o neho ako o človeka – nič proti nemu ako človeku.. ale myslím, že ľudia ako on by nemali predstavovať tú skupinu ľudí, ktorá by mohla ukazovať cestu von z globálnej krízy alebo viesť ľudstvo v novom – ľudskom svete.
   Problémy civilizácie popísať a vie a vie aj popísať systém vytvorený Globálnou mocou/mafiou – ako funguje ale nechápe čo skutočne od nás Boh chce – tj. ako má prebiehať život v civilizácie, ktorá žije v súlade so zákonmi prírody = s Božími zákonmi.

   Nechápe ako funguje príroda ako celok avšak čo hovorí o prírode na prednáškach – to väčšinu ľudí nadchne až ohúri. Ale to čo hovorí o prírode je strašne málo na to aby aspoň okrajovo načrtol obraz skutočného prírodného diania lebo v prvom rade je duchovné. A je to strašné – že to chatrné a to čo prírodu vo svojej podstate nevystihuje naozaj ohúri ľudí – lebo ľudia vo svojej prirodzenosti majú chápať ako funguje – ako žije príroda – majú sa viac pýtať! Majú to vedieť bez cudzích mŕtvych barličiek od druhých – v prípade P. Staněka – od vedcov.
   Myslím, že za činnosťou P Staněka niekto stojí – niekto veľmi, veľmi vplyvný i keď si to on sám P. Staněk možno neuvedomuje.
   Vanie z toho všetkého okolo neho akýsi závan od Východu – a to tiež nieje dobré.

  • https://auto.pravda.sk/magazin/clanok/660580-budaj-je-nastvany-bude-musiet-hlasovat-proti-zakazu-spalovacich-motorov
   Budaj je naštvaný. Bude musieť hlasovať proti zákazu spaľovacích …
   16. 3. 2023Poverený minister životného prostredia SR Ján Budaj bude musieť hlasovať proti zákazu spaľovacích motorov. Rozhodnutie poslancov ho nenadchlo. Stredajšie rozhodnutie Výboru Národnej rady (NR) SR pre európske záležitosti vylučuje akýkoľvek kompromis v otázke predaja spaľovacích motorov.

   https://www.ta3.com/clanok/262647/budaj-odmieta-porusenie-ustavy-tvrdi-ze-o-zakaze-spaovacich-motorov-hlasoval-poda-uznesenia-vyboru
   Budaj odmieta porušenie ústavy. Tvrdí, že o zákaze spaľovacích motorov …
   29. 3. 2023V relácii Téma dňa diskutovali minister životného prostredia Ján Budaj, bývalý štátny tajomník MH SR Ján Oravec (SaS), predseda Výboru NR SR pre hospodárske záležitosti Peter Kremský (OĽaNO), poslanec Európskeho parlamentu Vladimír Bilčík (Demokrati) a prezident Združenia automobilového priemyslu Alexander Matušek.
   —————————-
   Lenže! Budaj sa ako jazykovovo neschopný rokovania jednak nezúčastnil a potom hlasoval za zákaz – teda proti imperatívnemu mandátu SNR! Čiže natvrdo zneužil právomoc verejného činiteľa! No ale títo naši zmrdi sa ho ani nesnažia potrestať! No „lebo Kristus si už všetky hriechy odsral na kríži“! V inej krajine by ho vytiahli z domu a na verejnosti sťali a poliali benzínom a zapálili!

  • Sociálne inžinierstvo na Slovensku ide na plné gule! Nulová podpora mladých rodín a rodenia detí, mediálne výplachy typu „Sex v meste“ – výhody single a užívania si a mama hotela. Chemická a mentálna sterilizácia! LGBT! Stratégia cielenej likvidácie preddôchodkovej generácie – strata práce a bieda neumožnuje tretej geerácii podporovať vnukov – majú problém prežiť sami. Likvidácia tejto generácie vakcínami – smrť a invalidita. Podiel starých potom zneužijú proti mladým – aha – sú na obtiaž! Lebo mladí sami likvidujú svoj sociálny systém založený na troch grošoch – jeden pre mňa, jeden pre syna, jeden pre otca! Nie – všetko v zmysle emancipácie – pre mňa! No a to bude dôvod sociálnej reformy – nepodmieneným príjmom – digi penizmi od NWO superštátu! Byť pod kontrolov mladým degenerátom vadiť nebude – veď aj mama kontroluje!

   Rodičia si neplnia svojú základnú povinnosť – vyhnať dospelé deti z domu! Aby si tie uvedomili, že ak nechcú zostať samé – musia si založiť rodiny! FUCK!

   Sčítanie obyvateľov prinieslo šokujúce zistenie: Slovensko prešlo zásadnou zmenou, najhoršie je na tom tento kraj
   https://www.cas.sk/clanok/2794293/scitanie-obyvatelov-prinieslo-sokujuce-zistenie-slovensko-preslo-zasadnou-zmenou-najhorsie-je-na-tom-tento-kraj/

   https://www.startitup.sk › slovensko-patri-medzi-krajiny-ktore-vyrazne-vymieraju-na-konci-storocia-nas-bude-o-vyse-polovicu-menej
   Slovensko výrazne vymiera. Hrozivé čísla ukazujú, že na konci storočia …
   Podľa Slovenského štatistického úradu mala Slovenská republika 5,46 milióna obyvateľov, v roku 2100 ich bude 2,56 milióna. O polovicu obyvateľov príde aj Poľsko, ktoré malo v roku 2017 38,39 miliónov obyvateľov, v roku 2100 ich má byť 15,42 milióna. Rovnaký scenár čaká aj Ukrajinu, ktorá sa scvrkne z 44,69 milióna na 17,55 milióna.
   ——————————-
   Všetko podľa plánu zadrbaných židoslobodomurárov!

  • To o čem píšete je dávno připraveno a známo pod názvem Natura 2000 .Postupem času bude na vyčleněných územích vstup lidem zakázán ,nebo jen na zvláštní povolení buď pod hrozbou nákazy od zvířat ,nebo kvůli ochraně přírody. Lidi budou moct jen do parku v rámci 15 min. měst ,taková lidská ZOO. Natura 2000 se připravuje celosvětově ne jen u nás . https://natura2000.cz/Lokalita/Lokality
   Ale zase v tomhle kontrolovaném vězení jim bude možná dovoleno pustit si uklidňující video od nějaké milé paní a budou zase v pohodě. V ČR se zavádí novinky
   https://www.novinky.cz/clanek/domaci-od-cervence-budou-obcanky-vypadat-jinak-40430081#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=5&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

  • A ako mi zakážu vstup do môjho vlastného lesa? A do mojich nehnuteľností? Toto súdruhovia nedomysleli.

 5. 2023-04-28 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.news pan VK komentuje aktuální události
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2023-04-28-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-news-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

 6. ….ďakujem za dôlež.informácie…

 7. Už aby ta veškerá elita vychcípala !!!!

 8. Jenom k té Indii, četla jsem, že v Indii rozdávali obyvatelstvu Ivermektin a covid zastavili.

  • Neexistujúcu chorobu nemožno zastaviť tabletkami proti červíkom.

   • To máte pravdu,ale pročpak ten Ivetmektin se stal těžko dostupným?A není problém něco rozprášit aby lidí pšíkali a měli teplotu.

    • Aby mohli nouzově ,mimořádně protlačit ,schválit pokusné nevyzkoušené smrtící „vakcíny“ ,nesměl být na chřipečku s krycím názvem covid dostupný žádný účinný a dostupný lék ani náznakem,proto všechny navrhované léčiva agresivně pomlouvali potřebovali je rychle odhrnout z cesty. Cokoliv jiné než vakcína bylo kvůli byznysu nepřípustné.

    • Môžeš mi tykať. Možno je to spravodajská hra. Niečo ako záporná reklama. Poznáš niekoho osobne komu ivermektin pomohol?

 9. Čína zlikvidovala väčšiu časť z miliardy.

 10. A ty hry jsou oblíbené „oligarchiádou atomizovaných s kanonenfutry válečným pluhem na zisky přes mrtvoly když už třeba covid apartheid nenese ale s válečným stavem kdo ví.

  Demokracie

  Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 91.?.?.?

  Predátorská
  Baví se 3. vlci s ovečkou co bude k večeři.
  [chechtot][velký smích][oči v sloup]

  99999
  https://www.zvedavec.news/komentare/2023/04/9625-cenzurne-prumyslovy-komplex.htm
  ________________________________________________
  https://www.youtube.com/watch?v=zK87uDviI7M

 11. Něco na zpestření z ulož to s Belmondem : “ Stavisky (1974) “ Film podle skutečné aféry kde Ukrajinský žid který se dostal do politiky zapříčinil pád francouské vlády . Mám pomalé stahování tak si musím chvíli počkat ale jsem zvědavá .

 12. Objektívne

  Keď porovnávajú úbytok populácie medzi rôznymi štatistikami, tak je samozrejmé že sa dostanú na čísla v miliónoch.

 13. Sloboda slova je top prioritou na slovensko-českom diskusnom portáli https://cekni.to !

  Máme už založené diskusné skupiny napr. pre nezaočkovaných:
  https://cekni.to/s/Nezao%C4%8Dkovan%C3%AD/hot

  alebo pre priaznivcov Hlavných Správ:
  https://cekni.to/s/HlavneSpravy/hot

  alebo čisto o politike:
  https://cekni.to/s/Politika/hot

  Radi vás tam uvidíme!

 14. Projekt prežitia národa z roku 1862! Takže netreba objavovať teplú vodu!
  http://www.sokolskaunia.sk/historia/

 15. Stále len Gates, Schwab, WEF, WHO (na počudovanie už menej G. Soros ako predtým). Ale na altrenatíve len sporadicky sa objavuje kritika klanu Rothshild, klanu Rockefeller, brtitskej kráľovskej rodiny, atď. Pritom v prvej vete uvedení páni sú do istej miery len ich služobníkmi. Čiže dá sa povedať, že „vysoko napäťového“ vedenia sa nemožno ani na alternatíve dotýkať. Pokiaľ ide o Čínu, nie je to s tým total kontrol také drastické, ako sa niekto snaží vykresľovať a životná úroveň Číňanov rastie. Už nie sú len montovňou západných firiem, ako napríklad Slovensko.

 16. Presne tak. Ale miestni jadroví fyzici a mozgotrust nerozumie, že Svätá stolica má zvrchovaný dohľad nad aristokraciou a aristokracia nad zbytkom sveta, aj tými Židmi.

  Vôbec nerozumejú, že existujú tisíce slobodných rodín a rodov a stále si myslia, že barón Rothschild, ako súčasť aristokracie, má zvrchovanú moc nad svetom. Ešte sa aj boja písať jeho meno, bojovníci za život čeľade.

  Táto hlúpa, nechutná, čeľaď rozširuje nenávisť voči deťom národov. Počúva len primitívne názory falošných štváčov, ktorí si rovnako, ako miestna spodina, užíva výrobky a vynálezy elity.

  • A keď tejto spodine poradíte a napíšete odborné, hlboké, poznanie, ktoré im môže predľžiť život, táto nechutná spodina ani nevie byť vďačná a poďakovať. Preto čeľaď nikdy nič nedostane, lebo je sebecká , márnivá a nevďačná.

 17. TAKŽE: v priemere mal umrieť každý ôsmy!? To naozaj myslíte vážne? Slovensko by malo mať iba okolo 4,4 milióna? To naozaj tomu veríte?

  • Slovensko malo len polovičnú mieru zaočkovanosti, takže v tomto prípade „len“ každý šestnásty.

   A inak zle počítate. Ak by to bol každý ôsmy, tak 7/8 z 5,4 milióna je 4,73 milióna. Ak každý šestnásty, tak 15/16 z 5,4 milióna je 5,06 milióna.

 18. Ahoj FIKO !
  Je mi jedno, čo to čítaš osobne alebo to číta nejaký tvoj PES ! Otázka znie jsne, ako pre teba, tak pre tvojoh psa ! Máš svedomie? Máš charakter? Si dšte človekom alebo hnojom? Podľa všetkého, toto bolo schválené vládou SR za tvojho panovania:
  https://cz24.news/nejzakernejsi-zlo-a-veskera-spina-sveta-aneb-co-je-to-vybor-300-a-koho-v-nem-najdeme-video/ ! A čo teraz na toto povieš? Čo tvoje JA? Si s týmto stotožnený? Naozaj toto chceš? Toto praje ľuďom na Slovensku a na celom svete? Urobíti ti to dobre?! Máš teda aspoň ešte štipku svedomia a súdnosti? Naozaj to chceš ??? Vyberáš si peklo a zriekaš sa svojej duše?

Pridajte komentár

*