Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Chazaria, Rothschildovci, Nový svetový poriadok, Ukrajina a zavádzanie agendy Nephilim


Print Friendly, PDF & Email

(Rhoda Wilson, Daily Expose) Počas podcastu Clif High urobil dráždivý komentár: „V roku 1666 bol Sabbatai Zevi mesiášom Chazarov. Zevi povedal, že pre Chazarov je v poriadku predstierať, že sú Židia, ak zároveň praktizujú svoje pravé náboženstvo predstavujúce variant uctievania Satana, ktorý bol vštepený do Talmudu v skrytom jazyku.“

Zaujatý týmto komentárom sme sa trochu pohrabali v tématike Chazarov a narazili sme na doktorku Lauru Sangerovú. Aj keď nemôžeme zaručiť, že tomu uveríte, sľubujeme, že sa nebudete nudiť.

Laura Sangerová je klinická psychologička a autorka. Dňa 22. marca 2022 sa pripojila k podcastu Blurry Creatures, v ktorom diskutovali Nate Henry a Luke Rodgers ohľadne usporiadania svojej prvej verejnej diskusie o Chazaroch. Tých považujú za horúcich kandidátov, u ktorých došlo ku kríženiu so starovekým rodom Nephilim.

Nephilim boli záhadné bytosti veľkého vzrastu a sily, ktoré žili pred aj po potope.

„S tým, čo sa deje medzi Ruskom a Ukrajinou, pochopenie histórie Chazarie snáď prinesie viac perspektívy do tohto konfliktu,“ povedal Dr. Sanger.

Podcast Blurry Creatures, The Khazarian Kid(s) s doktorkou Laurou Sangerovou si môžete vypočuť TU.

Úvod

Chazari boli násilnícky, bojovný národ z Ázie, ktorý sa v 1. storočí pred Kristom presťahoval na severný koniec Kaspického mora.

Chazari boli takí násilní, že rýchlo zhromaždili takmer 1 000 000 štvorcových míľ územia dobytím agrárnych spoločností v oblasti Kaukazu. Chazarské kráľovstvo zahŕňalo dnešnú Ukrajinu a časti východnej Európy.

Na tejto mape môžete vidieť usporiadanie Európy v 10. storočí nášho letopočtu:

Rothschildovci, ktorí sú novodobými „hostiteľmi Nephilim“, a ich chazarská mafia sa od polovice 18. storočia etablovali v národoch po celom svete.

Tykadlá rodu Rothschildovcov zasahujú do menovej politiky 85% krajín sveta. Rusko sa však nedávno z chápadiel Rothschildovcov vymanilo.

Putin agresívne pracoval na splatení dlhu MMF (Medzinárodnému menovému fondu), banke kontrolovanej Rothschildmi, a do roku 2006 bol ruský dlh voči MMF splatený. Putin tak úspešne vytiahol Rusko zo zovretia Rothschildovcov. Za tento hrdinský čin je Putin odvtedy charakterizovaný Západom ako zlý človek.

„Hostitelia Nephilim sú zruční v taktike očierňovania (špinenia, ohovárania) a väčšina západného sveta podľahla ich intrigám.

Netvrdím, že Putin je svätý, ale musíme si uvedomiť, že sa v roku 2006 postavil hostiteľom Nephilim a naďalej sa stavia proti tým, ktorí dnes vládnu Ukrajine,“ napísal Sanger v nedávnom článku „Chazarské korene na Ukrajine“, ktorý pokrýva približne prvých 50 minút podcastu Blurry Creatures.

Nasledujúci obrázok ukazuje prepojenie Nephilim na americkú centrálnu banku FED:

„Hostitelia Nephilim“ je termín, ktorý Sangerová zaviedla vo svojej knihe: „Korene Federálneho rezervného systému: Sledovanie Nephilimov od Noema po americký dolár“.

Pre Blurry Creatures Sangerová vysvetlila:

„Hostitelia Nephilim sú jednotlivci, ktorí sa spojili s duchovnými silami temnoty, aby vykonali agendu Nephilim. Ide o plán na poškvrnenie ľudského genómu prostredníctvom šírenia hybridnej rasy, ktorej účelom je zvrhnúť Božie Kráľovstvo.“

Vo svojom jadre je cieľom nephilimskej agendy zbaviť nás našej ľudskosti. Sangerová identifikuje štyri črty Nephilim: sú násilní a bez výčitiek svedomia; zapájajú sa do sexuálnej degradácie; sú nepoctiví v obchode a obchodných transakciách; sú obchodníci s ľuďmi a zotročujú iných.

Podľa Sangerovej sú rozdiely medzi Nephilim, hostiteľmi Nephilim a démonizovanými ľuďmi nasledovné:

 • Nephilim sú hybridy, čiastočne ľudské a čiastočne démonické bytosti.
 • Hostitelia Nephilim sú ľudia, ktorí spolupracujú s démonickými silami temnoty, aby vykonávali nephilimskú agendu.
 • Démonizovaní ľudia sú ľudia, ktorí majú v sebe démonov, ale zámerne sa nepokúšajú vykonávať nephilimskú agendu.

„To znamená, že všetci hostitelia Nephilim sú démonizovaní, ale nie všetci démonizovaní ľudia sú hostiteľmi Nephilim,“ povedala Sangerová.

História Chazarov

Pokiaľ ide o Ukrajinu a Chazarov, je nešťastné, že sa nemôžeme obrátiť na historické knihy, pretože história o Chazaroch zvláštne mlčí.

Dôvod, prečo je rozprávanie o Chazaroch také citlivé, je ten, že vyvoláva spornú otázku: Kto sú praví Židia, pravé deti Božie? Je to otázka, na ktorú je ťažké odpovedať, uvádza Sangerová. Počas tohto konkrétneho podcastu ju bližšie nerozoberala.

Chazari boli nútení asimilovať judaizmus do svojho každodenného života. Jedným z expertov na Chazarov bol Benjamin Freedman, sionistický pracovník, ktorý sa vzdal sionizmu v roku 1945. Chazarov opísal ako pohanský národ:

„Ohavné formy sexuálnych výstrelkov, ktorým sa Chazari oddávali ako forme náboženského uctievania, spôsobili taký stupeň morálnej degenerácie, ktorý Chazarský kráľ už nemohol vydržať.

V 7. storočí sa kráľ Bulan rozhodol zrušiť praktizovanie falického uctievania a vybral si budúce štátne náboženstvo ako ‚talmudizmus‘, ktoré je dnes známe a praktizované ako ‚judaizmus‘.“

(Zdroj: Fakty sú fakty: Pravda o Chazaroch (tzv. Židoch), Benjamin Freedman, 1954, strana 53)

Ďalším odborníkom je Louis Finkelstein, učenec Talmudu, ktorý uviedol, že farizejské doktríny a praktiky (farizejstvo) sa stali talmudizmom. Ďalej uvádza:

„Talmudizmus sa stal stredovekým rabinizmom a stredoveký rabinizmus sa stal moderným rabinizmom. Keď Žid študuje Talmud, v skutočnosti opakuje argumenty používané v palestínskych akadémiách.“

(Zdroj: Farizeji, Louis Finkelstein, Predslov, str. xxi)

Matthew Johnson, bývalý profesor histórie a politológie, ktorý sa špecializoval na ruské a ukrajinské dejiny, vo svojej „Obhajobe chazarskej tézy o pôvode moderného židovstva“ uviedol:

„Chazarská teória naznačuje, že medzi Izraelitmi a Židmi neexistuje žiadne spojenie. Ale aj keby existovalo, náboženstvo moderných Židov nemá žiadny vzťah k izraelskej viere, ktorá je v Talmude vehementne odsúdená… Prijatím etiky Talmudu prijali mentalitu farizejov, ktorých arogancia slúžila ako skorý základ Talmudu“.

Táto farizejská línia dodnes aktívne pracuje na zničení Krista. Nephilimovia ovplyvňujú Nephilimských hostiteľov cez Chazarov. Keď došlo k masovej konverzii Chazarov, zaviedli Talmud, farizejské učenie, do každej oblasti spoločnosti.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Nakoniec Chazarské kráľovstvo dobyli synovia Džingis-Kahna na začiatku 13. storočia. To spôsobilo diaspóru Chazarov, ktorí boli aškenázskymi Židmi, do východnej Európy. Vláda Chazarov sa neskončila, ale naopak, rozšírila sa. Rozšírila sa do všetkých častí východnej Európy.

V „Krátkej štúdii o Ezau-Edomovi v židovstve“ C.F. Parker dospel k záveru, a väčšina historikov v tom čase súhlasila, že existujú dve kategórie moderných Židov: aškenázski Židia a sefardskí Židia.

Jedným z troch prvkov tvoriacich aškenázskych Židov boli prozelyti alebo konvertiti, vrátane Chazarov. Hoci sa mnohí učenci a historici domnievajú, že aškenázski Židia pochádzajú z Nemecka, existuje čoraz viac dôkazov, ktoré poukazujú na ich pôvod v Chazarii.

Rothschildovci a chazarská mafia

„Ríša Chazarov mala v Kyjeve malú, ale silnú skupinu židovských bankárov už v 10. storočí.“

(Zdroj: Režim: Úžera, Chazaria a americká omša, Matthew Johnson.)

„Rothschildovci boli aškenázski Židia, Chazari a sú pravdepodobne najvplyvnejšími nephilimskými hostiteľmi súčasnej éry,“ uvádza Sangar. „Rodina Rothschildovcov a ich chazarská mafia získali od polovice 18. storočia oporu v takmer každej krajine.“

Patriarchom bankárskej dynastie Rothschildovcov je Mayer Amschel Rothschild. Spolupracoval s Adamom Weishauptom, ktorý zaviedol rád Iluminátov. Rothschild a Weishaupt spoločne vyvinuli sedembodový plán na ovládnutie sveta:

 1. Zrušiť všetky národné vlády
 2. Zrušiť všetko súkromné ​​vlastníctvo
 3. Zrušiť dedičstvo
 4. Zničiť vlastenectvo
 5. Zničiť kresťanstvo
 6. Zničiť rodinnú jednotku
 7. Vytvoriť jednu svetovú vládu alebo Nový svetový poriadok

Tento plán sa stal predlohou na uskutočnenie nephilimskej agendy, povedal Sanger. Predstavili ho prinajmenšom Rothschild a Weishaupt v roku 1776. Ide v podstate o návod na farebnú revolúciu – zničiť históriu, zničiť rodinnú jednotku. Toto je tiež Svetové ekonomické fórum (WEF) s troškou komunizmu.

Hoci to bola téma na inokedy, povedal Sanger, Rothschildovci boli pokladníkmi Vatikánu. Takto všetko začína do seba zapadať.

Ako sa môžeme vymaniť zo systému zotročenia?

„Ako psychológ sa tiež snažím zvýšiť povedomie o ovládaní mysle, ktoré skutočne prebehlo na našej generácii,“ povedal Sanger, „Ako je možné, že sme sa takto nechali namotať?“

Je to kvôli taktike ovládania mysle Nephilimských hostiteľov. Napríklad situácia s Ruskom a Ukrajinou. Boli sme prinútení uveriť tvrdeniam korporátnych médií, že „Rusko je zlé“.

To, čo nám bolo oznámené o vojne, je propaganda a deje sa to po stáročia, povedal Sanger:

„Naše médiá a naši volení predstavitelia nám neustále klamú. Ak si nespravíme vlastný výskum a ak nepoužijeme svoje schopnosti kritického myslenia, jednoducho padneme do pasce.“

Orwellova skúsenosť počas španielskej vojny je len jedným z príkladov toho, čo sa nám deje počas vojnovej propagandy.

„História sa zastavila v roku 1936, na čo okamžite prikývol. Obaja sme mysleli na totalitarizmus vo všeobecnosti, no konkrétnejšie na španielsku občiansku vojnu.

Už v ranom detstve som si všimol, že žiadna udalosť sa v novinách nikdy neprezentuje objektívne, ale až v Španielsku som po prvý raz videl novinové správy, ktoré nemali žiadnu súvislosť s faktami, dokonca ani so súvislosťami, ktoré sa aj pri bežných klamstvách vždy naznačujú.

Videl som hlásenia o veľkých bitkách, kde sa nebojovalo, a úplné ticho, kde boli zabité stovky mužov. Videl som vojakov, ktorí statočne bojovali, odsudzovaných ako zbabelcov a zradcov, a iných, ktorí nikdy nezažili výstrel zo zbrane, oslavovaných ako hrdinov imaginárnych víťazstiev.

A videl som noviny v Londýne, ktoré predávali tieto klamstvá a dychtivých intelektuálov rozplývajúcimi sa nad udalosťami, ktoré sa nikdy nestali.

Videl som, že dejiny sa nepíšu podľa toho, čo sa stalo, ale podľa toho, čo sa malo stať podľa rôznych straníckych línií.“

(Zdroj: Pohľad späť na španielsku vojnu, George Orwell, 1943, strana 11)

Nephilimskí hostitelia sa radi chvália svojimi plánmi, napríklad Henry Kissinger v roku 1992 povedal:

„Dnes by bola Amerika pobúrená, keby jednotky OSN vstúpili do Los Angeles, aby obnovili poriadok. Zajtra budú vďační! To by platilo najmä vtedy, ak by im bolo povedané, že existuje vonkajšia hrozba zvonku, či už skutočná alebo imaginárna, ktorá ohrozuje samotnú našu existenciu.

Práve vtedy budú všetci ľudia na svete prosiť, aby ich oslobodili od tohto zla. Jedna vec, ktorej sa každý muž bojí, je neznámo. Pri výskyte tohto scenára sa dobrovoľne vzdajú individuálnych práv, aby im svetová vláda poskytla záruku ich blahobytu.“

(Zdroj: Henry Kissinger, Príhovor k organizácii Bilderberger, 1992)

Ak sa zamyslíme nad tým, kto v súčasnosti podporuje Ukrajinu a hanobí Rusko, tak tu máme Washington D.C., močiar, mainstreamové médiá a „progresívnu/liberálnu“ populáciu, ktorá miluje dávať okoliu najavo svoju nadradenosť (pozn. redakcie: napríklad vlajočkami Ukrajiny, profilmi s nápisom „Očkujem sa“, odznačikmi „All for Jan“ a podobne), povedal Sanger.

Pýtame sa sami seba: Sú to ľudia, ktorým naozaj chcete dôverovať?

Sú to totiž tí istí ľudia, ktorí nás zbavili našich slobôd v záujme „sploštenia krivky“ počas pandémie alebo nás cenzurovali, pretože sme spochybňovali „vedu“.

Ak teda použijeme svoje schopnosti kritického myslenia, potom príbeh, ktorý nám tu vykresľujú, s najväčšou pravdepodobnosťou nie je presný. Putin pred niekoľkými rokmi vykopol Rothschildovu centrálnu banku z Ruska, povedal Sanger, takže to nám hovorí, že nie je súčasťou systému kabaly.

Ukrajinská vojna v plánoch NWO. Cenzúra uvalená na ruské médiá je jednoznačne zameraná na zabránenie vyvráteniu oficiálneho príbehu faktami. No zatiaľ čo západné médiá ukazujú obrázky z videohry War Thunder (tu), zábery z filmu Star Wars (tu), výbuchy v Číne (tu), videá z vojenských prehliadok (tu), zábery z Afganistanu (tu), Rímske metro (tu) alebo obrázky mobilných krematórií (tu) vydávaním za skutočné a nedávne scény vojny na Ukrajine, realita sa ignoruje.

To preto, lebo už bolo rozhodnuté vyvolať konflikt ako zbraň masového rozptýlenia, ktorá legitimizuje nové obmedzenia slobôd v západných krajinách podľa plánov Veľkého resetu Svetového ekonomického fóra a Agendy OSN 2030.“

(Zdroj: Vyhlásenie mons. Carlo Maria Viganò o rusko-ukrajinskej kríze, Ukrajinská vojna v plánoch NWO, 7. marca 2022)

Záver

Ukrajinsko-ruský konflikt bol použitý na to, aby presunul obyvateľstvo zo strachu z covidu k strachu z jadrovej vojny. Je to zbraň hromadného rozptýlenia, pretože chcú zaviesť svoju agendu, ktorá bola skoncipovaná už v roku 1776.

Strach je hlavným motorom ovládania mysle. Chcú nás držať v pasci strachu, pretože keď žijeme v strachu, naša schopnosť spracovávať informácie je narušená – je pravdepodobnejšie, že budeme slepo nasledovať ostatných bez použitia schopností kritického myslenia.

Najčastejšie platí, že „strach je veľký tučný klamár“ a médiá tu zohrávajú obrovskú úlohu, pretože prinášajú príbehy, ktoré rozhodujú o tom, či by sme mali niečo považovať za riskantné, čím sa zvyšuje vnímanie rizika medzi ľuďmi.

Napríklad taká denná štatistika úmrtí uvádzaná korporátnymi médiami zvyšuje naše vnímanie rizika z covidu. Psychológovia označujú túto taktiku korporátnych médií ako heuristiku dostupnosti.

„V podstate, keď sa príbehy rozprávajú znova a znova, tak to vytvára strach. Potom to máme stále na mysli a robíme rozhodnutia na základe toho,“ vysvetlil Sanger.

„Hostitelia Nephilim dokážu ovládať našu myseľ prostredníctvom všetkého toho porna so strachom, ktorý sa tu šíri cez mainstreamové médiá. Keď ovládajú našu myseľ, zajali nás. Ako jednotlivec strácame zmysel pre suverenitu.“

Vymanenie sa zo systému zotročenia začína vymanením sa spod kontroly mysle. Čím menej sa ich bojíte, tým menšiu moc nad vami majú. Namiesto toho, aby ste sa rozhodovali na základe strachu, hľadajte to, čo strach potláča – pravdu a lásku (pozn. redakcie: ale nie tú Havlovu, on bol členom kabaly).

Liečba osteoporózy

Autor: Rhoda Wilson, Zdroj: dailyexpose.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Miroslav Čižmár

  Tá mapa sa mi zdá byť nepresná. Čo robili maďaróni v strede Európy v prvom storočí pred Kristom?

  • Odkiaľ máte 1. storočie pred Kristom? Na mape je napísané 10. storočie po Kristovi (AD).

   • Miroslav Čižmár

    Na mape je to po americky. V popise nad mapou je prvé storočie pred Kristom, to má pomýlilo.

    • provokater

     mal si obuté zlé čižmy,vole

    • “ V popise nad mapou je prvé storočie pred Kristom, to má pomýlilo.“

     Celkovo je to mýliace v súvislosť s nájazdom Húnskeho zväzu v 5. storočí – ktorí pohli Gótov a Ostrogótov z Euroázie na západ Európy a vyvolali tlak na Rím. Obe rímske ríše – teda aj Byzancia im platili vysoké výpalne v podobe zlatých a strieborných tribútov! Húni plánovali útok aj na helénsky-ptolemaiovský Egypt, ale zastavili ich Peržania a Pečenehovia. Neprešli! Treba chápať Húnov ako tiež chudákov – ktorí bojovali len o prežitie – bez konceptu vlastného štátu – lebo ich vytlačila Čína! Báli sa lesa – usadili sa v Panónskej stepi – „Hungárii“. Toto pomenovanie Rímom pochádza teda z 5. storočia. Boli to jazdci a „guľometníci“ – zasýpali nepriateľov desaťticícmi šípov – čo sa nedalo použiť v lesoch a horách – tam sa pred nimi osídlili po dohode s Germáni aj Góti a Ostrogóti. Rím ich odmietal prijať. Húni nedokázali ovládnuť Transylvániu – lebo strmé hory. Čiže nie všetky národy sa pohli lebo Húni.

     Chazari sú DNA najbližšie s Dagestáncami. Kaukaz. Je dosť možné, že pred Húnmi zaliezli na Kaukaz. Po rozpade húnskeho zväzu po Attilovej smrti v roku 453 – strednú Európu ešte dlho – a najmä Slovenov – sužovali Avari – najväčší húnsky kmeň. A keďže po príchode arpádovských Maďarov Maďari pomohli Slovenom poraziť Avarov – Chazari z nich nemohli vzniknúť, pretože Maďari sa pohli sužovaní práve Chazarmi! To už Maďari prekonali „vývoj“ – kultúrnu zmenu – z pôvodne loveckého ugrofínskeho kmeňa prechodom a životom cez Ural prevzali kočovníctvo a jazdeckú a pastiersku kultúru Eurázie – od Kazachov. Preto dnes „novohistorici“ propagújú pôvod Maďarov ako turkistického plemena – čo je nezmysel – a práve po nájazdoch Tatárov a Osmanov dôšlo k ich väčšinovému vyhladeniu, a „Riu Riu Hungáriu“ osídlili noví kolonisti zo severu Uhorska – teda aj Sloveni – Maďaróni.

     Teda – národ sa objaví vždy tam, kde existuje konceptuálna snaha o vytvorenie štátu – ríše. Už slovo kagan – kaganát – dŕžava toto naznačuje. Chazari teda expandovali po zániku Húnov a na rozdiel od Attilu vytvorili dŕžavu – a zrejme posmelení húnskym výpalníctvom – objavili „efekt“ zločineckého parazitizmu. A je potom pochopiteľné, že prijali doktrínu judaizmu s jeho „vyvolenosťou“ – v podstate aplikovali eugeniku nacizmu – vyžarovenie prostredia, ktoré ich takto preformátovalo až dodnes! Chazarskému kaganátu vládli vždy dvaja kagani – jeden oficiálny a viditeľný. Ten predstavoval sekulárne vládnutie bez oficiálneho náboženstva a exekutívu. Druhý – utajený kagan musel byť zásadne židom – ten predstavoval stratégiu a konceptuálnu moc. A Rusi toto rozvrátili – ale nevyhladili. Inak aj Turci začali v Anatólii existovať až po Húnoch – a tu pravdepdobne skončili aj stratení Avari – viď lukostrelecká a vôbec strelecká kultúra Turkov. Janičiarstvo bola v podstate tiež eugenika – krádež generácií iných zotročených národov a vymývanie mozgov. Turčín Poničan – to nie je len báseň – to je konceptuálne chápanie.

     Tiež to treba vidieť z pohľadu konceptu „Národ alebo územie“.
     My sme tým prešli – stratou územia ale zachovaním národa počas 1. Slovenskej republiky 1939-1945. Vznik tohto útvaru bol absolútne nevyhnutý pre zachovanie konceptu nášho národa! Národ samozrejme potrebuje územie – svoju suverentitu, štátnosť. Aj za Stalina boli Čecenci „dočasne“ presídlení z Kaukazu, ale ZSSR im poskytol územie. A potom sa vrátili späť. Pokiaľ si národ uchová koncept svojej existencie – vie si získať-vybojovať aj svoje územie. Preto do nás útočia „Selfhate Slovakia!“ Aby sme sa vypratali! A preto Chazari snívajú o svojej Ukrajine! Mať takého suseda – ďakujem pekne! Stačili nám Avari!

     Sme Slovania – Slávi, pretože sme slávili Boha! Sláva patrí Bohu! Životu! A bodka!

     Rotschieldovskí chazarskí nacisti spreneverili „hákový“ kríž – pôvodne védsky symbol kolobehu života – aby z neho urobili symbol smrti! Podrezávať ľudí a kričať „Sláva Ukrajine!“ je pokračovaním tejto kultúry smrti! A zároveň – tak ako hovorí judaistológ Ján Kozák – je to duch zámeny, lož, prekrucovanie podobenstva, newspeak, zrkadlové prevrátenie, atď.

     • I Sloveni sú „zámena“.
      To by sa ale naše územie muselo menovať správne – Sloviensko..

      Vieš, Maroš, že i na takej blbosti hodne záleží? Na každom písmene?

   • V 1. storočí pred Kristom storočí za začali presúvať, postupne rozširovali územia a nakoniec dosiahli v 10. storočí stav, ako je na mape. Milión míľ územia predsa neovládli za 2 roky. To sa možno dá dnes, ale nie v staroveku, resp. stredoveku.

    • Miroslav Čižmár

     Áno, ale co je psáno, to je dáno. Účtovne tých milión míľ mohli dosiahnúť aj za rok.

    • Miroslav Čižmár

     Inak zaujímavé je, že začiatkom trinásteho storočia sužovali severovýchodné Uhorsko Tatári. Otravovali vodné pramene, plienili osady, brali ľudí do otroctva. Bolo to v čase, keď chazarské elity utekali na západ. V tom čase uhorský kráľ zavolal na pomoc templárov z Nemecka, aby mu pomohli brániť územia pred Tatármi. Templári postavili najvýchodnejšie gotické chrámy na rovnakom poludníku v Bardejove, v Prešove a v Košiciach. Pápež František navštívil Košice a Prešov, zatiaľ čo kardinál Tomko bol v tom čase v Bardejovských kúpeľoch. Je to náhoda, alebo zámer?

  • a čo vy neviete čítať? Nad mapou je 10 storočie nášho letopočtu

  • Ta mapa je z 10.st

 2. V jednom zo zjavení je napísané že po očkovaní bude eskalácia hriechu čo je aj vidieť.Myslím že tým istým štýlom ako sa zavádzalo očkovanie tak pôjdu aj RFID čipy a to bude úplna strata slobody a slobodnej vôle.História sa opakuje.Čoskoro tu bude aj Antikrist nepochybne.Aspon pozitívum je že ide Jar ludkovia.Zdravím vás všetkých a prajem pekný zvyšok nedele.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,a po jari prichádza jeseň a zima,lebo chladné a daždivé búrkové leto už radšej ani nerátam za ročné obdobie,,,,vám nepúomôže ani svetená voda a dokonca ani oheň,sami ste si napiekli-sami ti to sežerete,,,,každou minútou-hodinou vaších pochmúrných životov sa dobrovolne a dokonca chcene vrháte do náruče svojho otecka pána temnoty,lebo každý potomok cíti svoj pôvod a je zbytočné predstierať,že vy pochádzate zo svetla-vy nepochádzate zo svetla a ani z ohňa,ale z temnoty čiernočiernej tmy ničoty,len ste sa naučili dobre to zatajovať ako naprogramované ovce,,,,keď sem vtrhnú anjelské légie spravodlivých-budete si sami trhať časti tela,len aby ste sa vyhli potupnej porážke a lámaniu kostí,,,,aké vznešené je poznať nejakú históriu a jej akési detajly,,,,veď stačí kuknúť na bradatých v európe a hlavne na východ a máte vymaľované,že kto je kto,,,,stačí si všímať maďarov a myďarónov a ich suverénnu agresivitu,,,,stačí kuknúť na východ a stred poľska,že kto tam žije a ako žijú,,,,kým máte kreditky a zmluvy s bankami a postávate pred bankomatmi a utekáte do práce a vozíte sa na tdi,vlastníte smartfóniky s qr a počúvate svoje zmyslovzbavené manželkydermakolky a vaše slniečkárskedeti ako vy menejcenní a staromódny-nemáte šancu!,čestný muž radšej újde od rodiny,alebo rozdá spravodlivým to čo mu ostalo a vzal od zmagorenejrodiny a spácha samovraždu a vráti tomu onomu to čo mu dal a čo ho urobilo tu otrokom a tu bezcenným,,,,do pekla podsvetia ide aj tak každý,len každý do inej úrovne,,,,

   • „čestný muž radšej újde od rodiny,alebo rozdá spravodlivým to čo mu ostalo a vzal od zmagorenejrodiny a spácha samovraždu“ – čo tu programuješ kultúru smrti – ty si japonský rónin – samuraj bez pána? Lebo „česť“ je slúžiť pánovi – a keď ho nemáš – tak sepuka?!

    Otrok káže o „cti“! Bazmeg!

 3. Len maličkosť…
  „Nakoniec Chazarské kráľovstvo dobyli synovia Džingis-Kahna na začiatku 13. storočia. To spôsobilo diaspóru Chazarov, ktorí boli aškenázskymi Židmi, do východnej Európy. Vláda Chazarov sa neskončila, ale naopak, rozšírila sa. Rozšírila sa do všetkých častí východnej Európy.“

  Chazarský kaganát na 2 x rozvrátili Rusi a Pečenehovia už koncom 10. storočia – čo je dôvod tisícročnej odvety – pomsty chazarských židov proti Rusom. Ruská konceptuálna chyba – že ich nevyhladili – ale už v tej dobe to bol miliónový národ – nedalo sa. My ich tu máme v podobe sionistov – moja maďarská svokra tomu hovorila „židó banda“ – Chazari imigrovaní aj s Maďarmi-arpádovcami. Keďže Chazari patria medzi turkistické plemeno – cielene oživujú medzi Maďarmi pôvod akože z Húnov – tiež turkistiké plemeno. Inak tak ako Soros – aj Orbán je chazarký žid – pozri genealógiu!
  Chazarský gaganát bol riadený oficiálnym kaganom – tým viditeľným, a tajným kaganom – skrytým riadením – o tom je hollywoodska replika – „Keby som ti to povedal – musel by som ťa zabiť!“

  A takto fungujeme pod kaganátom – Syndikátom!

  Redakcia – tento článok aj napriek pár faktografickým chybám – je vyhlásením vojny lóži B’Nay B’Rith – ustojíte to?

  • Prekvapuje ma, že práve Ty – vidiaci aj za roh – opomínaš podstatné – kde je TARTÁRIA, kde sú …?!?
   Čo je PRAVda a čo je LOŽ; čo do nás má tento akože „článok“ vložiť a čo navždy vymazať?!?

   • Miroslav Čižmár

    Tramtária bola zničená živelnou katastrofou.

    • Tartária bola politicky a vojensky zničená prozápadnými Romanovcami! A padaním pôdy z neba. Posledné vzplanutie odporu Sibírskej Tatrárie bolo povstanie kniežaťa Pugačeva! Existujú indície, že aj napoleónska invázia mala pomôcť Romanovcom navždy potlačiť Tartáriu! Lebo projekt Hodvábna cesta! Vojna bola „na oko“! Tak ako súčaná chazarsko-židovská NATO vojna na Ukrajine proti Rusku!

   • „Čo je PRAVda a čo je LOŽ; čo do nás má tento akože „článok“ vložiť a čo navždy vymazať?!?“

    1/ Chazarov nerozvrátili Tatári – ale Rusi! Preto tu máme tisícročnú vojnu – globálnu – Chazarov proti Rusom!
    2/ Spojencami „tatárov“ boli Rusi – to bol multinárodný pohyb národov, ktorý vyvolala Čína. Detto predtým pohyb Húnov! Treba si všimnúť aj Tamerlána – na podobizniach vyložený beloch – nie aziat. Jeho úlohou bolo zhromaždiť čo najväčšie možstvo ORTUTI! Nie zlata! ??? „Niekto“ tú ortuť potreboval na technológiu! Asi nie na teplomery do zadku!

    3/ Všetky židovské pogromy mali jediný účel – rozptýliť ich po planéte ako perifériu moci. Žid toto vždy prežil a vždy začal rovnako fungovať. A už ich nedostanete do jedného košíka. Večný žid! Leda že by ste chceli zabíjať vlastné deti! To je s konceptuálnym presahom.

    • Miroslav Čižmár

     Ortuťou sa dá otráviť voda. To robili Tatári.

     • To vás učia v kresťanských synagógach?
      Také hovná sú teraz na novinky.cz, len nie o Ta(r)taroch..

    • Maroš, zlá lož, špatná nálož, pustil ju do gati, strašia ho nosatí, už nerob pokusy, cumlík daj do pusy, jaaaaaaaaaaj…………

  • Či to ustojíme? Ako vzorní pionieri sme vždy pripravení! Pripravení odolávať akýmkoľvek výzvam. Budú ešte oni pred nami utekať! 🙂

   • Sa vám chce za niekym utekať?!
    Inak – prenasledovanie nepriateľa je genetická danosť – pomsta – Napoleon to robil systematicky, aby sa nepriateľ nemohol konsolidovať a zaútočiť znovu. Toto odflákli Rusi /Sviatoslav/ s Chazarmi.

    • To nebolo myslené doslovne, že ich budeme naháňať, ale že sa nám sami budú snažiť vyhnúť a radšej nám ani náhodou neskrížiť cestu.

     • KOVIDBARÓN!

      ,,,,vám v dlhoch kto by skrižoval cestu-ha!,jedine ak jezuškokristuškoprcačkár,vy radšej seba naháňajte a bičujte sa nonstop bez prestania a nie do roboty utekať ako do vlastného domu-bytu,,,,a nech z vás víjde tá nečistá krv poškvrnená a červeného vína do vás radšej naliať,,,,tu je to samí extrémista,náckoš,pánbožkár,doberman a hasterman,,,,ešte,že viem „to“ svoje,,,,

 4. Pokolra veluk

  Všetko je krásne popísané v Protokoloch sionských mudrlcov: chystajú zničiť katolícku cirkev a potom sa má objaviť ich globálny duchovný líder („falošný prorok“ v Zjaveniach Jána). Katolícku cirkev už vlastne cez Jezuitov majú pod svojou skrytou kontrolou od čias druhého vatikánskeho koncilu, no ešte si ju netrúfli otvorene deštruovať, zničit.
  https://pokolraveluk.info/2020/05/06/zavrsi-sa-bozie-tajomstvo-4-cast/
  Henóchové proroctvá: Posledý pontifikát, “Pontifex Maximus”, bude známy ako Petrus Romanus. Pod jeho náboženskou nadvládou príde koniec katolíckej cirkvi a úplný kolaps sa stane nevyhnutným
  (mnohí si myslia, že pápež František je posledným pápežom)
  Protokoly, Sedenie 17 (pokračovanie): Kráľ izraelský sa potom stane pravým pápežom sveta, patriarchom medzinárodnej cirkvi.

  Biblický “falošný prorok” nastupujúci počas NWO !!

  Kto iný by predsa dal svetu svojho biblického “falošného proroka”, než najväčší, stároční nepriatelia katolíckej cirkvi a starého poriadku: “Židia”, všetky tieto heretické prúdy, talmudistiké a kabalistické, ktoré sa radi označujú v súčasnosti ako sionisti, ktoré majú veľmi výrazné zastúpenie v slobodomurárstve, a tiež majú jedno spoločné: neuznávajú Ježiša.

  • Miroslav Čižmár

   Aké sú rozdiely medzi talmudom a kabalou?

   • Pokolra veluk

    Kabala = mysticizmus, verí v reinkarnáciu, opisuje sféry duchovného sveta atd. Je to viera iluminátskych elít.
    Talmud = rabínska literatúra, pre židovský plebs

   • Správna otázka je – aký je rozdiel medzi talmudom a tórou. Kabala je len okultné skúmanie – a využívanie síl medzi nebom a zemou. Cabal je tajné zločinné spoločenstvo tohto okultizmu – Syndikát.

    Talmud – koncept násila – Chazari.
    Tóra – koncept manipulácie – Chasidi, ortodoxní.

    Pre nežidovskú populáciu Zeme to znamená pozorovanie, ktorý koncept bude úspešnejší v ovládnutí nežidov. Polopate. V podstate – bič alebo koláč.

    Napriek vnútornej zložitosti tak talmudu ako tóry – je to tak jednoduché. Dva koncepty riadenia pomocou periférie moci. Dobrý a zlý policajt – pac pac! Pokiaľ si pošťatý v trenkách priviazaný k radiátoru – stále máš šancu, že nezmrzneš. Aj keď teraz neviem neviem.

    Inak osobne si myslím, že Protokoly sionských mudrcov môžu byť prienikom týchto dvoch konceptov. Akože to naj z naj.

    • Miroslav Čižmár

     Otázku som mieril k zjaveniu Jána. Všetky tie symboly súvisia s kabalou.

     Keď veľkí zotročia malých, ako sa v tom oslávi Boh? Boh si vyberá najmenších, aby sa v nich oslávil.

  • Nuž tá „slávna“ talmudsko-thoricko-žido-katolícka temná „církev“ poslúžila sťa čakan – rýpadlo na preoranie a násilné zničenie všetkých kultúr „Zeme“ (aj cez svoje pobočky = ostané sekty = všetky „církvi“, učenia, strany, murárov, …, kráľovstvá, rády, …, filozofie, organizácie, …) – na rad prišli lopaty a metly – jej odstránenie a výmena za niečo „NOVÉ“ – zametanie stôp po beštialitách, uzamknutie a likvidácia vedomia predkov – možno pokračovať – ale aký to má zmyslel pre otrokov milujúcich svoje okovy, pre zradcov roda svojho, pre agentov temnoty?!?

 5. Teraz som pil trochu kokakoly a na jazyku mi ostala chlpatá rezavá chuť. Je to grafén? Rovnaká pachuť je po nových chlpatých slamkách.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,otroka spoznáš veľmi ľahko-sám sa prizná,že to do neho pchajú,,,,ja som to nikdy nemal v sebe a som tu široko ďaleko „jediný“ že to tu vôbec uvádzam vy oponenti moci a hrdinovia z davu,o rok bude aj kofola vytunená,,,,aj pivo,káva,čaj?,smrť v ponížení je rituálne naplnenie pošliapania danej žijúcej rasy,,,,príklad-ked chceš zabiť psa-najprv vyhladovieť,potom ho zmlátiš a potom zabiješ jedom,,,,mnoho ľudí takto už skántrila svojích nemích miláčikov,,,,násilie máte všetci v krvi,resp v hlavách-funguje to na akýsi povel z neznáma,,,,

 6. Teraz nemám čas – rozoberiem neskôr – Civilizácia Vražda!

  Koľko ľudí ste zabili vo svojich hlavách?!

  • O tom je-sú Nephilim! O tom je ich židovská=psychopatická periféria moci! Psychopatia – koncept sociálneho inžinierstva! Židia sú nevedomí otroci – my Gójimovia sme vedomí otroci! Celé ľudstvo je rozoštvané Nephilim! Ako to zastavíme – že „presvedčíme“ židov?
   A čo tak spútať obra?!

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,a kedy pôjdeš do práce a kedy chceš splatiť vami tu napáchané štátne dlhy,keď chceš obra spútať,obor je dlhý ako pol tvojho života-to by si už nestihol a tvoji potomkovia o to nestoja-im obor vyhovuje,,,,mal si radšej oslíka nechať žene splodiť,na tom sa dá aspoň občas odviesť za trochu pokrmu a nepotrebuje ani vreckové,,,,

   • CazarotaTAR

    jednoducho , ze prestanete rozoberat sprostosti a zacnete uvazovat.

    • KOVIDBARÓN!

     ,,,,ja víjdem na ulicu tu i inde i všade a ja uvažujúcich nikde roky nevidím-vidím iba splašené ovce,ktoré nemajú na nič čas ako hadívláčik poskládaný z monotonických bytostí požierajúcich vlastný život ako onen vzácny dar od onoho boha,,,,

 7. to, že „Putin vykopol Rothschildovu centrálnu banku z Ruska“, nemusí znamenať že neni súčasťou plánu. aj v Rusku sú QR kódy, depopulačné injekcie, a ďalšie totalitné zákony

  • Možno chce vlastný totalitný plán. Máloktorý vladár si nechá ujsť krízu, aby neposilnil svoju moc.

   • mariankosmac

    Je to ,,vojna vakcín“, Pfizer – Sputnik. V proruských republikách sa očkovalo Pfizerom a rusi tam chcú zaviesť Sputnik.

 8. Posledne sa nesmierne bavím na primitivizme „žurnalistov“ mainstreamu ako TUPKY a pod. ,kde ich propaganda je až tak primitívna, okatá a nelogická, že už čím ďalej tým viac ani nepripúšťajú diskusie, nehovoriac o článkoch na tému výprdov Hegera, Nagy či Čaptavej… Nepomôžem si, ale podľa reakcii ľudí mám pocit, že mnohým dovtedy zhypnotizovaným už dochádza o čo tu ide fašistickej junte na Slovensku a v EU !!! Potvrdzuje sa, že ľudia vychovaní v mimovládkach boli tí, ktorí boli v spoločnosti najneschopnejší, neschopní sa nikde presadiť, s veľmi nízkou vrodenou IQ, čiže najlepší materiál na diaľkové ovládanie. Nemáte rovnaký pocit?

  • Po posledných voľbách sa celá tá mimovládková cháska platená Sorosom a inými americkými grantmi presunula s ich náčelníčkou Čaputovou, ale aj Naďom, Krúpom, Šeligom a mnohými ďalšími do štátnych funkcií a výsledok je pohroma.

  • provokater

   zlá burina sa dá ľahko zničiť, fik motykou a je to. Stačí?

   • Miroslav Čižmár

    Koľko buriny si už zničil?

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,myslíš tým burinu na týždeň odstrániť,či na dva,,,,? burinu ani ohňom nezničíš,o polroka-rok je speť a travex je už zakázaný a kyselina drahá,,,,

    • Travex zmiešaný s práškovým cukrom v pomere 50:50 zvykol neskutočne horieť. Plameň ako zo zváračky a zvukový efekt ako štartujúci tryskáč. 🙂

    • Na burinu sa začni pozerať ako na bylinky. Nebojuj s prírodou, buduj harmóniu.

     • To povedz môjmu susedovi – „mať všetko“ /čomu nerozumie/ „pod kontrolou“! Zo záhrady kasárne! Dedina ich vypľuje! Tu je tisícročný egregor! Proti ich jednogeneračnému mestkému „chalupárskemu“ golfo-Monsanto-kosačkovému glyfosfátovému! Fuj! „Lebo všetko a všetkých si kúpime!“ On sem priniesol svoju „kultúru“. Tak si predstavte – „Gádžovia“ – ešte tú inú kultúru!

     • Tiež nechápem xujov čo chcú všetko otráviť, vykosiť, a urobiť zo záhrady zábavný park.

    • Burina „neexistuje“ – burina je nevedomosť!
     A zabudnite na to, že v prípade hladomoru budete žrať trávu!

     Do 60. rokov neexistovalo mať nejaký nezmyselný trávnik! Potom s tým začali papaláši. Po 89. začala natvrdo USA agenda trávnikárskeho-kosačkového šialestva – lebo supermarkety a kto sa bude zohýbať kvôli kalerábu! Nielen že nevyužívame pôdu na obživu – likvidujeme v nej humus – tráva je plytko koreniaca. Zároveň sa na vidieku medzi ľuďmi strácajú záradnícke kompetencie! Prebieha enviromentálna debilizácia!

     „BURINY!“
     láskavec ohnutý
     [Prehľadávať doménu biomonitoring.sk] https://www.biomonitoring.sk › OccurenceData › BotanicalOccurenceRecord › Detail › 3016306
     láskavec ohnutý. Amaranthus retroflexus. Územia na mape. Pozorovania a výskytové dáta; Projekt. Monitorovanie biotopov a druhov európskeho významu. Biotop. Nížinné a podhorské kosné lúky (6510) Dátum. 17.8.2020 Lokalita. Šalov – Alexandrov dvor

     Láskavec ohnutý a pohánka jedlá ako alternatívne plodiny …
     [Prehľadávať doménu arl4.library.sk] https://arl4.library.sk › arl-spu › sk › detail-spu_us_cat-0286355-Laskavec-ohnuty-a-pohanka-jedla-ako-alternativne-plodiny-pre-vyrobu-potravin
     Knihu „Láskavec ohnutý a pohánka jedlá ako alternatívne plodiny pre výrobu potravín“ nájdete v knižnici Slovenská poľnohospodárska knižnica pri SPU v Nitre

 9. Takže to všetko smeruje k totálnej vojne: https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/finsko-a-svedsko-se-pripoji-k-nato-jiz-v-lete/ ! „ONI“ ju proste za každú cenu chcú vyvolať !!!

  • Cieľom NATO je jadrové vybombardovanie Ruska bez toho aby sa Rusko zmohlo na odpoveď.

   Pred pár dňami túto informáciu zmazal „Redakcia“. Miesto toho dáva hlúpe články o obroch (nefilim) ktorí už vymreli s dinosaurami.

   • mariankosmac

    Ruský rezident Putin, asi tak před dvěma, třemi lety v jednom se svých videí k Evropanům, řekl, že on nebude ten druhý, kdo zmáčkne (jaderný) knoflík. Že až uvidí, že není zbytí, že by ten knoflík zmáčknul jejich americký nepřítel, on ho zmáčkne jako první. Protože nenechá svůj národ zničit.

    Náš kolega, který má po léta osobní zjevení Panny Marie, předevčírem znovu připomněl datum 30. dubna 2022 (tj. ďábelská Valpuržina noc, známá po názvem pálení čarodějnic), kdy Boží nepřátelé mají v úmyslu vypustit apokalyptického hada a poslat na Rusko biologické zbraně.

    Myslíte, že na to bude Putin čekat? Myslíte, že to od ruských tajných služeb neví?

    Co udělá? Co myslíte? Ne, nejsou to domněnky. Udělá totiž přesně to samé, co udělal 24. února letošního roku. Dva dny před otevřením dvou biologických laboratoří na výrobu biologických zbraní v Kyjevě a Oděse. Už tak zrůdných, že jejich otevření už v žádném případě nemohl dopustit.

    Vtrhl proto vojensky na Ukrajinu.

    Vezměme to ale z jiné strany. Když se Božím nepřátelům nepodařilo obě laboratoře na Ukrajině otevřít, myslíte, že si řekli, ó pardón, tak tedy nic. To bychom byli hodně naivní, že?

    Co udělali? No jasně, že je otevřeli JINDE.

    Kde? Třeba v Česku nebo na Slovensku? V takových Bohuslavicích ve Středních Čechách, kde už Američani své (vojenské) biolaboratoře stejně mají?!

    Tak ještě jinak: po 30. dubnu 2022 pošle Putin, spolu na USA, své rakety (a budeme se hodně modlit, aby aspoň ne jaderné…:-( ) nesjpíš taky na Českou republiku.

    • Myslím že máš guľáš v hlave. Na čo čaká Putin, prečo tlačítko ešte nestlačil? Prečo Rusko prakticky zadarmo posiela suroviny na západ, vrátane Ukrajiny? Prečo ruské vojská ustúpili na východ, nezmohli sa na poriadnu vojenskú operáciu, nevytvorili štátny systém (vojenská základňa + riadiace štruktúry)? … V Rusku je bordel.

 10. svatoslav butora

  Existuje rozprávka O Strachu a Bar bar Barbuche, ktorá bola strašným strašidlom, ktoré tým viac rástlo čím sa ho ľuda a deti viacej báli. Táto rozprávka končí poučným záverom, že strach a Bar bar Barbucha zmizla, keď sa jej ľudia a deti prestali báť. Zmenšovala sa a zmenšovala sa, až zmizla.
  S úsmevom dodávam, že rovnaký význam a antivýznam ako Bar bar Barucha má i celé nezmyselné ducho-prázdne impérum Schwába a WEF a Rotschilda a ich strašidelne mŕtvej Kabaly a vlády USA nad Svetom Ľudí… a tiež strašenie ľudí zo strany našich vlád ich „vedecky podloženými“ strašidenými strachmi (z ich kovidu; z Ruska; zo strašnej strašidelnej klimatickej zmeny; atď.). Vládnu len a len pomocou strachu ako Bar bar Barbucha.
  Ich životné ducho-prázdno je…strach. Celá životná náplň gangu ktorý ovláda i USA i Svet Ľudí je strašne strašidelný strach z Bar bar Barbuchy, ktorú si sami stvorili, aby ich ducho-prázdny život mal akýsi nezmyselný strašidelný „zmysel“. Strach.

  Milé deti, nebojte sa. Ako v tej rozprávke o strachu zo strašne strašidelnej Bar bar Barbuchy aj dnes proti strachu účinkujú antistrachové antirakety…a usmievavé detské bonbóniky Antiperle… a pohľad na hviezdy, ktoré svietia a veria, že sa Bar bar Barbuchy prestanete báť. A k antistrachovej obrane našich životov ešte patrí používanie rozumu.

  • Keď tak – „Milé deti – bez strachu! Buďte odvázne – buďte statočné!“

   O tom je príbeh Marienky a Janíčka – ako ich kvôli kunde macoche ich otec vyvliekol do lesa – aby už v živote neverili otcovi! Aj tak sa dá rozvrátiť rodina! Žida treba dostať z hlavy! Žiadnym holokaustom – len z hlavy!

   Zoberte si tento súčasný sion teror – ako vám prikazuje myslieť! O tom to je! Odbočím.

   Mám susedu – už babka – má kopu titulov z Juda – Putin by jej mohol závidieť. Pochválila sa s tým. Neuvedomujúc si – že sú to tituly = certifikáty na schopnosť niekoho oplieskať o zem! Na rozdiel od Putina.

   Predstavte si, že by prišla do nejakej SBS – že je dobrá v oplieskavaní ľudí o zem! ???

   • Pozri si napr. film „Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic “ a dostaneš sa do obrazu – pravda (rozkľúčovanie) je na konci príbehu – musia vyjaviť prav-du.

  • provokater

   tentokát máš moje symfónie, nebojme sa a zničme ich.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,lenže zabúdate aj na to,že globalelita posluhujúca etnite s tisícročnými tradíciami tieto povesti schválne nechala šíriť,lebo hlupáka spoznáte tak,že uverí každej klebete či každej povesti či každej knihe,,,,človek má mať nepredajnú dušu a v nej je všetká múdrosť ako dar zakomponovaná,,,,vy bojujete iba v tom svojom sne a vidíte pritivníka porazeného zúboženého a utekajúceho,ale nieje to náhodou ako zrkadlo a vy ste tým svojím nepriateľom a zbabelcom-hrdinom mimo realitu nereality,,,,človek je tvor samovrah-preto,lebo je v tom božia-démonická kliatba a kliatba lilith,,,,sploď a podobaj sa bohu,ale to čo bude ďalej nasledovať už nebudeš vedieť ovplyvniť človiečik-nula-otrok,,,,

 11. Pisal som to už davno,boj o svetovladu,trojhlavy drak Rusko,USA,CIna.Rusko-Putin+USA-Trump=chasidski židia chabad lubawicz USA,Canada,Australia UK,Biden+EU=deep state,chazarska židosionistickoiluminatska satanisticka mafia ROTHSCHILD a spol. Cina si vybera z tychto dvoch superiacich stran z každej,iba to čo sa jej momentalne hodi.Ostatni hrači su momentalne,iba tichy a submisivny pozorovatelia.

 12. Maroš, zlá lož, špatná nálož, pustil ju do gati, strašia ho nosatí, už nerob pokusy, cumlík daj do pusy, jaaaaaaaaaaj…………

 13. KOVIDBARÓN!

  ,,,,skvelý pokus tu-15-20 zadĺžených TDI robošov chce zmeniť svet,,,,ak chcete niečo meniť,tak zmente samích seba a ukážte zmenu na sebe,aby to videlo aj vaše okolie a aby si vás lepšie zapametali-tak to robte aspoň zopár rokov,,,,ak to vydržíte,a potom sa vám chazari možno aj poklonia,,,,lebo kto je pán-ten je kráľ.

  • Chazari bohata elita v Brne povedali tatkovi 1938
   Bude valka dobry business a Der Herr Hitler velice bude potrebovat Nas zidy …

   RUSKO VYSTOUPILO z EU omezovani, to znamena tresty zastrelenim obnoven zradcum rozkladacum naroda naroda vrahum spionum tunelarum veskerym zaskodnikum vcetne WHO
   Asi ,,,povinna prace a rehabilitacni pracovni tabory.

   Vzbudme se CSFR vyzeneme zbavime se terroristu u Nas a nastane 1000 roku blahobitu ve zdravi dlouhovrkosti

   WHO experti pry na ,,,povinne jejich 5x vakcinace s celyma rodinama vcetne tech kriminalniku USA NATO WHO polnich imperialistickych satanistickych laboratorivh na Ukrajine
   Co

 14. Proti vakcinačná stránka v PL: https://psnlin.pl/ !

 15. K mape
  Znam dobre historie ,,,lokalni znacne se mnohdy lisici od ,,,oficialnich ,,,

  DAKOVE dneSni RuMuNSKO kteri byli porazeni okupovani Romany aby
  Meli jejich bohate doly zlata potrebne pro nakupy hedvabi pro extravagantly zivot Rima tehdejsivh olygarchu ,,,
  Hedvabi Jen za zlato
  Mimo, puvodni jazyk Rumunska byla blizka forme Byzantske staroslovanstiny, umele od nich ofdelena jak se dnes snazi chazari na Ukrajine

 16. „Ako sa môžeme vymaniť zo systému zotročenia?“ A chce vôbec niekto skutočne? Veď už na obálkach veľkých periodík píšu „Návrat do ***Normálu***“. Hmm. Teda do starých koľají. Keď vidím tie videá od Sadguru ( https://www.youtube.com/c/sadhguru/videos ) mladá generáci rezignovala a stará je dávno impotentná. Chce len dožiť. Nevie, že sa jej to vráti.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,človek nestojí o záchranu a ani o spasenie,naprogramovanie je asi také-slúžiť poslúžiť a doslúžiť,preto je život rozdelený na-povinnú školskú dochádzku,onehdá aj povinná vojenská služba,(ne)povinnú prácu a dôstojný dôchodok-v opustenosti niekde v starobinci,,,,človek nemá mimo peňazí a tvorby zisku žiadnú inú motiváciu žiť inak,než žije,,,,hovorí sa,že kto nepracuje-nech neje,ale ja to vidím skôr takto-kto pracuje,nech potom neplače,,,,

 17. O vysvobození z lidského matrixu:

  http://www.andele-nebe.cz

 18. …,,skúšajú“ a ,,lámu“ ľudí hlavne strachom a ovládaním…nech by si to čo najviac ľudí uvedomilo…

 19. No, v poslednom čase často mám pocit, že už prestanem vás čítať. No comment! Snáď iba k poslednej vete: hľadať lásku a pravdu?! To kde máme hľadať? V slovníku cudzích slov? Či? Táto vaša rada je úplne mimo reality! Nemáte nejakú praktickú, racionálnu radu?! Takú by som uvítala, ale lásku a pravdu hľadám od detstva, a čím viac, tým menej jej je! Dokonca už aj vo mne, nieto ešte v okolitom svete! Však každý sa s každým žerie aj u nás doma, aj v zahraničí, aj v prítomnosti, aj v minulosti, a vy nám takú rozprávkovú radu napíšete?! No, fakt som to nemohla nechať bez slova, i keď málokedy komentujem.

 20. Bolo by dobré spomenúť medzi spojenectvom – čo je konglomerát a čo je blok!

  Konglomerát je spojenectvo relatívne dočasné – V4 , EU, NATO – ide presne o ZLEPENEC určitých politických záujmov a „potom uvidíme“! Ide o zlepenec nie rovnocenných autorít. Aj ČS“F“R bola takýmto konglomerátom – inak by ju nikto nerozbil!

  BLOK – je systém vyššieho riadenia na úrovni vyššej IDEI – bez jednotného náboženstva. ZSSR – mier a bezpečnosť! Vôbec nie komunizmus – to bola len ekonomická doktrína! Federácia internacionálneho socializmu – ktorá prežila ako Ruská federácia – federácia ZMIERU! Západu sa podarilo z tohto bloku „čosi“ odtrhnúť – ale nie ju rozvrátiť! Keď sa vedia dohodnúť moslimovia /Kazachstan/ s pravoslávnymi Rusmi – tak to pripomína blok Tatárov!

  Rímska ríša bola čo? Konglomerát, alebo blok?

  BLOK! Založený na občanovi Ríma – nie na konglomeráte národov zotročených Rímom! Pax romanum znamená – buď budeš občanom Ríma – alebo dostaneš ranu mečom! Všetko postavené na výhodách!

  Podobne fungovala aj ríša Chetitov – jadrom bola Sýria – ako blok bezpečnosti a súdržnosti – „antický ZSSR“ – úhlavný nepriateľ Egypta.

  O čom točím? O betóne – bloku – a o štrku – z ktorého sa neskôr môže stať zlepenec – konglomerát, ktorý síce može dosiahnuť určitú pevnosť – uhličitanom železitým pri určitých podmienkach, ale konglomerát je ako manželská zmluva so zadnými dvierkami – blok je manželstvo v dobrom aj zlom na večnosť – než nás smrť nerozdelí. Vyšší princíp spolupráce a súdržnosti.

  V podstate aj Babylonská ríša bola konceptom jedného občianstva mnohých národov – z ktorej vyhnali židov ako rozvratnícku sektu, aj NWO je pokusom vytvoriť mocenský blok – avšak už so zlým úmyslom! Svetové „občianstvo“ je v tomto prípade lož! A pozor – aj projekt Blue Beam s jeho falošnou inváziou mimozemšťanov je len ďalšou zámienkou na vytvorenie „bloku“ – aby sa im tento mocenský systém nerozpadol ako konglomerát pod riadením degenerátov línie Nephilim!

  Blok drží po hromade vyššia IDEA!
  Konglomerát drží pohromade len MOC!
  Nie náhodou sme donedávna používali rímske právo a prezumpciu neviny. Dnes?! Židoanglosaské „právo“ konglomerátu korporácií – „právo“ fyzicky silnejšieho. Žiadna spravodlivosť – tá je dohodnutá – len v bloku!

  Ruská federácia je blok! Kedy Ruská federácia porušila zmluvy?!
  ———————–
  Rím zakapal na nájazdoch a vlastnej expanzii! Nie na koncepte! Obsah presiahol formu! Pozor na Rímsky klub! To je koncept konceptu slobodomurárskej moci a konglomerátu! Títo pošahanci len snívajú o niečom, čomu nesiahajú ani po členky!

  Odbočím – manželstvo sa rozpadne, keď funguje ako konglomerát a nie ako blok! Vyššia idea je držať pohromade ako rodina! A nie ako suma záujmov!

 21. Z každého rožka troška. Doľava,doprava,dolu,hore,posuvom v atome získa každý rozmer dve ďalšie polohy, čiže 3krat3je9 plus čas plus posunutý čas posunutý ch rozmerov. Dokopy 11 dimenzii. Chlapci tu rádia svoje kvázi vedomosti pretkane narodno športovým fandenim. Ľudia sú schopní zabíjať s odôvodnením svojich susedov, prípadne ich terorizovať,alebo aspoň zneužiť, či využiť. Chazari či nechazari,to je úplne jedno,metrovi sedí,či trojmetrovi inej farby pleti,aj tak sú to všetko Slováci, nevadí že z iného ramená galaxie.

 22. Židia….Ich ozajstný pôvod je v Hadích kultúrach Mezoameriky! Sú to yonický surovci popierajúci mužský princíp a mužaských bohov ako je Otec a Syn( Kristus). Sú dve galaktické brány, muža a ženy. Oni sú vyznavačmi yonickej brány ženy, a ich synagóga je grécke slovo a meno lunárnej brány a bohyne,Sin…V modernej Hebrejčine a Jiddiš jazyku je to minha,teda mindža! Chodia do nej len náboženský muži a v tejto Mindži vyznávajú všetko ženské,vrátane ich pôvodu po matke. Inak, všetky náboženstvá sú astronomickeho pôvodu, a PRAVDA je v ich číslach a nie v mytologických = náboženských textoch! A tieto čísla sa opakujú a točia okolo Veľkého Precesného roku( Anno Magnus), ktorý určuje dĺžku života každej civilizácie,cca 25,920 rokov v dvoch polovičkách! A židia používajú tento druh kakendára,Anno Magnus( Veľký Rok),A.M., lebo ich pôvod je v Hadej Mezoamerike u “ Mayov“, ktorí sa nazývali Chanes či Canes= Hadí ľud! A každý Izraelský prezident si dáva titul najvyššieho hada, nāsī, iné meno hada,ako je v indickom meste Varanāsī,teda ako varan= drak a nāsī= had! Jeruzajem v originále je Yeru’shalaim= Dračie Západy,kedže Orion a súhvezdie Draka sú jediné globálne a Hviezdne Hodiny, merajúce Anno Magnus! A vieme že Hadie kultúry Mezoameriky, hlavne Chanes= Mayovia,boli najlepšími astronómami sveta! Ale aj bobužial vyznavačmi smrti a toho nsjodpornejšieho zla, akým je obeta detí a dospelích satanovi,ktorý je had a drak antiky! Boli v nekonečných vojnách a obetovaní zajatcov, stavali pyramídy lebiek a hnätov z ich obetí! A presne to isté robia suroví moderný sionisti, pomaly už vytrhávajúci srdcia Palestíncov za živa… Po apokalypse Ameriky ako Aztlánu či Atlantídy v roku 9,745 pnl( dodnes zachovaný a používaný dátum židovskými lóžami Západu), privandrovali ako Kanánejci( Hadí ludia) a Hebrejci( Prekročitelia oceánu) na Arabský poloostrov a do vtedajšej Egyptskej Palestíny, kam si privliekli kockový chrám z Kabah a
  Cobá do Mekky( štvorec a kocka je symbolom Noveho Jeruzalema, Zjavenia 2116 a 17)… Lokálna populacia gréckych ostrovov ich nazvala Feníčanmi, ktorý vstali z apokalyptického popola,ako ich bájny vták Fénix! Neskôr,ich náboženská kasta astronónov,teda Hebrejcov= Prekročiteľov, si prisvojila meno Israel, kde Is= znovuzrodené,panenské; Ra= slnko, a el ako boh či the,der,a podobne…A presne ako had zvlieka kožu,tak aj oni mená,aby ľudia neprišli na ich Hadí pôvod! Boli to oni kto zničil Alexandrijskú knižnicu a držia Vat-i-Kánske archívy v tajnosti! Chazarskí cháni a chagani ( gana/ naga aj v mene cigán) vedeli o svojom Haďom pôvode, a konvertovanie na judaizmus bolo len prirodzené pre nich! Meno chazar znamená to isté čo ich bývalé hlavné mesto( Ityl-chazaran), dnes Astrachan,teda chánova hviezda had/ drak! Židia dodnes tancujú a spievajú ich hymbu,Nagila-naga,kobra, z jazykov Mezoameriky,Naguatl…Ich hlavné mesto nebolo dnešné Palenque, ale v originále,Na-Chan! A toto vedel aj Kristus jeď ich nazval hadím pokolením, a potomkami diabla…A boli to ich Hadí predkovia ktorí vybudovali Teotihuakán s Cestou Mrtvych, okolo ktorej je až 15 pyramíd ako je hviezd v súhvezdí Draka( ďalšou kópiou je Angkor Vat s 15 hl.budovami), a 3 hlavné pyramídy,Mesačná, Slnečná a Opereneho Hada= Kukulkána majú spolu 15 schodov, ako 4+5+6, a celý komplex okolo Cesty Mŕtvych symbolizuje odchod a príchod(zostup) ľudských duší z Raja v Mliečnej ceste! Sú to iné Hviezdne Hodiny s uhlom Cesty Mŕtvych 15°28′ sv-jz, čo je aj uhlom= sklonom Betlehema a Jeruzalema,či Stonehenge Avenue, a podobne,až po skoro každú Posvätnú cestu náboženstiev sveta! Ten istý sklon/ uhol má aj Biely dom a Pentagon, a symbolika tu hovorí jasnou rečou aj o pentagonálnej Kráľovninej komore znovuzrodenia v Cheopsovej pyramíde, či biblickom Pentateuchu pri prerodení/ znovuzrodení sveta zo stareho Anno Msgnus do nového Anno Magnus !!! Keď Trump oznámil sťahovanie USAtanskej ambasady do Jeruzalema(Yeru= Drak), tak po nich to oznámila práve Guatemala,ktorej populácia je Mayská,teda Hadia! Celá naša hystória je jeden veľký podvod a klam !!!

  • Tie “ cibuľové“ kostoly sú falickým symbolom mužskej kozmickej brány( Pás Oriónu), kam zväčša chodia náboženské ženy, vyznávajúce Otca a Syna, teda mužských bobov! Synagóga je Minha= Minďža, kam chodia iba náboženský muži, popierajúci mužských bohov ako je Otec a Syn= Kristus…Vyznávajú tam všetko ženského rodu a Alhim,teda Ženu, z Aleph-lhm…Beth-lhm,je 2.kozm.a mužskou bránou, kedže beth je 2.písmeno ich abecedy…V horú ich pásmach sveta sú chladné náboženstvá ako je Judaizmus a Islam, a funguje tam nočný život po západe slnka, preto je tam tak silné vyznávanie aj duchov… Tam kde je chladná klíma,na Severe, sú solárne a teplo sálajúce denominácie Kresťanstva, Ortodoxný, Katolíci a Protestanti/ Luteráni…
   Súhvezdie Labute je aj súhvezdím Severného Kríža a Luku od Perzie po Čínu, ktoré je súhvezdím Znovuzrodenia a Vzkriesenia duší do noveho cyklu života na Zemi! Toto súhvezdie má 9 veľkých/ jasných hviezd(1+3+5), a cwlkovo až 84 hviezd! Preto má každa biblia až 84 kníh aj s apokryfami a deuterokanonickými knihami! Iba Koptická má 81 kníh, lebo v Egypte naratali iba 81 hviezd v súhvezdí Labute! Pričom Korán má zasa 84 Iniciálnych( Abjad) kódov! V Rig Vedach Indie zasa dominujú čísla ako 84, 8,400, či 84,000, atď…V Budhizme majú ich pátričky až 84 gulôčok…Biela labuť je najposvätnejším vtákom sveta, ako aj Labutie jazerá, či balet Ruska,Biela Labuť…Labuť je tam sko Lebeď a Lada, ako Leda v Grécku…Swan,Schwan a Sven, v Anlicku,Nemecku a v Škandinavii…Najvyšším bohom Ránov na Rujane( ostrove plodnosti) Zapadných Slovanov, bol Swantowit na bielom koni, v Triglave Najvyšší boh!

 23. miloklima

  Je to tak

Pridajte komentár

*