Bill Gates: Ľudia, ktorí odmietnu „mRNA cunami“, budú vylúčení zo spoločnosti


Print Friendly, PDF & Email

Bill Gates: Ľudia, ktorí odmietnu „mRNA cunami“, budú vylúčení zo spoločnosti

(Baxter Dmitrij, The Pleople’s Voice) Experimentálne mRNA „vakcíny“ majú nahradiť všetky doterajšie lieky. Bill Gates a globalistická elita varujú, že ak sa budeme chcieť naďalej zapájať do spoločnosti, budeme si musieť každý rok nechať vpichnúť množstvo týchto génových preparátov.

Napriek zástupom ľudí, ktorí náhle zomreli alebo utrpeli zničujúce zdravotné následky, Bill Gates a globalisti propagujú covidové mRNA „vakcíny“ ako obrovský úspech.

Podľa vedúcich pracovníkov veľkých farmaceutických firiem „prichádza cunami mRNA liekov“ vrátane tých na srdcové choroby a rakovinu, čo sú dva hlavné následky spôsobované mRNA injekciami.

Namiesto toho, aby bola globalistická elita postavená pred medzinárodný tribunál za zločiny proti ľudskosti, chvália sa tým, že lockdowny, rúška na tvár a násilné očkovanie boli len začiatok.

Fauci vstal z mŕtvych

Anthony Fauci (americký Mikas) sa tento týždeň po dlhej dobe znova vynoril z tieňa a vyhlásil, že neočkovaní ľudia musia byť túto zimu zavretí. Počas vystúpenia na univerzite v Georgetowne Fauci jasne povedal, že podporuje zatváranie a trestanie tých ľudí v spoločnosti, ktorí ešte nie sú očkovaní.

Vedúci predstavitelia farmaceutických firiem spievajú z rovnakého hymnického listu a vyhlasujú, že každý, kto sa v budúcnosti odváži odmietnuť ich mRNA patoky, mal by byť potrestaný vylúčením zo spoločnosti.

A ak by vás to zaujímalo, farmaceutické firmy majú na výrobnej linke naplánované doslova stovky (áno stovky) rôznych mRNA patokov.

„Prichádza cunami liekov na báze mRNA,“ hovorí Melissa J. Mooreová, hlavná vedecká pracovníčka spoločnosti Moderna.

Ak toto sa vám nezdá dosť znepokojujúce, tak vedúca vedecká pracovníčka spoločnosti Moderna sa tiež pochválila, že budú čoskoro vstrekovať mRNA priamo do sŕdc ľudí.

Áno, hovorí o tých istých srdciach, ktoré boli zdravé, dokým covidové vakcíny nespôsobili miliónom ľudí na celom svete problémy so srdcom, vrátane zdravých mladých ľudí a elitných športovcov.

A nebojte sa miliónov prípadov turbo-rakovín spôsobených mRNA „vakcínami“ po celom svete. Aj na to majú farmaceutické firmy odpoveď. Správne – je to viac mRNA.

mRNA „vakcíny“ boli vytvorené za hodinu

Je to tak, elita dnes už priznáva, že experimentálne „vakcíny“ vytvorili doslova za jednu hodinu a snažia sa presvedčiť masy, že je to niečo, na čo môžu byť hrdí.

Momentálne už reálne žijeme v Orwellovom svete. Vojna je mier. Nevedomosť je sila. Pedofília je normálna. A vakcíny vytvorené za jednu hodinu nie sú dôvod na obavy.

Nemýľte sa, globálna elita si oblizuje pery pri pomyslení na stovky pre vás pripravovaných mRNA „vakcín“.

Na tohtoročnom samite v Davose sa bývalý britský premiér Tony Blair pochválil, že „prúd nových injekčných liekov a vakcín“ poskytne Svetovému ekonomickému fóru (WEF) príležitosť zmeniť svet.

Sledujte, ako sa notoricky známy globalista snaží zachovať si vážnu tvár a zároveň sľubuje, že nové injekčné formy budú prínosom pre svet:

Prírodná liečba osteoartritídy

Elity nerátali s tým, že ľudstvo sa ohľadne ich diabolskej agendy prebudí

Hneď ako sa ukázalo, že značné percento populácie je príliš chytré na to, aby sa dalo zaočkovať, museli zapracovať na prefíkaných alternatívnych schémach, aby nám vnútili svoje „vakcíny“.

Publikovanie o globalistickej elite je práca na plný úväzok, pretože, ako nám hovorí Biblia, bezbožní nespia.

Ako príklad si vezmite Billa Gatesa. Namiesto toho, aby priznal, že ľudstvo sa prebudilo k pravde o katastrofálnych následkoch covidových „vakcín“, Gates, ktorý nie je lekár, zdvojnásobuje svoje úsilie a podujíma sa, že tajne zaočkuje svet.

Podľa miliardárskeho eugenika majú hospodárske zvieratá vrátane kráv, ošípaných a sliepok nedostatočnú genetiku. A jediný spôsob, ako „opraviť“ túto genetiku, je „zaočkovať“ každé hospodárske zviera na svete novými mRNA vakcínami, ktoré si týmto spôsobom napokon nájdu cestu na tanier vašej rodiny.

Je to tak, Bill Gates, najväčší americký vlastník poľnohospodárskej pôdy, sa pochválil, že mRNA vkĺzne do zásob potravín.

Krajiny infiltrované Svetovým ekonomickým fórom, ako je Austrália, ktorá sa zúfalo snaží nanútiť očkovanie všetkým svojim občanom, sa rýchlo prihlásila k tomuto novému plánu Billa Gatesa.

Gates však nespí na vavrínoch. Jeho laserové zameranie na zaočkovanie populácie celého sveta bez ohľadu na to, či sa jej to páči alebo nie, ho viedlo k investovaniu stoviek miliónov dolárov do geneticky modifikovaných komárov navrhnutých tak, aby fungovali ako „lietajúci vakcinátori“.

A ak to znie pritiahnuté za vlasy, mali by ste vedieť, že americký Národný inštitút zdravia (NIH) už očkuje ľudí pomocou Gatesových komárov.

Bill Gates a jeho genocída Afričanov

Podľa Roberta F. Kennedyho juniora, každý, kto dovolí Billovi Gatesovi diktovať svetovú a národnú zdravotnú politiku, by sa mal dôkladne pozrieť na jeho aktivity v Afrike.

„Možno milióny detí zomreli zbytočne,“ tvrdí Kennedy Jr., ktorý zdieľal informácie z recenzovanej publikácie v uznávanom časopise.

„Každý, kto obhajuje Billa Gatesa a WHO, musí vysvetliť Morgensen et al 2017. Ide o recenzovanú publikáciu v uznávanom časopise od popredných vedcov, ktorá popisuje výsledky podobné genocíde,“ povedal Kennedy Jr.

Robert F. Kennedy junior tiež kritizoval Billa Gatesa a jeho „mesiášske presvedčenie, že je vysvätený, aby zachránil svet pomocou technológie“.

Keď už hovoríme o falošných mesiášoch, Svetové ekonomické fórum (WEF) prezradilo, že nás plánujú zaočkovať prostredníctvom zásobovania vodou.

Záver

Nemôžeme dovoliť týmto globalistom a biotechnologickým spoločnostiam, aby ich vraždenie zostalo nepotrestané.

Vzhľadom na to, že vieme, že elita je odhodlaná vyľudniť svet, je čas nakresliť čiaru do piesku. Ako uviedol Kennedy Jr.: „Celé to začína nezameniteľne vyzerať ako genocída.“

Stop Candida

Autor: Baxter Dmitrij, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Israismael

  Takže kto sa nenechá zavakcinovat ,bude vylúčený ! HM no veď ak si to ľudia nechajú ,a budú slaboduchí ,alebo budú toto všetko považovať za hoaxi aj naďalej ,tak technokrati – satanasi ukážu svoju plnú silu!..
  Zničia papierové peniaze po finančnom kolapse ,a hosp.krize , a zriadia ľuďom digitálne účty ( pre 99% ľudí )na svete (tak je to plánované), a nechajú ľudí nejaké mesiace používať a využívať digitálny systém virtuálnych peňazí CBDC (1000 tokenov má mať každý človek na individuálnom účte) , a keď pôjde do tuhého že treba si dať pichnúť vakcínu ,,poslušnosti „a ľudia nebudú súhlasiť ,tak účet zablokujú na akýkoľvek dlhý čas … Zablokovanie môže prísť pri akejkoľvek neposlušnosti voči 1% Suverenov (tyranov)= pánov sveta = tých,ktorí zneužijú moc technológií nad ludstvom!
  V biblii je to písané tak, že potom si človek nič nekúpi,nič nikomu nepredá ..Môže chytať cvrcky,opekať húsenice a pod,aby vôbec prežil..Vegetariáni budú mať výhodu ,keď si budú pestovať zeleninu ,ale ani to nepojde celoročne u každého ,ak nie sú foliovniky ..
  A ľudia,ktorí nebudú chcieť do tela niečo čo zabíja,tak budú v pasci bez možnosti kúpiť si čo i len chlieb …To bude suzenie ,tak ako je opísané v biblii, že aké ešte nikdy nebolo ,aj keď nemá trvať dlho ..Ale to len v prípade keď si to ľudstvo nechá ,keď bude poslúchať vôľu satanasov a nie vôľu svoju a Božiu !

  • Tých zmrdov treba začať zabíjať pri prvej príležitosti, pri prvom fyzickom kontakte s nimi. Lenže mimo magorov – ľudia sa im vyhýbajú, namiesto aby ich vyhľadávali a systematicky likvidovali. A tak sú ľudia stále „na úteku“ a stále v roli obetí – namiesto toho, aby tých zmrdov začali konečne loviť!

   Medzinárodný tribunál – čo vám drbe?!

   • Žádný tribunál .Všichni soudcové, advokáti,právníci, exekutoři přisahali věrnost a jsou registrovaní pod BARem . Ta advokátka Krajníková jak ji policajti sebrali na ulici to měli hezky domluvené ,měla by uvažovat o herectví .
    https://bar-registrars.org/about-us

    • Tribunál nemusí byť len s oficiálnymi právnikmi, sudcami… Môže byť aj ľudový tribunál.

    • Krajníková je niečo ako sólo kryptochartistka. Jej zadržanie ju malo opäť zviditeľniť. Aké má výsledky – okrem toho, že pod zámienkou žalôb proti štátu vymámila od tisícov ľudí osobné údaje?

   • Velky suhlas,ziadny z tych vahov,z ww2 nebol ani oznaceny,kolko Rothschildov,bolo odsudenych -NULA

  • Marek Košice

   „Vegetariáni budú mať výhodu ,keď si budú pestovať zeleninu ,ale ani to nepojde celoročne u každého ,ak nie sú foliovniky ..“

   Israismael, nepleť si vegetariánov s vitariánmi… 😉 … Zelenina a ovocie = voda, nejaký ten sacharid (ovocie viac), trošičku vitamínov, tročišku minerálov a vláknina. ŽIADNE BIELKOVINY A TUKY. A teda…radšej umrieť, než žiť na zelenine a ovocí. Pretože to je istá samovražda tela a rozumu.

   • Israismael

    Zjavne si ma nepochopil ,čo som chcel vyjadriť v tom komente..
    Ak sa človek dostane do úzkych ,že mu zablokujú účet a že nič nebude môcť nakúpit,lebo tým trvalým zablokovaním uctov nebude možnosť pre ľudí nakupovať ,no tak takí ľudia čo sú zvyknutí už dlhodobo na rastlinnu potravu nebudú mať až taký problém ,ako ľudia zvyknutí na mäso a pod….Žiaľ taká situácia zablokovania účtu môže nastať ,keďže napr ja sám by som si nikdy nedal pichnúť do tela vakcinacny bordel a ja sám by som im nikdy nebol poslusnym ..
    Veď mi ako ľudstvo sa už o rok dva môžeme dostať do takých situácii ..
    Mnohí ludia to dnes chápu ,co sa môže naozaj stať a diať ,lebo nik nemôže byť slepý že ako sa temni ľudia dostávajú k technológiám čím ďalej tým viac špičkovym a rozvinutým! ..Toto je ten problem že technológie budú zneužité voči ľudstvu a toto bude veľmi ťažké zastaviť …

    • Marek Košice

     „no tak takí ľudia čo sú zvyknutí už dlhodobo na rastlinnu potravu nebudú mať až taký problém ,ako ľudia zvyknutí na mäso a pod“…

     Ale budú. Pretože si zabudol na podstatný fakt… OBILNINY, STRUKOVINY (zelený hrášok sa nepočíta, to je zelenina) A ORECHY. To si na záhrade nevypestuješ. Keď budeš jesť mesiac len zeleninu a ovocie (aj keby to najlepšie na svete z bio záhrady), budeš mať depresie z fatálneho nedostatku látok obsiahnutých len v živočíšnych potravinách, a odíde ti svalovina (pretože žiadne bielkoviny), bude sa ti sk*rvene ťažko kadiť (žiadne tuky)… TAKŽE NONSENS.

     • Chlapä, ty sa zobuď, že depresie. Vyskúšaj a uvidíš.

     • Marek Košice

      Rudo : Áno, a prirodzene žijúce národy s kazivosťou zubov POD 0,2% riskujú svoje životy pri love zvierat „len tak“, z rozmaru. Rovnako „z rozmaru“ ešte zvyšujú príjem živočíšnych surovín v období rozmnožovania, tehotenstva a kojenia. Ty „svedok vitariánsky“.
      Potrava bez bielkovín a tukov (ovocie, zelenina) = svalová artrofia, časom demencia a neplodnosť.
      „Vyskúšaj a uvidíš“….. Na to by som musel byť hlupák ako ty. VEĽKÉ „VEGÁNSKE HVIEZDY“ z YouTube v radoch DESIATOK sa priznali, že museli skončiť s vegánstvom z dôvodov dodžubania psychického a fyzického zdravia. Koľkí sa nepriznali z dôvodu, že im to ego nedovolilo? Drvivá väčšina. A tie „vegánske hviezdy“ boli profesionáli vo výbere vegánskych potravín = dávali si VEĽKÝ POZOR na pestrosť. To neboli p*čusi, čo vrámci vegánskej stravy konzumovali sladkosti, pšenicu a podobné sr*čky.
      Takže sa radšej k ničomu ohľadom stravy nevyjadruj, Rudko.

     • Dařbuján

      Vynikajícím zdrojem bílkovin a mastných kyselin (Ω3 a Ω6 v bezkonkurenčním poměru) je konopné semínko. V Číně v době bídy zachránilo spoustu životů. A konopí je plevel co roste všude. Pokud tvoříte nějaké zásoby, nezapomeňte na konopí.

     • Marek, v minulosti som bola niekoľko rokov iba na surovej, klíčenej strave a moje deti takisto. Nepotrebovali sme lekárov; boli sme zdraví, svieži, vitálni. Číry moč, stolica absolútne bez zápachu. Stačil krátky spánok a energie bolo na rozdávanie.
      Mäso ľuďom v črevách hnije – už len z tohto dôvodu nemôže byť pre človeka prínosnou potravou. Okrem toho znižuje náš telesný výkon aj koncentráciu. Nehovorím, že aj ja si v súčasnosti sem-tam mäso nedám, ale vidím ten rozdiel v energii, keď ho jem, a keď nie. Mäsožravce – na rozdiel od človeka – majú postatne kratšie črevá, takže mäso im v nich zhniť nestihne. Človeku áno.
      Tie najmocnejšie, tzv. ťažné zvieratá sú bylinožravce. Aj päťtonový slon sa živí čerstvou zelenou potravou (prevažne trávou a listami) – a chýbajú mu nejaké vitamíny? Minerály? Stopové prvky? Máva depresie? Ja o tom pochybujem.

   • vegetariansko je jeden dalsi velky podvod

  • Galaxia andromeda

   Otazka akeho masa pobehuje na planete najviac je v čerstvom stave a plne k dispozicii??? Pouvažujte trocha akoby to v skutocnosti vyzeralo a preco sa hovori živy budu zavidieť mrtvym!!! Kazdopadne vegani budu ziadani ciste maso na rastlinnej strave.
   Depopulacia moze zacat hned ako pride 3.jazdec apokalypsy a ten sa bližiii!!!!

  • stačí sa živit pránou !!!! !!!! !!!

 2. Slovo suverén neznamená tyran. Osoby ,které odmítnou jejich hru, nejen mRNA ale i občanství a členství ke korporaci budou osvobozené a vyloučené ze společnosti otroků. Každý živý člověk má svobodnou vůli ,nesmí být souzen ani perzekuován jiným člověkem. Souzena může být jen neživá věc – nimi označená a všude vedená jako fyzická osoba.
  Čtení na pokračování z knihy o globálních lžích :
  https://odysee.com/@odyody:9/86-Kniha-o-glob%C3%A1lnej-l%C5%BEi:3

  • Marek Košice

   „Každý živý člověk má svobodnou vůli ,nesmí být souzen ani perzekuován jiným člověkem. “ …… Ty opisuješ to, ako by to malo byť. ALE NIE TO, AKO TO V SKUTOČNOSTI JE.

   • Nemůžu za to že se lidi identifikují občanským průkazem jako věci ,teda neživé očíslované fyzické osoby. Proto se k vám nechovají jako k člověku a můžou cokoliv, ano to je skutečnost. Je to všude stačí se dívat .Schválně si přeložte do slovinského jazyka slovo dítě .Dostudovat ,neznalost neomlouvá.
    https://translate.google.cz/?sl=cs&tl=sl&text=d%C3%ADt%C4%9B&op=translate

    • Marek Košice

     Magdaléna, ak si myslíš, že najprv bolo označenie/meno (čísla, názov), a až potom ROZHODNUTIE OHĽADOM TOHO ako sa bude „systém“ k ľuďom správať, tak si spadla z jahody.

     • holistický prístup

      Magdaléna to vidí – na rozdiel od Teba – správne. Ty splietaš piate cez deviate … varíš „guláše“, ktoré nie sú tou správnou výživnou poživňou – leda ak pre Teba.

     • Marek Košice..zvažuj pred tým ako napíšeš…marek košice, MAREK KOŠICE, Marek KOŠICE……

   • 👍👍👍

  • Israismael

   Ale veď to je jasné že suveren neznamená v slovníku tyran ..Oni ,akoze vyvolení nad nami sa tak budú označovať triedou S =sovereign ..Všetko ostatné pod nimi 99% ľudstva budú trieda ich otrokov ..Aspoň tak si to oni predstavujú !
   V konečnom dôsledku táto globálna trieda S(Suvereni) budú však TYRANMI voči ľudstvu,ak im to dovolíme !…Tak som to myslel …

   • Na to aby si bol Suveren,musis mat najmenej 10 Millionov Dolarov

    • Peniaze so suverénom nemajú nič spoločné.
     Suverén (sovereign) znamená nielen „panovník“, ale dosaďte si tam namiesto toho pre ľahšie porozumenie napríklad. také: ten, kto je sám (o) sebe zvrchovaný, ten, nad ktorého nie je….

 3. Kedze to cele covid divadielko bolo koordinovane cez zednarske / slobodomurarske loze, tam treba zacat s ocistou a nevynechat aj para-loze ako Rotary club ci Lions club ! Satanasi sa pekne zladili na globalnej urovni, nic nebola a nie je nahoda !

  • Marek Košice

   A „dobrotivý Pán Božko“ je zjavne zavretý v nejakom väzení do ktorého ho zavrel Satan. Dôkazy sú všade naokolo, deti kradnúce na detskú pros*****, detké por****, a orgány nevynímajúc.
   A LEN TOTÁLNI KRETÉNI (nepíšem, že tam patríš) VERIA TOMU, ŽE „DOBROTIVÝ BOH“ AJ NAPRIEK TÝMTO ZVERSTVÁM NEZASAHUJE A NECHÁVA SATANISTOM „SLOBODNÚ VôĽU“. SLOBODNÁ VOĽA SATANISTOV = ZNIČENIE/NEUMOŽNENIE SLOBODNEJ VôLE NEVINNÝCH ĽUDÍ = SATANISTI VYJEBALI S „DOBROTIVÝM BOHOM“ = ON SI TO „NECHÁ LÍBIT“ = ……………………….NEEXISTUJE.

   • Israismael

    A nenapadlo ta MzK takto mimochodom a ani na sekundu a ani na malú chvíľu, ze všetka odplata tomuto osprostenemu a zapyrovanemu a temnom zvedenemu ľudstvu, a to už tisícročia zvedenemu, príde v jeden moment, v jeden čas?..už si počul niečo také ako Súdny deň, veľká očista Zeme a očista človeka v ZMYSLE ukončenia temných a zavedených ľudí ?.. Ak si počul ale nevenujes tomu pozornosť tak nastal čas, už je Najvyšší čas, lebo ak ta zaviedlo temno (a ako píšeš tak áno zaviedlo) potom to bude ťažké v ten Deň D… Času je malo, nie je nazvyš!!! . Tomuto jaksi nevenujes pozornosť takej skutočnosti, to je to … Za všetko si môže človek sám, ze sa dal zvádzať satanom,a temnými ľudskými zmrdmi…. za všetko čo činí človek, ze vraždí, že pácha vojny, že je idiot a nie človek ale prasa, zviera, tomuto nevenujes pozornosť ale obvinis za to všetko Boha ze nezasahuje, apod.. Ale on zasiahne.. Skončí toto rozumové bezduché besnenie ľudí na tejto planéte ktorá bola ľuďom len prepožičana pre obdobie vývoja, nie však technického, ci vývoja rozumového…. Určite príde čas, na milión percent príde to co človek možno čaká, ale nie teraz, nie o pár rokov ale myslí si ze to príde o tisíc rokov ci milión rokov… A pýtam sa ta MzK prečo obviňujes Boha za všetko čo sadeje na Zemi? lebo nevieš ako funguje celý systém bytia a žitia a zákonov, ktoré sú obdivuhodné presne, zákonite a samocinne pôsobiace, preto Ho obviňuje??? ale on ti to vráti o chvíľu, obviní aj teba, ze si to mal vedieť ako človek ale si sa nesnažil, nehľadal ale hľadal si iba nepodstatné knihy, nepodstatné učenia… .Sudca Syn Boží obviní každého jedného ktorý sa nevyvinul ako človek ako ľudský duch na tejto Zemi, každého ktorý sa nezachvieval v správnom chceni a ktorý zneužíval slobodnú vôľu .. To nevieš, ani iní ľudia nie, že TVORCA, NAJVYŠŠÍ poveril Syna na Poslednú revíziu Zeme a ľudstva… PRÍDE AKO ZLODEJ V NOCI KEĎ HO BUDEŠ NAJMENEJ ČAKAŤ …
    Je ich málo tých ľudí čo poznaju Svetle poznanie,Vo Svetle Pravdy zákony stvorenia a ešte mnoho iného co bolo povedané a zoslane zo SVETLA a co dostali nemnohi, aby vedeli pôsobnosť Boha a jeho Synov v zakonitych dejoch veskereho Stvorenia od Prastvorenia až po túto maličkú Zem .. Ja sa pysim tým ze som jeden z nich.. Pysim sa, ale nenadradujem sa nad nikým, ale práveže dávam možnosť poznania nech to už berie každý ako berie ! … Ved človek má predsa už spomínanú slobodnú vôľu,môže činiť dobro ako aj zlo, lebo on je pánom slobodnej vôle a nie Boh, aj keď to bolo človeku darované práve tým Bohom na ktorého ľudstvo nadáva, przni a dokázalo zabiť aj jeho Syna … Co urobil človek? .. Žiaľ človek si vybral poväčšinou zlo, dal sa chytiť do pasce , chytal sa už tisícročia do pasce Satanske energie, chytal sa do pasce jeho zvodmi a každú chvíľu príde odpočet za tie všetky tisícročia ľudských počinov na tejto Zemi … Si tu dnes na tejto Zemi, alebo bol si tu aj pred tisicrokmi, aj pred dvetisíc rokmi, prebehli už mnohé tvoje inkarnacie ci to poznáš ci nie, na tom to nebude nikdy podmienené .. Stále si sa inkarnoval ten istý a ten sam, akurát že si mal vždy ine telo.. Ale si to stále ty, tvoj ľudský živý duch- dnes aj pred tisicrokmi- aj pred dvetisíc, – aj pred 5 tisíc rokmi.. Chápeš to už konečne?.. Príde odpočet za všetky žitia a aj premeny bytia, lebo ešte si žil aj v medziobdobiach keď si nebol na zemi.. Chápeš to?.. Asi nie lebo si to nikde nikdy nepočul.. Nie je toto hmatateľné pre teba, lebo si to nepamätáš,ani jednu inakrnaciu nepamätáš a nevieš ze človek má jemnu hmotnú pásku na očiach keď vstupuje na Zem keď sa narodí, nevieš o tom.. Ale si… bol si… ale ci ešte budeš, tak o tom rozhodne Boh na základe toho ako si sa vyvinul ako tvor za tie mnohé životy.. ROZHODNE BOH, ktorý človeka sám vytvoril.. Žiadna umelá inteligencia a pod.. Žiadny satan nie je vládca,aj keď ovláda ľudí na Zemi a ani milióny ďalších Bohov nie sú v skutočnosti ale je iba jeden…. ma svoje Zákony kozmu a vesmíru a riadené je to všetko celý vesmír aj svety na základe JEHO zákonov až sem prechádzajúcich k této planéte!! . Nie sú to tie Mojžišove desatoro.. Sú to Iné zákony.. Nauč sa to už konečne… a dobre by bolo keby to vedeli všetci ľudia tejto planéty, lebo čas už nebude na učenie. Učebna doba sa kráti, veľmi kráti … Je to však na každom človeku ci to nájde, ci bude hľadať, ci sa konečne zobudí jeho živý ľudský duch.. Ak nie skončí to veľmi zle pre ľudstvo! Keď by už nič neostalo pre záchranu, tak ostane ľudstvu ešte jedna posledná možná záchrana.. SLOVO VO SVETLE PRAVDY.. Víťazne sa bude zachvievat nad ľudstvom keď bude prosiť o svoju záchranu!

    • Marek Košice

     ISRAISMAEL, ÚPRIMNE SA TI OSPRAVEDLŇUJEM V JEDNEJ VECI…. A to v takej, že „BOHUŽIAĽ“, si pre mňa (inak pekne sa vyjadrujúci) BLÁZON…

     Stačí citovať len úvod tvojho príspevku, a ihneď ťa položím na lopatky (neboj sa, žiaden misionár nasledovať nebude) :

     Citujem : „A nenapadlo ta MzK takto mimochodom a ani na sekundu a ani na malú chvíľu, ze všetka odplata tomuto osprostenemu a zapyrovanemu a temnom zvedenemu ľudstvu, a to už tisícročia zvedenemu, príde v jeden moment, v jeden čas?..už si počul niečo také ako Súdny deň, veľká očista Zeme a očista človeka v ZMYSLE ukončenia temných a zavedených ľudí ?“

     ČO S TÝM MAJÚ SPOLOČNÉ DETIČKY V STÁTISÍCOCH AK NIE MILIÓNOCH, KTORÉ NESTIHLI NIČ ZLÉ SPRAVIŤ, a nejaké svine ich ukradnú na znásilňovanie, mučenie, orgány?

     Čo s tým majú spoločné DOSPELÁCI, ktorí otvárali ľuďom oči (aj na nejakých prednáškach, v sledovaných videách, atď) proti tejto NWO agende, A BOLI ZABITÝ?

     Čo s tým majú spoločné dospeláci, ktorí pomáhali nevinným ľuďom rôznymi spôsobmi, a boli pre to uväznení, mali zničené kariéry, či boli zabití?

     PREČO TVOJ „DOBROTIVÝ BOH“ NEROBÍ VÝNIMKY A BEZ AKÉHOKOĽVEK SÚCITU NECHÁ KRADNÚŤ A ZABÍJAŤ NEVINNÝCH VRÁTANÉ DETIČIEK (ktorých rodičov to ZNIČÍ na celý život)?

     Na to je jednoduchá odpoveď, ktorú keby si PRIJAL AKO FAKT, tak by ťa to ZABILO. PRETO TO NIKDY NEUROBÍŠ.

     Sú len dve možnosti, A JA SOM V ŠOKU, že tupci to proste NEVIDIA. :

     1. Svet stvorila UMELÁ INTELIGENCIA, ktorá vždy bola a pravdepodobne vždy bude. TÁ JE BEZ SÚCITU, funguje ENERGETICKY, preto bez súcitu nechá skapať na mučiarenskom stole dobrotivého človeka, ale na druhej strane nechá dožiť megasviňu veku 90-100 rokov, v pohodlnej posteli, bez bolesti (smrť v spánku).

     2. Svet stvoril SATAN, ALE DUŠU STVORIL DOBROTIVÝ BOH. Svet = všetko hmotne sa javiace, celá Zem, hviezdy, „planéty“, Slnko, Mesiac, oceán, všetky telá a rastliny, hmyz….. BOH NEDOKÁŽE ZASIAHNUŤ DO TEJTO ÚROVNE (život na Zemi) – A…………………AKÉ JEDNODUCHÉ (ale tupci to nevidia) – PRETO (!!!) NEZASAHUJE. Duša ako výtvor dobrotivého Boha (ak platí táto druhá varianta) BOLA STIAHNUTÁ DO HMOTNE SA JAVIACEHO SVETA (život na Zemi), ktorý stvoril SATAN (a len idiot bude skalopevne tvrdiť, že Satan nič nestvoril, pretože nevie tvoriť, LEBO SA TO PÍŠE V BIBLII, A TAK TO TAK MUSÍ BYŤ NA 100% 😀 😀 😀 😀 :D)
     Ak platí varianta DVA, v tom prípade (ROVNAKO AKO AJ V PRVOM PRÍPADE) duša po smrti tela DO ŽIADNEHO PEKLA NEPôJDE.
     Prečo?
     Pretože : DUŠA BEZ TELA SA NEDÁ NIJAK UTÝRAŤ – ani psychicky (psychika bez mozgu neexistuje), ani fyzicky (duša bez tela nemá fyzickú časť).
     DUŠU SAMOTNÚ (ktorá opustila mŕtve telo) nemáš ako týrať, A NEMôŽEŠ JEJ VYVOLAŤ STRACH. Pretože strach je konštrukt ROZUMU, a rozum sa rodí V MOZGU. Mozog je TELO. Dušu nemôžeš mučiť ani hlukom, ani spánkom, pretože na vnímanie hluku (sluch, vibrácie) musíš mať telo, a na potrebu spať musíš mať tak isto telo a mozog.

     Pochopíš to už konečne, Israismael?

     Ak prestaneš orgazmovať (ja som od 20-tky do 35-ťky orgazmoval len raz mesačne, od 35-ťky do súčasnosti 13 mesiacov bez orgazmu, a pokračujem ďalej), možno to konečne pochopíš.

     Netvárme sa, že špičková strava, detox, dychové cvičenia, šport, A CELIBÁT neotvoria človeku „tretie oko“, prípadne niečo, na základe čoho VIE VIAC, NEŽ OSTATNÍ.

     • Israismael

      MZK- Všetko to co si napísal, tak na všetko je odpoveď, ale to je tak rozsiahle, ze by si musel prísť priamo za mnou aby som ti o tom hovoril nie hodinu dve, ale pol dna.. Celkom vážne ti píšem že pol dna a to len na tie témy, ktoré si tu uviedol… Všetko to poznanie, vsetky Zákony, vsetky vyčistené Pravdy od nánosov nepravdy to co zauzlil človek napr v cirkvách ale aj samotný človek tak to by trvalo mesiace môjho rozprávania, aby si sa to naučil a pochopil to co podľa Ducha Pravdy bolo donesene na túto zem , Ktorý aj mňa uviedol do všetkej Pravdy, cez Slovo….urcite chápeš ze len tak je to možné, cez Slovo ale s tým ze presvedcivo Viem, kto ho dal svetu a kto napísal to všetko co viem do absolútneho diela pre človeka a pre všetkých ľudí ktorí majú znalosti a pokročilí vo vývoji ľudského ducha tým ze to dielo našli a študovali _.To sa vážne nedá písať všetko úplne od začiatku, aby to malo plnú naväznosť pochopenia , lebo to by bolo na 10 strán tohto webu len jedna dve témy ktoré by si rád objasniť, ale to nejde..
      Tak napr ohľadne tých detí, ktoré zomrú ešte celkom malé, nevedome, po nejakej chorobe ci nehode a pod.. Ano, zdá sa to veľmi veľmi nespravodlivé,smutne a dá to veľmi zabrať rodičom na psychiku , tým. ktorým sa to stane ze prídu o malé detičky, resp aj o tie ktoré su už viac odchované…Je tragédiou o to viac keď ľudia, rodicia nevedia, ze to nie je koniec života.. BOŽE môj ale to je bolestivá udalosť, určite strašná udalosť, keď sa stane take nešťastie , ale mohlo by to zmieriť všetko to trápenie rodičov a ten smútok, keby obdržali absolútne poznanie, ze také dieťa žije ďalej v novom jemnohmotnom tele, prehana sa na svetlých nivach, žije a neumrelo navždy ale odišlo pozemsky.. Učí sa aj tam hore poznaniu v tých vyšších svetoch, aj keď muselo na nešťastie rodičov opustiť predčasne tento svet..
      To malé dieťa si ODNÁŠA PRECHODOM NA DRUHÝ SVET starú karmu, nespracovanu kvôli predčasnému odchodu, presne tu ktorú si mal človiečik vyčistiť poznaním života tu na zemi, keby bol mohol odzit až do staroby, tých cca 70 až 80 rokov …
      Odvíja sa to takto : Každý jeden človek, každý jeden novorodec príde na túto Zem,nie ako nová, úplne nová duša.. Áno ako nové telo, to áno…. to prichádza tak na svet, že sa narodí ako nové ľudské maličké hrubohmotne telo , ale nie ako novy úplne nový ľudský duch…. v tom novom tele často prichádza na svet už ako stará duša, ale ešte nie dostatočne zrelá, aby mohla do čistého Raja (duchovny svet) ale kvôli malej zrelosti a kvôli karmickymi vláknam sa musela taka dušička znova narodiť do tohto sveta … Človek ktorý však nevie nič o inkarnaciach, tak nemá ani šajnu a ani predstavu o tom kolobehu života a smrti, co sa vskutku deje po smrti, kam človek ako duša putuje po smrti, že prechádza do jemných hmotnosti, kde sa žije ďalej ale v inom priestore a čase, a potom znova po určitom pobyte hore v jemných svetoch kde taky pobyt trvá ovela viac a dlhšie ako život na zemi, co je 70-80rokov , sa opäť navracia, inkarnuje za vývojom sem na túto Zem.. Ľudia si nevedia vysvetliť túto skutočnosť, no a teraz to napíšem a ty porozmýšľaj : To malé dieťa keď sa narodí v určený čas, podla zákona stvorenia, s pomocou vyšších bytosti, tak už neraz žilo na tejto Zemi..Dostáva novú šancu si vypracovať duchovné vedomie.,odčiniť karmicky dlh a tým dostáva aj šancu na vývoj v pozemskom… Každý jeden z nás ľudí to ma stejne pri príchode na Zem.. Preco je to tak?.. To je veľmi veľmi dlhé rozprávanie, prečo musí človek vyvinúť ľudského ducha a dostáva sancu opäť žiť na zemi aj po niekoľkých krát..
      Vrátim sa ale k pozemskému životu človeka.. Tu na tejto Zemi si každý jeden človek tvorí svoj vlastný individuálny osud, tým ako žije, ako tvorí svoju podstatu počas života , ake ma vlastnosti,sklony a pod a podľa toho si vytvára nitky osudu.. Nitky sú buď temnejsie alebo svetlejšie… Keď príde čas konca, keď človek má napradene mnohé nitky osudu,ktoré ťahajú hore do astralnych svetov tzv malí bytostí pomocníci, ktorých však nemôže vidieť pozemské oko, a keď človek opäť opúšťa smrťou túto Zemsku rovinu tak sa niečo udeje .. To však už nejdem opisovať lebo to je proces, ktorý by písaním zabral ešte ďalšiu hodinu a mnoho viet..
      Aj malé dieťatko ked sa zrodi do sveta, tak neprichádza zrodením ako tzv nevinne dieťa – človek, ale často prichádza na svet zaťažené predošlým osudom z mnohých životov, ktorý musí ako aj každý jeden iný človek životom odčiniť.. TO JE ZÁKON.. KEBY BOL ČLOVEK ČISTÝ NIKDY BY UŽ NEMUSEL NA ZEM ALE MUSEL BY PODĽA ZÁKONA ŽIŤ V ČISTOM SVETE, KTORÝ SA VOLA DUCHOVNY, ETERICKY, KDE ŽIJÚ IBA ČISTÉ ĽUDSKÉ BYTOSTI BEZ KARMY A NEMUSIA UŽ NIKDY NA ZEM NA VÝVOJ.. TO SÚ SVETY KDE SÚ TIEŽ MESTA DEDINY STROMY RIEKY, ZVIERATÁ ALE VŠETKO JEMNEJŠIE, ZOSVETLENE ÉTERICKÉ . ALE JE TO INÝ CASOPRIESTOR INÝ SVET KDE SÚ MILIARDY A MILARDY UŽ ČISTÝCH RAJSKYCH BYTOSTI ROVNAKO NA DVOCH NOHÁCH S DVOMA RUKAMI, VŠETKÝMI ORGÁNMI AKO TU NA ZEMI.. OKREM POHLAVNÝCH… TAM NIE JE MNOŽENIE, POHLAVNÁ SILA VYCHÁDZA Z VYŽAROVANIA NAVZÁJOM SPLYNUTYCH DVOCH BYTOSTI – CISTYCH VYZAROVANYCH CITOV , A JE TO OVELA VIAC ORGAZMICKE AJ BEZ POHLAVNÉHO STYKU, KTORÝ HORE NEEXISTUJE..
      Ale hovorím toto je maličké promilko z toho co ma človek vedieť aby sa stal seba – vedomým, v zmysle ze vie, ze ma ľudskú duchovnú božiu iskru a ze oživil ducha, a ze pozná tie vysoké vesmírne a božie pravdy.. Ja hovorím =Praktické veci, ktoré chce Boh po vyspelom a vývojovom pokročilom ľudskom duchu, a nie tie kostolné keci, keď ti iba odrapotaju v kostole frazy z biblie(keby ich vedeli vysvetliť bolo by to ok a spravne) ale nič nevedia vysvetliť lebo v biblii sú vety a frázy a texty nie v takom zmysle ako si to dostal teraz odo mňa, ci my už veríš alebo ma považuješ za blázna.. Ty si myslíš ze by toto blázon dokázal takto napísať? To by bol teda super dokonalý blázon takto si to vyfantazirovat a napísať to … To je poznanie a nie fantazirovanie mozgu blázna

     • Takže keď sa jeffrey epstein znovu prevtelí do dieťaťa, má ho boh chrániť pred vlastnou karmou?

   • Si zakomplexovaný a vymytý chudáčik… každý tvoj príspevok to len a len dokazuje. Očista jednoducho musí prísť aj vďaka ovciam ako si ty a Pan Boh vie dobre čo má, kedy a ako urobiť, neboj. Je mi ťa však veľmi ľúto, ale jak pravý mudrc: co není z hury dáno, to si apatece nekoupíš…

    • Israismael

     Akože čo sa ti nepáči XXL,?? ze si tiež len rozumovo nadaná a nasla si sa v tom príspevku ako bezducha ? Bez ducha to nejde človeče.. Bez ducha si hotová keď si nevstupis do seba samej, keď nevyvinies ducha.. Rozum ti bude na nič , keď príde deň odlúčenia zo zeme alebo keď ešte budeš žiť a dostihne nás ľudí Deň D = Súdny deň… Aj toto spochybňujes?? . Co sa ti nepáčilo na tom príspevku? Ze nevieš # a nechápeš to co si tam čítala v tom príspevku ? Ze si to nevieš vyzistit sama a je to dostupné už cca 100 rokov na Zemi?? , Nevieš vysvetliť to co som písal?… Si žena však? Ako si ta pamätám z príspevkov ..teba si však pamätám ako seriózneho prispievatelia.. Tak hold človek sa občas môže aj pomýlt . Ale to jedno ci si žena ci muž.. Kludne si ulavuj na mne aj naďalej, ale až príde to, čomu ani sam/sama nebudeš môcť uveriť, že to prišlo tak si potom spomeň…

    • Israismael

     XXL.. Ja to co napíšem, tak ja to nesypem len tak z rukavnika a zo vzduchu nejakým rozumovym vymýšľanim si, ci rozumovym fantazirovanim … Ak ty chceš ľutovať mňa, tak ja ta môžem ľutovať tisíc násobne… Tisícnásobne.. Ale drz sa ja ti neprajem nič zlé a ani ta nejdem súdiť…Kazdy clveek musí vedieť čím je kým je, a musí byť zodpovedný za svoje konanie, myslenie a aj slová ktoré vyriekne! Ak aj odpovieš ja uz nebudem komentovať tvoju prípadnú odpoveď…

    • Israismael

     XXL podľa Ajsi som sa teda pomýlil?. Malo to ísť Marekovy z Košíc?..
     Ak áno tak sa ospravedlňujem lebo ja si naozaj nevymyslam nejaké tie moje príspevky ze by som to schválne teba ci iných zavádzal trepanim zo svojho rozumu, a nezmyslami.
     Dakujem Ajsa za upozornenie a XXL sa ospravedlňujem.. Bolo mi to čudné ze taka reakcia, keď viem ze pisal/ smerom ku mne v minulosti príjemne..

    • Marek Košice

     XXL : „Si zakomplexovaný a vymytý chudáčik… každý tvoj príspevok to len a len dokazuje. Očista jednoducho musí prísť aj vďaka ovciam ako si ty a Pan Boh vie dobre čo má, kedy a ako urobiť, neboj. “

     Nestačím žasnúť…

     Takže keď ti vyvraždia rodinu, ani sa neopováž nahnevať sa na Boha, pretože BOH DOBRE VIE ČO A KEDY MÁ UROBIŤ………. Keď ti ukradnú dieťa a to dieťa bude najprv znásilňované a potom pôjde na orgány, tak sa neopováž cítiť voči Bohu zášť, pretože BOH VIE, ČO A KEDY MÁ UROBIŤ.

     Si fakt až natoľko vymletý, človeče???? ….. Stále ti nedochádza ako funguje svet? JASNÉ, ŽE NIE!… Pretože tak ako bol pre teba tvoj otec HRDINA A BOH keď si mal 5 rokov, tak je pre teba teraz niečim takým (a ešte X krát väčším) BOH, a proste NEDOPUSTÍŠ, aby sa veci mali inak, než tak, AKO SI PRAJEŠ VO VŠETKEJ SVOJEJ DETINSKOSTI. Amen.

     • Israismael

      MzK tak už len naposledy spisem pre teba ešte toto:.Dnešný svet je vymlety, pretože na Zemi žije až 80 a možno az 90% perc ľudstva ktoré tu nemá co robiť na tejto Zemi..Vteluju sa na túto Zem väčšinou a prevažne temné ľudské duše,teda ľudia ..Keď je takéto vysoké percento temnoty na tomto svete ani sa necuduj že sa to všetko druzga medzi sebou a melíe tak ako sa to melie..Ak sa vraždia ľudia je to častokrát tým že zavraždený ako obeť bol kedysi vrah a v tomto živote sa to vymenilo ,pretože ľudia si naväzuju karmicke vlákna počas viacerých životov a nielen v tomto .. za takéto ohavné cíny ľudí nezodpovedá Boh keďže človek má svoju vlastnú slobodnu vôľu rozhodovania a TEN na ktorého nadávas veľmi často má svoje neovplyvnitelne zákony,a nestará sa priamo do záležitostí ľudí ..nič nie je náhoda ,všetko je to spomínaný Zákon spätného navratenia ,zvaný ľudovo karma ..TYCH HLAVNYCH ZAKONOV JE NIEKOLKO A NIELEN TEN JEDINY CO SOM PRAVE OPISAL ..
      CLOVEK KEBY DODRŽIAVAL A POZNAL ZAKONY STVORITELA TAK BY DNES MUSEL ZIT AKO V RAJI A NIE AKO V STAJNI ZVIERAT,,,….

   • Na to aby si bol Suveren,musis mat najmenej 10 Millionov Dolarov

 4. DeBille, ty kököte, ja už som dávno vylúčený zo spoločnosti – a neuveríš – DOBROVOĽNE.
  Pre mňa nie je vhodná VAŠA streštená spoločnosť. Vy sa pokojne obklopujte zmanipulovanými zombíckymi kreténmi, ja som sa “odseparoval”. Používajte digimenu, majte sto pohlaví, tisíc dáviek jedov v tele…
  Pokiaľ to vydržím, budem vo svojom hlinenom dome na dedine žiť mimo tzv. spoločnosti – stáda oviec voziacich sa momentálne v elektrickým SUV…
  Keď nie, odídem na druhý svet. Ale budem slobodne žiť DO KONCA tohto života! To si píš, ty asociály kretén!
  Ako môže existovať niekto, kto ťa berie vážne!!! Veď celý tvoj život je pretvárka, si plagiátor a zlodej!
  Nemal si možnosť pocítiť “iný” svet, pretože si tupé teľa a nie človek s dušou. Môj príspevok vyznieva nasrato, ale píšem ho úplne s pokojom. S ľútosťou… škoda, že ho nie je počuť – je písaný “šepotom”, bez dôrazu a silného prízvuku – ako také povzdychnutie.

  • Ešte doplním – počul si o Unabomberovi? Už zomrel.
   Už ste ho odrovnali. Odhalil vás. Bol rozumný, ale to mu nepomohlo. Ale jemu to nevadilo.
   Ty asi nevieš čo je to “žiť v pravde”, žiť v pokoji. Unabomber to vedel. Síce vykonal pár zlých činov zo zúfalstva… pretože robil chybu – chcel zachrániť ľudstvo.
   Ľudstvo si to ale nezaslúži. Ľudstvo je len kopa jednotlivých ľudí. Ľudstvo nemá dušu…

  • Presne tak dendy. Som na tom podobne.

 5. Uz sa rozbieha zase v usa a psychopati si myslia u nas ruky!
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/nova-varianta-covid-paul-varuje-chteji-abychom-mlceli-kdyz-to-delaji-znovu/
  Teror sa vracia a tvrdsi nez pred tym, pokial IM to dovolime!

 6. 2023-08-28 – 1/3 Planeta jako zbraň: Rozkývání zemských systémů armádními pokusy. Biosféra a vrstvy atmosféry
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2023-08-28-1-3-planeta-jako-zbran-rozkyvani-zemskych-systemu-armadnimi-pokusy-biosfera-a-vrstvy-atmosfery-%f0%9f%8c%a1%ef%b8%8f/

  2023-08-26 – Řeklo se stalo s Petrem Václavem 109. díl – 122 min.
  „Opravdu hrozí politickému vězni Patriku Tušlovi smrt? Zfašizovaná upadající Česká justice, zkorumpovaní soudci a politické novodobé procesy. Další skvělá šachová partie Putin – Prigožin a operace Wágnerovců v Africe. Prigožin: „Vyčistíme celé bojiště od všech teroristů“ . . . Kde se momentálně rozhoduje o dalším osudu lidstva? Smrtelné křeče kolektivního Západu. Dolarovo-eurový úpadek bankovního systému FED. Summit BRICS v Johannesburgu byl brilantním strategickým tahem na ochranu „normálního“ světa před šílenci, devianty a fašisty ze chcípajícího kolektivního Západu!“
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2023-08-26-reklo-se-stalo-s-petrem-vaclavem-109-dil-122-min/

  • „Smršť sprevádzal okrem výdatného dažďa aj nárazový vietor. Termálne kúpalisko v Podhájskej, ktoré sa tešilo obľube návštevníkov, zostalo úplne zničené.
   https://www.cas.sk/clanok/2837323/slovenskom-sa-prehnala-niciva-smrst-oblubene-termalne-kupalisko-zostalo-v-troskach/
   ————————–
   Poznámka – z článku odstránili redakčnú poznámku o tornáde. Vo videu je. Za 5-7 minút bol zničený termál – čiže lokálne.

   • Úprimne sa priznám, že cca takto pred 20 hodinami, som sa pomerne intenzívne modlila, aby Hromy-Blesky, silný Vietor a veľmi intenzívny Dážď, nebol určitým spôsobom „fatálnym“ i nad mojím obytným územím, proste – aby neboli dopady na dom, záhradu, úrodu na stromoch, na vonku odparkovaných autách (v zmysle možnosti – padajúcich krúp).
    V noci o cca 0:30 hod. bola „zrušená“ elektrika, PC sa prepol na baterku, takže potme – hľadanie a nájdenie ručnej baterky v inej izbe na osvetlenie bytu, nakoľko neznášam existovať v Tme a to ani v noci – keď spím. Pustili to asi o 40 min. s korektným oznamom na mobil, že opravovali poruchu el. vedenia na našej ulici.
    Pohľad z terasy dnes – vyzeral našťastie v pohode – nepoškodilo ani len lupene kvitnúcich ruží, muškátov.

    A tak i v t.č. sa mi chce poďakovať Vyšším Silám, že napriek tomu, ako hrôzostrašne to pôvodne vyzeralo, tak to dopadlo – bez akejkoľvek fyzickej i psychickej ujmy na zdraví i na majetku! Vďaka!

    • Octuj doboha! Keď začína búrka, vylejem prvý liter – niekedy nás to rovno obíde. Počas búrky aj keď prší druhý. Keď je to veľmi silné, alebo to tresne blízko – tretí. V roku 2018 mi vymietlo asi 6m2 škridiel zo strechy. Vtedy som siahol po octe – stojí cca 50 centov liter a oplatí sa investovať to „euro“ poočas búrky. Ocot chráni úrodu proti krúpam a silnému vetru. Nepôsobí ako „chémia“, ale ako zdroj elektrónov – rýchlosťou vodivosti atmosféry – teda rýchlosťou blesku sa z miesta vyliatia octu vytvorí vektorový kužel s vnútorným uhlom 90 stupňov, ktorý smeruje do výšky do miesta s vysokým potenciálom búrkového pásma /6-9 km/. Tým vyrovná potenciál búrkového pasma s miestom na zemi, a tam blesk neudrie. Predstav si to ako pyramídu Slovenského rozhlasu – že máš nad sebou takéto elektropole – ktoré je zároveň silové pole, a teda má vplyv aj na silu vetra a v tomto pásme sa krúpy rozpustia na kvapky.

     Ľudia to nezačnú používať pokiaľ neprídu o strechu a stromy. Nájdi si kúsok betónovej alebo spevnenej plochy, prípadne lavór, prípadne nádobku na zachytávanie tekutín a tam to počas búrky vylej, že prsí nevadí. Doma treba mať počas leta a búrkového obdobia a vôbec – aj proti zmnej metelici – zásoby 14-20 litrov octu.

     Osobne by som na turistiku alebo rybačku nešiel bez litra octu.

     • Marek, môžem s Vás opýtať niečo?
      Najprv som si z octovanie robila srandu, ale muž mi čítal vraj to funguje a navyše , kde sa octuje , zjavia sa čierne vrtulníky. Nad tým som sa už skutočne zasmiala.
      Keď som čítala tento Váš koment, moja mama vzala 24% ocot a vyliala do lavora do stredu záhrady, lebo často a veľa “čiar” splývajúcich do súvislých oblakov býva nad záhradou. Ten lavór s octom sa tam postupne vyparoval zopár dní a skutočne viac čiary neboli. Priznávam môj hlúpy rozum to prisudzoval peknému počasiu a že je asi dobrá atmosféra.
      Dnes sme sedeli na záhrade a tu som skoro odpadla. Nízko , ale skutočne nízko nad záhradou sa znenazdajky objavil čierny veľký neoznačený vrtulník. V nedeľu poobede svietil reflektorom a letel priamo nad nami. … a teraz už fakt celá rodina uverila, že všetko je inak ako nám chcú nahovoriť.
      Ococtujeme ďalej. Môžeme očakávať mužov v čiernom?
      Čo sledovali? Alebo zas si niečo nahováram?

    • To Marošove octovani uznávam a tvoje modlitby iste tiež zabrali a preto to dopadlo taak ako to dopadlo bez velej ujmy a materiálnej škody o ludských životoch ani nepíšem

   • Neviem preco ale lokalne tornado v Podhajskej nad kupaliskom mi napadne pripominalo poziare na Havaji. Ostatne domy neboli znicene , iba kupalisko. Aka nahoda, ze iba kupalisko. To kupalisko, na ktore si brusili zuby financnici a ktore lezi niekomu v zaludku , ze ho vlastni obec. Nebol to nahodou test „klimatickej zbrane“?

    • Známa kauza. Za každú cenu ich chceli odstaviť! Klimatické zbrane by nemohli fungovať, keby nebolo možné ich použiť cielene lokálne. Na nočných hodinách nevieme ani hovno kto je nad našimi hlavami. Napr. aj systém HAARP je schopný cielene skúmať konkrétne podložie.

     • oldmarxista pamprlik

      to je mozne ale na druhej strane celi sistem harp skolime presne vyliatou flasou octu.TREBA OCTOVAT DO BOH

  • Lenze Rusko presne postupuje aj teraz v nariadenych Lockdownoch,Moskva -digitalne mesto,Vacciny nariadene pre kazdeho,vykynozit Slovanov,Slovanmi- Hustonsky project,zo 70 Rokoch a teraz ide ako Svaiciarske hodiny,plan zlikvidovat 300 Millionov Slovanov,ti co to teraz prevadzaju nie su Slovania

 7. V.V. Pjakin odpovídá na otázky speciálně pro ČESKÉ a SLOVENSKÉ publikum! (2.díl

  V.V. Pjakin speciálně (ale nejen) pro české a slovenské publikum odpovídá na otázky týkající se našich zemí (států) i oblastí střední a východní Evropy.

  V pořadu probíráme témata:

  Ukrajinizace ČR a její specifika
  Jaké jsou varianty budoucnosti našich národů
  Co je podmínkou přežití JAKÉHOKOLIV národa?
  Kde je hranice mezi účastí ve volbách a rezignací na ně? aj.

  S V.V.Pjakinem hovořil Jan Buzek – http://www.zakazanevzdelani.cz.

  https://youtu.be/P1Gt7QaEkwI

 8. adamkratochvil

  ten stary americky chruno mi moze vyskocit, viete kde…

 9. Všetko je to novodobý fašizmus. Očkovanie, pedofilia, lgbticyyx, toto všetko na degenetaciu populácie. Drvivá väčšina ľudí sa už konečne zobudila a nech si to prídu skúsiť na Slovensko. Ľudia už niesu hlúpi až na pár vysinutych jednotlivcov.

 10. svatoslav butora

  Svet Ľudí má dostatok informácií, prečo sa musí zbaviť vplyvu a neľudského systému vládnucich neľudí a neľudského režimu ovládateľov vlády USA a celého zoskupenia po svetovláde lačniacich Idiotov i v tzv.EU i v skazených USA a spol. Keby mali niečo také ako česť a svedomie, tak by všetci lídri skazeného anglosaského sveta a im podriadeného skazeného sveta mohameda mali vliezť do WC a spláchnuť sa.

 11. Je třeba tyto globalistické zmrdy opravdu likvidovat , jinak se nikam nepohnem !

 12. Takže „vakcíny“, ktoré majú byť vo vode,vzduchu a potravinách asi nie sú až také účinné, keď vyrábajú aj tie klasické, injekčné.Keď „naočkujú“vodu,vzduch,potraviny,tak to ľudia prakticky nemajú ako zistiť.Rozdiel je v účinnosti „vakcín.Prečo by ináč Gates dával vyhlásenia,že kto si nenechá pichnúť svinstvo,bude vylúčený.Aj s tým prenosom spike proteínov z očkovaných na neočkovaných to nebude asi až také slávne.Možno v menšej miere .

 13. K tomu dodám, že ofic,. „zprávy“ zveřejněné (nejen) Královskou společností v Británii, ale i ty z júesej (a jinde) tvrdí, že výluky a další sociální distanční opatření, stejně jako nošení masek, výrazně omezily přenos koronaviru během pandemie.

  = Pokud lidi zavřete doma a donutíte je, aby se drželi dál od svých blízkých, pak je méně pravděpodobné, že budou šířit „cokoli“.
  Neexistující KOVID = PŘEZNAČENÁ CHŘIPKA

  Problém těchto vylhaných zpráv spočívá v tom, že se neobtěžovali zmínit, že počet lidí, které výluky zabily, daleko převyšuje počet lidí, kteří chřipku nedostali.
  A TO NEMLUVÍM O FALEŠNÝCH VAKCÍNÁCH A FALEŠNÉ VĚDĚ, NA KTERÉM JE CELÝ KOVID POSTAVEN..

  A mohl bych pokračovat. A jak jsem napsal minule:
  Velký test IQ byl zahájen už u COVID 1.0, kdy byl tréninkovým kolem. COVID 2.0 je závěrečnou zkouškou, která ukáže, kdo je natolik hlou*pý id*iot, že se ještě nepoučil z lekcí tréninkového kola. Nástup tyranie COVID 2.0 je již patrný VŠUDE!

  • holistický prístup

   Aj všetky tie „chrípky“ sú len prejavom jedmi poškodených organizmov a ich snaha dostať sa do rovnováhy – snaha o zharmonizovanie organizmu … prestaňme si klamať …

 14. Na místě nechvalně známé biolaboratoře PharmBioTest na Donbasu byly nalezeny zajímavé dokumenty dokazující, že západní vakcíny proti COVID od společností Pfizer a AstraZeneca byly testovány na Ukrajincích.
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/08/v-arealu-biolaboratore-na-donbasu-byly-nalezeny-zajimave-dokumenty-souvisejici-s-injekcemi-covid-video/

 15. Problém je v tom, že tato podivná demokracie vygenerovala spoustu institucí, stojících mimo jakoukoliv Jurisdikci.

  Pak jsou tito zločinci chráněni – neboť neexistuje zákon, který by porušili….

  To je Princip.

  Jedinou cestou je stát pevně na svém, základen je funkční imunitní systém a vše ostatní — chemické– je lež a podvod

  • Marek Košice

   Ale funkčnosť imunitného systému (alebo niečoho tomu podobnému, pretože „imunitný systém“ vraj neexistuje, je to niečo oveľa komplexnejšie) je závislá AJ OD VIBRÁCII DUŠE človeka. Ak je človek depresívny, nešťastný a večne nasratý, škodí svojmu imunitnému systému.

 16. Marek Košice

  **************************************************

  ŠOKUJÚCE ZISTENIE PRE NÁS „ALTERNATÍVCOV“, ODO MŇA.

  **************************************************

  Viete o tom, že možno každý z nás, kto hustil do hlavy zaočkovaným mRNA „mňamkou“, že „uvidíš ako si si uškodil/a, zhorší ti to zdravie, skôr umrieš!“ či už slovne z úst priamo do ucha, alebo v nejakých diskusiách či článkoch, DOPOMOHOL K ZHORŠENIU ZDRAVIA dotyčnej osoby/dotyčných osôb V PRÍPADE, že si to dotyčná osoba/dotyčné osoby VZALI K SRDCU?

  Je to rovnako, ako keď doktor pacientovi ktorý má rakovinu (a reálne by mohol žiť ešte 10 rokov), povie niečo v zmysle „ostávajú vám už len zhruba dva roky života…“. Ak si taký pacient zoberie doktorove slová k srdcu, s najväčšou pravdepodobnosťou do dvoch rokov umrie, A TO AJ V PRÍPADE, že keby mu doktor povedal, že má pred sebou takých 8-10 rokov života, TAK BY SA TÝCH 8-10 ROKOV DOŽIL!!!!!!!!!

  Ja mám to šťastie, že NIKOMU ZAOČKOVANÉMU „mňamkou“ som nepovedal naživo (aspoň to…), že „vakcína“ mu dozaista poškodí zdravie, a možno umrie do 5 rokov (aj keď má napr. 30, 40, 50 rokov). Jednak z dôvodu, že nebolo komu (celá rodina nevaxnutá), druhak z dôvodu, že už roky viem o tom, ako funguje VIERA vo vyliečenie, alebo naopak – v nevyliečenie a skorú smrť. Pretože som o tom čítal už dávno a rozhodol som sa to rešpektovať.

  • – mám pocit, Marek, že niektorým z nás ich sexuálny asketizmus zvyšuje mieru citlivosti k iným ľuďom. Alebo to nesúvisí?

 17. Israismael

  Ďalší škandál Zelenskeho : Ďalšia jeho vila v Toskánsku!

  UKRAJINA: Najnovší škandál na Ukrajine doslova explodoval. Egyptský investigatívny novinár poskytol exkluzívne informácie o ukrajinskom prezidentovi Volodymyrovi Zelenskom a jeho rodine, ktoré hovoria o luxusnej vile v Egypte, v hodnote takmer 5 miliónov dolárov. Podľa maďarského portálu Origo, ale Zelenský vlastní luxusnú vilu aj v Toskánsku. Nie je to prvýkrát, čo každodenné hrôzy vojny odhalili, že značný počet ukrajinských lídrov dovolenkuje v luxuse. Najnovšie mal škandál vypuknúť aj medzi armádnymi predstaviteľmi, kvôli luxusným vilám, ktoré získali za obrovské korupčné peniaze.
  https://cz24.news/dalsi-skandal-zelensky-ma-vilu-nielen-v-egypte-ale-aj-v-toskansku-takto-si-uzivali-luxus-jeho-ludia/

 18. Marek Košice

  Mentalita TUPÝCH OVIEC (akurát vo veciach kresťanstva) :

  „BOH VIE, ČO A KEDY MÁ UROBIŤ“…

  To je vaše OVČIARSKE ospravedlnenie JEHO NEČINNOSTI, jeho NEDRŽANIA OCHRANNEJ RUKY ANI NAD DEŤIČKAMI.

  Z celého srdca vám zďelujem toto : LEN NESVOJPRÁVNY IDIOT môže na „božie“ dopustenie kradnutia, znásilňovania, mučenia a zabíjania detí napísať/povedať, že BOH VIE, ČO A KEDY MÁ UROBIŤ.

  LEN TOTÁLNY PRIMITÍV môže veriť tomu, že Boh nechá kradnúť, znásilňovať a vraždiť státisíce detí, ABY AŽ POTOM POTRESTAL PEKLOM tie svine, ktoré niečo také spáchali. To je ako keď tvoj otec keď si malé decko vidí, že ťa nejakí 8 roční zdegenerovaní cigáni bijú, mrzačia, zlomia ti chrbticu, A NIČ NEUROBÍ, akurát im povie, že „Veď vy počkajte, po smrti (KDE TO NIKTO NEUVIDÍ, NIKTO NEODFOTÍ, žIADNE DôKAZY, NIČ) vás Boh potrestá!“…..

  Všetci pomätení kresťania, STE ROVNAKÝ AKO COVID OVCE…..PRESNE ROVNAKÍ……! ……. Akurát s tým rozdielom, že plne veríte INÉMU PODVODU, a to RIADENEJ OPOZÍCII MAINSTREAMU.

  Je mi z vás NA GRC, pretože zdravý rozum vás obišiel na kilometre. A človek bez zdravého rozumu má hodnotu……ZVIERAŤA.

  • Marek Košice

   * asi prvý krát som bol vyslovene nahnevaný počas písania, takže som smešne chyby typu „ďeťeňeľe-ďi-ťi-ňi-ľi“ (to sa mi nikdy predtým nestalo…aspoň od čias prvého stupňa základnej školy)

  • Israismael

   Osvetlí nám teda všetkým tvoju absolútne správnu verziu ako si predstavujes toho Boha(nepotrebujeme hlúposť o AI ,to je absolútna blbosť) ,že aký by mal byť podľa teba ,že či má urobiť z palice hada ,a z hada nelogicky zas palicu ,alebo či má mať zázračný bič a taký dlhý aby sibal ľudí z božského až sem na túto nízku planétu ,aby tak bicoval svet za každú nespravodlivosť na Zemi? …Rozmýšľaš ? Božia moc má byť logická v zákonoch alebo nelogicka podľa teba?, Alebo či má tvoriť ľubovoľne čo sa mu zachce ,alebo má byť logicky človek aby spoznal jeho večne Zákony a žil podľa nich tak ,aby sa mu vodilo bez ujmy na tejto zemi? ..čo myslíš ?..,to ti môže On za to ,on Sám Boh ,že si nespoznal doposiaľ za toľko pozemských životov jeho zákony alebo môžu za to vysoké Prastvorene dokonale a stvorené bytosti z neba? a kto môže za to že miliardy ľudí ich nevedia tie Zákony Božie a žijú ako zvieratá ? Môže za to Boh sám alebo človek ? Čo myslíš ?..alebo si to predstavuješ tak, že má ON ako dokonalý osobne loziť z tak vysokých miest ,z tak obrovsky vysokých sfér na túto maličkú Zem , za tak nedokonalym tvorom = človekom na najnižšiu zo všetkých svetskych častí vo Stvorení ? , Z takých nezmerných výšok ,ktoré nie sú merateľné podľa ľudských pojmov = cesta z hora božích sfér až sem na zem , by mal loziť aby radil osudy nafukanych pysnych ľudi ktorí si myslia že sú jediné stvorenia vo vesmíre ,aby prišiel dole na Zem a aby im ,,naložil“ na zadok tým biciskom, aby zmudreli a je viac neprávosti ? alebo ma azda každého prosit ON sám na kolenách ,aby konal úbohý človiečik jeho Vôľu,keď na to má svoje večne Zákony Stvorenia ??? ..si predstav že len táto Zem má tak neposlušnych ľudskych tvorov zo všetkého zivo stvoreneho nad ňou , že je to až neuveriteľné !!!!! a ako jedine ľudské stvorenie v celom systéme Stvorenia ,je na hanbu pre celé vesmírne svety .. pre pozemského človeka to je strašná vizitka ,o ktorej sa bude musieť túto hroznú pravdu a hanbu dozvedieť v Tom súdnom dní ,ktorý už čoskoro príde … ,až taka je ta ľudská neposlušnosť že zničila všetkého čo bolo ľuďom poskytnuté a darovane pre život .. Už dávno mohla byť znicena táto planéta ,dávno…Len obrovská láska Zhora drží ešte túto Zem pokope a ľudí ,ako ľudských duchov ,ešte pri živote !!! Pre tých pár ľudských stĺpov svetla ešte nie je zničená ktorí držia ako tak túto Zem aby neskončila navždy …

Pridajte komentár

*