Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Vysoká predstaviteľka WHO priznala, že zmyslom covid pasov k neúčinným vakcínam bolo pretlačenie digitálnej identity


Print Friendly, PDF & Email

Vysoká predstaviteľka WHO priznala, že zmyslom covid pasov k neúčinným vakcínam bolo pretlačenie digitálnej identity

(Baxter Dmitrij, The People’s Voice) V bombastickom svedectve vysoký predstaviteľ Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) odhalil, že tlak tejto agentúry OSN na globálne očkovacie pasy nebol ničím iným než záludnou taktikou na urýchlenie očkovania na celom svete a zároveň na presadenie schémy digitálnej identifikácie (digitálnych občianskych preukazov) v Európe.

Dr. Hanna Nohyneková, predsedníčka Strategickej skupiny expertov pre imunizáciu WHO a hlavná lekárka Fínskeho inštitútu pre zdravie a sociálnu starostlivosť, tento týždeň ohromila helsinskú súdnu sieň svojím priznaním.

Medzi sériou výpovedí Nohyneková priznala, že WHO vedela, že mRNA „vakcíny“ proti covidu sú neúčinné v boji s vírusom, no napriek tomu organizácia podporovala ich masové podávanie globálnej verejnosti.

Podľa Nohynkovej WHO tlačila na svetové vlády, aby používali očkovacie pasy ako donucovací nástroj na vynútenie dodržiavania svojej očkovacej agendy, a to aj napriek tomu, že si bola plne vedomá neúčinnosti vakcín pri zastavovaní infekcie a prenosu vírusu.

„Papiere prosím!“

Nohynkovej odhalenia vyšli najavo počas žaloby fínskeho občana Mika Vauhkala, ktorému bol zamietnutý vstup do helsinskej kaviarne pre chýbajúci očkovací pas, hoci bol v tom čase v dobrom zdravotnom stave.

Nohyneková ďalej prezradila, že WHO aj finskej vláde odporúčala nezavádzať očkovacie pasy, pričom im zdôrazňovala, že covidové vakcíny poskytujú falošný pocit bezpečia a nezabraňujú prenosu vírusu.

Okrem toho zdravotné riziká spojené s očkovaním ďaleko prevyšujú obmedzené až zanedbateľné výhody očkovania neúčinnými mRNA vakcínami. Nohynkovej varovania však zapadli prachom, keďže WHO naďalej presadzovala svoju agendu bez ohľadu na riziká pre obyvateľov.

Už v lete 2021 si WHO a Fínsky inštitút pre zdravie uvedomovali nedostatky vakcín pri zastavovaní prenosu vírusu.

Napriek tomu trvali na ich pretláčaní a zároveň sa zasadzovali za vytvorenie medzinárodného rámca pre bezpečné cestovanie, čo nakoniec viedlo k zavedeniu covid pasov v členských štátoch Európskej únie.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Zrodenie digitálneho ID (digitálneho občianskeho preukazu)

Napriek množiacim sa dôkazom o neúčinnosti vakcín Európska únia (EÚ) v spolupráci so Svetovým ekonomickým fórom (WEF) rozšírila systém očkovacích pasov na širšiu schému digitálnej identifikácie.

Tento krok zdôraznil očividné ignorovanie obáv o verejné zdravie a neúnavné presadzovanie agendy hromadného dohľadu nad obyvateľstvom.

Svedectvo doktorky Nohynkovej vyvolalo otrasy v celosvetových lekárskych kruhoch, keďže jej priznanie priamo spochybňuje dôveryhodnosť oficiálnych vyhlásení WHO k politike očkovania.

Napriek jej vedúcemu postaveniu v organizácii a pozícii najvyššieho predstaviteľa pre imunizáciu vrhajú Nohynkovej odhalenia zlé svetlo na to, ako WHO manažovala pandémiu.

Svedectvo britského kardiológa Dr. Aseema Malhotru, ktorý sa tiež objavil na súde, aby svedčil v prípade fínskeho občana Vauhkala, odzrkadľovalo Nohynekovej obavy týkajúce sa neetických a nátlakových politík očkovania.

Malhotra zdôraznil alarmujúci trend uprednostňovania dosahovania kvót očkovania pred informovaným súhlasom pacienta a lekárskou praxou založenou na dôkazoch, pričom zdôraznil potrebu zodpovednosti a transparentnosti v rámci globálneho riadenia zdravia.

Záver

Keď teraz vychádza na povrch pravda o agende WHO týkajúcej sa očkovacích pasov, slúži nám to ako pripomienka dôležitosti spochybňovania autorít a hnania globálnej elity na zodpovednosť za ich tyranské činy.

Ak covidoví zločinci nebudú za svoje zločiny spravodlivo potrestaní, nabudúce sa odvážia vo svojej kriminalite a porušovaní ľudských práv ísť ešte ďalej!

Liečba osteoporózy

Autor: Baxter Dmitrij, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Biely klobúk? Hodila im do toho vidly?

  • DIlino z plochej Zeme

   Kazdy den spamujes 10timi spravami. Kedy konecne napises pribeh o mimozemstnoach, s ktorymi si v kontakte?

   • Dilino – keď ti pošlem tých mimoňov na krk /neviem ako/ – tak sa z nich ojebeš! Blbeček! Ale snáď jedného spoznáš! Sprostý troll! Zákon času – pôjdete do pi.e! Ako na rybách – treba trpezlivosť!

    • DIlino z plochej Zeme

     Maros, ked ti poslem Andera z Kosic na krk /neviem ako/ – tak sa s neho obraduješ. Idiot. Ale snad ho niekedy spoznas. Sprosty troll. Zakon hodiniek – pojdete do p..e. Ako na dazdovkach – treba trpezlivost. +-/*.,;[““///…////\\\\\\\\\\\\\\\\++-*//**-„`

  • Ty si urite v kontakte s nimi tiež braathn má velké nznámosti poznáš sa aj z fickom hranatýmm do pol boka odratým buď fit

 2. A preco nepovedali suvislosti s Ukrajinou a USA s tymto novootvorenym cackom:
  https://www.hlavnydennik.sk/2024/04/14/nove-laboratorium-pri-prahe-preco-su-cesi-pobureni ?
  Experimenty priamo pod nosom! Gratulujem tupej ceskej vlade!

  • „„Je to dané aj tým, že po rozdelení Československa zostal envirologický ústav v Slovenskej republike, a doteraz sa celá táto časť v Českej republike nevyvíjala. Preto, keď prišla pandémia a my sme potrebovali študovať biológiu SARS-COV2 a skúšať protilátky, prípadne ďalšie terapie, tak bolo len veľmi ťažké to zorganizovať,“uviedol Sedláček.“
   ———————-
   Ku.va – vy neviete, že protilátku sú protilátky, lebo sú to protilátky?! To dokedy sa tu budeme hrať na podvodnú virológiu?! Už mám plný kýbel vírusov! Choďte s tým doboha!

   • DIlino z plochej Zeme

    Ty chod doboha.

    Hlavne, ze skoro celu DNA mame poskladanu z virusov.. Ty si zasa mudry ako lampa na plochej zemi. Len retrovirus tvori takmer 8% z nasej celej DNA. Su to práve virusy, ktore aktivuju v genoch tvorbu novych genov, ak sa samozrejme uchytia.

    • Maros ma pravdu

     • DIlino z plochej Zeme

      Maros nema pravdu.

     • Dilino má pravdu nad pravdu – však o tom je troll!

     • DIlino z plochej Zeme

      Maros ma pravdu nad pravdu, ved o tom je troll, zahlcovat dezolatov teoriami o plochej Zemi, neexistencii virusov, jeho kontaktmi s mimozemstanmi a oslava Tisa, Hitlerovho podiradeneho, ktory vrazdil ludi.

      To si ty, slabomyselny troll z domceku v izolovanej dedine.

      Kto ta plati? Ovciansky tribunal? Kedy ti dnes konci sichta spamera?

    • holistický prístup

     DIlino z plochej Zeme,

     potvrdil si to, čo tvrdí Maroš, ale ako správny DIlino z plochej Zeme ani o tom netušíš.

     • DIlino z plochej Zeme

      Potvrdil som len to, co loktibrada Maros vypisuje cele roky mylne a to je, ze virusy neexistuju. Virusy existuju. CIze ty, ako spravna trafena hus, ktora zagagala, nevies citat s porozumenim a preto sa ani nevies orientovat v biologii.

     • holistický prístup

      Dilino z plochej Zeme,

      ako inak, „vysvetlenie“ znovu mimo misu.

      To, čo voláš „vírusy“ sú v skutočnosti jedmi poškodené a k prestavbe (samoobnovení) organizmov teda viac nepoužiteľné čiastočky buniek a tiež aj rozkladajúce sa parazity a ich exkrementy – sú to neživé čiastočky otravujúce (intoxikujúce) organizmy – organizmy majú mechanizmus na ich likvidáciu – za predpokladu, že je ich primerané množstvo.

      Znovu si potvrdil, že si sa pomenoval správne. Každým svojim „príspevkom“ maľuješ svoj vlastný OB-RAZ.

     • holistický prístup

      Dilino z plochej Zeme

      Zhrniem – tzv. virológia v dnešnom podaní je BLUDNÁ PAVEDA – je to LOŽ, KLAM, ABRAKA-DABRA, … a Ty si hlásna trúba LŽI.

     • DIlino z plochej Zeme

      Zhrniem – tzv. nazory holistickeho pristupu, ako samozvaneho odbornika tejto vedy, su neucelene, je to loz, cize bludna paveda, KLAM, BRAKA-DABRAKA. A ty si ticha truba lzi..

      A teraz seriozne. Mna nezaujima komerne presadzovanie zaujmov. Kazda veda je skomercionalizovana, rovnako ako holistika. Virusy existuju, virologia taktiez. Holistka existuje, jej pristup v dnesnej alternative je pavedecky a ty ju presadzujes pavedecky.

      Zhrniem – virusom vdacime za zivot, su majoritne zastupene v nasej DNA. A keby ta to holisticky zaujimalo, pisal by si omnoho odbornejsie komentare, lenze ty si len jedna z dlasich slabomyselnych ludi, ktori si potrebuju ventilovat svoj narcizmus vyjadrovanim neutriedenych nazorov.

     • Dilino z plochej Zeme. Dokáž, že existujú vírusy, zatiaľ sa to nikomu nepodarilo. Čo tak použiť Kochové postuláty? Výsledok: Žiadne vírusy ešte neboli dokázané.

  • Galaxia andromeda

   Aj ja im gratulujem a aj tupemu zbabelemu českemu narodu mate co ste chceli druhu ukrajinu. Česi zosaleli nakomplet. Karma konaj!

   • Tak kto má pravdu teda Dilino z plochej z zeme ? Maroš určite lebo je premúdry expert °°°°°°°°

   • holistický prístup

    Galaxia andromeda,

    haníš náROD a tým chrániš ZLOČINCOV, ktorí národ rozvracajú, ničia, vraždia, …, ktorí nie sú časťou národa, ktorý haníš, špiníš, … – vypovedáš sám o sebe.

 3. Inak povedané: https://otevrisvoumysl.cz/corbettuv-report-tajne-poselstvi-globalistu/ ! Ale väčšina ľudí nepočúva, nenaslúcha a najmä nemyslí !!!

 4. Israismael
  • Práve som na to a presne dnes myslel! Keďže on ostal jediným majiteľom značky a formátu WEF /“festival Pohoda“/ – tak uvidíme! Zákon času. Nech zhorí v pekle!

   • DIlino z plochej Zeme

    Peklo neexistuje ty svatusik slovensko nabozensky. Chod uz doboha s tymi nabozenskymi kecami.

    • Peklo – to je metafora! To nie je predstava pre idiotov, že sa niekto varí v kotline – ty idiot a troll! Budeš sa pozerať pod svoje luxusné auto – a to bude tvoje peklo!

     • DIlino z plochej Zeme

      Znova kecáš. Určite Ťa platí ovčiansky tribunál, aby si tu trolil a rozbíjal našu vieru dezolátov. Každý deň máš službu.

      Zapamätaj si, metafory neexistujú, existujú iba vírusy.

     • Peklo je síce aj metafora ale to nieje celá pravda o tzv. „pekle“.
      Tu na Zemi si môžeš spolunažívať jak s tými, ktorí sú omnoho vnútorne horší ako ty alebo omnoho čistejší – lepší. Fyzické telo to tu na Zemi dovoľuje takú „duchovnú“ diverzitu – ukotví sa tu tak jak temný- ťažká duša tak aj dobrý – svetlý – ľahká duša . Iný stav – podmienky pre každého nastanú po odložení fyzického tela – teda fyzickej smrti na Zemi – po nej IDEŠ OKAMŽITE MEDZI „VLASTNÝCH“ – medzi takých aký si vnútri ty sám.
      No a to môže byť strašné „peklo“ alebo naopak svetlé a príjemné prostredie – záleží aké nitky (niečo podobné ako astrálna šnúra) si si za svojho na Zemi života na Zemi svojimi skutkami naviazal – či sa ich koniec ukotvil v temných – nízkych úrovniach astrálu alebo vo svetlých – jemnejších. Potom od toho záleží aj to kedy sa ďalší krát inkarnuješ na Zem pretože ak po smrti klesneš medzi príliš temné duše tak to prostredie ťa môže skaziť ešte viac a už sa z tých nížin nikdy nemusíš dostať nahor – do svetlejších úrovní medzi čistejších ľudí.
      Ten záhrobný pobyt v nížinách astrálu môže trvať aj tisícročia než človek- duša v mukách prežitím pochopí čo je Pravda a čo klam a vnútorne sa zmení. Až to ju samočinne pozdvihne nahor – bližšie ku Svetlu, iná cesta ku Svetlu neexistuje.
      Ale ani tento – „pobyt“ v nízkych úrovniach astrálu – v „pekle“ ešte nieje tým skutočným peklom a fatálnym koncom duše a ducha pretože aj z toho prostredia sa dá uniknúť smerom nahor do svetlejších úrovní astrálu alebo dokonca na Zem – ak sa duša prežitím a pochopením pravdy o sebe a svojich skutkoch polepší.
      Existuje totiž aj najhoršie „peklo“odkiaľ niet návratu – definitívny koniec pre ľudského ducha – a to vtedy keď sa ľudský duch obalený dušou dostane – klesne z nízkych úrovní astrálu až do úrovne rozkladu – do miesta kde sa všetka hmota vesmíru rozkladá na základné prvky. Pre ľudského ducha to znamená definitívny koniec jeho duchovného/evolučného vývoja trvajúceho niekoľko miliónov rokov vo vesmíre – v hmote – v škole Života.

      Takže peklo môžme mať tu na Zemi, v astrále (po smrti) alebo v procese rozkladu – a to je ten najhorší – „najnepríjemnejšií“ stav zo všetkých stavov aký môže ľudský duch vo svojej existencii vôbec zažiť.

     • Tak sme sa dohodli ty debil! Reagujem na Dilina – nie na Achntatona!

     • Israismael

      Som si stopercentne istý že ťa ACHNATON nepochopil žiadny čitateľ tohto Bádatela NET ,.žiadny ,,.Nie že by si kecal a trepal ,to nie …ale preto ,že nikdy sa o tom nikde neučili ,nespoznali a ani len nepočuli nie to ešte hladali a badali božiu pravdu a zákony Boha pre vesmír a aj pre túto Zem vlastným rozumom a duchom(citom)…
      Pre ľudí je ťažko pochopiteľné čo je to klesnúť po smrti do úrovni tazkohrubohmotnych oblasti, kde je doslova peklo v zmysle nie horenia ale ťažkého prežívania a žitia (ľudský duch sa ocitne v takej oblasti po totálnom páde ,skazenosti zo žitia na Zemi)…Totiž prečo je dnešný stav nepoznanie a nepochopenia toho čo píšeš ty Achnaton alebo často aj ja ..Ľudia nepoznajú základ duchovna, ako ho požaduje vesmír ,kozmická sila (Boh) a to že duch(vlastný to človek ,jedine to živé čo je ) žije aj po smrti pozemského tela ..Ľudia nevedia ani to ,čo je to klesať a stúpať(po pozemskej smrti) ,že to je preto ,lebo je to na základe Zákona TIAZE ,že keď sa uvoľní duch s pozemského tela tak je buď ľahký alebo ťažký a podľa toho buď stúpa alebo klesá do jednotlivých oblastí astrálneho alebo jemnohmotneho sveta ,podľa stavu dobra alebo zla ,alebo vlažnosti v akych žil a bol na Zemi ..A nevedia ani to že duša je obal pre ducha a tak môže stúpať alebo klesať .,Aj pozemské telo je obal tu na zemi pre ducha ..
      Čiže základné pojmy sú tabu ..žiaľ áno..Ale budú sa to musieť ľudia o chvíľu učiť po Očiste Zeme ,po tom až temné duše ,pozemsky temní ľudia a vlažni ľudia (ateisti a bezduchovia,pomýlení a pod) budú odstránení zo Zeme..To prosím nie je môj názor ..To je oddávna písané aj v biblii v Zjavení Jána a aj v Knihe Vo svetle Pravdy,ktorú nie raz spomínam že je to Kniha Súdu nad ľudstvom..

     • DIlino z plochej Zeme

      Nedohodli sme sa. Idioti nikdy neporozumeju, že tými idotmi sú. Čo je dôvodom neuzavretej dohody medzi nami dvoma, Vaša jasnosť idiot Maroš.

    • °Vlete o tom o tom riť Palľovu &&

     • DIlino z plochej Zeme

      a Vy buďte vďačná aspoň za to, že ste sa naučili čítať. Pretože už aj to je pre Vás Vašim osobným limitom.

     • Emily ty si jasnovidná a ani o tom nevieš , predpovedaj nám tu všetkým minulost budúcnost bude pre teba gombička si perfekt baba alebo dedo ? to vieš ty nejlíp

     • Dilino z plochej zeme si skvelý rátaj s tým ,že ta zapasuju za rytiera a budeš v paradajke v červenom pretlaku ako ochucovadlo do mnamky

     • Boža, to je ale pokrok! Z tvojho poslabšieho jazykového prejavu sa odrazu úplne kamsi vyparili všetky tie pre teba typické, absolútne originálne a početné pravopisné, syntaktické aj štylistické chyby…dokonca ešte aj celý rad znakov stupňa je fuč°°°°°asi už z hrnca všetka voda vyvrela.
      A pohlavie zmenené máš tu ty, nie ja. Ja by som si na investigatívnom portáli z redakcie, ani z jej spolubojovníkov za víťazstvo Pravdy a zdravého rozumu, robiť „dobrý deň“ netrúfla.

    • holistický prístup

     Dilino z plochej Zeme,

     „Idioti nikdy neporozumeju, že tými idotmi sú.“

     Znovu si napísal pravdu sám o sebe – gratulujem, poznáš sa celkom dobre.

     • DIlino z plochej Zeme

      Znova si ostal idiotom, ktorým si bol aj pred precitanim prispevku. Ty by si sa spoznat uz mohol, ked si o sebe tak vela myslis a ked sa tak tak dotkla sprava, ktora nebola adresovana tebe. Cize, mohol by si zacat studiom o DNA , RNA a vzniku zivota. Ale to ty ako idiot nedokazes, pretoze to nikdy studovat nebudes a ani nechces.

      Gratulujem, ze o sebe nevies, aky si idiot.

     • DIlino z plochej Zeme, Boža je Maroš. A holistický prístup tiež.

     • holistický prístup

      Dylino z plochej Zeme,

      najdokonalejšou odpoveďou pre Teba je Tvoj vlastný príspevok:

      „Znova si ostal idiotom, ktorým si bol aj pred precitanim prispevku. Ty by si sa spoznat uz mohol, ked si o sebe tak vela myslis a ked sa tak tak dotkla sprava, ktora nebola adresovana tebe. Cize, mohol by si zacat studiom o DNA , RNA a vzniku zivota. Ale to ty ako idiot nedokazes, pretoze to nikdy studovat nebudes a ani nechces.

      Gratulujem, ze o sebe nevies, aky si idiot.“
      ………………………………………………..

      Pre primitívnu schizofrenickú na(r)cisticko-sionistickú satanistku „Emily“ – zájdi za odborníkmi – snáď sa nejaký nájde, ktorý Ti pomôže. Sme tri rôzne bytosti, ale satanistom Tvojho rangu je to zbytočné vysvetľovať – každý, kto dokáže čítať, vidí rozdiely. „Emily“ je zrejme Dylino z plochej Zeme a pravdepodobne má mnoho iných „nickov“, keď sa v tom tak vyzná.

     • DIlino z plochej Zeme

      holisticky pristup.

      Najdokonalejsou odpovedou pre teba je tvoj zivot.

     • holistický prístup

      Dylino z plochej Zeme,

      prvýkrát súhlasím.

     • Ja nemám toľko času, aby som tento priestor dennodenne zahlcovala zverejňovaním toľkých rozsiahlych načítaných vedomostí zo všetkých možných oblastí a zdrojov, ako máš ty, Maroš. Ani toľko technických zručností a odvahy vytváraním si kvanta nickov či značiek (mužských aj ženských) – vráť sa ešte aj k tvojim ostatným pozabudnutým ženským pseudonymom s obsahovo prázdnymi vyjadreniami typu nielen Boža a Božena, ale aj k desiatkam tých starších typu lio, lilio…
      Človeka je možné ľahko rozpoznať nielen podľa obsahu jeho príspevkov, ale aj podľa miery jeho agresivity a zosmiešňovania iných. My ostatní tu kritizujeme podvodný systém – ty aj tých, ktorý sa snažia ho odkrývať. Na rozdiel od teba nepodceňujem inteligenciu tých druhých, lebo každý jeden človek aspoň niečím iného prevyšuje; konkrétne teba – minimálne mierou pochopenia či empatie.

    • Ty si na práškoch Dilino. Hoď si mašľu, to ti pomôže. Alebo si si zabudol dať tabletku ako Igorko.

     • ku komentu: Emily – 17/04/2024 at 12:31

      Emily,
      Prečo a Čím dôvodíš -Tebou argumentovaný fakt, že napr. Boža, Holistický prístup, Maroš.. = JEDNO SÚ ?!

      Nikdy ma to nenapadlo (pozn.: nie som až natoľko IT-vedomá), takže preto sa pýtam, na základe čoho-tak usudzuješ ?

      P.S: 1 – Vieš si predstaviť, že by mohol mať ešte niekto Iný tu na webe – tak „originálny“ písomný komunikatívny prejav ako Boža?

      Proste – v dobrom – Boža – je „prvopis“ a veľmi ťažká práca – pre každého z nás – kto by ju chcel mentálno-písomne – (s)kopírovať.. To predsa nie je v ľudských silách..

      P.S: 2 – Nič v zlom, ale pamätám sa, že už i Redakcia Ti dala v tejto veci spätnú väzbu, že to tak nie je (ako to tu už n- krát prezentuješ..)

      A to nemyslím nič v Zlom (aby sme sa navzájom urážali), len sa pokúsme eliminovať zo svojho Ducha – TO menej – konštruktívne..

      Vďaka za pochopenie!

     • Ajša – na adresnú otázku adresná odpoveď:
      Jednoducho preto, lebo kôň má štyri nohy, a potkne sa.
      PS: IT-vedomý človek (napr. aj môj syn) ti navyrába nickov, koľko sa ti len zažiada.

     • ku komentu: Emily – 17/04/2024 at 22:21

      Emily,
      vďaka za Tvoju spätnú väzbu!

      Rozumiem „výrobe“ n-rozličných nickov. To naozaj nie je problém.

      P.S. Skôr sa mi jedná o obsahovo-gramaticko-štylisticko-filozofickú identifikáciu ľudí, ktorí sa pod nimi skrývajú, pretože práve -TO – je problematické meniť v závislosti od iného nicku.

      Príklad: je mi jasné (a dúfam, že nielen mne..), že nicky: „ander z ke, Dilino z plochej Zeme, Cisok z Keram, poj atď.., je jeden a ten istý človek, pretože pod každým – rozličným – nickom (aliasom) píše to, čo z neho priamo „vyviera“, proste to, čo si skutočne myslí.

      Inak – by to bola čistá „Schíza“..

      Snáď si mi porozumela, ako som to myslela.. Ďakujem!

     • Ajša, neviem, či som ti dostatočne porozumela; výkričníky v komunikácii vedia urobiť svoje.

      Ja útočím na systém, niektorí čitatelia aj na spolubojovníkov za víťazstvo Pravdy. Tú ešte celú nepoznáme, Lož však už áno. Neverím lekárom ani farárom (no aj medzi nimi sa nájdu aj úprimní ľudia).
      Schizofrénia takisto pochádza z dielne lekárskej mafie. Preto nemám nič ani proti duševne chorým ľuďom, lebo aj oni sú len obete tohto chorého systému. Držím sa však radšej od nich bokom; nemám rada namiesto argumentov útoky.
      Voľne žijúce zvieratá očkované nie sú, vďaka čomu majú prirodzený inštinkt. Človeka oň biele plášte ošklbali hneď na prahu jeho života. My sme dielom ich manipulácie. Namiesto toho, aby sme sa spoločne postavili čelom k týmto zapredancom, útočíme tu vzájomne jeden na druhého a úmyselne sa nechceme pochopiť.
      Neverím, že „lekári“ nevedia, čo robia. A napriek tomu v tom stále pokračujú. Za tie platy im to asi stojí. Cielená výroba oviec.

      Ľudí v písanom texte rozpoznávam podľa pravopisu, výberu jazykových výrazových prostriedkov, syntaxe, štylizácie, kompozície…a tiež miery agresivity aj v prípade, keď sa vyjadrenia netýkajú priamo ich.

     • Israismael

      Emily ľudstvo už má na Zemi vyše 100 rokov celú celucicku Pravdu.. PRAVDU o všetkých oblastiach od samého vrchu až po Zem, ba aj všetky stupne v tých oblastiach sú ľudstvu odkryté.. Všetko je odhalené aj o živote Syna Božieho ako to bolo, aj o tých mariánskych zazrakoch a Zjaveniach o PANE Márie už vieme ako to je , ze co to je, ze kto je PRAKRALOVNA, ako sa vola, ze Pana Mária to nie je.. Ze ako ľudstvo je zavedené slepou vierou a nedostáva sa mu možnosti vzostupu, .odhalili sa zákonitosti fungovania vesmíru, samocinne pôsobiace Zákony Boha otca platné pre celý vesmír a aj toto Zem, a mnohé iné.. Lenže lenivé ľudstvo nechce spoznať Pravdu a bude sa naďalej pridrziavat tradícií cirkví a náboženstiev, ktoré majú mnoho a mnoho falošných prvkov a hovorím týmto pádom nemôže ľudstvo dospieť k pravému Poznaniu..
      Emily, bolo nám povedané ze príde ten ktorý nám dá všetku Pravdu, naučí nás všetko čomu bolo neporozumene, a ze to bude Duch Pravdy na konci vekov.. https://www.google.com/search?q=J%C3%A1n+16%3A13&oq=J%C3%A1n+16%3A13&gs_lcrp=EgZjaHJvbWUyBggAEEUYOdIBCDYxNzVqMGo3qAIUsAIB&client=tablet-android-huawei-rev1&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8
      Vo svetle Pravdy, je dielom Ducha Pravdy.. Všetko vysvetlil ale ľudia sú lenivý a neveria tomu co bolo predpovedané pred 2 tisíc rokmi… Všetko je vysvetlene a je to kniha súdu na ktorej slovom sa vysudi ľudstvo a vytriefi ľudstvo..
      A tu je ešte ten najdôležitejší dôkaz, najskôr som dal ten ktorý bol od Jana 16:13 a teraz tento z knihy Posolstva : Dôkaz je však dôkazom pre človeka len vtedy keď si preštuduje celého dielo Abdrushina, lebo nikoho ani len nenapadne pokiaľ preštuduje kto vlastne je ten abdrushin(v preklade značí Syn Svetla) : čiže ten dôkaz je ale ľudia mu neveria (ich chyba, ich vína) : https://www.abdrushin.sk/vo-svetle-pravdy/posolstvo-gralu-od-abdrushina-092.php
      * ja ešte raz vravím a píšem že nikoho na nič nenútim ani nie som satanisti a pod ako to bolo riešené HP a ani dôkaz nevie napísať pre svoje tvrdenie! .. Ja len dokazujem Emily co je dokázateľne a vo faktoch a potvrdených faktoch Pravda. Ľudia ju však nehľadajú napriek tomu ze fakticky, prakticky a ľudský existuje a je … Je každého vecou čomu verí a čomu nie.. Ale dal som dva dôkazy, jeden z biblie Ján 16:13 a druhy priamo z diela toho ktorý bol za sľúbený ľudstvu….

     • Israismael

      Urobil som niekoľko chýb v predošlom texte tak sa ospravedlňujem
      Napríklad túto chybu ..že som napísal že nikoho ani nenapadne rozmýšľať kto je ten Abdrushin pokiaľ ….a ďalej malo byť správe takto : že pokiaľ neprestuduje človek celé jeho dielo Ducha Pravdy ..To on písal to dielo Vo Svetle Pravdy Posolstvo Grálu on Abdrushin (Imanuel) ako vzdialené ,, pero a ruka “ Boha otca tu na Zemi a ako inkarnacia Svetla v pozemskom tele ,podobne ako bol aj Ježiš …A viac už nepoviem nič ..nie je čo !

     • Israismael, písmo „sväté“ sú dejiny prepisované zo zvitkov + zmanipulované „svätou“ cirkvou. Návštevníka z inej planéty (z „neba“) – Ježiša – cirkev nikdy neprijala, lebo búral jej učenie a vystúpil aj proti plateniu cirkevných poplatkov, odpustkov. Po pribití Ježišovej jednoduchej, priamočiarej Pravdy na kríž sa tu zrazu práve židovke „narodil“ aj zrazu dospel tzv. Ježiš-kristus, celým svojím Ja podporujúci stavbu chrámov, kostolov a židovské učenie, vrátane vyberania poplatkov. Čo Mimozemšťan Ježiš búral, to Pozemšťan a Žid Ježiš-kristus vzápätí po Ježišovej smrti znova staval. A postavil celú cirkev. Nie s Ježišovimi učeníkmi (tí sa rozpŕchli). Postavil ich na 12 apoštoloch. A výsledok poznáme. Veriaci sú pre cirkev „ovce“.
      Israismael, viem, že ty si sa od cirkvi odklonil, pretože hľadáš Pravdu. No výroková logika nepustí. Ešte asi neprišiel ten správny čas. Ešte si „mocní“ nestihli naplniť svoju knihu hrôzy a strachu.
      Treba vydržať; Pravda raz celá vypláva na povrch. „Mocní“ si ešte nestihli naplniť na nás všetky ich proroctvá. A úplne všetky už naplniť asi nestihnú, lebo po nezdarnom čipovaní sa ľudstvu otvárajú oči.
      Treba vydržať; Pravda zvíťazí!

   • Maros ma pravdumrcha zelina,len tak lahko nevykape

    • ku komentu: Emily – 18/04/2024 at 1:12

     Emily,
     O.K. Už to nechajme tak, lebo dialóg „sa“ zacyklil..

     Kto pochopiť pointu chcel – pochopil..

     Ad/ „Ajša, neviem, či som ti dostatočne porozumela; výkričníky v komunikácii vedia urobiť svoje“.

     Pozn.: Emily, celé 2 výkričníky v mojom komente sú gramaticky správne a to za -poďakovaním..

     A snažím sa tu písať NE-agresívne -spôsobom, aby som sa nikoho duchovne a inak nedotkla, súc si vedomá, že o 24 hodín, by sa mi -TO – spätne vrátilo.. Lebo – vesmírne zákony..

     Ešte raz – vďaka za porozumenie a prajem pokojnú noc!

     • Každý z nás myslí a cíti inak, Ajša.
      Ja toto rozkazovacie/zvolacie znamienko používam len v prípade, keď útočím na systém. Výnimočne aj na človeka, ak mi už pridlho pije krv svojím zámerným prekrúcaním mojej výpovede + opakovaným agresívnym hodnotením.
      V reakcii na teba, ako si si isto všimla, som ho nepoužila. A na teba som reagovala len a len preto, lebo si ma k tomu vyzvala.

     • holistický prístup

      ajša,

      ďakujem za Tvoje písmenká a čas, ktorý si im venovala – zbytočne vravíš niekomu, že slnko svieti, keď je slepý a sedí v tmavom kúte; zbytočne je vysvetľovať niekomu, aké čarovné sú zvuky prírody, smiech detí, …, ak ohluchol strieľaním z diel. Každý z nás maľuje svoj vlastný OB-RAZ.

      Jedno a to isté slovo – napr. ÁNO – môžeme predniesť:
      nahlas, ticho,krátko, pretiahnuto, zajakavo, súhlasne, udivene, nadšene, premýšľavo, vyzývavo, zarmútene, nežne, ironicky, zlostne, šéfovsky, sklamane, triumfálne, aby vyznelo ako NIE, …, … – možno pokračovať. Rovnako môžeme vyslovovať aj slovo NIE, akékoľvek slovo, ľubovoľnú vetu, repliku, akýkoľvek monológ. A práve takto to môžeme urobiť s každou činnosťou, každým gestom (pokrčené ramená, úsmev, stisk ruky, …) – teda k dispozícii je množstvo významov, náznakov, farieb, odtieňov, …

      Jednému a tomu istému slovu priraďujeme rôzne významy – niekedy stačí len nepatrná zmena jediného písmena (bukvy), aby slovo prevrátilo svoj význam – napr.:

      súžItie a súžEnie.

      Na to, aby sme správne rozoznávali skutočné významy slov, je nutné poZNAŤ BUKVICU.

      Slová môžu byť vyslovované tvárou v tvár = skutočný rozhovor, film, …; ústne, telefonicky, hlasový záznam, …; písomne.

      Pri rozhovore tvárou v tvár pristupujú do komunikácie aj rôzne formy neverbálnej komunikácie – ako je uvedené vyššie; pri hlasovej komunikácii je neverbálno vyjadrené len hlasom a vstupuje do rozpravy už aj vnímanie samotného „poslucháča“; pri písomnom prejave všetko neverbálno (nonverbálno) vnáša samotný čitateľ – ako je sám schopný prijať písané slovo – takže to, ako kto vníma písané slová, vety, repliky, …, je len prejavom samotného čítajúceho – zrkadlia jeho samotného – zrkadlia očakávania čítajúceho – nie toho, kto vyhotovil písomný záznam – odpadá možnosť vyjasniť si aj samotné významy a zmysly písaného – čítajúci je teda žalárnikom seba samého. Popísané je spôsobené práve zničením nášho pôvodného písma – BUKVICE, ktorá uchovávala aj neverbálno, poznanie sveta, … – likvidáciou pôvodnej reči – toto je dnes zvlášť viditeľné – tzv. „korektnosť“, „američština“, … – kvetnaté, bohaté, rôznorodé, farebné, …, – zamieňané za jednoduché, obecné, výrazovo a významovo mätúce, primitívne, chudobné, čierno-biele (šedivé), …

     • ku komentu: holistický prístup – 18/04/2024 at 14:20

      holistický prístup,
      ďakujem za Tvoj konštruktívny komentár. Vážim si ho..

      Už len na záver tejto – „nick-témy“ – sa mi chce pridať nasledovných pár slov na zamyslenie:

      „Spochybňovať vždy a všetko – to mi pripomína nafúkané ego, malovernosť a cynizmus.
      Nespochybňovať nikdy a nič – to mi pripomína naivnosť, poslušnosť a hlúposť.
      Vedieť, čo a kedy spochybniť alebo nespochybniť – to mi pripadá ako Umenie Múdrosti.“ – koniec citátu.

      P.S: 1 – Holistický prístup, ja osobne sa nebojím vkročiť – pre mňa – do nových tématických informačných vôd, ktoré by rozšírili môj duchovný obzor.

      Myslím tým – ak budeš mať dobrú vôľu, prosím o kvalitné webové (alebo i knižné) odkazy – v zmysle Tvojho Poznania – ktoré prijateľným spôsobom vysvetľujú filozofiu a duchovný aspekt- BUKVICE.

      P.S. 2 – Celkom sa na to teším..

      Vďaka za ústretovosť!

   • Nech tam zhorí ten dedo s mašľou dožil sa tu dodst hrdobec …….

  • Zaujímavé! A kdeže majú títo „vládci Sveta“ tie tzv. vše-vyliečiace Medbeds ?!

   Veď komu inému by ich v prvom rade – „podarovali“, ak NIE – týmto satanášom a ich „ dvorným šašom“?!

   Existujú vôbec, alebo sú to tiež len rozprávky strýčka ToMa?

   • Objektívne

    Žiadne Med-Beds fyzicky neexistujú. Všetko čo súvisí s tajným vesmírnym programom je fikcia. Pri súdnom konaní vyšlo najvo, že sám veľký Corey Goode si to vymyslel a teda je to len v jeho hlave.

    • Corey Goode (o ňom sme popravde v živote nepočuli) nie je jediný informátor o tajnom vesmírnom programe. Viacerí iní informátori vypovedali na detektore lží, ktorý potvrdil, že hovoria pravdu.

     • Objektívne

      Zrejme neviete ako funguje UFO komunita. Všetci v tej komunite chcú zarábať a je im jedno na akej blbosti. Všetko je o peniazoch. Zo záznamu súdneho konania s Corey Good je to možné pochopiť veľmi dobre. Všetky tie príbehy sú fikcie a je to súčasťou zábavného priemyslu. V ich komunite donedávna platilo pravidlo, že medzi sebou sa neudávajú, ale našiel sa medzi nimi minimálne jeden, ktorému nestačí zarábať milióny ročne, ale chce desiatky miliónov a s každým, ktorý ho osočí, že to čo hovorí nie je pravda sa súdi. Nedávno som sem dával odkazy na záznam zo súdneho konania s Corey Good. Je dobré si to pozrieť. Veľa právd vyjde najavo.

     • Objektívne
     • A tu je tá sranda zakopaná. Výpovede, záznamy, detektory lži, veda, informátori, niekto povedal, niekto videl…

      Čomu sa kto rozhodne „veriť“ tomu bude veriť.

      Ale ak sa naučí človek sám za seba „hľadať“ info. Ale to si vyžaduje prácu na sebe samom.

      Lepšie sa ryby naučiť chytať, jak len o nich čítať.

     • Nezabudajte že zijeme v kastovom systeme, a „jelity + vip + stars“ sú strážcovia systému,tvorcovia egregorov systému,zberači energie.sú to herci,politici,kňazi,umelci, influenceri, médiá, športovci, vedci, doktori, ezo…čím viac rozdeľujú ľudí,tým viac majú „roboty“, a tým viac show. Všetci sme si rovní ale niektorí sú si rovnejší. Svet je šapitó.. Pozrite si nového jokera = the world is a stage/ 19.04.2024

    • A vieš čo je na tom podvádzaní o vesmírnych programoch, hrdinoch,
     zlých či úžasných mimozemšťanoch, náboženstvách, supertajných zbraniach, Židoch a veľmi mnoho ďalšieho veľmi zlé? No zlé na tom je to, že keď existuje aj skutočné pravé náboženstvo, skutoční hrdinovia – stelesnené ideály, skutočná a úprimná snaha pomôcť ľuďom liekmi či injekciami, úplne čistý prameň poznania, skutočný a mierový vesmírny program, čestní politici, čestní lekári atď. tak všetky tie veľké podvody sveta berú ľuďom vieru a túžbu poznať to pravé pretože nabývajú pocitu, že dobro a Sila Zhora tu na Zemi nieje zastúpená v nijakých činoch ľudí a vládne nám len Zlo, ktoré nás podvádza – to Sionistické Zlo. Ale to tak nieje.. Práve preto často kritizujem AE pretože oni sú etalonóm tej agendy zúfalstva, ktorú ľuďom tlačia do hláv a do duše pričom majú jasne vytýčený zámer kam ich chcú dostať – k čomu ich vybudiť a vyburcovať. Preto ak niekto povie, že náboženstvá boli vytvorené Globalistami tak tvrdím, že áno ale nie všetky – a tak by sa dalo pokračovať ďalej. Lenže pre závoj nie nevedomosti a nevzdelanosti ale kvôli vnútornej prázdnote ľudí a zažraného Zla v ich vnútri nedokážu dobro v činoch ľudí okolo seba vidieť a preto mu nedokážu pomôcť ani na egregoriálnej úrovni.

  • Po kom zasa Israismael však sa umiera ako na bežiacom páse °°

  • Bol to hezouň rapavý

 5. Ja neviem, ale keď vidím niekoho že napríklad rozbíja televízor, nemusí sa priznávať že rozbija televízor.

 6. Schwab asi dostal chorobu X,tak šup s ním do karantény na pľúcnu ventiláciu, pichnúť mu zopár „vakcín“a samozrejme nasadiť diétu s chrobákmi, žiadne mäso…Nevedno, akého nástupcu bude mať taký meganarcis,ako on…

 7. Ale veď to je 4. klon švába a biele klobúky vlastne už všetky originály dávno popravili a aj klony z 1.,2. a 4. vrhu. 3. vrh sa im poskovával a inkognito robí šarapatu, inak by sme tu už vlastne mali pohodu samú od seba, možno niečo takéto :

  https://www.youtube.com/watch?v=s-kdRdzxdZQ

  Tej zábavy naokolo je neskutočne veľa, keby to nieje tak „smutné“ z určitého uhľa pohľadu, tak sa na tom dá skutočne pobaviť. Je to dobre vymyslené, aby človek-bytosť došla postupne k nejakému pochopeniu a poznaniu.

  Ak máte poznanie a vedenie, ako sa „pozrieť“, môže kto chce a čo chce vypisovať, rozprávať, sľubovať, plus mínus autobus ste v obraze a škola života už je o čosi jasnejšia a prehľadnejšia, ale aj zodpovednejšia.

  Ale aj tak stále platí, že kto vysoko lieta, z vysoka aj padá…

  To všetko čo naokolo ešte existuje a málo kto je to schopný vnímať a chápať, je len dôkazom o nádherne vymyslenom výučbovom programe, kurnik šopa je to sila…

  • seneka Q-Anon je Cia,Mosad operation, zobud sa

   • Mal som už aj desiatu, pomaškrtil som.

    A kto sa čomu rozhodne veriť, lebo niekto „napísal“, nech sa páči. Kaleidoskop všetkého k dispozícií. Aj to patrí k výuke.

    • Výuka nemá byť zábava pretože z nej si človek ťažko niečo odnesie čo môže použiť znova. Ja by som tú priehršť udalostí a tiež toho čo nás obklopuje nevidel ako to z čoho sa máme učiť a ani tak, že to je nejaký pestrý výučbový program. Je to skôr o tom, že vo vývoji ľudí nastal odklon Zhora nechceným smerom – ako keď rodič pošle dieťa k studni pre vodu a oni sa zatúla a zabudne na príkaz – úlohu od svojho rodiča. Akceptovateľné by bolo ak by sa na ceste k studni a nazad domov s vodou venovalo rôznym veciam ale nikdy by nezabúdalo na svoj – cieľ – úlohu zverenú mu rodičom.
     Lenže to dieťa – ľudstvo vo väčšine zabudlo na sviju úlohu zverenú mu rodičom – Bohom a preto sa túla a obklopuje ho neuveriteľné množstvo zážitkov a dejov, v ktorých sa stráca.
     Dnešné ľudstvo dokonca zabudlo nielen na úlohu – svoj vývoj ale aj na rodiča – Boha. Preto taký postoj ,že „to je sila“ je prinajlepšom y človeka len začiatok niečoho čo budí zo sna aby taký človek prebral a začal hľadá cestu nazad domov z toho obrovského mixu udalostí a informácií – z toho sveta – výučbového programu, ktorý tak nazýva a ktorý tiež tak vrušene pociťuje.
     Na začiatku keď človeka osloví nejaké neznámo tak môže pociťovať hocičo – od strachu až po eufóriu ale tá skutočná Pravda o tom čo ho láka – tú nikdy nemožno brať ako koníček, zábavu, nadšenie.
     Ona totiž súvisí si všetkým.
     Chcem Seneca trocha vyjadriť znepokojenie nad tým ako vyššie veci berieš pretože oni nikdy niesú určené k zábave. To je postrčenie odomňa a nie kritika. Ja som bol tiež tu na Bádateľovi niekedy postrčený a dosť vecí som si tak uvedomil a nepriamo postrčený dom bol od iných aj tak, že som si uvedomil o sebe niektoré slabé stránky keď som čítal komentáre od iných.

     • V pohode. Bavíme sa akademicky a má to fazóň.

      Prečo by výučba nemala byť zábava. Škola hrou-Komenský. Ale to len tak na okraj. Každý sa pozeráme na veci zo svojho stupňa poznania.

      Viete ako rastú listy ? Celú zimu sú na konárikoch len spiace temer nijaké púčiky a na jar v priebehu 3-5 dní sú z nich zelené listy. Ako, odkiaľ ? Ako sa to deje. Nie popis, ale ako presne ? Nikto to ešte nevie…

      Každý verí, čo mu v danej chvíli najlepšie vyhovuje. A pokiaľ jeden pečie chleba, druhý to, tretí ono, nebúchame sa po hlavách a spolupracujeme, neparazitujeme navzájom, pre mňa za mňa si môžu veriť aj v Džatvartídov a Veľkému kapesníku. No ale to ešte chvíľu potrvá, aby sme sa dostali k tomuto bodu existencie.

 8. A tak sa farmaloby stala čiastkovým vykonávatelom globálneho plánu zavedenia totality. Neni sa čomu čudovať, keď Hipokratovi prísažníci dávno nedbali prísahy a stali sa najochotnejšími vymáhačmi nového poriadku.

 9. Co se děje s Bitcoinem?

  https://aktax.cz/co-se-deje-s-bitcoinem/

 10. Takže podľa knihy pravdy, tretia svetová sa začne na Blízkom Východe… žeby sa ďalšie posolstvo čoskoro naplnilo?
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/zive-izrael-rozhodl-tvrde-uderit-na-iran-a-doufa-ze-to-nevyvola-regionalni-valku/

  • holistický prístup

   Draslik,

   tzv. „proroctvá“ sú programy, egregory, predikcie, … – tí, ktorí venujú týmto programom pozornosť – napájajú sa na daný egregor a posiľňujú ho = tvoria realitu v súlade s „proroctvom“.

   • Nieje proroctvo ako proroctvo.
    Záleží odkiaľ pochádza – či od Svetlých alebo od Temných.

    • holistický prístup

     Platí moja reakcia na Draslík. Kam smeruješ svoju energiu – čomu sa venuješ – za predpokladu, že máš živatmu – to TVORÍŠ.

    • holistický prístup

     Každé „proroctvo“ je vytvorenie egregora – je to program!

    • holistický prístup

     Achnaton,

     dokážeš rozlíšiť Svetlých od Temných? … vidíš za prevleky? – temní sú majstri v kamufláži – v prevlekoch.

     Za všetkým, kde je čo i len náznak pyramídy, vodcu a stáda – sú práve okultné (ukryté) temné sily. To je aj o „všemohúcom“ bohu, ktorého tak uctievaš, preferuješ, podsúvaš, … takmer každým príspevkom.

     Tvoríš to, čomu sa venuješ.

     • Israismael

      Pokiaľ vie Achnaton všetko Vo svetle Pravdy a z Posolstva Grálu tak vie na miliardu percent rozlišovať svetlo od temna… Opakujem ešte raz na miliardu percent… A môže mi tu nadávať každý kto len chce, ze som fanatik a pod tak toto co som napísal si obhájim… a môže tu byt sto alebo tisíc provokatérov … Môže rýpať kto len chce..úplne kto len chce.. Kto len chce.. . Ja sa s radosťou budem obhájovst v ten posledný Deň, a nebudem sa v ten deň spovedať žiadnemu človeku tu na tejto zemi… Ja viem pred kým sa mam obhajovať a budem aj musieť obhajovať,(ako aj každý človek, len mnohí to nevedia alebo nechcú vedieť) . . ak by som ostal v tom chceni v ktorom som už viacej rokov a nesklznem, tak sa obhájim .. Pretože viem prečo… a iných to nemusí zaujímať a ani trápiť. Nech si každý žije svojím životom tak ako to chce, a nech sa každý aj zodpovedá za svoj život v Deň D.. Ja sa nestarám do nikoho a nikoho ani nenútim.. Ze niekedy aj zosilnim slovom na niekoho, nuž tak to len vtedy keď zbytočne niekto uraza a pod a ani nevie prečo.. Len preto ze ho dráždia neznáme mu mojecpísmenká… Inak nikdy by som nepritvrdil.. Nikdy.. A zas urážať sa nedám, a kydat na hlavu a pod… To by človek bol akým bojovníkom za Pravdu?… To isté je aj Achnaton.. Bojovník za Pravdu božiu aby konečne zasvitilo svetlo Pravdy na Zemi.. VO SVETLE PRAVDY.. Máš sa čo učiť od neho holisticky prístup, naozaj máš.. Bez urazky

     • Satanizmus – to je aj uznanie a uctievanie síl prírody či síl Kozmu za za predpokladu, keď niekto vyhlasuje, že neexistuje Tvorca samotnej prírody či kozmu a jeho Zákonov. Človek nieje na úrovni, z ktorej dokáže niečo stvoriť ale len sformovať. A formuje len z toho čo už je stvorené, z ničoho iného. Už po prevrate v 89 sa v jednej metalovej „piesni“ v podstate rovnako ako ty vyjadroval o Satanovi a Bohu jeden Satanista a znelo to takto:

      „Dobře znám to místo, kam všichni stejně
      patříme, nevěřte prohnanejm držkám pro-
      roků, Bůh je teď náš sluha a Satan jak by
      smet; Ty dva pacholci mě dávno pijou
      krev.
      A smrt je konec jenom pro někoho
      zato my vám ještě ukážem
      co to znamená, co to znamená,
      dívat se Mistrovi do tváře!“

      On tým „Mistrovi“myslel človeka.
      Môže byť niekto väčší idiot?

      Akoby sa snáď človek mohol rovnať Bohu na ktorom je absolútne závislý.
      Na archanjelovi Luciferovi – reálnej bytosti prevyšujúcej duchovnú podstatu človeka o tisíc úrovní síce nieje závislý ale tiež ho posúva – buď do ríše rozprávok alebo mu pripisuje vlastnosti – svoje úbohé predstavy, ktoré sú absolútne mimo reality a to dokonca aj v tom prípade ak sa o ňom vyjadruje ako GP či toho kto riadi GP. Lucifer je bytosť, ktorá je pre pochopenie človeka – ľudského ducha absolútne nedosiahnuteľná. A to je ešte „len“ bytosť kým Stvoriteľ – Boh je BEZBYTOSTNÝ a absolútne nezávislý na všetkom čo stvoril kým všetko ostatné je na ňom absolútne bytostne závislé.

      HP, tvoj pohľad na svet vychádza v podstate tiež zo satanizmu.

     • holistický prístup

      Israismael, Achnaton,

      … dvaja satanisti vzájomne si drukujúci hluchí slepci z jedného stáda – nieto čo dodať. Tvoríte temnotu a hovkáte si v nej. Píšete priveľa – stále to isté – rozhadzujete siete – lovíte pre svojho temného PÁNA. Kde je PÁN – tam je aj OTROK.

      Pravda čaká aj na vás …

      Koniec.

     • Israismael

      HP – napíš aspoň jednu vetu v čom sme satanisti a dokaž ju ..Ak to nebudeš vedieť dokázať čo píšeš ,že sme satanisti ,tak si len zloduch ,a
      ničotny človek,vŕtac od zloducha ,si neschopný prejsť tým že niekto vie omnoho viac ako ty? Urazilo to tvoj rozum ? Lebo nejde o tvojho ducha ale o rozum ktorý to nevie vstrebať,že naozaj niekto pozná viac ako ty a závidíš Poznanie ,resp v tvojom prípade závisť je nenávisť z nepoznaného ..Napíš sem jednu celistvu vetu pred celým obecenstvom tohto webu že v čom som ja satanista …AK si to neobhajis čo tu vypisuješ tak si len obyčajný chudák ,nič viac …
      Vieš Holisticky ….človek je ako maratonec ,ktorý beží na dlhú trať ..My všetci sme na Zemi takí maratónci ,lebo bezime v ústrety nejakého cieľa ,ktorý nám určil STVORITEL ..Sme ľudia aby sme sa učili rozvíjať svoje danosti darované Bohom ,aby sme sa učili že kto sme ,odkiaľ sme a kam máme ísť ..Aj ty si taký maratonec ale rozdiel oproti nám ,čiže oproti mne a Achnatonovy je taký , že ty ešte len hľadáš štart maratónu a my sme už pomaly v cieli ,..My sme našli Pravdu a sme blízko cieľa a ty si zatiaľ ešte len ani neodstartoval ,alebo si len tesne po štarte ,lebo ty nerozumieš ničomu čo píšem ja a ani Achnaton..A budeš veľmi prekvapený keď príde čas a budeš sa musieť stretnúť zo Slovom Ducha Pravdy ..Všetci ľudia sa budú musieť stretnúť s tým slovom ktoré ty dnes hadzes sem do vr čas špiny ako satanisticke …Slovo pána ,ktorý bol avizovaný že keď príde na svet naučí nás ľudstvo všetku Pravdu ..Vezmi knihu Pravdy ,Vo svetle pravdy a uč sa ,vezmi bibliu a uč sa čo je písané u Jána 16:13 …ale dovtedy ťa vyzývam …
      Vyzývam ťa aby si napísal všetko, a nie že len jednu vetu ,naozaj všetko kde si ty myslíš alebo tvrdíš že sme podľa teba satanisti(ja a Achnaton )…Dokaž si to svoje tvrdenie a nech nie si strapneny,ak to budeš ignorovať túto výzvu a nebudeš vedieť dokázať …vyzývam ťa ! Lebo je jednoduché napísať to, že sme satanisti a obviniť človeka ,veľmi jednoduché je to…. a ani nerozmýšľal nad tým čo píšeš ,a nad zmyslom napr mojich slov ktoré tu píšem… a ty len proste bryzgnes nabryzgaš a napíšeš to ako by sa nechumelilo , že som satanista ! Vyzývam ťa na boj za Pravdu ..bojuj za svoju ak ju cítiš ale napíš kde ma vidíš, v akých mojich slovách satanistom .Poprosím ťa ! Nech to vidí množstvo ľudí ktorí sem chodia na tento web ten tvoj dôkaz !!!

 11. WHO je na cestě k totalitě

  https://aktax.cz/who-je-na-ceste-k-totalite/

  • Israismael

   Zuzana nielen WHo ale aj WEF a aj OSN
   WHO ako totalita pre globálne zdravotníctvo
   WEF ako totalita pre globálne financie a bankovníctvo (digitálne euro)
   OSN ako totalita pre geopolitické a vojenské záležitosti

 12. Israismael

  Izraelský vojenský hovorca Hagari: V NASLEDUJÚCICH HODINACH PRIAMO ZAÚtočíme na [Irán].

  A na jadrovú mocnosť sa neútočí konvenčnými zbraniami !
  Znamená to azda že:

  – izraelské rakety budú mať jadrové hlavice ?
  – aspoň niektoré z týchto rakiet budú tiež ničiteľmi jadrových bunkrov a zariadení v IRANE?.

  Určite bude zaujímavé vidieť:

  a) ako Izraelčania začnú svoj útok a či najprv odpália niekoľko rakiet, alebo celú salvu od začiatku a

  b) ako Iránci využijú tých pár minút, ktoré im ostanú na reakciu, keď prvé izraelské lietadlo opustí izraelský vzdušný priestor

  Zdá sa, že plánom Izraela je nechať jeho lietadlá preletieť nad Irakom a dostať sa čo najbližšie k Iránu predtým, ako odpália svoje (nadzvukové) jadrové zbrane, dúfajúc (ako hlupáci), že Iránci budú zmätení dostatočne dlho (dve minúty? jednu minútu menej ako minútu?), aby tieto izraelské jadrové zbrane dosiahli iránske hypersonické (jadrové) raketové zariadenia.

  Keď tieto iránske (jadrové) raketové základne zmiznú, Izrael si bude môcť rozrezať Irán, ako sa mu zachce, a v druhej fáze kampane začne spúšťať ničenia jadrových bunkrov (vo forme rakiet aj bômb).

  Pokiaľ vidím, toto je plánované ako izraelský (dekapitačný) prvý (jadrový) úder proti Iránu… a Veľká skúška pre USA (dekapitačný) prvý (jadrový) úder proti Rusku… ktorý by mal nasledovať len niekoľko dní neskôr.

  Šialene…doslova šialene ..

  https://stateofthenation.co/?p=223441
  https://stateofthenation.co/?p=223536

Pridajte komentár

*