Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Americká FDA prehrala súd o ivermektíne. Kedy pôjdu do väzenia tí, čo bránili prístupu k život zachraňujúcim liekom?


Print Friendly, PDF & Email

Americká FDA prehrala súd o ivermektíne. Kedy pôjdu do väzenia tí, čo bránili prístupu k život zachraňujúcim liekom?

(Lance D. Johnson, Natural News) Počas pandémie covidu americký Úrad pre potraviny a liečivá (FDA), podobne ako aj štátne orgány na Slovensku, bežne zasahovali do vzťahu medzi lekárom a pacientom, keď zadržiavali život zachraňujúce informácie a potláčali účinnú liečbu covidu a iných respiračných ochorení.

Pri zavádzaní verejnosti FDA vyvíjal tlak na lekárske rady a viedol vojnu proti lekárom, ktorí účinne liečili svojich pacientov s Covidom-19. Jednou z terapií predpisovaných lekármi, ale démonizovanou úradmi, bol ivermektín.

Texaský súd zasiahol proti predstaviteľom FDA a HHS

V historickom prípade okresný súd USA pre južný Texas rozhodol proti FDA a zrušil ich vojnu proti ivermektínu.

V rámci súdnej dohody FDA súhlasil s odstránením svojich článkov a príspevkov na webových stránkach a sociálnych sieťach, ktoré varujú ľudí, aby nepoužívali ivermektín na liečbu Covidu-19.

Okrem FDA súdna žaloba zahŕňa aj americké Ministerstvo zdravotníctva a sociálnych služieb (HHS), tajomníka HHS Xaviera Becerra a Dr. Roberta Califfa, úradujúceho komisára FDA.

Dr. Mary Talley Bowdenová, Dr. Paul Marik a Dr. Robert Apter sú traja americkí hrdinovia, ktorí bojovali proti šikanovaniu a cenzúre FDA. V týchto dňoch dokázali súdu, že FDA konal mimo svojich právomocí. Zastupovala ich advokátska kancelária Boyden, Gray & Associates.

Bowdenová, Marik a Apter dokázali, že FDA „nezákonne zasahoval“ do schopnosti lekárov vykonávať lekársku prax. FDA nariadil verejnosti, vrátane zdravotníckych pracovníkov a pacientov, aby nepoužívali ivermektín, aj keď bol tento liek riadne schválený na použitie u ľudí.

Súdne rozhodnutie teraz bráni FDA konať ako konečnej autorite nad všetkými lekármi a lekárskymi odborníkmi v krajine.

Predstavitelia FDA často prechovávajú špinavé vzťahy s farmaceutickým priemyslom a uprednostňujú určité lieky, ktoré povinne nariaďujú pre celý zdravotnícky systém.

Na základe tohto súdneho rozhodnutia FDA teraz už nebude môcť zakázať používanie určitých liekov, ako sú ivermektín a hydroxychlorochín, mimo ich pôvodného určenia. Úrad taktiež nebude smieť radiť pacientom, aby užívali schválené lieky.

FDA mala načúvať zdravotníkom, ktorí dôsledne a neúnavne pracovali na liečbe pacientov s Covidom-19. Namiesto toho sa pustili do vojny proti nim, zosmiešňovali ich liečebné protokoly a zaraďovali ich na čierne listiny.

Prírodná liečba osteoartritídy

Budú predstavitelia FDA obvinení zo zabitia?

V roku 2022 americký okresný sudca Jeffrey Brown prípad zamietol a tvrdil, že FDA má „suverénnu imunitu“, ktorá ich chráni pred občianskymi súdnymi spormi. Keď sa však prípad dostal na 5. obvodný odvolací súd USA v New Orleans, verdikt bol zrušený.

Rozhodnutie zo septembra 2023 potvrdilo, že FDA prekročil svoje právomoci podľa federálneho zákona. V rozhodnutí sa uvádza, že FDA „nie je lekár“. Hoci agentúra „môže informovať“, nemá „žiadnu právomoc“ odporúčať spotrebiteľom, aby „prestali užívať lieky“.

Marik povedal, že rozsudok je veľkou výhrou, pretože hovorí, že FDA môže schváliť lieky, ale nemôže zasahovať do vzťahu medzi pacientom a lekárom.

„Nebudú môcť určovať, aké lieky lekári môžu alebo nemôžu predpisovať konkrétnemu pacientovi,“ dodal Marik.

Kvôli vojne FDA proti ivermektínu mnohí lekári prišli o licencie, lekárne odmietali vydávať ivermektín a pacienti s oslabenou imunitou nemali žiadny účinný plán liečby.

Potlačenie účinnej liečby zo strany FDA a ďalšie činy cenzúry a zlomyseľnosti boli nakoniec použité na urýchlenie vydania povolenia na núdzové použitie pre „vakcíny proti Covidu-19“. V skutočnosti na to, aby sa vydalo „povolenie na núdzové použitie“, nesmela existovať žiadna dostupná liečba cieľovej infekčnej choroby.

FDA zohrala rozhodujúcu úlohu pri uprednostňovaní špecifických liekov a vnucovaní populácii netestovaných a neúčinných experimentálnych génových mRNA terapií.

Záver

Týmto súdnym rozhodnutím sa „pandemická“ opona stiahla naspäť.

Cenzúra informácii, bránenie v liečbe, oddeľovanie rodín, izolácia pacientov a nútenie pacientov s covidom do liečby remdesivirom, sedatívami a mechanickou pľúcnou ventiláciou sa ukázalo ako podvodný lekársky protokol a masové lekárske pochybenie, častokrát končiace smrťou pacienta.

Budú teraz úradníci FDA a u nás na Slovensku ministri zdravotníctva a hygienici obvinení zo zabitia, či nebodaj všeobecného ohrozenia, za ktoré v núdzovom stave hrozí doživotný trest odňatia slobody?

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Lance D. Johnson, naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Vsetko ide dolu vodou, takze chaos a poriadna kriza prichadzaju. Potom nam navrhnu ti hajzli svoje riesenie a podmienky! Vsetko podla ich planu… ale az po depopulacii! Miliardari vedia preco predavaju akcie, dlhopisy a nakupuju drahe kovy!
  https://www.kitco.com/news/article/2024-03-27/currency-risks-will-drive-gold-and-silver-sky-high-year-end-bmo-capital

 2. Takže večný kovid?! Lebo zneužité PCR testy?!

  COVID-19 je globálna PSY OP – ako pod zámienkou globálnej nákazy /náboženstvom viery v nákazu, propagandou nákazy a strachom z nákazy/ nastoliť nástroje totálnej kontroly každého jednotlivca!

  • Miroslav Čižmár

   Je možné kontrolovať jednotlivca, ktorý sa nedokáže kontrolovať? Riešenie je zblázniť sa a zachovať si zdravý rozum na neskôr.

   • Marek Košice

    Miroslav, utapas sa vo svojom vysperkovanom kvaziintelekte, ktory casto znie zaujimavo, ale…. Ked sa raz clovek zblazni, ku zdravemu rozumu uz v sucasnom zivote nedojde. A odoved na tvoju otazku : Pomocou kamier, odpocuvania, internetoveho sliedicstva atd sa da kontrolovat cinnost aj toho najväcsieho blazna. Lahko kontrolovat, asi tazko vyhodnocovat.

 3. Marek Košice

  Ľudkovia, VEDELI BY STE NIEKTO ZISTIŤ koľko žien a mužov (nie obe pohlavia spolu, to viem aj ja zistiť) bolo na voľbách a v akom počte koho volili?

  Mám silné podozrenie (budem úprimný – prakticky istotu), že viac žien než mužov volí Korčoka, PS, Demokratov, Sas…. … A že v každej krajine (kde dostali neoliberálne strany možnosť existovať vo veľkej politike) sú to ženy, ktoré rozhodujú (svojim počtom) o tom, že sa tak darí neoliberálnym politickým stranám a neoliberálnym politikom/nepolitikom, ktorí sa hlavne vďaka tým ženám (lebo ich volili vo väčšom percente než muži) stali prezidentmi/prezidentkami……..

  V takom prípade v zjednodušenej forme môžu ženy za to kam smeruje svet. Väčšina žien, nie každá žena. Rozumiete ako to myslím… Ak napríklad za PS ako stranu a za Korčoka ako kandidáta na prezidenta hlasovalo percentuálne viac žien ako mužov, tak ŽENY nesú väčšiu vinu na neoliberalizácii sveta než muži.

  • U nás bylo plno fanynek Pavla .Hezký mužský,tak mu dám hlas.Já ne

  • To si musíš rozdelit ešte na MTF a FTM, teda transky (male to female, /female to male)

  • No, ja viem s ISTOTOU o prípade, kedy osoba ženského pohlavia ktorá sa identifikuje ako žena a s výzorom ženy volila Korčoka, pretože “je taký sympatický”.
   Keď sa v rodinnej diskusii dozvedela podrobnosti, zostala zaskočená a zahanbená…

  • galaxie andromeda

   Beda mužom ktorym vladnu ženy!
   Vypočujte si finsku ministrinu obrany a ludsky odpad premierku estonska.
   Daleko chodiť netreba u nas čaptava.
   ženy v europe vedu mužov na popravu do vojny! Taka je kruta pravda, pretože kde nemôže diabol pošle ženu.
   Česť skutočnym a vynimočnym ženám ale začina ich byť ako šafránu.

   • Marek Košice

    Zena vladne takmer kazdemu svojmu partnerovi/milencovi. Dokonca aj pornoherecka svojmu divakovi. Ked hodovedie k orgazmu, zvitazila nad nim. Doviedla ho takto ku smilneniu & k strate duchovnej a sexualnej energii.

   • Šafranu sa málo urodí tak ako dobrých žien preto si ich hľadte muži a vážte ,správajte sa k nim s ctou , nepoužígajte vulgárne slová k ich osloveniu .

 4. Dneska jsem na fb viděla video,jak někdo s kartou setřel ten saharský prach na skle auta na hromádku a přiblížil k ní magnet.Prach byl magnetický.Zkusila jsem to a nic.
  Zkusil to tady taky někdo?

 5. Denné straty Ukr. armády sú odhadom 650-800 vojakov. Zalužný požaduje mesačne 20 tisíc vojakov. Berú aj tehotné ženy – je to fuk – aj tak sa ide až do posledného Ukrajinca.

  „Potřebujeme 20.000 mužů za měsíc pro holé přežití!“ Ukrajinský vrcholný generál připouští PORÁŽKU..
  https://odysee.com/@Bokasanjo:6/pot%C5%99ebujeme-20.000-mu%C5%BE%C5%AF-za-m%C4%9Bs%C3%ADc:a

 6. Nieco starsie, na pripomenutie… Mnohym to uniklo alebo na to zabudlo… Tak len pripominam… lebo tzv. chorobouX to chcu urychlit, kedze sa im vsetkych planovanym mnozstvom (8na1) nepodarilo zapichnut!

  AKO DLHO BUDÚ ŽIŤ ĽUDIA ZAOČKOVANÍ VAKCÍNAMI PROTI COVID-19? VEDCI: „OD ZAOČKOVANIA PO KONIEC CYKLU (SMRŤ) JE TO MAXIMÁLNE DESAŤ ROKOV“ – CZ24.NEWS
  https://cz24.news/ako-dlho-budu-zit-ludia-zaockovani-vakcinami-proti-covid-19-vedci-od-zaockovania-po-koniec-cyklu-smrt-je-to-maximalne-desat-rokov/

  AKO DLHO BUDÚ ZAOČKOVANÍ ŽIŤ? Držiteľ patentu na oxid grafénu v Covid injekciách Dr. Mylo Canderian, globalisti Klaus Schwab a Bill Gates jednohlasne: NECHAJTE ICH VŠETKÝCH ZOMRIEŤ! – CZ24.NEWS
  https://cz24.news/ako-dlho-budu-zaockovani-zit-drzitel-patentu-na-oxid-grafenu-v-covid-injekciach-dr-mylo-canderian-globalisti-klaus-schwab-a-bill-gates-jednohlasne-nechajte-ich-vsetkych-zomriet/

 7. Neskoro ale predsa. Na Slovensku minimálne ministri zdravotnícta M. Krajčí a V. Lengvarský by mali niesť plnú zodpovednosť za manažovanie covidu a taktiež hlavný hygienik J. Mikas. Zdá sa však, že na Slovensku žiadny súdny proces s protagonistami manažovania covidu nebude. O to sa postará aj Brusel a EMA. Dodnes matovičovci tvrdia, že konali v záujme verejného zdravia a neboli v tom na svete jediní.

  • Toto tvrdenie už predsa neobstojí. Boli “svojpávni”, mali možnosť zisťovať informácie aj od dezolátnych lekárov, imunológov, biológov a iných.
   Začína byť dosť dôkazov že išlo o podvod a premyslený plán ako zarobiť a zároveň zabiť čo najviac ľudí.
   Čakám, ako tento parlamemt a vláda naložia s masovými vrahmi.

   • Ako s nimi naložia, som už naznačil v svojom komentári.

    • Marek Košice

     Veru tak, Pelle ako prezident (lepsie nez Korcok, ale stale len mensie zlo) bol za ockovanie, a tvrdil, zeza jeho vlady by bolo ockovanych viac. Ten keby presetroval spomenute, kadil by si do ust najviac za svoju karieru.

  • cim dlhsi cas od ockovania,tym viac vsetky fakty a emocie sa roztavia do stratena a organizatori-zlocinci-a kolaboranti budu pokracovat a podielat sa v kazdodenom zivote,akokeby sa nic nestalo.

   • Marek Košice

    AMEN. A keby si sa nahodou mylil a ludstvo by sa prebudilo so vsetkym ako sa patri, tvorca nasho sveta menom Satan by jednoducho spustil dalsi reset ludstva… Ako ked si restartnes hru…

 8. Ešte ku tomu hladomoru – len v Austrálii desiatky reťazcov uzatvárajú stovky svojich predajní!
  27 Pravda nebo Hoax aneb je historie pohádkou?
  https://odysee.com/@PosloveBudoucnosti-ZlatyVek:c/27HoaxLive:7

 9. „Climate the Movie: The Cold Truth“, Debunks Global Warming & Net Zero Narratives
  https://efrat.substack.com/p/climate-the-movie-the-cold-truth
  ————
  Zatiaľ bez dabingu – ale je to pecka!

 10. U nás bych Primulu , Válka a jiné covidové šmejdy poslal do basy alespon na 15-20 let , aby si uvědomili , že podvedli lid , který jim věřil ! Nenažrané svině a lháři nemají ve vedení státu co dělat !

  • A, samozrejme” ich v base každý mesiac zaočkovať mRNA vakcínou. To by nebola pomsta ale prevencia “bezpečnou vakcínou čo je sloboda” pred nákazou.

 11. Nemôžem sa zbaviť dojmu – a to aj pri takýchto záchvevoch rozhodnutí súdov hoci nie u nás, že to režiséri covidu a následných opatrení držia všetko pevne v rukách a postupnými krokmi sa približujú k svojmu cieľu. A aj keby sa to malo zvrtnúť, je to stále beh na dlhú trať. Stále totiž nepoznáme reálne postoje k týmto udalostiam zo strany Číny a Ruska, keďže je to tam aj s vakcináciou také neprehľadné.

  • Marek Košice

   Co je v Rusku a v Cine neprehladne? Minimalne Cina je prudko citatelna… Vlada tam prostrednictvom policie barikadovala ludi v karantene ultrasialenym sposobom = prizvarali im kovovu „zavoru“ o zarubnu vchodovych dveri bytu. Od sikmacov necakaj nic dobre….Stala hovorim – ZLATA STREDNA EUROPA, ZLATE SLOVENSKO. Najmenej nasilia, najmenej nerovnosti medzi muzmi a zenami (tentoraz nemyslime na sexualne vyhody zien, ktorymi zeny valcuju muzov ako parny valec kacicku na kolieskach – to je tak vsade mimo „divocinu“ kde ma zena hodnotu psa), pomerne velmi velka „vonkajsia“ sloboda…

 12. Německo: Migranti jsou zodpovědní za 100 % případů závažných sexuálních útoků ve Frankfurtu

  https://aktax.cz/nemecko-migranti-jsou-zodpovedni-za-100-pripadu-zavaznych-sexualnich-utoku-ve-frankfurtu/

 13. Co uz, ovce veria len TV, mainstreamu a medialne známym xichtom, myslenie je im cudzie!
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/potvrzeno-ze-vlada-vedela-tisice-lidi-byly-zavreny-bezduvodne/

  • Uvidíme v sobotu 6. apríla, či tie ovce za covid-ochranu neposadia do prezidentského kresla Ivana Korčoka. Tomu prekážal len sputnik V. Všetky TV médiá hlavného prúdu sú viac-menej v rukách opozície a dirigované zo zahraničia. Vládna koalícia neurobila za 1/2 roka nič, aby získala na svoju stranu aspoň RTVS a slovenský zákon FARA bude prerokovávaný parlamentom až po prezidentských voľbách.

 14. Bezvýznamné hlúposti typu“kto bude prezident,Pellegrini, či Korčok“jeden sorossovec a druhý schwabovec-Pellegrini bol na WEF v r.2018.Aký čert, taký diabol….

  • Marek Košice

   Tak na to pozeraj aspon z hladiska sympatii…. Fakt ti je sympatickejsi Korcok? Ten je momentalne najuzitocnejsi idiot v slovenskej politike. Pripomina mi covid plandemiu – nevie sa dockat kedy zacne robit zlo sucasnej legitimne zvolenej vlade.

   • Marek,ja som nikde nepísal, že mi je sympatický Korčok,to si napísal ty,ja som napísal, aký čert taký diabol, čiže aký jeden, taký druhý.Z politikov mi nie je sympatický nikto, nechodím voliť z princípu a už vôbec nie na základe sympatií,alebo hlúpych rečí a prejavov príživníkov a záškodníkov…

    • Marek Košice

     Jozef, nauc sa citat. Medzi slovom „sympaticky“ a „sympatickejsi“ je rozdiel. Aj medzi dvoma najväcsimi hyenami je skratka pre kazdeho jedna sympatickejsia nez druha, a to aj ked su pre kazdeho hnusne a otrasne. A kedy by si zistil kto z ich ti je sympatickejsi (ak uz konecne chapes ako to myslim)? Keby si si MUSEL vybrat koho z nich by si si nastahoval do bytu/domu. A tu tipujem, ze by si si vybral Pelleho (neboj, neobtazoval by ta sexualne). Preto bude fajn, ak ho pojdes volit. Ked sa stane prezidentom Korcok, asi doma nieco rozbijem…a nebude to len pohar ci tanier…

     • Marek, čítať viem dobre,rozdiel poznám.Politik je len parazit,bez ohľadu na to,aký kožuch na sebe má, či hyeny,či baránka…Ja som napísal,že z príživníkov, teda politikov mi nie je nikto sympatický, takže mi nemôže byť nikto ani“sympatickejší“, ani „najsympatickejší“(skloňovať viem aj ja) Kašlem na sympatie,hlúpe reči aj predvolebné manipuláci.Samotné voľby sú len ukážka naivity ľudí.Koho ľudia zvolia toho si židáci a globalisti kúpia a ten bude presadzovať ich protiľudské záujmy.Politici v budúcom technokratickom,zotročenom a vyľudnenom svete dostanú od globalistov určité privilegované postavenia,ako odmenu za zradu a likvidáciu svojich národov. Problém je ten, že väčšina ľudí tomu neverí,sú to vraj konšpiračné teórie,či dezinformácie.Lenže konšpirácie, či dezinformácie sú len synonymom pre nepríjemnú Pravdu,nezhodnú s mainstreamovým narratívom.Ani židáci spočiatku neverili, že idú do plynu….a zrazu boli tam a už nebolo cesty späť.História sa zvykne opakovať…

  • Treba voliť menšie zlo…

 15. Jak CIA a MI6 vytvořily ISIS

  https://aktax.cz/jak-cia-a-mi6-vytvorily-isis/

Pridajte komentár

*