Pandemická zmluva a zmena zdravotných pravidiel WHO vytvoria perverznú motiváciu na vyhlasovanie pandémií


Print Friendly, PDF & Email

Pandemická zmluva a zmena zdravotných pravidiel WHO vytvoria perverznú motiváciu na vyhlasovanie pandémií

(Rhoda Wilsonová, The Expose) Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) predloží dva nové texty na prijatie svojmu riadiacemu orgánu, Svetovému zdravotníckemu zhromaždeniu, v Ženeve na zasadnutí v dňoch 27. mája až 1. júna 2024.

Nová pandemická zmluva potrebuje na svoje schválenie dvojtretinovú väčšinu členských štátov a ak bude prijatá, nadobudne platnosť po 40 ratifikáciách. Zmeny a doplnenia Medzinárodných zdravotných predpisov (IHR) môžu byť prijaté jednoduchou väčšinou a budú záväzné pre všetky štáty, pokiaľ do konca minulého roka k nim nevyjadrili výhradu.

Poznámka: Pandemická zmluva WHO sa tiež označuje ako Pandemická dohoda a Dohoda o dohovore WHO.

Svetová zdravotnícka organizácia opisuje IHR ako „nástroj medzinárodného práva, ktorý bude právne záväzný“ pre 196 zmluvných štátov, vrátane 194 členských štátov WHO, aj keď hlasovali proti. V tom spočíva ich hrozba.

Nový režim zmení WHO z technickej poradenskej organizácie na nadnárodný orgán verejného zdravotníctva s kvázi legislatívnymi a výkonnými právomocami nad štátmi. Zmení tak povahu vzťahu medzi občanmi, obchodnými spoločnosťami a vládami na domácej pôde a tiež medzi vládami a inými vládami a WHO na medzinárodnej úrovni.

Zmeny ďalej presunú ťažisko lekárskej praxe z konzultácií medzi lekárom a pacientom v ambulancii na byrokratov verejného zdravotníctva v hlavných mestách a ústredí WHO v Ženeve a jej šiestich regionálnych kanceláriách.

Od klimatickej politiky nulového uhlíka po masovú imigráciu a politiku genderovej identity je elita „expertokracie“ v spojenectve s globálnou technokratickou elitou proti väčšinovému národnému sentimentu.

Roky pandémie covidu dali elitám cennú lekciu v tom, ako vykonávať efektívnu sociálnu kontrolu a hodlajú ju aplikovať vo všetkých sporných otázkach.

Zmeny v globálnej architektúre riadenia zdravia treba chápať v tomto svetle. Predstavujú transformáciu národného bezpečnostného, ​​administratívneho a dozorného štátu na globalizovaný štát biologickej bezpečnosti.

Zmeny a doplnenia IHR rozšíria situácie, ktoré predstavujú stav núdze v oblasti verejného zdravia, udelia WHO dodatočné núdzové právomoci a rozšíria povinnosti štátu vybudovať „základné kapacity“ dohľadu na zisťovanie, hodnotenie, oznamovanie a hlásenie udalostí, ktoré by mohli predstavovať núdzový stav.

Existujúci jazyk „mal by“ je na mnohých miestach nahradený imperatívom „musí“, dokonca aj v nezáväzných odporúčaniach pre krajiny, ktoré sa „zaviažu dodržiavať“ usmernenia.

„Úplné rešpektovanie dôstojnosti, ľudských práv a základných slobôd osôb“ sa zmenilo na „princípy spravodlivosti a inkluzivity“ s rôznymi požiadavkami na bohaté a chudobné krajiny, vynakladanie finančných zdrojov a požiadavkami na farmaceutické produkty od industrializovaných po rozvojové krajiny.

S modelom financovania, v ktorom 87% rozpočtu pochádza z dobrovoľných príspevkov od bohatých krajín a súkromných darcov, ako je Gatesova nadácia, a 77% je určených na činnosti nimi špecifikované, sa WHO v skutočnosti stala systémom globálnej nadvlády verejného zdravia.

Liečba osteoporózy

Ľudskoprávna organizácia Human Rights Watch tvrdí, že tento proces bol neúmerne riadený požiadavkami súkromných spoločností a vládami z bohatých krajín, ktoré sa snažia chrániť silu súkromných aktérov v zdravotníctve vrátane farmaceutického priemyslu.

Obeťami tejto „Hlavy 22“ budú národy sveta. Veľkú časť novej siete dohľadu v modeli rozdelenom na obdobie pred, počas a po pandémii budú zabezpečovať súkromné ​​a firemné záujmy, ktoré budú profitovať z masového testovania a farmaceutických terapií.

Článok 15.2 návrhu zmluvy o pandémii vyžaduje, aby štáty zaviedli „systémy kompenzácie škôd spôsobených očkovaním bez zavinenia“, ktorými udelia farmaceutickým spoločnostiam imunitu voči zodpovednosti, čím kodifikujú privatizáciu ziskov a socializáciu strát.

Zmeny majú udeliť mimoriadne nové právomoci generálnemu riaditeľovi WHO a regionálnym riaditeľom a vlády poveria implementáciou ich odporúčaní. Výsledkom bude veľké rozšírenie medzinárodnej zdravotníckej byrokracie pod vedením WHO.

Napríklad, vzniknú nové výbory pre implementáciu a súlad, posunie sa ťažisko z bežných najsmrteľnejších chorôb na relatívne zriedkavé prepuknutia pandémie (päť vrátane covidu za posledných 120 rokov) a WHO dostane právomoc smerovať zdroje (peniaze, farmaceutické produkty, práva duševného vlastníctva) sebe a iným vládam, čím sa porušia suverénne a autorské práva.

Okrem toho je cieľom nového režimu eliminovať transparentnosť a kritickú kontrolu kriminalizáciou akéhokoľvek názoru, ktorý spochybňuje oficiálny naratív WHO a vlád, čím ich povýši na dogmu. Pandemická zmluva vyzýva vlády, aby riešili „infodémiu“ falošných informácií, dezinformácií, misinformácií a dokonca „príliš veľkého množstva informácií“. Toto je cenzúra.

Zmeny sú snahou zakotviť a inštitucionalizovať model politickej, sociálnej a komunikačnej kontroly vyskúšaný s veľkým úspechom počas covidu.

Riadenie pandémie počas covidu a budúcich mimoriadnych udalostí ohrozuje niektoré základné ustanovenia Všeobecnej deklarácie ľudských práv týkajúce sa súkromia, slobody názoru a prejavu a práva na prácu, vzdelanie, pokojné zhromažďovanie a združovanie.

Najhoršie zo všetkého je, že vytvoria zvrátený stimul na vyhlasovanie pandémií. Nastane vzostup medzinárodnej byrokracie, ktorej definujúci účel, existencia, právomoci a rozpočty budú závisieť od častejších vyhlásení o skutočných alebo očakávaných vypuknutiach pandémie.

Záver

Vyššie uvedené bolo prevzaté z článku „WHO chce vládnuť svetu“ od Ramesha Thakura.

Thakur je senior štipendistom na Brownstonovom inštitúte, je bývalým námestníkom generálneho tajomníka OSN a emeritným profesorom na Crawfordovej fakulte verejnej správy na Austrálskej národnej univerzite.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Rhoda Wilsonová, Zdroj: expose-news.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „IHR bude právne záväzný pre 196 zmluvných štátov, vrátane 194 členských štátov WHO, aj keď hlasovali proti. “ Figu borovú.“ Pre USA bude IHR záväzný len vtedy, ak im to bude vyhovovať. Príkladov je viac ako dosť. Tak ako sa nikdy neriadili rezolúciami OSN, medzinárodným právom a medzinárodnými dohodami, pokiaľ to bolo v rozpore s ich záujmami. Namiesto toho vytvorili akýsi „poriadok založený na pravidlách“, pričom pravidlá si prispôsobujú „na mieru“.

  • Objektívne

   Všetky štúdie sú zaplatené, aj tie, ktoré by vyzneli opačne.
   Nikto nepracuje zdarma.

   • Pointa nie je o štúdii ako takej… ale o hovoreniu skutočných zámerov a pravdy verejne s úsmevom toho, čo za tým stojí ! O čo šlo GaťeS-ovi očkovaním a čo si myslí, že dosiahol. Nuž uvidíme, na koľko mu jeho zvrhlý zámer vyšiel…

 2. svatoslav butora

  „Zdravotná starostlivosť“ WHO o zdravie ľudí nášho sveta prostredníctvom tzv. Pandemickej Zmluvy/Pandemického Paktu/ je zameraná na etablovanie Svetového Koncentračného Tábora ktorý bude držaný v režime riadenia Nových Vládcov Sveta ako kedysi v čase nacistickej Hitlerovej III.Nemeckej Ríše. Ľudia Sveta, prosím, buďte obozretní a odmietnite túto umelú neprirodzenú a falošnú Pandemickú Zmluvu /Pandemický Pakt/.
  Ľudia Sveta, prosím, majte na pamäti nevedeckú akciu WHO a taktiež voči WHO servilné akcie servilných vlád v priebehu tzv. „kovidnej éry“.
  Signatári textu Pandemickej Zmluvy/Pandemického Paktu/ slúžia vstupu Sveta Ľudí do totalitného globálneho režimu.

  • Suhlasim, len…. ľudia sveta?🌝skôr stáda sveta.. Davoelitarsky koncept stale platí! Treba novú patadigmu, ale to nejde zdola🤔Musia zasiahnuť strojcovia a stavitelia. Teraz sú pri moci búrači a likvidátori. Príde spasiteľ ? Pravda, je Veľká Noc, žeby nastal zázrak? 🙏🏻

 3. A toto by bolo treba urobiť aj u nás v SR, ale vykastrovaní a závislí SMERáci a HLASáci od Bruselu na to nepristúpia, oni radi LEN rečnia o nezávislosti a sebestačnosti !
  https://www.ac24.cz/blog/marketa-sichtarova-navod-na-opravu-nasi-ekonomiky/

  • Netrep hlúposti, predchádzajúca koalícia ktorá tu vládla 3 a pol roka by nemusela ani čítať obsah pandemickej zmluvy, medzi prvými by ju podpísali. Vládnutie predchádzajúcej vlády akoby vcucla čierna diera, akoby tu vôbec nevládla a neexistovala. Pamäť opozičníkov sa vracia späť k rokom vládnutia R.Fica -lebo mafia, a pod. tie ich matovičovské žvásty. Zrazu všetci majú plno rozumu ako čo riešiť na Slovensku, keď vládol Matovič držali všetci hubu.

   • Zamysli sa najprv a potom reaguj, bo trepes. Len idiot veri politikom a je jedno ktorym! Asi mas amneziu… kto sa chcel vopchat do tzv. JADRA EU, kasluc na zvysok V4 nie tak davno a pod ? Ano, predchadzajuca vlada bolo najhorsie, co nas zatial stretlo, ale never slepo ani sucasnej!!!

    • Včera mi volal bývalý kolega, že nášho bývalého kolegu bez straníckej príslušnosti ku komukoľvek, z jeho riaditeľského postu, ktorý získal na základe výberového konania odvolala (bol „dobrovoľne odídený“) pro-slovenská a pro-sociálna a neviem ešte aká staro nová akože spása slovenského občana. A pred 8 rokmi sa stalo presne to isté, na presne tej istej riaditeľskej funkcii. Dokonca ten človek vstúpil do Smeru, kvôli tomu, aby si udržal to miesto, a keď som mu povedal, že mu to aj tak nepomôže, tak mi samozrejme neveril. Nepomohlo. A nebol jediný, dokonca aj u hasičov v jednom nemenovanom veľko-meste bol jeden chlap-človek (spolu sme študovali), charakter a nebol ani na nejakom vrcholovom mieste, ale bol poctivý a ľudský a nechcel sa spolupodieľať na „kšeftoch“ tak hádajte čo sa asi udialo ?

     To isté robia, čo robili, akurát chápu, že keď dojnú kravu (slovákov) pošlú do vojny, alebo im niekto rozbije pieskovisko, nebudú mať kde parazitovať. A že im predhriali svojou blbosťou stoličky tí, čo tu robili sprostosti 3,5 roka. Nie nadarmo hovorí jeden spisovateľ (a keby kandidoval on, tak je pravdepodobne možno prezident, ale vie, prečo tam nechce ísť), že by mali trnavčanovi každý deň posielať ďakovné pozdravy. Zvyk je železná košeľa. Môžu sa vyhovárať momentálne na čo len chcú a baliť to do čoho len chcú, lebo im to udalosti dovoľujú. Ale nie každý im to zbaští.

     Dostali možnosť (poslednú) a čo urobili ako prvé. Zmenili sadzobníky trestov, lebo keby náhodou sa to zase zvrtne, tak aby ich nemohol nikto pozatvárať. Koľko sme už v únií, veď to už mohli urobiť už dávno predávno, prečo teda práve teraz.

     Si nadelili vyššie platy, lebo sa asi neskutočne narobia. Im klesli ceny nákladov na život, tak ako sľúbili… Plnia svoje sľuby.

     Vytvorili komisiu na kovid. A koľko sa asi nájde akože zodpovedných pri nedostatku lekárov a zdravotníkov ? Stačí sa len trocha zamyslieť a sledovať info okolo.

     Na voľbách milióny zarobili. Stále málo. Tak prevelice sa snažia, aby mali kde parazitovať. Pre nič iné. ANI Jeden jediný tam nie je, čo by ich zaujímal prospech pre obyčajného človeka. Zaujíma ich „volič“ ale nie človek. A ak sa človek vie „pozrieť“, tak sa to dá aj „vidieť“.

     Zrazu im vadí bývalý štátny tajomník. Tak keď bol taký „charakter“, prečo im nevadilo, že nemal problém s bombardovaním Srbov a urobili si z neho štátneho tajomníka. A pracoval v ich vláde za peniaze daňových poplatníkov. To isté veľký chlapec zo Štiavnice. Keď robil pre nich a ich kšefty, to bolo v porádečku, ak ide za seba, alebo do iného košiara, tak to už pŕŕŕ. Prečo už dávno nesedia výpravca z jeho poradcom za ekonomickú tresnú činnosť ? A koľko je takých kádrov, miest a postov. Ale keď to ľuďom nevadí…pekne platia dane, stále viac a viac.

     Vrana vrane oko nevykole a všetci vedia na všetkých také veci, že lepšie možno ani nevedieť, lebo by bolo normálny ľuďom zle, ba až na zvracanie, a to fakt nepreháňam. A nezahráte divadlo za taký slušný honorár, čo sú len drobné, oproti tým bočným kšeftom ?

     A že by si niekto z nich nechal znepríjemňovať život od bankových, podnikateľských a oligarchických klanov ? Kvôli nám ?

     Sú len nádherný zrkadlom, Ako DOLE, tak aj HORE.
     Národ má len takú vládu, akú si zaslúži (dokonca si ju tam akože ešte aj zvolí). Voľba menšieho akože zla. No šak tak to potom aj je. Nie len u nás, ale všade na planéte, každá krajina má svoju hru, výučbu, školu.

     Akurát udalosti, ktoré sa asi pravdepodobne udejú, si vychutnajú v plnej paráde aj oni, a hlavne oni (a nepomôžu im žiadne peniaze a ani zlato, ) a mlynec udalostí nadelí každému presne. A to ešte ani netušia, že čo si zažijú v ďalších existenciách. A ani väčšina z nás.

     Kurňa, to je tak bravúrne vymyslené, že až. A tak stále dokola, ako krásne ukazuje dávna aj pradávna história a minulosť.

     Škola života beží…

     • Apropó, už sme dostali lietadielká, na ktoré sme sa všetci poskladali a pre 4,5 rokom sme zaplatili ? Lebo vlastne na čo sme ich potrebovali, keď sme tak pevne ukotvený v štruktúrach NATO a EU a s Ruskom sa vojna nedá vyhrať ? A keby chce, tak nám ich dodávateľ jednoducho elektronicky znefunkční, keby sa nebodaj začneme štorcovať.

      A jeden, keby bol premiér, tak sme už dávno všetci zaočkovaný (a kto je vlastne rizikový ?) a ďalší poradca premiéra by sa nás tiež nepýtal a nechal nás v rámci jeho „obrovských vedomostí a skúseností“ demokratického vnímania jeho sveta dobrovoľne nasilu zavakcínkovať.

      Dobrý poradca, nie ?

      Uvidíme, čoho všetkého sa ešte dožijeme a aké bude ponaučenie a Poznanie z krízového obdobia, alebo „Kak Закалaлa стал“.

      https://www.youtube.com/watch?v=ZJn-of6nTvE

    • Ak verí politikom len idiot, napíš ako si ty vôbec predstavuješ život na tejto planéte bez politikov. Môžeš s nimi akurát súhlasiť alebo nesúhlasiť, môžeš kritizovať, vyjadriť svoju nespokojnosť, ale nevnucuj iným svoje fantasmagorie, OLGA….

     • Ak si nevieš predstaviť život bez politických parazitov, niet ti čo závidieť.

    • Ešte na dodatok, akceptujem súčasnú vládu pretože si ju občania zvolili v riadnych slobodných voľbách a tým akceptujem aj vôľu tých ľudí, ktorí tú zmenu chceli. Ale niekto nebude nikdy spokojný s nikým. No tak vydrž a v ďalších voľbách si zvoľ koho ty chceš – OLGA .

     • Miroslav Čižmár

      Ľudia sú hlúpi. Neraz to dokázali vo voľbách.

 4. Mňa by zaujímalo či by po fyzickom zlikvidovaní čelných predstaviteľov teroristickej a satanistickej WHO nastala nejaká zásadná zmena. Sú to len frontmani alebo aj niečo viac? Dá sa vôbec likvidáciou tých čo sú na očiach verejnosti niečo zásadné zmeniť alebo by ten rozruch z nečakanej udalosti bol len na povrchu a išlo by sa v plánoch WHO ďalej? …dajme tomu, že by na nejaké ich zasadnutie priletel taký kindžal …ale to by muselo mať samozrejme nejaké opodstatnenie aby RF pristúpila k takému kroku, RF nestrieľa len tak zo svojvôle ale má na to vážne dôvody. Ale WHO satanisti sa skôr rozutekajú a budú sa skrývať kade tade a budú čušať ako vši pod chrastou. Ak má byť fašizmus na Zemi zlikvidovaný tak RF sa určite neobmedzí len na svoje historické územie ale bude brániť všetky národy pred agresormi – rovnako ako doteraz. A tá miera v akej to RF robí vždy by záleží na stupni suverenity RF.
  Voľby prezidenta v Rusku potvrdili, že RF kráča k suverenite napriek úspornej snahe všetkých zloduchov Zeme zničiť Rusko.

  • Na zasadnutie WHO ani WEF žiadny kindžal nepriletí,Putin ide ruka v ruke so zavádzaním NWO.Prečítaj si na iných weboch, že ten tvoj milovaný mongoloid Putin robí presne to isté, čo aj Západ,ty zaslepený blbec.Pre tých „jednoduchších“je Putin záchranca a spasiteľ.

   • Nemyslím si, že ide o to isté. Ako som zase ja citala, skôr je to o tom ako si kto NWO predstavuje. Každá strana si to predstavuje trochu inak. A ma to logiku. Západ vieme, to je Schwabb, Čína dáva do popredia konfucianizmus a kolektivizmus, Rusko dôstojnosť, rovnosť, spolupráca.

    • Objektívne

     Putin chce NWO s ľudskou tvárou, podobne ako chcel kedysi Dubček socializmus s ľudskou tvárou. Socializmus s ľudskou tvárou bol program zverejnený Alexandrom Dubčekom, potom čo sa stal predsedom ÚV KSČ v januári 1968. Udalosti, ktoré nasledovali po zverejnení tohto programu, sú známe ako pražská jar. Ešte dobre, že sa mu to nepodarilo, pretože už od nových volieb by sme zažívali to isté, čo ľudia na západe. Rusi to vtedy zachránili. Na predanie a vykradnutie Československa by sme nemuseli čakať až do r.1989.

     • No tak ale to je priam takto desivé vidieť historické udalosti ohľadom Ruska. Rusko od smrti J.V.Stalina nastúpilo cestu kapitulácie a oodvolenua sa Západu. Aj to hollywoodske pristátie na Mesiaci im Rusi schválili a držali hubu..- pretože od tej smrti J.V.Stalina Rusko riadili trockisti – teda pakáž túžiacia slúžiť západnému páničkovi -Trockisti! Čo potom malo vznikať v štátoch soc. tábora – aké kádre keď v samotnej Moskve najvyšší predstavitelia moci lízali Západu zadok? Že by boli tej sily a charakteru, že by sa zorganizovali a tiahli na Moskvu zlikvidovať tú prozápadnú benderovskú trockistickú kolaborantskú zberbu?
      To asi ťažko. V drvivej väčšine boli orientovaní na Západ ale tvárili sa, že budujú socializmus. S maximálnou snahou likvidovali všetko čo zanechalo Boľševické riadenie pod vedením J.V.Stalina.
      To kolaborantom sme za socíku mávali pod tribúnami a nie skutočným komunistom! Od Chruščovovej pro – banerovskej vlády až do roku 89 (+10 rokov) a to v každom štáte soc. tábora. Všade bol riadený rozklad toho čo vybudovalo Rusko pod vedením J.V.Stalina. Vyhlásenie „poďme budovať socializmus s ľudskou tvárou bol podvod ale nie v tom, že by ľudskú tvár nemal ale v tom, že nám prozápadní Trockisti prezlečených za komunistov tvrdili, že socializmu či komunizmu treba dať ľudskú tvár aby sa v ňom dalo žiť pretože sám o sebe je neľudský…a to najmä ten v ktorom sme vtedy žili. A tú „ľudskú tvár“ máme v plnej paráde hlavne od 89 dodne. Ona sa totiž tá „ľudská tvár“ ktorú vtedy mali Trockisti v KSČ na mysli dá uplatniť všade…- trebárs je pekne vidieť na okrajine od 2014. Tam ju majú eňoňuňo jak víno.

   • No RF nemôže riadiť žiadny revolucionár a aktivista vyjkrikujúci na plnú hubu čo si myslí. Vsimni si, že V V.Putin viac a viac odhaľuje aktivity Západu pred verejnosťou, sleduje akú má podporu zdola a podľa toho uváži čo si môže dovoliť už povedať /vykonať a čo nie.
    Ale ty si buď taký naivný, hlúpy alebo najatý. Veď toto po predsa vedia aj protiľudskí konceptuálni šmejdi ale teba presvedčenovať nebudú, že si mimo – nechajú ťa tak, veď pracuješ pre ich tábor. Len škoda, že sa takých názorov chytajú aj bežní ľudia a potom od svojích politikov očakávajú to čo je v daných podmienkach nemožné učiniť. Potom nielenže na nich nadávajú ale im aj LIKVIDUJÚ TÚ PEVNÚ ZEM POD NOHAMI O KTORÚ SA SAMI NIJAKO NEZASLÚŽILI!
    Ale ja neviem či toto vieš alebo nie ale to nieje až tak ťažké uvidieť a pochopiť, že politik s kladnými morálnymi vlastnosťami a dokonca aj úplný zmetek v politike musí neustále manévrovať,… neviem či si si len neodskočil od obeda zasabotovať nejaký komentár ohľadne podpory RF či V.V.Putina.

   • Keď nevieš nič zmysluplnejšie napísať, tak neurážaj. Každý nemusí vedieť, čítať
    a snoriť na iných weboch.

    • Tak napíš niečo zmysluplné ty a nie len jednu vetu.Putin zavádza v Rusku systém sociálnych kreditov,ako v Číne, ruská Sberbank stavia 15 minútové mesto, čiže budúci koncentrák,schválili dokonca očkovanie detí mRNA genetickým svinstvom,schválili“ Zelenú agendu“2030,uhlíkovú neutralitu, pandemické opatrenia boli úplne rovnako tvrdé,ako inde vo svete a stavím sa ,že podpíšu aj Pandemickú dohodu,moslimom stavajú mešity, digitálna identita a digitálny rubeľ tam bude čochvíľa…. Už som tu niekoľkokrát písal, že položidák Putin, ktorý sa dobre pozná so Schwabom a bol niekoľkokrát na WEF zavádza rovnaké zvrhlosti,ako Západ.Putin Schwabovi povedal, že Rusko bude budúcim centrom 4-tej priemyselnej revolúcie, čiže tzv.Veľkého Resetu, ktorý presadzuje nacista Schwab.Lenže naivným a zaslepeným hlupákom,ako si ty a ďalší sa nedá nič vysvetliť, žiadne argumenty nemajú pre ignorantov význam.Máte naivitu 12 ročných školákov,ste zmagorení a zhypnotizovaní svojou modlou Putinom…Chýba vám kritické rozmýšľanie a logický úsudok…..Postreh,keď nemáš čas snoriť po weboch,tak tu nepíš,lebo si len blbý ignorant, ktorý nemá žiadne vedomosti,nič nečíta a nemá čím hodnotným prispieť do diskusie…..Na to ,aby si diskutoval, musíš mať argumenty a informácie,nielen prázdne vety.Rusko vraj bude chrániť východné národy pred agresiou,táto Achnatonová naivná veta naozaj stojí za to…No veď uvidíme,ako nás bude chrániť.Nebudem sa tu s vami hádať, čo je Putin zač, vašu hlúposť,naivitu, tvrdohlavosť,ignoranstvo a nekritické myslenie to nezlomí.Veď po čase uvidíte sami….Ale bude už neskoro a vy sami si svoj omyl nepriznáte.Takým,ako vy sa nikdy „nerozsvieti“.Vy rozmýšľate štýlom „zlá Amerika, dobré Rusko“, lenže tak tomu bolo v časoch socializmu a studenej vojny.Teraz sú zlí všetci,nielen jedna,či druhá strana.Po celom svete sa vytvárajú rovnaké mechanizmy kontroly,sledovania a šikany vlastných obyvateľov prostredníctvom kupených politikov,polície,armády, lekárov atď….V neďalekej budúcnosti to bude ešte oveľa horšie ako za kovidu, ktorý bol len malým cvičením oproti tomu, čo nás ešte čaká…V budúcej novootrokárskej a technokratickej spoločnosti bude jedným z otrokárov aj váš milovaný Putin.Patrí do rovnakej bandy s Macronom, Trudeauom,Timmermansom a ďalšími zapredancami,vyškolenými WEF,Aspenom, či Bilderbergom…Nepriateľstvo Východ-Západ je len naoko,židáci a globalistii takto nerozmýšľajú,ale vyhovuje im, keď ostatní áno.Tak sa dne, ešte pred spaním pomodlite k svojej svätej Trojici -Putin,Lavrov,Medvedev…

     • Sursum Corda!

      Podobne ľudia čakajú na volebné víťazstvo ďalšieho „spasiteľa“ Trumpa spoza veľkej mláky, ktorý v rámci svojho predvolebného boja začal predávať primerane upravenú protestantsko-slobodomurársku bibliu doplnenú o satanskú časť o ľudských právach za tomu aj zodpovedajúcu cenu 59,99 dolárov, teda tri obrátené šestky! Neuveriteľný výsmech ľuďom.

     • Objektívne

      Putin sa zaviazal splniť agendu 2030 a 2050 najneskôr do r.2060. Zrejme vie prečo, nemusí sa ponáhlať a k mnohým krokom v rusku ani nedôjde, pretože niekedy medzi rokmi 2040 až 2050 sa očakáva udalosť o ktorej globalisti vedia.

     • Nikto tu nie zmagorený Putinom ako modlou, všetci majú triezvy rozum až na teba a tebe zopár podobných, možno ďalších tvojich nickov. Až tá budúcnosť príde, potom píš a nekonšpiruj vopred že nepriateľstvo-východ-západ je len naoko. To akože naoko sa zabíjajú aj ľudia vo vojne však? Ty máš zasa rozum starého harcovníka keď iní 12 ročných. To čo sa bude diať v budúcnosti nevplyvníš, podľa teba čo uvidíme!!!!……má sa tu nadávať na Putina že je mongoloid a položidák, tebe kto nadáva že si zaslepený debil….a veru si, páči sa ti to? A dá sa veriť všetkému čo sa na tých weboch dočítaš, vieš že ten kto to píše, napíše stopercentnú pravdu? Logika chýba tebe o moje vedomosti sa ty nestaraj. Ty akurát reaguješ na iné príspevky, čakáš na svoju korisť aby si mohol kritizovať iných a nadávať im do hlupákov, urobiť ich hlupákmi, ty hlava najmúdrejšia – JOZEF…….

     • Maroš: V tom videu sú známe veci, len sa o nich nehovorí. Je fajn že to niekto zhrnul, pretože denne čítam a počujem samé nezmysli. Klamstvá sú ako jed ktoré otravujú myseľ.

 5. Putin řekl, že Barack Obama je po útoku v Moskvě „legitimním vojenským cílem“

  https://aktax.cz/putin-rekl-ze-barack-obama-je-po-utoku-v-moskve-legitimnim-vojenskym-cilem/

 6. Postreh,ty máš do zdravého rozumu a úsudku strašne ďaleko,zato vygumovaný debil si kvalitne.Presťahuj sa do Ruska,založ klub milovníkov Putina a zober zo sebou aj podobných debilov,ako si ty,tu na Slovensku ich nájdeš plno, takých polointeligentov s polomozgom,podobných tebe.Ty máš milión svetelných rokov do toho,aby si niečo pochopil.Práve takých blbcov,ako si ty politici potrebujú….

  • Je zaujímavé že Achnaton na tvoju urážku, že je zaslepený blbec nereagoval, asi to je to účel samodiskusie, podsunutie, reakcia.
   Čo ti ešte napísať? Prázdne nádoby najviac dunia. Mne úplne stačí polomozog na pochopenie toho, na čo ty potrebuješ celý mozog. Mne stačí nižšie IQ na to, na čo ty potrebuješ vysoké…..

 7. Jozef, zaujímavé že Achnaton na tvoju urážku, že je zaslepený blbec nereagoval, asi to je to účel samodiskusie, podsunutie, reakcia.
  Čo ti ešte napísať? Prázdne nádoby najviac dunia. Mne úplne stačí polomozog na pochopenie toho, na čo ty potrebuješ celý mozog. Mne stačí nižšie IQ na to, na čo ty potrebuješ vysoké…..

 8. A ešte dodám,áno,všetko,čo sa dočítam na weboch, ktoré sledujem,je pravda.Ty, postreh,zjavne toho veľa nečítaš.Radšej si zmeň nick,lebo „postreh“k tebe nepasuje. Maroš dal nad tvojím komentárom celkom dobré video,pozri si ho,dovzdelávaj sa trochu a porozmýšľaj…

 9. Tieto priehľadné aktivity globálnych zločincov môže akceptovať iba totálny idiot. Nasrať na WHO a aj všetky iné zlospolky.

 10. Ty nemáš nižšie IQ,ty ho nemáš takmer žiadne a tým svojim polomozgom pochopíš to,čo ja za dvojnásobok času, aj to iba,ak budeš veľmi chcieť.

 11. No kukol som to video o VVP. Prevelice sa snažili. Ale najviac ma pobavilo že nejaké „suverénne národné spotrebné družstvo svetlá veľká Rus ako štátny orgán ZSSR“ a international treasure monetary one údajne výkupilo ruskú federáciu.

  Vykúpilo od koho ? Za koľko ? Koľko to asi mohlo stáť ? Asi majú oslíka otras sa, Aladinovu zázračnu lampu a poklad a gróf monte Christo je predseda predstavenstva asi a všetci ostatní pestujú zemiaky a zeleninu. A všetko sa vyrieši, ako náhle už nebudú na konci spomenutí „zloduchovia sveta“. Alkoholický sused zázračne prestane chlastať, všetci na Sk začnú spolupracovať, pomáhať si, prestanú kradnúť, podnikatelia a zamestnanci, politici a oligarchovia, budú osvietení, lebo si uvedomia „zrazu“ že sú vlastne slovania všetci….arabi, číňania. indovia, kórejci, drogové kartely budú pásť kozy a oberať banány a všetci si padneme do náručia a na zemi nastane mier….

  Lebo niekto vykúpil Rusko ? A že je to len pár jedincov, ktorých treba zabiť. No šak keď mali na vykúpenie Ruska, neostalo na voľajakých špecialistov , šak mohli dávno zaplatiť a mohol byť mier už dávno….jaj, šporili na vykúpenie.

  Ale pozrite si to.

  Je tam dosť zaujímavých informácií, kto si čo z toho zoberie, je už len na ňom…

  • Áno, máš pravdu,bolo by naivné si myslieť, že odrazu sa začneme všetci navzájom mať radi,budeme spolupracovať a že spoločne porazíme zlo.Len som chcel napísať, že väčšina ľudí slepo a hlúpo verí slovám niektorých politikov,aj keď samotné skutky týchto politikov ukazujú presný opak ich slov.Nikdy netreba veriť žiadnemu z nich a už vôbec nie tomu , že nám v niečom pomôžu,v skutočnosti sú bežní ľudia tí poslední, ktorým by oni pomáhali. Napríklad také voľby sú len ukážka hlúpej dôverčivosťi, nič iné.Koho ľudia zvolia,toho si globalisti a korporácie kúpia….

 12. Ja skúsim dnes – mierne „od veci“ – redakčného článku, pričom určite k súčasnému – „meritu veci“.

  Som narazila na yutubera, ktorý oduševnene verí elektromobilom, sám vlastniaci Teslu. Dnes (28.3.2024) natočil video pre tých ľudí, ktorí skutočne milujú IT a v rámci nej aspekt – virtuálnej reality, ktorej sa úplne podrobne a popisne venuje vo svojom cca 47 min. videu i so svojimi „priamymi“ virtuálnymi zážitkami, napr. ako turista v prímorskom štáte na inom kontinente, ev. ako akčný pilot lietadla, ev. ako priamy hráč rôznych športových zápasov…

  Chcem tým len povedať, že pokrok v agende AI + IT zrejme nedokážeme vývojovo zastaviť. Určite po takejto PR nahrávke k danému produktu, generácia nar. po r. 2000 + pôjde a bude si myslieť, aké je to fakt „suprové“, sa vymaniť z dnešnej tzv. spoločensky-nudnej a šedej „kataklizmy“ tým, že si nasadia 3D-okuliarky poslednej značky a sú šťastní, že môžu „vyskočiť“ z tejto reálnej zóny tohto Sveta – OUT, pričom už mnohí tu diskutujúci by povedali, že veď vyskočili z jedného Matrixu iba do toho ďalšieho Matrixu. Takže – aký problém tu riešim? Veď ide len o zábavu, že jo?

  P.S. Môžeme si tu rozoberať do rána, že sa rozprávame o tom, že je to duchovný fejk, ale mládež (ale možno i stredná stárež) potvrdia to, že je to síce fejk, pričom – vysoko technologicko-multi-funkčný fejk, a neuvedomujúc si pritom tú skutočnosť, že áno, toto je presne to, čo potrebuje GP, aby ľudia nemali potrebu sa zaujímať o to, čo sa v SKUTOČNOSTI (pozn.: matrixovo-nematrixovej) – okolo nich životne deje a čím je potrebné sa „reálne“ – zaoberať. Ako povedal klasik: „Dajte ľuďom chlieb a hry a máte od nich pokoj“! (Pozn.: Skôr prídeme o ten chlieb, ako o hry..)

  P.S: Buďme si istí, že zo strany „vrcholového hráča“, je to znovu ďalší priamy ťah na bránu, čo sa týka mentálneho vplyvu myslenia tzv. „novej“ generácie, ktorá tu – de facto následne – volebno-virtuálne rozhoduje o našom ďalšom životnom Bytí, vs. nebytí..
  Vďaka za porozumenie!

  Odkaz:
  https://www.youtube.com/watch?v=Cbk8etlF2zw

Pridajte komentár

*