V rámci plánu na vyhladenie ľudstva sa globalisti presúvajú do fázy zabíjania


Print Friendly, PDF & Email

V rámci plánu na vyhladenie ľudstva sa globalisti presúvajú do fázy zabíjania

(Mike Adams, Natural News) Globalisti sa momentálne presúvajú do „zabijacej fázy“ dlhodobého plánu vyhladzovania ľudí, pričom opúšťajú všetky svoje predchádzajúce stratégie snažiace sa skryť svoje skutočné zámery.

Dnes už otvorene hovoria o odrezaní ľudstva od energií (plyn, ropa, elektrina), vyhladovaní ľudí na smrť prerušením dodávok potravín, resetovaní globálnych mien s cieľom uvrhnúť ľudstvo do chudoby a dosiahnutí vyľudnenia pomocou vakcín a smrtiacich liekov.

Vyhladzovacie vektory

Existuje deväť útočných vektorov, ktoré sa v súčasnosti používajú proti ľudskej rase na planéte Zem:

 1. Vykonštruovaný hladomor a masové hladovanie
 2. Zámerná demontáž energetickej infraštruktúry, ktorá poskytuje elektrinu, kúrenie a palivo
 3. Viacnásobné vlny biologických zbraní určených na zabíjanie
 4. Globálne povinné očkovanie, ktoré má donútiť poslušné masy nechať si pichnúť pomaly pôsobiace eutanázické vakcíny
 5. Geoinžinierstvo a kontrola počasia v planetárnom meradle s cieľom kolapsu biosféry a vyvolania globálnej neúrody
 6. Zámerný kolaps svetových nekrytých mien založených na dlhu, aby sa spôsobila globálna chudoba
 7. Eskalácia globálnych konfliktov do svetovej vojny zahŕňajúcej Rusko aj Čínu
 8. Riadená demolácia globálnych dodávateľských reťazcov vedúca k ekonomickému kolapsu
 9. Zničenie plodnosti prostredníctvom chemikálií v plastoch, pesticídov, hormonálnych disruptorov, LGBT agendy a transgenderizmu

Každý z týchto deviatich vektorov sa v rokoch 2022 až 2025 agresívne zrýchli.

Globalisti aktivovali fázu zabíjania

Fáza zabíjania bola aktivovaná (reálne to začalo s pandémiou Covid-19 pred dvoma rokmi).

Každé rozhodnutie národných lídrov – najmä tých, ktorí sú zaviazaní Svetovému ekonomickému fóru (WEF), ako sú Trudeau, Biden či európski lídri – je navrhnuté tak, aby vygenerovalo maximálny počet ľudských obetí odteraz do konca roku 2025.

Globalisti sú už na dobrej ceste, aby len vďaka vakcínam proti covidu dosiahli pred rokom 2030 zhruba 1 až 2 miliardy mŕtvych ľudí. Pridajte k tomu hladomor, ekonomický kolaps, občianske vojny, biologický terorizmus, jadrové útoky a výpadky energetických sietí a sme na približne 2 až 4 miliardách mŕtvych!

Vyzerá to tak, že osud 25% až 50% súčasnej ľudskej populácie, ktorá bude v nadchádzajúcich rokoch vyhubená, je už „spečatený“ a nedá sa zvrátiť.

Napríklad, smrtiace covidové vakcíny už boli aplikované viac ako piatim miliardám ľudí.

Prírodná liečba osteoartritídy

Vykonštruované hladovanie a nedostatok potravín už v podstate boli dosiahnuté prostredníctvom nedostatku hnojív, neúrody, potravinového protekcionizmu/nacionalizmu a protiruských sankcií).

India je na pokraji zákazu vývozu ryže – čo je politika, ktorá by spôsobila katastrofickú celosvetovú núdzovú situáciu v súvislosti s nedostatkom potravín a hladomorom. (Zdroj: Bloomberg.com)

Implózia dlhu v nekrytých menách je tiež nevyhnutnou realitou. S neustálym, takmer nepochopiteľným tlačením peňazí, ku ktorému dochádza v západných krajinách za posledné tri roky, sme ďaleko za bodom, z ktorého niet návratu, pokiaľ ide o finančnú solventnosť týchto krajín.

Meny USA, EÚ a Japonska sa v blízkej budúcnosti zosypú a zanechajú tieto národy a celé regióny v ekonomickom chaose.

Záver

Ide o to, že ak by mali národní lídri skutočnú túžbu zachovať ekonomickú udržateľnosť a zdravý rozum, najhorším možným výsledkom by sa dalo predísť alebo aspoň ich obmedziť. Ale oni sa nechcú vyhnúť katastrofe… chcú ju dokonca úmyselne zhoršiť!

Lídri USA, Kanady, Veľkej Británie, Nemecka, Francúzska, Talianska, Japonska, Austrálie, Nového Zélandu a ďalších národov (vrátane nás) sú globalistické bábky prijímajúce rozkazy od protiľudských, anticivilizačných globalistov, ktorí sa zaviazali k úplnému zničeniu ľudskej civilizácie na planéte Zem.

Viac podrobností si môžete vypočuť v podcaste stránky Natural News na platforme Brighteon.com.

Liečba osteoporózy

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. tak proc uz je nekdo nezabije.

  • presne. nechapem kde je problem. alebo akoze preco nezhodime vlady?

  • Clovek: Oni su velmi dobre chraneni a pohybuju sa len v bezpecnych zonach a dokonca Milliony ludi ich obdivuje a myslia si ze pomahaju ludom

  • Toto sa stále pýtam aj ja….dokola len články , komentáre, všetci sú v pokoji…mnohí čakajú na záchranu z vesmíru, druhí si myslia že keď majú peniaze ujdú tomu na ostrove, psy na Slovensku myslím zapredanu smotánku cez hercov, politikov lekárov médiá a iných si myslia keď slúžia systému že ich nechajú, len dočasu….bádateľ je to len môj názor sluzite na oznamovanie z mnohých variant tzv. Elít, pozrite si nie Elysium ale časť Predátori tam sme teraz

  • Alexander Brestowsky

   treba zalozit ucet kde bude dobrovolna zbierka na hlavy luciferianske Wanted ako za starych cias ked tam budu milony miliardy keby kazdy po 2 eura posle tak sa najde aj niekto z rodiny kto to urobi hwhwhw

  • Q – bílé klobiuky se na to chystají.Minimálně budou zatýkat.A pak se uvidí dál jak naližit s jejich životy.

 2. Miroslav Čižmár

  Aké riešenie navrhujete?

  • Čo tak zvrhnúť zapredané genocídne vlády a nadviazať spoluprácu s tými, čo disponujú reálnymi surovinovými a potravinovými zdrojmi, nie tlačiarňami na peniaze?

   • Miroslav Čižmár

    Ako to chcete urobiť?

    • Najjednoduchší a najmenej bolestivý spôsob je nespolupráca s režimom.

     • Miroslav Čižmár

      Najľahšia cesta sú voľby, ale je tu systém dominion. Druhá cesta je revolúcia s rizikom háreštu. Tretia cesta je počkať na rusokú armádu, čo môže trvať dlho.

     • Na nespoluprácu potrebujete aspoň 30-40% populácie. Na pokojné demonštrácie stačí 5% – predstavte si 250 000 ľudí pred úradom vlády. Každá vláda by v takom prípade padla.

      Ak nezoženiete ani tých 5%, ostáva vám už len revolúcia, ale s rizikom, že protistrana môže vyhrať a vieme ako zvyknú dopadnúť neúspešní revolucionári (nie každý je Fidel Castro alebo Iľjič Lenin).

     • Chýba kohézia. V cigánskej osade keď sa niečo zomelie tak sú vonku všetci a budú dotyčného brániť s nasadením života len preto lebo je ich, nikto sa nepýta či je v práve či nie. Bielym toto chýba. Povestné „všetci za jedného“ bolo rozožraté nosatými peniazmi. Asi by sme sa znova mali začať stretávať vonku pri vatre, miesto vysedávania za PC. Za PC armádu nezmobilizujete, iba tak maximálne armádu policajtov proti sebe.

     • To je fakt! NESPOLUPRACA S REZIMOM! JEHO IGNORACIA, ALE KOLKI TOHO BUDU SCHOPNI, KED BUDENE KONTROLOVANI POLICIOU ..?! Ludia su na pokraji s nervami, toto uz asi nedaju…a pritom je to to najmenej, co mozeme.

     • Ešte voľby nikdy nič nezmenili. Už by ich zakázali dávno, ti už Churchill odkázal. Okrem toho je to rituál. Národ nech pochova svoj hlas v urne. A demonštrácie? Akože zuza vyjde z paláca, popočíta hlavy vonku a keď bude rovných 250 tis taaa brnkne šéfom, že končí, bere čvargu a nohy na plecia,? Jo a na cestu si zbalia aj všetky svoje klony? Kým dostatok ľudí nepochopí ( a to hlavne v ozbrojených zložkách,) a prestane ich rešpektovať, lebo iba skrz toho majú moc, alebo kým sa nezničia dámou, ostáva iba urobiť všetko pre prežitie

     • Ach jo. To odkázal Churchill a kým sa nezničia sami ….to ten editor

     • Ani tých 5% nedostanete pred úrad vlády. Slováci už nie sú tí čo boli kedysi. Sú pohodlní a zbabelí . Tí čo majú prácu a dobre platy tí na to bohužiaľ s prepáčením seru. Dôchodcovia sú slabí a mládež ako som už spomínal. A ľudí v strednej vrstve je málo.

     • Demonštrácie nepomôžu. V Nemecku bývali demonštrácie s počtom milión ľudí, napr. aj za odstúpenie Merkelovej, a nik neodstúpil. Kým majú elity v rukách silové zložky, nič sa nezmení. Ľudia sú ovládaní strachom o prácu, postavia sa znova do radov na testovanie a očkovanie.

 3. Tých 5mld očkovanych proti kovidu nie je nadhodnotené?

 4. Umelo utvorená predstava / fikcia:
  v momente, keď budú ľudia v našom okolí hromadne absentovať, hlavne mladšie ročníky sa treba zamyslieť a uvedomiť si prečo sa tak deje a, že sa budú snažiť roztočiť ďalšiu špirálu opichávania s prioritou dostať hlavne tých, ktorí v košiari zatiaľ nie sú. Tí, ktorí sme doteraz nepodľahli akcii kovid, nesmieme potom podľahnúť tomu šoku z toho, že zrazu toľko ľudí bude hromadne odchádzať – ten čo podľahne…
  Zrejme to bude veľmi ťažké zachovať si chladnú hlavu a rozum v strehu nakoľko je tuším cez 60% svetovej populácie vybavených. Byť v strehu znamená byť opatrný aj pri ostatných cielených životných nástrahách. Koniec fikcie.

  • Videli ste pomerne nový film Avengers End Game? To nebola fikcia, to bol odkaz ľudstvu. Thanos = globálna kabala

   • Priznám sa, nevidel som, holdujem skôr iným žánrom. V scifi mám rezervy nakoľko som nevedel obsedieť pri nich. No za posledné roky (viac ako posledné dva) si uvedomujem, že je to kvázi odkazová schránka pre nás. Film si určite pozriem. Ďakujem, dám Vám vedieť.

   • Ander Kixa

    A Europa the last battle?

 5. Ja stále nechápem motív. Ak padnú 3-4 miliardy ľudí, nebude to len o tom, že sa ušetrí voda, jedlo, suroviny… bude to aj o tom, že vo fabrikách nebude mať kto robiť, na poliach nebude mať kto robiť… už teraz vychádzajú zo škôl pologramotní nepoužiteľní jedinci. Z čoho chcú elity žiť, čo chcú jesť a ako si predstavujú svoju budúcnosť?
  Veľké fabriky sa zastavia, robiť’ kusovú výrobu pre nich bude nemožné! Rí, ktorí sa odstrihnú od toho systému budú vytvárať malé sebestačné komunity ako Amišovia, tí ktorí budú vedieť vyrábať čipyich nebudú mať z čoho vyrábať, ani na čom, ani kde… jedna bomba na tajwan a svet je na desaťročie bez čipov.
  Nechápem motív. Akože miliarda čo zostane bude poslušne pracovať s motykami na poliach? Či už majú robotov na všetko? Som nejaký pribrzdený, nemám predstavivosť. Bez ajfónov a realityshow prežijeme, ale nie bez energie, jedla a surovín na výrobu elementárnych vecí. Alebo bude elita “na konzervách”?

  • Franta Záruba

   VV Pjakin o tom hovoří již minimálně 3 roky konzum musí skončit.

   • Ale predsa konzumuje len asi 15-20% planéty. V Číne, v Indii, v Latinskej Amerike je konzum? USA konzumuje (spotrebováva) 80-90% zdrojov planéty…

  • Globalisti sú presvedčení, že robotizácia a umelá inteligencia je schopná nahradiť prácu 90% ľudí, tak načo tých „neužitočných jedákov“ živiť? Aby spotrebovávali zdroje elity, produkovali odpad a znečisťovali „ich“ planétu? A veľká časť práce tých 90% ľudí ide na udržanie života ich samých. Keď tu nebudú, nebude treba ani ich prácu.

   Asi takéto je zmýšľanie „elity“.

   • Redakcia,takto to oficialne hovoria,tiez im udajne ide o „znecistovanie“ planety,preto v skorej buducnosti, bude zakaz ist k moru,alebo do Lesa a absolutne nie zbierat Hriby,atd. UN Agenda,21-2030 a tiez WLDLAND Project,kde minimum 50% pody ,bude divocina,nedostupna otrokom

  • Sviatoslav

   Nechápem, čo nechápete!.. Však ak bude menej ľudi, bude aj menšia spotreba a teda nebude sa musieť toľko vyrábať! O koľko menej ľudí o toľko menej spotreby! Čo je na tom nepochopiteľné! A okrem toho sa predpokladá, že odídu hlabne tí, zameraní na konzum, práve tí sa nechali najviac pychať! Takže nechápem tie najivné reči, če keď tu bude menej ľúdí, kto tu bude robiť! Ešte raz jednoduchšie….ak bude menej ľudí, bude menej spotreby, bude potreba menej fabrík a aj menej pestovať atď… Ten najväčší problém je, že ak by im to vyšlo, prežili by hlavne tí najhoší z najhorších z tej hornej vrstvy a pravdepodobne tí najrozumnejži z tej spodnej vrstvi, čo by neodvratne viedlo k dalšiemu konfliktu!

   • Čím menej bude ľudí, tým ľahšie budú elitami ovládateľní, zahnaní do veľkých miest, kde budú pod kontrolou systému.

 6. vysvětlí mi někdo: mainstrem píše blbosti a alternativa jen straší, čím dál víc.
  Přijde mi to jako spiknutí, vědomé a nevědomé. Krmení zla, osobně vidím, že zemědělci zasévají a roste, ovocné stromy plodí, ale často nikdo nesklízí.
  Třeba by pomohlo i autorům, vylézt z města .:)

  • Alazachor

   Autorom by pomohlo hlavne to keby uz miesto nic nehovoriaceho slova system , nabrali odvahu pouzivali termin kapitalizmus a miesto globalisti termin vlastnici velkych vyrobnych prostriedkov a prestudovali si politicku ekonomiu aby v zakonitostiach kapitalistickeho trhu nevideli ruku satanistov.Ale problem je v tom ze v podstate nikto z nich nechce skutocnu zmenu a ukoncenie kapitalistickeho sialenstva.

   • Kapitalizmus v zmysle dokonalej konkurencie drobných podnikateľov nie je problém. Problém nastáva pri prílišnej koncentrácii a monopolizácii kapitálu, prerastaní súkromného sektora so štátnym a korupciou na najvyšších miestach. Klasický kapitalizmus sa potom mení na kleptokraciu, oligarchiu, technokraciu, fašizmus a imperializmus. V tom je problém.

    • taraniny , drobny podnikatelia zaniknu pre to ze nesu schopny vyrabat zlozite vyrobky a vo velkom . Je to prirodzeny vyvoj kapitalizmu, mimochodom u drobnych majiteloch manufaktur robili deti dvanast hodin denne. Ci ze problem je kapitalizmus . Bez odstranenia kapitalizmu neurobite nic a vsetky vase uvahy su bezcenne a len zavadzaju v podstate pomahate kleptrokracii, oligarchom, technokratom ,fasistom a imperialistom , lebo zakrivate jedinu cestu a to odstranenie kapitalizmu a v tom je problem.

     • Nie sme proti odstráneniu kapitalizmu, len hovoríme, že kapitalizmus ako ideológia nie je ten hlavný problém.

    • Mám doma „samizdat“ o druhu společenství, nazývaném Ubuntu (neplést s Linuxem). Prý to zkoušejí někde v jižní Africe, a docela se mi ten systém líbí. Jenže jeho „rozšíření“ brání pár maličkostí, třeba lidská povaha… Takže zpět do reality…

   • Kapitalizmus je slobodný a férový trh, systém kde sú podmienky nastavené pre všetkých rovnako. Je to len modelový systém, ktorý v praxi nikde a nikdy nefungoval. Svetom vládne korporátny fašizmus.

  • Zobuď sa už venkovane! Procesy sú rozbehnuté a nepretavia sa do reality zo dňa na deň. Tu nejde o žiadne strašenie, ale písanie a diskutovanie o tom, čo otvorene najbohatší už zavádzajú a netaja sa už svojimi plánmi, keďže o všetkom otvorene hovoria na Svetovom ekonomickom fóre a nielen tam ! Sledujete, aká legislatíva sa v tichosti prijíma v EU parlamente, aké politické rozhodnutia už prijala EU komisia či jej jednotlivý komisári a pod.?!
   Myslíte si, že ekonomická kríza, zadlžovanie štátov, rodín a pod. nie sú riadené? Predpokladám, že nič z toho neberiete vážne a myslíte si skôr, že to sem nikdy nedorazí a neudrie, že sú to len nejaké keci, ako aj s následkami očkovania proti covid, však?! Ale počúvajte pozorne kompetentných ľudí, napr. riaditeľov Pfizeru, Moderny a iných ľudí, ktorí tu realizujú jednotlivé agendy Great reset ! Začnite si skladať mozaiku, lebo inak si ani neuvedomíte, ako ste chytení v pasci z ktorej niet úniku (napr. si to čoskoro uvedomia očkovanci, akú blbinu urobili, keď začnú padať ako muchy do 2025) ale ak sa do nej nechytíte, zažijete čoskoro poriadny šok – kde sa konšpirácia stane brutálnou pravdou ! Takže vyberte si farbu tabletky, ako vo filme MATRIX… ;o)

 7. Všetkých „10+ bodov“ aj tie nezverejnené sú rozbehnuté v plnom prúde.

  Nech nám povedia tí, ktorí jasne vidia/poznajú budúcnosť…

  Taktiež nie všetko zasiahne všetkých. Výnimky existujú aj tu.

 8. Tie kurvy sú tak pyšné a sebavedomé, povýšenecké… kde sa berie ten pocit nedotknuteľnosti a zrealizovanie všetkých ich zvrátených psychopatických cieľov?
  https://necenzurovanapravda.cz/2022/06/australska-zakladni-skola-za-10-let-budou-mit-zaci-v-mozku-mikrocip/

  • Na výpočet svojich plánov masívne využívajú „machine learning“. Ves-Mir sa vždy vybalancuje do rovnovážneho stavu. A tak tam kde sa temná strana utrhla z reťaze dostane svetlá strana výhodu. A umelá inteligencia nedokáže predvídať niečo čo sa ešte doteraz nestalo…

 9. Indie se chystá zastavit vývoz rýže! viz:https://www.bloomberg.com/news/articles/2022-05-26/india-s-protectionist-moves-spark-concern-that-rice-may-be-next

  Indie již zavedla nová omezení na vývoz pšenice a cukru a nyní se chystají na úplné zastavení dovozu rýže.. Pokud bude vývoz rýže z Indie omezen, bude ohroženo až 40 % světových dodávek rýže, což by vedlo k ještě většímu nárůstu cen a zvýšení nedostatku potravin po celém světě. V hustě osídlené Indii jsou rýže a pšenice hlavními základními surovinami vládního programu potravinové pomoci. Rýže a pšenice jsou považovány za základní součást indické stravy a systému potravinových dávek.

  Pokud bude Indie pokračovat v omezování vývozu, aby ochránila své domácí zásoby potravin, ostatní země mohou mít pocit, že je v jejich národním zájmu udělat totéž.
  Jako domino, které padá jedno za druhým, mohou země začít dávkovat své zásoby potravin a pevně držet své rezervy a rozhodnout se vystačit pouze s potravinami, které mohou zemědělci vyprodukovat v rámci svých hranic.

  A Čína měla loni pravdu, když začala už hromadně shromažďovat zásoby všech potravin z celého světa…

 10. Nebojte sa. Modlitba sv. ruzenca k Panne Marii a post maju moc zmenit vsetko. Lebo Boh vie pisat do krivych riadkov hocikoho vratane tych co sa hraju na riaditelov zemegule alebo z toho akokolvek profituju. Toto uz vela krat prepisalo dejiny. Nielen v Hirosime. A podobnych udalosti je vo svete mnoho. https://slovenskydohovorzarodinu.sk/clanky/ruzenec-zbran-silnejsia-nez-atomova-bomba/

 11. Tak, nemecký agent Sulík, súčasť zradcovskej slobodomurárskej vlády SR už vybavil pre Slovensko lacnú ruskú ropu na 8 mesiacov a KONIEC ! Nezastavia sa pred ničím, lebo nemajú svedomie !
  Martin, môj 100% súhlas tým, čo si napísal !!! Nech nás ochráni pred Veľkým resetom, nech sa EU a NATO čo najskôr rozpadnú a nech ochráni Slovensko pred vojnami, hladomorom, epidémiami a znakom šelmy !!!

 12. A čo poviete na toto: https://necenzurovanapravda.cz/2022/06/spanelsko-na-pokraji-bankrotu-se-chysta-vyvlastnovat/ !!! Súčasná skurvená vláda pripravila tiež pôdu na bankrot štátu a mnohých ľudí !!! Kedy pôjdeme španielskou cestou ???

 13. Žaba sa naozaj varí pomaly ! A tak to asi bola pred niekoľkými mesiacmi pravda, že sa v Kremnici tajne tlačili lístky na pripravovaný prídelový systém nielen potravín !
  https://euractiv.sk/event/potraviny-na-pridel-europske-polnohospodarstvo-v-case-vojny/ . Cieľ? Okrem depopulácie totálne zadĺženie krajiny a ľudí, aby sme potom súhlasili s vyvlastnením a cieľ – nič nebudeš vlastniť a budeš šťastný – bude tiež postupne naplnený !
  Všetci vládni poslanci a ministri konajú v rozpore so svojou prísahou a Ústavou SR – to sa nazýva vlastizrada ! Zadlžujú, rozkladajú a znefunkčňujú štát ! Porušujú ľudské práva a zavádzajú totalitu ! Čo ešte musia spraviť, aby ich konečne stretol zaslúžený trest? Top tu už nemáme nikoho vo vládnych aparátoch, ktorí by začali z úradnej moci konať? Polícia, prokuratúra, armáda, NAKA ! Všetci kompetentní máte samovražedné a masochistické sklony, alebo ste LEN bez svedomia ?

 14. P.s.: Ak by na jeseň padla vláda a prišiel by k moci Fico, zmenilo by sa vôbec niečo z pohľadu realizácie Great reset-u? ? Alebo je jeho úlohou pokračovať (v tom čo začali jeho „neprajníci“) nenápadne v rámci Great reset, a to znárodňovaním všetkého súkromného vlastníctva a zavádzaním zdieľanej ekonomiky, aby sme akože prežili krízu??? Možno mu ešte vôbec veriť ??? Pokiaľ to myslí úprimne a dobre, v prvom rade by SR malo odkúpiť väčšinový podiel v energetike, ktorý sľúbil Sulík Nemcom ! Alebo už na to všetci zabudli? A potom by mal zaviesť bankový odvod a obnoviť dodávky plynu a ropy z Ruska, IGNORUJÚC EU ! Inak je len ich ďalším paholkom v inom mundúre !!! A Blaha môže kričať ďalej svoje cielené litánie !

  • Občas sa pozastavujeme nad tým, že všetci berú príkazy a sankcie EÚ ako písmo sväté. Ale veď každá sankcia, každé nariadenie, sa dá porušiť. Nasledovala by zrejme pokuta, ale prežitie národa je dôležitejšie ako nejaká pokuta. A ak by to s výškou pokuty EÚ preháňala, vždy sa dá zaviesť protisankcia: „Nedáte nám eurofondy? Ok, my neodvedieme členský príspevok.“ V prípade, že by to EÚ príliš hrotila, vždy sa dá z nej vystúpiť ako to urobila Veľká Británia, pre ktorú to nebola žiadna pohroma, napriek výdatnému strašeniu.

   • Lenže aj keby sme na toto nemali vlastizradnú vládu a náhodou by chcela pracovať pre ľudí, tak bruselskí fašisti sa na toto pripravili už dopredu a bolo to podmienkou prijatia do fašistickej EU – zničiť potravinovú a energetickú sebestačnosť krajiny. A keď sa z krajiny stane „závislák“, tak veľmi si voči svojmu dílerovi vyskakovať nemôže.

    • „Díler“ sa dá zmeniť za iného „ľudskejšieho“. Predstavte si, že by Slovensko vystúpilo z EÚ a podpísalo dohodu o úzkej spolupráci s Ruskom. Rusko už len z princípu, aby sa predviedlo, urobilo by zo Slovenska výkladnú skriňu. Niečo ako Groznij – kedysi vybombardovaný do základov, dnes perla Kaukazu.

     Samozrejme, nebolo by to ideálne, ale aspoň starému „dílerovi“ by to dalo príučku, že o svojich zákazníkov sa musí aj starať a nie ich iba na hulváta vykorisťovať 🙂

     • Také niečo samozrejme možné je. Ale opäť – táto vláda nepracuje pre nás.

     • Redakcia – vaša zvrátenosť spočíva v tom, že nechcete, aby ľudia videli prirodzený vývoj vecí – v zmysle, že niečo s niečim súvisí a má svoje následky – Kniha premien – I ‚Ting, teda napr., že zvrhnutie feudalizmu cielene smerovalo priamo k nadvláde židovských bangstrov cez prechodnú formu primitívneho kapitalizmu /Slovensko v 90-tych rokoch!/, t. j., že každé podnikanie ako nápad bude vyžadovať úver! A suma úverov celej spoločnosti vedie k nadnárodným úverom a k imperializmu – a teda neexistuje nič ako „umiernený“ kapitalizmus! To je rozdiel oproti socializmu, ktorý nikdy nemohol dosiahnuť vrchol v komunizme, pretože ide o neprirodzený model inak prirodzeného správania sa spoločnosti ovládanej ľuďmi s komplexom moci – a fakticky socializmus neexistoval. pretože od začiatku to bola totalitne riadená spoločnosť so svojou verchuškou a výrazne námedznými otrokmi pracujúcimi za byt a stravu a vzdelanie umožňujúce ich exploatáciu – detto zdravotný systém udržiavajúci otrokov v pracovnej kondícii! Viď nie „zdravý“ – ale PRÁCESCHOPNÝ! Vtedy vám znárodnili majetok a nemohli ste o ňom rozhodovať – dnes ten znárodnený majetok ukradli iní a vy nemáte smieť rozhodovať o svojom „znárodneno“ zdraví! Ale veď to je prirodzený vývoj spoločnosti vedúcej k totalite – k naplneniu komplexu moci tých, ktorí ho majú najväčší! Ak toto nechápete – lebo váš komplex moci je „tak akurát“ – tak nikdy nepochopíte smerovanie spoločnosti pod nadvládou ľudí s komplexom moci! Skrátim – váš pohľad na vec mi pripomína jednu moju milenku, ktorá chcela mať „večný labúž“ – lebo jej viac vyhovovalo to hodinové šmýkanie sa po cudzom – mojom – tele, ako orgazmus, pričom mne išiel k.kot už už vybuchnúť – pre idiotov – večná jebačka bez vyvrcholenia! Lenže ono každé dianie má aj svoj prirodzený záver! No a pre vás tento „záver“ neexistuje! Teraz hovorím o šplhaní sa na drôty vysokého napätia – keď to začne robiť idiot, ktorý tú elektrinu v tých drôtoch NEVIDÍ!

     • Kapitalizmus je ZÁMIENKA na čo najväčšiu exploatáciu ľudí a zdrojov a na točenie a hromadenie židoslobodomurárskych peňazí! „Peniaze robia peniaze – vši robia vši!“
      Prof.Antony Sutton – „Prečo oligarchovia miľujú socializmus!“ – pretože verchuška v socializme umožňuje medzinárodný obchod so zdrojmy tej ktorej socialistickej krajiny! Viď prepojenie sovietov a Wall Street!
      Socializmus je ideologický podvod na objednávku /Vyrobíme problém a ponúkneme jeho riešenie/ – umelá „rovnováha“ v kapitalistickom – rozumej prechodnom systéme k imperializmu – a svetovej totalite pár viditeľných bangstrov, riadených – za podiel na moci – globálnym mocenským systémom neľudských entít!

      Komplex moci funguje ako nabaľujúca sa snehová guľa – pokiaľ je v pohybe „z kopca“ = má potenciálnu energiu, a pokiaľ existuje dostatok snehu = zdrojov moci!
      Ladislav Mňačko – „Ako chutí moc“
      Komplex moci nemá dno! Komplex moci je program pošahanej DNA = programovanej DNA!

      Pokiaľ sa nezačnete venovať štúdiu komplexu moci a súvislostiam – ste neustále mimo chápania spoločnosti. „Prečo by to robili?“

   • 100% suhlas pod podmienkou, ze nam vladna pronarodna vlada a nie zberba retardovana spodina spolocnosti, bez stipky svedomia, etiky a moralky. Ich pycha, egonarcizmus a vyvysovanie sa nad inymi v zmysle slobodomurarskeho luciferskeho nabozenstva im to vsak nedovoluje.

  • Slovensko zachráni len hnutie Republika, kapišto!!!

 15. pozdravujem,dnes sa este nevijadril ,,kovidbaron,,a teraz v tomto momente mu vela krat musim dat za pravdu vo vela jeho komentaroch,kto vobec mi sme,kam kracame.v pondelok bude sviatok-6.06.2022 podla numerologie 666! nechajme sa prekvapit.je mi luto,dnes som sa rozpraval s clovekom zo südtyrol-rozpraval ake problemy mal vo firme,,on je majitel,,s opichanymi ktorymi bol obvinovany,,dalej to bol clovek s ekuadoru-tam handry nosia na baze dobrovolnosti a tento a este dalsi s ktorymi som komunikoval,pokial sa chceli dostat ,,domov,,na navstevu museli prijat…takze tak aj nieco z inych casti tohoto nesveta.dnes v miestnych novinach boli vyjadrenia a hodnotenie uplynuleho obdobia a z toho vyvodenie a zaujatie postoja cinnymi organmi v buducnosti.revolucia vedomia neprebieha tak aby v jednom momente zmenila postoj mnozstva ludi,co by malo za nasledok vyjadrit väcsinovy odpor.to nehrozi.takze zostava posobenie na kolektivne vedomie cez slnecnu energiu,ktora posobi aj na nase pozemske jadro co moze mat za nasledok ,ze energeticky sa zacneme menit.a tak ako mnohy predomnou pisali,kazdy musi zaujat stanovisko sam za seba,ide o vnutorne pocity.zial nebude nas vela,ktori toto zvladnu.globalne!npr.v blizkosti som stretol ludi a ti nevedeli,nepoculi,nerozumeli slovu antikrist.a to nehovorim aspon o dalsich znalostiach aspon trochu z kazdej strany,takze co ocakavame od ludskeho kolektivu.Kovidbaron urcite bude schopny napisat nieco zaujimave!

  • Na internete môžete písať donekonečna a nič sa nezmení. Aby sa ľudstvo scelilo musíme sa stretávať osobne a nechlastať pri tom alkohol. Musia vznikať skupiny kde sa každý s každým pozná a vzťahy musia byť také, aby ľudia boli ochotní za druhého bojovať s nasadením života. Ale to je dnes utópia. A „zajtra“ keď nikto nebude mať na chleba, budú skôr vznikať lúpežné bandy a kradnúť si medzi sebou, miesto toho aby spolu vzali útokom vládu.

 16. Urcite ste videli masove protesty v Kanade a co sa stalo? Zrazu policajti a vojsko co bolo predtym ustretove sa zmenilo a zacali voci demonstrantom represalie. Teraz chce Trudo odzborojit vsetkych obyvatelov a nastolit otrokarsky rezim. Teda sila kazdej krajiny je v policajtoch a armade , obycajni ludia nic nezmozu-mozu iba pridat.

 17. Starší ľudia sa možnože radi očkuju aj preto,že už chcú umrieť,navyše sú na to zvyknutí z čias tej predošlej totality. V tejto sú mladí zasa tak navyknutí na internet, že nejaké hocijaké očkovanie je popri tom makový prd. ,,,,,,A čo sa týka počtu ľudí na Zemicke ,,,,, jediná rozumná a logická alternatíva , podmienená geneticky a dokázaná vývojom ľudstva a celou históriou,je : rozširovať svoje teritórium ,,,,, čiže množiť sa, zaberať priestor, postupovať v čase využívajúc energiu ,,,,,Thamos je obmedzené myslenie, alebo snáď niekto predpokladá,že naša malá 200 mld. LY široká pneumatika na Trabante je všetko, a okrem nej už nie je nič?

 18. Bezni ludia maju zasoby potravin tak na tyzden. Odporucam mat zasoby potravin aj zakopane ci skryte mimo domu. A samozreime zbran. Cigosi zacnu prvi rabovat a zabijat. Po case aj Vasa rodina a kamarati.

 19. Čo koment, to nevzdelaný hlupák a arogantný ignorant…Už pred rokom som tu písal že končí niekoľko cyklov, hlavne Veľký Precesný rok, Anno Magnus…A tak sa nás židovskí globalisti rozhodli vytĺcť o čosi skorej…Najprv nam Dom Siknu+satana+ Rat-childa dal 1.koňa židoapokalypsi, 11.september,2001, od ktoreho nám rátajú posledných 20+ rokov…Potom prišiel Covid 19 z ich biolabákov ako 2.kôň apokalypsi…V 2023 pricváľa 3.kóň= Hladomor, ktorý zabije viac gójov ako oba predošlé kone Ratchildovych sionacistov dohromady, z Modrej lóže satana a Zapadu, pod vedením USAtana…Čislo 4= smrť, a tá pricváľa okolo roku 2025, z proxy vojny na U-krajine…Vojna v ktorej UKRAINO= ŽNEC v Latinčine, a ten pricváľa zožať zrelú úrodu sveta v 7 ročnom súžení sveta do roku 2033,ktorý je Veľkým Jubilejným rokom Krista…V 2025 končí Kali-yuga= Ohňový vek v globalnom ohni= nekleárnej WW3= Armageddone= Depopulačnej vojne gójov sveta, v ktorej bude najviac zdecimovaná biela rasa gójov Sever. Ameriky a Európy…V 2028 končí Aztécke rátanie zakladania Novývh Ohňov každých 52 rokov, prerušené špan.dobyvateľmi…Mayské zakladanie Nových Ohňov končí v roku 2032, a to 99.cyklom…Stý(100-tý ) cyklus je smrteľný…V roku 2032 je nielen Novus Ordo Seclorum v plánoch Rat-childa, ale končí aj USAtanské rátanie 13 Katunov id roku 1776…Rok 2033 bude Najväčším Resetom Sveta, kde Klaus Schwab bude iba švábom= cacroachom= la cucarajou…

 20. …vďaka za zaujím.infomácie…

 21. Myslim si ze keby sa vzburili vojaci a policajti(vsetci aj velitelmi) narod by sa rad pridal. Inak by to bolo, skoro by som povedala, bratovrazdenie bez akejkolvek sance na uspech. A to si mnohi uvedomuju…..

Pridajte komentár

*