Z genocídnej očkovacej kampane vystúpilo viac než 23000 nemeckých lekárov


Print Friendly, PDF & Email

Z genocídnej očkovacej kampane vystúpilo viac než 23000 nemeckých lekárov

(The Liberty Beacon) Nemecký vakcinačný stroj začína pomaly, ale isto ochabovať. V ambulanciách značného počtu praktických lekárov sa už nepodávajú vakcíny.

Podľa údajov Inštitútu Roberta Kocha, uverejnených v novinách Welt am Sonntag, z koronovej vakcinačnej kampane vystupuje čoraz viac lekárov.

Očkovanie neklesá iba na Slovensku, ale takmer všade

V týždni od 2. do 8. augusta 2021 ďalej „očkovalo ľudí proti koronavírusu“ už len 29 300 ambulancií, čo znamená, že mnohé odstúpili.

V čase, keď sa v Nemecku spustilo očkovanie, podieľalo sa na genocídnej kampani celkom 52 600 ambulancií.

To znamená, že 23 300 (44%) ambulancií vakcínu podávať prestalo.

Jedenásť zo 16 spolkových krajín zatvára očkovacie centrá

Klesá aj počet objednávok vakcíny. K 27. júlu 2021 bolo objednaných ohromujúcich 1,3 milióna dávok. Na začiatku kampane bolo to číslo stále 1,5 milióna dávok.

Naviac sa mnohé nemecké štáty pripravujú svoje očkovacie centrá zatvoriť.

Welt am Sonntag píše, že k 30. septembru 2021 jedenásť zo 16 spolkových krajín zatvára väčšinu, respektíve všetky svoje vakcinačné centrá.

Bavorsko a Šlezvicko-Holštajnsko nechávajú svoje centrá zatiaľ otvorené.  Tie však bežia v obmedzenej kapacite alebo sú v záložnom režime.

Neočkovaní sú vystavovaní tlaku

V Nemecku bola proti korone plne zaočkovaná len vyše polovica (56,82%) populácie. Teda zhruba o 15% viac ako na Slovensku.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Necelé dve tretiny (62,76%) Nemcov dostali aspoň jednu dávku.

Medziým sú nezaočkovaní ľudia v Nemecku vystavovaní ďalšiemu tlaku. Od 11. októbra 2021 už testy na koronavírus nebudú zadarmo.

Bez zaočkovania, potvrdenia o vyliečení či negatívneho testu vám už nedovolia vstúpiť do pohostinského zariadenia, či do kaderníctiev a iných kontaktných prevádzok.

Tabu sa stanú aj športy či podujatia. Pravidlo bude platiť aj pre návštevníkov v nemocniciach a domovoch dôchodcov a opatrovateľskej starostlivosti.

V opatreniach teda nasledujú rovnaký trend ako my. Ako by všetky štáty jedna globálna fašistická mater mala…

Záver

Toto je jeden z ďalších dôkazov, že korona fašizmus sa koordinovane rozlieza po svete ako zhubná rakovina.

Riešenie je jednoduché. Ľudia vo všetkých krajinách musia proti fašistickému teroru povstať. Tí, čo si myslia, že vyčkajú v tichosti niekde zašití kým to celé prehrmí, si musia uvedomiť, že fašizmus nikdy sám od seba neodchádza.

Fašizmus musí byť porazený a vykorenený. A urobiť to môžeme len my, slobodní ľudia. Odpor už nie iba možnosť, ale doslova povinnosť každého z nás.

S teroristami a fašistami sa nevyjednáva. Teroristi a fašisti sa odstraňujú.

Liečba osteoporózy

Zdroj: thelibertybeacon.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. A koľkí z tých nemeckých sú tí priposratí stratiť tam prácu slovenskí lekári?

  Až 4211 slovenských lekárov pracuje v zahraničí! – Zdravé …
  [Prehľadávať doménu zdravenoviny.sk] zdravenoviny.sk › 2018 › 05 › 28 › az-4211-slovenskych-lekarov-pracuje-v-zahranici
  Najväčšiu pridanú hodnotu v zdravotníctve vytvárajú schopní ľudia ako lekári, zdravotné sestry, ošetrovatelia, sanitári a pomocný personál. Zdravotníctvo je hlavne o schopných a motivovaných ľuďoch, až potom o prístrojoch, laboratóriách, a budovách aj keď peniaze hrajú veľkú rolu. Slovenskí lekári pracujú hlavne v Česku, a Nemecku. Počet slovenských lekárov …

  • Ander Kixa

   Vytváranie pridanej hodnoty v zdravotníctve…. Ty vieš pobaviť

   • Peniaze sú tovar – zdravie je tovar, život je tovar, sloboda je tovar, práva sú tovar, existencia vôbec je tovar – len žid nie je tovar. Tovar treba označiť, preto momentálne letia všetky nálepkovače a značkovacie pištole. Každý človek by mal byť po správnosti onálepkovaný!

    „Maxík nie je ako iné deti. Ako vravím ja, je to výnimočné dieťa. Okrem výnimočného spôsobu, ktorým si zvolil prísť na svet, bol priamo po pôrode onálepkovaný diagnózou Downov syndróm.“
    https://rodinkavynimocnych.sk/wp-content/uploads/2019/02/394627_3826577541740_357325807_n-768×539.jpg

    „To done Down“
    Otupovanie občanov chemickým farmaceutickým priemyslom …
    [Prehľadávať doménu mojevideo.sk] https://www.mojevideo.sk › video › fb31 › otupovanie_obcanov_chemickym_farmaceutickym_priemyslom.html
    Otupovanie občanov chemickým farmaceutickým priemyslom. Jeden s popredních amerických neurochirurgov MUDr. Russel Blaylock hovoví o otupovaní občanov chemickým/farmaceutickým priemyslom.

 2. Ďakujeme za preloženie ďalšieho článku. Tiež som nemyslela, že na staré kolená sa až takého to niečoho dožijem.
  Hrozné aké obmedzenia pre nezaočkovaných. Tu ozaj len jedna vec pomôže ak sa veľa ľudí vzbúri.
  Mám známu čo pracuje v Domove dôchodcov – veľa starkých po zaočkovaní umrelo. Táto vražda sa tají. A teraz ich idú štepiť tretí krát. Chcú aby viac ich zomrelo aby sa nemuseli vyplácať dôchodky. Už nemám slov.

 3. https://www.naturalnews.com/2021-09-30-hospitals-covid-engineer-staffing-crisis-overrun-patients.html
  Hospitals are using vaccine mandates to engineer a staffing crisis so they can claim they’re “overrun” with patients
  Nemocnice používajú povinné očkovanie na zvládnutie personálnej krízy, aby mohli tvrdiť, že sú „preplnené“ pacientmi.

 4. https://www.naturalnews.com/2021-09-30-vaccine-death-report-millions-died-covid-vaccines.html
  The Vaccine Death Report reveals that MILLIONS of people have died from covid vaccines
  Správa o úmrtí na vakcíny ukazuje, že MILIÓNY ľudí zomreli na Covid vakcíny

 5. https://cz24.news/ockovaci-uspechy-ve-walesu-jen-hola-fakta/
  OČKOVACÍ „ÚSPĚCHY“ VE WALESU. JEN HOLÁ FAKTA

 6. https://cz24.news/zagorova-po-vrazednych-covid-injekcich-asi-pfizer-ve-spatnem-stavu-bleskove-i-s-policejnim-doprovodem-v-nemocnici-prrolhany-mainstream-musi-porad-lhat-ze-pry-jenom-po-covidu/
  ZAGOROVÁ PO VRAŽEDNÝCH COVID INJEKCÍCH (ASI PFIZER) VE ŠPATNÉM STAVU BLESKOVĚ I S POLICEJNÍM DOPROVODEM V NEMOCNICI. PROLHANÝ MAINSTREAM MUSÍ POŘÁD LHÁT, ŽE PRÝ JENOM PO COVIDU!

 7. https://cz24.news/wochenblick-spinava-hra-elit-zdravi-neockovani-obcania-pridu-najprv-o-pracu-potom-o-podporu-v-nezamestnanosti-a-napokon-aj-o-zdravotnu-starostlivost-v-roku-2030-nebudete-vlastnit-nic/
  WOCHENBLICK: ŠPINAVÁ HRA ELÍT. ZDRAVÍ NEOČKOVANÍ OBČANIA PRÍDU NAJPRV O PRÁCU, POTOM O PODPORU V NEZAMESTNANOSTI A NAPOKON AJ O ZDRAVOTNÚ STAROSTLIVOSŤ. . „V ROKU 2030 NEBUDETE VLASTNIŤ NIČ,“ SĽUBUJE SVETOVÉ EKONOMICKÉ FÓRUM WEF, KLAUS SCHWAB

  Berú nám všetko: Elity chcú radikálne obmedziť alkohol pre občanov. „V roku 2030 nebudete vlastniť nič,“ sľubuje Svetové ekonomické fórum (WEF, Klaus Schwab). Politika lockdownu sa úplne nesie v tomto duchu. Má ničivý vplyv na pracovné miesta a hospodárstvo. Neočkovaní prepadnú cez sociálnu záchytnú sieť. Najprv prídu o prácu, potom o podporu v nezamestnanosti a napokon aj o zdravotnú starostlivosť. Situácia, v ktorej sa človek chce vlastne len opiť, píše Wochenblick.

 8. toto sa vám nebude snívať, to je fakt… je tam video ako na stv1 moderátor uviedol, že v nemocniciach je hospitalizovaných 83% očkovaných
  https://akw.sk/covid-19/game-over-zacina-sa-prava-loteria-hry-o-zivot/

  video: realita v Austrálii, Viktória:
  78 % hospitalizovaných plne vakcinovaní, 17 %t po 1. dávke, 5 % zvyšok.
  https://akw.sk/covid-19/hry-o-zivot-den-druhy/

  • „to je fakt“ – v spoločnosti plnej dezorientovaných a demoralizovaných ľudí neplatia žiadne fakty – ergo – strč si to fakt za klobúk!
   Klobúk rovnošaty československého legionára v Taliansku …
   [Prehľadávať doménu ebadatelnavhm.vhu.sk] https://ebadatelnavhm.vhu.sk › item › 14 › 25
   Československý legionársky alpský klobúk s perom je ušitý zo súkna sivozelenej farby (tmavší odtieň). Na prednej strane klobúka uprostred je našitý čierny sokol, v ktorej je krúžok. Na ľavom boku klobúka je osadené pero a upevnený legionársky odznak na čiapku.
   http://www.vhu.sk/rovnosata-cs-legionara-v-taliansku-v-centralnej-expozicii-mo-vhm-svidnik/

   • Nemôžem si pomôcť, ale z viacerých nezávislých smerov sa blížime k jadru riešenia nášho problému – vlnovou genetikou! Tisíceročné tajomstvo nášho prežitia a zabudnuté poznanie Slovanov?
    https://obrodaslovanov.sk/pdf/Liecenie-Slovakov.pdf

    • Presne tak Maroš, nepodvoliť sa strachu a pandémii šialených globalistov. Len zmena myslenia je cestou k obrode Slovákov a Slovanov.

   • a ty si strč to péééro za klobúk…kľudne aj z kondora

    • kašli na to, ametyst 🙂

     Ver, že nejedného z nás tie tvoje dva linky svedčiace o skutočnosti, ako sa Pravda rinie všetkými smermi von, nakopli vpred. Je mi ľúto tých, ktorých neľudské okolnosti vyprodukované skompromitovanými vladármi prinútili podieľať sa na autogenocíde, no zároveň je to veľký odkaz aj pre tú zaovcovanú časť obyvateľov Matky Zeme, aby sa konečne prebrala z letargie, prestala čumieť na nekonečné telenovely či primitívne „zábavné“ programy a radšej sa zažrala do Bádateľa, zorientovala sa v čase a začala triezvo myslieť aj konať. Teda v prípade vaxovania radšej nekonať!
     Prajem všetkým zavaxovaným, aby sa zotavili a zo svojej chyby poučili, a teším sa, ametyst na tvoj ďalší, povzbudzujúci, spiacim ich oči otvárajúci link🙂

 9. Poznam par lekarov v De z Sk a z Cz, ktory su ockovanx iba na paprierovo. No nie je ich malo.cca 30-40 %

 10. Video v tomto článku sa oplatí vypočuť:
  https://cz24.news/f-kedroutek-volebni-saskarna-a-rizena-sebevrazda-nemecka-video-cz-25min/
  F. Kedroutek: VOLEBNÍ ŠAŠKÁRNA A ŘÍZENÁ SEBEVRAŽDA NĚMECKA (VIDEO CZ, 25min)

 11. https://cz24.news/nemeckem-otrasa-smrt-ockovaneho-otce-ktery-zemrel-na-zastavu-srdce-v-dusledku-krevni-srazeniny-a-jeho-3-male-dcery-s-nim-3-dny-zily-v-domneni-ze-tatinek-jenom-spinka-nemecka-cenzu/
  NĚMECKEM OTŘÁSÁ SMRT OČKOVANÉHO OTCE, KTERÝ ZEMŘEL NA ZÁSTAVU SRDCE V DŮSLEDKU KREVNÍ SRAŽENINY A JEHO 3 MALÉ DCERY S NÍM 3 DNY ŽILY V DOMNĚNÍ, ŽE TATÍNEK JENOM “SPINKÁ”! Německá cenzura zuřivě maže na Facebooku. Další šok: Pfizer skopíroval Ivermectin a připravuje Pfizermectin! Jenom od Pharma mafie můžete nakupovat, jinak zakázáno!

 12. https://otevrisvoumysl.cz/johnsonjohnson-deti-by-si-nemely-davat-zatracenou-covid-vakcinu-3-cast/
  Johnson&Johnson: Děti by si neměly dávat zatracenou covid vakcínu (3. část)

  Ve zkratce…
  Ve třetí části odhalení covid vakcíny od Projektu Veritas uslyšíme dva zaměstnance firmy Johnson&Johnson s udivujícími přiznáními. Více ve videu.

 13. https://www.infowars.com/posts/the-vaccines-are-1000-more-deadly-than-covid-19/
  The Vaccines Are 1,000% More Deadly Than Covid-19
  Vakcíny sú o 1 000% smrteľnejšie ako Covid-19

  According to multiple studies, the fully vaccinated are at a higher risk of injury and death than the unvaxxed.
  Podľa viacerých štúdií sú plne očkovaní vystavení vyššiemu riziku poranenia a smrti ako nezaočkovaní.

  • Marek Košice

   Len o 1000% (čiže desaťnásobne)? …. Tak to preriedi populáciu len o pár miliónov ľudí…. Elity nebudú spokojné, takže asi budú v uliciach po celom svete tanky, ktoré budú zabíjať ľudí „hlava-nehlava“….. Super….

 14. https://www.banned.video/watch?id=6156095d62dbe222f19b43bc
  Covid Nurse Says Doctors Are Letting Unvaccinated Patients Die In ICU.mp4
  Sestra Covid oddelenia hovorí, že lekári nechávajú neočkovaných pacientov zomrieť na JIS.mp4

 15. https://www.banned.video/watch?id=6154f6c206facf1e7b1fe286
  FULL SHOW: Biden Threatens To Bankrupt Companies That Don’t Mandate Vaccines
  ÚPLNÁ SHOW: Biden sa vyhráža bankrotom spoločností, ktoré nezavedú povinné očkovanie

 16. Video k prístroju Spooky2 – ako detoxikovať grafén z vakcín pomocou Rifeho technológie.

  SCG – How to detox Graphene Oxide using a Spooky2 Rife …
  [Prehľadávať doménu worldtruthvideos.website] https://worldtruthvideos.website › watch › scg-how-to-detox-graphene-oxide-using-a-spooky2-rife-machine_1ElSY4IPr7o6Mq9.html
  SCG – How to detox Graphene Oxide using a Spooky2 Rife Machine. 3. 0. 88 Views Share Embed Download. Original. Stop5G. Subscribe 84. Published on 24 Aug 2021 / In Covid 19 84 / HoloCough ⁣SCG – How to detox Graphene Oxide using a Spooky2 Rife Machine. Show more. 2 Comments sort Sort By Top Comments; Latest comments …

  • Len na zamyslenie v súvislosti s kauzou „cétéčko“ – miliarda eur vydrbaná na testovanie a „tu máme“ – NEMÁME! Rifeho prístroje v modernizovanej sofistikovanej forme od 400 do 3.000 USD!

   Plat lekára je koľko? 3.500 eur? Koľkí si kúpia značkový bicykel za „dva litre“? Do riti!

   Na stránke Spooky2 sú okrem variant Rifeho zostáv v rôznych cenových reláciách a pre rôzne účely – aj certifikáty – a konkrétne aj od americkej FDA!

   Ukážky:
   Spooky2 Portable Starter’s Kit – A perfect kit to start experiencing frequencies!
   Spooky2 Portable Starter’s Kit has all you need to set up the most highly advanced and versatile Rife system in the world. If you are a Spooky2 beginner, you can start from Starter’s kit, which consists of one Spooky2-XM Generator, Remote mode, Contact mode, Cold Laser and Pulse Biofeedback.
   It’s ideal for Body System Detox, Cold, Diabetes, Insomnia, Migraine, Anxiety, Schumann Resonance, boosting energy, killing Mold and Insects, etc.
   $345.69
   LEARN MORE

   Spooky2 Portable Essential Kit – Do killing and detox at the same time!
   Spooky2 Portable Essential Kit is the basic kit for acute problems, chronic problems or serious problems like Lyme Disease or Morgellons which involve many pathogens.
   It includes 2 Spooky2-XM Generators, Remote mode, Contact mode, Cold Laser and Pulse Biofeedback. One generator is for killing pathogens, bacteria and viruses. The result would be toxic debris from the destroyed microbes, pathogens, bacteria and viruses. The other generator is running various detoxification programs, which can detoxify the lymph system, liver and kidneys to address the potential detoxification issue.
   $516.69
   LEARN MORE

   Spooky2 Portable GeneratorX Essential Kit – Find beneficial frequencies for your body in minutes!
   Spooky2 GeneratorX Portable Essential Kit is composed of a Spooky2 GeneratorX, Remote mode, Contact mode, Cold Laser, PEMF and Fast Signal Biofeedback.
   With the help of GeneratorX, you can kill the germs with one generator and remove the resulting toxins with the other. It is like doing the housework and clearing out the garbage. You only need one GeneratorX to do both jobs.
   If you need to treat serious diseases like Lyme and Mogellons, Spooky2 GeneratorX Essential Kit will be the best way to start.
   $924.38
   LEARN MORE

   Spooky2 Central GeneratorX Kit – The MOST powerful Rife machine!
   This is the MOST powerful Rife machine and ultimate weapon to serious diseases.
   It’s a modern-day Rife system that can apply Royal Rife’s original frequencies directly without a carrier. This method was used by Royal Rife to successfully help 16 terminally ill patients.
   Spooky2 GeneratorX Essential Kit, Spooky2 Central Single Generator Kit, and an additional USB filter cable are all contained in this kit.
   $2,721.38 – $3,021.38
   LEARN MORE

   https://www.spooky2-mall.com/

   Hlavne treba každý týždeň vydrbať 500 tisíc na vakcinačnú lotériu! Na Slovensku – aspoň podľa vyhľadávača – nie je verejne prístupný ani jeden takýto prístroj. Možno v súkromných rukách. „U Matoviča“.

   Znovu pripomínam Dr.Petra Garyaeva – Vlnová genetika – že pokiaľ poznáme frekvenciu zdravého orgánu – vieme touto frekvenciou vyliečiť rovnaký chorý orgán. Preto „existenčné-eliminačné“ frekvencie!

   Otázka – nájde sa sponzor takéhoto prístroja medzi čitateľmi Badatela? Lebo to je spôsob, ako zaťať sekeru medicinálnej covid a onko mafii rovnom edzi oči! Ale bracho – dovez to najprv DO MAĎARSKA!

   • Veru treba na to peniaze a aby sa to niekto aj riadne naučil ovládať.

    • V hre sú aj tretie zuby! Na západe robia úspešné pokusy s kmeňovými bunkami – v Rusku psychosomaticky a vlnovou terapiou! Už vôbec sa vo svete vyskytol spontánny rast 3. zubov u osôb starších 90 rokov. Tretie zuby máme zablokované tak ako tretie oko.

   • z tých anglických textov si urob transparent 😀

    • Teliatko – nefunguje mi ten poje Google Translator – podľa mňa preto, že vyhodnocuje obsah textov a tento cenzuruje! Takže improvizujem! A? A? Čo je teraz dôležitejšie- kiež by – slovenčina, alebo to dostať medzí ľudí! ???
     Keď tu Jaroslav D z USA uverejňoval anglické texty, tak si tiež pindala – ale on mal podobný problém – s jeho nástrojmi nevedel tie texty preložiť tiež. Tu to zo stránky išlo. Lenže mne to tu teraz nejde ani tak. Možno to vyriešim, možno nie.

     Toto je vysvetlenie pre hlupákov všeobecne. Vitaj v klube!

     • Stránky môžu mať vo svojom kóde zákaz prekladania Google translatorom. Keď to nejde, tak odporúčame manuálne prekopírovať text do translate.google.com, preložiť a prekopírovať späť.

     • vidíš Maroško aké jednoduché?? ..to ti musí našepkať niekto iný?

 17. https://www.naturalnews.com/2021-09-30-biden-dictatorship-will-be-death-of-america.html
  Sheriff Richard Mack: Biden dictatorship is going to be the death of America – Brighteon.TV
  Šerif Richard Mack: Bidenova diktatúra bude smrťou Ameriky – Brighteon.TV

 18. Ander Kixa

  Kto všetkým vrátane Mazureka nakopal.do hláv ten poondiaty fašizmus?? Robili niekedy fašisti niečo podobné?

  • Marek Košice

   Ja nerozumieť reči tvojho kmeňa…

   • Ander Kixa

    Pýtam sa na základe čoho sa Matovičovi, Mikasovi a všetkej trj hávedi hovorí fašisti.

    • Najprv zhruba výklad pojmov:
     1/ Dav = IG baranidla = tlupa = nesúrodá masa individuí na rôznej, zväčša nízkej vzdelanostnej úrovni – platí však aj pre VŠ, ale bez inteligencie alebo bez dostatku správnych infprmácií – platí aj – dnes – výrazne dezinformovaná, klamaná skupina ľudí, zároveň neschopná alebo neochotná získavať informácie aj z iných zdrojov, bez kritického myslenia, a hlavne za a/dezorientovaná a b/ demoralizovaná, ktorá zásadne už odmieta fakty, alebo informácie, ktoré zásadne presahujú jej úroveň aktuálnej mentálnej a vzdelanostnej úrovne = „čo sa nehodí – škrtnite“!
     2/ Keďže takáto tlupa sa najlepšie ovláda a manipuluje – spoločensky ctižiadostivé osoby s mocenským komplexom – sami o sebe presvedčené, že z tejto tlupy vyčnievajú ako elity – vďaka cielenej orientácii na „slávu“ = mediálnu známosť, na bohatstvo = mediálnu známosť – a skryto na moc – o tom už médiá mlčia – tak tieto „elity“ sa potrebujú dostať na vrchol tejto masy, aby sa stali DAVO-ELITAMI! Ale!
     3/ Keďže sú tu aj skutočné mocenské štruktúry – klanovo-korporátne zoskupenia a ich vlastníci, ktoré práveže nechcú vytŕčať, pretože chcú riadiť nevedomú spoločnosť „tlupy“ tak, aby si to neuvedomovala = skryté riadenie, lebo keby si to tlupa uvedomila, bola by zásadne proti, pretože tento mocenský systém ju okráda a parazituje na nej – davoelitári sa môžu dostať na výslnie a mať podiel na moci a na zisku len so súhlasom KONKRÉTNEHO klanovo-korporátneho zoskupenia a jeho-ich vlastníkov, a za podmienky, že davoelitári budú presadzovať tieto korporátno-klanové záujmy.
     Davoelitár sa tak stane členom K-K zoskupenia, alebo len užitočným idiotom K-K zoskupenia.
     Teda:

     Fašizmus je systém nenávidiaci obyčajného človeka, kde v centre tzv. nájomného štátu = štátu vo vlastníctve mocenských štruktúr, ktoré si najímajú politikov na presadzovanie svojich záujmov prostredníctvom nimi ovládaných mocenských štruktúr štátu = exekutíva, zákonodarstvo, justícia, médiá a informačno-kultúrna a technologícká sústava a technológia, a to so všeobecným súhlasom davu-tlupy, ktorá ich v svojej obmedzenosti uznala za svojich vodcov, a ďalej kriticky nerieši dopad tohoto „svojho“ /zmanipulovaného/ nekompetentného rozhodnutia.

     Fašizmus – etymológia slova – je ZVÄZOK tlupy s vodcom presadzujúcim mocenský záujem skrytého parazita-otrokára – závislého na organizme takéhoto davoelitárskeho zoskupenia. Ktoré môže mať viditeľné symboly, ale aj nemusí. Dôležité je prepojenie davu, „elít“ a klanu-korporácie.

     Uplne polopate – fašistickí pohlavári neslúžia ľudu – pohŕdajú ním, ale so súhlasom určitej veľkej tlupy slúžia konkrétnym klanom a korporáciám. Teda – fašista je aj ten, kto uviedol fašistického pohlavára k moci. Teda to nie je len o hnedých košeliach a hajlovaní – aj keď to hajlovanie môžme analogicky nahradiť „nemým“ súhlasom a prizeraním sa.

     Bez kontroly pravopisu.

     • Oprava – dav = IQ baranidla.
      Fasces – zväzok fašizmu = dav + davo“elita“ + klan-korporácia.

      Preto majú maďarskí fašisti namiesto hákového kríža znak troch šípov pod uhlom 120 stupňov. Skúste si takto naklonovať smerácku šípku a dostanete to isté. Maďarskí fašisti to zakrývajú legendou o 3 Attilovych šípoch, čo je inak správna legenda vychádzajúca z nesprávneho historického kontextu, ktorí šíria maďarskí Chazari o húnskom pôvode Maďarov. Maďari sú bieli Ugrofíni, ale Húni sú-boli turkistické plemeno, ku ktorým patria aj Chazari – preto „Húni“. Hungária je starý rímsky názov pre tento región – ktorý neskôr obsadili Maďari po odchode z Chazarského kaganátu, pričom so sebou dovliekli aj vlastné a naše neštastie – „húnskych“, turkistických, už judaizovaných Chazarov. Základňu sionizmu aj na Slovensku. Moja maďarská svokra to volala „židóbanda“. Späť k šípom.

      Húni boli povestní lukostrelci. Po rozpade Húnskeho zväzu – zväzu húnskych kmeňov /pozostatok Avari/ po Attilovej /Atti – ocko/ smrti sa pridali k iným zoskupeniam, ale späť odkiaľ pochádzali, sa už nevrátili. Tí, ktorí zostali v Anatólii odovzdali svoje lučišnícke majstrovstvo Turkom – neskôr Osmanom. Attaturk = ocko Turkov.

      Teda – pravdivá je legenda o troch Attilovych šípoch – a nie o troch Svätoplúkový prútoch! Sloveni bojovali predovšetkým mečom – a Svätopluk nebol košíkár, ale výpalník!

      Fašizmus – fasces – sa tiež Rímom vykladá ako zväzok sekier – čo bolo prídavné zariadenie na bojových vozoch – „mlátička“.Faktom je, že vrcholom fašizmu – „proti všetkým“ – je sionizmus, a sme opäť pri „húnskom“ – teraz chazarskom zväze. Na slovo zväz si treba dávať pozor! Za ním je Chazar. My používame slovo JEDNOTA!

 19. https://cz24.news/americka-fema-chysta-v-usa-internacni-tabory-pro-miliony-americanu-urad-cdc-obvolava-neockovane-americany-aby-se-nechaly-ockovat-nebo-jinak-5-zemi-byvaleho-britskeho-imperia-ted-aliance-five-eyes/
  AMERICKÁ FEMA CHYSTÁ V USA INTERNAČNÍ TÁBORY PRO MILIONY AMERIČANŮ! ÚŘAD CDC OBVOLÁVÁ NEOČKOVANÉ AMERIČANY ABY SE NECHALY OČKOVAT NEBO JINAK… 5 ZEMÍ BÝVALÉHO BRITSKÉHO IMPÉRIA, TEĎ ALIANCE FIVE EYES, REALIZUJE NEJDĚSIVĚJŠÍ KOPIE NACISTICKÝCH PROCESŮ!

  Kdysi Total Einsatz, dnes Total Control. Obojí ale nacistické procesy řízení populace s cílem transformace svobodné společnosti do totalitního systému

  Staří lidé prosí a naříkají v nemocnicích, pane doktore, pomozte mi, ale lékaři mají přísný zákaz podávat Ivermectin, hrozila by jim profesní, ale i fyzická likvidace jako v USA, kde záhadně umírají praktičtí lékaři, kteří lidem podávali Ivermectin. Ministři zdravotnictví začínají připomínat spíše nacistické důstojníky, kteří omezují lid a práva lidí jako dozorci v koncentračním táboře.

  Největší terror procesu COVID-19 na obyvatelstvu probíhá právě v 5 zemích bývalého Britského impéria, protože globalisté tyto země považuji nikoliv za nejschopnější provést transit společenského řízení od demokracie k Total Control společnosti, ale považují je kvůli nacistickým stínovým vládám za “všehoschopné” bez jakéhokoliv odmlouvání. Proto si všimněte, ve kterých zemích jako první spustili koncentrační kempy v této době? Ano, kempy jsou spouštěny v Austrálii, nově na Novém Zélandu, ve Velké Británii se provádí přípravy na základě uměle vyvolané palivové krize, v Kanadě se rozjíždí teror podobný Austrálii a v samotných USA to bude největší.

  Americká CDC začala svolávat neočkované Američany k vakcinaci, je to poslední výzva, jinak budou čelit konsekvencím a koncentračním táborům budovaným na vymýcených planinách uprostřed lesů

  PS Tento článok treba celý prečítať

 20. Odporúčam prelúskať oba weby – sú na nich prelomové články!
  ———————————————
  Vlnová Genetika – Vlnova Genetika
  [Prehľadávať doménu vlnovagenetika.cz] vlnovagenetika.cz
  Aplikace těchto principů má velké následky na světové změny. Prof. Dr. Petr Gariaev je ruský vědec, průkopnický výzkumník a přední expert v oblasti vlnové genetiky (Dr. Peter P. Garyaev, doktor biologických věd, RANS a RAMTN). Kniha vysvětluje současnou I vlnovou genetiku Ve své […]

  Vlnový Kvantový Genom – Peter P. Garyaev a Nominace na …
  [Prehľadávať doménu stop5g.cz] https://stop5g.cz › vlnovy-kvantovy-genom-peter-p-garyaev-a-nominace-na-nobelovu-cenu-2021-ustav-lingvistiky-vlnove-genetiky-vlnova-genetika-dokaze-vylecit-jakoukoliv-nemoc
  Vlnová Genetika dokáže vyléčit jakoukoliv nemoc Když jsou vyzařovány Holografické Informace ze zdravých buněk a orgánů na zemřelé buňky vytvoří se úžasné uzdravení a dlouhověkost. Peter P. Garyaev. Jeden z největších našich molekulárních biologů, vědec věkového průkopnictví a objevitel vlnového genomu Dr. Peter Garyaev zemřel 17. listopadu 2020 ve věku 79 let.

  Replay – „Dr. Peter Garyaev zemřel 17. listopadu 2020 ve věku 79 let.“ – náhoda?

 21. Švýcarsko:
  Vzkaz zaměstnancům. Společnost o tom informovala své zaměstnance:
  VŠEM ZAMĚSTNANCŮM SPOLEČNOSTI OPEO SA
  Bonus ve výši 1 000 franků vám bude vyplacen 31. března 2022 za každou osobu, která nebude do tohoto data očkována.
  Tímto vám děkujeme, že jste se nepodvolili této diktatuře, která je genocidou!
  Vedení.
  https://soleilverseau.com/2021/09/29/covid-suisse-une-entreprise-vaudoise-offre-1-000-francs-a-ses-employes-non-vaccines/

 22. neni to vypovidajici
  spousta praktiku to mohla skoncit proste jen proto ze o ockovani neni uz takovy zajem, stoji to spoustu administrativniho usili, a hlavne se musi ordinace zavazet vakcinami, ktere ale maji velmi omezenou zivotnost, nekdy i v radu hodin.
  tedy to nexnamdna, ze tech 44% se toho vzdalo kvulu tomu ze bg prozrelo

  takoveto clanky by tu byt nemely protoze to zbytecne shazuje duveryhodnost celeho webu

 23. Objektívny náhľad na dejiny ukazuje, že faktor masového prijatia je druhoradý, hlavným faktorom je zformovanie lídrov. Exaktné štúdium dejín ukazuje, že ten kto robil revolúciu, neboli masy. Pohnuly sa revolučným smerom, lebo mali za sebou revolučných vodcov.
  Zatiaľ je situácia taká, že antivaxeri za sebou takýchto vodcov nemajú. Naopak, lídrov majú zástancovia tzv. sanitárnej diktatúry, ktorí majú za sebou aj média hlavného prúdu (mainstream).

  • Marek Košice

   A hádaj prečo to tak je…. Pretože lídrov „antivaxerov“ (ku „antivaxerom“ sa radím, nikto z rodiny si nenechal pichnúť ten sajrajt) nemá kto kráľovsky platiť.

 24. https://www.hlavnespravy.sk/ceska-ochrnula-v-tvari-po-ockovani-na-odskodnenie-ale-nema-narok-vraj-sa-s-tym-da-zit/2698114
  Češka ochrnula v tvári po očkovaní. Na odškodnenie ale nemá nárok, vraj sa s tým dá žiť

  Aj napriek tomu, že je v Česku už rok a pol v platnosti zákon, na základe ktorého môžu ľudia žiadať o odškodné za ujmu spôsobenú očkovaním, zatiaľ nikto zo žiadateľov neuspel. Napríklad pani Oľga, ktorá v dôsledku očkovania ochrnula v tvári a trpí obrnou lícneho nervu, nemá nárok na akúkoľvek náhradu

 25. https://zemavek.sk/peticia-na-podporu-urychleneho-rozhodnutia-trestneho-sudu-v-haagu/
  Petícia na podporu urýchleného rozhodnutia trestného súdu v Haagu

  Podpora našej žaloby neustále rastie. Chceme ukázať, že nielen zopár právnikov, lekárov a vedcov zo Slovenska má záujem o riešenie situácie na Medzinárodnom trestnom súde. Chceme, aby bolo spravodlivosti učinené zadosť skôr, ako siahnu na naše deti.

  Ak to tak citíte tiež, šírte tento odkaz a podpíšte, prosím, túto petíciu v linku: TU.

 26. Tu vidíme na obrázku aj tvár Češky čo ochrnula po očkovaní:
  Češka ochrnula v obličeji po očkování. Na odškodnění ale nemá nárok, prý se s tím dá žít

 27. https://tadesco.org/doktorka-carrie-madejova-objevila-ve-vakcinach-neco-co-tam-nema-byt-vlakna-kovove-kousky-a-dalsi/
  Doktorka Carrie Madejová objevila ve „vakcínách“ něco, co tam nemá být – vlákna, kovové kousky a další

  Je strašidelné, že tohle jde do krve lidí po celém světě a chtějí to natlačit i do našich dětí!

  Je to důkaz, že do lidí vkládají operační systém. Objevuje se jak ve vzorcích Moderny tak Johnson & Johnson, které jsme měli možnost zkoumat.

  Všechno to ukazuje na to, že toto je počátek příchodu transhumanismu. Je to počátek špehování lidí, právě tak, jak řekl Bill Gates, že to teď dělá v západní Africe.

  Všechno to ukazuje na to, že toto je počátek příchodu transhumanismu. Je to počátek špehování lidí, právě tak, jak řekl Bill Gates, že to teď dělá v západní Africe. Bill Gates a Mastercard dělají testy na lidech v západní Africe, kterým dávají covid injekce spolu s digitálním ID. Své finanční prostředky nemůžou mít jinak než přes digitální ID a Mastercard, žádná hotovost nebo tak. Všechna zdravotní data jsou nahrána v tomto digitálním formátu do jejich těl. Tito výzkumníci říkají, že když už je tato hydro-gelová substance v jejich tělech, proč to nevyužijeme pro sledování a prediktivní policejní dohled? Tohle provádějí na lidech západní Afriky od července 2020. Jakmile to zdokonalí, chtěli by to představit všem rozvinutým národům. Říkají tomu “Wellness pass”, což je také známo jako vakcinační pas. …. Takže jako to udělají? Musejí vložit něco do vašich těl, aby vás mohli monitorovat a vědět, co děláte… Gates už nám přiznává, jak to dělá a chce udělat.

 28. https://www.infovojna.sk/article/video-nahnevani-ludia-obhadzali-vajickami-lengvarskeho-limuzinu
  VIDEO: Nahnevaní ľudia obhádzali vajíčkami Lengvarského limuzínu

  • Po búrlivej debate vo vnútri čakalo nemilé prekvapenie Lengvarského aj pri jeho odchode. Ľudia tam jeho limuzínu obhádzali vajíčkami. Okrem vajíčok po ňom ľudia kričali, že je fašista či že zabíja slovenský národ:

 29. Toto video sa oplatí vypočuť:
  https://www.infovojna.sk/article/video-blaha-o-byvalom-predavacovi-vodky-hegerovi-marketingovom-oblbovani-ludi-a-vladnucej-bande-primitivov-mafianov-a-plagiatorov-spravajucich-sa-ako-ozrani-z-dedinskeho-senku
  VIDEO: Blaha o bývalom predavačovi vodky Hegerovi, marketingovom oblbovaní ľudí a vládnucej bande primitívov, mafiánov a plagiátorov správajúcich sa ako ožrani z dedinského šenku

 30. Kto vie angl. nech vypočuje najnovšie video od David Icke o tejto depopulácii, o tomto hromadnom vraždení ľudí čo sa teraz robí…
  https://www.banned.video/watch?id=6156b5ac745259263ac2990e
  The Big Squeeze And The Big Switch – David Icke Dot-Connector Videocast

 31. Ministerstvo obrany SR upozorňuje obyvateľov Slovenska, že v období od 4. do 10. októbra 2021 je cez územie SR plánovaných dvadsaťsedem cestných presunov zahraničných spojeneckých ozbrojených síl. Rezort obrany zdôrazňuje, že tranzity boli riadne schválené v zmysle opatrenia Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky
  https://www.hlavnespravy.sk/rezort-obrany-upozornuje-na-planovane-presuny-vojenskej-techniky-cez-uzemie-slovenska-15/2699058

 32. https://www.naturalnews.com/2021-10-01-former-employee-warns-pfizer-vaccine-increases-covid.html
  Former Pfizer employee flags FDA study, warns that Pfizer vaccine increases COVID by over 300%
  Bývalý zamestnanec spoločnosti Pfizer nahlasuje štúdiu FDA a varuje, že vakcína Pfizer zvyšuje COVID o viac ako 300%

  FDA approves Pfizer’s covid-19 vaccine, even though it increases infection by 300 percent
  FDA schvaľuje vakcínu Covid-19 spoločnosti Pfizer, aj keď zvyšuje infekciu o 300 percent

  Pfizer studies show that being unvaccinated offers greater protection
  Štúdie spoločnosti Pfizer ukazujú, že neočkovanie ponúka väčšiu ochranu

 33. https://www.naturalnews.com/2021-10-01-cdc-allows-hospitals-classify-dead-vaxxed-unvaccinated.html
  CDC allows hospitals to classify dead vaxxed people as “unvaccinated”
  CDC umožňuje nemocniciam klasifikovať mŕtvych zaočkovaných ľudí ako „neočkovaných“

  Suspicious CDC Rules Obfuscate Hospital Data, Deceiving The Nation
  Podozrivé pravidlá CDC zahmlievajú nemocničné údaje a klamú národ

  CDC’s Covid Testing Fraud Creates An Illusion Of Outbreaks In The Unvaccinated
  CDC podvody pri testovaní na Covid vytvárajú ilúziu ohnisiek neočkovaných

  All this medical fraud, force and deception paints a harrowing picture: the CDC is part of a VAX-all agenda and is desperately trying to cover up for crimes against humanity.
  Všetky tieto lekárske podvody, násilie a podvody vykresľujú hrozivý obraz: CDC je súčasťou programu zaočkovať každého a zúfalo sa snaží zakryť zločiny proti ľudskosti.

 34. Jednoduchá

  …tak teraz už aj provokatér alebo V. ?…koľko v skutočnosti týchto značiek patrí tebe Vladko, a koľko iným? …možno by to bolo zaujím.zistenie….tá informácia o tých 3.zuboch Maroš je ozaj povzbudzujúca…je veľmi smutné, čo sa stalo p.Garyaeovi, a myslím si, tak ako bolo spomenuté v článku, že to bolo ,,cielené“ … tá vlnová genetika zrejme ,,nabúrala“ dakoho plány….verím tomu, že tento p., kt.mal tak vysoké humánne ciele, sa raz vráti, no bude to vo ,,vyšš.duchov.leveli“- Česť jeho pamiatke!…a ešte k tej Obrode Slovanov od p.Kysuckého…mám od neho 2 knižky-túto+Zásadné omyly Západu a Vatikánu…je to veľmi priamy a ,,bez servítky“povedaný názor k Západu a aj Vatikánu…dostala som ich od svoj.synov, kt.dotyč.pána aj osobne poznajú od urč.času… a tiež si myslím, že aj názor pravdivý…

Pridajte komentár

*