Už sú vyvinuté a naskladnené vakcíny pre pandemickú vtáčiu chrípku, ktorá oficiálne ešte ani neexistuje


Print Friendly, PDF & Email

Už sú vyvinuté a naskladnené vakcíny pre pandemickú vtáčiu chrípku, ktorá oficiálne ešte ani neexistuje

(Lance D. Johnson, Natural News) Vláda USA už vyvinula a naskladnila nové vakcíny proti pandemickej vtáčej chrípke. Tieto nové vakcíny nie sú určené pre vtáky a iné zvieratá, medzi ktorými sa šíri súčasný kmeň vtáčej chrípky.

Aj keď sa tento kmeň vtáčej chrípky ešte ani len nepreniesol z človeka na človeka, už sa pripravuje nová dodávka vakcín proti kmeňu H5N1 a ďalšie mRNA vakcíny proti vtáčej chrípke.

Uvedené vakcíny zavádzajú geneticky špecifický antigén z najnovšieho kmeňa vírusu chrípky A, podtypu H5N1.

Podľa tradičnej definície očkovacej vedy je tento antigén určený na aktiváciu ľudských imunitných buniek a podnietenie dlhodobej imunitnej pamäte na cieľový antigén, ktorý potenciálne chráni jednotlivca, keď je neskôr vystavený tomuto špecifickému kmeňu vírusu.

Ako farmaceutické spoločnosti vyrábajúce vakcíny už teraz vedia, že práve tento špecifický kmeň bude zodpovedný za pandemickú chrípku?

Na to, aby vedci vyrobili účinnú vakcínu (o ktorej sa domnievajú, že už ju majú), musí existovať spoločné úsilie na manipuláciu genetického kódu vírusu H5N1.

V minulosti vedci neboli schopní uhádnuť genetické mutácie nadchádzajúcich kmeňov chrípky a skrížených vírusov. Preto vakcíny proti chrípke rok čo rok zlyhávajú. Na to, aby sa vakcíny vyrobili a skladovali s istotou ich účinnosti, musí byť v hre nejaký výskum pridávania funkcií vírusu (ako tomu bolo pri covide).

Takýto výskum by umožnil vakcinačnému priemyslu zúžiť svoju pozornosť na špecifickú genetiku cieľového antigénu, vytvoriť zásoby vakcín a pripraviť sa na hromadné očkovanie proti hroziacej pandemickej chrípke spôsobenej človekom.

Už teraz existujú jasné signály, že vtáčia chrípka bola umelo vykonštruovaná

Nakoľko súčasný kmeň vtáčej chrípky už zmutoval tak, že je schopný infikovať rôzne druhy zvierat, nielen vtáky, zdá sa, že na súčasnom kmeni H5N1 už boli v laboratóriách vykonané genetické zmeny.

V skutočnosti sa vtáčia chrípka rozšírila z hydiny cez kačice divé na dobytok a dokonca aj na delfína.

Dr. Peter McCullough bije na poplach kvôli tejto podivnej stope vírusového kríženia. Povedal, že ide o signál, že tento kmeň vtáčej chrípky je modifikovaný človekom a „vyzerá to, že vychádza z amerického výskumného centra pre hydinu v Aténach v štáte Georgia, USA“.

„Už majú pripravené vakcíny pre prípad, ak by sa vtáčia chrípka rozšírila na ľudí. Ako je možné, že už majú vakcínu? Všetko je to založené na genetickom kóde a oni už poznajú genetický kód,“ povedal doktor McCullough.

Zatiaľ čo súčasné riziko prenosu na ľudí je extrémne nízke, samotná existencia zásob vakcíny proti vtáčej chrípke by mala každého prinútiť zamyslieť sa nad tým, či už bol vyvinutý konkrétny kmeň vtáčej chrípky, alebo či sa v súčasnosti pracuje na jeho masovom uvoľnení do populácie.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Vývoj biologických zbraní a výskum predátorských vakcín sa nezastavil ani po tom, čo boli vakcíny proti Covidu-19 testované na populácii so škodlivými následkami.

Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) sa dokonca v súčasnosti dožaduje schválenia a implementácie „pandemickej zmluvy“ s cieľom získať späť kontrolu nad populáciou a zaviesť očkovacie pasy.

Bývalý riaditeľ CDC Robert Redfield začiatkom tohto roka varoval, že na to, aby sa vtáčia chrípka preniesla na ľudí, musela byť modifikovaná pomocou výskumu s pridávaním nových funkcií vírusom.

Všetko je už pripravené na spustenie novej pandémie

Všetky podmienky pre novú pandémiu sú teda opäť pripravené a aktéri, ktorí sa snažia profitovať z novej pandémie, sa už dožadujú kontrolných právomocí – počnúc programami predátorských vakcín a „pandemickými zmluvami“, ktoré by globalistom priniesli väčšiu moc a bohatstvo.

Hlavný vedec Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) Jeremy Farrar, ktorý sa podieľal na utajovaní pôvodu vírusu SARS-CoV-2, už svetu hovorí, že vtáčia chrípka sa bude vyvíjať a „vyvinie si schopnosť infikovať ľudí“.

WHO sa práve v týchto dňoch snaží schváliť dohodu o pandémii, ktorá zruší národnú suverenitu krajín a individuálnu autonómiu v globálnom meradle a prinúti obyvateľstvo, aby sa podriadilo globálnemu diktátu WHO, ich vývoju a utajovaniu biologických zbraní, ich predátorskému výskumu vakcín, ich systému vakcinačných pasov a mnohým ďalším strašným systémom sledovania a zneužívania.

Keďže vakcína je už vyvinutá a naskladnená pre kmeň vtáčej chrípky, ktorý ešte ani len oficiálne neexistuje, ekonomický a spoločenský tlak na rozpútanie novej pandémie je bezprostredný.

Súčasťou toho tlaku bude rozbehnutie novej ziskovej testovacej platformy pomocou PCR testov, ktorá u chorej a imunitne oslabenej populácie spustí záplavu pozitívnych výsledkov.

To ešte viac odôvodní vládne kontroly a schémy prania špinavých peňazí, ktoré sa v konečnom dôsledku použijú na zdokonalenie globálneho systému očkovacích pasov, doplneného o digitálnu menu centrálnej banky (CBDC), technokratickejšie kontroly, dohľad nad populáciou a skóre sociálneho kreditu za dodržiavanie predpisov.

Aj keď je rozumné nebáť sa tento rok potenciálnej pandemickej vtáčej chrípky H5N1 a nepodriaďovať sa totalitným praktikám a obmedzeniam, stále je rozumné pripraviť svoju domácnosť psychicky na nadchádzajúcu propagandu a zbabelosť ohlúpnutých más.

Zopakujte si protokoly včasnej liečby, ktoré sú v podstate rovnaké ako pri covide a zadovážte si „veci pripravenosti“ pre prípad, že tieto dravé temné sily vypustia do sveta ďalšiu vlnu biologických zbraní, deštruktívnych očkovacích programov a úplného totalitarizmu.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Lance D. Johnson, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „Zopakujte si protokoly včasnej liečby, ktoré sú v podstate rovnaké ako pri covide a zadovážte si „veci pripravenosti“ pre prípad, že tieto dravé temné sily vypustia do sveta ďalšiu vlnu biologických zbraní, deštruktívnych očkovacích programov a úplného totalitarizmu.“

  Takže aj tento článok napísal člen virologickej mafie.
  Vírus = jed. Existuje svet bez jedu? Bez vírusu? Veď prestaňme používať slovo vírus a začnime používať slovo JED!

 2. Najvyšší súd jasnou rečou: Pri Magátovi Špecializovaný trestný súd porušil zákon!
  https://odysee.com/@Kotlebovci:8/najvy%C5%A1%C5%A1%C3%AD-s%C3%BAd-jasnou-re%C4%8Dou-pri:2
  ——————
  Celosvetovo sa niečo „protižidovsky“ láme – žaloby na Izrael a Netanjahua napr. – to, čo nebolo doteraz dovolené. ???

 3. Pred útokom v Handlovej Fico potvrdil koniec áut na benzín a naftu
  https://odysee.com/@Kotlebovci:8/pred-%C3%BAtokom-v-handlovej-fico-potvrdil:1

  Bariéry v Handlovej vs. Michalovce
  https://odysee.com/@dannykollar:d/bari%C3%A9ry-v-handlovej-vs.-michalovce:e

  Vzbura v Markíze / čistky a vývin situácie..
  https://odysee.com/@dannykollar:d/vzbura-v-mark%C3%ADze-%C4%8Distky-a-v%C3%BDvin:2

  • Objektívne

   Nebudú žiadne autá keď sa vo väčšom meradle bude stávať, že samé začnú horieť. To sa bude týkať aj tých neelektrických.

 4. Ja si nemôžem pomôcť ale keď si spomeniem na časy keď som bol dieťa alebo výrastok tak keď sme lietali po lesoch, horách a lúkach tak všade bolo tak živo a teraz aj keď nás ide do lesa viac alebo len ja sám tak je tam jaksi mŕtvo. Aj keď kráčam medzou pri lánoch obilia tak akoby už ku mne neprehovárali ako kedysi ale už iba ticho na niečo čakajú. Ale nie je to môj stav len to pociťujem ako ťarchu.
  Myslím, že je to zmenený stav kolektívneho vedomia…za niekoľko desaťročí.. od dôb socializmu…a asi to odvtedy permanentne vnímam. Je to cítiť aj v mestách, v práci.. absolútne všade taká divná vykostená ani nie atmosféra ale kompletný stav v ktorom sme ponorení a v ňom žijeme. Z veľkej časti za to môžu médiá, ktoré naprosto zblbli populáciu z (veľkej časti) ktorá má už zo všetkého obavy a nedôveruje ničomu ale iba tým médiám. Najviac je to poznať, že ľudia sa už nevedia tešiť jak malé deti z maličkostí a z čohokoľvek – trebárs keď okolo nich preletí čmeliak alebo pri hre s deťmi. Sú z tých médií zmagorení.
  No a keď vidím tie kravy a volov v tv jak sa na nás tak KRÁSNE z obrazovky žgeria tak si hovorím, že čomu sa tak stále tešia a radujú – akože čo takého nám oni prinášajú – čo z toho stojí za tie ich neustále úsmevy???! Čo nám takého úžasného prinášajú keď sa tvária ako naši dobroprajní spasitelia? Ľudí to normálne pohltilo, úplne si ten procesor z toho tv začlenili do mozgu a nevedia už bez neho žiť.
  Keď príde ďalšia jedna z milióna hovadin – trebárs strašenie o nejakej vtáčej chrípke tak to automaticky berú ako realitu…ako lesy a lúky okolo nich, ako všetko čo sa ich bezprostredne týka..s pritom je to niekde kde ani nevedia odkiaľ to ide..ale je to okamžite pre nich realita o ktorej sa nepochybuje.
  Rozumu majú kopcom ale aby ho použili keď treba tak to nie..

  • Je to – tento stav – strata radosti. Dystopia . Hoci ešne nie jej des. Strata radosti – ako ticho pred búrkou.

  • Pozorujem tento postupne degradujúci stav seriózne od 1998. Predtým moc seriózne nie.

   Vyvinula sa rýchlo technika, a to sa pretavilo do zrýchleného štýlu života. Zostalo nám motto: Chceme stihnúť „všetko“.

   Nespracované myšlienky, pocity, a emócie sa hromadia v telách i mimo nich. Pridáva sa extra neklid.

   Táto energia sa šíri po miestnostiach, uliciach, a pokrýva celé oblasti. Zasahuje aj prírodu v okolí.

   Ranný východ Slnka, niekedy už pred východom 03:00AM, všetko dôkladne očisťoval, a energizoval. Teraz v určitých lokalitách (neraz) tomu tak už nie je.

   Teraz náme spoločenský život v niektorých mestách 24/7 a „posunula“ sa pracovná doba, niekomu až do večerných hodín,

 5. Súhlasím, ja som si zase všimol ako ubudlo na lúkach, v lese hmyzu.. kedysi to v lete všade tak bzučalo … všade mravce, včely, osičky, čmeliaky, koníky, motýle, muchy….atď..aj večer..svetojánske mušky, komáre,mory viem že to nebolo vždy príjemné, ale v lese na lúkach, okolo domov na dedine to žilo.. množstvo vtáctva, každú chvíľu nejaký bažant, prepelica, zajac, srnka, dravý vták na oblohe ..teraz len medvede 🙂

  • Teraz keď rozhrniem trávu na záhrade, v sade alebo na lúke tak je väčšinou suchá tvrdá zem a na nej labzuje minimum hmyzu. Tiež je menej hmyzu čo sa zdržiaval priamo na tráve a tiež čo vždy poletoval nad trávou – je oveľa menej.
   Dokonca aj taký jemný mnohozvučný hlas hmyzu v tráve – taký jemnucký pukot/praskanie/šum, ktorý bol počuť keď som si niekedy sadol / ľahol do trávy – ten tiež zmizol.
   Je to vidieť aj na sliepkach, že už tak nenaháňahú hmyz v záhrade. Tiež keď som nedávno rýloval na plný rýľ tak tých dážďoviek bolo už menej….no proste je toho hmyzu menej.
   Ale včera ma jeden svrček presvedčil, že to v tráve ešte ako-tak žije lebo ma doslova vyhnal z dvora keď som si sadol do kresla, že si oddýchnem. Tak strašne silno vykrikoval, pravidelne a tak dlho že som to po 15 minútach vzdal… normálne mi z toho v jednom uchu až zvonilo, ….bol schovaný niekde v kríkoch.

   • Mnoho chémie, málo hmyzu. Škodlivého, už aj GMO hmyzu je hromada, ale vtákov, ktorý ho žerie je pomenej. Už aj tie vtáky sú GMO, lebo nežerú ten GMO hmyz? Invázia slizniakov (slimáky bezdomovci), tak tých prichádzajú od neviem kade stovky každý deň a žerú len kultúrne rastliny, sú GMO, mám na to dôkazy. Moje slepúchy a jašterice nevedia zvládnuť to množstvo „imigrantov“. Mravcov a vošiek mám káždý rok v záhrade milióny, už sa nesnažím ani proti nim nejako bojovať. Sýkorky a lienky sa o nich postarajú.

  • Ja neviem, kde žijete, ale ja mám na pozemku na mraky života. A to som 15 km od akože mesta krajského. Zajace pod oknami aj s vysokou. Sokolov aj viac druhov, na agátoch hniezdia. Aspoň 15 hniezd vtáctva. V krmítkach sýkorky, trasochvosti a neviem čo ešte všetko tu vyspevuje. Jaj žltá Vlha minule sedela na terase. Jašteríc na mraky, hady, skokanov, ropuchy, divoké včielky, osy, sršne čo by ani nemuseli. Drozdy a nálety škorcov. Pavúkov všelijakých, hmyzu neúrekom.

   Stále dosádzam stromy, čo my pováľajú a obžerú, aj keď som obalil pletivom. Na lipe včiel jak v úli. Bystrušky, roháče, kobylky a ježkov. Kačka si v takej mini kaluži vysedela 13 nádherných krpatých. Mačka má 2 mini šelmy fčil, lasice a kuny. Hryzcov jak hovado a ešte sa zase aj potkani znova objavili. Už len tie medvede nám tu chýbajú….

   Každodenné ZOO prenádherné. Tu majú raj nestriekaný a ovocný a lúčny. Všetky druhy stromov ovocných a čo len srdce ráči.

   • No – šťastný človek – prajem ti to!

   • Aj ja som mával zverinec a mačiek milióny a veru bola s nimi sranda. Psy čo som mal ich neriešili. Až neskôr som to riešil kastráciou (tie mačky – baby ale vždy som ich nechal aby mali aspoň dva vrhy).
    Niekomu to prekáža a nedokáže mať viac ako jednu či maximálne dve mačky ale mne nevadilo, že ich ako dospelákov bolo aj deväť. Každého/každú som poznal po povahe a vedel som s nimi „jednať“.
    Mne ani v dome mačka nevadí a mám rád keď príde zvonka a je so mnou vnútri a keď niekedy napríklad umývam riad, počúvam nejaké audio správy a mačka/mačky sú pri mne – im to sedí a mne tiež. V škandinávii sú často chlapi na mačky viac upnutí ako na psov.
    Tam na severe na osamelých farmách a príbytkoch je mačka či kocúr už „niekto“ kto má právo nasledovať gazdu jak do kravína, do kuchyne či na gauč – je to taký parťák, ktorý nieje náročný a nezaťažuje gazdu ako pes lebo so psom sú často pri takej práci ked človek nevie kde mu hlava stojí len „organizačné“ problémy.
    Inak neviem kde sa vzalo to, že mačky sú falošné…to musel vymyslieť niekto ešte v stredoveku.. takú tupinu.

    • Mačka potrebuje teplo a žrádlo a vysrať sa ti do okopaných jahôd.

     • Ale zase dáva človeku čo pes nevie dať. Len to zasa musí človek najprv dať zo seba jej a ona mu to potom vráti. Poznám dosť ľudí čo majú doma na barakoch mačky ale berú ich ako niečo otravné. Je to divné – jednak ich majú roky a pritom na ne len nadávajú a vymýšľajú si pre to roxney dôvody. Nikdy som to nikomu z nich nepovedal ale vŕta mi v hlave ten ich laxný prístup, že „mám dom a keď je tam mačka tak je to ok ALE nemám to rád a najradšej by som to niekedy zabil lebo ..ani neviem prečo. Ale ja viem prečo – preto, že im to nič neprináša, ani nejakú povesť. Zato psom sa dá aspoň pochváliť – to je iná! Ale chváliť sa mačkou, ktorá človeka víta u brány, u dverí? Pch, veď by sa každý len zhovadil.a to ešte nehovorím o tom ak by človek druhému vysvetľoval aká je, akú má povahu atď. To je ten prístup ludí – mačka odkrýva u ľudí faloš pred tými , ktorí ňou pohŕdajú.
      Nedávno som dokupoval sliepky (7ks) a predajca mi o každej povedal akú má povahu aby som vedel ako k nim pristupovať. Ak si sadneš večer k sliepkam keď idú spať na bydlo tak by si počul ako ukončujú prežitý deň komunikáciou o tom ako ho prežili.
      A ešte k tým mačkám – ak sa človek dokáže naladiť na mačku tak prebieha skutočná komunikácia – už to nieje len porozumenie mňaukania. Cca 15 rokov nazad som s dvomi kocurmi chodil na vychádzky, …aj v zime v snehu.
      Neutiekli mi ani raz a prešli sme trasu cca 4 km okruhom domov. Chodili sme v prírode a nie v meste – tam by to nezvládli.
      Väčšinina ľudí tvrdí, že pes má bližší kontakt s človekom – áno tak to zákonite musí aj byť ale čo iní ľudia dokážu zažiť do psom to ja dokážem zažiť s mačkou…

 6. Zidovska nevyhlasena valka lidstvu
  https://odysee.com/@milkomilko582:3/Zidovska-nevyhlasena-valka-lidstvu:e
  ————-
  Zhruba 6 hodín materiálu strojového prekladu.

 7. svatoslav butora

  Jedna z gréckych starodávných bájí/povestí opisuje, čo obsahuje Pandorina skrinka. Tzv. vedci, čo tú dnešnú Pandorinu skrinku uvádzajú do chodu si neuvedomujú, že ich úsilie o vytĺkanie zisku/peňazí za „ochranu“ pred obsahom nemocí z Pandorinej skrinky prinesie ovocie v podobe stavu mysle Sveta ľudí, ktoré sa prestane týchto plodov pekla báť a prestanú sa báť nepodriaďovať sa servilným vládam, ktoré Pandorinou skrinkou nemocí operujú ako so zbraňou, slúžiacou k zavedeniu otrokárskych metód vládnutia. Buďte prekliati – vy všetci ktorí ste sa stali z vedcov šamanmi a sluhami pekla.

 8. Ale pripraviť sa musíme, či nie? Najlepšie by bolo vyvinúť univerzálnu vakcínu na všetky vírusy, aj také čo ešte nepoznáme. Takú, ktorá by sa pichala preventívne niekoľkokrát do roka. Aby farma firmy mali stály odbyt. To je sen každého výrobcu a majiteľa.

 9. Pandemická dohoda zatím neschválena, ale není vyhráno! Ti zločinci se nezastaví!!
  https://www.infowars.com/posts/pandemic-treaty-fails-for-now/

  Tedros: “The world still needs a pandemic treaty. Many of the challenges that caused the serious impact during COVID-19 still exist,” he said.

  Už zašli moc daleko na to, aby po porážce je společnost nechala v klidu a oni to vědí.

 10. S rostoucím počtem obětí na Ukrajině se EU chystá povolat do boje Evropskou mládež

  https://aktax.cz/s-rostoucim-poctem-obeti-na-ukrajine-se-eu-chysta-povolat-do-boje-evropskou-mladez/

 11. Von der Leyenová slíbila, že „naočkuje“ obyvatele EU proti „špatnému myšlení“

  https://aktax.cz/von-der-leyenova-slibila-ze-naockuje-obyvatele-eu-proti-spatnemu-mysleni/

 12. Všetko je to Agenda 2030, veľké puzzle a každá časť je potrebná pre získanie celého obrazu! Ani digitálna mena a základný príjem nie sú len tak pre naše dobro! Koľkí ľudia by si dali za cent prevŕtať aj koleno, alebo hoci len chlieb zadarmo… títo všetci chamtivci padnú do otroctva ako prví ! Koleso nešťastia sa točí a čoskoro sa zastaví…
  https://obcansky-tydenik.info/2023/03/gesara-nesara-past-noveho-svetoveho-radu/

 13. františek

  Vo svete prebieha boj o nadvládu ľudí.Amerika a Západ stráca na sile a preto kope na všetkých,ktorí chcú chrániť svoje štátne záujmi.Vidieť to v Afrike,Južnej Amerika ale aj v Azii.Všetko však závisí od ľudí,ktorch sa to tíka.Ak sa postavia zlu a nebudú sa dať uplácať,tak sa svet zmení a nastanú lepšie časy.

  • Agendu 2030 a digitálnu menu, digitálnu identitu sa zaviazali zaviesť skoro úplne všetky vlády na svete, počínajúc USA, cez EU, Indiu až po Rusko ! Tzn., že slúžia rovnakému pánovi ZLU ! Takže bdej a nedôveruj žiadnemu politikovi podľa hesla Karla Kryla ! Inak im padneš do pastičky !

   • v maďarsku taky schválily digitální ID nebo COVIDpas (přesně si už nepamatuju) a prý jeden maďarský ministr podepsal pandemickou smlouvu – ví o tom co se dějwe v maďarsku někdo něco víc?!

   • Kryl a Havel – boli rovnakí akurát v iných rolách. Ak by zákulisie šuplo Kryla na hrad tak by Havel po prevrate písal pre ľudí divadelné hry ako sa bezhlavo privatizuje a ako sa nehanebne rozkráda majetok ČR – teda skôr majetok USA – že predsa všetko v ČR patrí USA – dal by Krylovi kapky tak ako dal Kryl kapky Havlovi v piesni Demokracie rozkvétá…
    Obaja mali v hlave len Západ pred aj po 89 tom. Ani z jedného si príklad neberiem.

 14. V skutku je toto pozitívna správa:
  https://akw.sk/k-o-pre-pcr-testy/ !
  Ale väčšina oviec tomu aj tak neuverí, lebo hypnóza tupých médií, zvlášť TV je pre nich prisilná… A psychopati, čo tu tlačia novú plandémiu sa na to tiež nebudú pozerať, už neraz pravdu prikryli pravdu blatom, vďaka svojim primitívnym a chamtivým posluhovačom… Ak sa to však začne, tak uvidíme koľko z tých zapichaných sa prebralo, akú máme skutočne vládu a nakoľko rýchlo budú chcieť doraziť mňamkami svojich verných vyznávačov !

 15. Pavel Smutny

  Plandemická zmluva,…Ak to bude odložené o pol roka, rok, dva, dobre, najlepšie nič nepodpisovať ani nejaké predbežné, obmedzené dohody, či, všetko je to zatiaľ totižto len zmluva s diablom….snáď ak by boli tam nejaké voľby do vedenia WHO,. navrhnúť pretlačiť neskorumpovaných bez väzieb na Gatesa a spol…. Sorošmainstream média aj u nás v SR stále presadzujú klamstvá o náhodnom pôvode covid-19 vírusu, preskočením z netopiera, cibetky, hada,…na človeka, hoci USA vyšetrovatelia potvrdili laboratórny pôvod covid-19, Prví traja nakazení, potom aj hospitalizovaní Ben Hu a jeho 2 kolegovia čo implementovali sekvenciu,…do covid vírusu na príkaz Dr. Fauciho, spolumajiteľa moderny, súčasť Blackrocku,.. Dopredu všetko pripravené bolo, zapletené je aj WHO s Gatesom, Juesej armáda s 36…biolabákmi na Ukrajine,…… Blackrock a Vanguard zarobili na plandémií, majetok im vzrástol za 3r. o 15000mld???!!! Treba pýtať odškodné za covid zomrelych, vtedy zomrelých od zloduchov po 100000, rep. 50000, chorých s následkami 20000EUR,… stopnúť im ďalšiu činnosť, zhabať majetok!!! K našej výzve, prehláseniu ak bude, lebo sa stále u kompetentných zbytočne váha,..sa isto pridajú rýchlo ďalšie krajiny! Musí to byť aj ako varovanie pre zloduchov, aby nepripravili na nás, nedokonali ďalšiu habaďúru,…Majú totižto pripravenú samoreprodukčnú covid,..vakcínu (vyvinuté v Japonsku), čiže čosi ako mRNA vírus,… mRNA produkujúci šalát, špenát,..z Kanady, ktorý sa už dostáva na trh supermarketov v Záp. EU,.. aj túto vtáčiu chrípku,…!!! Konajme dokiaľ nie je neskoro…. Prídeme do BA, pred do NRSR,… podporíme, prečítame, tlačovka, hocičo čo pomôže, prebudí verejnosť….RNDr. Pavel Smutný

  • Len už sú tu aktivované nosaté procesy riadenia v zmysle tzv. cielenej provokatívnej činnosti. Trockizmus.

 16. Israismael

  Blíži sa niečo o čom ľudstvo tejto Zeme vôbec netuší ,hoc je to tak významné ,že bez toho by vôbec nebol život životom,bez tej sily by neexistovalo absolútne nič, vôbec nikto ,teda ani jeden človek na tejto Zemi a ani jeden tvor vo vesmíre..Keby sa čo i len raz neuskutočnil ten veľký dej vyliatia Božej sily do všetkého stvorenia ,vcetne našej Zeme ,ktoré nastáva každoročne okolo 30.maja a keby Boh stiahol svoje vyžarovanie na hranicu Božského ,tak by všetko živé pomaly vyschlo ,chradlo a zaniklo ..((vcetne ľudí ,vcetne Bytostneho ,vcetne Duchovného a nastal by koniec.Ostalo by len Božské ako na začiatku )).
  Preto Boh nepotrebuje ľudí (obrazne) aj keď ich vytvoril …ale ľudia potrebujú Boha ,aby mohli jestvovat .existovať a dýchať ..Preto Boh je jediný nezávislý(odtiaľ slovo Svätý = na nikom závislý..A preto žiaden pozemstan a ani len vesmírna bytosť nemôže byť sväta, lebo nie je nezávislým od Boha ,ale kvôli existencii závislým na Bohu a svetle ) .Teda všetko ostatné mimo Boha je absolútne závislé na ňom a na jeho vyžarovani,na jeho božej energii …Uvedomuje si to ľudstvo ? Asi nie…https://www.abdrushin.sk/vo-svetle-pravdy/posolstvo-gralu-od-abdrushina-077.php

  Keď zmizne všetko temno na tejto planéte ,keď bude po Veľkej očiste ,keď budú ľudia poznať všetko čo majú poznať ,keď nebude vládnuť rozum ale duch ,tak až potom sa bude sláviť to čo prichádza každoročne 30.maja..Az potom ľudstvo spozná význam tohto deja ,ktorý sa opakuje každoročne a bude to najväčší sviatok pre ľudí .Sviatok ktorý dnes ľudstvo ignorujú tým, že ho vôbec nepozná ..
  https://vitazstvosvetla.org/slavnost-vyliata-sily/

  • Po Veľkej Očiste už bude každý poznať aj pravý význam slova Sion. Už ho nebudú používať – zneužívať temní, ktorí ho svojimi špinavými rukami uvrhli do bahna neúcty a nepochopenia. Sami temní ho zavalili tým bahnom a zatienili všetkým čo sami za tisícročia napáchali v mene najposvätnejších slov.
   Všetko čo mohlo a malo človeka viesť nahor tak veľmi pošpinili a zahádzali špinou že niet sa čo čudovať že sa ľudia odvracajú od všetkého čo im má byť posvätné.
   Ja ešte dodám – či skôr upresním – aby to bolo ľuďom ľahšie pochopiťelné , že Svätosť u Stvoriteľa nieje jeho vlastnosťou ale týka sa výlučne druhu podstaty Jeho Ducha takže jednoducho Duch Boží je vo svojej podstate Svätý.

 17. Israismael

  A tu je niečo čoho sa musí svet obávať : https://halturnerradioshow.com/index.php/news-selections/world-news/second-russian-nuclear-missile-warning-radar-hit-by-ukraine-also-an-attempt-to-hit-a-third ..(preložiť článok)
  Tentokrát je to pozemské temno,ktoré má padnúť vo Veľkej očiste Zeme a podľa Zjavenia Jána je tá globálna šelma NATO ,EU KoZa a USA,keďže má všetky znaky šelmy podľa znamení …Šelma ,ktora je odhodlaná ,že vyprovokuje Rusko k použitiu jadrových zbraní a to sme dnes ,a aj podľa článku Hall Turnera naozaj veľmi blízko k takej udalosti …

 18. Pediatři mají k očkování svých pacientů více než jen základní finanční motivaci – motivuje je také vědomí, že v opačném případě by mohli přijít o práci. Dr. Paul Thomas z USA hovoří o své zkušenosti z pediatrické praxe.

  https://otevrisvoumysl.cz/dr-paul-thomas-lekari-dostavaji-zaplaceno-aby-ockovali-vase-deti/

Pridajte komentár

*