Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Utajované dokumenty Pfizeru prezrádzajú, že predpoveď depopulácie do roku 2025 nie je uletená


Print Friendly, PDF & Email

Utajované dokumenty Pfizeru prezrádzajú, že predpoveď depopulácie do roku 2025 nie je uletená

(Belle Carter, Natural News) Svet si začína uvedomovať, že „vakcíny“ proti Covid-19 sú v skutočnosti zamerané na masové vyhladzovanie ľudstva v cielenom časovom rámci.

Za toto zistenie vďačíme dôverným dokumentom firmy Pfizer, ktoré bol americký Úrad pre potraviny a liečivá (FDA) prinútený zverejniť na základe súdneho príkazu. Dokumenty firmy Pfizer obsahujú informácie o experimentálnej vakcíne spoločnosti proti Covid-19.

Depopulačná predpoveď spoločnosti Deager

V roku 2020 vzbudila pozornosť kontroverzná prognóza globálnej spravodajskej a konzultačnej spoločnosti Deagel Corporation pre jej prekvapivú predpoveď významnej depopulačnej udalosti, ktorá mala nastať o päť rokov neskôr, teda v roku 2025.

Deagel je pobočka americkej vojenskej rozviedky, jednej z mnohých tajných organizácií, ktoré zhromažďujú údaje za účelom rozhodovania na vysokej úrovni a pripravujú dôverné informačné dokumenty pre agentúry ako Národná bezpečnostná agentúra (NSA), Organizácia Spojených národov (OSN) a Svetová banka.

Deagel predpovedal, že Veľká Británia zaznamená do roku 2025 pokles populácie o 77,1% a Spojené štáty americké o 68,5%.

Existujú aj ďalšie pochmúrne predpovede pre západné krajiny ako je Nemecko, Austrália, Španielsko a Francúzsko. (Poznámka: Slovensko má tiež zaznamenať populačný pokles, ale nie tak výrazný ako Nemecko či Francúzsko).

Tieto odvážne tvrdenia spoločnosti Deagel sú teraz podporené množstvom dôkazov vrátane dokumentov farmaceutickej firmy Pfizer.

Predpoveď spoločnosti Deagel bola stiahnutá z ich webovej stránky niekedy v roku 2020-21 po tom, čo sa začalo ukazovať, že vakcíny proti Covid-19 prispievajú k poklesu populácie a nadmerným úmrtiam.

Nezávislá spravodajská stránka Expose News však použila portál Wayback Machine/Internet Archive (archive.org) na znovuzískanie vymazaného článku o prognóze poradenskej firmy.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

„Žiaľ, dôverné dokumenty firmy Pfizer spojené s ohromujúcou úmrtnosťou medzi deťmi naznačujú, že údaje o depopulácii podľa Deagela neboli len odhadom, ale zrejme aj cieľom a plánom,“ uvádza sa v článku Expose.

Mnoho tehotných žien odvtedy prišlo o svoje deti po podaní „vakcín“ proti Covid-19 od Pfizeru

Jeden zo zverejnených dokumentov sa týka použitia vakcín Pfizer u tehotných a dojčiacich žien, čo naznačuje, že mnohé tehotné ženy, ktoré dostali vakcínu, prišli o svoje deti. (Súvisiace: Údaje firmy Pfizer odhaľujú, že covidové vakcíny neboli NIKDY bezpečné pre tehotné ženy.)

Farmaceutický gigant v spomínanom dokumente tiež uviedol, že 28. februára 2021 bolo známych 270 prípadov podania mRNA vakcín počas tehotenstva a 46% zo 124 matiek vystavených očkovaniu utrpelo nežiaducu reakciu.

Z tých, ktoré mali nežiaducu reakciu, bolo 49 považovaných za nezávažné nežiaduce reakcie a 75 bolo považovaných za závažné. To znamená, že 58% matiek, ktoré uviedli, že mali nežiaducu reakciu, postihla vážna nežiaduca udalosť – od kontrakcie maternice až po smrť plodu.

Pfizer tiež priznal, že z 270 tehotenstiev, ktoré sledovali, absolútne netušia, čo sa v drvivej väčšine z nich stalo, teda aký bol výsledok pôrodu. Spoločnosť tiež poznamenala, že 28 z 29 prípadov malo za následok stratu alebo smrť detí.

To znamená, že 97% známych výsledkov očkovania proti Covid-19 počas tehotenstva viedlo k strate dieťaťa. Aj keď pripočítate neznáme výsledky, čo zníži toto percento, faktom zostáva, že týmto úmrtiam sa dalo predísť, ak by tehotné matky nedostali vakcíny proti Covid-19.

Záver

Navštívte stránku Depopulation.news, kde nájdete ďalšie správy súvisiace s úmrtiami spôsobenými vakcínami proti Covid-19.

Tiež si pozrite nižšie uvedené video, v ktorom Alex Jones, zakladateľ portálu Inforwars, poukázal na to, že očkovanie proti covidu je plán globalistov na depopuláciu, pričom hlavne deti sú pokladané na oltár vražedných experimentálnych „vakcín“.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Belle Carter, naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. V době těhotenství byli dříve doktoři velmi opatrní cokoliv ženám podávat.Mě obvodní řekla,že radši nedoporučuje ani homeopatika.Dneska do nich naperou cokoliv.Absolutní neúcta k ženě v době jejího nejkrásnějšího a nejposvátnějšího období.Každý normální člověk cítí k těhotné ženě úctu a ty svině v bílých pláštích prý na ně ještě v ordinacích řvali,jako že nejsou očkované.To vím od kolegyně jejíž dceru tak napadl lékař.

 2. Kde sú moje krásne dievčatá z Poltára. Kde sú moje krásne dievčatá z Detvy – ach!

 3. Davam este do pozornosti dolezite info, ktore nepriamo suvisi aj s depopulaciou:
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/07/transhumanismus-a-internet-tel-nova-zprava-wef-video/ !
  Bez depopulacie by tazko zaviedli transhumanizmus na globalnu skalu!

 4. Ekonomická kríza sa už neúprostne približuje a s ňou aj obrovský prúser, keďže Slovensko nie je ani potravinovo sebestačné!
  https://www.trend.sk/spravy/krajiny-su-vystrasene-dedolarizaciou-stahuju-zlate-aktiva-spat-domov?itm_brand=trend&itm_template=hp&itm_modul=trend_topbox&itm_position=4

 5. svatoslav butora

  Všetci aktéri procesov depopulácie a dekarbonizácie a genderizmu a všetkých veľmocenských anglosaských ideologických idiocií, ktoré sa liahnu pod krídlami svetovládnych zločineckých inštitúcií OSN a WHO a WEF si zaslúžia prekliatie a vymazanie z existencie…a spolu s nimi všetci, čo im v ich diele skazy sveta maskovaného za dielo ochrany obnoviteľného sveta pomáhajú.

  • velky suhlas a to drasticky,ale to sa stane az ked ludia budu umierat od hladu a to uz bude neskoro-uz je pozde mily drozde

 6. A. Jones/infowars pochádza z rovnakého vreca ako N. Lichtner/infovojna – teda hlásne trúby Globalistov. Proste pomáhať Globalistom potápať Západ ale mlátiť informačným kladivom po hlave každého kto by chcel vážne hájiť záujmy bežného človeka alebo kto byť chcel osvetliť a vyzdvihnúť zásluhy Ruska na udržovanie mieru na celej planéte.

 7. zapredana SR

  Keď to nevadí ockovaným, tak nám neočkovaných je to šumák, ale nezabúdajme, že to nie je koniec. Teraz najaktuálnejšie nás chce eú nakaziť rakovinou z gmo: Vážený signatár petície,

  napriek rôznym snahám minulý týždeň Európska komisia zverejnila šokujúci návrh pre uvoľnenie nových GMO z legislatívy o GMO. Chce dostať nové geneticky modifikované plodiny (nové GMO) na naše polia a taniere bez bezpečnostných testov,  bez označenia tak, aby sme o nich vôbec nevedeli. Situácia je naozaj vážna, nevyhneme sa im.  Komisia koná proti väčšine občanom EÚ, ktorí GMO odmietajú.  Asi aj práve preto chce Komisie zrušiť označenie GMO potravín symbolom „GMO“.

  O návrhu budú hlasovať  štáty EÚ a europoslanci.  Chceme sa preto zamerať na našich národných predstaviteľov. Na to však potrebujeme dostatok podpisov pod petíciu, ktorú ste už Vy  podpísali. Žiaľ nemáme veľké možnosti a  my všetko sami nezvládneme. Potrebujeme, aby ste okrem vášho podpisu pomohli získať ďalšie podpisy. Petícia je tu:  https://www.peticie.com/peticia_udrzujte_prisnu_regulaciu_a_oznacovanie_novych_gmo
  Potrebujeme minimálne 10 000 podpisov, aby ministerstvu vznikla povinnosť petíciou sa zaoberať.  Jedine spoluprácou je možné dosiahnuť výsledky.

  Ďakujeme za pochopenie.
  apolitická a nezávislá
  Občianska iniciatíva Slovensko bez GMO.

  PS: Pre viac informácii naša spoločná tlačová správa so Slovenským zväzom včelárov k návrhu Komisie: https://slovenskobezgmo.org/2023/07/05/europska-komisia-zverejnila-sokujuci-navrh-chce-zaviest-gmo-na-polia-a-do-potravin/

  Preto treba niečo preto urobiť, minimálne podpísať.

  • Prečo sa tým nezaoberajú poslanci v parlamente?

   • oldmarxista pamprlik

    ono to mozno suvisi s tym to: za soscializmu som si cital knihu z usa a tam sa hrdinovia v bare rozpravali o vlade a kongrese ako o nasej zberbe. Trochu som sa ako kulturny obcan bolsevickej nehumannej diktaturi nad tym pozastavil. Ale po 89 je to uz samozrejme jasne lebo po kazdych demokratickych volbaCH SI OBCANIA SLOBODY vyberu dalsiu demokraticku zberbu

 8. Stavím sa, že v roku 2025 bude počet obyvateľov na planéte Zem vyšší ako dnes. Do roku 2025 (teda do 31,12.2024, resp. do 31.12.2025) nechýba veľa času – v podstate je to okamih. Je však nepochybné, že počet bielej populácie v krajinách tzv. kolektívneho Západu klesne, čo je dlhodobý Kalergiho plán. Aj keby nebolo očkovania, migrácie, atď., trend je taký, že belosi vymierajú, lebo veľa detí obmedzuje ich životný štýl (alebo životnú úroveň) a ďalší majú deti s partnermi inej pleti.

  • Populacia do roku 2025 sa zvysi nepatrne v Filipiny,India,Indonezia,Singapur,COlombia,najhorsie na tom be GB,Nemecko,USA,FR,Italy,atd. 2025-2028 bude implementovana takzvana „SPARS PANDEMIC“,kde budu strasit ze ludia nad 60 rokov,zahynu,ak sa nedaju opichat(dalsi podvod) Eventualne pre Globsalistov idealna populacia sveta bude okolo 500 Millionov,sikmookych,pretoze su najlepsi otroci

 9. V akademických kruhoch v ČR a SR celá táto agenda je v plnom prúde celé roky.

  Po mojom „príchode“ na univerzitu v 1997 mi to bilo do očí, až rezali.
  Bolo to rovnako otvorene prezentované ako dnes!! Nikoho však nad tým ani „necuklo“.

  Dnes (2020-2023) sa „len“ ľudia začínajú prebúdzať, či skôr konečne vnímať svoje svedomie (= spätná väzba k svojím vlastným činom–minulým/súčasným/budúcim).

 10. Jednoduchá

  …vďaka za inf.,,,,prajem všetkým veľa lásky, pohody, zdravia a život v mieri…..

  • Nanestastie ani jedno pranie nebude mozne,len hlad,bieda ,skripanie zubov,KANIBALISMUS a to sme neni od toho tak daleko

 11. Vladimír
 12. Bol prvy co mal vysielanie proti tomuto zlu,je to hrdina

  • Hrdinovia sú všetci, ktorý za PRAVDU bojujú a aj bojovali, kladú aktívny aj pasívny odpor napriek sankciám a fyzickej likvidácii. Počas ľudskej histórie bolo vyvraždených milióny ľudí, ktorí bojovali za spravodlivosť. Mnohých nepoznáme a ani sme o nich verejne nepočuli. Tí všetci si zaslúžia našu úctu a dodatočné poďakovanie…

Pridajte komentár

*