8-ročný chlapec, ktorý bol tvárou očkovacej kampane proti covidu, náhle zomrel na zástavu srdca


Print Friendly, PDF & Email

8-ročný chlapec, ktorý bol tvárou očkovacej kampane proti covidu, náhle zomrel na zástavu srdca

(Baxter Dmitrij, The People’s Voice) 8-ročný „chlapec z plagátu“ izraelskej národnej očkovacej kampane proti covidu náhle zomrel po tom, čo utrpel zástavu srdca pri kúpaní.

Yonatan Moshe Erlichman, ktorému bola na príkaz rodičov vstreknutá mRNA vakcína od Pfizeru, údajne počas kúpania v bazéne skĺzol pod vodnú hladinu po tom, čo sa mu náhle zastavilo srdce. Na následok toho sa utopil.

Vo vážnom stave ho síce rýchlo previezli do nemocnice Hadassah v Mount Scopus a na prístrojoch udržiavali pri živote, ale o niekoľko dní neskôr, 28. septembra 2023, zomrel.

Yonatan účinkoval vo videu, ktoré vytvorila Regionálna rada Mateh Binyamin v roku 2020, keď mal iba 5 rokov.

Video bolo súčasťou vládou financovaného programu s názvom „Shushki in the Land of Binyamin“, ktorý sa snažil „vzdelávať“ deti o mRNA vakcínach vo formáte podobnom detskej televíznej relácii.

Predmetné video si môžete pozrieť tu:

Úloha Yonatana Erlichmana v propagácii vakcíny proti covidu z neho urobila „dieťa z plagátu“ pre kampaň zameranú na očkovanie detí v Izraeli. Klip zdôrazňuje, že deti nemajú na výber, pokiaľ ide o očkovanie mRNA vakcínou.

Po tragédii vydala rodina Erlichmanových nasledovné vyhlásenie :

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

„Náš Yonatan Moshe pred krátkym časom zomrel. V predvečer sviatku Joma Kippura, Yonatana u nás doma postihla zástava srdca a odvtedy sme sa po jeho boku trápili až dokým skolaboval.

S láskou ďakujeme všetkým našim drahým, ktorí stáli po našom boku v posledných dňoch jeho života.“

Yonatan nie je prvým dieťaťom z očkovacej kampane, ktoré náhle zomrelo. Minulý rok zomrel vo veku 4 rokov aj argentínsky chlapec Santino Godoy Blanco, ktorý propagoval očkovanie proti covidu pre deti.

Santino tragicky zomrel po tom, čo po očkovaní ochorel a trpel množstvom zdravotných problémov.

Je zobrazený na webovej stránke argentínskej vlády pod materiálmi týkajúcich sa očkovacej kampane.

„Vakcíny nás chránia,“ znie slogan vedľa Blanca, ktorý drží dlane zovreté v pästi.

Liečba osteoporózy

Autor: Baxter Dmitrij, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. “ SNS bude nominovať ministra životného prostredia a kultúry. Národniarom má patriť aj post šéfa nového ministerstva športu a cestovného ruchu, ktoré sa zriadi od 1. januára 2024.“
  https://www.cas.sk/clanok/2855867/je-to-cierne-na-bielom-vitazne-strany-podpisali-koalicnu-zmluvu-drsne-vyhlasenie-fica/
  ———————-
  ??? V zmysle znalostí riadenia – min. kultúry je najdôležitejšie! Fico – nemá záujem? Alebo je to dôkaz – a je to dôkaz – jeho konceptuálnej negramotnosti!

  • Okoloidúci

   Akej negramotnosti, on presne vie čo robí. Ako v tom vtipe: „…do očí sa smeje a do rúk mi/nám sere..“
   Prezrad mi, kedy vykonal niečo pozitívne pre vlasť Slovákov, ale činmi a nie priblblými kecami?

   • Tiež je zaujímavé, že Šimečka ako kovaný progresívec odmietol post podpredsedu európskej komisie – nastúpiť mal 17.10. – odmietol „z dôvodu“, že sa tu potrebuje venovať intenzívnej opozičnej práci. Podľa mňa dostal befel – aby ho blbci z EU neodpratali na lepší korupčný flek, keď tu ho potrebuje Soros. Zjavne nejde o jednotné riadenie ani u progresívcov. Inak je to signál, že progresívci sú kádrovo v prdeli. Nebyť médií a neziskoviek, tak sú dávno out. Šimečka by sa nemohol tak zviditeľňovať ako sa môže tu, tak si ho tu Soros pácuje pre budúce volebné obdobie. Zatiaľ, čo Fico pôjde cestou ekonomickou – už sa teším na sociálne balíčky – PS pôjdu cestou ideologickou. Nakoniec dôjde k Pavlovmu reflexu a blbci si budú spájať Ficove žrádlo na gauči s tým, čo im budú nalievať do hláv progresívci cez médiá. A dôjde k syntéze. Tiež si myslím, že to nebola náhoda, že sem Fico „nevedomky“ vpustil neziskovky. Je to jedna banda.

 2. Miroslav Čižmár

  To je zvláštne, že chlapec z televíznej kampane na lieky vystupuje v tomto filme.
  https://m.youtube.com/watch?v=65xLByzT1l0&pp=ygUNaSwgcGV0IGdvYXQgMg%3D%3D
  Je tam aj odkaz na dnešné udalosti v Gaze.
  Otázne je prečo vznikol tento film. Aby nás hypnotizoval, alebo aby nás varoval? Je to plán človeka, alebo je to astrológia? Je v tom odkaz na Semiramis a Tamúza. Legenda o Nimródovi, zakladateľovi Babylona.

  • Ja až v tomto čase som sa nakazil hybridmi vyvinutým ojebom-19 a od minulého pondelka nemám čuch

   • To se při chřipce stávalo poměrně běžně a nikdo tomu nevěnoval pozornost.
    Ale bacha:
    https://www.novinky.cz/clanek/zena-zdravi-ztrata-cichu-muze-znacit-starnuti-mozku-a-brzkou-smrt-40028414

    • „1. Čo je AMPICILIN BBP a na čo sa používa

     Penicilínové polosyntetické baktericídne širokospektrálne antibiotikum, citlivé na betalaktamázu zlatých stafylokokov. Mechanizmus baktericídneho účinku ampicilínu spočíva v blokáde syntézy bunkovej steny baktérie s následnou bakteriolýzou.

     Antimikrobiálne spektrum: ampicilín pôsobí na všetky kmene hemolytických streptokokov (vrátane streptokokov skupiny A a B), na viridujúce streptokoky, pneumokoky a enterokoky (80 – 98 %), ďalej na korynebaktérie, listérie, Erysipelothrix insidiosa, bacil antraxu a tiež na aktinomycéty, menej na klostrídie. Zo stafylokokov pôsobí len na kmene, ktoré netvoria betalaktamázu, t.j. asi na 10 – 20 % kmeňov.

     Z gramnegatívnych baktérií účinkuje dobre na gonokoky a meningokoky, na salmonely (asi na 90 % kmeňov). Menej citlivé sú hemofily a bordetely (asi 60 – 70 % kmeňov), Escherichia coli (60 %), shigely (40 – 90 %), klebsiely a enterobaktery (15 %), providencie a citrobaktery (30 %); z proteov pôsobí asi na 60 % kmeňov Proteus mirabilis, ale len na 5 – 20 % kmeňov iných biotypov (Proteus vulgaris, morgani a rettgeri). Z ostatných kmeňov sú citlivé brucely, leptospiry a treponémy.

     Z anaeróbov je citlivá väčšina grampozitívnych kokov a baktérií s výnimkou B. fragilis. Nepôsobí na yersínie, francisely, pseudomonády, mykobaktérie, mykoplazmy, rickettsie, bedsonie, huby a prvoky.

     Po vnútrosvalovom, ale predovšetkým po vnútrožilovom podaní sa dosiahne maximálna plazmatická koncentrácia o ½ – 1 hodinu a je 2 až 4 krát vyššia ako pri perorálnom podaní rovnakej dávky. Ampicilín preniká dobre do väčšiny tkanív a telesných dutín; minimálne preniká do cerebrospinálneho likvoru (mozgovomiešna tekutina) zdravých osôb, ale pri zápale mozgových blán je jeho hladina v likvore (mozgovomiešnej tekutine) podstatne vyššia. Koncentrácie porovnateľné s plazmatickými dosahuje v pečeni a v obličkách. Prechádza placentárnou bariérou a v nízkych koncentráciách sa vylučuje do materského mlieka. Ampicilín sa dobre vylučuje do žlče, kde vytvára terapeuticky účinné koncentrácie.

     Vylučuje sa obličkami, hlavne tubulárnou sekréciou, len veľmi málo glomerulárnou filtráciou. Inhibítor tubulárnej sekrécie – probenecid predlžuje polčas ampicilínu v organizme a zvyšuje jeho plazmatickú koncentráciu. Do 24 hodín sa vylúči močom po vnútrosvalovom podaní 64 %, po vnútrožilovom 70 % podanej dávky. Biologický polčas je asi 1 hodina. Pri obličkovom zlyhaní sa biologický polčas predlžuje na 12 – 20 hodín. Ampicilín je možné odstrániť hemodialýzou (čistenie krvi v mimotelovom obehu).

     Ampicilín je antibiotikum prvej voľby u infekcií dolných dýchacích ciest s hnisavou expektoráciou (vykašliavaním), vyvolaných pneumokokmi, hemofilmi alebo zmiešanou mikroflórou; pri akútnej bronchitíde (zápal priedušiek s častými záchvatmi kašľa s tvorbou hlienu), bronchiolitíde (zápal priedušničiek) a pri zápaloch pľúc u detí (pokiaľ nie je dôkaz samostatného stafylokokového pôvodu, prípadne v kombinácii s oxacilínom), pri akútnej epiglotitíde (zápal hrtanovej príchlopky), pri zápaloch stredného ucha novorodencov a detí predškolského veku; pri zápaloch vedľajších nosových dutín. Pri liečbe akútnych zhoršení chronickej bronchitídy (chronický zápal priedušiek) je ampicilín podávaný v prvom rade pri monoinfekcii pneumokokmi.

     Pri infekciách močových ciest sa ampicilín ordinuje až v druhom rade, pokiaľ nie je vhodnejšie použiť krátkodobé sulfónamidy, kotrimoxazol alebo oxytetracyklín. Ak je mikroorganizmus citlivý, používa sa ampicilín pri infekciách žlčových ciest, zažívacieho traktu, pri hnisavých meningitídach (zápal mozgových plien – predovšetkým hemofilového, pneumokokového, meningokokového, streptokokového a enterokokového pôvodu), pri bakteriálnych endokarditídach (zápal vnútornej srdcovej blany), pri septikémiách (prítomnosť baktérií v krvi) prípadne tiež pri peritonitídach (zápal pobrušnice).

     Ampicilín sa používa tiež na liečbu brušného týfusu alebo paratýfusu (pokiaľ nemožno použiť chloramfenikol) a na liečbu nosičov salmonel v žlčníku a v žlčových cestách v rámci komplexnej antibioticko-chirurgickej liečby.

     Pri ťažkých zmiešaných infekciách (napríklad pri zápaloch pobrušnice) možno ampicilín výhodne kombinovať s aminoglykozidovými antibiotikami gentamycínového typu.“
     https://www.adc.sk/databazy/produkty/pil/ampicilin-bbp-1-g-540371.html
     —————————
     Takže…
     1/ Keďže webom idú info o nedostatku penicilínu z dôvodu jeho nasadenia na Ukrajine z dôvodu gangrén a sepsy z dôvodu amputácií a zranení vojakov – skúsil som pátrať po antibiotiku z dôvodu nie traumytických zranení, skrátka – lebo sople!
     2/ V popisle ani zaboha nenájdete výraz „viróza“, ale nákaza pneumokokmi – sám mám dobrých 10 dní laryngitídu . akých som mal za desiatky rokov desiatky! Takže žiadna hypnóza „covidom“ – to je idiocia!
     3/ Ak pneumokoky – tak otázka znie . koľko toho na nás sypú! Lebo ani španielska chrípka nebola viróza, ale nákaza pneumokokmi z dielne deda Billa Gatesa!

     • Miroslav Čižmár

      Nemyslel som hypnózu covidom, ale hypnózu strachom. Od pádu dvojičiek nás médiá kŕmia strachom.

     • Jako malá jsem měla zápal plic.Léčba antibiotika .Pamatuji si ,jak jsem zcela ztratila čich.Sice se za chvíli vrátil,ale dodnes ho mám slabší.Prý i nedostatek zinku má na funkci čichu vliv.
      S tím trávením z letadel souhlasím.Všimla jsem si jak i v létě po delším pobytu venku občas kašlu a mám ucpaný nos.Sice to hned přejde,ale je to trochu divné.Nestává se to pokaždé,ale jen občas.

   • Miroslav Čižmár

    Ja som nemal covid, ale otestoval som na sebe vakcíny. V ľavom ramene mám modernu a v pravom pfizer. Na ľavom ramene sa mi tvoria malé červené zrazeninky, ktoré pretrvávajú niekoľko mesiacov. Kolega vravel, že jeho žena mala také zrazeninky na bruchu, keď mala covid. Bol som na preventívnej prehliadke. Krvný obraz v poriadku, až na vysoký cholesterol, ale to je zlou životosprávou. Nočné smeny, veľa nadčasov, stres. Telo má ísť do hrobu zbuntované, ale ja sa ešte nechystám. Beriem pilule, snažím sa schudnúť. Živého ma nedostanú.

    • Miroslav, prečo pilule? Chemické svinstvo („otestovanie vakcín“) potláčať ďalším chemickým svinstvom?
     Moderna zráža krv, takže radšej riediť krv hoci aj frťanom kvalitnej domácej slivovice, ako brať (predpokladám, že anorganické) pilule. Na schudnutie aj správnu činnosť srdca stačí jesť prirodzené, t.j. nespracované potraviny (ideálne v pôvodnom surovom stave) v správnej kombinácii alebo jednotlivo. Organizmu stačí dodať to, čo potrebuje, a vylieči sa sám, bez zásahu rizikových anorganických „liečiv“.

     • Miroslav Čižmár

      Snažím sa riediť krv broskyňovicou, ale nie vždy sa to dá zladiť so šoférovaním. V poslednom čase jedávam viac čerstvého ovocia a zeleniny.

     • Marek Kosice

      Emily : surovych potravin potrebujeme nanajvys 25%… Varenie = predtravenie potravin, umoznenie ich lepsej absorpcii. Uvarenej klicenej mungo fazule zjem za velky tanier, zo surovej by som sa z takeho mnozstva povracal. Surove vajecne bielko cloveku skodi, varene prospieva. Surove sardinky budes asi tazko jest…. Konzervovane (v slanom naleve) s uplnou lahkostou, a dodas telu velke mnozstvo omega3, mineralov, bielkovin. Mohol by som pokracovat a pokracovat…. A POZOR….Svojho cssu na internete kolovalo video, ako si psy vyberaju radsej surove mäso pred varenym….ALE PRECO??? To tam nezaznelo (lebo to bola propaganda „raw foodu“). PRETO, LEBO PRI VARENI SA KOPA ZIVIN VYVARILA DO VYVARU (ktory sa inak konzumuje – len kkt by vylial vyvar a jedol len „vyvarene“ mäso). A TEN PSY NEDOSTALI. ROZMYSLAJME, NENECHAJME SA OJ*BAVST, BODKA, AMEN.

     • Píšem z vlastných dlhoročných skúseností, Marek.

    • Svatá prostoto!A bádáte tak často?

    • „Telo má ísť do hrobu zbuntované“ – tak sa zamestnaj vo Východoslovenských hlinikárňach – jáj, však boli odstavené. Tak sa skús zhumplovať pri výrobe experimentálnych nemeckých pesticídov na Slovensku. Alebo sa vyber na Moravu a skoč do Macochy! A hlavne tu prestaň šíriť židoovládače, čo máme robiť so svojím telom!

     Naše telo /vrátane mozgu/ je jediný nástroj na realizáciu našej existencie tu!

     • Miroslav Čižmár

      Nič nešírim, nikomu neradím. Hlavne sa treba zbaviť strachu. Strach polarizuje spoločnosť. Jeden sa bojí vírusu, druhý sa bojí vakcíny. Strach nás rozdeľuje.

     • Miroslav Čižmár

      Emócie majú silu príťažlivosti. Strach zo smrti priťahuje smrť. Médiá tu vytvorili kultúru strachu zo smrti. Hlavný prúd šíri strach z vírusu, a alternatíva strach z vakcíny. Opačný názor sa maže tu aj tam. Nezabíjajú nás vírusy, ani vakcíny, ale strach zo smrti a lipnutie na pozemskom živote. Rozdeľuje nás to a polarizuje spoločnosť.

    • Marek Kosice

     MČ : Aha, takze dva krat opichany, zijuci nezdravym zivotnym stylom, riadiaci sa filozofiou typu „telo ma ist do hrobu zhumplovane“…. Tak to som v soku. Ty tu radsej nedavaj ziadne svoje „mudra“, tymto si sa zdiskreditoval…

     • Marek Kosice

      MČ : „Médiá tu vytvorili kultúru strachu zo smrti. Hlavný prúd šíri strach z vírusu, a alternatíva strach z vakcíny.“

      No vidis. Tak si mal mat radsej strach zo smrti Z VAKCINY a na zaklade toho si ziadnu nedat pichnut. Mirsto toho si vsak mal strach zo smrti Z „VIRUSU“, a tak si si dal opichat rovo dve tamena. Miesto inteligentnejsieho riesenia si zvolil neinteligentne. A z coho ti hustne krv? Z toho, ze vakciny neskodia?
      „Zlata stredna cesta“ nie je o tom vediet ze svet je manipulovany, a zaroven si nechat pichnut „proticovidovky“ a zit ako biorobot heslom „telo ma iat do hrobu zhumplovane“. ZLATA STREDNA CESTA je o tom, ze viac-menej MIERNE praktizujes to, co skodi ak to praktizujes ako v PRILIS VELKOM objeme, tak v PRILIS MALOM objeme. Napr. cvicenie, sex, objem jedla, trvanie spanku, atd. Ale zjavne si to nepochopil. Pride mi to tak, akoby si nespravnym sposobom hladal cestu aj v tvare Zeme (keby si pripustil, ze nemusi byt gulata). V tom pripade by si povedal „Gulata je jeden extrem, plocha druhy…. Pravda by mohla byt taka, ze je pologulata…Pretoze nie je dobry ani jeden ani druhy extrem….“… A TYMTO ZMYSLANIM SI SA CHYTIL DO PASCE. Asi ako moja mamka. VEDELA A VIE, ze nas mainatrram oj*bava ohladom vojny v UA, Izraeli, ohladom covidu, ALE AJ TAK mala a ma denne zapnute „Radio Slovensko“ a pocuva tie sr*cky… A STALE MA V OBLUBE Filana, Banasku a podobny hnoj, a ked navadzali ludi na vakciny (z rodiny nemame pichnutu nikto) a maju promainstreamove nazory. PROSTE ICH NEDOKAZE ZATRATIT. Asi si neuvedomuje, ze s nimi nema vztah ako ich „mama, dcera, sestra“, a z toho dovodu treba ten vztah udrzat….NEDOKAZE odstrihnut „hnidy“ (spominane „osobnosti, Radio Slovensko a jeho spravy, atd). . Ukazkova slabost az hlupost.

     • Miroslav Čižmár

      Nie som dvakrát opichaný. Som štyrikrát opichaný. Žid-rinovskij sa nechal osemkrát opichať. Bál sa vírusu. Môj pes sa smrti nebojí. On ani nevie, čo je to smrť. Bojí sa veľkých psov, hlasného štekania a neznámych zvukov. Učí sa im čeliť. Nebojí sa mediálnych hrozieb.

     • Marek, je otázkou, či mäso, ktoré v črevách hnije (a mliečne výrobky dtto) je pre človeka prínosom, alebo naopak. Len ten, kto má moč aj stolicu bez zápachu, je už jednou nohou na správnej ceste. A obomi nohami – na tejto skrz-naskrz prehnitej Zemi zasvinčenej odpadom a zhubnými technológiami každého druhu – už asi nebude možné stáť nikdy. Jedine že by prišiel nejaký zásah „zhora“…

    • Urobil si tým očkovaním svoju najväčšiu chybu v živote… Ak chceš žiť dlhšie ako ostatní očkovaní (na neočkovaných nemáš!) tak na zmenšenie negatívnych účinkov vakcinácie konzumuj: Chren v surovom stave, púpavové listy surové, horčicu a čaje z borovicového ihličia. Máš ešte jednu šancu, ak sa zbavíš mRNA a následnej zmeny tvojej DNA a to sa dá už iba minimálne 42 dňovou hladovkou, pred ňou 3 mesiace prísna dieta a po nej tiež. Nepoznám ani jedného očkovaného kovidvakcínou, ktorý by to čo tu popisujem začal aplikovať.

     • Miroslav Čižmár

      Myslím, že najväčších chýb ešte urobím v živote dosť. Nič zlé netrvá večne. Maximálne do smrti. Keď som si dal operovať dioptrie, to bola potom bolesť. Nedodržiaval som pitný režim, čumel som do mobilu, hojilo sa to dlho.

   • Väčšinou sa to vyvinie v zápal plúc a keď to doktori neliečili tak pacienti končili na hadici s 90% istotou smrti, a to iba pre neliečený zápal plúc,tak sleduj ,aby to nebolo takto ,ak nemáš rozumného doktora.

 3. DMSO – Skutočne zázračný roztok na viac ako 300 chorôb
  https://clanky.info/2016/02/dmso-skutocne-zazracny-roztok-na-viac-ako-300-chorob/

 4. Smutnejšia je správa, že Pfizer narieka, že nedosiahne v tomto roku plánované zisky 70 miliárd USD. Uršula Lajnová Pfizerová by mala preto zapracovať, aby Bourlovi pomohla tie zisky dosiahnuť, keď je ešte vo funkcii. Stačilo by SMS – kou doobjednať aspoň päť dávok toho mRNA sajrajtu na každého obyvateľa EÚ, t.j. také dve miliardy. Každá dávka za 40 € a Bourla bude spokojný.

 5. Antony Blinken se zúčastnil zasedání Izraelského válečného kabinetu, aby dohlížel na rozhodování. Podle Izraelských médií Blinkenova účast na zasedání ukazuje, do jaké míry mají Američané vliv na rozhodovací proces Izraele.

  https://aktax.cz/antony-blinken-se-zucastnil-zasedani-izraelskeho-valecneho-kabinetu-aby-dohlizel-na-rozhodovani/

 6. Na tejto stránke síce diskutujúci neuznávajú túto stránku, ale je to veľmi zaujímavé:
  https://tadesco.org/zpravy-ze-sveta-17-10-2023/

 7. Írán prostřednictvím OSN varoval Izrael, že pokud bude Izraelská operace v Gaze pokračovat, zasáhne. Podle diplomatických zdrojů Írán sdělil OSN, že si nepřeje, aby konflikt Izraele s Hamásem přerostl v širší regionální válku.

  https://aktax.cz/iran-varuje-ze-zasahne-pokud-izrael-zahaji-pozemni-ofenzivu-v-gaze/

 8. Väčšinou sa to vyvinie v zápal plúc a keď to doktori neliečili tak pacienti končili na hadici s 90% istotou smrti, a to iba pre neliečený zápal plúc,tak sleduj ,aby to nebolo takto ,ak nemáš rozumného doktora.

 9. Světlonoš

  Mně tím svinstvem co nemá v lidském těle co dělat nenaočkují a to ani omylem ! NIKDY více JANOVICE !

 10. V detstve som prekonal šarlach.To bolo poriadne svinstvo,dokonca som potom mal asi dva roky problémy so srdcom,ale našťastie sa to potom dalo do „normálu“.Nič horšie som nikdy potom nedostal.Mal som aj kovid s horúčkami,ale oproti šarlachu to bolo ako nádcha.Zopár tabletiek ivermektínu a bolo po ňom.Genocídne svinstvo s názvom“vakcína“by som si do seba nikdy nedal.A od teraz ani žiadnu inú pseudovakcínu, pretože postupne všetky „vakcíny“majú byť mRNA genetický hnoj.

Pridajte komentár

*