Koniec cestovaniu lietadlom: Globalisti chcú do roku 2050 zatvoriť takmer všetky letiská


Print Friendly, PDF & Email

Koniec cestovaniu lietadlom: Globalisti chcú do roku 2050 zatvoriť takmer všetky letiská

(Ethan Huff, Natural News) Podľa výskumníkov z Oxfordskej univerzity a Imperial College London, aby sa do roku 2050 dosiahla paradigma „nulových emisií“ predstavovaná globalistami, takmer všetky letiská vo Veľkej Británii budú musieť byť úplne zatvorené.

Správa z týchto univerzít hovorí, že s výnimkou Heathrow, Glasgowa a Belfastu budú musieť do roku 2029 zmiznúť všetky ostatné menšie a miestne letiská, aby sa nakoniec vyhrala vojna proti „globálnemu otepľovaniu“ a „zmene klímy“.

Cestujúci leteckou dopravou, ktorí aj po tomto čase budú potrebovať regionálne transfery „na“ alebo „z“ týchto troch väčších letísk, budú musieť použiť železnicu alebo auto, pretože tieto formy dopravy považujú globalisti za oveľa lepšie pre klímu.

Jediný spôsob, ako môžu aj Heathrow, Glasgow a Belfast zostať otvorené medzi rokmi 2029 a 2049, je ten, ak sa do roku 2029 zatvoria všetky ostatné letiská v krajine a ak sa všetky letecké transfery v rámci Veľkej Británie presunú na pozemné transfery.

Ak sa to podarí, veľká trojka môže zostať otvorená až do roku 2049.

Potom sa v správe ďalej uvádza, že všetky letiská, vrátane veľkej trojky, budú musieť byť natrvalo zatvorené a obyvatelia budú uväznení tam, kde žijú. Hovorí sa, že to vraj „ochladí“ planétu a vytvorí klimatickú utópiu.

„Správa uvádza, že na splnenie tohto právneho záväzku každý občan Spojeného kráľovstva bude musieť „prestať používať lietadlá“ na značne dlhé obdobie,“ informoval portál The Exposé o tom, ako má systém fungovať.

Dosiahnutie „nulového uhlíka“ si vyžaduje elimináciu väčšiny svetovej populácie

Aby sa plne dosiahol súlad s požiadavkami o zmene klímy, letiská nie sú jedinou vecou, ​​ktorá musí byť zrušená. V tej istej správe sa uvádza, že široká verejnosť bude musieť prestať lietať, ako aj prestať robiť čokoľvek iné, čo vytvára „emisie“ uhlíka, bez ohľadu na zdroj energie.

Bude musieť byť ukončená aj konzumácia mäsa, pretože chov kráv na hovädzie mäso a oviec na jahňacie mäso je zlý pre životné prostredie, tvrdia globalisti.

Na druhej strane, geneticky modifikovaná (GMO) sója a kukurica, ktoré musia byť striekané množstvom smrtiacich chemikálií, aby mohli rásť, sú dobré pre životné prostredie a môžu zostať.

Prírodná liečba osteoartritídy

Do roku 2029 chcú títo klimatickí extrémisti, aby ľudia vo Veľkej Británii (a samozrejme aj všade inde na svete) znížili spotrebu mäsa o 50 percent. Zvyšných 50 percent bude musieť byť „postupne vyradených“ medzi rokmi 2030 až 2049.

Po roku 2049 nebude povolená výstavba žiadnych ďalších nových budov. Takmer všetko, čo spadá do kategórie ekonomickej aktivity, bude musieť skončiť.

To v podstate znamená, že všetci ľudia – samozrejme okrem globalistov – budú musieť zmiznúť z povrchu Zeme, aby sa zabránilo vyžarovaniu ich samotnej existencie a znečisťovaniu pre vytvorenej globalistickej utópie.

„Podstatou je, že každé aktívum, ktoré využíva uhlík, bude mať v roku 2050 viac-menej nulovú hodnotu,“ uvádza sa v správe.

„To zase môže podporiť väčšie využitie takýchto aktív v období do roku 2050 – napríklad výstavbu nových budov oveľa rýchlejším tempom počas nasledujúcich 30 rokov s vedomím, že výstavba sa potom musí zastaviť.“

Správa bola mimochodom vydaná v roku 2019 tesne pred pandémiou covidu. V mnohých ohľadoch slúži ako plán pre to, čo ešte len príde a je urýchľované globálnymi otrasmi, ktoré boli svetu vnútené v mene boja proti „pandémii“.

Záver

„Je možné, že udalosti posledného dva a pol roka sú súčasťou väčšej, zlovestnejšej agendy, ktorá sa ešte len začína naplno rozbiehať,“ hovorí portál The Expose.

Viac súvisiacich správ o tom, ako je zastavenie klimatických zmien a globálneho otepľovania kódom pre masovú depopuláciu a genocídu, nájdete na stránke Climate.news.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Copak? To jim zakázali do elektrických letadel baterky nebo nesehnali klíčky na perko? 🙂 🙂 🙂 engenegeři

  • Piloti sú povinne vaxnutí – možno vznikli obavy, že keď sa účinky šmakulád prejavia už v plnej padáde, na poliach uvidíme viac spadnutých lietadiel, ako poľnohospodárskych plodín.

  • sergeji,
   mě by zajímalo, jak by se čerpala elektrická energie do letadla za jeho letu při nedostatku paliva, jak se dělá třeba u vojenských letadel…. Dopravní letadla čerpají více paliva z důvodů, že by musely zůstat déle ve vzduchu, ale před přistáním ho vypouštějí, protože civilní piloti nejsou školeni na přistání s nadbytkem paliva v nádržích, avšak jsou civilní piloti, kteří dokáží přistát i s nadbytečným palivem v letadle.
   Naskýtá se otázka: Jakto, že vojenští piloti jsou cvičeni na přistání s nadbytkem paliva a civilní nikoliv?!
   *****
   prý se na obloze hodně poslední dobou objevují tzv. UFO – ví někdo o nějakém UFU nad československem v poslední době?

 2. Mimo téma: BEZPEČNÉ A ÚČINNÉ = Úmrtí dle VAERS a to od roku 1990 do 9. prosince 2022 (berte prosím na vědomí, že se to hlásí pouze do 5%):
  i.postimg.cc/wjk0mLXS/vaaresumrtikotas.jpg

  = Ta spásná „vakcína“ (genová terapie) je tam vidět. Nedobrovolně dobrovolně souhlasili se sebevraždou. Další čísla porostou až se vakcína projeví u zbytku.,

 3. Když si to lidstvo nechá líbit, aby ho řídili takoví zdegenerovaní a pošahaní jedinci, tak co potom s tím. A jestli s tím současní mlaďoši nechtějí nic dělat, protože jsou duševně vyprázdnění a vygumovaní, my staří s tím už opravdu nic neuděláme. Prostě buď se s rozumem narodíš nebo ne. Tato globalisticko plutokratická banda moc dobře odhadla současné generace a ví, že jsou to převážně samí mamánci a mamánky a že to s nimi půjde lehce. Tak si nechte děti chutnat.

  • Nie nie nie …… Táto globalisticko plutokratická banda práveže pripravila na planéte Zem také podmienky, aby nám takáto vymletá generácia vyrástla. TOTO DLHOROČNE PRIPRAVOVANÝ PROJEKT !

   • Samozřejmě, toto je připravovaný projekt od konce 2. světové války, a to hlavně pro východ Evropy panem Allanem Dullesem. Jasně vše popsané v knize Dr. Killeva- Chruščov a rozpad Sovětského svazu. Jim se to tedy podařilo vychovat takové generace bez úcty k tradicím a zájmům vlasti. Dulles jasně řekl, vychováme hlupáky, tupce a neotesance a toto vše nám rozkvete v krásný květ, který zlikviduje původní kulturu těchto národů. A to, že si s rozumem již moc netykají, za to nemohu. Mohou vás školit jak chtějí, ale snad má každý v sobě nějaké obranné mechanismy a i když jsem v dětství duševně zotročovaný, když dospěji, měl bych svých vlastních vědomostí a znalostí využít k tomu, abych prozřel. Přece neznamená, že když budu v mládí volem, že budu navždy volem. Snad se každý vyvíjí.

  • Veľmi jednoduché posúdenie situácie. nejde o to či „si to lidstvo nechá líbit“ alewbo či sa „s rozumem narodíš nebo ne“ .Po vojne neomarxisti ovládli postupne vzdelávací systém, kultúru a vedu. Ak vám nehovorí nič pojem „frankfurstká škola“ a jej „Dlhý pochod inštitúciami“….tak si to vygúglite ,presne o tom to totiž je.
   Môžete sa narodiť s rozumom akým chcete,ten je vám potom vygumovaný a vy ste indoktrinovaný v školskom systéme a výjdu z neho takí kokoti čo sa lepia na cesty a obrazy v galériách. Kedysi bola hitlerjugend….teraz máte sorosjugend………..proste zobrali deti od jasličiek a vychovali z nich idiotov. Majú kopec inštitúcií, ako napr.Mladí lídri WEF…..a tam potom taký ako Trudeau a iní zavádzajú celú tú zvrátenú agendu LGBT a klima a gender do praxe. Veď je to zrejmé na každom kroku…….tlačia to do športu ,kde sa chlap cíti ako žena a vyhráva ženské preteky, je majster sveta. Alebo miss vyhrá tlstý chlap prezlečený za ženu a tých zvyšných 10 žien tam tomu tlieska a omdlieva z nadšenia. Ak zomrie dnešná stredná generácia, tak dnešní mladí už nie sú žiadnou prekážkou pre globalistov, pretože už sú ich, už si ich vychovali. U nás to nie je ešte úplne v prdeli ,ale západ tp už má riadne nahnuté…..

 4. mariankosmac

  Niečo na tej teórii bude. Stačí si spomenúť jak zhodili dvojičky v NY a úplne tam zastavili letecký provoz tak sa v New Yorku ochladilo o pár stupňov. Avšak žeby zmizli lietadlá si nemyslím. Bude musieť lietať menej lietadiel, aby sa uvoľnil priestor pre iné – chemtrails lietadlá. Keďže asi plánujú zaviesť chemtrailsovanie planéty a tým bojovať proti otepľovaniu“ a „zmene klímy“. Predpokladám že tie zbytočné lietadlá zo zavretých letísk budú prerobené na postreky.

 5. Zaručené správy z vesmíru a okolitých dedín.

 6. …plánovať sa od ,,elity“ plánuje kadečo, verím tomu, že to ostane len pri slovách…

  • Ako sa už dlhodobo píše (Protiproud.cz), žiadny plán globalistom úplne nevyjde. Pritom tu vôbec nejde o emisie CO2, ale o nastolenie novodobého nevoľníctva. Hlavnou príčinou globálneho otepľovania a ochladzovania Zeme totiž nie je CO2 a metán. Skleníkovým plynom je aj vodná para. Takže som zvedavý, kedy „uhlíkových odborníkov“ napadne, ako zakázať vyparovanie vody. Ale tou hlavnou príčinou otepľovania/ochladzovania, známou každému geofyzikovi a astronómovi, sú Slnko a geologicko-fyzikálne pochody vo vnútri našej planéty. Myslí si snáď niekto, že naša eko-aktivistka Čaputová vie, čo je to napríklad Maunderovo minimum?

   • Podľa ruského akademika Pochmelnych za globálne ohrievanie planéty môžu všetky rozvody vysokého napätia. Ono je to v podstate parametrická funkcia k inak normálnemu stavu klímy – pridaný faktor – parameter. Každý vodič má svoj odpor a odporom sa ohrieva. A to ešte môžeme byť radi, že ide o Teslov striedavý prúd.
    Podľa Pochmelnych – prípadný globálny black out môže spôsobiť okamžitú dobu ľadovu!

 7. ludska hlupost a vesmir su nekonecne,,,,,,,

 8. Tomuto nevěřím!!!

 9. kvakcína je sloboda

  trošku z iného súdka, ale súvisiace: Gubernátor Kaliningradskej oblasti povedal, že sa ku nim sťahujú nemci, aby prezimovali – dôvod? to, čo nemčúr zaplatí v nemecku za energie za jeden mesiac, tou istou sumou má energie v Rusku na tri mesiace!!!
  ja by som tým kurvám nacististickým prirátala turistický poplatok!!!
  nie, že budú na dávať na Putina a na RF a potom si tam na chrapúňa idú rite zohrievať za lacný peniaz!!!

  • mariankosmac

   Veď dobre robia že nechcú platiť drahý peniaz nacistickej ríši.

  • tyto lepšolidi – „ja by som tým kurvám nacististickým prirátala turistický poplatok!!!“
   na území Ruské Federace nenajdeš, ty lítají směr západ..

   • kvakcína je sloboda

    ty aj vieš čítať, alebo len písmenka náhodne skladáš dohromady?! špeciálne pre teba: o tom, že nemčúri sťahujú do Kaliningradu(Kaliningrad je súčaťou RF ak nevieš) tak o tom informoval samotný gubernátor Kaliningradskej oblasti!!!!
    čomu z tohoto nerozumieš?!
    a radšej nekomentuj moje príspevky, zbytočne ma nasieraš!!!

 10. Já jsem ale o ničem jiném nepsal. Tato děcka byla již vychovaná k tomu, aby současným globalistickým grázlům sloužila a jestli chcete něco změnit, musíte začít s novou výchovou a to s výchovou k úctě ke slovanství, historii své země, své kultuře a jazyku. To, že mají tyto děti ve spárech zdegenerovaní a šílení globalističtí plutokraté nemění nic na tom, že budete li chtít provést změnu myšlení, musíte začít doma, změnit školní výuku a srozumitelně vysvětlit těm mladým, že naletěli grázlům, kteří si je chtějí zotročit. Máte k tomu dostatek potřebných vlastenců, kteří se této role ujmou? A to je to, oč tu jde. Přeji vám pěkné vánoční svátky.

 11. Objektívne

  Je celkom pochopiteľné, že chcú zatvoriť letiská. Vedia, že lietadlá budú padať z oblohy a nie nutne pre príhody pilotov po Covide, alebo nejakému CO2.

 12. kvakcína je sloboda

  Dmitrij Rogozin bol zranený pri obstreloch Donecka ukrofašistami

 13. Všetko by sedelo, pokiaľ by neplatilo to, čo satanisti tvrdia, že očkovaní sa dožijú maximálne 8 rokov od druhej dávky; pokiaľ mali dávok viac, tak ešte menej.
  Takže rok 2050 podľa mňa skôr súvisí s nadchádzajúcou totálnou kontrolou, t.j. zotročením más čo prežijú (očkovanie, hladomor, vojny…), ich obmedzením slobody pohybu, resp. uzavretím v pripravovanch mestských „koncentrákoch“… Či?!

 14. Nech sa páči: https://www.cas.sk/clanok/2751963/hlavnym-zabijakom-slovakov-uz-nie-je-covid-situacia-sa-od-vypuknutia-pandemie-radikalne-zmenila/ samozrejme žiadna súvislosť s očkovaním, akurát presne tie diagnózy, ktoré sú hlavnými ako vedl účinky očkovania proti covidu ! Farizejský mainstream a jeho otroci – „novinári“ bez štipky svedomia !!! A tu je bonus: https://cz24.news/video-matematik-tomas-furst-dostal-cisla-a-bije-na-poplach-evropa-ma-obrovskou-nadumrtnost-obyvatel-video-cz-24-min/ ! A vlak sa vraj len rozbieha… do pekla so všetkými satanistami, čo toto vedome spustili, dopustili a podielali sa na tom !

 15. Není třeba zavírat letiště. Stačí do celého světa poslat všehoschopné vlastizrádce, jaké máme u nás ve vládě a letiště mohou zůstat otevřená. Většina lidí nebude mít peníze na cestování letadlem, budou rádi, když nebudou mít hlad.

  • Dobre – to chceš prepádlovať Atlantik, aby sme sa pomstili tým našim vlastizradným zmrdom s barákmi na Malibu?

  • Staci keby ruska vlastizradna elita prestala z vlastnej vole branit Rusku v nastoleni spravodlivosti vo svete – moze to urobit s vypocitavosti alebo z donutenia alebo z logiky rozumu ale najlepsie by bolo keby sa v nich pohol ich duch – svedomie (nie dusa – vedomie – rozum – jemnohmota). Keby prestali sluzit zapadu a zasobovat okrajinu zbranami, pohonnymi hmotamim atd. a nicit ekonomicky Rusko a sabotovat bojaschopnost vlastnej – Ruskej armady. Ak by sa to tak stalo tak by vo svete nastali take udalosti, taky uragan, ze kazdy jeden obyvatel planety by sa musel drzat trubky u branky aby ho to neodnieslo, nikto by sa nevyhol tym cistkam. Dobrych by to posilnilo a zloduchovia by nemali ziadnu buducnost.
   Staci aby sa Rusko zbavilo, vymanilo pod vplyvu moci osob vo vlastnych strukturach pracujucuch pre zapad (cca 2 miliony!!!) a paraziti a svaby v celom svete pojdu do haja.
   Myslim to Rusko, ktoré stoji za V.V.Putinom.

 16. Troška inak k veci. Ak sa prebudí väčšina, však aj policajti či vojaci majú doma ženy a deti, tak si tou zradcovskou pandemickou dohodou WHO môžu viete čo urobiť ! V prvom rade treba vlády a prezidentov, ktoré dali súhlas na podpis tohto WHO hovna odsúdiť za vlastizradu a genocídu proti vlastným občanom ! V Poľsku nedávno sejm pripravoval na toto šití zákon a už to prebudení právnici zažalovali ako plánovanú genocídu národa ! Ľudia si musia uvedomiť, kým je čas – preto sa elitárski zvrhlíci tak ponáhľajú, aby sa nestihla väčšina uspatých prebudiť – o čom bolo očkovanie proti covidu ( https://cz24.news/ako-dlho-budu-zit-ludia-zaockovani-vakcinami-proti-covid-19-vedci-od-zaockovania-po-koniec-cyklu-smrt-je-to-maximalne-desat-rokov/ ), a že to má pokračovať, lebo primitívne elity bez štipky svedomia si myslia, že nás je tu priveľa a im patrí všetko ! Nič im nepatrí, len ich choré ilúzie ! A čo máme zatiaľ robiť my prebudení? Napr. presne zmonitorovať, kde všade sú vysielače 5G, ako ich čo najľahšie vedieť poškodiť a zničiť, organizovať sa, aby sme vedeli spoločne odolať plánovanému hladu, zrušeniu hotovosti a pod.

 17. …teraz sa rieši veľmi veľa záležitostí- a všetko to súvisí s niečím, čo si vymyslela ,,hŕstka“ ľudí oproroti veľkému množstvu….o tom očkovaní som presvedčená, že už sa tak ,,húfne“ naň ľudia hrnúť odmietnu….1správa je zaujím., ohľadom Krčméryho úmrtia bola zmenená prvotná príčina smrti a to na infarkt myokardu….všetci dostatočne rozumní pochopia, len tí budú zavádzať, kt.nechcú poznať a priznať skut.pravdu…. v Rusku majú kopec dob.odborníkov či akademikov…

Pridajte komentár

*